Я ревную за моїм кошеням?

Отже, трохи передісторії перше: це мій перший вихованець. У мене були в дитинстві собаки і, з якоїсь причини, всякий раз, коли ми отримали нового вихованця, він завжди був моїм приймам. Будь то хом'як, щур, птиця, або щеня, то я ніколи не був винятком з "вибираємо процес улюбленця, ні назвати її - хоча, як старший дитина, я був завжди піклуватися про нього.

Так, я нещодавно закінчив коледж і влаштувався на роботу мрії в моєму рідному місті, де мої бабуся і дідусь знаходяться. Я завжди говорив собі, що, як тільки я приземлився свою першу "справжню роботу", я сама свою першу справжню вихованця. Я в підсумку вибрав чудовий і чарівні Бенгал. Період утвердження чекає 12 тижнів для її (приїхати з 12-тижневого віку) був абсолютний пекло в очікуванні, але це безперечно варто того.

Я мав її три тижні, і вона дивовижна. Ми йдемо на автомобільні поїздки разом, в парк, я граю з нею постійно і т. д. І звичайно інші, чим гроші, збори вет, і грати з нею як мінімум 2-3 години на день після роботи (у неї стільки енергії!), Я провів серйозний 50+ годин, перш ніж я прийняла її у прийнятті мого рішення), чекаю, коли вона прийде в вік, і навіть після того, як я отримав її в наукові дослідження. З дієти, щоб грати, психологія та позитивне підкріплення - я дослідив усе, щоб бути кращим тварина-батько можливим.

Кілька днів тому я висадив її в моїх бабусь і дідусів, щоб вони могли подбати про неї, поки я пакет мою квартиру. Буде багато важкої роботи і йду в і з квартири, так що це дійсно не найкраще місце для грайливого кошеняти, щоб бути навколо. Отже, я взяв її в будинок кілька разів вже так вона знайома з ними і моєї родини. Я також хотів, щоб вона звикнути, тому що я насправді відбувається, щоб орендувати кімнати від моїх бабусь і дідусів, тому що це взаємовигідно (я економлю гроші, щоб погасити кредити і школи, які вони отримують значний термін на один номер); всього на рік або близько того.

Ну, в ті кілька днів, що мене не було вдома, бабуся з дідусем абсолютно закохався в неї. Що я радий! Крім... це все добре і денді, але я трохи забраний деякі з речей, які моя бабуся сказала.

По-перше, дозвольте мені випередити, що потрібно зробити стереотип типових старих з їх розуму як можна швидше. Це молоді хлопці, які грають в ігри Pokemon GO, дивитися мій племінник на день, і завжди на ходу. Так вони ж не сидять вдома "нудно". Моя бабуся хотіла вихованця протягом багатьох років, і мій дід суворо сказав "ні", тому що він не хотів прибирати за нею. Мій кіт добре в своїй книзі, тому що це не його проблеми (ака бардак). Крім того, в той час як моя бабуся-самий милий людина, яку я зустрічала, вона дуже... маніпулятор? спритні? Вона переконує мій дід з року в рік витрачати тисячі на нові айпади, айфони, дорогі канікули і т. д. Вона отримає те, чого вона хоче, і я бачив її витягнути деяких сумнівних тактики для цього. Домашня тварина-це єдине , що вона хотіла, вона не отримала.

Так ось де моя історія: у ті кілька днів, що я був відсутній, вона прислала мені купу текстів про те, скільки мій дід любить кішок і скільки часу разом у них було. Вона прислала мені 18 фотографій і тільки одна була мого кота в спокої. Решта мого кошеняти обіймаються на голих дідуся грудей в ліжку вранці або мій кошеня в обнімку з бабусею.

Тоді сьогодні, як мої бабуся і дідусь їдуть у відпустку і я повертаюся додому, моя бабуся і я це писала розмову:

Бабуся: я буду сумувати за нею. Ха

Я: Так, вона така приголубити помилка.

Бабуся: вона любить приєднатися до вас, коли йти у ванну. Ха.

(Я думаю в моїй голові ухххх ТМІ? Я не хочу думати про мій дорогоцінний, невинний кошеня сидить з бабусею, поки вона сходить лол)

Я: дідусь все ще не зібралася?

Бабуся: ха да

Мене: він просто не хотів залишати кошеня :Р

Бабуся: Напевно. Він досить вражений її

Я: бідний хлопець, його серце буде розбите, коли я з'їду :Р

Бабуся: ні, тому що вона залишається. Ха-ха

Я: Хаха nooooope. Вона була занадто дорого лол

(Як чоловік, я не можу визнати, що я люблю її до смерті, так що я роблю замість фінансового жарт)

Бабуся: ні, вона наше Різдво дайте від вас. ха-ха

Мені: Може, я подарую тобі одну зі своїх, але вона моя! лол

Бабуся: але ми її любимо!

Я: я теж!

Бабуся: але ти залишив її. Ха

(Це коли я відчувала, було або ревнощів або чутливої. Це не смішна жарт для мене. Я залишив її на кілька днів, так що я міг зібрати мою квартиру без мого кошеняти постраждав/в сторону і я вже згадував кілька разів на моїй бабусі, що я почував себе настільки винуватим за залишаючи мій кошеня і дуже за нею сумую. "Але ти залишив її".. я просто не знаходжу це смішним, але насправді маю на увазі)

Я: Ну вона сходить в моїй кімнаті, коли я повернуся :про

Бабуся: ми побачимо... ха-ха

Я дуже чутлива? Я відчуваю, що вона пасивно агресивно намагаються взяти мою кішку або мається на увазі, що вона хоче моя кішка. У мене є відчуття, це може викликати проблеми, коли я переїду, наприклад, їх годує моя кішка лікує, коли або як ніби це їх. Я розумію, хороший аргумент - "їх будинок, їх правила" так що змирися з цим, крім того, що я плачу хороші гроші за оренду.

Я добре відчуваю себе ", але ти залишив її" і "ми побачимо" лінія забагато?

+421
mehdy 4 лип. 2018 р., 21:38:46
29 відповідей

У мене є (майже) 8-річна самка лабрадора, який завжди був дуже милим з людьми.

У її перші дні, вона грала з іншими сусідства з собаками без проблем, але коли я переїхав у Лондон (Великобританія), стало важко спілкуватися з нею, а я був у більш гарній частині міста, де більшість собак були виховані, щоб бути агресивним.

З тих пір я переїхав в набагато приємніше частині Лондона, але, на жаль, більшість собак навколо кішки розміром, і досить яппі, який їй не особливо подобається. Він був у цій частині міста, що вона вкусила бульмастифа.

З тих пір у мене були проблеми з її іншими собаками. Вона не має жодного інтересу в грі або перебуваючи поруч з ними, і почала вона на інших собак, коли вони наблизяться.

Я поняття не маю, як виправити це поведінка, і я вирішила звернутися до вас за порадою.

Є якийсь конкретний тренінг, я маю з нею робити? Змінити деякі речі, які зроблять його ще легше буде?

Я розумію, що у собак різні характери, і я не хочу змушувати її бути навколо інших собак, якщо вона не подобається, але в той же час, я не хочу, щоб вона тягне мене і моєї подруги по відношенню до інших собакам, коли ми гуляємо з нею, або ще гірше, почати себе інші собаки, коли вона без повідка в парку, граючи з м'ячем.

Зазначу, що вона ні разу не вкусив нічого і нікого, хоча вона виглядає, як вона намагається, коли вона стає агресивною по відношенню до інших собак.

Я би дуже вдячний за будь-які рекомендації ви можете дати мені в цьому питанні.

Дякую

+943
Daniel Demonceau 03 февр. '09 в 4:24

Жування може бути дуже корисним для собак, а також забезпечує психічне збудження і допомагає очистити зуби. Тому я планую дати кістка для моєї собаки час від часу, щоб тримати його зайнятий, але що краще вибрати?

Я читав це питання є курячі кістки небезпечні для собак? де ця відповідь обговорюється небезпеки варені кістки. Так що варені кістки не.

Це залишає два варіанти: сиром'ятної шкіри кістки або натуральні сирі кістки. Ми можемо також розрізняти регулярні сиром'ятної шкіри кістки і натиснув сиром'ятної шкіри кістки.

Вони можуть бути небезпечні для собаки? Один вибір краще іншого? Я повинен уникнути кістки і використовувати гумові жувати іграшки?

+931
AnkitNeo 15 лип. 2011 р., 12:50:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як я вас правильно зрозумів, вам цікаво знати, скільки води має бути зліва на фото?

Я б сказав, нуль води, це залежить від того, наскільки високі труби від відстійника. Ви будуєте його так, що буде досить великий отвір, так що ви не переповнювати вас акваріум. Ви будете качати воду і для цього потрібно мати всім, щоб піти, інакше це буде йти через ваш край і у вас є вода ми

+866
Aironova16 30 трав. 2016 р., 20:53:43

Це було б етично неправильно навмисне налякати кота пробирається в центрифугу, повертаючи барабан на спину, коли він вирішить стрибнути?

Так, абсолютно неправильно. Є багато інших способів, щоб спробувати зробити кішку зрозуміти його туди не пускають. Використовувати водяний розпилювач/спрей, Якщо ви дійсно хочете, щоб кішка вибратися.

Мені просто цікаво, якщо любителі тварин світ прокляв би мене, якби я це зробив.

Так, напевно. Якщо ви не вважаєте себе прихильником тварин, тоді тобі не варто навіть.

Я міг будьте уважні і перевіряйте барабан, тримати двері закритими і т. д.

Так, ви повинні. Дійсно, невже важко перевірити ?

+852
Vishal Panara 9 бер. 2014 р., 20:44:21

Це атерома.

Кіста сальної залози є блокованої сальної залози. Сальні залози виділяють шкірне сало навколо волосків.Шкірне сало сприяє захисту проти інфекції.
(http://wagwalking.com/cat/condition/sebaceous-cysts) (https://en.wikipedia.org/wiki/Sebaceous_gland)

+842
turbo221 1 черв. 2010 р., 18:28:28

Моя собака,суміш бульдога, зробив це. Що я зробив якщо він не з'їсть через годину він сидів там, я поклав його на прилавок. Я годую його в 7 або 8, тому що я прокидаюся рано. Він доцент їсти, я поставила їжу і ввести ту ж їжу в обідній час. потім він їсть, тому що він дуже Угорщина. Так що в принципі. Ви могли б просто годувати свою собаку дуже рано.

+809
nick g 6 лип. 2010 р., 18:53:11

Якщо собака досить винагороджені на самому вправі вам не потрібно лікує, які будуть відволікати від того, що ви намагаєтеся навчити. Він не хоче цього, це хороший знак, що він був винагороджений. Ідея тренінгу-в кінцевому підсумку зробити собаку щасливою з не більш, ніж ваше твердження. Ви вже там, не заважайте прогресу, наполягаючи на частування.

На додаток до цього, ваші пропозиції ласощі може бути корисним поведінкою ви не хочете. Не лікує ніколи не слід давати собакам стрибати вгору і вниз. Якщо ваша собака так схвильований, він ігнорує лікує, він, ймовірно, не повинні бути винагороджені за це.

http://www.cesarsway.com/dog-care/dog-nutrition/How-and-When-to-Give-Healthy-Dog-Treats

+804
user3417276 20 лист. 2013 р., 19:22:41

Впевнений, що це може.

Загалом, собаки і кішки реагують на людей схожі на молочні продукти: деякі з них можуть з'їсти їх просто відмінно, інші отримають пронос.

Так вони, по суті, непереносимість лактози чи ні.

Йогурт і котеджів є винятком, так як вони містять дуже низька кількість лактози (так як це знищують бактерії в процесі виробництва).

В принципі, ви можете годувати вашу собаку або кішку молоком, сиром або йогуртом. Якщо він починає отримувати (значні) пронос від нього, зупинити його, якщо ні, то все нормально. Це в принципі одна з тих "триматися подалі і ти на безпечній стороні" речей, щоб зробити.

Але, як зазначається в статті (і це теж для людей): не купуйте, що йогурт тільки тому, що він говорить, що є цінного бактерії там чи що там спецефекти. Це дійсно мінімальний, особливо якщо врахувати, що матеріал повинен витримати як добре засвоюється. :)

Також, якщо ваша кішка або собака) був дуже жорсткий табурет, ви могли б хотіти спробувати додати чайну ложку олії в їжу (наприклад, масло каноли для собак; не знаю, як щодо кішок). Якщо ви не впевнені, запитайте вашого ветеринара, так як не всі види масла аналогічні здоровим для них.

+796
Pong Kie 13 черв. 2012 р., 16:18:24

У назві вашого питання Ви можете запитати, якщо це ОК, щоб ваша кішка не спить на ліжку. У вашому питанні, ви, здається, хочете, щоб ваша кішка спить з вами на ліжка, тому я буду вирішувати, що з рішення, яке працює для мене.

Якщо ваша кішка їжу ґрунті (тільки деякі кішки), вона буде робити що-небудь для перекусу. Якщо це так, ви можете зберігати кішка закуски поруч із ліжком в котячому контейнері і після того, як в спальне місце одна кішка снек поруч з вами на обкладинках. Ваша кішка буде стрибати вгору і з'їсти закуски.

Я використовую контейнер, як показано нижче; зверніть увагу на фіксації фліп-верхній кришці. Цей контейнер є чертовски кішка-доказ; мій кіт спробував без успіху протягом декількох місяців, щоб увірватися в неї.

Cat-proof plastic container

Якщо ви даєте вашій кішці їжі один або два рази кожного разу, коли ви лягаєте в ліжко, врешті-решт, вона буде очікувати, що вона може отримати їжу, коли ви лягаєте спати і стрибати на ліжку як тільки ви отримаєте ст. Потім вона буде чекати їжі, і часто засинають під час очікування. Вуаля! Кота спати на вашому ліжку.

+755
Inaam Ilahi 27 лют. 2014 р., 17:36:57

Я не думаю, що ваша кішка трохи кокосового масла-це небезпечно у будь-якому випадку,і у деяких медичних цілях у домашніх.

Але це тип жиру, і ви повинні тримати це на увазі, так що ваша кішка не набирати вагу,тому, будь ласка, обмежити суму ви даєте вашій кішці.

деякі позитивні ефекти, кокосове масло м'якше табурета,і він може допомогти вашої кішки, щоб пройти грудок шерсті трохи легше.

посилання:https://bostonstreetvet.com/2014/12/12/10-uses-for-coconut-oil-for-pet-health/

Ви можете використовувати кокосове масло на котячі лапки, якщо вони болять,і це може використовуватися, щоб лікувати котів сухої шкіри.

link2:https://www.organicfacts.net/coconut-oil-cats.html

Пам'ятаю тільки чистими, незміненими їжі кокосове масло є безпечним для домашніх тварин.

+734
Maku99 31 лип. 2011 р., 08:01:21

У мене 10 тиждень породистих самок жовтий лабрадор ретривер. Вона була виведена з різних мисливських птахів, і їх собаки стрункими і у відмінній формі. З того, що я міг знайти в інтернеті, вони більш "Англійський" стиль лабораторії, хоча, здається, немає ніякого офіційного відмінності.

Я збираюся побудувати обгороджений куточок у моєму задньому дворі, який має відтінок/ВС/кришка. У нас вже є великий задній двір, яка огорожена на 6 футів у висоту, але я не хочу її роумінгу весь задній двір протягом дня, поки ми не пішли. Довгострокового плану буде те, що вона може вийти на вулицю через двері, собака в будь-який момент, коли вона стане старшою і можна залишити без нагляду протягом дня.

Загальна площа складе 300 кв. метрів. футів.

Проблема в тому, що я не знаю, як високо я повинен побудувати паркан так, що вона не може перестрибнути через неї, коли вона повністю виросла/найздібніші. Я чув багато суперечливих цифр з інших сайтів, із зазначенням їх собака перестрибнула через паркан 6 футів!? Це взагалі можливо?

Я поважаю ЮВ спільноти відповідей, тому я прийшов запитати, що ви думаєте.

+674
Mehdi Amiry 27 лип. 2013 р., 01:56:49

Моя собака-австралійський лабрадудель (дрібні породи лабрадудль/кокер спанієль гібрид), що становить 14 місяців.

Вона вже кілька вибагливий у їжі, але регулярно страждає від діареї і стає ще більш вибагливі (їдять менше, не хоче їсти звичайну їжу). Це відбувається кожні 4-8 тижнів, починаючи коли-небудь, коли їй було близько 8 місяців.

Один раз була кров у стільці.

Кожен раз, коли це сталося, я подзвонив/відвезли її до ветеринара і вона тести на паразитів і т. д.

Двічі, її вет дала їй ліки (не пам'ятаю назву), щоб допомогти з проблемами травлення.

Крім того, вона теж іноді страждає від кашлю (як гусак), який іноді виникає після питної води. Я розумію, це може бути викликано колапс трахеї у маленьких собак, але я не думаю, що було б пов'язано з питанням пронос.

Будь-яке розуміння/допомога буде оцінили

+674
peterpica 4 трав. 2011 р., 02:48:36

Нещодавно я взяла собаку, яка вже 4 роки і переїхав навколо багато. Я не впевнений, що все від виховання і звичок він навчився в минулому, але він добре в хаті досі. У мене ніколи не було кобеля, які мітять територію (тільки зовні), так він перший і я невпевнений/турбується про якісь речі.

Я тренувався з ним ходити поруч зі мною і поправляла його дуже прискіпливо, коли він йде попереду мене. Я дав йому час, і потім запах кущів, тому що здається, що він дійсно любить, і я хочу переконатися, що він мочиться стільки, скільки він може під час ходьби. Однак, схоже, що він мочиться тільки трохи кожний раз, щоб позначити свою територію, і я б волів, щоб він просто помочився відразу багато, або навіть кілька разів. Я боюся, що він не досить мочиться. Я повинен дозволити йому помітити територію кожен раз, коли він хоче, щоб переконатися, що він мочиться стільки, скільки він може, або я тільки повинен дозволити йому зробити це кілька разів, поки він не вважатиме, що він не може врятувати свою сечу, щоб позначити територію скрізь, коли ми йдемо на прогулянку?

+596
aldonetti 23 черв. 2013 р., 04:26:59

Спробуйте дмухнути на його вуса. Що часто порушує концентрацію. В іншому випадку ви, здається, добре рішення, за винятком ви, можливо, захочете, щоб тримати рушник під рукою, так що ви можете обернути його без втрати крові.

Якщо ви думаєте, що це шалунішка, ви, можливо, захочете, щоб піти і купити паличка іграшка, так що ви можете дозволити йому грати з ним, а не ваше тіло.

+580
Bennie Beech 6 жовт. 2015 р., 17:27:39

Будь ласка, не кажіть, це їх природа і вони просто роблять це. Тому що тоді це буде собака по природі покакати в будинок (в якому моя собака ніколи не робить).

Крім того, у мене 2 папуги, з якихось причин ніхто ніколи не гадять на мене. Гіршому випадку він буде нахилятися тому, щоб не вдарити мене. Я поняття не маю, звідки він дізнався про це.

Але інший мій папуга не хвилює какає на мене. Він просто покакати під час ходьби або робити що-небудь. Будь-які ідеї? Він прийшов до точки, де я не можу поставити його на моєму плечі (яку він любить, тому що я дійсно заробила на мені про какашки. І я не хочу бути одним з тих людей, які ведуть себе як какашки на моєму плечі не велика справа. І я не хочу нести рушник на плече, або.

+547
mark coder 9 вер. 2018 р., 00:31:05

Я застосовую від бліх / кліщ / комар профілактичне (SimpleGuard) до моєї собаки на перше число кожного місяця. Я повинен припустити, що купання моєї собаки буде впливати на ефективність застосованих профілактичних заходів. Я також був поінформований про те, що застосування профілактичних не повинно бути зроблено тільки після ванни.

Це приводить мене 2 взаємозалежних питання планування:

 1. Як скоро після заявки я можу купати собаку без зниження ефективності профілактики?
 2. Як довго після ванни потрібно чекати перед нанесенням попереджувальної?
+481
Chris Schneider 3 лип. 2013 р., 03:33:17

Моя собака була вгору і вниз протягом останніх кількох років. Він мав право, як щеня, у нього були проблеми з кишечником пару років тому, і більшу частину свого життя він був соло цуценя, але я нещодавно переїхала до кого-то, хто володіє іншого собаки.

За весь цей час, моя собака скреста рефлекторно рухалися, зникали і з'являлися. Так що я був цікаво, якщо це "пляма" може бути порушена собаки здоров'я та/або щастя?

+435
allanlaal 19 лип. 2019 р., 00:26:27

Так всі говорять, Так, але, чесно кажучи, ви і ваша собака може бути щаслива так само, як ви. Це дуже важливо, щоб посидіти і розглянути всі можливості:

 • якщо нова собака має більш слабкий сечовий міхур, ніж ваш поточний, вам може знадобитися хтось, щоб їх випустити

 • чим більше собак, тим складніше/дорожче подорожувати

 • завжди існує можливість, що дві собаки не вживаються або їх спори вимагають більше рук майстерність, чим ви володієте, наприклад, питання ревнощів, охороняє їжу, і т. д

 • є дуже велика ймовірність того, що обидві собаки терпіти один одного просто відмінно і це кінець історії, тому вони ніколи не грають один з одним або займатися соціально

 • ти добре з прогулянки дві собаки? що, якщо ця собака має значно більш високу потребу в енергії, ніж ваш нинішній собака?

Багато з цих питань можна відповісти шляхом ретельного вибору собака буде працювати краще і дивитися - не ідеалізуючи, дійсно дивляться - як ваша собака спілкується на собачому парку.

Немає ж відповідати за всіх. Але "тому що ваша собака може бути самотньою!" - це не найкращий відповідь.

+425
danapaige 4 груд. 2014 р., 05:07:28

Насправді ваше питання не в тому, скільки він може пам'ятати, але як довго він буде тримати його проти вас, вірно?

Чисто анекдотична: я рідко бачив кішку тримати образу (емоційний відгук) більше, ніж на тиждень. Однак, я бачив, що вони зберігають зміна поведінки після одного інциденту значно довше, якщо вони прагнуть уникнути повторення неприємного досвіду.

Так що моя думка полягає в тому, що кішка навряд чи буде думати про вас як "поганий чоловік, який омив мене" довго, і не мсти, і не будуть підійняти ви, як правило, протягом декількох днів. Але кішка може спробувати вжити заходів, щоб уникнути знову промивають, і ті, що можуть включати заборону трохи поза досяжності, поки він не вирішить, що ви не збираєтеся повторити це.

Я не запитую, чому виникла ситуація. Кішка рідко потребує купанні, і в тих рідкісних випадках, є способи, щоб зробити його більш приємним досвідом, який ви можете хотіти розглянути... але що сталося, те сталося.

+372
Boris Bera 22 трав. 2019 р., 07:33:11

enter image description here У моєї подруги акваріум має Бійцівська рибка і вчора, коли я в останній раз бачив його, він сказав, що є дві равлики в акваріумі.* Я турбуюся про рибу там. Ви знаєте, як поводитися з равликами і які види равликів. Спасибі!

 • дві маленькі точки є равликів
+363
Teinchai 29 трав. 2012 р., 02:33:00

Я гуляю з ним два рази в день, вранці і ввечері. Чи цього достатньо?

Для більшості собак, дві або три прогулянки в день зазвичай нормально, якщо вони не мають діарея або інші проблеми зі здоров'ям, які вимагають більш частого ліквідації. Фізично і емоційно здорових собак підуть на все, щоб уникнути виключення, в якому б просторі вони вважають "будинком", тому, будь ласка, не ставте вашу собаку в ситуацію, коли він змушений йти проти його сильні інстинкти, щоб виключити зовнішні.

І також, він не закінчить трапезу.

Там може бути кілька причин для цього, в тому числі:

 1. Відсутність інтересу до того, що ти годуєш. Ви можете спробувати різні корми для собак, або доповнення з недоїдками.
 2. Саморегуляції. Не всі собаки будуть їсти, поки вони поп; багато, але деякі собаки їдять, поки не наситяться, а потім зупиниться.
 3. Проблем зі здоров'ям, таких як гінгівіт, біль у шлунку, або інші умови можуть призвести до зниження апетиту.

Взагалі, якщо ваш пес худий, але не кістлявий, і має розумний рівень енергії, то я б не розглядати його як невідкладний питання. Однак, якщо ваша собака, здається млявим, стрімко втрачає вагу, або якщо ви можете розраховувати візуально його ребра, то поїздка до ветеринара, безумовно, в порядку.

Він не їсть їжу, всіх одразу; він буде жерти як кілька укусів, потім через годину, він візьме ще кілька покльовок і так далі[.]

Це не рідкість у собак, які знаходяться на вільному вигодовуванні, особливо якщо вони не їжа, орієнтованих або не подобається запропонована їжа. Пропонуючи більш якісні продукти харчування за розкладом може допомогти, але по суті немає нічого поганого з дозволяючи саморегулівної собаку, щоб безкоштовно годувати. Просто переконайтеся, що їжа не залишила досить довго, щоб йти погано.

Ви також можете спробувати щось більш легкотравне, або спробувати продукти з різною текстурою, такі як білий рис, змішаний з сиром. В той час як це не надають збалансоване харчування, безсумнівно, містить калорій може допомогти поставити на маленький вагу, а також допоможе вам визначити, чи є ваша собака просто не голодна, або якщо вам потрібно знайти дієта йому подобається більше.

+330
josefdlange 31 лип. 2014 р., 16:21:19

Час від часу, двері ванної кімнати неминуче залишається відкритим або сам, або гості, і, коли це станеться, моя кішка любить дряпати рулон туалетного паперу, поки він не спустив усе на туалетний папір і розірвав її на шматки, акуратно покриваючи всю підлогу у ванній кімнаті в тонкій білій туалетного паперу пластівці.

Що я можу зробити з цього приводу, коротка, залишаючи липкий маленькі знаки, що нагадують користувачам ванна кімната, щоб закрити двері і не пускати кішку в сліп? Мене цікавить туалет навчання так чи інакше мій кіт у майбутньому, тому будь-який метод, який передбачає збереження кіт з ванної не реально.

+315
adhara99 28 лип. 2014 р., 07:18:42

Це безпечно, щоб покласти лавандове масло на шкіру моєї собаки? Якщо так, будь ласка, сказати мені, кращий спосіб, щоб розбавити його, щоб допомогти боротися з блохами. Я використовую переваги плюс і хочете щось зайве і чув, він відштовхує бліх.

+299
AMGiddings 25 груд. 2011 р., 01:27:19

Какашки мого кота і запах сечі вбиває мене. Минуло більше року з тих пір, як вона прийшла до мене і я завжди прибирала за нею лоток раз в тиждень і запах не поганий. Але останнім часом мені довелося чистити її лоток три рази на тиждень через запаху. Неї какашками пахне настільки сильним, це робить мене кляп навіть через неї коробку (вона одна з тих, які покриті з усіх сторін з відкидними дверцятами).

Її сеча пахне по-іншому, я не знаю як це пояснити, але це абсолютно новий запах і дуже сильний. Вона близько трьох років, жінок, і не стерилізувати або каструвати (дуже скоро каструвати її). Так як вона під вагою (близько 3,6-4 кг), я змінив свою дієту в основному з печива (міра корм для кішок Брит і догляд) і іноді консерви (Брит догляд) в основному консерви (Віскас) і печиво (міра корм). Я змінив свою дієту близько місяця тому, але смердючий проблема почалася тільки минулого тижня. Я студент і ветеринари тут дуже дорогі. Може хто-небудь сказати мені, якщо це її дієта або якась серйозна проблема? Заздалегідь спасибі❤.

+270
Imam Setyo 11 груд. 2017 р., 21:35:25

Це може бути хорошою річчю мати купированный хвіст, а також. Деякі собаки ламають свої хвости або вам інфекцій у повному їх хвостами, так що проблеми дійсно є в будь-якому випадку. Більше його заводчик/ показати переваг.

Якщо подумати, все більше людей бояться укороченим хвостом собаки.

+248
Pitt Pirrotte 20 бер. 2011 р., 17:37:59

Я знайшов горох, щоб бути надзвичайно корисним у звільненні запор у моєму акваріумі риби. Вони мають проносний ефект і допомагають запобігти засмічення, які могли утворити в результаті годування тільки пластівці або високобілкових дієтах.

Більшість риб їдять горох та інші овочі. Я навіть включила горох в свої домашні рибні продукти, як штапель.

Є кілька напрямних на веб-пояснюючи це, але насправді, це досить просто.

 • Приготувати горох так, щоб вони були м'які (а якщо вони заморожені, переконайтеся, що вони повністю розморожених в середині).
 • Охолодити їх вниз, чекаючи або занурювати їх у холодну воду.
 • Видалити зовнішню оболонку гороховий яких риба може боротися, щоб отримати через. Можна нормально обережно затиснути зовнішню і внутрішню гороховий будуть стріляти з шкіри. (Відчуваю себе ледачим? Ви можете покласти горох в чеснокодавку і віджати пюре через замість пілінгу)
 • Розімніть горох і корму для Риб.
 • Якщо риби менше, ніж зацікавлені ви можете спробувати додати невелику кількість часнику на горох, щоб зробити його більш привабливим для риби.

З точки зору частоти, я намагаюся годувати хоча б раз в тиждень з горохом, але мої рибу не дуже дієти з високим вмістом білка. Я б порадив годувати приблизно 2 - 3 рази в тиждень і подивитися, як вона йде. Якщо вони все ж виникли питання, збільшити частоту.

+243
Simon Zyx 9 лют. 2011 р., 17:27:19

Я дійсно, дійсно, дійсно сумніваюся в тому, що немає нічого поганого тут. Я думаю, що ти просто бачити сітківки в нормальному оці. Якщо ви наполягаєте на сполох, запитати у ветеринара, наступного разу бери собаку, але серйозно, якщо собака коли-небудь бачив веть вони помітили б нічого ускладнювати.

(Дотик вроджена катаракта теж можна, але оскільки у нас поки що немає фото, ми припускаємо. Якщо вет не турбується перестати турбуватися. Ви можете задати ветеринара на наступний огляд цуценя.)

+215
Kendrick Brown 15 трав. 2019 р., 03:39:18

Кролики можуть завагітніти за 4 дні до пологів, тому будьте обережні! В даний час у мене 1 послід, що було всього 23 дні, коли мій кролик народила другого посліду.

+75
sum1halp 14 лист. 2013 р., 10:21:37

Більшість пилососів випромінювати білий шум, звук - це охоплює широкий діапазон частот, у тому числі більш високими тангажами. Більшість тварин вражені його на гучний діапазонів. Враховуючи обсяг більшість пилососів, це вражаюче для більшості кішок.

Як попередній плакат зазначив, можна видресирувати кішку (або собаку), щоб звикнути до якихось звуків, якщо все зроблено з раннього віку і постійно. Із-за фізичних відмінностей в чутливості, здавалося б, це по-різному впливати на кішок через борт.

У мене три кішки, які бояться будь-вакуум. У мене є друг, чия кішка просить, щоб її пропилососили враховуючи його довге волосся і, по суті, ледачий купання від процесу.

У ході подальшої перевірки, я б рекомендував використовувати звуки аналогічної частоти (інші об'єкти механічне), щоб побачити, якщо вона має той же ефект. Якщо у вас є децибеллометр (або додаток для смартфона) ви також можете побачити, якщо кішка здригається від подібних гучних звуків. Вам потрібно буде виміряти відстань, навколишнього середовища і т. д. також, щоб побачити, якщо це більше гучності, ніж частоти.

+72
Harsha Sri Harsha 29 черв. 2013 р., 05:08:50

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil