Що я повинен знати, перш ніж я вирішу прийняти кролика?

Ми думаємо про прийняття вихованця кролика. Ми хотіли б мати один в нашому будинку на Великдень і я не думаю що вони будуть багато працювати або вимагають багато часу до кінця року.

Але я не хочу поспішати. Отже, що слід знати про догляд за вихованцем кроликом, перш ніж я прийму рішення?

+376
Jamland 18 черв. 2015 р., 03:11:48
27 відповідей

Вони повинні бути в порядку, хоча вони можуть бути дріб'язковим з вами, що не маючи доступу до іншої частини своєї території-чи ви ... для того часу.

Звичайно, я не турбуватися про залишаючи літніх кішок на довгі вихідні, якщо вони здорові, з великою кількістю води (у мене чаша з бачком), сухий корм, і нещодавно чистити лотка. Більше ніж це, і я буду візьміть одного дитині, щоб поглянути на них, змінити лотка і дати їм частування.

+991
user52002 03 февр. '09 в 4:24

Моя 13-річна кішка має проблеми при ходьбі іноді, і вона сліпне. Її очі завжди сльозяться, і вона не бігає або що-небудь з-за її віку. Вона тільки почала сидіти і мовчати в посліді, навіть якщо вона не ходить в туалет. Вона буде добре або я повинен відвезти її до ветеринара?

+985
linet malesi 22 серп. 2013 р., 12:16:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є три-місяць собаки. Він був зі мною близько 3 тижнів. У дружини алергія, тому ми уникаємо його, щоб потрапити в будинок. Крім того, ми стурбовані гігієною. Ми не думаємо, що це хороша ідея собаки, перебуваючи всередині будинку, однак він має дуже великий ділянка за будинком.

Тепер, кожен раз, коли хтось відкриває двері кухні, він хоче увійти. Спочатку, коли я сказав "Іди!", він зупинився. Однак, тепер собаку не підкорятися. Він дуже хоче бути всередині.

Він намагається пройти всередину поповзом. Це насправді смішно. Це типу, що він думає, що я його не бачу. Мені доведеться натиснути на нього, в іншому випадку він отримає своє.

+976
choody 19 черв. 2018 р., 06:18:15

Моя проблема в харчуванні людини продукти харчування для тварин є те, що тварини більш чутливі, ніж у нас на деякі інгредієнти. Комерційний йогурт містить емульгаторів, sweetners, flavourants, барвники і консерванти. Це тільки з верхньої частини моєї голови.

Іншою проблемою є здатність тварин перетравлювати лактозу:

Отже, що ж таке лактостаз?

Ну, лактоза це різновид цукру. Не тільки один цукор, але два молекули цукру хімічно пов'язані один з одним.

Для того, для собаки, щоб переварити молоко, лактоза, спочатку повинні бути розбитий розділити на два основних, легко засвоювати цукор.

І щоб це зробити, тіло собаки повинні бути в змозі зробити спеціальні лактоза-розщеплення ферменту, відомого як лактаза.

І це єдине, що більшість собак не можуть надійно зробити.

Скільки лактози робить йогурт містять?

Одна чашка йогурту містить 5 г лактози. Порівняно з Одна чашка:

 • Незбиране молоко (11г)
 • Знежирене молоко (11г)
 • Морозиво (12г)
 • Сметана (8г)
 • Сир (6г)

Як я знаю, якщо моя собака не переносить лактозу?

Якщо ви коли-небудь помічали, ваша собака має тенденцію виробляти газ або рідкий стілець після молока, є хороший шанс, що ваш вихованець може страждати від цього стану.

Для подолання небажаних інгредієнтів в комерційних йогурти, ви можете зробити свій власний йогурт. Це легко, дешево і займає дуже мало часу. Все, що вам потрібно-це молоко і йогуртова закваска. Для початку, ви можете використовувати кілька столових ложок unpasturised йогурту. Додати закваску в молоко і тримати його на рівні близько 40°C протягом ночі.

Пробіотики в йогурті, безумовно, буде корисно для вашої собаки.

Джерела:

+902
katjaillari25 29 квіт. 2010 р., 13:19:47
Вряди домашнього коропа, які були виведені, щоб бути візуально приємним. Вони відносяться до золоту рибку, але рости більше.
+900
C2H6O 27 квіт. 2014 р., 11:02:31

Пожежної сигналізації та ДБЖ батареї іноді будуть видавати звуковий сигнал при втраті живлення. Навіть якщо це сталося тільки один раз в минулому вашу собаку, зв'язок між відключення електроенергії і пищить встановлюється в камені і може викликати занепокоєння. Писк не може відбутися в подальших відключень, але якась частина його чекала. Моя собака практично залазив мені на голову, коли він чує ДБЖ або пожежної сигналізації пищить з-за низького заряду акумулятора.

+863
richardselfridge 8 лист. 2018 р., 11:08:57
 • У ранньому віці стерилізація (також називають ЄАД), був широко поширеною практикою в Австралії за останнє десятиліття. Спочатку він був засуджений в США в 1980-х роках і з тих пір був прийнятий переважною більшістю вихованця благодійні організації по всій Австралії, включаючи Королівське товариство захисту тварин (які часто в авангарді права тварин проблеми і формування рекомендацій з передової практики, які будуть прийняті нашими урядами).

 • Дослідження і суперечки про переваги та ризики ЄАД і тут консенсус, здається, що в цілому, переваги ЕАД на домашніх кішок набагато більше, ніж можливих недоліків.

 • Як кішки можуть вступати в сезоні вже чотири місяці, рання стерилізація попереджає будь-які небажані приплодів, що може народитися, коли, було рекомендовано раніше 6 - 8-місячного віку стерилізація практикувалася.

 • ЕАД було відомо, забезпечують безліч переваг для здоров'я кішки, у тому числі зниження видільну систему охорони здоров'я і деяких видів раку. Крім того, було показано, щоб допомогти зменшити проблеми з поведінкою власників домашніх тварин досвід, як результат статевого дозрівання, у тому числі розпиленням і блукаючі.

 • На вниз стороні, кішок, стерилізовані до 16-тижневого віку схильні до більшає, яку не треба плутати з ожирінням. Він також не рекомендується для дрібних тварин < 1 кг.

 • Від себе особисто більшість домашніх тварин, я володів і турботу через благодійні організації були кастрированную до 16-тижневого віку і я помітив, що ці тварини не постраждали однаковою мірою поведінки, питання, які можуть бути пов'язані з статевої зрілості. З точки зору здоров'я, я не відчував ускладнення в результаті цього.

Раннього віку стерилізація для собак і кішок – благословення чи прокляття?

Згідно з комплексним дослідженням, проведеним в Університеті Квінсленда, переваги ранньому віці стерилізація включає:

 • коротше час відновлення

 • мінімальна втрата крові

 • кішки і собаки, стерилізовані в ранньому схильні бути великим, як дорослі, тому що зрілість кісткової тканини затримується

 • знижена частота сечокам'яної хвороби у котів (3% проти 17% за прострочення кастрированную). Сечокам'яної хвороби є основною причиною хвороби у літніх і кішок це суттєва зміна

 • зниження агресії у кішок і собак, навіть порівняно з позитивним впливом надалі стерилізація (1)

Від товариства захисту тварин в Австралії:

... за останнє десятиліття, стерилізація в ранньому віці (від восьми тижнів і далі) стала більш поширеною. Це називається ранньому віці стерилізація або EAD. Королівське товариство захисту тварин була стерилізація кошенят і цуценят у притулки в такому ранньому віці протягом багатьох років, і грунтуючись на цьому досвіді і накопичення значних наукових доказів, Королівське товариство захисту тварин вважає ЄАД, щоб бути безпечною і ефективною стратегією для широкої громадськості, щоб не допустити незапланованої/небажаної послідів у кішок і собак.
...
Операція стерилізація відбувається швидше і легше, коли проводили на молодих пацієнтів, а їх анатомічні структури є менш розвиненими. Менша травматизація тканин і тканини менше задіяні обробки, ділянка хірургія розріз менше, і кровотеча зменшується і мінімальний. Він також займає менше часу, щоб підготувати тварин для EAD хірургії, що означає менше часу під загальним наркозом. Відновлення наркоз і час загоєння ран і коротше, забезпечуючи додаткові переваги захисту тварин. ЕАД значно знижує ризик раку молочної залози у собак і кішок. Ці переваги в додаток до всіх загальноприйнятих благ пов'язане із загальним стерилізація, таких як зменшення блукаючих/роумінг і небажаної сексуальної поведінки, такі як монтаж і обприскування сечею.


Посилання

 • Тварини Австралії (1)

 • Доповідь про достовірності та корисності в ранньому віці стерилізація собак і кішок
  Департамент Базових Галузей Промисловості І Рибальства
  Квінсленд, Австралія в форматі PDF

+846
Ze Gao 8 квіт. 2012 р., 16:19:55

Я знайшов маленького їжачка два дні тому. Він був дуже доброзичливим, і я грав з ним. Сьогодні вранці я знайшов його в поганому стані половина загинається навколо / згорнувшись калачиком.

Може хто-небудь сказати мені, як я можу годувати це тварина? Я нічого про це не знаю, я його хлопець.

enter image description here

+792
Dennis Desmarais 7 лют. 2016 р., 14:30:15

Моя собака (піт-мікс) останнім часом трохи моя дочка (1yo) в обличчя і в гніві, і я вважаю, що страх схопив її за шкірку і вдарив її з моєї долоні три рази.

Я знаю, я не повинен був бити її в гнів, якщо хтось відчуває необхідність вирішувати, що.

Я не бачу ніяких явних ознак пошкодження наші стосунки, вона все одно приходить, коли називається, лиже мене в обличчя з любов'ю, і т. д, Але я хочу переконатися, що ніякого збитку я виправляю як можу. У мене була ця собака близько 4 років, так як вона була маленьким цуценям, і я був би убитий горем, якщо я зруйнував відносини у нас були.

+676
PumPumTcha 27 вер. 2018 р., 11:38:44

Я планую побудувати пандус собака з підлоги на ліжко; у мене маленькі такси, які наполягають на тому, на ліжко (у літніх собак, до господарів, і вони тримати нас тепло в нічний час). Такси схильні до проблеми зі спиною; вони не повинні бути стрибки та їх використання драбини повинні бути зведені до мінімуму. Ми тримаємо їх в спальні, коли вони залишаться одні.

Верхня ліжко знаходиться в 2,5 метра від підлоги. Я планую побудувати пандус з дерева і використовувати підкладки килим на фактичне пандус частина; альтернативні ідеї можна, використовуючи наждачний папір або рушник, складеному в кілька дюймів для захоплення.

Я будую по трапу назовні, а не вздовж сторони ліжка. Я не хочу, щоб пандус занадто далеко проникнути в кімнату, але я знаю, що під кутом 45 градусів або вище, надто круті.

+653
Annie Lou 10 бер. 2011 р., 17:02:22

Я досліджував деякий час тому при прийнятті кошенят. Здається, є багато змінних з кішку кусатися. Ось деякі тактики, які я мав успішний досвід роботи з (в трохи різних ситуаціях):

Якщо кішка кусає в знак грати (пальці, руки, і т. д. це як іграшка), а потім ігноруючи кішку рекомендується. По-перше, грати з котом (ніколи не дозволяйте вашому тілу бути іграшкою. Ви можете тримати іграшку, але ніколи не зробить ваші частини тіла іграшки. Використовувати іграшку на мотузочці, довгою іграшкою або кидати іграшки. Якщо він маленький, просто робити найкраще, що ви можете. Я просто кажу це для всіх, хто може це прочитати.) Якщо ігрова сесія закінчується, природно (кішка втомлюється або нудно) дати йому ласощі. Це природний процес для кішок, щоб поїсти після гри/полювання. Якщо кіт нападає свої сили/їди/і т. д. (кігті і зуби), тягнути назад до себе і спробувати зробити гучний звук, ніби боляче (гострий короткий пронизливий вереск або шипіння) прямо в момент атаки. Не відкладайте, тварини мають труднощі при підключенні ваша реакція на те, що вони зробили, якщо це негайно. (Якщо ви забули зробити звук - не пізно.) Покинути кімнату як можна швидше. Візьміть іграшки з собою. Спробуйте закрити двері між вами. Ігнорувати кішку як можна не менше 15 хвилин, бажано довше, хвилин 30. Якщо ви не можете тримати кішку, просто залишити все, номер ваш кіт у сигнал ви не довіряєте, щоб бути в одній кімнаті з ним. Повторіть спробу на наступний день. Якщо кішка атакує знову, перш ніж наступного разу грати, спробуй реагувати, як ви робили раніше, наскільки це можливо у ваш розклад.
Я намагався поспілкуватися з напівзанедбаним відкритий кошеня, який жив у сараї мого господаря. У нього була жахлива звичка кусатися і дряпатися. Цей метод (модифікований для його Barn площа) працює дивно добре. (Зрозуміло, залишивши йому дійсно означає, що йому принаймні один день. Іноді мене відвідує лише за 1 хвилину! Але буквально через тиждень я помітив різницю. Він перестав кусатися і почав втягувати свої кігті і фокусування на іграшки і прогулянки поруч зі мною замість того, щоб атакувати).

Ветеринар на NPR обговорювали, що прищіпка (ніжними покусываниями) є природним кішка-Кішка взаємодії, які ви можете ніколи не позбутися. Наприклад, під час ласк, коли ваша кішка хоче уваги і раптом проскакує. Для кота, це не дуже боляче. Але багато ветеринари відзначають, що ви іноді можете передбачити ці япошки. Кішка може бути струшуючи їх за хвіст або повертати свої вуха або голови (сигналізації незадоволення), перш ніж вони роблять це. Вони дратують зі своїми петінг, це занадто багато або не у потрібному місці більше. До нас перекусити, здається, більш-топ, але для кота це був ніжний корекція. "Я присягаюся, моя кішка любить його, але потім його вкусив". Тоді згадайте, що можна щось відчувати і хороше і погане, що лоскіт є типовим прикладом для людей. Ветеринари також відзначають, що кішка може передбачати "поганий петінг" і кусатися, коли людина ходить тільки поруч з метою попередити людину заздалегідь.
Дві мої кішки кусаються, коли у них ласки, що вони навіжені. Вони муркочуть, як божевільна і почала перевертатися і ходити взад і вперед. Чим більше оскаженілих вони стають, тим більше ймовірність, що вони раптом кусаються. Коли ви йдете, вони за тобою і тебе "просять" більше ласки. Найкраще, що ми змогли зробити, це перестати гладити їх, але залишитися з ними, коли вони почнуть отримувати шалені (перш ніж вони кусаються). Ми мінімізуємо ласки, поки вони спокійно відступають.

Це, напевно, занадто пізно для вас (я не читав нічого про його роботу з дорослої кішки), але інша тактика, щоб переконатися, що кішка зросте з іншими кішками. Це було показано, що кошенята, які ростуть з братами і сестрами, як правило, засовують в свої кігті і злегка покусати. Це тому, що їм вчитися на досвіді один з одним, що кігті і боляче кусатися. В основному, вони вчаться, щоб тон його вниз, так що вони можуть продовжувати буянити в своє задоволення. Кішка зросте з "без пазурів", як за замовчуванням спосіб грати, навіть з іграшками.

Я ніколи не чув, щоб "тримати рот закритим і удар по обличчю" річ для клювання, але у мене (раз вже ви запитали про досвід) згорів на обличчях моїх кішок, коли вони отримують поруч з моєю їжею. Я не торкаюся їх зовсім, я просто удар трохи дмухнуло в бік своє обличчя. Це працює на подив добре. Все інше, і вони просто повернулися, але один пшик або два, і вони йдуть назавжди. Тому я думаю, що, можливо, була здорова ідея в якості стримуючого фактора, не впевнений у якості покарання. Можливо, котенята більш сприйнятливі до коригується, ніж у дорослих.

+607
Shahaan Shaukat 13 бер. 2011 р., 20:25:20

Тому я подумав, що я міг би спробувати психологічний трюк, з перегодовування кота з куркою, поки вона не захворіє і може добровільно повертається в корм після 2 тижнів або так. Якщо, як я читав, курка не містить поживних речовин кішкам потрібна, її організм мабуть, автоматично робить її котячий корм (я даю їй зазвичай мокрий їжа) ще раз?

Я бачу кілька проблем з цим.

 1. Він може не працювати, в цьому випадку ваша кішка ще більше наполягала, годувала курей.
 2. Вона може лише ненадовго працювати, поки ваша кішка починає знову курячий тягу.
 3. Він працює настільки добре, що ваша кішка ніколи не хоче курку. Це може бути проблемою, тому що курка може бути дуже корисно для навчання, підкуп, або приховування деяких видів ліків, якщо ваша кішка захворіє.
+606
Mohamed Moideen 17 квіт. 2019 р., 03:09:14

Ніякі інші домашні тварини або діти в будинку, ця дитина буде тримати тварину в своїй кімнаті і нести відповідальність за догляд і годування це. Батькам буде курирувати догляду, але дитина нестиме відповідальність за надання допомоги або тварина будуть повторно розміщені.

Собаки і кішки виключаються з розгляду, оскільки вони не можуть розумно бути в кімнаті дитини. Рептилії виключаються з інших причин.

Простір, доступне, щоб бути призначеним "тварина космосу" складає 24 дюйми або 60 см в ширину і близько 16 дюймів або 40 см в глибину. Тварина може бути дозволений контрольований доступ в кімнату дитини, але не для іншої частини будинку. Дитина повинна надходити в коледж 5 до 8 років та стан існуючого вихованця в цей момент проблематично.

Домашніх тварин, як правило, доступні з спашет або зоомагазинах що потрібно враховувати?

Предподростковый "хлопчик чи дівчинка ще не 13 років" (але думає, що вони достатньо зрілі, щоб впоратися з обов'язками)

+603
Nsavy 10 лип. 2011 р., 22:11:09

У мене особисто була така проблема з моєю черепахою, коли я переїхав його в бак під час шторму, він був на вулиці на самоті в своєму вольєрі, де немає ніяких роздумів, щоб він не реагував на все, що міг для його відображення. Він не особливо агресивний, але іноді він запустити в скло і він, ймовірно, був підкреслюючи його.

Перше, що вам зробити, це дати йому час, іноді все це займає кілька днів. Якщо проблема не вирішена, то у вас є кілька варіантів, які є досить часткових рішень. Насамперед, переконаєтеся, що номер він добре освітлений, а його корпус не надто яскравий. Це трохи важко, тому що він вимагає гігантських світла, так що ви можете зробити кілька навколишніх його гігантської зоною з рослинами або журнали, які будуть заважати світло від удару об скло і викликають роздуми. Тримав скляний тераріум біля світлої стіни також допоможе. Якщо все це не спрацює, спробуйте додати якийсь Навальний орнаментом по краях, таким чином, ви все ще можете побачити його, звичайно. І, нарешті, ви можете піти для покриття 1-3 з сторін папір для акваріумів.

Наскільки я знаю, в основному це способи, якими ви можете мінімізувати своє відображення. Можливо, вам доведеться прийняти всі заходи, щоб змусити його врегулювати, але, сподіваюся, ви не. Я міг бачити, як така ситуація може бути стресовою, так як кожен раз, коли він намагається домінувати в регіоні "інші дракон" буде менше домінуючим, і якщо він відступає, інший теж, яка захопить його, щоб домінувати в регіоні знову, і так далі. На щастя, рептилії, хоча і вважали нерозумним, відмінні учнів і може розпізнати шаблон і діяти відповідним чином, тому сподіваюсь, що він просто влаштуватися з плином часу.

+602
M Dede 16 серп. 2015 р., 22:43:45

Я звик ходити наші хаскі/маламут хрест, коли я був молодший, і це була порода, яка може витягнути зброю з свого гнізда при найменшому натяку на привід для запуску і комір не було для нього проблемою. Справа в тому, що собаки не такі тупі що б розбити в процесі намагається тягнути вперед, це буде тиск, якщо є з ним дискомфорт.

Сказавши це, джгут може бути кращим варіантом для загального комфорту для собаки, особливо такої, яка любить тягнути в будь-якому випадку. Недолік, однак, полягає в тому, що він може тягнути більше і важче, з меншим причина бути стриманим. Так, невелика виверт-22 для вас. Для себе, якщо собака показала, що комір став йому боляче, я б, напевно, залишити в спокої ситуацію, якщо я хотів його витягнути сани. :Д

+593
cary caylor 16 трав. 2010 р., 15:43:15

Неможливо сказати зі свого зображення так, щоб бути впевненим, ви повинні принести свою кішку до ветеринара для діагностики і лікування.

Це може бути вошей,швидкий спосіб, щоб побачити, якщо він буде тримати свої сили в одній точці на спині твого кота за пару хвилин,це залучення вошей, так що ви зможете побачити його повзати в шерсті вашої кішки.

Вам все одно доведеться відвідати вашого ветеринара, щоб бути впевненим,кіт вошей, якщо це те, що він не може жити на людях, але якщо у вас є інші кішки, їх потрібно лікувати одночасно, щоб позбутися від проблеми.

Ця відповідь є лише одним з кількох речей, це може бути так, може бути, я помилилася на цей раз.

Якщо ви берете кішку до ветеринара,ваш ветеринар буде подивитися на це в мікроскоп і бути в змозі сказати вам, що це таке і recoment лікування, якщо вошей або якщо це лупа.

+542
user149666 21 лист. 2014 р., 23:31:58

Лупа може бути викликана кілька речей, таких як:

1) низька якість дієти

2) неправильне холя

3) сухе повітря (думаю, зими і вид опалення ви використовуєте).

Якщо він страждає ожирінням або геріатричний (артрит) кішки вони, як правило, мають важкий час, доглядаючи за собою і буде потребувати допомоги від вас, розчісування та купання (бажано суху баню). ЧЕВЫ має деякі дійсно гарні спреї і сухі ванни, призначені для різних проблем шкіри - продукт, який рекомендується для сухої шкіри Douxo допомоги або Douxo спокійно. Вони продаються у ветеринарних лікарнях, персонал у ваш звичайний ветеринар може допомогти вам з вашим вибором. Для кисті я дуже люблю Фурминатор, він дійсно отримує, що підшерсток - робить справжні чудеса по зовнішньому вигляді, якщо у нього є хутро, що він не наречений поза себе.

Інший продукт ви можете спробувати це Dermoscent, це щомісячне актуальні, досить дешеві, що допоможе з загальної шкіри і шерсті здоров'я. Хороший варіант для сухий зимовий повітря.

Якщо ви не можете дозволити собі більш високі кінцеві продукти, додавання омега-6 в своїй дієті допоможе з шкіри та шерсті. Коли справа доходить до доповнень я раджу вам прокласти маршрут від вашого ветеринара, вони будуть знати, що додаток брендів у вашому регіоні хорошої якості і правильно дозу його від його ваги і стану здоров'я. Людину клас добавки не регулюються (принаймні у Канаді), так що ви не отримаєте те, що написано на упаковці (тобто 100мг таблетка вітаміну B12 містить 2 мг) є деякі коди, щоб забезпечити якість (я забув на цей раз, але буду оновлювати раз прошу ветеринарів).

+520
Radhasankar 17 лют. 2014 р., 11:49:24

Що може виглядати як дерматомікоз і стригучий лишай може виглядати як завгодно. Це не правда екстрене, але кажуть, що свербить висипання на домашніх тварин може бути дуже швидко гірше. З-за сраколизів і безпеки, я особисто б не спробувати будь-які домашні кошти на ці рани. Якщо у вас немає іншого вибору і він стає гірше, ви можете спробувати алое віра (тільки) продукти на основі, але якщо він лиже тим, кого він може енергійно піна з рота, але це може відвернути його від продовження. Деякі кішки буде йти послужив джерелом. В екстремальних умовах ви також можете спробувати, щоб витерти сміття з раною з дуже розведеної (1:10) розчином йоду на основі рідких (не мазь) антисептиком. Це буде жалити небагато.

Тому що кішки нігті пронизана жахливими бактеріями, зазвичай я лечу цих випадках з системними антибіотиками, а також, що заплановано.

Також переконайтеся, що ваш ветеринар не працює в суботу...

+494
dshepherd 15 жовт. 2016 р., 13:00:40

У мене Хонда Кросстур. Мені було цікаво, що я можу використовувати, щоб переконатися, що моя собака, німецька вівчарка, може бути безпечним і комфортним в багажнику/задньому сидінні, а також запобігти будь-які пошкодження автомобіля, наприклад, від подряпин.

Я повинен заповнити його з конкретного матеріалу? Є спеціальний тип розсадження матеріал або обмеженням рекомендується в цьому випадку?

+460
Pablo Miller 21 лист. 2015 р., 23:26:03

У вас є проблема. Агресивний мопс може калічити голеностоп. Агресивний бультер'єр може легко вбити дитину.

Бультер'єр

Бультер'єри можуть бути як незалежні і вперті, і з цієї причини не вважаються придатними для недосвідченого собаківника. Вони захисний сім'ї, всебічної соціалізації, коли вони цуценят не завадило їм стати по-захисне і невротик.

Та ви подивіться відео з бультер'єри сплять з немовлятами і грати з кішками, але вони були, ймовірно, в цьому середовищі з цуценям. Дорослий Піт, який погано лікується дуже важко відновити навіть досвідчений собачник.

Якщо собака гарчить на вас, що це дуже поганий знак. Собака не сприймає вас як альфа та не брати навчання.

За тобою по будинку, як тінь, теж не дуже хороша річ. Це собака з захищають інстинкти в повну силу.

Ви, ваш партнер, і собаку потрібно звернутися до професійного тренера. Якщо ви не можете змусити собаку під контролем, ви повинні розглянути питання про надання собака. І наступного разу врятувати пасивний породи.

Якщо ви хочете, щоб охоронець / пес захист, то вам одним, як щеня або платити великі гроші за професійно навчених собак. Агресивний порятунку-це просто агресивна собака.

+409
Byron Peebles 23 жовт. 2014 р., 21:56:31

Що я повинен зробити, щоб знати, що моя собака буде в безпеці, якщо я піду у відпустку? Іноді я йду у відпустку і мені залишити свою собаку вдома. Що робити, так вони будуть у безпеці і не боїшся? На Новий рік є феєрверки, які лякають їх, стара їжа не може бути видалений, нова вода може не заливатися, і інших речей може статися.

+397
IvoryCirrus 17 січ. 2019 р., 10:02:36

Близько 6 тижнів тому, ми прийняли 2 старших кішок.

Приносячи їх додому, одна з кішок напаскудила в кар'єрі.

Минулої ночі, я узяв їх обох до нашого ветеринара на огляд. Кожна кішка має свій власний перевізник, і вьехать в передній частині автомобіля зі мною. Я поїхав назад дороги як можна більше, і зробив все можливе, щоб уникнути різких зупинок і прискорень.

Поїздка до ветеринара-це набагато коротший, ніж дорога від магазину домашніх тварин, ми врятували їх, і мені було приємно бачити, що ми зробили це без чергового інциденту.

Проте, по дорозі додому після зустрічі, вона знову напаскудила (я підозрюю, що незадовго до того, як ми приїхали в будинок, а я не пахне, поки я не прийшов, щоб забрати її).

Ясно, що обидві кішки були дуже наголосив на машині їздити, але поки що 2 з 3 коротких поїздок, у результаті 13-річної жінки роблячи безлад.

Є якісь стратегій для мінімізації цього? Очевидним рішенням було б тільки прийняти її після того, як вона використовує підстилки, але оскільки ми змушені планувати наші зустрічі тижнів раніше терміну, і час зустрічі багато в чому залежить від лікаря наявності і мій графік роботи, я не знаю, наскільки практично це буде.

Чи існують інші стратегії, які можуть допомогти?

+363
Masabire Charles 17 вер. 2010 р., 05:50:44

У мене є кіт, який любить їсти паростки пшениці. Єдина проблема полягає в тому, що трава пшениці помре приблизно через 2-3 тижні після проростання. Так я висаджуючи їх з ягід пшениці кожні 4-5 днів, так що він отримує безперервну подачу. Я цікаво, якщо є деякі витриваліші і більш міцного трава, яку кішки їдять. Будь-яка пропозиція буде найбільш вітали.

+325
Styrke 19 трав. 2013 р., 17:26:45

Цієї інформації у мене (Блеквелл консультації) залежить від лікування...

 • Преднізолон (пригнічення імунітету) всього: 2 місяців
 • КС/ЧОП основі хімії: 6-9 міс
 • Доксорубіцину на основі хімії: 3.5-17.5 місяців (медіана залежно від статусу котячої лейкемії), але розташування анатомо також є фактором:
  • Нирок: 6.5 - 11.5 місяців (медіана залежно від статусу котячої лейкемії)
  • Назальний: 1,5 - 2,5 року (опромінення і хіміотерапія)

Клас пухлини також впливає так само з 2 місяців до 2 років залежно від ремісії. Там досить багато відхилень і гойдалки в цьому, тому індивідуальний діагноз стане дуже важливо. У будь-якому випадку, інформація від вашого ветеринара, здається, у відповідності з моєю книжкою.

Щоб записати деякі моменти часу в перспективі, якщо середня тривалість життя домашньої кішки становить 14-16 років , 2 роки для кішки еквівалентно приблизно 10 років для людини по відношенню до тривалості життя після лікування. Це порівнянно або краще, стосовно схожі на людину (перша посилання неходжкінської а другий-Ходжкинс).

Як Примітка боку, для собак, принаймні, лікування і виживання різна.

+319
Tof1k 13 вер. 2018 р., 03:46:54

Що є кращим способом, щоб зупинити свій обгороджений собаку гавкати на людей, які проходять повз на вулиці?

+240
inkelnali58 2 серп. 2016 р., 19:49:44

Це найскладніше, тому що вам не давали багато часу. Швидше за все, помилка бомби будуть використовувати деякі комбінації піретрини або pyrhethroids, які є одними з найпоширеніших інсектицидів навколо. На жаль, вони також токсичні для Риб, так що ти правий приймати заходи для їх захисту.

В ідеалі, ваш господар дав вам трохи більше про це попереджали. Якщо ніщо інше, Ви маєте право знати, що розпорошуючись навколо вашої квартири, у випадку, якщо у вас алергія, астма або інші умови, які можуть бути чутливі до інсектицидів. Також, якщо цей фоггер-це їх єдиний план атаки проти тарганів, не очікувала, що це вирішить проблему надовго. Але це ліричний відступ.

Позитивна сторона полягає в тому, що вони роблять перерву вниз у середу після дня або два, в першу чергу, я вважаю, що від впливу ультрафіолетового світла. Так що якщо б я був на вашому місці, я думаю, що я б зробити щось на зразок цього:

 1. Риба, страви, і всі кошти, які приходять у контакт з резервуара для води (сітки, відра тощо) з квартири. Тримати їх там як мінімум два дні, краще три або чотири. Насправді, я б всі риби, що час і простір дозволяє.
 2. На 55, я припускаю, що у вас досить дюже біофільтр, напевно, каністру? Рухатися, що з квартири так само, і підключити його до тимчасової танк, де ти укрываешь свою рибу. Це допоможе зберегти якість води в узді, так як це невелика система, але вона також буде тримати ваш біофільтр здоровими і вільними від забруднень. (Я не думаю, що пестицид завадило б бактерії, але це одна річ менше турбуватися.) Зробіть це, навіть якщо бак вже встановив біофільтр -- денитрифицирующих бактерій повинен з'їсти.
 3. Я вимкніть всі внутрішні насоси або airstones можна ще в бак і заповнити його як можна вище. Я думаю, дим машина працює на малих аерозольних крапель інсектициду, які приходять у контакт з носієм помилок, але я все одно постарайтеся звести до мінімуму газообмін у той час як хімічних речовин і парів у повітрі. Я не думаю, що має сенс злити перший бак, так ви збільшите площа поверхні, потенційно схильних до дії пестицидів.
 4. Кришка резервуара щільно целофаном, так що немає ніяких повітряних зазорів. Що чіпкий матеріал, ймовірно, буде добре використовувати. Потім покрити весь бак з водою-цупкий брезент -- пластик, не водонепроникний полотно або що-небудь пористу, досить довгий, щоб дістати до підлоги з пристойним "спідниця" навколо бази. Розгладити спідницю і зважити його вниз все навколо, якщо ви можете. Я уявляю мішки з піском, але все, що практично на такий короткий термін.
 5. Вимкніть обігрівач, світло і т. д. Єдине, що я б не зупиняти буде біофільтр, якщо вам довелося залишити його на танку.

У той же час, пам'ятайте, ваші Риби знаходяться в дуже переповнений бак. Годувати їх дуже легко кожен день, і якщо ви не в змозі рухатися біофільтр з ними, звернути найпильнішу увагу на якість води.

В цей момент все інше, що може коли-небудь в танк повинен бути або під брезентом, або в ідеалі з квартири з рибою.

Як тільки це безпечно для вас, щоб повернутися в свою квартиру:

 1. Залишити танк до квартири повністю проветрилось. Я чесно не знаю, скільки інсектициду буде залишатися в повітрі після лікування. Якщо є можливість, спробуйте зробити вентилятор на вдув повітря зовні будівлі безпосередньо на танк.
 2. Після зняття брезенту, зробити масову підміну води-100%, якщо це можливо.
 3. За даними Вікіпедії, піретрини є розбивкою по сильних кислот, тому я протираю скла і кришкою з білим оцтом, а потім чистою водою. Деяким м'яким милом блюдо, ймовірно, працювати добре, але будьте гранично обережні, не допускайте попадання в бак. Якщо у вас виникли риби інструменти ви думаєте, що могли заразитися, я б увібрати їх у білий оцет.
 4. Якщо у вас є ще один фільтр доступний, завантажити його з активованим вугіллям, який повинен бути досить ефективними для видалення слідів органічних пестицидів з води. Нещодавно я бачив деякі невеликі відносно дешеві внутрішні фільтри в моєму місцевому ланцюг домашня тварина, яка буде добре працювати для цього, якщо у вас немає нічого на руках.
 5. Нехай це працювати, як це протягом дня або двох можна. Не завадило б ще 50% води через день або два, але це може бути не потрібно.

У цей момент, я думаю, що ти готовий, щоб перемістити рибу і назад в біофільтр. Я ненавиджу це говорити, але якщо у вас є один або два риби, ти не настільки емоційно прив'язані до, я б перемістити, що і в першому, і бачити, як він робить. Якщо вона як і раніше виглядає здоровим після дня, перенести інші речі.

Я ніколи не пройшли через цей процес раніше, так що ці кроки лише те, що звучить добре для мене. Це може бути зайвим, це може бути не достатньо ... я правда не знаю з досвіду. Це звучить, як багато клопоту і ризику, але я думаю, що це реально. Удачі!

+233
David Goodlad 15 черв. 2010 р., 09:41:00

Коли я вперше приніс додому мій фламандський/Срібна лисиця дівчина їй було близько 2 місяців. Я помітив, перші пару днів, що вона виглядала трохи смішний маленький кролик, який, здавалося, проковтнув повітряна кулька, намагається бігати.

У всякому разі, коли я подзвонила своєму ветеринара і описала свої симптоми, вона сказала, що вона швидше за все вже навернув, і що я повинен видалити всі продукти харчування (сухе або зелений) і годувати 100% Тімоті сіно на 2 тижні. Моя маленька дівчинка почала витісняти газ як не тіло бізнесу, що робить її запах на наступному тижні, але вона була в порядку.

+151
Daniel Kelley 29 квіт. 2013 р., 17:42:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil