Чому не мій чоловік леопард гекон проявляєте інтерес до моєї самку гекона?

Я геконів леопарда розмістилися разом протягом декількох тижнів, і я не бачив і не чув виляючи хвостом. Вони не нападають один на одного, і жінка не звертає думку до нього. Вони навіть сплять в одній ховатися разом, якщо вони не схрещуються. Я є власником леопарда гекона протягом більше 4 років і він завжди мріяв розводити їх. Будь ласка, допоможіть мені.

+22
Cindy L 9 січ. 2017 р., 10:53:04
29 відповідей

Кішок пам'ятаю тільки те, що:

  • Покласти їх в небезпеці
  • Виграли їх в someway

Це означає, що якщо він живе з іншою власник, він може бути "забутих" ви. Тим не менш, він повернувся, вказуючи, що він пам'ятає "ви", але не його колишнє найменування/життя/особистість. Він повинен повернутися в часі, але якщо ви все ще турбуєтеся, ви могли б взяти його до ветеринара, щоб виключити будь-які можливі неврологічні/оптичний дезертирства.

+967
Lorenzo Jimenez 03 февр. '09 в 4:24

У мене маленька до 8 LBS кішка кого, в день, я годую третину склянки сухого харчування і простий живити вологим кормом. Я розділив її на ранкову і вечірню їжу, але кішка нявкає без угаву за її ранкову трапезу в 5:40 ранку, незважаючи на спроби ігнорувати її. Я не хотів би служити їй більше їжі або відпустити її годувати, так як ця сума була тримати її вага стабільний і я не хотів би її переїдати і товстіти. Якими є деякі речі, які я міг би спробувати? Поки все, що я намагався служити їй вечерю пізно вночі, але це не було достатньо...

+899
akmozo 10 вер. 2015 р., 19:27:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З нещодавно випущеного чаво

Видалення хвоста собаки за медичними показаннями не називають "стиковка". Найбільш частою причиною для ампутації кінцівки або часткової ампутації у собаки хвіст-це травма, де ремонт весь хвіст не представляється можливим або доцільним. Ампутація може також статися у разі деформації хвоста, які негативно впливають на функцію собаки або збільшити ризик отримання травми. Аргумент може бути зроблено для видалення хвоста собаки на основі повторюється до травми.

Так що бувають випадки, коли собаки хвіст буде видалено за медичними показаннями.

Видалення заходи хвоста молодого цуценя повинен бути заснований на переконливі докази, що тварина з високим ризиком травми хвоста через вродженого дефекту, породи та/або запланованої трудової діяльності. Однак, таке обґрунтування має бути підкріплено доказами, такими як емпіричні дані або неупереджене думку експертів, засноване на великому, безпосередньо відповідний досвід.

Та бувають випадки, коли здоров'я собаки буде залежати, як він росте.
Більш докладно про це:

Собак "щасливий хвіст" є потенціал, щоб розірвати їх хвости від виляння їх занадто сильно і вдарила щось тверде. Це для них вкрай болючі, і часто призводить до необхідності мати їх купируют хвости, як у дорослих, що набагато більш болісно, ніж якщо б воно було зробили, коли вони були днів.

Існує також проблема робочої собаки, що є рідкістю в сучасному суспільства, але, звичайно, все ще існує. Пастуших порід, як австралійський Пастухи могли отримати свої хвости застрягли у ворота закривати за худобу, і мисливські породи могли отримати свої хвости застрягли в товстих підліска. Обидві ці ситуації буде жахливо, і прихильники з док-хвіст сперечатися, що робота англійських пойнтеров і сеттерів (чиї хвости не припиняли) страждають від болю і заражених хвости з-за цього.

Це не означає, що якщо собака підходить під цю категорію, вона повинна автоматично мати свій хвіст видалені. Мисливець, який виходить кілька разів на рік з собакою-це набагато менш імовірно, призведе до хвоста травми, ніж той, хто практично кожен день. Як зазначалося у вихідний питання хвоста є важливою частиною собака і вона повинна бути видалена тільки якщо це дійсно необхідно.

+868
Noah Buscher 10 бер. 2013 р., 13:36:33

Я не можу відповісти на кожне питання, але я можу сказати вам, що для того, щоб грати в м'яч М'яч повинен бути не менше шести дюймів у діаметрі, для карликових хом'яків і не менше восьми сантиметрів для сирійців, щоб допомогти запобігти вітру.

Крім того, не залишайте вашого хом'яка там занадто довго. Для початку, він може залишити послід в м'яч або по підлозі і навіть пописати на килим. Переконайтеся, перш ніж покласти свій hammie в свій м'яч, що він насправді хоче йти. Якщо він чинить опір занадто багато, це може означати, що він голодний або має справу. Змушуючи його може підкреслити його, як добре. Майте на увазі, що ваш хом'як може бути в його м'яч, але це гарна ідея, щоб прийняти його регулярно випити або поїсти.

+786
Jasper M 15 лист. 2014 р., 17:18:06

Я просто була подарована зрілого морського акваріума. У мене було кілька років досвіду з тропічними прісноводними рибами, але немає реального досвіду з морськими танками. Які основні відмінності і що нового я повинен виглядати, тепер у мене є морський налаштувати?

+738
Grzenio 19 черв. 2015 р., 23:06:45

Я сказав моєї собаки, щоб залишитися на моїй палубі, в той час як я вирізав одного разу моя трава, і тепер він не вийде на ганок за все, що б я не робив. Як я можу отримати його, щоб піти і грати у дворі, як він звик.

+738
Muhammad Catubig 11 жовт. 2018 р., 15:20:39

Це питання є дійсно бентежить мене.

Моя кішка комфортно з будь-якої глибини і ніколи не виявляв жодних проблемна поведінка.

Навіть вона не пов'язана з компанією, яка робить пісок і пісок добре з нею.

Однак, якщо глибина піску більше це стає важко для мене, щоб очистити ящик для сміття. Це тому, що моя кішка має звичку копати багато.

З іншого боку, якщо глибина піску менше, тому що моя кішка копає стільки, часто твердів грудку сечі застряє внизу над пластиковою поверхнею коробку.

Крім того, якщо глибина більше мого кота є така тенденція іноді просто піти й сісти на пісок, щоб відпочити.

Зверніть увагу, це не те, що не вистачає зручного матеріалу у всіх різної висоти і місця для мого кота, щоб розслабитися. Просто іноді здається, що ящик для сміття піску є ідеальним ліжко для неї.

Так мені цікаво, скільки глибина ідеально підходить для кішки?

+728
troubled beginner 16 трав. 2011 р., 09:07:28

Мій хом'як працює на її колеса всю ніч і я не можу заснути! Що я можу зробити, щоб зупинити шум, так що я можу трохи поспати?

+698
yokiosakura 14 бер. 2012 р., 12:08:58

Матеріалів в гравій може бути джерелом анаеробних бактерій та аміаку/азоту, Якщо ви дозволите їй нарощувати занадто висока, так що це, безумовно, хороша ідея, щоб позбутися. Це буде трохи ламатися, але майже всі цистерни з будь-яким тваринам буде виробляти відходи швидше, ніж вони його ліквідують.

Я б рекомендував використовувати гравій сифон, а не просто випадковим чином, хоча помішуючи: в цьому випадку ви будете негайно вилучити відходи замість того, щоб змішувати його в товщі води. (І робити підміни води.) Вам знадобиться сифон, в будь-якому випадку більш щільною твердих речовин/твердих частинок, оскільки вони, ймовірно, влаштуватися перед будь-механічної фільтрації може захопити їх.

Очищення субстрату особливо важливо, якщо у вас є undergravel фільтр. Ці будуть тягнути відходів глибоко в гравій, і ці відходи почнуть блокувати потік води, як він будує. Якщо він стає занадто погано, денитрифицирующих бактерій в цих місцях будуть вмирати через відсутність продовольства (аміак і нітрити, що ви хочете, щоб вони споживати) і кисню.

+672
papercrane 30 груд. 2012 р., 15:21:47

У моєї кішки дивну поведінку, коли він тре свої очі на об'єктах. Як і гострі предмети кілька разів.

Він робить це неодноразово. Іноді протягом декількох хвилин без зупинки.

Відео, як він робив це на різкий віконної ручки (не різкий, не хвилюйтеся) https://s3.amazonaws.com/uploads.hipchat.com/289068/1805450/8cLboxQairixk3m/VID_20171024_000929.mp4

Але коли я дивлюся в його очі, він виглядає нормально :

https://s3.amazonaws.com/uploads.hipchat.com/289068/1805450/tFmikMs7LhpJuMZ/IMG_20171024_001209.jpg

https://s3.amazonaws.com/uploads.hipchat.com/289068/1805450/QfKQxkX8ygZdKIs/IMG_20171024_001201.jpg

Я повинен йти до ветеринара ?

+654
Hernan Villanueva 21 трав. 2014 р., 07:21:12

У мене bordercollie змішати з бернським і лабораторії, і вона робить те ж саме. Якщо вона грає з іншою собакою (зазвичай поменше) і вона грає занадто грубо і я хапаю ГРР за комір, щоб зупинити її, вона збирається вкусити мою руку. Крім того, що вона не до мене агресивні! І вона ніколи не гарчить, коли вона робить це, її ніс зробити зморшкуваті АМД вона показує зуби, але вона тільки кусає мою руку, поки я не відпустити я не як! Іноді її, тому що вона не слухати її згадати, так що я повинен захопити її, щоб повернути її. Мені теж цікаво, якщо його річ коллі!

+593
Oroonoko 5 вер. 2012 р., 18:45:41

Є кілька факторів грають тут; 1: африканські сірі папуги досягають статевої зрілості в ~4 років. Ваша птах стає статевозрілою.

2: африканські сірі самки годують своїх дитинчат по викидає в роті дитини. Самець годує самку в друзі таким же чином, у той час як самка высиживало (сидить на яйцях) і поки пташенята дуже малі. Коли пташенята дуже малі, вони не можуть терморегулят самостійно, а самка залишається в гнізді, щоб тримати їх в теплі. За цей час самець годує її. Як тільки пташенята стають більше і паростки пір'я, самка може залишити їх протягом коротких періодів, а також фураж.

3: африканські сірі папуги утворюють моногамні пари гетеросексуальних зв'язків. Ваша жіноча птах прив'язана до тебе, і будь-який інший претендент. Особливо твоя дружина. Ви можете помітити, що вона реагує більш сильно негативно для всіх жінок, не тільки ваша дружина.

4: Якщо ваш папуга витрачає всі або більшу частину свого часу в своїй клітці, все вище поведінка буде помітно сильніше, ніж якщо вона виходить з клітини, щоб поспілкуватися з родиною. Він додає потужний елемент територіальності до рівняння. Для зменшення агресії і харчова поведінка, вивести її з її клітини регулярно спілкуватися з родиною.

+573
Jhon Zalameda 17 черв. 2016 р., 08:54:59

кішки люблять вологий корм з-за вологи.Моя сіра доросла кішка Грейс їла вологий корм,але коли я перейшла на сухий корм вона не чіпає.Тому я годую її сумішшю вологого і сухого зараз,так вона з'їсть обох типів їжі.

+570
Svetlozar Angelov 4 лип. 2018 р., 13:49:27

Я живу в квартирі і моя собака може попісяти на килимок горщик майже постійно. Однак, коли справа доходить до какати, він тільки робить це, коли я не дивлюся. Я думаю, що це побічний продукт мене лає його пару раз давно, коли він какає на диван. Як я можу виправити це поведінка, щоб змусити його покакати на килимок горщик?

+512
Eleteroboltz 3 черв. 2015 р., 03:27:13

З мого досвіду володіння 7 кішок, я теж помітив, що вони воліють воду від їх продовольства на відміну від води за їх миски. Я віддаю перевагу заробити, тому що я хочу підкреслити, що вони не відмовляються пити з води свою їжу, вони просто воліють інші засоби.

Коли я жила в моїй квартирі, у мене 2 миски для води, 1 спальні, 1 на кухні, і пили з нього однаково. Тепер, коли я живу в іншому місці, що стало більше місця і води миски, вони рідко п'ють з джерела води за їх їжі. Їх водою чашу вибору насправді одна, яка розміщується на невикористовуваних стільницею, що дозволяє їм бачити в кухні і вітальні. Інших кішок в будинку воліють чаші з водою на верхньому поверсі, який є також від їх їжі.

хоча це, напевно, суб'єктивне для кожної кішки, це шаблон, який помітив, що в основному правда.

+452
JKK 22 вер. 2017 р., 08:01:07

Це нормально для дерева, щоб бути поруч з обігрівачем? Або яких-небудь прикрас взагалі? Він буде створювати гарячу точку і тріщини та нагрівач або склу акваріума?

+441
Davem M 5 лист. 2015 р., 02:04:30

Я працюю через схожі проблеми з моїми собаками гавкати на сусідів.

Перша частина моє рішення було класичне обумовлення, щоб змінити емоційну реакцію собаки - вони стають дуже збудженими, як тільки вони почули шум зовні. Я поклав заначки печива в кожній кімнаті будинку, і на частку секунди я почув шум зовні я біг до найближчої станції печиво. Два найбільш важливих речей, щоб пам'ятати про класичної кондиціонування:

  • Частування слід починати, як тільки собака бачить/чує те, що він реагує, а як тільки перестанете, що річ більше не існує. Ви хочете побудувати дійсно сильну асоціацію, що людина, проходячи повз = дивовижні ласощі, ні одна людина не проходив повз = не круто лікує.
  • Собака не повинна нічого робити, зокрема, щоб "заробити" частування. Ви намагаєтеся змінити підсвідомий емоційний відгук на даному етапі, не собаки.

Спочатку я повинен був би схопити частування і потім перейти на мій гавкіт собак і засунь печиво собі в рот. Протягом декількох днів гавкіт став набагато менш шалений і вони були в змозі реагувати на свої імена, коли я назвав їх. Тепер я міг почати другу частину тренінгу - навчити їх сидіти і дивитися на мене, коли вони почули шум. Як тільки почався шум, я б назвав собак, а потім тільки годувати їх, коли вони сиділи переді мною. Після кількох тижнів цього, мені більше не треба називати їх - іноді вони не реагують на шум, і коли вони приходять прямо до мене, щоб сидіти за їх печиво.

Мій прогрес був досить повільним, тому що мої сусіди-це насправді досить тихо, так що я отримую тільки 3-4 можливості навчання у день. У жвавому офісі, ви можете мати багато шансів, щоб працювати над цим. Ви могли б також бути в змозі передбачити, коли заворушення можуть відбутися, або навіть встановити їх, щоб люди з інших офісів у цьому ж будинку приходити.

Найбільшою проблемою, ймовірно, буде отримувати все на борту для роботи над цією проблемою, і, щоб переконатися, що він не впаде назад на старі звички, коли ніхто не звертає уваги. Якщо можна я спробую відгородити днища з вікон так, що він більше не може бачити (всіх запевнити, що це лише тимчасово), за винятком районів, де люди, які готові працювати над проблемою сиджу. Можна зробити правило, що людина, яка знаходиться ближче всього до собаки, потрібно працювати з ним кожен раз, коли виникає можливість навчання, або створити список і по черзі півгодини вранці, і півгодини в день. У короткостроковій перспективі деякі люди можуть зробити трохи менше роботи, але нагадати їм, що це буде набагато легше зосередитися, як тільки собака перестає звучати, кожен раз, коли хтось проходить повз!

+424
Sonny G 20 трав. 2010 р., 01:03:30

Він буде стрибати через нього, якщо він хоче потрапити на іншу сторону. Ви зможете спокусити його з їжею або лікує.

Але врахуйте, що він не хоче стрибати через неї. Там може бути медична причина, чому він не хоче стрибати. Наприклад, він міг би артрит, що робить його дуже боляче стрибати з висоти. Виходячи з його породи, дисплазія кульшових суглобів-це ще одне можливе джерело болю. Деякі кішки добре ховають біль. Він також може бути надмірна вага, який просто змушує його боротися, щоб стрибати через високі бар'єри. Я не кажу, що там щось з медичної точки зору не так з вашою кішкою, але варто було б у ветеринара оглянути його.

+409
rockru 20 бер. 2018 р., 20:06:59

З мого досвіду, ви повинні відокремити їх, якщо вони завдають шкоди один одному, то для початку спробуйте приєднатися до них разом з вашим керівництвом, я рекомендую помістивши їх у невеликий і порожній кімнаті, так що ви можете допомогти максимально швидко.
Спочатку вони почнуть шкодити один одному, і це нормально, якщо ви готові допомагати, підтримувати їх боротьбу, поки ви не почуєте криків або, якщо маленька кішка початку перестати боротися(і шкоду).
Продовжуйте робити це щодня і тоді вони почнуть ігнорувати один одного, і це не означає, що не стежити за ними.

+360
Ignezis 28 серп. 2014 р., 22:45:00

Наша Бернська гірська собака дзявкає неймовірно голосно, коли він бачить людей, яких він знає. Він реагує на кішок та інших собак теж дзявкає і плаче, щоб спробувати і отримати те, що він хоче. Ми не даємо і, як тільки він проходить повз людей, він тихо. Він не робить цього з незнайомими людьми, тільки з людьми, яких він знає.

Як я можу тренувати свою собаку, щоб бути спокійніше, коли привітання друзів?

+351
tommydrum 12 серп. 2018 р., 04:55:15

Я сьогодні купив дві неонові тетр і додав їх в акваріум з усіма необхідними процедурами. Один час я бачу як тетри і я повернувся, щоб знайти лише один. Я переїжджав все і не знайшов його. Що сталося?!

+314
Kim Oun 15 жовт. 2013 р., 21:20:45

Так що я зробив трохи дослідження на сказ. Вікіпедія говорить, що:

Всіх теплокровних, включаючи людину, можуть бути інфіковані вірусом сказу і розвиваються симптоми.

Як сказ передається через слину

Вірус зазвичай присутній в нервах і слині симптоматичне скаженою твариною.

ви можете заразитися, якщо щеня заражений.

Я не прийняла бродячих тварин, але я б взяв цуценя до ветеринара як можна швидше і отримати його перевірили. Ветеринар, ймовірно, може сказати вам про можливу небезпеку.

+292
hectordsd 22 вер. 2016 р., 04:22:28

Передача вірусу

З (США) Центру по контролю за хворобами інформаційну сторінку на сказ:

Люди зазвичай отримують від сказу від укусу скажених тварин. Також можливо, але досить рідко, що людина може отримати сказ при інфекційних матеріал з скажених тварин, таких як слина, потрапляє прямо на їх очі, ніс, рот або рану.

Подряпини, садна, відкриті рани або слизові оболонки, забруднені зі слиною або іншими потенційно інфекційними матеріалами (наприклад, головного мозку тканини) від скажених тварин являють собою не кусаються впливу. Іноді повідомлення не кусаються впливу такі, що постконтактна профілактика даної.

Вдихання розпорошеного вірусу сказу є також можливість не кусаються шлях впливу, але крім співробітників лабораторії, більшість людей не зустрінете аерозолю вірусу сказу.

Інших контактів, таких як петінг скаженою твариною або контакті з кров, сеча або фекалії скажена тварина, не являє собою експозиції.

Так, немає, зв'яжіться з битою фекалій не викличе у вашої кішки, щоб отримати сказу.

Ризики для критий кішки

Є ще ризики для закритий тільки кішка. Корнелл котячих Медичного центру є стаття (написана з точки зору кішки).

Скажені тварини не ведуть себе як звичайні тварини, іноді вони дуже доброзичливий і ненормально агресивними. Ми чули про історії оскаженілі єноти пробиття екранів і заходите в приміщення, і це вельми характерно для летючих мишей, які мають високий рівень захворюваності на сказ, щоб знайти свій шлях у приміщенні. Немає нічого, що мені подобається краще, ніж гнати птиця або кажан навколо будинку, і я впевнений, що більшість моїх котячих брати погодяться. Летючі миші можуть входити в будинки або квартири через невеликі тріщини.

Крім того, завжди є шанс, нехай і невеликий, що закритий-тільки кішка може проникнути назовні через відкрите вікно або двері. Деякі з нас стали злякатися і втекти, коли ми проводили на відкритому повітрі, скажімо, поїздки в лікарня вет, і я чув про котів, чиї машини були беруть участь в аварії, що залишило їх раптово безкоштовно (носіями кішка запобігти більшість з цих випадкових пагонів).

Сказ-це серйозне захворювання

У статті від центру здоров'я кішок Корнелл продовжує:

Укушені рани звернутися до лікаря, як правило, повідомляється департамент охорони здоров'я, який потім може запросити довідки про вакцинацію від сказу. Якщо власник не може надати доказ, в черговий раз можуть бути наслідки для обох рук і Кітті, у тому числі штраф за непривитое тварина; рекомендація кішку присипляють і аналізи на сказ, особливо якщо кішка була хвора; або період карантин для кота. Ці санкції можуть здатися занадто суворими, але пам'ятайте, що як тільки з'являються ознаки, немає ефективного лікування для сказу.

Безпека Вакцини

Небезпеку ми часто чуємо про багатьох в поєднанні з вакцинами саркома (тобто рак). Ліза Пірсон пише:

Вони високо інвазивних, агресивних і злоякісних пухлин, що найчастіше фатальною протягом декількох місяців з'являтися.

Вони найчастіше пов'язані з ад'юванти вакцин, але також може форма в місці будь ін'єкції, що викликає місцеве запалення.

Що сказав, хоча і вводять інші речовини, крім ад'ювантів можуть причиною саркоми, ці пухлини зустрічаються відносно рідко до появи ад'ювантів.

Ад'юванти-це речовини, які додаються до вакцини, щоб навмисно викликати запалення на вакцину сайті для того, щоб попередити імунну систему до його присутності. Вони використовуються убиті вакцини, щоб стимулювати більш сильна імунна реакція.

Не думайте, що ваш ветеринар використовує ад'ювантного вакцин.

Питаю - перш ніж дозволити будь-якої вакцини слід вводити в вашу кішку.

Зверніть увагу: ніякої вакцини (адъювантом або без ад'ювантної) повинна бути надана в районі шкірку за будь-яких обставин. Вони повинні бути дані як мінімум на Лімб, як це можливо. Це дозволить для ампутації кінцівки, якщо у вас відбувається.

У 1997 році АВМА (американська ветеринарна Медична Асоціація) вийшов з настійною рекомендацією не використовувати в області шкірку для вакцини.

Доктор Пірсон також обговорює більш висока частота ниркової недостатності у кішок, які були вакциновані.

Віруси використовують для виготовлення вакцин повинні бути вирощені в те, що називається "клітинні культури". Клітини використовують для створення вакцини FVRCP кілька кішок (кішка) клітини нирки.

Коли ці клітини нирок вводять в кота (разом з вакцини), його імунна система розглядає їх як іноземних, так і робить антитіла проти них. На жаль, ці антитіла не знаю різниця між вводили клітини нирок і власну нирку тканини в результаті нападу потенційного аутоімунного на його нирки. ('Auto' означає 'я".)

Інші можливі побічні ефекти, що вона обговорює включають алергії (як загрозливі для життя анафілактичні і м'якше алергії), блювання, пронос, млявість, лихоманка, анорексія, кульгавість, неврологічні порушення, локальна припухлість і болючість в місці щеплення.

В цілому

Це складні питання, що власник кішки повинен важити. Якщо вакцина є обов'язковою, найкраще, що ви можете зробити, це переконатися, що це не адъювантом і вводять як мінімум в ногу, наскільки це можливо.

+256
Haoran Xue 1 трав. 2016 р., 07:25:48

газованої води використовують вуглекислоту з утворенням CO2, тому що в теорії він повинен працювати, але це не так просто, вуглекислота, це як сказати кислота і будь-який тип кислоти знижують рН води занадто швидко для риб і в якійсь мірі занадто швидко для рослини addapt на зміну рН.

вуглекислота не було розчиняти хлорид кальцію хлорид кальцію карбонат створення так якщо у вас є равликів або мідій в воді їх оболонка почне розчинятися, вугільна кислота розпадається на воду і CO2, але цей процес залежить від того, як швидко CO2 використовується/рятуючись від води.

детальніше про вугільна кислота тут https://en.wikipedia.org/wiki/Carbonic_acid.

так що краще використовувати СО2 в іншій формі, ніж вугільна кислота, щоб допомогти у вирощуванні рослин,ви не зможете уникнути деяких вуглекислоти будучи створена, але вона буде на більш тривалий термін і зробити РН крапля повільніше.

маленький створена вугільна кислота стабілізує рН і не зробити його аварії, як при додаванні соди і води.

якщо ви все ж хочете використовувати газовану воду, ви будете мати, щоб створити систему крапельного так що ви можете контролювати потік дуже точно,вам також доведеться вкласти в обладнання для вимірювання вмісту CO2 у воді.

+219
dareToDiffer07 2 лют. 2012 р., 09:04:25

А PeterJ відповідь завершує питання, для всіх інформація, я кинув мої аматорські спроби побудувати свої власні рампи, а замість цього виклав тісто протягом 3-х кроковий рамка Сосонки собака RampSteps. Історичні спостереження показує, що, як правило, продається за ціною близько 150 $(я застосував у кредит 50$).

Скат працює в режимі рампи, він не нав'язливий, і він легко складається (і має приховану ручку на спині), так що я можу зберігати його при необхідності і, найголовніше, мої собаки легко адаптувалися. Покроковий режим-це супер ефективна, але це не працює для моїх потреб. Поки пандус не потрапляє у верхню частину ліжка на кілька дюймів м'який матрац, дві мої собаки, здається, не на розум.

Це фото товару:

stock photo of RampStep

+196
Ahmed Karem1 17 серп. 2017 р., 07:20:24

У мене дві карти Черепаха один чоловік, інший жінка. Я зловив їх, виконуючи шлюбний танець, і багато подвигів рази. У мене є чоловік від одного, і йому було самотньо, тому через місяць у жінки з нашого місцевого зоомагазину, вона була тільки черепаха карті мені вдалося знайти. Ну це було близько року тому і вона показала ознаки намагаються зробити гнізда в сухому місці з втраченим грунту/піску. Близько трьох тижнів вона сховала в задній частині цистерни з водою навіть не підійшовши, щоб погрітися, як вона зазвичай робить чоловік тримав в нормальне русло. Тепер вона все плавання над танком вгору і вниз божевільний нон-стоп протягом двох днів. (Вона має розмір горошини відкриття на базі її за хвіст, але я бачу яйце.) Будь-яка інформація буде величезне спасибі

+172
electrify 4 груд. 2015 р., 08:32:11

Будь ласка, очі вашої собаки перевірені ветеринаром. Я виховав собаку з сухого ока. Вона втратила зір на одному оці, що очей не відбиває світло. Якщо ваша собака має одне око, який не відображає світло, його зір в іншому оці ще більш важливо. Переконайтеся, що він не потрібен недорогий препарат (20 $/місяць), щоб зберегти своє бачення в інший очей від сухості очей. Якщо це так, обидва очі треба лікувати, так як стан є болючим.

+56
Sveetly 9 бер. 2010 р., 15:40:46

Більшість вкладишів для ставків чорного або сірого кольору це в основному для захисту від ультрафіолетового випромінювання, щоб зробити вкладиш довше на сонці.

Заздалегідь сформованих ставків часто чорний з тієї ж причини,але вони можуть бути пофарбовані в будь-який колір ви хочете.

Чорний ставок буде давати захист від деяких видів хижих птахів, так як вони будуть мати проблеми, судячи з того, як глибокий ставок(чапель та інших болотних птахів)

Чорний або темний колір буде в якійсь мірі приховати зростання agae і зробити ставок чистіше виглядають.

Заводчики Риби часто будуть використовувати світло-блакитний або світло-зелений ставок, щоб показати квіти краще риби.

Немає жодних проблем, щоб використовувати будь-який колір ви хочете, щоб ваш ставок, але світлі кольори забруднюються швидше.

Якщо ви робите свої власні склотканини ставка ви можете придбати кольоровий пісок акваріума в зоомагазині і побризкати на дизайн вашого ставка з допомогою тонкого шару з поліестеру, як клей(це робить його легше для тварин, щоб вибратися з води, і це виглядає більш природно).

+52
Tyler Minnick 11 жовт. 2016 р., 11:06:41

Мій кролик досі почувається і виглядає так, ніби вона вагітна, у неї було 7 дітей, і це на 4 день після народження. Може вона ще дитинка в ній ? Я repalpated її і я відчуваю 1 Повний розмір дитини і м'яч

+31
Bebita121 18 серп. 2017 р., 15:25:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil