Мій сірий кіт не дозволив мені погладити її, якщо я кажу їй, що вона буде дозвольте мені погладити її кошенят, чому

Мій сірий кіт дуже милий, але я не можу погладити її, якщо я говорю з нею. Вона дозволила мені погладити її трохи часу, але буде дивно дозвольте мені грати з кошенятами. Я хочу погладити її протягом тривалого часу і не поговорити з нею, щоб погладити її. Що я повинен робити?

+92
hackyday 26 квіт. 2018 р., 07:24:44
25 відповідей
Побутовий меблями, як правило, ті, кого ви хочете домашня тварина, щоб піти вниз від: столи, стільці, штори, кушетки, ліжка, пандуси, килими і т. д.
+971
Leptor 03 февр. '09 в 4:24

Так що у мене була зелена пил водоростей на стінах в моєму акваріумі вже близько року, і я пробував багато різних речей, але незважаючи ні на що, він продовжує повертатися.

Я пробував великі зміни води. Я пробував що дозволяє водоростям рости в акваріумі, як мінімум за місяць до відскрібати його і робити великі підміни води. Я пробував знижувати світло годин до 4 год/день. Досі я не мав успіху в позбавленні від водоростей.

Танк досить сильно посаджено 60 літровий акваріум, виконує ін'єкції CO2, і я використовую процвітати (щотижня) і процвітати ХL (щодня). Хоча я намагався зупинити процвітати дозування, все одно без ефекту.

Будь-яка допомога в позбавленні від водоростей будуть оцінені.

+964
user1816842 2 черв. 2011 р., 03:01:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Найважливіша річ ви можете зробити, щоб допомогти пораненому кролику, щоб уникнути шлунково-стазис рахунок того, що він/вона продовжує їсти!

Таким чином, аптечка повинна включати:

 • Сіно кролика (у разі, якщо ви закінчаться)
 • Тимофій пелети - це збагачений лікує,наче волокна одного бар для людей. Це нормально мати трохи кожен день, але не більше 1/4 склянки за 5 фунтів або кролика. Вони можуть бути використані в якості прийому їжі в складних ситуаціях, де ваша булочка не брати сіна.
 • Інтенсивна терапія - це Тімоті сіно коктейль, що ви змушуєте годувати кролика, якщо він не їсть.
 • 5 кубиків до 25cc шприцом для дозування в реанімації с.
 • Маленький рушник - зробити "зайчика буріто" з так що ви можете тримати кролика ще і спокійно при зусилля подаючи
 • Септик порошок - для того щоб зупинити кровотечу у разі, якщо ви ріжете занадто близько нігтя.

Ви також можете попросити вашого ветеринара, щоб зберегти постійний рецепт для агента моторики, такі як метоклопрамід, на файлу для вас у випадку, якщо ваша булочка надає перетравлюють неприємності.

Крім того, він набагато краще бути активним, ніж реактивна; це дуже важко, щоб допомогти кролика на свій власний, і майже нічого, крім того, сильно обрізаний ніготь може бути вкрай небезпечно. Тому що кролики видобуток тварин, вони, природно, зроблять все від них залежне не показують, вони їх образили і слабкий, і таким чином, це дуже важко сказати, як боляче вони насправді. Будь кролика, який, здається, постраждав на самому справі має бути притягнутий до ветеринара для ретельного обстеження.

У той же час, щоб уникнути відвідування ветеринара, інвестувати в хороший набір кусачки для нігтів (я віддаю перевагу ті, що з опорою, так що ви не можете ковзати і скоротити занадто багато), так що ви можете уникнути цвях проблеми. План на витрачати ціле стан на іграшки, поки ви не можете знайти те, що ваш кролик любить краще, ніж ваші меблі, як повинно виснажувати своїх зубів або ризик хворобливих молярна проблеми. Забезпечити свій будинок і особливо свою плінтуси свинцю (я дізнався про це на гіркому досвіді). І, нарешті, покрити всі дроти, які кролик може отримати доступ до жорсткий пластиковий провід кришку для запобігання ураження електричним струмом.

Якщо у вас є які-небудь інші питання перевірити з вашим місцевим кролик суспільстві, як у них буде інформація про те, де отримати найкращі продукти харчування і лікарів у вашому районі: http://rabbit.org/

+901
Ken W 16 квіт. 2019 р., 17:58:11

На основі наданого зображення, це не нормальний процес загоєння. Це виглядає, як ніби ваша собака надмірно лиже в розріз і з флангу, або був занадто активний після операції. Однак важко сказати точно, що там відбувається, грунтуючись тільки на фото.

Шви самі зайняти кілька тижнів або місяців, щоб розчинити, в залежності від типу шва. На це йде 1-2 тижні для шкіри і стінки тіла, щоб зцілити, щоб шви більше не потрібні. Шви, що розсмоктуються, всі повинні бути subcutanous (під шкіру), так що ви не повинні бути в змозі бачити їх. Якщо ви можете побачити їх, ось це проблема.

Їй потрібно звернутися до ветеринара як можна швидше.

У деяких важких випадках, коли розріз став заражений, можливо, їй доведеться повернутися до хірургії, щоб видалити заражену тканину і закрийте шкіру. Як мінімум вона, швидше за все, потрібні антибіотики і протизапальні засоби.

У той же час, якщо ви не можете взяти її до ветеринара відразу:

 • Тримати її відпочилою, без грубої гри, тільки дуже короткі прогулянки в туалет
 • Поставити електронний нашийник на ній, щоб зупинити її від лизання в розріз. Якщо ви не маєте один, ви можете використовувати стару футболку на ній, щоб спробувати запобігти її в розріз.
+885
Ken Voak 23 бер. 2015 р., 16:47:11

Мій кошеня, 5 місяців, витрачає 12 годин в будинок і 12 годин. Є бродячі собаки, діти і т. д., які намагаються налякати його, але зараз він здатний добре впоратися сам.

Буде кастрація йому знизити свою агресію & тим самим знизити його здатність захистити себе? Він не особливо дуже агресивна і бойова кішка, але він може впоратися сам.

Які інші зміни поведінки я можу очікувати після кастрації?

+866
Chris Currie 17 жовт. 2011 р., 17:24:56

Це цілком нормально, наші хлопці іноді нехай "дощ" трохи під їх ротів, коли вони відчувають запах інших собак.

Хоча я не впевнений щодо власне "піни". Це може бути надмірна якийсь, але в цілому, це дуже важко судити, тому що для деяких "піна" починається на 1-2 бульбашок.

Якщо ви не впевнені, запитайте вашого ветеринара.

+820
Connie Hilarides 29 груд. 2010 р., 18:34:41

Більшість триногою собаки, прекрасно ладнають. Ключ повинен ставитися до них, як нормальна собака. Вони не знають, сумувати про це, так що ви не повинні бути сумним або. Вони можуть мати деякі проблеми, впевненість в собі, ви повинні допомогти їм працювати, що робить їх відчувати себе, як найкраща собака на світі! Якщо у нього є питання довіри, то іншої собаки, швидше за все, щоб забрати його.

Найбільша проблема зі здоров'ям, я бачу вагу. Переконайтеся, що вони залишаються хороший, здоровий вагу, так що вони не доклали багато зайвої ваги на трьох ногах.

+820
biyuma 17 лист. 2010 р., 14:12:49

Моя кішка вела себе останнім часом і я не знаю, що робити. Вона постійно стежить за мною. Вона встане від сну і нявкати і бігати за мною після того, як вона чує, що я йду. І там було кілька інцидентів, які викликають у мене занепокоєння. Вона прийде на ноги, коли вона треться об них, і вона розчавить на мене, коли я сиджу навпроти неї. Я не можу просто випадково проходжу повз її, у мене завжди є, щоб присісти і звернути її увагу від моєї ноги, так що вона на них не нападає. Я відчуваю, що вона завжди дивиться на мене, і я не розумію, чому. Вона слідкує за мною, нявкаючи за мною і переслідує мене постійно. Це не було нормою раніше. Я все більше і більше боїться її. Вона шукала більше моєї уваги останнім часом.

Деяка інформація:

Вона спить на підлозі замість моєму ліжку. Вона більше не зацікавлена у виході вхідних дверей, коли хтось приходить. Ми привезли в носій іншого кота, може запах цієї кішки бути причиною такої поведінки? Ми не могли отримати її вологі корми в тиждень і вона постійно нявкає за це. Відсутність вологий корм бути причиною? Її поведінка також трохи змінився. Ми були з нею протягом 3 місяців, хоча їй 3 роки. Внутрішні короткі волосся.

Як я можу отримати це поведінка, щоб зупинити?

Оновлення: з тих пір, як її вологих кормів і видалення перевізника, саме дивне поведінка припинилося. Спасибі всім за відповіді!

+684
Balpo 17 черв. 2010 р., 18:30:19

Немає не вимагається певного виду лічильника; ви можете використовувати людини метр для цієї мети, але регулярне взаємодія з ПМО, і розмова з ветеринаром з цим, дуже важливо.

У будь-якому разі, мені стало цікаво про ваш питання і тому провів невелике дослідження по діабету кішок. Це привело мене до красиво написаної статті з ветеринарної школи Корнельського. Головне, там було посилання на дуже грунтовна стаття на вимірювання рівня цукру в крові в домашніх умовах з солідною дискусії про те, як вибрати лічильник і т. д.

Враховуючи, що у ветеринарній школі зв'язала мене є, я сприймаю це як добрий знак і припускають, що комерційні посилання-це реклама.

+665
Kris Wang 12 жовт. 2010 р., 17:22:47

Я чув, що у собак є делікатні місця, де вони реагують, коли ви лоскотати їх там. Я не зміг знайти будь-яку інформацію про делікатної кішок і їх можливі делікатні місця.

Моя кішка, як правило, Флік вуха якщо я доторкнуся до волосся на краю його вуха, але я не впевнений, якщо це делікатне реакція чи ні. У кішок делікатні місця?

+505
mhopkins321 30 січ. 2017 р., 12:38:21

У Ветеринарної Гігієни Порожнини Рота Рада

існує розпізнавати продукти, які відповідають попередньо встановленої норми нальоту і каменю (тартар) відсталості у собак і кішок. Продукція нагороджена у VOHC друк приймання після аналізу даних випробувань проводиться за протоколами VOHC. У VOHC не тестує продукцію сам.

Їх протоколи здатися досить суворої (велика частина моєї роботи, дослідно-конструкторські), і список дозволених продуктів є відносно невеликим (чи це тому, що вони відкидають деякі програми або тому, що промисловість не звертати увагу, не дуже зрозуміло). Я б оцінив, що будь-який продукт, який вони будуть затверджені, будуть, принаймні, "найкращий у класі" для просування гігієни порожнини рота.

Є тільки одна компанія, додається у воду продукти, схвалені по VOHC, HealthyMouth і їх кота:необхідні. Цей продукт призначений для видалення зубний наліт, але не зубний камінь. VOHC визначає різницю в якості:

Зубний наліт: м'які, бактерії-багатий шар, який швидко утворює на поверхню зубів якщо зуби не часто жувати або матовий чисті.

Тартар: солі кальцію секретується в слину, осідають на поверхню зубів тверді речовини, стійкі до видалення жування або чищення зубів.

Однак критика досліджень використані для VOHC схвалення цього продукту зазначив, що експерименти не розглядався, рандомізоване, або знає (термін, який означає, що людина працює тест знав, який набір тварин ставало кожне звернення, тому, можливо (навіть випадково) вплинуло на результати).

Доктор Фрейзер Хейл, ДВМ, FAVD, DiplAVDC Ради сертифікованих ветеринарної стоматологічної спеціаліст, Примітки:

Моя оцінка (і VOHC) є те, що поки немає диво-продукти там, healthymouth™ на водній добавки та актуальних гелі можуть бути цінним інструментом у постійному прагненні підтримувати добрі гігієна порожнини рота та стан періодонту при використанні в якості частини комплексна програма догляду за порожниною рота.

+491
Sam Alexander 7 лют. 2018 р., 06:33:38

Наші Чау-Чау 'Бо' тільки що виповнилося 10 місяців, грумера ми привезли його у ванну і наречена порідшали його волосся і головною. Це мій третій Чау так я знаю, що ви ніколи не вирізати Чоу пальто. Мої питання-це буде його основним і шерсть відросте до нормальної.

+487
Jonas Weismueller 7 лип. 2014 р., 05:23:46

Я використовую кокосове масло для зволоження мою шкіру кожен день. Якщо мого кота трапляється навколо мене, коли я використовую кокосове масло, він сходить з розуму і намагається лизати його з банки. Іноді я даю йому трохи (розміром з горошину), але він її з'їдає і ще хоче.

Кокосове масло я використовую оливкову, органічні і холодного віджиму.

Безпечно давати йому кокосове масло кожен день? Якщо так, це добре для нього як-то? І скільки і як часто я повинен дати йому?

+427
iamdjns 31 груд. 2019 р., 00:03:13

Я відчуваю, бачачи котушки кишки через розріз рани, або це може бути м'язи, я не впевнений. А от персонал сказав, що його кишить опаришами. Собака трохи дратувало , не дозволяє нікому наближатися . ми не можемо його стримувати. Тому я не можу дізнатися, чи є своє кишить опаришами. Я не бачу ніяких ознак гною або крові. Оскільки в області грудей він має доступ до його облизувати. Але для заходу, я можу розпорошити мед. терпентінное масло ? Буде вона завдати шкоди, якщо опариша немає? Б усне ivernectin зцілити ? Або будь-який інший курс антибіотика треба давати?

+423
Mohammad Karmi 25 лип. 2015 р., 04:18:05

Тому я придумала рецепт їжі для мого черепаха, і я хочу переконатися, що я не пропустив або додав що-небудь, Нижче наведено список компонентів:

 • куряче(сире)
 • черепаха палички
 • деякі паприка
 • 5 горошин
 • 3 довгі скибочки моркви
 • 2 кукурудза
 • 1 маленький стручок квасолі
 • 1 яєчний жовток в якості сполучного

  Я поклав їх в блендері і змішують їх, потім покласти їх у мішок і в морозилку. Є якісь важливі чинники, які я пропустив? І я додати, що я, як правило, не повинні? (Я не знайшов желатину або агару, тому я дотримувався яєчного жовтка в якості сполучного)

+302
Sara Glavac 12 квіт. 2012 р., 05:02:20

Це трапилося зі мною один раз. Я придивився і її собачих зуб втратити. Мені довелося негайно відвезти її до ветеринара, щоб він міг бути вилучений. Я сподіваюся, він скоро видужає! Відправка міцного здоров'я тобі!

+253
Aude Virion 25 серп. 2017 р., 09:48:35

Так, вони можуть.

Я волонтер з кролика сперечальників, яка є місцевою кролик порятунку. Ми часто підносять домашні кролики, які були випущені, а також кроликів, яких тримають у маленьких клітках без соціалізації протягом багатьох років.

Домашні кролики випущені в дику природу не дуже добре насправді більшість не виживають. Everybunny має різні особистості, так що ви можете очікувати everybunny, мають різні соціальні взаємодії незалежно від їх допомоги (або її відсутності).

З мого досвіду, кролики найскладніші соціальні питання, як правило, ті тримали в маленьких клітках. Вони також є найбільш поширеною рятує, тому в клітині проти випущена не може свідчити про що завгодно.

Це не рідкість для кролика дуже м'які і соціальної негайно (або дуже скоро) після відбити. Це можливо із-за короткого часу між звільненням і повторним приєднанням. У будь-якому випадку ресоціалізації залежить тільки від поточного соціального презентація кролика.

Домашні кролики-соціальні тварини, які люблять отримувати догляду і ласки. У Кролик кролик взаємодій, домінувати кролик піднесуть його голову до покірним кроликом доглядати. У кролика на взаємодію людей, то ж саме відноситься, кролик буде домінувати, і людина покірні дарувальник домашніх тварин.

Кролики видобуток тварин, тому вони будуть бігти, якщо вони відчувають загрозу. Кролики дуже територіальні і будуть захищати "свій простір" з істот, які, на їхню думку, намагається ввести "свій простір", і не визнаються як частина ієрархії (домінуючі/покірні).

Проблеми ресоціалізації два рази.

 1. Тримати кролика з втікаємо, так що ви можете переконати їх, що ви не загроза.
 2. Переконати кролика, що ви покірні дарувальник домашні тварини (багато) і лікує (кілька).

Найменш корисні, що ви можете зробити під час ресоціалізації вийти в "свій простір" (тобто клітина) і спробувати погладити. Вони можуть навіть засмутитися, якщо ви намагаєтеся очистити свою коробку. Обидва ці пільги, які ви не заробили ще! Якщо ви даєте їм великі місце як свій простір (тобто ціла спальня), вони можуть втекти від вас, коли ви спробуєте підійти до них.

Є багато змінних, але в наступному, ймовірно, найбільш практичним підходом для більшості сімей (кролик/людини).

 • Дайте ваш кролик відокремлене місце, що це "їхнє місце" вона повинна бути близько 2 футів 4 футів, але не менше, ніж описано тут. Оптимально вона повинна бути на рівні підлоги, з дверима на рівні підлоги, так що ви можете зробити і самі, коли дозволили.
 • Великим тренувальним майданчиком, яка знаходиться поруч з меншим "свій простір". Як правило, це вправи пера (продається в зоомагазинах), в деяких випадках ручка зроблена невеликий, щоб забезпечити "свій простір" і відкрито під час тренування і особистих взаємодій.
 • Якщо можливо, коли це час, щоб очистити кролика "свій простір" дозволяють їм вільно пробиратися в район навчань, то закрити їх простір, так що ви можете очистити без них в ньому. Якщо це неможливо, забрати їх і розмістити їх в район навчань, потім очистіть. Ваша мета, щоб очистити, поки вони не намагаються відстоювати "свій простір".
 • Дати кролику достатній час на самоті, в район навчань, щоб отримати вправа вони потребують. Сподіваюся, пару годин в день.
 • Провести час в район навчань разом з ними. Якщо ви сидите спокійно, вони прийдуть до вас. Пропонують домашні тварини та ласощі буде сприяти більш відвідувань, неухильне прогресування до повної соціалізації і слід було очікувати.
 • В деяких випадках робити вправу куточок досить великий, так що ви обидва пристрої можуть бути корисні.

Вище-це шлях до соціалізації більшість кроликів, після завершення будівництва ви можете розраховувати на кролика, щоб не можна було відрізнити одну від того, що не було попередніх соціальних проблем, враховуючи відмінності в особистості. Ваш кролик може або не може бути природним притиснутися Банні, коли ви пройшли процес соціалізації, ваш кролик буде вільно приходити до тебе і вимагати , щоб її гладили/доглянуті, вони прийдуть, коли ви телефонуєте, щоб запропонувати їм ласощі, вони будуть лежати поруч з вами на підлозі і дивитися телевізор. Все інше залежить від особистості.

Випадки вкрай складний процес соціалізації відбуваються. Навіть кролики показувати кролика з Caerbannog тенденції були успішно соціалізувати в нашому спасінні. Насправді я не знаю жодного кролика, який не був або не є на його шляху до повної соціальної реабілітації.

За труднощі, за цей відповідь, зверніться до вашого місцевого кролик порятунку або задайте нове питання тут.

+223
Brandon Summey 7 жовт. 2014 р., 16:07:11

Ми купили ультразвуковий зволожувач. При дослідженні, якщо мені потрібно використовувати демінералізовану воду, я натрапив на сайт (цей, німецькою мовою) сказати, що ультразвукові зволожувачі шкідливі/дратує для домашніх тварин, так як він випромінює звук люди не чують, а тварини можуть. Я просто повернув його на кілька хвилин тому, щоб побачити їх реакцію. Вони були дуже цікаві, але це важко сказати, якщо вони знайдуть це дратівливим (або буде робити це, якщо вони чують його протягом тривалого часу). Я не зміг знайти будь-яких інших джерел, щодо ультразвукові зволожувачі і домашніх тварин. Хто-небудь знає, якщо я можу спокійно використовувати його?

Відредагований, щоб додати: я була блискуча ідея, щоб зробити новий запит, на цей раз на англійській і не німецькою. Я знайшов кілька сайтів, сказавши, що це залежить від частоти - кішки можуть чути частоти від 55 Гц до 79 кГц, ультразвукові пристрої повинні використовувати більш високу частоту, ніж. Це і спонукало мене написати виробника зволожувача з питанням, на якій частоті це конкретного зволожувач використовує. Тим не менш мені було б цікаво, якщо є хто з досвідом по цій темі.

+219
Peter Savo 27 січ. 2012 р., 04:50:21

Мій кіт-це два-річний мейн-кун. Він дуже худий і в доброму здоров'ї.

Він весь день вільний доступ до його сухий корм і він їсть невелику кількість кілька разів в день. Як все йде добре, я не намагаюся стежити за тим, скільки він їсть. Я просто знаю, що кожен день я повинен додати декілька свіжих сухих окатишів.

Однак інший наш кіт захворів в якийсь момент і тільки ми знайшли, щоб його прийняти ліки, щоб змішати його з вологим кормом. Потім ми дозволили Мейн-Кун, є дещо.

Тепер це стало звичкою і обидві кішки трохи (близько 80 грам) вологий корм кожен день. Вони, здається, дуже сподобається, і вони будуть переконатися, щоб нагадати нам, якщо ми запізнюємося !

Отже, питання: чи Повинен мій кіт буде дозволено трохи їжі кожен день? (потенційні недоліки до цього, в плані здоров'я або небажану взаємодію між двома продуктами?)

+180
user288008 19 лип. 2010 р., 19:34:32

Це не відповідь, який ви шукаєте.

Вам потрібно створити її протягом ночі, а також почекати, поки вона становить п'ять-іш місяців. Вона не надійно спати всю ніч.

+155
Adnan Ahasan 5 серп. 2015 р., 10:01:00

Якщо є які-небудь ушкодження фолікулярного пір'я, то вони не відросте, ти впевнений, що вона ще не набравшись цих областях?

+132
C3l7 12 трав. 2019 р., 07:50:39

На жаль, для казкарів, це в основному упередженості підтвердження-ми схильні помічати в тих випадках, коли поведінка відповідає повного місяця і ігнорувати всі випадки, коли поведінка або повному Місяці відбуваються незалежно.

В один певний ефект, звичайно, полягає в тому, що Фуллер Місяць кидає більше світла, і так як кішки добре бачать в умовах низької освітленості, вони здатні скористатися цим краще, ніж ми. Це може означати, що вони можуть побачити активність за межами, що ми не можемо. Або вони можуть чути інші тварини скориставшись покращена видимість і реагувати на це.

Але здебільшого,це міф, і, ймовірно, повинні бути доставлені на площу скептики обміну стека, якщо ви хочете, щоб розшукати достовірні дані.

+118
Sal Allan 1 лист. 2012 р., 18:24:19

А в 20-літровий акваріум є прекрасним місцем для початку, більшість видів Моллі риба буде процвітати в щось більше. Це особливо актуально, якщо ви плануєте мати більш значне число Моллі риби або якщо ви хочете змішати Моллі риби з іншими рибами породи. З того що я читав, 4-6 моллінезіі в 20 літровий акваріум.

+97
Niels van Reijmersdal 20 черв. 2019 р., 11:43:10

В силу певних обставин я і мій друг дуже різні розклади сну. Він спить протягом ночі, поки я сплю протягом дня. В результаті всякий раз, коли ми лягаємо спати, ми закриваємо двері, так що наша робота не турбувати один одного. У нас теж є кішка й коли один з нас переходить спати він йде до дверей і починає нявкати, як ні завтра і той, хто не спить і тримати його у в'язниці, він працює так, що не прокинутися. Він також, здається, бути в змозі сказати, чи є двері закриті, тому що хтось спить або, якщо він закритий у зв'язку з якоїсь іншої причини, і якщо немає хтось спить у кімнаті, він не заперечує, що воно закрите.

На моє запитання чому він це робить і як я можу змусити його припинити?

+93
guyben 15 лип. 2012 р., 20:56:40

Привіт у мене є 6 неонових тетр в 29-літровий акваріум. Я помітив, що один з них був лівим ребром, дивлячись, як звернув у бік і білий. Він добре плаває, добре їсть. Ніяких ознак дискомфорту від цієї риби. Будь-яка ідея, як це сталося? Варто мені хвилюватися і робити якісь дії?

enter image description here enter image description here enter image description here

+58
Janis Babyeater Finkelman 12 трав. 2015 р., 02:31:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil