Моя собака продовжує тягнути з інших бровами

У мене три німецькі вівчарки, вони дев'ять місяців від народження і походив з того ж посліду. Поки мене нема, одна з собак буквально вириває брови іншій собаці. Я пробував відокремлювати їх, але вони його ненавидять і кричати весь час я піду. Будь ласка, допоможіть!

+139
Justin Kruse 27 черв. 2012 р., 04:15:14
29 відповідей

У більшості стерилізації та випуску програм, кішки повернулися в тому ж місці вони були знайдені.

Я думаю, що в деяких випадках вихідна область є небажаним. У цьому випадку можна звільнити здичавілий кіт, в новому районі, що дозволяє йому залишатися фера?

Якщо так, то необхідно тримати кішку в загальну площу звільнити?

Моя основна думка полягає в тому, що є зовнішній ні кішок в нашому районі і я був би готовий надати їжу та дах, якщо захопили здичавілі потрібно нове місце.

+980
Shannon Moore 03 февр. '09 в 4:24

Закони змінюватись в залежності від населеного пункту, але думаю в більшості місць це було б законно. (Зверніть увагу, що я недавно прочитав у Вірджинії, який прийняв "анти-модем" законі: це незаконно, щоб прив'язати собаку на вулиці призвести до більш ніж 3 години в день, так що є кілька місць з великими обмеженнями. Але цей закон отримує багато критики, занадто). Загалом, якщо фізичні потреби не задовольняються (їжа, вода, кров), і ні фізичного насильства, то уряд не буде намагатися диктувати, як багато часу ви проводите зі своїм вихованцем.

Що стосується ознак собаки ігноруються і ізольованих, це залежить від собаки. Деякі можуть вести себе агресивно, іншим може бути пригніченим і млявим, інші можуть потрапити в руйнівну поведінку від нудьги (копання, жування недоречні елементи) і т. д. Інші можуть не показувати ніяких зовнішніх ознак, і бути задоволеним своїм життям.

+955
Mehmet Ali Bozkurt 25 жовт. 2015 р., 02:47:17
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Досить дивна ситуація, він не отруйний, не небезпечний для людини/дітей 1,5 м пацюча змія. У нас є дві змії в тераріумі у вітальні. і зараз-то вдалося втекти... Ми вже перетворити будинок повністю перевернута, але ми не можемо його знайти. Ми розуміємо, що це буде, швидше за все, шукати темне, тепле місце, тому ми намагаємося перевіряти все це ми могли собі уявити в будинку..

Ми годували змій-мертвих мишей та/або курки, в останній раз ми годували їх було 1,5 тижні тому.

Я хотів би отримати кращі пропозиції/поради/хитрості про те, як залучити/заманити/зловити змій, як описано. (якщо наш то ще в будинку. :-) )

+955
stephanie 25 груд. 2012 р., 13:48:53

Я купив вихованця незвичайні миші три місяці тому. Йому було шість місяців від народження, так що досить молодих і не дуже добре соціалізувати. Я провів багато часу з ним, отримуючи його, звик до того, обробляються і навколо людей. Так само, як мій останній миші, він зробив мене щипати трохи, і я навчив його, що прищіпка не було в порядку. Поведінка зникла і тепер у мене дуже хороші стосунки з ним. Він охоче залазить на мою руку і навіть, коли я випустив його грати в Манежі, він досі любить прийти і залізти на мене.

Нещодавно, він знову почав щипати, але поведінка... інший. Я не відчуваю, що він агресивний. Його щипає не боляче і дуже легкі. Крім того, він дуже повільно і методичні зубами. Я дозволив йому зробити це за кілька секунд і що в результаті відбувається, він просто злегка провів моїм пальцем у роті (біль або порушення шкірних покривів). Я намагався стримувати поведінку, але він, схоже, має намір продовжити.

Я не зовсім впевнений, що думати про поведінку. Це соціальне? Агресивний? Щось дивно, що тільки він робить? Я повинен відбити його або просто дозволити йому продовжувати?

+912
antranigv 9 лист. 2019 р., 08:21:38

У мене було 3-4 критий кішки. Два з них у мене було близько 14 років. Один з них, це була втеча з в'язниці художника, який зумів покинути будинок на її власні пригоди, як правило, тривалістю 6-12 годин.

У мене ніколи не було бліх проблеми. Єдиний раз, коли я використовував бліх / паразитів був коли ми взяли другого кота (який ми буквально знайшли на вулиці).

Я чув у приміщенні тільки кішки, які ніколи не вийдуть стає блохи (точний механізм невідомий, можливо блохи пройти через деякі отвори в стіні, можливо, білок, єнотів, мишей, що б вивести бліх).

Але я б не стала лікувати від бліх якщо у вас є блохи.

+906
pseyfert 11 вер. 2011 р., 17:31:24

Мій сусід має собаку (наприклад, Рекс), що я іноді вивозять в собачий парк. Я не власник собаки, але він, схоже, слухати мене в наших взаєминах. Крім того, він досить слухняний і дружелюбний до собак і людей.

Я взяв його сьогодні, і він боровся з цуценям за м'яч. Іноді це відбувається і бої доброзичливий. Однак, на цей раз, мені не заважає, я думаю, що Рекс пішов би кров пролити.

Звичайно, тепер я буду звертати більше уваги на свою поведінку, щоб уникнути такої ескалації в майбутньому. Тим не менш, він зробив підняти питання в моїй голові:

- Як би ви лікувати собаку після такого інциденту?

Що я зробив, було бути з ним жорсткіше. В. О. Я взяв його прямо з парку, поговорили з ним жорсткіше, укорочений повідець (який я зазвичай не роблю), і не приділяють йому увагу, як тільки ми повернулися додому. Я відмовляюся бити собаку за такі речі, тому що я бачив як ці методи і я не думаю, що вони працюють. Вони, як правило, роблять тварину більш агресивно в довгостроковій перспективі.

П. С.: собака не фіксується і я, і власник, вірять у те, що він не повинен бути фіксованим.

+892
Ashley Foster 26 трав. 2018 р., 18:46:00

Я думаю, що це залежить від того, як собака була вихована і навчена, у мене цвергшнауцер і, наскільки моє знання йде, вони досить спокійні породи, люди приходять і йдуть перед нашим будинком поки наша собака не найменших ознак агресії, я пов'язую це, в першу чергу, тому що з тих пір цуценя ми навчили її не боятися незнайомців, якщо вона коли-небудь розлютився на кого-то у нас відразу запишіть його і спробувати виправити поведінку. Ось чому вона легко може "ігнорувати" перехожих, я кажу "ігнор", тому що ми помітили, що хоча вона досить зручно лежить в передній частині нашого дому, вона все ще притомний, хто приходить і йде, завжди тримати очі на речі. Якщо хтось підходить до дверей і вона не розпізнає (я хочу припустити ароматом мудрий) наближається людини, вона дозволить гарчання і встати. Я думаю, що вона каже: "Я бачу, ви незнайомець" і вона не буде нападати, але вона буде неймовірно гучний для собаки її розміру. Навіть тип зміни кори, я думаю, вона відчуває необхідність, дайте нам знати, кого вона не визнає збирається увійти в нашу власність. Що я тут, що я думаю, що це залежить від собаки тренування(вона не ходила в школу домашня тварина і все таке, але ми взяли наш час і зусилля, щоб переконатися, що вона стала неймовірно добре выдрессированная собака вона зараз) це про часу, щоб бути з вашої собакою, нехай собака знає, що її неправильно і в чому його право. Якщо ви просто дозволяйте собаці бігати і гавкати на перехожих викликати "собака грає" я впевнена, що коли собака виросте така поведінка перестане бути грою і почати бути риса характеру.

+818
skydvr 26 лют. 2019 р., 10:58:50

Наступне за користування революція (Selamectin) для собак, як на кроликів будинку. Це ліки призначають наступні рекомендації нашого ветеринара. Вам слід зв'язатися з вашим ветеринаром, перш ніж розділити дозування.

Зверніть увагу, ми контролюємо наші вихованці вага в кілограмах (кг), у той час як препарат призначають по фунтах (LBS), тому у нас є додатковий розрахунок.

Революція для собак 20.1 - 40lbs; 1.0 мл в тубі

 • Перетворення діапазону на один номер 20+40=60, 60/2=30, вага пацієнта в трубці 30 фунтів
 • 30 фунтів розділити на 2,2 кг дорівнює 13.6 кг пацієнта в пробку (в мл)
 • 1мл ділиться на 13,6 кг дорівнює 0.08 мл на кг
 • Пацієнт 4кг рази 0.08 мл дорівнює 0.32 мл у дозі

 • Ж, як і вище в фунтах

 • 1мл розділити на 30 фунтів дорівнює 0.04 мл на фунт

 • 9lbs раз пацієнт 0.04 мл = 0.36 мл у дозі

  Тест з математики

 • 13.6 кг разів .08ml дорівнює 1.08 мл в тубі
 • 30 фунтів раз .04ml дорівнює 1,2 мл на пробірку

Революція для собак 85.1 - 130фунта; 3.0 мл в тубі

 • Перетворення діапазону на один номер 85+130=215, 215/2=107, вага пацієнта в трубці 107lbs
 • 107lbs розділити на 2,2 кг дорівнює 48,8 кг пацієнта в пробку (в мл)
 • 3мл ділиться на 148.8 кг становить 0,06 мл на кг
 • Пацієнт 4кг рази 0.06 мл = 0.24 мл у дозі

Чому розрахунок грунтується на середньої тяжкості?

Як ви можете бачити з тесту з математики, кілька варіантів входить в округлення. Використовуючи середні ваги, помилки округлення мають менше шансів викликати проблеми.

Як це зробити?

Намагаючись вгадати суму, при здавлюванні деяких на живий пацієнт ворушіння, швидше за все, викличе питання. Для маленького і бліх не контролюються, і пацієнт може бути поранений.

Трубка відкрита з допомогою натиснення на верхню кришку. Коли ви зніміть кришку, є невеликий отвір у верхній частині трубки. Використовуйте шприц з голкою, прикріпленою до відсмоктування правильне кількість медицини. Вийміть голку, і застосовувати ліки за призначенням упаковки.

Шприци можуть бути придбані у вашому місцевому магазині поставки ферми. Як довго, як ви тримаєте його в чистоті, ви повинні бути в змозі використати той же шприц кілька разів (нанесенням на шкіру не коле).

Зверніть увагу, що деякі пакети (тобто революція для кішок) мають різні сильні сторони в трубці. Порахуйте з кожної нової упаковки ліків, не ставити своє життя домашніх тварин, які нічого не змінилося.

 • Революції 15 до 22 фунта кішок містить 60 мг Selamectin на мл
 • Революції 20 до 40 фунтів собак містить 120мг Selamectin ML >>в два рази сильніше<<

enter image description here enter image description here

+792
user3330840 21 лют. 2013 р., 14:47:24

У мене були мої кішки майже з народження, і зараз вони близько десяти років. Вони дуже доброзичливі зі мною і дозволь мені торкнутися їх в будь-якому місці, особливо якщо мова йде про живіт треться.

Після діагностування одного з моїх кішок як алергія, зараз я повинен дати їй ліки кожен день. Він рідкий, але я поклав його в розмірі 4 капсулі (дуже маленький) і використовувати таблетки поппер, щоб отримати його в задній частині рота. Потім я тримав її рот закритим, поки вона не ковтає, тому вона не виплюнула. Це, очевидно, незручно діяти за неї, незалежно від того, як це необхідно.

Це викликає проблему. Поки вона дозволяє мені погладити її і дати їй треться живота, вона лякається кожен раз, коли я забрати її. Якщо вона сидить на підлозі і я підходжу до неї, вона приховує від мене. Якщо вона лежить на дивані або ліжку, вона не заперечувала мені наближається. Очевидно, що щоденний ритуал ліків її нервували. Вона як і раніше дружелюбний до мене, однак, вона намагається уникати контактів, якщо вона думає, що це часу медицини.

Я прочитав кілька інших питань про подібні проблеми, але вони всі зосереджені навколо нового кота. Я мав її вже майже десять років, і така поведінка є новим. Я б хотів, щоб їй знову довіряти мені. Це не стільки завоювання довіри і любові кішки, але повернути її довіру - вона як і раніше ласкава до мене і навіть стрибати на моїх колінах. Просто у мене важкий час забирав її і підійшовши до неї часом.

Її алергії вимагають щоденного ліки для решти її життя. Її алергія-це не той, який можна усунути шляхом зміни навколишнього середовища. Після консультації з ветеринарним алерголога, єдине доступне ліки для кішок рідкий атопічна (який я поклав в гель ковпачком для полегшення введення). На жаль, це не проблема, я можу звернутися через першопричиною (денна доза) і я повинна вирішувати поведінковий аспект.

+774
brunch875 3 бер. 2013 р., 05:58:25

Моя кішка була стерилізована тиждень тому і ми були спрямовані, щоб тримати її подалі від інших домашніх тварин та зниження її активності протягом 2 тижнів. Вона зробила все, що могла, щоб продовжити гру з нашого нового кошеня, але я зуміла втримати їх досить розділені, і її шви зажили добре. Сьогодні вона випадково і швидко виліз нашого вікна екран, розташований на завісу перила річ, волали про допомогу лягаю...як я провів руки до неї, щоб вести її, вона прийняла раптове і самовпевненим стрибнути на них, плескаючи її флангу в мої відкриті долоні. Її стібки добре, але я хвилююся за внутрішні пошкодження. Пройшло 2 години і вона, здається, досі нормально. Моє питання-які шанси, що збиток був нанесений?

+762
Welinaldo Lopes Nascimento 16 січ. 2016 р., 05:46:17

У мене 6gallon танковий корпус всього 9 риб,

1 Бетта 4 Неонових Тетр 2 Золотий Mbuna 2 Помаранчевих Зебр

Досі всі Риби почувають себе добре, моя Бетта мовчить і не заподіювати шкоду іншим рибам для тетр і mbunas. Зебри дуже грайливо ганялися один за одним і решта інших риб, за винятком Бетта. У мене є декілька живих рослин в моєму акваріумі і багато схованок також.

Я хотів би знати, якщо ця комбінація добре тримати.

+745
Alexey Izotikov 24 груд. 2017 р., 03:45:05

Два дуже молодих котів (брати і сестри) переїхала у мій двір і околиці. Вперше вони з'явилися, коли вони були близько 3-4 місяців(?) і вони, напевно, зараз 5-6 місяців. Я хотів би взяти їх. Вони виглядають здоровими і активними; на жаль, вони не з'являються, щоб бути соціалізованими — принаймні, вони не дозволять мені бути поруч із ними (поки). Я не знаю, якщо їх батьки були здичавілими, але я знаю, що кошенята, народжені в здичавілі кішки можуть бути соціалізовані в ранньому віці.

Я почала годувати приблизно тиждень тому. Вони все одно тікають, коли я виходжу на вулицю, але вони повертаються протягом декількох хвилин тепер, коли я залишаю їм їжу на регулярній основі. Я поклав їх миски поруч із великий розсувних скляних дверей, що ведуть у нашу вітальню, тому вони стають все більш звикли бачити мене ходить по хаті. Вони починають сидіти біля дверей ввечері чекає вечеря, але, коли я підходжу до дверей, вони тікають.

Як я повинен вчинити? Є прийоми, щоб допомогти їм звикнути до мене і (сподіваюся) більш соціалізовані? Є що-небудь ще я можу зробити?

Ми стали дуже любив їх, і я хочу дати їм всі шанси.


Оновлення, однією з кішок обережно підійшов до мене, коли я сидів сьогодні свою їжу. Я простягнула руку, і вона потерлася про нього і зрештою дозволив мені погладити її трохи. Вона трохи переживала, але я сиділа тихо і спокійно і вона почала муркотіти і наспівувати небагато. Інший кіт ще більше вередувати.

+743
igor20123 19 жовт. 2012 р., 14:05:39

Отже сьогодні, я рухався мій дитина в інше місце. Я його в невеликих туристичних бака, я поставив його на сонце, щоб він міг грітися, коли я створив свій великий бак. Поки я займався цим, я взяв з нього очей, і моя собака дядька вже почистив його з бака і я не впевнений, якщо він жував чи як там його. Але мене врятувала моя черепаха, як тільки я зрозумів. Я перевірив його і він не має жодних зовнішніх пошкоджень. Начебто немає, жувати знаків, ні проколів, ні крові, нічого сирого дивлячись. Тому зовні він виглядає чудово... я маю на увазі, крім того, що він в повному шоці. Був ще один питання, він може померти від шоку... я просто дуже хвилююся і відчуваю себе жахливо до н. е. Він мій дитина. Мені потрібні деякі поради. Чого чекати від цього... чого очікувати, якщо у нього є якісь внутрішні пошкодження. Нічого. Як це вже траплялося з кимось до мене і черепаха вижила?

+694
Mykola Kharechko 27 січ. 2017 р., 21:17:44

Жувати картон, серед іншого, може бути ознакою піку у кішки. В основному, це розлад харчової поведінки, що може бути наслідком харчової недоліків або когнітивної дисфункції (старість, маразм), і деякі інші. Це не зовсім нормально, хоча і не все, що рідкість, так що було б гарною ідеєю, щоб отримати його перевірили за допомогою ветеринара, щоб переконатися, що він в цілому здоровий (хоча він виглядає).

+677
andyd 10 жовт. 2017 р., 03:20:31
Питання про одомашнених членів Каніс Люпис видів
+621
Ashish Aggarwal 11 трав. 2013 р., 07:22:34

Деякі сім'ї монетний двір (м'ята перцева, м'ята кучерява, можливо, інші), крім котячої м'яти, який насправді м'ятний, мають саліцилат (читай: аспірин) і які можуть бути небезпечними для кішок, і тому ви хотіли б уникнути їх в домашньому саду, що кішки можуть відкрити.

Інший, щоб бути в курсі шніт-цибулю. Шніт-цибулю є членом тієї ж сім'ї, як цибуля, часник і цибулю-порей, відомий як часник і так всі з них небезпечні для кішок і собак.

+617
fdkgfosfskjdlsjdlkfsf 28 серп. 2015 р., 18:18:12

У нас була таже проблема з нашим старим котом. Вона відмовлялася від їжі на деякий час, якщо це не було консервів.

Найпростіше рішення ми знайшли змішувати сухий корм в консерви. Цей змусив її з'їсти його повільніше, і усунув проблему її їдять занадто швидко і рвало. Згоден, вона іноді з'їсти занадто багато до точки, де вона підкидає вгору, але це вже інше питання. :)

+607
Giselle 31 жовт. 2011 р., 17:28:40

Невеликі папуги какають набагато частіше, ніж великі папуги. У мене ніколи не було (або жив) собака. Я хотів би знати, як часто потрібно какати і особливо чи какає частота пов'язана з розміром породи.

+488
the one piece person 27 квіт. 2019 р., 12:43:58

Моя порада: брати його на прогулянки частіше, багато разів на тиждень, і ви можете виявити, що ваша собака буде набагато більше звик до навколишнього середовища, тому треба менше звертати уваги на всі тригери навколо нього. Не дозволяйте їй отримати вас вниз, як що-небудь з собакою на послух, Його часто часті корекції та роботи, які вам результати, які ви хочете.


У нас є лабрадор-ретривер, 1,5 року. Ми не беремо її на прогулянки так часто, як ми повинні, ми знаємо, що це дуже добре, але ми ж живемо в такому кліматі, що дощів багато, так що це не завжди саме веселе водить її на прогулянку, а потім висушити її (вона усередині-собаки більшу частину дня).

Що я знайшов, щоб бути цікавим, хоча, може бути це і очевидно, але частіше ми гуляємо з нею, тим менше вона намагається втекти та/або переслідувати об'єкти. Вона набагато краще/вели себе погуляти, коли ми беремо її часто. Я також виявив, що вона-чудова собака, щоб бігти. Біг носить її вниз набагато швидше, а потім гуляти потім стає легше і вона менше зацікавлена в інших речах.

+482
acetousk 26 жовт. 2017 р., 08:21:47

Він не зашкодить вашій жаби. Це просто означає, ваша жаба-самець. Не знаю, що ці плями (які насправді залози) використовуються для.

Ось картинка!

Image of a frog showing a pink bump behind the front leg, with the text "The little bump behind the arm. This shows the frog is male.

+471
bordeltabernacle 26 трав. 2019 р., 08:46:34

Нещодавно у нас був зайчик на короткий час і, коли ми хай його, зайчик накакав в нашій вітальні в якому-небудь з кутів. Кролик вже не тут, але зараз кішка продовжує какати в тому ж місці зайчик зробив.

Кішки дуже сильно пахне, і, як відомо, помочитися чи покакати на місця, які пахнуть\сечу какашки від до. Я думаю ваш кіт какає на тих місцях, тому що до сих пір чую, що там вже какашок там раніше. Я б спробував розпорошуючи анти-кішка парів на тих місцях.

Кілька випарів/запахів може бути використаний, щоб зробити кішку триматися подалі від певних місць. Більшість кішок ненавидять цитрусові, перець, типові людські духи, зубну пасту і деякі продукти, які можна купити в зоомагазинах для цих цілей (я не пам'ятаю як вони називаються).

+392
admin luxeron 8 лип. 2015 р., 14:59:44

Шукати розведення риби в якості тимчасового рішення. Ви можете отримати невеликий пластиковий контейнер з отворами, в які сідають в танк і дати одну рибу власний особистий простір, не вимагаючи другий танк. Особисто я б ізолювати баламутів і дати хворому один раз і комфортом розслабитися і відновити територію (якщо вони це роблять).

Я використав, щоб використовувати дешеві коробки селекції віддати свою фертильную самку золотої рибки перерву. Я не розводити їх, але вони використовували, щоб отримати штовхнув навколо багато, коли вони були родючим, протягом дня кожні два тижні протягом декількох місяців влітку.

+335
jamal mohamed 21 лют. 2011 р., 12:56:58

У всіх власників кішок є? У світі поширеність toxomoplasmosis становить 33%, тому це дуже часто. Навіть якщо це нібито безсимптомно і нешкідливий Я читав журнальні статті вважають, що інфекція може викликати зміни особистості й суїцидальна поведінка. Він буквально бере на ваш мозок, і це назавжди. Лікування немає.

Оскільки рівень санітарії, як правило, досить високо в західних країнах, найпоширеніший шлях передачі інфекції-це котячий корм. Оскільки власники кішок чистити котячий корм кожен день, вони можуть мати захворювання?

+277
Paulo Salim 15 серп. 2011 р., 22:06:30

Коли щеня зазвичай клює? Під час ігор, під час відпочинку, коли ви даєте команду?

Під час гри: Якщо ваш щеня не реагує на пронизливий вереск/оуч звук вам доведеться її вчити, що кусатися робить задоволення зупинитися. Коли вона тебе вкусить (навіть якщо це виглядає як нещасний випадок), зробити високий пронизливий вереск звук, потім відразу встати і піти від неї. Ігнорувати її протягом 3-5 хвилин, не важливо, що вона робить. Потім повернутися до гри. Якщо вона знову кусає, прополоскати і повторити. Потрібно послідовність і терпіння, але вона буде в кінцевому підсумку дізнатися, що кусатися = немає більше задоволення. Це (більше або менше), як інших собак, навчити цуценя не кусати.

Коли даю команду: Знову ж таки, тримати високої тональності вереск у відповідь. Не ховатися, якщо він болить. По-друге, ви повинні мати маркер на слово, коли ваш щеня не зумів належним чином відреагувати на команду. Слово, яке я використовую з моїми собаками "упс", але вибрати, що вам подобається (я не рекомендую "ні" з багатьох причин). Використовуйте свій маркер Слово і повторіть команду. Припускаючи, що вона кусає руки, намагайтеся тримати руки поза досяжності, навіть якщо злегка. Промити і повторювати до 3 разів. Якщо вона не правильно відреагувала на команду на 3-й раунд, спробувати іншу команду, вона більш надійна і винагородити її, якщо вона проявляє бажану поведінку. Якщо вона отримає право на 2-й або 3-й раз (не кусатися + відображати бажане поведінка) нагороду і похвалу, як божевільний! Завжди закінчується навчання на високій ноті, так що ваш щеня пов'язує навчання з розвагою, а нагороди і любов, не тільки з усім разу вона промахнулися.

Під час відпочинку Якщо ваш щеня жує на вас, коли відпочиває, це скоріше пережиток приймаються занадто рано з посліду. Ви повинні передати її на безпечну і відповідну іграшку. Знову ж таки, це вимагає послідовності і терпіння, але вона буде вчитися.

Ви повинні отримати ваш щеня в навчальний клас цуценят як можна швидше. Будучи соціалізовані з іншими цуценятами такого ж віку допоможе безмірно з викладанням речі, як укус інгібування та інших основних поводжень.

+251
Markus Hallmann 12 жовт. 2015 р., 15:31:37

Я люблю собак і всіх інших тварин, і мають 4-річний лабораторію. Місце, де я живу, є 5 бродячих собак. Я люблю їх всіх і годувати їх кожен день тричі, коли я беру мій дитина.

Одна з них-це дуже, дуже погано. Він кусається, і навіть мочиться на інші 4 собаки, які не можуть завдати у відповідь удар, коли він атакує. Він робить це без причини, він просто не подобається жоден із них, ймовірно, зі страху, що вони їдять їжу, яка в іншому випадку була б надана тільки йому.

Всякий раз, коли він бачить інших собак на сонце, він нападає на нього/її нещадно. Я вже подаючи, що нападник пес з самого початку, ігноруючи його діяльності по-дитячому, але в останні місяці він став більш замкнутий. Він кусає інших собак дуже важко, іноді на нозі, промежини, або вуха, і мочиться на них.

Я так страшенно злий, бачачи все це і готовий вбити його, але щось зупиняє мене, можливо, моя любов до них. Що мені треба зробити, щоб все це припинилося, і ті і інші 4 собаки можуть жити без страху? (Очевидно, я не можу взяти всі 4 в мій будинок.)

+209
shipsthatpass 29 бер. 2015 р., 05:23:36

Я взяв додому бездомну кішку близько двох тижнів тому, і вона приблизно 2 місяці. Коли вона повернулася додому, вона була добре вихована і цілком нормально. Вона грає і їсть добре.

Але навколо неї 3-й і 4-й день, вона стала дуже неспокійною. Вона завжди чеше і кусає людей. Вона спить близько години, але після цього вона знову дикий.

Оскільки вона повернулася додому, не було жодних різких змін навколо неї, так що я дійсно плутають, чому вона так поводиться. До цього дня, вона подобається, і я не можу здатися, щоб закінчити деякі роботи, якщо я її втрачу, тому, щоб отримати речі зроблено я поклав її в клітку.

Кажучи "ні", шиплячих, або водяних бризок, здається, не різати. У мене зараз так багато подряпин. Це дійсно виходить з-під контролю, тому я сподіваюся, що хтось може допомогти мені. Я не хочу відмовлятися від неї.

+139
radon 23 черв. 2015 р., 17:48:12

Я знаю, що невидимі паркани роботі, даючи собаці шоці через його/її за комір, коли вони отримують поруч з парканом. Це шок небезпечний для собак? Може неодноразовому дії викликають довгострокові ризики для здоров'я?

Я також знаю, що деякі з цих невидимих огорож використовують ультразвук. Це шкідливо для собаки? Може при повторному впливі ультразвуку причиною довгострокових ризиків для здоров'я?

+119
Seventhsage 19 січ. 2013 р., 23:11:59

Якщо ви не можете віддати кішку собі додому, найкраще, що ви можете зробити, це ігнорувати його. Це означає, що не годує і не гладить. Кішка скоро отримаємо повідомлення і шукати в іншому місці для їжі та притулку. Віддаючи тварина у змішаному сполученні (тобто я люблю тебе, але я не збираюся наглядати за тобою) збиває з пантелику, і, в кінцевому рахунку, жорстока.

Я кажу як людина, який взяв у бездомну кішку, але тоді я був в змозі забезпечити свої потреби (і я його дуже люблю). На жаль, друга кішка прийшла в мої двері, випрошуючи їжу. Оскільки я був не в змозі узяти на себе ще одну кішку, я просто ігнорувати його. Зрештою, він пішов, і я не бачив його протягом деякого часу. Сподіваюся, він знайшов свій дім (хоча є можливість, що це була не бродячий).

+104
A Tom 4 вер. 2019 р., 09:23:50
Посилається на акт домашня тварина, стискаючи що з його зубами, щоб вжалити, поранити, впливають (або іноді), що річ.
+59
alam khan 27 серп. 2015 р., 14:05:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil