Як довго може родезійський риджбек балотуватися?

За даними http://www.outsideonline.com/1856881/20-best-dog-breeds-runners, родезійський риджбек-це порода собак, яка краще для витривалості біг, тому що він був спочатку розводили для полювання на Левів.

+181
opcpastorjeff 31 груд. 2019 р., 15:10:32
37 відповідей

Їх розділяти, ізолювати нову кішку в обмеженому просторі (в одній кімнаті, наприклад) і повторно вводити поступово. Є хороші ресурси в інтернеті, включаючи принаймні один серії відео з YouTube протягом декількох тижнів і пояснити, що кішок взаємодій і мову тіла говорять про свої успіхи в мирячись з/довіряючи один одному. Зверніть увагу, що це може зайняти багато часу для них, щоб перестати шипіти один на одного; ви будете робити добре якщо через кілька тижнів вони осідають на що і випадковий свайп якщо інший отримує занадто близько.

Будьте впевнені, щоб дати встановленим кішок приділяється багато уваги, щоб переконати їх, що це їх територія і ви досі їх люди, незважаючи на порушника.

Це вимагає постійних зусиль з вашого боку. Це може бути простіше, щоб повторно додому нову кішку в іншому місці .

+965
user2313838 03 февр. '09 в 4:24

enter image description here

Хто-небудь знає приблизне уявлення, коли ви думаєте, що вона буде народжувати будь ласка

+890
poqdavid 11 січ. 2011 р., 15:21:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Занадто стрічкових черв'яків і легенева нематода. Поширене оману, з стрічкових черв'яків є те, що вони можуть бути заражені, якщо у них блохи, але якщо кішка їсть і ловить гризуна або інших тварин, а він паразит її ще можна зловити.

Хороша новина для вас-революція працює як солітери і легенева нематода, як добре! Революція-це велике ліки. Вона також лікує і попереджує деякі інші мікро-організм паразитів, які можуть рости в шлунково-кишковому тракті (наприклад. Токсоплазма).

+867
Prakash Singh 31 бер. 2011 р., 20:05:51

Я в замішанні, тому що в його теперішньому стані, ваша собака представляє реальну загрозу для вашої кішки. На даний момент, я б не випускала його з уваги навіть на секунду, якщо є поруч кіт.

Я не знаю, якщо він насправді хотів убити кошеня, або якщо він став жертвою надто грубу гру. У будь-якому випадку, нудьга могла б бути причина. Вівчарки-це робоча порода і потрібно спалити енергії кожен день, як в прогулянках і в грі. Сумую собака, схильних до розвитку залежності і деструктивну поведінку.

Наступне питання-як слухняний він? Ви можете надійно примушувати його чекати, навіть якщо він дуже хоче бігати за м'ячем? Ти можеш змусити його сісти, навіть якщо він бачить щось цікаве? Якщо відповідь "так", то у вас є шанс навчити його не нападати на ваших кішок.

Я настійно раджу вам мати його на повідку і навіть в наморднику протистояння.

Це так просто, як сидячи в кімнаті, що прилягає до місця, де коти і дозволяючи їм зайти всередину.

Він буде схвильований і хоче обнюхати на кішок, але він не дозволив, щоб працювати безкоштовно! Кішки повинні прийти до нього. Оскільки вони будуть цікаво також, це не повинно бути проблемою.

Тепер у вас є, щоб оцінити його реакцію. Якщо він огризається, негайно припинити і вивести кішок в безпечне місце. Я не думаю, що ви могли б дати як собаки і кішки живуть з вами безпечно. (Хоча гавкіт-це нормально. Це ознака порушення, на противагу агресії)

Тоді він може взаємодіяти з кішками (в той час як ви тримаєте повідець і можете негайно втрутитися). Нюхати і лизати дозволено, але дряпати, ганяючи їх туди-сюди або клювання немає! Якщо він йде в горло кота, це не безпечно для них, щоб жити з ним (і це причина покласти на нього намордник).

Ви повинні твердо йому догану за те, що занадто грубо з кішкою. Сказати йому "ні!" гучним і злим голосом, відтягнути його від кішки і змусити його лягти. Ви можете бути трохи грубий з ним, але не вдарити чи штовхнути його, або іншим чином заподіяти йому біль.

Видалити його або кішок з кімнати через кілька хвилин. Повторіть ту ж процедуру кожен день хоча б один раз, щоб отримати його, щоб бути разом з кішками. В залежності від того, як він взаємодіє з ними, ви можете залишати морду в бік після 2 або 3 днів і розкрутити його, коли він зрозумів, що він не може бути занадто грубий з ними. Завжди тримайте очей на нього, поки ви не впевнені, що він не заподіє їм шкоди.

+866
Lancaster Tax Attorney 9 груд. 2017 р., 03:18:50

Мій 6-річний жіночий відкритий кролик вільно переміщатися до 8 годин на день у нашому великому саду, але перестав їсти траву та сіно. В один прекрасний момент вона взагалі перестала їсти, і ветеринар сказав, що зуби були в поганому стані і рекомендував її приспати. Це було близько 6 місяців тому.

Ми спочатку поставили їй курс антибіотиків, і покласти трохи води на її гранули для ніг, щоб змусити її поїсти, який допоміг, а зараз вона жує їх знову сухий. Ми також помітили, що вона почала їсти скоринки від хліба з борошна грубого помелу ми кидати птахів. Думаючи, що вона була голодна, ми давали їй невеликі суми.

Я помітив за останні кілька днів, зараз все менше і менше, послід навколо так що я дуже хвилююся. Ветеринар буде тільки пропоную її приспати, так що ще ми можемо зробити?

Я не впевнений, якщо її зуби боляче, коли вона жує сіно, трава, або дещо салату і груші, але ми не хочемо перестати давати їй їжу. Крім цього вона здається дуже щасливим, так що ми не хочемо її присипляти. Яка причина могла там бути для неї, щоб перестати випорожнюватися?

+809
Izak Marais 30 лист. 2017 р., 19:14:31

Насправді, є спосіб, як підготувати вашу кішку для залучення новачків. Я допомагаю бездомним котам, так що іноді у мене та ж проблема - як поставити в Контакті мої домашні кішки з новим.

Запахи відіграють величезну роль в житті кішки. Взяти іграшку або плед або миску або навіть ящик для сміття нового кота й принести в ваш старий. Він/вона повинен звикнути до його запаху. Коли ваш малюк приходить його запах буде знайомий вашій кішці і менш чутливою.

Другий етап-в день їх зустрічі. Не ставте їх на перший-другий. Поставив новий один в закритій кімнаті, але нехай ваш старий кіт безкоштовно. Він вдома, це його територія, він жив тут все своє життя і має всі права. Він повинен звикнути до звуків, що новий робить, у його присутності. Якщо старі не агресивні, можна відкрити двері всього за кілька годин. Вони обидва шиплять і нявкають агресивно. Але це природна поведінка. Якщо ви боїтеся, що вас можуть скоротити свої clows, щоб вони не поранили один одного, якщо хочете з'ясувати, хто сильніший.

Не дозволяйте новим поїсти від старої блюдо, грати зі своїми іграшками або спить на своїх улюблених місцях. Ваша стара кішка повинна відчувати себе в безпеці в своєму домі. Доторкнутися до нього, погладити його, люблю його. Не показуйте йому, що він замінюється новим, що є ще один улюблений дитина.

Але в той же час грати з новим, щоб він не заважав старий, і інсульт і його. він Элсона повинен відчувати вашу любов. В перший раз ви можете залишити їх у різних кімнатах, коли ви залишаєте будинок. Але рано чи пізно, я впевнений, що вони стануть друзями. Це може зайняти деякий час, але не назавжди :)

Удачі :)

+756
Levprez 11 лип. 2015 р., 21:52:38

Мій чотирьох річний жовтий пузатий слайдер має деякі дивні лінії на його пластрон. Я не міг сказати, як довго ті були, думаю, надовго, може бути, навіть років, але це те, що починає турбувати мене трохи.

Сам пластрон на дотик жорсткі і тверді, ретельно притискаючи її не дає взагалі, навіть при помірному тиску.

Крім цього він виглядає (і веде себе) здорово.

Lines in turtle plastron

Можна побачити прямі лінії, які перетинають нижню жучок з боку в бік. Вони більш жовті, ніж інші пластрон, з рожевим ореолом навколо них.

color corrected version

Я підкреслив колір в цій картині, щоб зробити лінії більш очевидним.

+754
Randy Randerson 17 вер. 2016 р., 05:23:16
З питань, що стосуються беручи вашого вихованця з вами, коли ви рухаєтеся.
+735
David Nkanta 20 січ. 2018 р., 00:22:53

Моя черепаха впала з 5-го поверху. У неї йшла кров з її рота протягом двох днів, але потім зупинився. Я бачив її, відкривши рот і я не міг бачити будь-якої травми Марк. Місцевий ветеринар, у неї все добре, кровотеча з шоку і що протягом 3-4 днів вона нічого не їсть. Я трохи хвилювався. Вона пливе і випускає також. Будь ласка, дайте мені знати, якщо хтось має такий же досвід.

+731
Stacy Kelley 6 груд. 2016 р., 20:11:22

Якщо ви турбуєтеся про її звички в їжі, можна спробувати годувати її м'який корм кошеняті і побачити, якщо вона з'їсть більше. Як для постійного сну, у мене було кілька кошенят, які я отримав приблизно місяць тому, і вони всі спали зовсім небагато. Не весь день, але хороший шматок. Всі вони скиглили і плакали близько тижня, стає все більше і більше, Раніше я і моя сім'я, і поступово, вони перестали плакати. Приблизно через 1 з половиною до 2 з половиною тижні вони були повністю звик до нас. Вони тепер дорослі кішки, які почувають себе добре. Але, якщо через декілька тижнів ваш кошеня ще не стало більш комфортно з вами, та ще весь день спить і майже не їсть, ви могли б хотіти перевірити з ветеринаром, щоб переконатися, що все в порядку. Особливо якщо вона стає дуже худий і/або показує інші ознаки, що стосуються. Або, якщо ви просто відчуваю, що вона може використовувати огляд. Якщо ви турбуєтеся і відчуваєте, як ви повинні, взявши її до ветеринара, не може бути поганою ідеєю.

+713
Devilboi 15 бер. 2017 р., 04:01:07

Заплановане робот-пилосос може надати деякі цікаві стимули, якщо вони не бояться пилососів.

Можливо використовувати ворота містять деякі пошкодження.

Існує безліч автоматизованих і дистанційно керованих лазерних іграшки, які ви можете використовувати, щоб зайняти увагу, а також спалити зайву енергію.

Я goifetch , що овочі згадав.

+675
ZX9 17 січ. 2017 р., 02:01:37

Чесно кажучи, я думаю, що ви зробили добре. Я думаю, що це тільки тому, що тетри, особливо неонові тетр, чутливі до змін параметрів води, і вода була теж інший ніж в магазині для них, щоб впоратися.

То майте на увазі,що скалярії у сімейства цихлід, так що може бути досить агресивною. Зазвичай я бачу їх поза законом, коли є їжа, але рибки є різні особистості.

Що я роблю, коли акліматизації нових риб, які плавають мішки, що риба протягом приблизно 20-30 хвилин в новий танк. Переконайтеся, що світло вимкнений, тому що мішки будуть плаваючі, світло буде нагрівати мішок, підкресливши, рибу і підтримання температури від збігаються праворуч. Після 20-30 хвилин пройшли, я просто вирізати отвір в сумці, а риби плавати. Я включила світло незабаром після того, як рибу вийняли з мішка, але ви можете залишити його на кілька годин, якщо ви турбуєтеся про рибу досі. Ви також можете додати небагато кухонної солі напередодні або навіть вранці, при додаванні нових риб, щоб знизити свій рівень стресу. Я не пропоную нічого додавати а ви додаєте рибу, просто тому, що це краще тримати у воді так стабільна, як ви можете, поки вони акліматизуватися.

Я також хотів би запропонувати тестування хімія води. Ви можете зробити тест на акваріум комплект, або навіть взяти зразок вашої води в магазинах, як Петко і ветеринара, щоб мати їх перевірити його для вас.

+648
Iman Soltani 16 трав. 2016 р., 06:29:50

Які породи собак легко піддаються дресируванню? Я хочу мати собаку, якого я можу дуже легко навчати самостійно

+643
user185128 27 січ. 2010 р., 20:52:20

Кішки, як і люди, можуть пережити багато травм, навіть якщо вони з'являються, щоб бути смертельним. Ви повинні взяти свого улюбленця до ветеринара для будь-якого типу евтаназії. Найгуманніший спосіб приспати кота з допомогою смертельної ін'єкції, які повинен робити тільки ветеринар.

Я повинен покласти її в машину і в 30 хвилинах їзди до ветеринара? Схоже, багато страждань. Що робити, якщо у мене немає автомобіля? Або це відбувається ввечері/вночі, коли немає ветеринарів відкриті?

Перше, що ви повинні зробити, це знайти найближчий швидка ветеринарна клініка і вам їх номер телефону. Якщо/коли щось відбувається, зателефонувати їм і вони скажуть вам, що робити в ситуації, яка гостро. Маючи цей номер на магніт на холодильник-це перший крок!

+596
Utu Nui 28 лист. 2010 р., 21:06:51

Це багато в чому залежить від родинних видів змій належить.

Таким чином, є три способи пологів:

 • Viviparious, живонародження. Більшість ссавців цього, і відповідно до цього коментарю деякі морські змії теж так робити.

 • Яйцекладущие, яйцекладущие. Багато видів змій відкладають яйця. Ці яйця, на відміну від звичних курячих яєць, м'які власної шкірясті. Це допомагає їх від висихання.

Baby Ball pythons (*Python regius*) hatching.

 • Яйцеживородящим, поєднання двох. Яйця формуються, але розводять всередині тіла матері. При народженні ці eggsacks виділяються і діти виповзають.

Baby *Boa constrictors* hatching.

Так що вигляд робити, що?

Там не дуже чітка закономірність. У той час як деякі види змій, що мешкають в холодних регіонах, як і звичайна гадюка звичайна гадюка, є яйцеживородящим, інших видів, як ховрах змії Pituophis catenifer відкладають яйця.

Холодному кліматі зробить його більш важливо для матері, щоб мати можливість регулювати температуру яйця, які легше, коли вони проводили разом, але це не дуже суворе правило.

Сухий клімат також має кілька видів, які відносяться до яйцеживородящим, можливо, щоб запобігти яйця від зневоднення.

Взагалі, здається, що, будучи яйцеживородящим є скоріше винятком, ніж нормою. Є кілька великих сімей змій, які (зазвичай) яйцеживородящим. Найбільш примітними Viperidae, що складається з Гадюки, гадюки і гримучі змії, і Boidae, удавів і анаконд.

Остання родина дуже цікаво, враховуючи його Старк контракт на їх близьких родичів Pythonidae. Є чудові приклади паралельної еволюції, вжити між зелений пітон дерева і Смарагдовий удав дерева, наприклад, подібність. Проте, в цьому випадку вони сильно відрізняються. Майже всі Boidae відносяться до яйцеживородящим, в той час як всі Pythonidae є яйцекладущие.

Як правило, це є свідченням того, що клімат не переконливий вирішальним чинником у визначенні того, чи є вигляд ОВО - або яйцеживородящим, бачачи, як клімат в Південно-Американських тропічних лісах Південно-Східної Азії тропічних лісів досить порівняти.

+595
John Jenkins 22 лист. 2015 р., 11:17:01

Не дати йому хом'яка.
Хом'як не може реально контролювати м'яч, тому що будь-який м'яч, який має розмір хом'яка могла нормально ходити (без постійно зігнутий хребет) автоматично є занадто важким для хом'яка контролювати.
Як Аливева зазначив він стане брудним.
Досить неприродно "землю" від хом'ячка для прогулянки.
І це заважає хом'яка з укриття. Хом'ячок потрібні схованки, або вони будуть піддаватися сильному навантаженні.Якщо ви хочете, щоб ваш хом'як щасливим, переконайтеся, що він схованки, і якійсь області він може осісти. Намагайтеся дотримуватися природних матеріалів (соломи і дерева краще). Ховати їжу в хом'ячків корпус, тому вона не буде нудно. Якщо ви робите гарне місце для нього, щоб жити, і, можливо, хороший манеж, вам не потрібен хом'ячок-м'яч (і, насправді, жоден з пластмаса-іграшки :) )

ЗИ: з-за цього коментаря:
Я дійсно йду на німецькій мові джерела, і не міг знайти підходящого англійська джерело. Німецький хом'яка-співтовариство в основному погоджуються на це, так що я буду зв'язатися з відповідними німецький сайт, який в основному дає довгу версію того, що я пояснив. Запустити його через перекладач англійською мовою: Немає Хом'ячків - Німецький
Німецька сторінка Вікіпедії дає ті ж причини: німецька Вікі

ППС: здається, в англомовних країнах все добре з хом'ячком-кулі. Я поняття не маю, що інші країни думають, але окуляри німецькі тварин-захисту робить, здається, дуже діє на мене.

+577
yehochanan 5 черв. 2013 р., 01:13:26

Мій леопард гекон не їсть нічого, я спробував все, що я для неї ,вона втратила багато ваги і не дуже активний, я взяв її до ветеринара, і вони дали мені Emeraid СК "хижак", щоб допомогти покласти вагу назад на неї. Коли я даю їй те, що вона починає ходити по колу і спробувати, щоб згорнутися в клубок .

+545
Yinka Akingbala 29 черв. 2016 р., 16:21:03

Знайти Ваги у ванній кімнаті, що є безперервне читання (або механічно, медичних або зовнішнім живленням типу) та помістіть його під коробку. Якщо ваша кішка щаслива з вами стеження при веденні свого бізнесу, то поглянути на дані і чекати кішку стрибати і визначити різницю.

Якщо ви не можете знайти ваги, які безперервно читаючи вас, ймовірно, може отримати механічні риби або сумка ваги, які можна підвісити ящик для сміття, але ваша кішка може отримати трохи дратує, що ти змушував їх туалет квола і приймати котячу помста, не використовуючи його так використовувати лише як останній засіб.

Якщо кішка віддає перевагу усамітнення, коли в туалет можна використовувати гоу-про чи інших дешевих клонів запису/покадрової цифрової камери для запису масштаб відображення на добу, а потім шукати мін і Макс значення до поїздки.

В якості додаткового бонусу ви можете субсидіарну стежити за тим, як велика кількість один і два, щоб контролювати звички в харчуванні і загальний стан вашої кішки. Ви можете постійно стежити за кількома кішками, якщо ви хочете.

Очевидно, що ви можете знайти шкалу, яка має вбудований реєстратор даних або зв'язку порт, і це позбавить вас від необхідності дивитися нудну котячий туалет відео.

+524
DAMANIA 13 бер. 2017 р., 19:13:00

Мій щеня МІА 1 року і дуже енергійний. Вона стрибає і гавкає, коли вона грає. і коли ви гуляєте, вона хоче пограти з вами. Я був стурбований тим, що мій старший хлопчик собака, Моджо, не діяти, як, що, коли він був у її віці. Це нормально для цуценят?

+523
Ayman Hussein 5 жовт. 2016 р., 13:42:56

Риба складна штука, так що я піду за особливості Бетта риби.

 • Акваріум повинен бути мінімум 5 літрів
 • Фільтр повинен містити вуглецю (абсорбує забруднення), Биомакс (допомагає корисним бактеріям процвітати), піни (пастки для сміття). Він також повинен бути м'яким, Бетта риби не люблять сильних течій.
 • Невеликий водонагрівач - Бетта риби тропічних і краще процвітати і температура води на 76Ф-82F (24.4 з-27.7 с).
 • В 5 галон акваріум повинен бути циклічно протягом 1 тижня мінімум (деякі люди чекати 1 місяць для великих акваріумів). У цикл, щоб все було підготовлено в баку, фільтр працює, готовий субстрат, прикраси, вода кондиціонер розміщено і т. д.
 • Вам знадобиться базові води-тест , який перевіряє РН, аміак і нітрати. Якщо ви потрапите у велику і більш екзотичні риби (солоною водою), ви хочете більш широкий спектр випробувань. Солоної води риби-абсолютно нова гра в загальному. Перевірити воду, перш ніж вводити рибу, якщо ви не хочете, щоб придбати комплект ви можете попросити в зоомагазині, щоб перевірити воду для вас (іноді вони роблять це безкоштовно).
 • Годувати дуже мало, вони не повинні багато є, як 3-6 крихітні бета-гранул в день (2 годування). Ви також можете запропонувати артемії і кров'яні черв'яки. Перегодовування буде вбивати їх, це викликає ряд питань. Деяких місцях буде сказати, годувати все, що він з'їсть за 5 хвилин, а не чохол для Риб Betta.
 • Стрес пальто - це хороший продукт для використання при запуску танка або просто для залучення риби додому. Робить перехід набагато простіше і допомагає лікувати вашу воду.
 • Живі рослини-це завжди прекрасне доповнення до будь-якого танка: вони виробляють кисень, поглинають аміак і вуглекислий газ. Він дає їй безпечне місце, щоб сховатися, дозволяючи йому відчувати себе в безпеці.

Маючи все це на увазі, будьте впевнені, щоб не захаращувати танк з усім, він повинен мати достатньо місця для плавання. Якщо ви вважаєте, що 5 літрів не вистачить, щоби вмістити фільтр, нагрівач, підкладку і декору вам знадобиться для оновлення.

Зоомагазини тримати їх Бетта риби в поганих умовах, так як вони дуже популярні вони, як правило, запасаються і помістіть їх в скляні банки, за умови, що вони не будуть там довго. Якщо бета-риби продовжують вмирати, я хотів би спробувати, щоб дочекатися ще одну партію або перейти куди-небудь ще, вони, як правило, дуже витривалі.

+502
Sandeeph Ramdass 16 лист. 2019 р., 19:09:45

До вчорашнього дня, у мене було дві собаки, що жили у двох різних будинках. 4-місячного щеняти Dobberman і 8-місячного наполовину чорний лабораторії (ми не знаємо точної породи). Сьогодні мав бути день, коли вони нарешті зустрілися і стали друзями.

Я, напевно, неправильно почав з місця в кар'єр, не роблячи будь-яких досліджень і відразу покласти їх разом в будинку лабораторії. У Dobberman спочатку боялася, але потім вони почали грати. Були невеликі проблеми, як у лабораторії трохи більше, і б вирішити Dobberman, залишивши його з рівноваги.

Після запуску деякий час, вони почали битися. Я (і вся моя сім'я) вирішили, що це добре, і нехай вони йдуть на. Коли там був гарчати і гавкати ми розділили їх на кілька секунд, а потім дозволити їм відновити. Це тривало протягом багатьох годин. Тепер, коли цей час сну, ми боїмося, що вони можуть зробити один з одним без нагляду. Перша ідея була замкнути лабораторію, але, схоже, це не спрацює.

Отже, ось мої питання по ситуації:

 • Я займаюся впровадженням неправильно?

 • Чи потрібно вводити знову собак один до одного?

 • Якщо собак буде дозволено битися?

 • Що робити в моменти, коли я не можу тримати постійну пильність?

+485
user21353 7 лют. 2015 р., 22:47:14

Нещодавно я розмістив питання про мій щеня кусає себе за ногу. Один з відповідей сказав, що алергії є загальними в пітбулів. Мій щеня свербить у неї комір досить часто. У неї є червона пляма на шиї, схоже на висип. Це тільки на одній частині її шиї, а не весь шлях навколо, де нашийник лежить. Я не можу сказати, якщо це просто невеликі порізи, вона може бути причиною свербіння при собі або висип. Як тільки комірець від неї, вона зазвичай не свербить там. Вона також любить свербіти на неї джгут, який ми використовуємо для ходьби іноді її (100% поліестер).

collar

neck rash

Ви можете бачити, що вона подряпин на комірі багато. Може Собаки бути алергія на подібні матеріали? Комір, як підроблений шкіра з маленькими металевими клепками. Її комір, перш ніж був схожий на ремінь, який обрізається разом, що вона теж кольнуло. Можливо, вона просто не любить нашийники?

У неї немає бліх.

+446
Nicoleta 4 лип. 2013 р., 01:37:43

Велике зоомагазинах, особливо тих, що присвячені акваріумів - з задоволенням візьму непотрібні риби з ваших рук. Так що якщо що закінчує справи, і ви не можете покласти їх в інший танк, телефонуйте навколо і побачити, якщо магазини будуть приймати їх. Часто риба просто в кінцевому підсумку отримати перепродується магазині. Я чув, що деякі магазини можуть навіть дати вам кредит магазину до торгівлі рибою ви 'в', Хоча я ніколи не просив такого.

Ніколи не випустити їх у дику природу, якщо це місце проживання вони прийшли. Вони майже напевно загинуть одразу, і якщо вони виживають, то ризик введення інвазивних видів (таких, як Лев Риби біля східного узбережжя США і пітони у Флориді) або хвороба/паразит в місцевій середовищі.

+416
James Gorrie 26 лип. 2014 р., 14:33:16

Ми недавно переїхали в новий будинок (приблизно 2 тижні тому). Новий будинок 2-поверховий сімейний номер. На другому поверсі з видом на сімейний номер, з висадки на 10-11 футів.

Минулої ночі Ромео зістрибнув з балкона у вітальні.

Він виявився дрібним, не плакала при посадці, не кульгавий. На які ознаки слід звернути увагу, що буде свідчити про необхідність відвідати ветеринара?

+398
Mahiuddin 30 серп. 2011 р., 16:22:25

У мене є маленька кішка святилище, і нещодавно почав робити свій власний оздоровчий іспити, в тому числі аналіз сечі смуги. Я вже підбираю кішок дуже концентрована сеча і деякі інфекції, які я намагаюся лікувати з рослинний засіб. За спостереженням, я знаходжу, що вони п'ють дуже мало води. Я можу годувати вологим кормом, коли ізольований, але це не можливо, щоб зробити його головним всі джерело їжі весь час. Я утримую в чистоті, повної миски для води зовні і всередині них. Я живу в Техасі, так що це хороший і гарячий (кулі води в тіні). Вони насправді не виявляючи будь-яких симптомів, але я хочу, щоб мої кішки повинна бути як можна більш здоровим. Що я можу зробити, щоб змусити їх пити більше води зовні, де це не можливо встановити фонтан?

+237
Tim Baumann 23 серп. 2014 р., 10:18:36

Ні молочних , ні цукру (особливо з ксилітом) рекомендуються для собак. Спеції теж не рекомендуються для собак якщо ви готуєте свій payasam з приправ (наприклад, кориці, паприки, мускатного горіха, імбиру). Цукор живить бактерії в порожнині рота та у шлунково-кишковому тракті. Це може викликати карієс на зубах і кишкові порушення.

Продукти, яких слід уникати: сіль, шоколад, авокадо, виноград, цитрусові, кокосові горіхи, молочні продукти, горіхи, часник, цибуля, цибуля-різанець, дріжджі, алкоголь.

Продукти, які добре для собаки як лікувати (в невеликих кількостях і пропорційно їх розміру та ваги): варена морква (сира морква може розірвати нутрощі, якщо не правильно розжував), солодкий картопля (без шкіри), зелена квасоля, горошок, кукурудза, соєві боби, огірки (очищені). Тільки в невеликих кількостях: яблуко, кавун (без насіння і шкірки), брокколі, спаржа.

Тримати очей на вас поведінка собаки - вони балдіють і потім млявим після цих ласощів? Це позначається на їх травленні - у них діарея, або їх регулярні випорожнення і фірма? Швидше за все, маленька собака буде більш негативно впливає солодке молоко лікувати, ніж велика собака, але я б настійно рекомендуємо вам не зробити це регулярної звичкою, незалежно від розміру або породи.

Майте на увазі, з частуваннями, що собаки більше цікавлять цілеспрямовані ласки і уваги ви даєте їм. Це не скільки лікувати або що вам подобається лікувати, що важливо, це просто , що ви даєте їм частування. Я також рекомендую, що ви робите, даючи ласощі частина поведінки навчання нагороду рутини. Наприклад, говорите собаці "сидіти", використовуючи команду строгим голосом. Коли вони сидять, говорять "Хороша собака" з посмішкою та лагідним голосом. Потім дати їм лікуємо і животик. Хто щасливий щеня?

Нарешті, у собак немає майже так само чутливі смакові рецептори, як у людей. Вони не потребують різноманітності приголомшливих ароматів. Вони мають дуже чутливий нюх. Якщо ви хочете, щоб тримати їх зайнятими в той час як ви готуєте їжу, ви можете тримати посуд і начиння для їх обнюхувати. Це допоможе їм відчути себе частиною дії. Вони не потрібні для смаку або з'їсти продукти, які ви готуєте для себе і своєї сім'ї. Загалом, це гарна ідея, щоб не годувати собак людською їжею взагалі, і щоб зберегти ваш час годувати окремо, щоб не заохочувати їх, щоб клянчити їжу у людей.

+226
user120474 18 черв. 2018 р., 18:02:08

Виглядає дуже дивно.

Його ліве око, показуючи в даний час ознак почервоніння. Він дуже водянистий і він, здається, виникли проблеми з підтриманням його відкриття. Немає ніяких виділень, крім водянистість.

Що ж стосується його живота, є пляма на ньому. Круговий і рожево-червоний. Вона виглядає сухою і перемішують.

Він не вуличний кіт. У нього немає бліх і не мали можливості потрапити ні на що зовні. (Він, чесно кажучи, страшно виходити на вулицю.) Він не навколо інших кішок теж.

Поки я прибирав його очі з теплою тканиною. Я повинен покласти трохи солі на скатертину? Він п'є багато води і він не з'являється, щоб бути з оцінкою складності або бути грайливим. Він спить більшу частину дня і активні вночі. І він какає і пісяє регулярно, теж.

Ось картинка з його живота: enter image description here

І ось фотографія його очей: enter image description here

(Він сьогодні в грайливому настрої) enter image description here

+217
user63691 26 вер. 2013 р., 21:49:32

Як ви додали в коментар, рослини як яванський мох або щось, що плаває, ймовірно, зробити риби більш комфортною. Равлики теж були б прийнятні, оскільки вони цікаві для допитливих або нудно риб.

Неони починають кусати плавці один одного, коли вони підкреслили. Будучи в школі, робить їх менш напруженими, але тільки 2 рибки не вистачає для такого ефекту, потрібно не менше 6, щоб зробити їх відчувати себе в безпеці. Насправді вони можуть кусати один одного більше, ніж 2 або 3 застряг в невеликому просторі. Іншої риби не потребують медичного лікування, так що це не справедливо для них, і це може підкреслити їх безпричинно, навіть якщо тут немає хвороб, тільки зашкодити ребра.

Я розумію, що ви думаєте про соціальних потреб Неон, але моя думка, що ваш хворий/боляче риба повинні бути ізольовані, і ми знаємо, що "ізольований" означає. Якщо він був хворий з хворобою, ви ніколи не змішувати інші риби з ним. У цих випадках процес загоєння більш важливо, що шкільна освіта потребує рибі.

Налаштування, здається, добре, як це, так як ваш заводчик бак плаває в основному, риба вже ділитися водою зі своїми друзями і зможете наочно побачити їх, так що це обнадіює достатньо. Фокус не підкреслюючи занадто багато цієї риби і тримати його в хороших умовах, і він зцілив. Якщо бак заводчик пливе, будь ласка, розглянути, якщо це занадто близько, чи не в акваріумі світло, тому що ваші Риби не можуть піти від сліпучого або нагрів лампи і це напружує.

Якщо ваша риба стає здоровішою, ви можете дозволити тимчасові виїзди тесту в основний бак, і поклав його назад в бак заводчик пізніше. (якщо ви турбуєтеся, це самотні або млявим, це допомогло б точно)

Дякуємо за вашу біль Неон.

І цікавість, як великий ваш основний танк? Ви повинні взяти до відома, що 13 (неони) - нещасливе число, в майбутньому постарайтеся більше спілкуватися з 12 (дуже різносторонній в математику, тому що вона легко ділиться) або 14 (мені пощастило, тому що 7 + 7). Кратні 5 також надійні цифри. Якщо ти не граєш хоча б трохи з нумерологія, нумерологія буде грати з вами ! Добре, що у вас є Бетта, принаймні, щоб довести загальну кількість до 14, а 14+1 був би більш безпечним ! :)

+213
Thomas Coudray 23 лют. 2010 р., 06:49:39

Ive бачили багато говоримо про ходьбі одна собака чи ні, але це питання більше про культурах, де собаці просто не підійшов, тому що їх функція дещо інша, ніж зазвичай передбачається.

Їм з посиланням на села на Філіппінах, який я відвідав пару раз - і, ймовірно, багато інших місця на цій планеті, де собаки в основному зводяться до сигналізація проти зломщиків.

На ранній речі, мені завжди було цікаво, як люди будуть знати, що там грабіжник, тому що собаки гавкають по всьому району всю ніч, не перестаючи!

У будь-якому випадку, функція домашніх собак є, а так - більше для деяких, ніж для інших, - але вони ніколи не ходили, період.

Ive помітив, що багато з цих собак не приємний і дуже зацікавлені люди, і навіть найпривабливіший, кого я зустрів, хто прийшов і поклав свою голову мені на коліна, дивлячись на мене, будуть дуже збентежені про те, що ідея була кидати м'яч, що його могли зловити.

Хороша річ полягає в тому, що собаки можуть приходити і йти, як вони хочуть. Вони можуть бути залишишся в інших народів (з собаками) місця протягом тижнів, викликаючи глибоке розчарування їх власників, звичайно. В такому разі, я знала, що собака ніколи не піддавався жорстокому поводженню або не дали достатньо їжі.. я думаю, що це просто подобався ще однієї собаки в тому місці.

Так sumarum "сума", вони дали таку ж свободу, як кішки, які теж не ходили.

Я знаю, що кішки і собаки не того ж роду тварин, але я думаю, що коли справа доходить до спілкування, вони живуть набагато краще життя, ніж їх колеги, які ходили кожен день, тому що вони отримують, щоб зустрітися з іншими собаками, коли вони відчувають його.

З іншого боку, вони не сильно користувалися цим способом, але насправді не страждають від ожиріння взагалі. Напевно, тому, що їх раціон відрізняється, або, може бути, їх вид (ascals, вони називають) має більш високий метаболізм.

Що ви думаєте? Це в ДНК собак, щоб бути тільки щасливий, коли ходив 3 рази в день, або це те, що ми вчимо їх цінувати? Вони не можуть добре жити без цього, коли насправді залишається робити те, що собака хоче зробити?

+198
Leonard Bauduin 30 лип. 2014 р., 13:14:01

Я знаходжу бруд в какашки моєї такси це. Він їсть свій звичайний корм, а іноді і не закінчити все це, і він робить вам закуски і вітаміни. Я знаходжу місцях у дворі, які були злегка ощупывал і чорної грязі (піску, дрібною галькою, суглинки, грунт, бруд) я знаходжу в його ПНО відповідає бруд від риття районах. Я впевнений, що він може забрати паразит від цієї звички. Він зупиниться, коли я ловлю його на гарячому, але він не може бути постійно контролюється. Він не зберігається, як дворовий пес.

Чому він їсть бруд?

Як я можу зупинити його від поїдання бруду?

Що ще я повинен бути стурбований цією ситуацією?

+196
Bagho 2 серп. 2018 р., 12:33:27

Так, це буде чудово. Повторне використання фільтра і субстрату значить ви ефективно передавати біофільтр, так що це зовсім інший сценарій, ніж переміщення їх в абсолютно нові установки. Насправді, все, що ви робите тут-це заміна одного устаткування на існуючу систему; це просто відбувається, щоб бути шматок, який тримає всю воду.

Я припускаю, до речі, що танк знаходиться в тому ж будинку. Якщо вони їдуть з одного місця в інше, є кілька речей, щоб розглянути, що я залишу осторонь зараз.

Рухається завжди стрес для риби, але можна звести до мінімуму велика, що якщо у вас є місце, щоб тримати їх в той час як ви ламаєте старий танк і установкою нової. Я рекомендую зайти в магазин і взявши в руки дешевий 5-літрове відро: ви можете заповнити його з 3 або 4 галонів акваріумної води, покласти в розпилювач і кришка не туго, щоб запобігти перемички), і тоді ваша риба може бовтатися там, поки ви працюєте.

При переміщенні підкладки, ви, ймовірно, буде стусаном шокує кількість осаду, якщо танк був запущений в протягом будь-якого проміжку часу. Ви не хочете перенести цю грубість-це просто гниючої їжі, екскременти і т. д. Я вакууму його, перш ніж приймати його або промити його (з баком води) в ситечко.

Інша річ, щоб відзначити гравій, що ти з танка з 1/4" гравій більш 20" х 10" слід, який виходить до 50 кубічних сантиметрів. Новий танк має 24" х 12" розміри, так що 50 кубічних сантиметрів тільки покрити дно до 0,17" глибоко. Тому ви можете хотіти додати трохи більше.

Як тільки ви перемістіть нову рибу, немає необхідності, щоб довести його до повного 20 літрів так повільно. Ви може хочете зайняти кілька годин, щоб заповнити його повністю, але крім стресу від переїзду, це не сильно відрізняється, ніж робити велику підміну води на 10 галонів. Головне при адаптації риб до нової воді-це не обсяг як такої , але як вода швидко змінити параметри, якщо нові водопровідні відповідає старій води близько (а він повинен тут, так як вона має те ж джерело), акліматизації менше занепокоєння. Якщо ви хочете, щоб бути обережним, можна додати близько 20% обсягу щогодини, але я не думаю, що ви набагато більше, їде повільніше, ніж.

Крім цього, рух має бути досить просто. Дивитися рибу ретельно протягом декількох тижнів після переїзду, так як стрес послаблює імунну систему. І стежити за аміаку і нітриту в день протягом першого тижня, тільки у разі переїзду порушує біофільтр (що було б дивно, якщо вона висохне). Але як тільки все буде врегульовано, то 20 буде більш сприятливі умови для них, ніж 10.

+182
user16541 1 лют. 2015 р., 18:12:53

У нас є щеня від гуманного суспільства. Вони написали на папері "вівчарки". Вони сказали нам, що це був Піт / вівчарки, але це не на паперах.

Коли я шукаю картинки з ями тер'єрів, наші собаки зовні дуже схожі. Ми б хотіли літати на міжнародному рівні, але авіакомпанія "немає піт-тер'єр" політики. Мій "пастух мікс" діловодство від гуманне суспільство достатньо, щоб "довести", що собака не піт-бультер'єр?

+172
Catchwa 18 квіт. 2018 р., 22:48:28

У мого кота хвороба Крона, який в основному означає, що він кидає практично від усього. Єдиний метод лікування в даний час у нас є, даючи йому добові дози стероїдів і харчових антиалергенну, але це просто зменшує частоту його хвороби. Може хто порадить що-небудь ще я можу дати йому, щоб зменшити симптоми? Можливо, різні дієти або інше лікування?

+164
gilbertjacke 8 лип. 2010 р., 03:31:12

У мене ніколи не було довгошерстих кішок. Ми просто взяли два, які ми врятували, і приніс їх додому.

Один з них накакав в перенесенні під час поїздки додому. Там зараз какашки в її хутро.

Я намагався зробити як багато з його туалетним папером, потім вологою ганчіркою, але я не міг отримати все це, і вона була дуже засмучена.

Що є кращим способом, щоб очистити цей безлад? Мені потрібно дати їй повну ванну? Вона не знає нас, і вона в новій обстановці, тому перехід був досить травматична; я б воліла, щоб повну ванну, якщо це взагалі можливо, принаймні, на час.

+119
user105999 18 лют. 2011 р., 13:55:13

Активного навчання. Отримати випадку дешеві навушники і познайомити собаку з ними під наглядом, активно навчаючи *ні! Не твоє, не чіпай!"

У мене працює з кішками.

Примітка: Я не думаю, що ви сказали нам, що вік собаки. Цуценята жувати, період; це відповідальність людини направити, що відповідні жувати іграшки.

+117
BlitzLightnin 14 квіт. 2018 р., 06:13:24

Спочатку потрібно стан кота, як одяг. Ваша мета, щоб отримати кішку, щоб зв'язати одяг з хорошими речами. Це може включати в себе їжі і ласки. Ви можете використовувати вологий корм для кішок на ложку, щоб винагородити кішку нюхає і взагалі бути поруч з одягом. Після того, як кішка комфортно з цим, ви можете драпірувати одяг за кішкою, поки кішка їжу на ложку. Якщо ваша кішка любить ласку, то кішка з одягу. Важливо буде робити невеликі кроки і стан кішки з плином часу. Ви повинні зробити це, коли кішка знаходиться в спокійному стані і в середовищі, де вони відчувають себе в безпеці. Ви також хочете, щоб переконатися, що одяг вам вибрати зручно поміщається кіт, а це легко зробити і, що більш важливо вимкнений.

Одного разу він влаштовує смокінг, то ви можете почати процес знову з капелюхом. Це буде складніше, тому що вони, як правило, не любити речі на головах. Я б порадив знайти спосіб, щоб прикріпити його до його ж коміру-з досить жорсткої дроту, що він може сидіти злегка на голову.

Ви можете прикріпити вночі до нижньої частини капелюхи.

Знаю, що деякі кішки просто хочу бути голою, так що не тисніть на нього, але деякі кішки буде кооператив. Удачі

+96
Chandra Kanth 2 серп. 2017 р., 05:38:06

Якщо він більше не приймати його до ветеринара. Якщо він виходить на вулицю, він легко міг би з'їв щось отруйне (або зроблено у вашому будинку), або щось заразилася від іншої кішки. Є всі види хвороб кішок може отримати від інших кішок.

тобто чумка: http://wavy.com/2017/09/05/50-cats-dead-after-virus-spreads-through-shelter/

Якщо ви хочете, що краще для вашої кішки, ви дійсно повинні тримати його на відкритому повітрі 24/7.

+55
Jervelund 22 квіт. 2014 р., 19:56:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil