Тварина-компаньйон щурів помер і був canibalized, тепер поодинці

Близько 4 місяців тому я купив два молода жінка щури, зірки і полум'я. В магазині сказали, що вони одного посліду, але їх забарвлення і розмір, як вони виросли приводить мене до думки, що, можливо, не було справи..

Блейз завжди хотів повзати, а не просто проходити, але лиже людей, і я винагороджую її з несолоним насіння соняшнику (її улюблений) і ніколи не використовувала її зуби на кого-небудь. Зірки, однак, в той час як більшу частину свого часу зі мною був солодкий, незважаючи на відсутність поцілунки завжди були дуже приємними, але мало хто щось на вухо, поки вони обіймаються її від шиї на початку цього місяця. Я був вражений, тому що він не був агресивним "я боюся кусатися", а просто кладуть зуби на нього і повільно натиснув і не відпускав, поки я не розтулив рот відкрити в щелепу. За кілька хвилин до інциденту вона чикеринг шуму часто асоціюється зі щастям і комфортом в її околицях.

Блейз і зірки жили в гармонії протягом останніх 4 місяців, по більшій частині, крім боротьби, що, здається, не бути жорстоким, інші, ніж кілька піско. Я навіть ніколи не бачила відсутня хутро на ній, як я бачив на одному щур, який був трохи "задерті", коли мені було п'ять щурів за один раз кілька років тому.

В 7 ранку це ранок все здавалося прекрасним, як тільки прокидається і, здавалося б, енергійним і здоровим.. але коли я повернулася з роботи в 5:30 вечора, зіркою був мертвий, а Блейз був з'їсти її! Я знаю, позбавляючись від тіла, вживаючи їх абсолютно нормально для щурів і інших дрібних ссавців, як це єдиний спосіб вони знають, як позбавитися від тіла, незалежно від того, наскільки травмуючими для мене він був свідком. Одна з моїх проблем полягає в тому, що багато разів їх боротьба була не довгою після того, як я годувала їх (чаша повна через день) і полум'я було напевно більше, загалом-то теж з-за них бути різне сміття, як я підозрюю, або її домінування над кліткою і їжею.. я боюся, що пожежа може вбити її або за їжу бійка, в результаті аварії або якщо зірка пройшла за якимось непов'язаним причин. Знаючи тепер, що вона може з'їсти її клітина сестра, а я не хочу, щоб вона була самотньою, я боюся її брати на новий супутник і безпеки нової щури.

Це важко для мене, щоб подивитися/відрегулювати полум'я тепер, знаючи, що нутрощі її сестра в даний час знаходяться в її живіт, незважаючи на те, як ласкава вона була зі мною і інші минулого... а поки що я хочу залишити її в спокої, щоб процес смерті й для мене, щоб отримати за те, що я бачив, я знаю, щурів не роби добра не шукають, особливо якщо вони ніколи не був один раніше. Я не хочу нашкодити психіці Блейза, залишивши її одну в своїй клітці, але я боюся, щоб засвідчити, що я бачив раніше, якщо я вам її новий приятель.

У кого-небудь є поради:

  1. Як зірки можуть раптово помер після того, як без видимих проблем охорони здоров'я годинами раніше?
  2. Це бої, в яких я бачив нормальних, або я повинен бути стурбований різниці в розмірах і писк?
  3. Якщо мені треба прокласти новий компаньйон, і як довго я повинен чекати, якщо я чекати взагалі?

Я дуже ціную будь-яку допомогу я можу отримати з цього, тому що, незважаючи на те, що сталося і як вирішуються я зараз з нею, я люблю пыхать і я хочу робити те, що правильно для неї, як і себе.. наперед дякую!!

+544
diego ospina 10 січ. 2018 р., 19:28:24
31 відповідей

У моїй ситуації, як я вже зазначав у коментарях тут, я в кінцевому підсумку бачачи зростання водоростей приблизно через тиждень після того, як я додав мій екіпаж очищення. Як я вже сказав, я катався на танку після затвердіння сухий pukani рок від оптових поставок Риф. Я використовував бактеріальний насіння і я точно встановив, що мої аміаку що перетворювався в рамках циклу азоту.

Я думаю, що багато акваріумісти буде змінним успіхом в залежності від різних нематеріальних активів в цьому хобі. Для мене, прибиральників доданий в якості біо-навантаження в установленому танк просто допомогла збалансувати деякі речі. Равлики зараз тусується біля води і на піску там, де, здається самим кількість матеріалу для них, щоб поїсти. Крабів їдять пластівці їжа пливе на дно.

Так як ставлячи це питання, я думаю про те, представляючи свою першу рибу. Я відчував себе комфортно, що равлики і краби були відмінно, так що я думаю, що я готовий спустити курок на рибу. 2 $за крабом/равлик проти 25 $або більше для клоуна або скалярій.

Все це було найбільше благо для мене. Душевний спокій, що мої 75 галон може обробляти bioload цих нових членів. Я думаю, що кожна ситуація буде вимагати різні потреби і сушені рок, ймовірно, займе набагато більше часу, ніж посів з живої рок, але мій наступний танк, збірка буде йти в подібному ключі. Я не бачу сенсу витрачати багато грошей на себе улюблених видів риб, щоб кинути його в бак занадто рано і шок і стрес, що риба! Кидаєш крабів і равликів в перші, так як вони дешевше і ще кілька Харді, і подивитися, як вона йде. Не поспішайте. Ніщо в хобі відбувається швидко, мій 10 років тому досвіду скажу вам, що!

+983
Lula johnson 03 февр. '09 в 4:24

Я читав багато документації і правових претензій, в тому числі групові позови проти Харца продукції, а саме проти бліх і проти кліщів продукти, які вважаються потенційно небезпечними для тварин, отруюючи їх.

Тому продукт Хартц дійсно небезпечно чи ні?

+955
RemyNL 7 вер. 2011 р., 07:26:06
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене 3 кішки і ми переїжджаємо у двоповерховий будинок. Ми розглядаємо два основних місця для одного або двох великих розкрили litterboxes: вгорі або внизу. Яке місце б мінімізувати запах?

Пахне, як правило, рости чи падати? Залежить це від температури?

Не перша або друга історія не має значення?

Ми, ймовірно, є 2 відкриті урни на одному поверсі і 1 критий послід робот (який кішки використовують приблизно половину часу) на інший поверх. Я не стурбований криті носилки робот (який має мінімальний запах); я просто переживаю з запахом великі розкриті урни.

+953
Onyeka Chan 5 вер. 2014 р., 07:28:14

Коробки, ящики, дуже важкі шпагат (що не може жувати, так як це дуже погана ситуація), те, що роблять звук звуки (кульки з паперу). Всі деякий інтерес від моєї кішки.

Якщо ваша кішка старше, особливо якщо ваша кішка може виходити на вулицю, він може втратити інтерес до "підробка" іграшки. Кішки, провести час на свіжому повітрі з великою вірогідністю втратити інтерес до іграшок, так як вони мають більше цікавого матеріалу, щоб грати з (живу здобич, які іграшки, як правило, будь-моделювання).

Якщо ваша кішка проводить час поза я б намагалася зацікавити її іграшками. Це ніби як мають уявних друзів, якщо у вас є реальні... навіщо морочитися.

+951
MP25 9 квіт. 2017 р., 03:34:28

Коли я йду на кілька годин, я поклав мої собаки в кімнаті, включити телевізор, і закрити двері. Я завжди налаштовуюся на класичний рок-музика чи класична музика каналу на помірно низькому рівні гучності (так як собаки, мабуть, може дуже добре чути). Музичні канали вже м'яко рухомі картинки, щоб запобігти телевізор згорить, але нічого, що могло б розважити візуально собаки. Я нещодавно чув про собаці ТБ і читала, що собаки не можуть правильно візуалізувати звичайні телевізійні сигнали в будь-якому випадку, так що я роблю, здається, добре.

Я теж даю собак дрібних лікувати, перш ніж я піду; один з них одержує його безпосередньо, а інший через дерев'яні головоломки, щоб відвернути її.

Це взагалі ефективний метод, щоб надати деяку кількість комфорту, коли я далеко від дому, або я повинен робити щось ще?

+887
Juanita Morgan 19 трав. 2019 р., 15:36:09

У Великобританії, у той час як деякі вет хірургії пропонують екстрені консультації і завжди стоїть виклик, щоб побачити, якщо вони мають справу з надзвичайними ситуаціями, існує сервіс під назвою ветеринари зараз. Вони мають 53-х аварійних клініки відкриті по всій країні, головним чином в Мідлендсі і на півдні Англії, відкрити, коли звичайні ветеринари закриті.

Крім того, Сайт RSPCA,

Vetfone є 24-годинне обслуговування, яке працює як НГС прямі для домашніх тварин, і будь-який бажаючий може зателефонувати. Він працює виключно у Великобританії-кваліфіковані ветеринарні медперсонал з багаторічним досвідом роботи.

Ви можете оплатити заздалегідь або телефонуйте знята з вашого рахунку, і вартість зазвичай не перевищує первинну консультацію.

Відвідайте www.vetfone.co.uk для отримання додаткової інформації.

Вони допоможуть вам вирішити, що кращий курс дій, особливо якщо ви живете занадто далеко від ветеринарів зараз в клініці, або не впевнені, якщо ваш вихованець потребує термінової вет.

+859
mrichter 14 черв. 2010 р., 02:55:34

Питання, що стосуються догляду, здоров'я і потреби тримати осла в якості домашнього улюбленця.

+836
BevA 12 груд. 2015 р., 03:47:44

ваша кішка явно налякана і вийде, коли вона звикне до нового будинку.

перше, що потрібно зробити зараз, щоб погодувати її взяти трохи їжі на тарілці, можна додати пару ложок води і до їжі,і натиснути цей під ліжко, щоб вона могла поїсти і піти, щоб кішка може з'їсти поодинці.

якщо кішка залишається в ліжку більше 2-3 днів, це час, щоб зробити його вийти, простягнути руку за кішкою і м'яко змусити кота вийти з її укриття,коли кіт вибрався погладити її протягом короткого часу, перш ніж відпустити її. І не робити це до 2-3 днів.

ви також можете зробити або зробити кілька маленьких іграшок і спробувати отримати її, щоб грати з ним, щоб зробити ваш кіт забуде, що вона налякана в той момент, коли вона грає.

ваша кішка почуває себе в безпеці під ліжком, але ви повинні зробити кішці відчувати себе в безпеці у всіх інших місцях у вашому домі.

ваша кішка могла б потрапив в аварію під ліжком, і це повинні бути очищені.

перші пару днів на новому місці може бути стрес для кошеняти, ви повинні спробувати заспокоїти її як можна краще.

+778
user7428112 25 серп. 2019 р., 13:02:36

Я дійсно закликаю вас, щоб побачити, професійний дресирувальник, якому Ви довіряєте, з досвідом роботи з агресивними собаками, і його оцінювати своїх собак і допомогти вам.

Але після прочитання трохи більш докладно про вашу ситуації тут, ніж те, що ти дав на інше питання про те, чому він кидається на дітей, я думаю у вашої собаки попередню історію, що може якимось чином мотивуючи своє поточне поведінка, і я постараюся дати вам деякі покажчики про те, що ви можете зробити, щоб поліпшити ситуацію.

Собаки схильні уникати конфліктів будь-якою ціною

Собаки, за своєю природою, як соціальні тварини, дуже неконфліктна. Тому що вони мають дуже багато, дуже гострі зуби, вони виробили безліч попереджувальних сигналів, які дозволяють іншим собакам знаю, що вони до*.

**Саме тому кішки, які є поодинокими хижаками, ніколи не дозволить вам знати, перш ніж їх подряпати. Віддаючи свої наміри-це небезпечно, якщо кожне взаємодія з іншим учасником з свого виду-це потенційний бій.*

Собаки відвертаються, облизуються, повернути голову, прикидатися, щоб принюхатися і представити їх тіла для того, щоб заспокоїти інших собак. Якщо це не спрацює, вони дивляться на тебе вниз, піднімаючи їх підколів, вискаливши зуби, огризатися, гарчати, гавкати і огризатися на вас, все для того, щоб ви, щоб охолодити все до нитки. Тільки якщо жоден з цих сигналів працювати вони почнуть кусатися, і навіть тоді це зазвичай просто покусав.

Однак багато хто з цих форм поведінки розглядаються як проблеми поведінки. Багато людей з собакою, яка була пов'язана з іншими собаками і людьми з поганих речей відбувається, і тому постійно гарчить, кидається і гавкає на них, будуть карати собаку за таку поведінку. На жаль, собака не зможе підібрати на причину карають у більшості випадків. Замість цього, його асоціації собак/людей і погані речі будуть рости, але він почне пригнічувати один сигнал за іншим, поки він йде прямо на укус.

Я підозрюючи, що це сталося з вашої собакою і, в залежності від того, скільки це була навчена з нього, він може бути досить важко реабілітуватися. Враховуючи його історію, він, ймовірно, не безпечно без повідка з іншими собаками в цей конкретний момент. Основною проблемою є те, що якщо інша собака робить все, щоб засмутити його, він не допустить, щоб інші собаки знали, що він не проти, але йти прямо в атаку.

Десенсибілізації вашої собаки до інших собакам

Ваша основна техніка для боротьби з цією проблемою, як рвалася на дітей, десенсибілізації. Повільно познайомити його з іншими собаками в манері, яка йому комфортно. Якщо це означає, що інша собака, щоб залишитися в двадцять метрів, то так і буде. Нагорода вашу собаку кожен раз, коли він проявляє інтерес до іншої собаці (тобто дивиться на нього) з великою кількістю частування і похвали. Дуже швидко у вашої реакції, ви хочете, щоб винагородити його за те, що перш, ніж він почне вирішувати, що собака представляє загрозу чи ні. Спробуйте встановити його на успіх. Кожен раз, коли ви судите свою зону комфорту не так, він буде регресувати набагато більше, ніж прогрес, він отримує від однієї гарної асоціації.

Якщо ваша собака погано реагує і починає на корді/гавкати, намагатися відвернути його якимось чином можна, але без нічого негативного, інакше це буде просто посилити його нехороші асоціації з іншими собаками. Наприклад, спробувати залучити його увагу з частуваннями і назвавши своє ім'я в дуже перебільшені високій ноті, щасливим голосом, але тільки винагородити його після того, як ви попросили його щось робити, наприклад, сидіти і дивитися. Якщо ви не можете відвернути його, відвести його на відстані найбільш зручним для нього способом, який, ймовірно, буде за кутом і поза поля зору інші собаки.

Одна річ ви можете зробити, щоб дати йому зрозуміти, що ви не хочете, щоб він зробив щось ввести нагороди маркер, тобто команди, що собака асоціюється з втрати на нагороду. Це може бути просто "ох-ох" або "ах немає" розчарований голос, а не кормою "ах-ах!" чи "ні!" потрібно використовувати як вербальної корекції. Якщо у вас є нагороди маркер навчені (див. Нижче), ви можете використовувати його, щоб виправити погану поведінку, не утворюючи нехороші асоціації. Це не буде достатньо, щоб зупинити його гавкіт на інших собак, але якщо ви намагаєтеся відвернути його сісти, і він постійно встає і, повернувшись, він може просто зробити його більш імовірно, щоб слухати вас.

Як навчити ніякої нагороди маркер

Для того, щоб тренуватися в жодної нагороди маркер, ви повинні встановити вашу собаку на провал. Це, здається, протилежне тому, що я сказав вище, але він буде не в змозі деякий час.

В ідеалі, зробити яке-небудь частування, що ваша собака любить, але що ви можете з'їсти. Кубиками сир або хот-доги відмінно працюють, якщо тільки ви не вегетаріанець або непереносимість лактози. Спробувати знайти ситуацію, коли ви попросіть вашу собаку щось зробити і ти знаєш, що він не буде виконана кілька разів. Навчання в нову команду є гарним кандидатом для цього. Якщо ваша собака стрибун, заважає йому стрибати вгору-ще краще.

Приймаючи, що в останньому прикладі в якості прикладу, з собака сидить перед вами, тримаючи ласощі над головою і повільно опускайте його вниз у напрямку до собаки. В залежності від того, як нервова собака, тільки обробити трохи, перш ніж нахилитися до нього дуже швидко і винагороджуючи його. Мета полягає в тому, щоб оцінити відстань, на якому ваша собака стрибає і, як правило, щоб винагородити його до досягнення цієї межі. Ви повільно встановити, що поріг все ближче і ближче до морди собаки, поки вона не буде стрибати на всіх і на тебе чекає, щоб дати йому ласощі.

Тепер, ваш типовий нервовий пес розірве її сидіти і підстрибувати. В цьому випадку швидко витягнути ласощі назад поза межами його досяжності і зазначити, що втрати нагороди з "ой ой". Таким чином, собака почне асоціювати команду з не отримуючи лікування. Якщо це не зупинити ваша собака стрибає після декількох спроб, з'їсти частування самі, коли він схоплюється. Таким чином, ви дійсно втовкмачуємо, що лікувати немає!!!

Будьте обережні, щоб досягти правильного балансу, ви не хочете, щоб зірвати вашу собаку і втратити інтерес. Тому кожен раз, коли це робиться неправильно, більше порогу від його обличчя на відстані ти знаєш, вона може спілкуватися з і повторити вправу звідти кілька разів.

Поведінковий Тренінг Регулювання

Подібний прийом десенсибілізації є поведінкової коригування навчання. Основна ідея полягає в тому, щоб перевчити собаку, щоб розрядити ситуацію, а не нагнітати їх. За що ви ставите собаку в ситуацію, що йому трохи незручно, але не реагує поки що. Тобто ви отримаєте вашу собаку до іншої собаці (або є інші собаки приходять до вашого нерухомі собака) на відстань, він зауважує іншу собаку, але не випаду, або гавкати на нього. Якщо ваша собака починає показувати якийсь заспокійливий сигнал (відводячи очі, принюхуючись до Землі, повертаючи голову, облизуючи свої губи), ви відзначаєте свято зі звучною "хороший хлопчик!" і нагородити його, відсторонивши його від ситуації, тобто піти з ним. Ваша собака буде набагато щасливішим, якби все інше було б просто тримати їх на відстані, тому видалення його з незручної ситуації може стати потужним мотиватором для нього. Для цього, щоб працювати, це навіть більш важливо не "його". Якщо він не реагує на іншу собаку і кидається на нього, щоб допомогти йому і перевести його подалі від собаки. Упевніться, щоб тримати його на значно більшій відстані, наступного разу, як він буде більш чутливим.

Для цього дійсно працює, хоча, ви, ймовірно, знадобиться допомога професіонала, як ваш час і ваші читання собак, мова тіла повинен бути на місці. Для фантастичного введення на собаку "мову тіла", дивіться на DVD під назвою "заспокійливі сигнали" на Турид Ругаас. Там в п'яти хвилинах інтро на YouTube, яке дасть вам уявлення про те, як жахливо зроблено це, але якщо ви любите свого собаку, ви хоробрий заколисливий норвезьким акцентом і жахливі 90-ті відеокамери дивитися. Тому що за всю вульгарність і липкість відео, це однозначно кращий відео на собака мова тіла я коли-небудь бачив.

Людський фактор

На жаль, можливо, в якійсь мірі, також бути частиною проблеми. Маючи реактивна собака, цілком ймовірно, ти напружуєшся всякий раз, коли ви бачите іншу собаку або дитини на відстані, намагаючись вирішити, чи варто підійти досить близько для вашої собаки реагувати і як можна їх уникнути. Ваша собака буде забрати на те, що, будь він мовою твого тіла, або тому, що ви тримаєте повідець трохи тугіше. Ти нервуєш-ще одна причина для нього, щоб тримати інших собак так далеко від нього, і вас, наскільки це можливо. Він також навчилися асоціювати вас напруженою з іншими собаками навколо, тому він буде активно шукати їх.

Якщо у вас є друг, якому ви можете довіряти, щоб бути в змозі обробляти свою собаку ні за яких обставин, було б цікаво побачити, як він бере свою собаку на прогулянку, щоб подивитися, чи він реагує так само, якщо ви не навколо.

Навіть просто перебуваючи на повідку, однак, також приводить його рівень стресу, так як він знає, що його рухи обмежені. На жаль, маючи історію нападаючи на інших собак, коли без повідка, це не буде легко можна побачити, скільки і без повідка впливає на його спілкування з іншими собаками.

Є погані новини і хороші новини

Це буде дуже складно і віднімає багато часу для спілкування вашої собаки з іншими собаками, і ви, ймовірно, ніколи не зможе довіряти йому повністю навколо інших собак. Але з плином часу і відданості справі, ви можете полегшити свою поведінку в такій мірі, що ви обидва комфортно і із задоволенням ходжу на прогулянки і бути навколо інших собак, постійно турбуючись про те, що може трапитися.

+716
ptev 20 бер. 2013 р., 10:38:56

Мені цікаво, якщо деякі з блогів про годування домашніх тварин певної людини їжа дійсно шкідлива для мого вихованця або тільки деякі з останніх галас.

Це безпечно для моєї собаки або кішки, щоб з'їсти виноград, ізюм і Кишмиш?

+711
JAX DRAGOMIR 14 груд. 2014 р., 05:34:44

У мене є 9-місячний мастиф /піт пес щеня, який, здебільшого, є виключною вихований щеня. Однак, його постійне ниття виходить з-під контролю.

Йому було всього 7 тижнів, коли я отримав його, і він вже був узятий від матері до цього. Він був дрібний підготовку в тиждень, вивчив всі основні команди і дуже гарна собака. Однак, він, схоже, не страждають від розлуки зі мною, а також розроблені постійне ниття в останні 2 місяці. Я вдома з них 90% часу, і дати йому багато любові та уваги, а також безліч ігор.

Я не розумію, чому всі ниють тепер і мені цікаво, якщо це може бути можливим надалі впливають бути віддалені від матері найближчим часом? (https://i.stack.imgur.com/BTwha.jpg)

+679
ROHIT S GOYNAR 14BCE0395 30 серп. 2018 р., 01:32:06

Ні, я не знаю. Навіть з людьми це в основному можливо з-за Моди і скорочень хаіть. Гоління голови (в тому числі бороди) випадкових людей і поставити їх в однакові широкі одягу, і ви будете мати важкий час точно визначити їхню стать.

В процесі еволюції у вовків і собак ніколи не було потрібно, щоб визначити підлогу по зовнішності. У собак носи для цієї мети.

Є деякі люди стверджують, що визначити стать собаки за загальним хода, але в основному це стосується виняткових випадків, визначених порід.

+640
Nivedh 23 трав. 2018 р., 18:20:30

Нещодавно я помітив, що Білі каміння в мій акваріум починають щось коричневе, зростаючі на них, і, як я підозрюю, щоб бути цвілі/водоростей. Цвілі/водоростей також поступово збільшується з плином часу.

  1. Як видалити плісняву і водорості?
  2. І як не допустити цвілі/водоростей від повернення?

Редагувати

Ось фото мого акваріума. У нас є фільтр, який можна частково побачити на спині. Можна бачити, що Білі камені були якісь коричневі штуки. але що цікаво це відбувається тільки на деяких з каменів. Акваріум також має кілька коричневих плям.

enter image description here

+556
Rob van Dijk 11 серп. 2016 р., 22:28:50

enter image description here

Мій леопард гекон майже 2 років, я дуже добре піклуватися про нього і на другий день я помітив, що його одне око виглядав зовсім інакше, ніж інший. (картинка з цього може бути, можливо, осліп або щось в своєму оці? я повинен спробувати взяти вологу ватяну паличку, щоб стерти його? Це мій другий леопард гекон днями від старості, але я ніколи не бачив, як це відбувалося раніше.

+527
lijinglin 28 серп. 2016 р., 09:55:05

Я пішла до місцевої рятувальної притулку і закохалася в цього пса я зустріла там. Я заповнив заявку і був готовий взяти його додому, коли вони сказали мені, що буде період очікування, перш ніж моя заява може бути схвалений і я можу взяти Ровер. У мене є стабільна домашня життя, є ablitiy піклуватися і забезпечувати його потреби. Коли я подивився в Інтернеті, я помітив, що багатьох рятує, мають аналогічну політику.

Чому так відбувається?

+505
Muhammed Pala 1 серп. 2013 р., 02:02:13

Це звучить багато, як наприклад, тривожність. Він не навмисно погано себе вести, щоб позлити тебе.

Перші речі спочатку:
Якщо ви хочете відчитати собаку (або будь-яка тварина), ви повинні зробити це протягом 3 секунд небажаного поведінки. Перетягнувши свою собаку, щоб його какашки наверх і кричати на нього не збирається змінити одну річ. Ваша собака не розуміє, чому ви сердитесь на какашки, тому що він не пов'язує своє догану з більш ранніми його дії какає там.

Тепер його поведінку. Якщо він какає в будинку навіть після того, як він був на вулиці (і був шанс, щоб зробити його справи), тому що ви їдете на короткий час, він, ймовірно, має тривожності завершення. На жаль, це дуже важко лікувати, і я не можу дати вам просте рішення.

Краще звертатися до професійним тренером собаки і попросити їх про допомогу. Під цим я не маю на увазі клас цуценят, а той, хто аналізує поведінку вашого собаки вдома, а потім каже тобі, що робити.

Перегороджують шлях наверх, як хочуть грати запропонував - це гарний початок, але може не мати бажаного ефекту. Надаючи майданчик горщик нагорі-це альтернатива, але вона як раз займається симптомом, а не причиною.

Класична музика або ток-шоу, здається, щоб зменшити стрес у собак, як описано в це питання, наскільки ефективно залишати телевізор або радіо, щоб заспокоїти собак, коли далеко?

Одне можливе рішення, яке приходить в голову-грати або гуляти з вашої собакою, перш ніж покинути будинок, щоб він втомився. У нас є список різних видів діяльності на цій посаді. Сподіваюся, він буде кілька видихався або втомився і використовувати його поодинці-час для відпочинку і сну. Але навіть це не гарантує роботу.

Ваш найкращий шанс-професійний дресирувальник.

+490
zeze323 3 жовт. 2014 р., 16:33:07

У мене є подруга, яка щойно втратила свого кошеня. Кошеняті було близько 10 місяців, і отримав у звичку "втечі" з дверей, коли це можливо.

Будь-який час хтось підійшов до дверей, кішка намагається позиціонувати себе, щоб проникнути в той момент, коли двері відчинилися. У них також є собака і кішка буде намагатися ухилитися всякий раз, коли пес вийшов на вулицю (собака може і не відкрити екран двері, якщо вона не защелкнута правильно, якщо він хоче вийти на вулицю).

Екранування поведінка тривало протягом місяця, але по більшій частині, він би тільки залишитися протягом коротких періодів часу (кілька годин максимум).

Два тижні тому, він вийшов, і залишився за межами весь день, поки нарешті не прийшла ще раз. В той вечір, він знову вийшов, і не повернувся.

Виявилося, що він потрапив під машину.

На жаль (на мою особисту думку, кіт був поганий вибір для неї, і я дуже засмучений тим, що екранування поведінка було дозволено залишати без уваги), ми з подругою вирішили взяти нового кошеня.

У мене немає впевненості в тому, що вона зможе знову строго уникати кішка втечі, якщо він виявляється настільки ж наполегливий у своїх спробах як попередній кіт.

Яку пораду можу я дати їй, щоб допомогти відбити новий кошеня який-небудь інтерес навіть намагається вирватися назовні?

+457
Digvijay Gahtory 3 лип. 2014 р., 05:17:11

Аджиліті-це те, що прийшло мені в голову, як добре. Можливо, ви можете зробити його в м'який старт. Нічого на рівному місці має бути здійснимо: тунелі, слалом, мости з м'яким підйомах, навіть невеликих стрибків повинна бути тонкою. Як тільки він почав знаходити це цікавим, ви можете отримати його насправді робити деякі роботи.
Ви коли-небудь трєїд собака-танці? Я НТО впевнений, якщо це більш практично, чим ходить, але це, звичайно, більш інтенсивний, ніж просто ходьба.. для тебе теж, хоча.
У вас є поблизу озеро? Можливо, він буде насолоджуватися водою!
Інший варіант: він зацікавлений в м'яч, поки він летить і просто втрачає інтерес, коли він відпочиває? Вудка з іграшкою, прикріпленою б дозволяють зберегти об'єкт рухається!


Можливо, один з них йому набридло, і вітаю з групою, мабуть, добре выдрессированная собака!

+454
aFoP 24 вер. 2016 р., 09:52:11

Ця відповідь стосується обох, як визначити колір і порода кішки, отриманих з притулку/порятунку.

Кольору Пальто

Деякі імена використовуються для опису кольору пальто, але не фактичне порід кішок. Якщо ваша кішка виглядає як опис, то ви можете використовувати ім'я, щоб описати вашу кішку.

Таббі - Таббі-смугаста або плямиста візерунки і відмінною "м" на лобі.

Tabby cat

Зображення з Вікіпедії

Смокінг - смокінг кішка з білої грудьми і лапами, з різними кольорами на решті частини їх тіла. Вони часто мають білий на обличчі.

Tuxedo cat

Зображення з Вікіпедії

Бязь - бязь триколірні кішки (є три кольори) у великі плями по всьому тілу.

Calico cat

Зображення з Вікіпедії

Tortoishells - Tortoishells майже повністю жіночий. У них є 2 номери-білого кольору, або змішані або в латках.

enter image description here

Зображення з Вікіпедії

Породи Кішок

Якщо ви придбали кішку з притулку або порятунку, то ваша кішка, ймовірно, змішаної породи. Це дуже рідкісне (за деякими винятками, про які я розповім нижче) для purebreed кішку в притулок, тому що більшість авторитетних заводчиків тільки місце відбирає (негнездящиеся улюбленця якості кішок) контракт, який свідчить, що кішка повинна бути повернена заводчику, якщо він більше не хотів.

Часто притулки буде присвоїти назву породи (наприклад, російська блакитна з сірим котом) , щоб збільшити свою привабливість для публіки. Ці кішки практично не власне конкретної породи, але якщо ви хочете кішку з певним забарвленням іноді це може бути корисним способом для пошуку.

Що сказав, Є кілька типів, які можуть бути визначені їх особливості. Самими основними є внутрішні коротке волосся (ДШ) та внутрішні довге волосся (ДЛХ) (принаймні в США, назви можуть відрізнятися в інших країнах). ДШ відомі своїм коротким хутром, а ДЛХ славляться своєю довгою шерстю. Для більшості врятованих кішок, при заповненні документів, які просить породи (наприклад у ветеринара), одне з цих позначень буде працювати нормально.

Винятки, які я зазначив вище, що деякі породи кішок стала дуже популярною у публіки і тому не завжди були виведені відомими селекціонерами. Два, які досить легко ідентифікувати в США перської і сіамською.

Кішок з перськими корінням (знову ж таки, я припускаю, що порятунку тому ми не можемо сказати, що це чистокровний), як правило, мають сморщенное обличчя і довге волосся.

Image of a Persian

Зображення з Вікіпедії

Кішки з сіамської родоводу , як правило, мають colorpoints (темна морда, вуха, ноги і хвіст) і блакитні очі. Вони також мають тенденцію бути дуже гучним. Сучасні сиамы дуже тонкі і мають клиноподібну форму голови, але кішки з сіамським предкам, може виходити від старшого складу (порода придбала велику популярність у 1970-ті роки в США) і може мати більш традиційний ДШ тіла.

IMage of a Siamese

Зображення з Вікіпедії

Поставивши колір і породу разом

Ви можете використовувати обидва кольори і породи, щоб описати вашу кішку. Наприклад, якщо у вас є смугаста кішка невідомого/змішаного походження з коротким хутром, ви можете сказати, що у вас Таббі ДШ.

+422
LeFrukt 14 вер. 2010 р., 18:30:39

Мій далматин і в меншій мірі, також Мій американський пітбуль, у мене був це ж питання. Далматин корячилась б на кілька годин, неодноразово намагався повернутися після 20 хвилин спроб одночасно. Будь-який час було скоєно замах на хомут надіти на шию, вона буде ненавидіти його і буде рухатися в кожному напрямку. Якщо якимось чином вам вдалося отримати одну кінцівку за допомогою швидкого маневру видалений вашу працю. Зрештою, я отримав вигину дротів, які ви розміщуєте на спину, прив'язати до стійки. Це хитрість, вона не може уникнути інших, ніж тікати. Нарешті, я вигулюю собаку, хто використовує петлю навколо шиї. Це займе всього кілька секунд! Моя собака любить відсутність стриманості.

На закінчення, йти в магазин і пробувати різні повідець/шлейку комбінацій. В кінці кінців, ви знайдете більш простий спосіб.

+415
Shoowa 3 лип. 2010 р., 15:59:59

У мене кореллі, які завжди літають з татом, а іноді й дідусі. Вони рідко літали до моєї мами або мені - тільки коли у нас є їжа. Ми думаємо, це тому, що попередній власник був чоловік. Але як же вони визнають господаря? Вони визнають статі? Вона заснована більше на слуховий, ніж зорової введення? Бере участь нюх?

+406
Deep Arora 18 жовт. 2010 р., 09:30:30

Хоча я на 100% на користь клікер підготовки, в даному випадку це не може бути кращий підхід, щоб почати с.

Що ви хочете зробити, це взяти собаку і почати грати вибірки. Для мене це ближче до класичним обуславливанием , ніж оперантного кондиціонування.

Clicker підготовки та позитивного навчання підкріплення про оперантной обумовленості, Ви змозі ви собаку, через позитивне підкріплення, але собака думає, що його спосіб отримати нагороду. Згодом він "зрозуміє", які дії є "хорошими".

Класичне обумовлення-це про вроджену реакції на стимули. Це в якомусь сенсі більш "примітивні" і обходить будь-які міркування це собака. Коли ви берете її миску з їжею, він просто зголоднів, ніякого міркування. Це навпроти оперантного кондиціювання, де ви робите собаку думати, наприклад. на всі основні сигнали (сидіти, лежати, тощо).

Таким чином, ви хочете грати з вашої собакою, так що він насолоджується цим. Це не означає, що собакам не подобається, що ви ж з ними робити, але тут ми дуже хочемо "примітивні" реакції, брати іграшку і собаку, не думаючи починає грати.

Крім того, схоже, що ви намагалися клікер-тренувати його в обстановці з великою кількістю відволікаючих чинників, що може бути причиною, чому він не відповів на ваш клікер. Якими б ні були реальні причини, якщо це не спрацює, це означає, що ви повинні повернутися на крок", або в плані складності, або відволікання уваги (занадто довгі тренування наприклад).

Так як я можу відповісти на ваше запитання з цим ?

Ви повинні класичних стан вашої собаки іграшка = задоволення = радість. Ви сказали, що він пішов нюхати. Взяти його на поводок, спробувати, щоб побачити, де він хоче піти принюхуючись, розкрутити його, і як ви його відпустите, кидати іграшки. Не має значення, якщо він йде на іграшки в цей момент. Задати білочки на допомогу, як тільки собака бачить їх і готові кинутися на них, кидати іграшки. Самі ж ми він виходить з машини в парку. Ви можете зробити таку ж асоціацію з харчовими продуктами. По-перше, "кидаючи іграшку = харчовими продуктами", потім "кидає іграшку, собака біжить = їжа", і т. д. У тебе є ідея.

Якщо ви зробите це, може бути, 10 раз, ви будете мати собаку з кондиціонером і ради, як ви кидаєте іграшку. Це тоді буде ідеальна відправна точка, щоб рухатися на оперантной обумовленості, як ви це робили з кликером до сьогодення "грати".

Спробуйте також налаштувати клікер тренування (незалежно від поведінки в умовах відволікаючих. Щоб навчити його "грати", або більш зазвичай для підлогової тренування, спробуйте використовувати відволікаючі і навколишнього середовища в вашу користь. Використовуйте його в якості нагороди. Обираючи собаку, добре ви можете піти понюхати на ваш власний і т. д.

Завжди переконайтеся, що собака може домогтися успіху. Для першої частини (класичне обумовлення), що означає кидати іграшку тільки якщо собака якось збуджений. Не в кінці довгої прогулянки. Для клікер навчальну частину, не робіть цього, якщо відволікатися шлях до високого.

+373
SherloxFR 28 груд. 2013 р., 22:27:34

Я не власник змії (хоча я подумую стати одним), однак я звертався змій, що належать до друзів.

Мені сказали, що ви повинні завжди мити руки після обробки змій із-за ризику сальмонельозу. Однак, я також бачив і не чув про власників дозволяючи змій пройти через свій одяг (рукави, наприклад), на меблі, у тому числі їх власного ліжка.

Дозволяючи вашому проповзе змія про місце проблеми в плані сальмонели? Або руки просто головна/велика проблема, тому що, наприклад,. обробки харчових продуктів?

+360
Unkwn Anon 9 квіт. 2013 р., 20:33:01

Схоже, ваша собака потребує:

  1. Базової підготовки послух
  2. Повторне кондиціювання, коли справа доходить до інших собак

Якщо ваша собака є надійним з основної команди, поставивши її вниз/перебування позиція заважає їй скакати навколо і гавкати (більшість собак не вміють голосно гавкати, лежачи вниз). Це не звучить як ваша собака є надійним, в іншому випадку я припускаю, що ви спробували б це.

Поки ви працюєте на основний послух найкраще, що ви можете зробити, це бути пильними. Коли поруч інша собака, перш ніж ваша собака починає психувати, змусити її звернути увагу на вас, і, перш ніж вона може захопитися винагородити її за спокій. Продовжувати відволікати і заохочувати її, поки інша собака знаходиться поза полем зору або вона втрачає самовладання. Ви хочете отримати деякі високе значення ставиться до цього, як шматочки готової яловичини і курки або принаймні ставиться до того, що зроблені з 100% м'ясом.

Основна проблема тут полягає в тому, що гавкіт і стрибки, по суті, є корисним для собаки, тому краще сподівайтеся, щоб скоротити поведінки до його початку.

+316
losbit 23 серп. 2019 р., 06:11:34

Все моє життя у мене було одне улюблене тварина: анаконда. Я читала досить багато інформації про них, але час минав, я забув більшість його і не знайшли час, щоб читати знову про них.

Однак, це завжди було мрією для мене Анаконда в якості домашнього вихованця, однак через його розміру, я припускаю, що існує чимало труднощів, щоб один не беруть участь зі зміями постійно.

Так що моє питання зводиться до: Як варіант(не впевнений, що я використовую правильне слово тут - якщо такі є - було б найменш клопітно транспорт і будинок в Європі (я додаю "в Європі", тому що я не знаю, якщо є який-небудь анаконди розводять за межами Південної Америки)

Спасибі заздалегідь

ЗИ: бонусні очки того, хто скаже мені деякі менш відомі факти про анаконд ;)

Редагувати: я живу в Бельгії, Брюгге, щоб бути точним.

+287
Jacob Wood 2 лют. 2012 р., 08:35:22

Люди я тропічних любитель риби, в цей раз я планую вирощувати живі рослини всередині мого танка, а не підробкою. Може хтось будь ласка, запропонуйте мені процедуру, де почати і що всі інгредієнти мені потрібно?

+284
Mana Tinra 31 трав. 2011 р., 07:22:42

Це питання буде моя рибка користь від равликів в каструлю ставок? запитує про те равликів на ставок для розведення риби/горщик для зменшення водоростей.

Моя рибка, на щастя, живемо у відкритий керамічні горщики, приблизно 80 см х 50 см в діаметрі. У них є ставок з рибою, мулу, піску та водних рослин. Стіни водоростей, який важко побачити, якщо сонце світить через один з горщиків з ранку, як горщики пофарбовані в чорний колір (зовні).

Мене турбує, що майбутнє літо може означати збільшення водоростей, і мені цікаво, як це вплине на мою рибу і якщо є ознаки треба шукати, як в середу і рибу, щоб побачити, якщо водорості на нездоровий рівень?

+111
Ras Mario 14 лист. 2013 р., 05:36:13

Якщо так, то необхідно тримати кішку в загальну площу звільнити?

Загалом, це їжа і дах. Якщо кішка може знайти все, що необхідно, де вона випущена, вона навряд чи піде дуже далеко. Нове місце розташування також повинен мати речі, які б не відлякати котів, як інші тварини.

Що сказав, Якщо ви повинні були покласти кота на дах і корм, є хороший шанс, що ви могли б залучити фералс з вашого району, які вже є.

+67
lauten 20 лип. 2014 р., 19:34:48

Я перестала годувати нічого, крім собачої їжі. Всі собаки для годування, не давайте їм жерти з миски один одного, і приймати його після 30 хвилин, якщо він не був з'їдений. Повторіть це двічі на день. Якщо ваші собаки не звикли до розкладу і мати свою їжу, там може не вистачати їжі або два, але з часом навчиться їсти під час їжі. Це допоможе вам багато чого зрештою, контролювати вагу і коли ви повинні прийняти їх у ванну.

У моєї бабусі була схожа проблема зі своєю собакою. Вона тримала кілька видів корму для собак додому, а якщо собака не з'їла цілу повну чашку в день, вона б сказала, що собака втомилася, що їжа і поміняти його на іншу марку. Справа була в тому, що вона годувала собаку, буханець хліба і дві пачки скибочки шинки в тиждень.

Я не кажу, що ти робиш, але це щось, щоб стежити за. Він може просто не бути, дуже голодні і можуть заповнюватися закуски. Як тільки їсть з руки, це просто примха, йому дозволили піти зі. Якщо він голодний, він з'їсть зі своєї миски.

Якщо ви потрапили на цей графік і він не їв після двох днів, тоді слід звернутися до ветеринара. Однак, від того, що ви сказали, він їсть нормально, тільки не зі своєї миски, тому я хочу це спробувати в першу чергу. Удачі.

+63
Strom 2 жовт. 2015 р., 10:32:17

Ніколи не давайте вашій кішці бродити на вулицю, це занадто небезпечно. Мій чоловік побудував наш будинок престарілих на озері. Там були ліси навколо нас. Багато дикі кішки хотіли отримати в наших сміттєвих баках. Зрештою, ми почали подавати цей смокінг кошеня, він був чарівний, але дуже боязкі і бояться. Ми ТНР б його. Він злякався, що після цього і ми не бачили його протягом кількох днів, то він раптово з'явився біля басейну, і знову ж таки з пальмового листя на березі озера. Ну, виявилося майно і будинок був занадто багато для нас, щоб піклуватися про, так що ми продали його протягом 1 & 1/2 років. ЩО РОБИТИ З ТОМОМ, НАШІ ЗДИЧАВІЛІ КІШЕЧКИ!! Ми за 45 днів до ми повинні були звільнити наші продали будинок і ми привезли його в ту ніч, і поклала його в нашу пральню, їжу, воду і ящик для сміття. Ми поставили коробку з ковдрою для нього, щоб спати. Він виявився наш найкращий друг тримає нас весь час смієшся. До речі, у нас теж був персидський кіт шоу, під час якого Тома спить кожну ніч. Ми переїхали в інший штат і не пошкодували принести наш друг з нами. Ми його дуже любимо

+54
Joel Valdes 6 квіт. 2015 р., 20:03:08

Я випадково залишив свою кішку будинку на 4 дні без їжі і води. Вона виглядає добре, але я повинен відвезти її до ветеринара?

+39
Vivek Shandil 3 січ. 2019 р., 12:12:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil