Зміни в ієрархії мають на увазі хвороби?

У мене було трохи більше року, чотири морські свинки.

Коли я отримав їх, вони незабаром встановлювали чіткий порядок між собою. Коли я їх годую вони завжди йшли в їжу і/або рукою в тій же послідовності.

В останні пару тижнів, це змінилося. Лідер був повалений.

Поки немає ніяких ознак хвороби, млявість, агресія або втрата апетиту, це стосується мене, що є ця зміна.

Це загальні для клевань змінювати чи є якась вказівка тут хвороби у колишнього керівника?

+633
cyberalex 1 лют. 2013 р., 15:01:53
38 відповідей

Я тільки що купив Джилл - мій crowntail Бетта менше, ніж 2 дні тому і у нього вже були чорні плями. Я не знаю, якщо нормальний. Чи Можете ви будь ласка, дайте мені знати, якщо є якісь проблеми тут? Будь ласка, див. малюнок enter image description here

+956
user280189 03 февр. '09 в 4:24

Схоже, ви позбулися від мурах, але ваша кішка все-таки незручно.

Кілька років тому у нас було нашестя кліщів Cheyletiella , яка тривала протягом кількох місяців (наш вет взагалі не міг бачити їх у мікроскопічний зіскрібок шкіри, і це не було, поки він не відправив нас до ветеринарного дерматолога, що він був поставлений діагноз і лікування).

Одна з кішок продовжувала overgroom навіть після того, як кліщі пропали. Ветеринари пояснили, що оскільки у неї був свербіж протягом декількох місяців, вона дратувала її шкіру, змушуючи його залишатися свербить навіть після того, як кліщів не було.

Вони запропонували деякі протизапальні процедури, які пригнічують відчуття свербежу досить довго для шкіри, щоб зажити.

На жаль, наш кіт був так давно, що всякий раз, коли протизапального лікування було знято, вона знову почне overgrooming кліщів. Це не хороші ліки на тривалий термін, тому ми припинили лікування.

+887
gavin 21 бер. 2014 р., 09:32:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я тільки нещодавно з'ясували, що мій Морський акваріум циркулює через аміак, нітрити і нітрати ~10-20 проміле. У мене були, і я як і раніше привид подаючи бак, так як я купив сухий скелі, так як я не хочу ніяких непотрібних затримок туристи познайомилися з моїм танком з місця в кар'єр. Я розмовляв з ОРС експертів і вони хотіли б мене, щоб отримати мій екіпаж очищення, але, на жаль, там, здається, не бути ніяких видимих доказів нічого прибирати! Я вилікував рок і задіяна ємності з мізер чи ні світла. Танк був на велосипеді у вікно-менше підвальне приміщення, тому немає абсолютно ні краплі природного світла небудь.

Як очистити благо моя команда на даний момент, крім додавання більшої аміаку, ніж моє годування духа?

Я маю на увазі, я розумію, що в кінцевому підсумку мені потрібно, щоб додати крабів і равликів, але я думаю, що я повинен зробити, що після риби у мене там і насправді почнете бачити деякі водорості прибирати правильно?

+883
MikeK 6 лют. 2012 р., 20:47:08

Ми не ставимося до наших кроликів від бліх в зимовий час, тому що ми не беремо їх у зимовий період. Іноді взимку ми візьмемо їх в зоомагазин або інших місцях, де кішки і собаки теж присутні.

Який ризик, якщо такі є кроликів, які мають проблеми з блохами від кішки або собаки?

+842
mod33 31 січ. 2011 р., 08:26:56

Я планую купити дитинча або дитина черепахи і працювати на гарний будинок для них. Я збираюся отримати 36 галонів бант формений бака, але не впевнений, якщо є якісь особливості/розміри я повинен слідувати при купівлі танка є маленькі черепашки. Крім того, не впевнений, якщо 36 літровий акваріум занадто великий для них, щоб витримати.

Черепаха Порода: Бруд/Мускус

Вдячний за будь-які додаткові пропозиції Рег цього.

+824
trinathon 18 січ. 2012 р., 17:29:49

Бета-версія або китайська Бійцівська рибка тривалість життя становить лише 2 роки в полоні. Потертості колір є ознакою старіння є витончення пластини. Млявість, відсутність їжі, проблеми з диханням і кров'янисті виділення-все це ознаки старіння риб.

Спробуйте змінити воду і збільшуючи температуру. Крім того, не годувати риб - це не допоможе. Удачі!

+815
Xu Liu 3 вер. 2013 р., 19:45:58

Рецепт дієти нирки є вигідними для кішок з хронічною хворобою нирок (ХХН) з багатьох причин, але основними причинами:

 • білка обмежена (кішок з ХХН боротьби для фільтрації білка з крові)
 • низький рівень фосфору (гіперфосфатемія, або високий кров'яний рівень фосфору шкідливо для нирок)
 • високий вміст калію (кішок з ХНН часто розвивається гіпокаліємія, або низький калій)
 • висока поживна/калорій (ХХН кішки часто втрачають вагу.

Якщо вибір або зробити свій власний корм для кішок, ці речі, щоб спостерігати за.

Є продукти, змішувати з їжею, щоб допомогти керувати цими речами. Наприклад:

 • фосфатні сполучні речовини (наприклад, гідроксид алюмінію) допомагає зв'язувати фосфор в їжі
 • калій може бути доповнений такий продукт, як нирки до

Проблема, кілька кішок – найменше хворих нирок – люблю, щоб все було змішаний з їжею. Так що самий простий спосіб керувати всі ці речі знайти дієта нирки, які їм подобаються.

Є й інші варіанти, ніж Хілла до/д. Підійде Royal ниркової дієти Канін (в даний час шість смаків), або Пурину НФ (попередній догляд). Вони не вимагають рецепту.

+803
templatetypedef 19 груд. 2013 р., 04:06:44

Якщо кішка здичавіла, нехай це будуть здичавілі. У мене є один, який відвідує мене їжу. Вона називається "Дика штучка" вона шипить і інше, але вона так і не навчилася говорити "мяу", тому що її мама ніколи не вчила її, що так вона розповідає шипіт. Вона живе під моєю компосту або іноді в мій сарай. Ми отримуємо на добре, і я люблю її. Тепер вона відповіді на пшш,пшш під час вечері. Нехай здичавілі кішки бути вільним. Вони уникають людей, але якщо вони довіряють вам, просто допомогти їм з їжею. Не намагайтеся "власні" їх. Їм подобається їхнє життя, як вона є - вони завжди будуть дикими, але вони можуть бути друзями. Дикі кішки полюють і виживають - це одна з перших речей, які вони вивчають. Мене турбує моя здичавіла друг, якщо я хоч йди.

+769
mehmoodnisar125 29 груд. 2014 р., 10:22:11

Кішки дуже сприйнятливі до проблем шкіри, судячи по розташуванню, де ваша кішка зазвичай дряпає, я хотів би запропонувати вам шукати чорні або жовті виділення, схоже, це може бути молочниця. І не хвилюйтеся занадто багато(у разі), вона може бути оброблена; протигрибкове лікування може просто зробити трюк. Просто будьте впевнені, щоб отримати ваш кіт діагноз, перш ніж використовувати будь-який тип медицини на нього.

+721
Mirjam Curno 10 черв. 2011 р., 13:03:45

Коли мій 6-місячний щеня-пес отримує гикає, у нього 2--3 гикавки в послідовності. Інші мої дві собаки були нормальні гикавки, такого ж роду я прийшов, щоб очікувати від людей. Він зробив це, так як він був кілька тижнів до його поточного 6-місячного держави.

Що я повинен бути стурбовані?

+713
user291135 7 жовт. 2011 р., 10:54:07

У серпні минулого року я вирішив купити новий 10 літровий акваріум і купити нову Бета. Я встановив мій танк і пішов в місцевий джерело, де люди отримують питну воду з труби, що виходить з гори. У мене був тест рибний магазин і налаштувати мій танк і мій прекрасний Бетта помирає протягом декількох днів.

Так що просто очистити бак. Я підтримував їх весь цей час без риби просто шматок топляк і одного живого рослини. Потім я залив дистильовану воду. Я повинен додати в акваріум сіль? І як довго треба чекати, перш ніж додавати мій Бетта?

Крім того, у мене є великий шматок реального топляк купив в рибному магазині в баку. Я розумію таніни корисні.

+612
WernerCD 15 трав. 2011 р., 16:59:51

Якщо ваша мета-не обов'язково гуляти кожен день, щоб отримати вашу собаку здійснення його потреб, то будь-яку маленьку породу повинен отримувати достатню фізичне навантаження, щоб бігати навколо будинку/двору.

Якщо ви шукаєте собаку, яка веде себе як кішка, я рекомендую просто завести кішку.

+602
Vikky01 19 квіт. 2018 р., 12:02:53

Є така компанія LokSak , що робить запах-доказ сумки називається "OpSaks", які часто використовуються для зберігання їжі, коли в пустелі (щоб тримати ведмедів на затоку).

Вони можуть працювати на зберігання, а також собаки. Вони приходять у різні розміри.

+576
Ankit Gohel 13 лют. 2014 р., 05:50:49

Моя кішка любить грати у вибірку. Ми будемо грати близько 15 хвилин, перш ніж я в кінцевому підсумку робить щось ще. Момент, коли я перестану грати в принеси мій кіт буде продовжувати нявкати, поки я не грати, або поки я не сховала десь наголов'я.

Я не хочу, щоб приховати наголов'я. Є в будь-якому випадку, я можу навчити мого кота, щоб знати, коли більше немає часу грати, так що це не няв після того, як я перестану грати в "собачку"?

У мене є кішка, дерево, на якому він любить грати, а також інші іграшки не потрібно захоплюватися, але він, здається, більше зацікавлені в грі принести. Я просто хочу нявкати, щоб зупинити, я не можу грати вічно :(

+552
mrabrams 22 жовт. 2011 р., 09:12:48

Це може бути варіації цього

Шерсть смоктати поведінки у котів 'джерело'

Якщо ви ніколи не чули про це, я знаю, що це, ймовірно, здається дуже дивним і непривабливим для кішки, але це насправді відносно часто.

Що таке шерсть смоктати? Поведінка складається з кішки насправді смоктання предметів, таких як ковдри, кофти, шнурки і навіть килимки для ванної та килими. Хоча найпоширенішими матеріалами є ковдри і светри. Бувають також випадки, коли кішка може вигодувати на інший кота за хвіст або інші частини тіла. Деякі кішки навіть починають жувати і ковтати матеріал, а от коли смокчуть шерсть переходить в поведінку піку. Пайка може призвести до проблем з кишечником.

Смоктання вовни зазвичай спостерігається у кішок у віці до одного року. Як правило, багато кішки з часом переростають поведінку, але деякі продовжують займатися смоктання вовни, якщо немає модифікації поведінки або зміни навколишнього середовища.

Я знаю, що мій кіт лиже багато випадкових речей теж. Я навіть бачив його лизати підлогу. Цікаво, що він робить це в місцях, де продукти харчування були колись-то був. Кішки не мають великої короткозорості і в першу чергу далекоглядний. Тому я вважаю, що це може бути їх нюх возитися з ними. Крім того, вони не мають прекрасний смак, так що вони часто покладаються на їх дивовижний ніс. Може у вас там, в одній точці, то ваша кішка б поруч з тією папері, що він відчуває запах на папері і думаючи, що це їстівне. Хоча я б все ж рекомендував проводити його до ветеринара, так як це може бути більшою проблемою, або призвести до більш серйозної проблеми.

+550
Gian Carlo Martinelli 8 бер. 2015 р., 16:01:11

Я привів мого 18-річного кота до ветеринара, бо вона була трохи худа. Вона не просто ласкава, грайлива і ненажерлива, як вона завжди була. Ветеринар поставив їй діагноз-гіпертиреоз і призначають 2,5 мг felimazole два рази в день.

Приблизно через місяць після початку лікування, нижня частина тіла мого кота раптом став паралізований і тепер вона повністю відмовляється від їжі. Я негайно повернувся до ветеринара. Вона сказала, що це не мало нічого спільного з лікуванням і порадили приспати або, якби я відмовився, що я повинен продовжити лікування доповнені знеболюючими.

Офіційних джерел я знайшов на цьому лікування НЕ список параліч, як побічний ефект, хоча я знайшов вихованця-господарі, які мали такий же досвід на відповідних форумах.

Я вперше потрапила моя кішка, коли мені було всього 10 років і я дуже переживаю за неї. Я знаю, що вона не хоче жити в болю, але я також знаю, що вона не хоче помирати. Вона хоче грати, ганятися за ниточки і піднятися на мої плечі. Я не хочу нічого більше, ніж для неї, щоб бути здоровим.

Слід припинити лікування проти рекомендацією ветеринара? Чи є спосіб її відновити?

+525
Liam Scapens 26 лют. 2015 р., 21:49:39

Я не ветеринар і це завжди важливо, щоб запитати вашого ветеринара, але обидва препарати є лікування антибіотиками. Зазвичай Naxcel буде здійснюватися протягом багатьох днів з щоденним ін'єкціям, але можуть застосовуватися тільки до ветеринара. Виходячи з цього, представляється розумним припустити, що якщо ти не планується ще раз відвідати ваш завтра вет, що Метронідазол-це перенесення на ліки і слід вводити, починаючи з завтрашнього дня для тривалості, запропонованих ветеринаром.

Вибач, що повторююсь, але це важливо, я не ветеринар і можу запропонувати зателефонувати вашому ветеринара або в клініку ветеринара, щоб підтвердити моя думка на це мудро.

+480
Mason Lee 24 трав. 2013 р., 12:17:47

enter image description here

Читав все і на кожному сайті я можу знайти мого жіночого плати виглядає величезним, тепер думаю, що вона вагітна, а коли я купив рибу я купив 3, що там, де вже вагітна за даними зоомагазині. На знімку-плати запитання отримав величезний і проявляє агресію до інших рибам і вона ховається безліч, а також не виходив за їжу. Може хто-небудь мені поради, що мені робити, як я мав проблеми в минулому з рибою з цього магазину. enter image description here

+419
Jhefry Sikade 14 трав. 2016 р., 03:04:05

А я не можу дивитися на конкретних собак голову, що має сенс для мене:
Собаки навчилися пов'язувати "вони приходять додому і подивись мені в очі" З "і тепер вони збираються погладити мене і дуже приємно!"
Як тоді це перевизначає собак інстинктивне "він дивиться мені в очі, він злиться, я краще бути дуже маленькою і нешкідливою!", немає більш покірною ссе!

+403
angga soleh 10 груд. 2012 р., 13:41:25

Нагадую вам, що кішки мають свій характер, деякі грайливі, деякі лінуються, інші можуть просто хочете бути твариною, коли вони хочуть, інші не можуть жити без втручання людини і так далі.

Ви згадуєте кіт ніколи не був грайливим, а це може бути показником її характеру. Кішку не потрібно грати 24/7, щоб бути щасливою кішки. Але ви також врахуйте, що ви тримайте кішку замкнули в кімнаті, і це величезний застережливий знак. Кішки потребують відкритому просторі для розслідування, і відчути себе "справжнім" котячий, або в його відсутність, високі місця.

Ваша кішка може(неясне припущення) бути в депресії від не отримує право на стимуляції і млявим поведінка може бути ознакою його.

Як я зазначив у своєму коментарі, такому маленькому просторі може негативно позначатися на тварину, яка інстинктивно бродить навколо місця його життя. Я б рекомендував вам інвестувати в Кітті замки або DIY полиці, де кішка може забратися, щоб; маючи високе місце, щоб дивитися кілька-невелика її королівства може зробити різницю.

+356
gkykbuhuh 30 лист. 2018 р., 03:20:25

Я не думаю, що ви збираєтеся отримати "так, якщо ви зробите X, то Y буде" своєрідна відповідь на це питання. Реальний відповідь на це, ну, може і так, я дам тобі мій анекдотичний досвід, маючи на увазі, що ваш пробіг може змінюватись.

Я живу в будинку, в країні, так що трохи інша ситуація, але тим не менш у мене є кішка, яка любить виходити на вулицю з нами, або він так часто вказує. Іноді, коли ми приносимо йому, - він одразу побіг назад у будинок. Інші часи, він буде триматися за зовсім трохи і їдять траву і комах. У будь-якому випадку, ми його підчепив упряж і 30 футів в світ поводок для собак у першу чергу, щоб уникнути ризику, що він на сусідній вулиці (там було дуже багато тварин, убитих на дорозі для мого комфорту).

Якщо у вас є балкон, у вас є кілька варіантів, можна експериментувати в залежності від того, що тобі дозволено робити. В деяких місцях, ви можете ефективно паркану з скринінг та сонця, що дозволить вам випустити її на балкон без ризику її зліт і будучи не в змозі повернутися. Якщо ви не можете зробити цього, тоді ви можете приміряти шлею і свинець, а потім по-справжньому важливим є те, що вона повинна бути короткою настільки, що вона не може піти за найближчий поручень і забилася (проблема менш актуальна, якщо ви з нею). Що, ймовірно, не дати їй багато роумінгу, але може бути досить для неї, щоб насолоджуватися цим дивним "номер", що вона ніколи не дозволяла для. :)

Зрештою, тільки так вона буде знати, якщо вона любить це робити.

+347
ksyushiny 12 груд. 2012 р., 10:28:52

Я відео не бачив, але прочитав опис в коментарях.

Моя проблема з цим сценарієм є те, що кішка фонтани отримати слизовий досить швидко (точно протягом тижня). Якщо не призначений в якості питної фонтан, частини, ймовірно, не легко для того щоб очистити (гребенів і часу для бактерій, щоб рости).

Крім того, оскільки малоймовірно, що були використані в харчовій безпечної пластмаси, вони можуть вилуговування важких металів (часто зустрічається в яскраві кольорові фарби) у воду.

Я не можу думати про якихось проблем з мотором. Двигун, що використовується в іграшку води повинні бути належним чином запечатані від води, щоб не допустити потрясінь. Якщо потьоків масла або інших рідин в ємності з водою, це не буде тривати дуже довго (якщо тільки там був спосіб/Інструкції про те, як заповнити ці рідини, що малоймовірно).

Ми не можемо остаточно сказати, чи є це безпечно чи ні (відеооператор, можливо, зробили цей танк спеціально для фонтану і використовуваних матеріалів!), але, схоже, в цілому погана ідея.

Якщо ваша кішка не п'є достатньо, найкращий спосіб збільшити їх гідратації є, щоб спонукати їх їдять вологий корм. Після цього, розгляньте можливість додавання кішка фонтан води, який легко миється (кішки не люблять грубих води).

+344
Rottjung 25 лист. 2016 р., 16:57:41

На це питання Моя собака знищує речі і пісяє всередині, коли я на роботі. Як я можу отримати його зупинити? привели мене просити про це.

Деякі з причин Crate дресирувати собаку, як королівське товариство захисту тварин Вікторія Австралія:

Привчання до клітини-це нова концепція для багатьох, але є дуже ефективним інструментом навчання для дорослих собак та цуценят. Це може зайняти трохи часу і зусиль, щоб дресирувати свою собаку, щоб використовувати ящик, але це може виявитися корисним в різних ситуаціях. Наприклад, якщо у вас є нова собака або щеня, ящик-це фантастичний спосіб навчання це межі будинку і тримати його в безпеці. Коли ви їдете в машині, відвідування ветеринара або будь-яке інше час вам може знадобитися обмежити вашу собаку (наприклад. після операції або якщо він отримав травму), це набагато легше і безпечніше, якщо ваша собака була навчена, щоб насолодитися перебуванням в клітці.

Це набагато простіше навчити цуценя, щоб пристосуватися до спати і залишатися в ящику.

Як може доросла собака бути навчені ящик?

+314
mfgmicha 28 лип. 2016 р., 22:45:47

Дилатація шлунка, а також знати, як коптять, ветеринарний надзвичайної ситуації. Кролики, як ви, ймовірно, знаєте, не здатний изрыгнуть і тому не може спорожнити вміст свого шлунку, якщо блокується нормальний відтік з будь-якої причини, яка не завжди може бути фізичною, мабуть стрес і сильні рухи шлунка можуть викликати це також.

На жаль, на думку Блеквелла п'яти хвилинах ветеринарні консультації для дрібних ссавців (друге видання - розділ IV, глава 186) , кролик вимагає негайної медикаментозної терапії з участю декомпресії шлунка з допомогою інтубації та операції, швидше за все, необхідні для того, щоб обробити умова, якщо інтубація не вдається, щоб полегшити цю проблему. Можливо також, що декомпресія може знадобитися кілька разів в залежності від фактичної причини наворотів.

Так що, на жаль, відповіді на ваше питання немає.

+299
Bernadette Templeman 13 січ. 2020 р., 15:10:08

Я не впевнений, що на реальні кроки для безпечного носіння на плечі спеціально, але гарне місце, щоб почати для будь-якого виду перевезення чи подібні дії завойовує повна довіра собаки. Коли зазвичай вони проносять вони не повинні намагатися звиватися навколо і вистрибнути з ваших рук, вони повинні бути спокійними і вірити в тебе. Вони також повинні відчувати себе в безпеці, то картина виглядає так, як ніби він бадьорить собак, спини і грудей, і собака виглядає як підтримує себе занадто через його ноги. Але може бути, якщо собака не може зробити цього або поранити, зробити собаці комфортно з високо піднятою тобою. Якщо у вас є техніка знести вниз, моя порада за ці кроки, щоб побудувати довіру вашої собаки до вас, він повинен бути абсолютно комфортно в твоїх обіймах. Якщо у вас є довіра вниз спробувати поступово пробуючи плечем, можливо, починають низько присівши, потім повний крок або щось.

+266
Lionel Jabulane Hlangwane 8 квіт. 2014 р., 14:33:19

Я не можу сказати від картини, але якщо у вас є живі рослини в акваріумі, равлики часто не додається. На майбутнє, коли ви купити живі рослини в магазині, промити і провести рукою по листю дерев, щоб відокремити будь равлики і яйця назад в рослину бак.

Равлики розмножуються легко і швидко, так що я б видалити їх, якщо ви не хочете багато равликів. Вони не повинні шкодити Бетта, але вони можуть захопити танк. Цей танк вже схоже під 5 Гал (рекомендований мінімальний розмір для Бетта), тому прийміть це до уваги, якщо ви хочете зберегти їх чи ні.

Равлики не все так погано. Вони гарні для поїдання гниючих рослин, і такі речі, зберігаючи ваш акваріум у чистоті. (Я пробував равлик зебра, але моя Бетта ненавиділа його і перекинув його оболонки. Назад на ручну прибирання водоростей для мене!) Чим більше їжі равлики, тим швидше вони будуть рости і розмножуватися. Тримати равликів, ви повинні бути дуже обережні з Ремонт бака (без перегодовування, вручну прибирати смердючі речовини тощо).

+255
Daryl Tester 2 лют. 2017 р., 13:31:19

Мій американський бульдог ночує в закритому приміщенні (без підігріву), а потім зовні по 12 годин щодня. Чи буде моя собака буде в порядку взимку? Якщо ні, які заходи я повинен взяти?

+249
Ernestine Blankenship 25 груд. 2013 р., 21:43:37

Це не так просто для кішки, щоб спати, згорнувшись калачиком, як ви пропонуєте. Захист голови під час сну-це не контр-інтуїтивним для безпеки. Якщо ви думаєте про це, це, мабуть, саме безпечне положення для сну. Спинка і м'який живіт і обличчя захищено. Навіть твердий череп на потилиці-це як маленька броня.

Sid Curled up

На відміну від розтягнутій позиції, де ця картинка добре ілюструє м'яке підчерев'я, що кішка захищає.

Sid stretched

Собаки часто сплять замотані в м'яч, крім того, приємно спостерігати, коли вони роблять і коли вони достатньо розслаблені, щоб викласти розтягується, або навіть грати в стрейч.

Також слід зазначити, що тварини знайдуть безпечне місце для сну.

+220
Susan Furness Murray 7 квіт. 2018 р., 20:32:08

Я думаю, що більшість зрозуміли ваше запитання.

Чи Правильно я розумію, що:

 • ви знаходитесь на велосипеді ваш новий танк, без риби?
 • Ви перейшли гравій і рослини з існуючої бак на новий (для прискорення на велосипеді)?
 • Тепер ви вважаєте, чи є паразити у вашому існуючому баку (не нової)?

Тоді залишається питання: чому ви думаєте, що раптом паразити у вашому існуючому баку? Крім того, видалити гравій і рослини, ви нічого не міняли...

Так що я не думаю, що у вас виникли паразити... там може бути 2 інших речей відбувається:

 • Якщо ви видалили занадто багато рослин, хімічний склад води може змінитися. Менше кисню, вища СО2 (також впливає на РН), нітрати вище,... якщо це раптова зміна, ваша риба може стати стрес, і потрібен час, щоб пристосуватися. Єдиний правильний спосіб перевірити це шляхом тестування води. Рибні магазини можете зробити це, але вони зазвичай роблять це з цими паперовими смужками, які є дуже неточними. Краще, якщо ви будете використовувати комплект для тестування з рідинами.

 • По-друге, скільки гравію ви видалити, і того, наскільки ретельно ви це зробили? Крім того, фільтр, гравій також є джерелом "хороших" бактерій, що дозволяє підтримувати стабільні параметри води. Якщо ви видалили велику, цілком можливо, що нинішнє населення бактерії не здатні (на даний момент), щоб зберегти параметри стабільні. Крім того, гравій може містити багато сміття від залишків їжі і відмерлих рослин, він також може містити газ від розкладання його. Якщо ви замутите гравій, ці гази викидаються у воду. Зазвичай це призводить до стрибка аміаку. І я думаю, що це насправді те, що відбулося.

За обидві речі, єдиний спосіб переконатися-це перевірити вашу воду. Існують хімічні засоби для зниження рівня аміаку (але тест, перш ніж використовувати їх!). Між тим, я хотів би запропонувати вам зробити часткову підміну води кожен день (30% або близько того) і не перегодовувати риб.

+200
Anurag Choudhary 9 серп. 2015 р., 18:27:30

У нас є 40 літровий акваріум з усталеним циклом азоту. Ми ходили кілька місяців тільки з 1 Три-смугастий кору і 3 Золота пил моллінезіі.

Танк має свій власний фільтр, який йшов з ним, за свій розмір, утеплювач, підкладка гравій, 3 великих каменів, шматок дерева і півдюжини живих рослин.

Нещодавно я купив ще 6 на Corydoras, як вони призначені, щоб бути на мілині. За останні три тижні 4 з них померли без будь-яких ознак стресу або хвороби. Всі вони були темні, не надто тонкий, годування і регулярне плавання. Рівні були регулярно перевірені і азотний цикл був у очікуваного рівня, pH та KH ідеальні, а вода просто жорсткий (за рахунок району).

Нещодавно ми додали ще 4 золотого пилу моллінезіі моллінезіі і 2 мандарина, і приблизно через 5 днів одним з мандаринів помер, знову без ознак інших, ніж нападі ворушити (можливий симптом?). Одна з жінок Золотий пил моллінезіі з первісної групи, приблизно в 3 рази розміри всіх інших і дуже агресивній манері полювання вниз пластівці і гранули під час годування, і ми переживаємо, що інша риба не може отримувати достатньо їжі. Це можливо? Як ми можемо отримати їжу в так corys може корм без її їдять? Є щось ще ми могли б розглянути?

Редагувати Вимірюється за допомогою API 5 - 1 Тест-смужки

 1. Нітрат - 20 мг і т. д.
 2. Нітрит - концентрацію 0ppm
 3. рН - 7.0
 4. Х - 120ppm
 5. Гр - 180ppm
+192
Ravi Menon 25 черв. 2017 р., 07:06:21

Нещодавно ми взяли 2-річний кіт з місцевого гуманного суспільства. Він дуже товариська людина і вже забрав у будинок як своїм власним протягом декількох днів, провівши ніч 'ізолювали в спальні. Ця частина йде відмінно.

От біда, моя сестра і шурин є постійними відвідувачами вихідні вдома, а з-за їх конкретної ситуації, єдиний спосіб, щоб зробити це варто, виходить якщо вони приносять собаки. Він старший лабрадором/пітбуль суміш. Він вже живе в квартирі зі старої кішкою, тому я не особливо переймаюся ньому ганяє кота по будинку або шкодити йому.

Тим не менш, я дуже хочу отримати разом, як ми головної моєї сестри собака няня дуже важливо, що нова кішка і регулярно відвідуючи собака в хороших відносинах. Як би ви їх приведете?

+159
xenog 23 лип. 2012 р., 17:14:17

У мене є набір з 9 тетр, чоловік Бетта і пару Кихей louches і я просто тренував свої Бетта піти до моєї руки, коли я її біля води, так що я зміг тримати тетр і Бета окремо, коли вони годують і Kuhli тільки доїдати недоїдки, що попадали на землю і шматки pleco вафель. Я думаю, що навіть якщо я не буду тримати їх окремо в їх танк, вони будуть в порядку. Все залежить від того, як ви вводите ви риби і риби у особистості певних ^_^

+156
Rayz 27 вер. 2014 р., 19:00:20

На додаток до пропозицій у відповідь mhwombat, це звучить як додаткову ласку і втіха з вас може допомогти.

Будучи територіально, ваші кішки можуть показувати страху/невпевненості, які виграють від вашої гарантії їх безпеки. Введення нове, цікаве окунь монтується на стіну, пішов би далеко, щоб віддати їх в "безпечне місце", щоб відчувати себе більш захищеними і, сподіваюся, полегшити проблеми з гноєм. cat perch

+151
Jordan Barnes 14 бер. 2015 р., 10:50:56

Гадів треба терморегулят, так що ви завжди повинні мати денні грілася світ разом з УФ-лампи для кулера кінця. Ртутні лампи або металогалогенні лампи гріються сильніше для ультрафіолетового випромінювання, а також тепла для того, щоб ніжитися.

Деякі галогеніди металів мають гарячі точки (основні райони з високою УФ-вихідний), Зоо-мед продуктами є способом піти для забезпечення безпеки.

1) PowerSun - Металогалогенні

2) SolarGlo - Ртутні Лампи

Кулер треба освітлення денне пробки, це дасть СФ на всю довжину корпусу.

1) ReptiSun 10.0 Т5 Хо

Всі ці лампи випромінюють ультрафіолетові промені протягом 1 року і повинен бути замінений. Вам доведеться відрегулювати відстань з фари в залежності від висоти його корпусу, як вони повинні бути на певній відстані, щоб не допустити надмірного впливу.

Котушка лампи не достатньо для УФ-виробництва для бородатих драконів, їм потрібна висока продуктивність освітлення.

Я б не став включати фари в нічний час, так як він перериває свої цикли сну, щоб тримати його теплий вольєр на ніч використовувати керамічний тепловий випромінювач або встановити undertank нагрівальних кабелів (тільки для використання з терморегулятором).

Для отримання додаткової інформації про бородатих допомоги драконів ви можете переглянути наступні питання:

Дієта і догляд за бородатого дракона

Що являє собою хороший субстрат для тераріуму бородатого дракона?

Чому червоні цибулини погано для мого бородатого дракона?

Як сказати секс бородатого дракона?

+143
OgnenG 27 бер. 2016 р., 09:48:51

Моя кішка народила 6 кошенят, а потім через 6 тижнів разом ми дійшли до кінця навчального року і я пішов додому, щоб побачити сім'ю на місяць, за цей час друзі спостерігали за одним з кошенят, які я планував залишити для мене. Коли я повернувся після того, як поїхав на місяць, і кішка мама і дитина розлучаються на місяць спочатку їй було трохи незручно навколо її дитини, але протягом 4 годин вона прибирала його і грати з ним і вчити його, як грати і їсти, і полювати і т. д., Тому я б сказав, Якщо дитина ще кошеня, вони змогли б розпізнати їх, але через рік швидше за все не так, як інший чоловік сказав

+128
Shahnawaz Saifi 5 лист. 2018 р., 19:06:49

У мого кота рани за вухами. Немає хороших ветеринарів, яка спеціалізується на кішок навколо мого району. Що я повинен робити?

Він є 2-річний перс.

Ось фото

enter image description here

Він вуличний кіт. Ми також ось інші (відкритий) кішок. Поки немає особистості, зміни, які ми помічаємо. Він чухає вухо більше, ніж регулярно. Це свіжа рана, інколи вона кровоточить трохи з-за інтенсивного розчісування. Немає витоків/рідина, але район виглядає хворий.

+92
standgale 22 трав. 2013 р., 20:09:02

Термін 'ПЕРЕВІРЕНО' - це маркетингова стратегія. Якщо у кішки алергія на багато білки краще б однієї білкової їжею без будь-яких молочних продуктів, зерна, картоплі, цукрових ... І потім годувати тільки на деякий час, перш ніж вирішити, якщо кішка переносить цей білок.

Просто тому, що їжа етикетці написано: гіпоалергенний, не означає, що контент дійсно здоровий або має низьку кількість ризиковані зміст алергії. Деякі компанії просто використовувати хороші етикетки так, щоб змусити людей купувати їх низька якість їжі. (Я не кажу, що всі з них роблять, але краще дивитися на утримання їжі, ніж на ім'я !)

ГІПОАЛЕРГЕННИЙ РАЦІОН ДЛЯ СОБАК І КІШОК НАБИРАЮТЬ ПОПУЛЯРНІСТЬ, І ПРОПОНУЮТЬ ДЕЯКІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я, але деякі з реклами може вводити в оману власників домашніх тварин за кожну тварину харчової алергії, є абсолютно специфічними для окремого вихованця.

Їжу, яка є 'гіпоалергенні' на одну тварину все одно може викликати реакцію в інших, а іноді необхідні додаткові заходи, щоб розкопати справжню причину.

Оскільки різних домашніх тварин, алергія на різні інгредієнти, там, очевидно, може бути немає такої речі, як їжа, гіпоалергенні або алергія на кожну тварину на планеті!

Ключ повинен дізнатися, які інгредієнти ваших індивідуальних вихованець може і не може терпіти, і вибрати або, відповідно, його харчування.

Джерело

+55
jerry2144 9 січ. 2010 р., 00:12:57

у моєї собаки щось дивне в її шкіру, і я не знаю, що робити. Ветеринар сказав мені, щоб дати йому ліки під назвою Амоксил, але це не допомогло.

Ось кілька фотографійenter image description here

enter image description here enter image description here

enter image description here

Будь-яка допомога буде високо цінується.

Спасибі за ваш час

+16
Amnat Inte 30 черв. 2016 р., 09:26:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil