Як я можу допомогти моїй собаці відмінність між "сидіти" і "вниз"?

Нещодавно я прийшов до усвідомлення того, що моя собака дійсно не помічаєш різниці між командам "сидіти" і "вниз". Він звичайно буде спробувати одну, а потім чекати; якщо ви повторіть команду, він буде спробувати альтернативні незалежно від того, чи він виконав правильне дію в перший раз. Так що технічно він дізнався обох, але не зовсім. Як я можу навчити його різниця?

Крім того, іноді він буде сидіти або лежати вичікувально, навіть перш, ніж я що-небудь сказав. Чи означає це, що він дійсно не підключити голосову команду до дії?

+249
learningloop 11 трав. 2014 р., 19:05:20
39 відповідей

Ось мої контр аргументи, для чого це коштує:

Що стосується ваших думок по пунктах один і три. Так, там може бути проблем, пов'язаних з стерилізація. Подібні ускладнення досить рідко. Стерилізація-це дуже звичайна, рутинна процедура. Між тим, є також багато ризиків для здоров'я, пов'язаних з не стерилізувати тварину. Такі, як піометра (який є болючим і потенційно смертельними, ризик різко збільшується з віком, і лікується шляхом видалення матки у будь-якому випадку), пухлини молочних залоз, Пухлини репродуктивної системи, випадкова вагітність, ніяких ускладнень, які виникають від випадкової вагітності, і так далі. Ці речі можуть статися випадково в абсолютно здорову собаку. Не взяти міцного здоров'я вашої собаки зараз-то не міг довільно змінити. Я хотів би звернутися до ветеринара з приводу наслідків для здоров'я стерилізація не проти, тому що вони, будучи фахівцями, можуть висловитися з цього приводу більш докладно.

По другому пункту, я не хочу нікого критикувати, але ви помиляєтеся. Для одного річ, всі породи собак є продуктом селекції, в якійсь мірі. Ви можете сказати з того, що у собак є різні репродуктивні цикли від вовків, коли вовки тільки один виводок на рік, і собак (крім басенджи) можуть більше, ніж один.

Крім того, еволюція йде не про "досконало", а скоріше те, що працює досить добре. Взяти, наприклад, той факт, що при народженні у людини до сучасного акушерства була надзвичайно висока смертність від розміру голови дитини по відношенню до дивної структури людських стегон для того, щоб ходити прямо, такі що народжують, як правило, набагато небезпечніші для людини, ніж тварини. Голова дитини повинна навіть повернути на дев'яносто градусів при проходженні через родовий канал, щоб бути в змозі відповідати. Жінки також мають величезний спектр медичних проблем, які можуть бути непрямим результатом їх ніколи не була вагітною, або могли б бути виправлені матки, як ендометріоз і СПКЯ, хоча багато жінок не вважають.

Що стосується четвертого пункту, кожен повинен вибрати, де провести свої власні лінії, але тварина не може погодитися, і крім того, в якості домашнього улюбленця рук, ви завжди будете мати, щоб зробити вибір у "порушенні тваринного права на власне тіло" і медична процедура, яка необхідна для тваринного більшого благополуччя. Навіть беручи тварину до ветеринара ", порушують його згоди", як і переважна більшість тварин дуже явно ненавидять обробляється ветеринара. Ми робимо ці речі, тому що ми несемо відповідальність за благополуччя тварин, і тварини не здатні зрозуміти достатньо, щоб зробити цей вибір. Існує безліч вагомих медичних причин, чому я думаю, що ви повинні вибрати для стерилізації ваша тварина, і тому я бачу, як сторона в категорію "порушивши згоду" за найбільшу благополуччя.

Нарешті, ви повинні взяти на себе турботу непотрібних цуценят під увагу, як ви також відповідатиме за їх благополуччя, і де вони в кінцевому рахунку розміщені.

+955
Arsenii Semenov 03 февр. '09 в 4:24

Чому моя кішка завжди залишають за їжею, і відмовляються з'їсти його пізніше, коли у поєднанні з новою їжею?

Я не перегодовування...

Я не віддам свою кішку більше, ніж вона може з'їсти, а вона, здається, впевнені в тому, щоб залишити їй їжу.

Після декількох днів, вона буде в кінцевому підсумку з надлишком залишилося за кадром.

Її не чаші або безлічі питань...

Я спочатку досліджували його, і я подумав, що, можливо, вона їй не сподобалася wiskers торкаючись до поверхні кулі -- отже, вона не буде живитися від країв чаші.

Можливо, вона протухла...

Це був не той випадок. Я пробував гармошки їй їжу разом в середині чаші і дозаправки з дуже невелика кількість нової їжі, можливо, "обманюючи" її думати, що вся купа була новою.

Вона, схоже, відкидали все, що було раніше залишилося за кадром, і не обманює її.

Цілком ймовірно, вона відчуває що-то по запаху, що я не в повній мірі усвідомити.

Вона, можливо, прийняття рішень охорони здоров'я, і її їду не в її очах...

Їжа "консерви" і я переключився на рибні інгредієнти, коли я сказав їй, птиці продукт викликає висип, що вона (я перевіряти це на рік або близько того)

Єдине, що я можу припустити, грунтуючись на тому, що я знаю про моїй кішці, вона інстинктивно відкидаючи частина її їжі, заснований на її власної чутливості.

Але звідки мені знати напевно? Це загальна поведінка кішки?

Я не хочу втрачати як дістатися до нижньої частини цього питання.

Додаткова Примітка...

Моя дружина і у мене є мила маленька сварка із-за цього. Вона каже, що я балую її, то я вважаю, що кішка-це, ймовірно, реальна проблема я не розумію. Ще про те, що "псує" рівень, якщо я коли-небудь готувати рибу, вона вкрай зацікавлена в нашій їжі і просить багато. Звичайно я годую її рибою!

Розпещена кішечка? Недоїдають Кітті? Несамовитий Кітті?

+877
Thesharing 22 вер. 2015 р., 21:51:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Собаки реагують на голосних звуків більше, ніж приголосних. Якщо ви зміните ім'я, але зберегти той же (або схожих) голосних звуків, можливо, це буде повністю безшовний.

У мого дядька є собака-рятувальник на ім'я Саша. Мій дядько був психічно неповноцінним, і були деякі проблеми промовляє, тому він почав з цього звучати більше як "Шаше". Він і моя мама вирішила перейменувати її в "Таша", який він міг вимовити. Собака ніколи не помітив різницю.

Більше проблема, кілька років тому, звали собаку моєї бабусі, попередня собака мого дядька, і моя сестра. Моя сестра подзвонила Дженні, собака мого дядька назвався грибом, а собака моєї бабусі був офіційно називається Венера, але завжди називався просто невиховані і грубі. Моя сестра, звичайно, чув її ім'я, так вона не прийшла, коли собаки були покликані. Але якщо хтось назвав мою сестру, ви, як правило, також отримують обидві собаки прибувають, як добре!

Або, Звичайно, ви можете навчити їх розпізнавати абсолютно нове ім'я, а Маріо говорить. Це займе трохи більше зусиль, але це не надто важко.

+873
pduffy 6 квіт. 2016 р., 05:58:11

Я помітив, що моя кішка має горбок на її губи. Я не знаю коли це з'явилося точно, але це кілька місяців.

Він відчуває себе дуже м'які і кішка не відчуває болю, коли вона торкнулася. Це не зупиняє її від їжі або пиття небудь.

enter link description here enter link description here

+823
Miti Saksena 25 квіт. 2014 р., 06:10:26

Я зробив помилку, запроваджуючи засудженого цихліди в моєму акваріумі від друга, який намагався позбутися від них (треба було більшу наводку). Згодом ці речі обігнав мою машину і розмножуються з-під контролю.

Я впевнений, що я міг знайти спосіб визначити стать цих риб і намагаються знайти чергового лоха, щоб забрати дівчаток або хлопчиків, але позбутися половини з них, я можу що-небудь зробити, щоб відбити постійне розведення цих риб?

+820
janosrusiczki 28 жовт. 2013 р., 13:07:23

У мого кота рана на голові і чухає його задніми лапами.

Він стає м'який конус нашийник, навіть якщо він міцно прив'язав і зав'язують. Як я можу зберегти цей нашийник. Як я можу запобігти його від подряпин у верхній частині голови?

+815
user1905416 29 жовт. 2016 р., 08:09:40

Моя змія і ці маленькі чорні жучки дивлячись на це, вони дуже легко розчавити, я знаю, що вони не блохи. Цікаво, про кращий спосіб позбутися від них ?

+766
timothy lapsley 15 бер. 2011 р., 17:34:12

Краще дати їм йогурт (але скоріше як ласощі), ніж молоко, тому що кефір зазвичай добре для людей (чи тварин), навіть ті, які не переносять лактозу.

В основному у більшості ссавців (включаючи людину) втрачають здатність перетравлювати лактозу, як і дорослі. Наскільки добре залежить від конкретної людини.

Іноді я даю моїм щурам йогурт або білий сир навіть без будь-яких проблем, пов'язаних з діареєю.

+741
Lisa Ball 4 лип. 2013 р., 14:35:30

Є деякі помилки, в якій з'явилося або виділяючи токсини, які могли б в теорії ссавців шкоду, якщо потрапляє досить багато. Приклади сонечок або зелений щит помилки.

Але це, як правило, не буває. Токсини, що виробляються помилки є еволюційне призначення. Це, щоб запобігти хижаків від поїдання комах. Так що найкраща стратегія для баг для запобігання поїдання використовуючи токсин?

 1. Токсин може непомітно нашкодити хижакові, наприклад, ушкодження органів, таких як печінка або нирки. Якщо хижак з'їв достатньо помилок, він захворіє і помре в кінці кінців

 2. Токсин може вбити хижака миттєво.

 3. Токсин може смак дуже погано або є миттєвий ефект дратівливий. Тільки дуже тривале споживання може призвести до істотних ризиків для здоров'я хижака.

Найкраща стратегія-це номер 3 за різних причин. NR. 1 це найстрашніше. НР. 1 не запобігає помилки від поїдання, ні ініціювати процес навчання на хижака. Напевно, велика купа багів буде з'їдений один хижак і liftetime хижака або може бути істотно скорочені. Особливо якщо помилка відноситься до рідкісних видів.

НР. 2-це трохи краще, але буде легко марним, як і більшість хижаків, як правило, розмножуються в разі достатньої кількості корму. Еволюційна ефект (хижаки починають пом'якшувати помилка) буде мати місце лише, якщо помилки можуть бути дискриміновані по хижаку від інших видів. Зазвичай це досягається шляхом попередження забарвлення.

Номер 3 найкращий, тому що він зазвичай приймає тільки один контакт помилки з хижаком, щоб запобігти будь-які подальші напади від людини. Він навіть відкриває можливість виживання окремих помилок, тому що його відпустять, перш ніж проковтнути. Хижак вижити і зайняти екологічну нішу, запобігання інших хижаків зі схожими звичками паразитувати на помилки. Якщо соціальні навички хижака досить висока, вона буде пройти навіть мем для свого потомства. Супроводжується попереджувальним забарвленням схожі на сонечок, ця опція збільшує ймовірність будучи не з'їденим цей вид хижаків.

Саме тому більшість allomones вироблено помилки в першу чергу подразником або стримуючого ефекту, який замінює собою небезпеку для здоров'я хижака за величиною. Обидва, жертва і хижак прибуток від цієї стратегії.

Так що ви можете сміливо припустити, ваша кішка буде смак тільки некритической частини нездорових помилки.

+739
Abdrhman Abdr Hman 24 трав. 2018 р., 06:47:06

Ситуація:

Ми маємо кастрований кролиці, з одного тижня вона одна, тому що її партнер помер. Пошук нового партнера-це складно, тому що ми хочемо для дорослих кастрованих Кролик-чоловік для неї, карлик, не плюшевий хутро і не обчикрижили вуха. Ми знайшли одного самця кролика, але він кастрований. (Шукали притулки для тварин і невелике оголошення)

Мета:

Ми хочемо виключити причину, що вони абсолютні недолюблюють один одного, перш ніж каструвати самця. Але ми не хочемо, щоб жінки, щоб завагітніти.

Питання(и)

Чи є можливість зробити це?

Може кастрація щось змінити, тому він працює до, а не після нього?

Наскільки велика небезпека, вони бачать і відразу починають паруватися?

Фон

Фактичний господар чоловік прийме його назад, якщо спілкування не працюють добре. Я припускаю, що кастрація не є частиною цього. Додаткові я хочу вберегти чоловічу стерилізацію, якщо ми не можемо зберегти наші з ним жінки.

+674
myc 15 бер. 2016 р., 07:50:49

Це може бути дуже небезпечно....

Витягувати будь-які предмети з пластику, які можуть бути цікаві-це ваш кращий ставку.

Після цього мазати інші неприємні речі можуть допомогти, але вимагає більше зусиль і не може працювати також. Більшість кішок знайти цитрусовими маслами, щоб бути "неприємним", тому терти елемент з цитрусовою цедри може зробити це, здається, "огидним", принаймні, більшість кішок.

Я думаю, що це буде дуже важко "навчити" його не їдять пластик. Я думаю, що він пахне як деякі жирні речовини (які кішок люблять). Ви можете бути в змозі отримати його, щоб зв'язати простирадла і ще багато чого з чимось не займатися. Ви можете лаяти його, коли він іде після елемента повинна бути негайною чи він не знає про що мова).

Удачі.

+661
user1666504 4 трав. 2011 р., 06:15:30

Коли ми приймаємо душ, ми "зникає" за фіранки або двері. Для кішок, які потребують більшої уваги і співчуття, ніж в середньому, це може бути трохи засмучує для них. Моя кішка-Єгипетський мау, тому він повинен бути залучений у моїй ванній діяльності, і він знає мій розпорядок. Тому, коли я ношу моє рушник у ванній, він сидить за дверима ванної і виє на Місяць, перш ніж я навіть приймаєте душ.

Але я думаю, що це трохи гра для нього занадто. Тому що, коли я вийшла з душу і ходити по моїй квартирі, він переслідує мене і кусає мої щиколотки. Він перестане ганятися за мною, якщо я візьму одну з його іграшок і кинути його, як я задовольнив його побажання.

+654
Kris Dee 9 бер. 2015 р., 22:22:51

Я використав, щоб турбуватися про це (я виросла з кішками, але коли я почала жити одна, і я був єдиним, доглядає за моєю кішкою, я почав більше турбуватися про кожну дрібницю моїй кішці зробили або не зробили). Отже, я зробив деякі дослідження і поговорила зі своїм ветеринаром.

Так як котячий ніс прямо там зовні свого тіла, його якості зміняться із зміною температури або вологості і т. д. в його життєвий простір. Наприклад, взимку мій кіт спить біля обігрівача велике, що залишає його сухим носом, ніж коли він спить в інших місцях протягом решти частини року. Це все одно як свій власний ніс може отримати сухий і, можливо, болі в сухий навколишньому середовищі, і зміни, коли ви знаходитесь в більш теплою і більш вологому середовищі.

Мій ветеринар сказав мені, що в той час як це може свідчити про хвороби, це дійсно не найкращий показник, як і багато інші речі впливають на котячий ніс. Краще подивися на інші кішки, і подивитися, якщо у них є інші ознаки хвороби, такі як млявість або вони не їдять або вони що свідчить про їх болю, і так далі. Носи не дуже "мене нудить" або "мені добре" чарівна кнопка - вони піддаються зовнішнім факторам навколишнього середовища, як і людські носи.

+631
Machinegon 27 вер. 2012 р., 04:27:44

Кішка може думати, що собака не пахне, як той, кого вона знає. У мене така проблема з моїми двома кішками кожен раз, коли один або обидва з них повернулися від вет, і єдиним правильним рішенням буде нехай скаржаться один на одного, поки вони її не знайдуть, на що зазвичай йде близько доби.

Можуть бути й інші причини, але, боюся, відповідь буде той же. Ви не можете причини з домашніми тваринами. Ви можете розділити їх, ви можете спробувати навчити їх, щоб зрозуміти, що "ні" це "припинити" означає, що вони роблять не подобається, але в кінці кінців вони дійсно повинні будувати свої відносини на себе.

+612
amit kumar jha 17 лют. 2014 р., 09:09:51

Близько 8 місяців тому ми взяли кошеня з притулку. Близько двох місяців після цього ми купили двох морських свинок.

Кішка, здається, щоб бути зацікавлені і боїться морських свинок. Коли морські свинки просто їсть, спить, чи що вона любить дивитися їх дуже уважно. Вона навіть іноді кроки в їх ручки, сидить на даху маленького будиночка морських свинок є. Іноді вона відганяє морських свинок, торкаючись їх, зазвичай, коли у неї багато енергії і потрібно грати. Коли один з піддослідних кроликів дивиться на неї прямо, вона відразу ж відступає.

Коли ми дозволяємо морських свинок бродити по вітальні, вона тримає її відстань. Якщо морська свинка приходить, щоб закрити, вона тікає, як ніби вона боїться.

Як можна пояснити таку поведінку? Моя кішка їх боїться?

+529
kkreative 2 трав. 2019 р., 05:59:12

Ці "виступи" або "округлий Спайк речі" на це ласощі допомагає найбільше, коли справа доходить до цього конкретного лікування. Ідея полягає в тому, що в той час як ваша собака жує на ньому, потовщеннями тертися і м'яко помасажуйте зуби, ясна і щоки. На різній висоті між канавками виступи та гладкої частини ця кістка допоможе досягти частинах зубів, які на 100% гладка кістка не буде (уявіть, що собака кусає в нього, зуби посадку між 2 виступи, собака отримує велику площу поверхні для лікувати втирання на зубах, ніж якщо б це були просто гладкі або плоскі).

Крім того, порошкоподібна целюлоза-це, на мою думку, "інгредієнт хрень", але це як би добре для одно, це емульгатор. Це низький клас джерело клітковини, яка є необхідною для травлення, Якщо ваша собака на збалансованій дієті, але він додає текстуру і татарина пошкребти-здатність ця кістка. Ця кістка звучить як смачне ласощі версія "зубна кістка", може бути, я б тільки рекомендувати, як йти до останньої інстанції за інші варіанти (не бажаючи або не в змозі чистити зуби собак, але собаки теж дуже розбірливі і, принаймні, ви можете зробити вашу собаку жувати з цього приводу??). Це, безумовно, "лікувати" не є необхідною харчової добавки.

Інші перераховані інгредієнти не відомі, як "корисно для зубів", але багато інгредієнтів, що додаються до стоматологічної лікує, а лікують досі служить його мети в будь-якому випадку. Пшеничний крохмаль-це спеціально погано для тартару, хоча будувати.

+477
Elementary 7 серп. 2010 р., 03:34:31

Може кішки спокійно їдять сире м'ясо?

Немає. Сире м'ясо-це жахлива ідея для домашніх кішок.

Все це займає одну порцію з сальмонелою або кишковою паличкою, щоб заразити вашу кішку. Після зараження або просто прищеплюють і хвороб, ваша кішка теж може заразити свою сім'ю (див. нижче Для більше інформації на сальмонели та E. coli і що шукати у вашої кішки, якщо він був заражений).

Готувати м'ясо ви служите вашої кішки або дотримуватися наявних у продажу корм для кішок. Так, кішки "облігатні хижаки" (це означає, що їм потрібно, або, "зобов'язані" з'їсти тільки м'яса)

Хоча вони можуть споживати невелику кількість рослинного матеріалу, їм не вистачає фізіології, необхідних для ефективного переварювання овочів і справді, деякі хижі ссавці їдять рослинність, а конкретно як блювотне. Наприклад, котячі у тому числі домашньої кішки є облігатними хижаками, які потребують раціоні в основному м'ясо і органи.

...проте, одомашнені тварини вельми відрізняються від родичів кішок. Ваш домашній кіт має дуже різні потреби в харчуванні і міркування від диких кішок.

Сира риба теж погана ідея:

ензими в сирій рибі руйнує тіамін, який є незамінним вітаміном для вашої кішки. Недолік тіаміну може викликати серйозні неврологічні проблеми і привести до конвульсій і комі.

Печінка в порядку в дуже малих кількостях, але теж жахлива ідея як звичайний, джерело живлення:

вживання занадто великої кількості печінки може викликати токсичність вітаміну A. Це серйозне захворювання, яке може вплинути на кістки вашої кішки. Симптоми включають в себе деформації кісток, розростання кісткової тканини на ліктях і хребті, а також остеопороз. Токсичність вітаміну A може призвести і до смерті.

Будь ласка, ознайомтеся з цьому веб-сайті для огляду "шкідливою їжею для вашої кішки" і ця стаття покриттями "10 міфів про сирі раціони для кошенят."


ми повинні триматися виключно заводського виготовлення котячої їжі?

Так. Палиця у продажу є корму, який був затверджений AAFCO. Зокрема, наукові дослідження і подивитися на продукти, які пройшли AAFCO тести для годування, а також тести, розробки. Тести для годування насправді включає годування формулою і аналізі поглинання поживних речовин.

"Годування вашої дорослої кішки: що потрібно знати":

AAFCO використовує два методи, щоб оцінити поживність дорослої кішки їжа: розробка і годування тест.

У розробці методу передбачає робити аналіз поживних речовин інгредієнтів, і порівнюючи його з AAFCO поживні профілі для кішки певного етапу життєвого циклу. "Ця дієта не повинна бути ситим в будь-яке живе тварина, перш ніж його продали", - говорить Ларсен.

На годування метод випробування оцінює перетравність і засвоєння поживних речовин у живих тваринах. "Я рішуче волію продукти, які пройшли через AAFCO тести для годування", - говорить Ларсен.

Хоча дорослої кішки їжа може містити широкий спектр інгредієнтів, каже Ларсен ваша увага повинна бути на поживні речовини.

Мінді Бофф, варіатор, старший директор з обслуговування клієнтів відділення заході американського товариства по запобіганню жорстокості до тварин (ASPCA), погоджується. “Наявність одного або двох інгредієнтів може зробити їжу виглядати цілком здоровими, але баланс білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів, які роблять здоровий корм для кішок," Бофф говорить.

При оцінці частки поживних речовин, майте на увазі, що ці вимірювання проводяться на "сухому речовині". З цієї причини сухий корм для кішок може здатися більше білка, ніж вологий корм, наприклад, але тільки тому, що він містить менше води.

См. Також цю статтю для отримання додаткової інформації про збалансована дієта, достатній для вашої кішки і типові помилки (наприклад, не забудьте переконатися, що ваша кішка завжди має вода!)


ми повинні готувати м'ясо?

Так, якщо ви маєте намір годувати м'ясом кота, ви повинні готувати їх в першу чергу. Незалежно від того, чим ви годуєте ваших кішок, хоча, найголовніше полягає в тому, що вони отримують збалансоване харчування, достатні для їх способу життя (особливо кількість вправ, які вони отримують) і оздоровчого профілю (який ваш ветеринар може діагностувати).

Від "коли сира їжа є не правильне харчування для вашого вихованця":

незбалансоване сирої дієти високої якості, свіже м'ясо-це по моєму професійному думку більший ризик для вашої собаки або кішки, ніж дешево оброблені корму.

Якщо ви хочете, щоб приготувати їжу для вашої кішки, я настійно рекомендую вам принаймні читати Уолт це Кишенькове керівництво для "ефірне харчування для кішок і собак." Огляд вітамінів і мінералів, необхідних, дивись Національного дослідницького ради "поживних потреб собак і кішок." Це дорога книга, але огляд потреби в харчуванні доступний консультування графіка, починаючи зі стор 13 з AAFCO за статтею "AAFCO собака і корм для кішок поживні профілі."


Щодо небезпеки і небезпечними практика годувати кішку сирими продуктами, це дуже хороша ідея, щоб знати, на що потрібно звернути увагу, якщо ви вирішили зробити з цього звичку.

Кішки можуть отримати сальмонельоз від сальмонели присутні в сирому м'ясі.

Разом з викликаючи гастроентерити і септицемії у кішок, сальмонельоз-це зоонозних бактеріальне захворювання, тобто вона може передаватися людині.

Тяжкість захворювання часто визначити ознаки і симптоми, які явно присутні у кішки. Симптоми часто спостерігаються у кішок з сальмонельозу включають:

Гарячка, шок, млявість, діарея, блювання, анорексія, втрата ваги, зневоднення, захворювання шкіри, слиз в калі, ненормально швидкого серцевого ритму, збільшення лімфатичних вузлів, патологічні виділення з піхви

Хронічних форм сальмонельозу можуть виявлятися деякі з цих же симптоми, однак вони будуть більш важкими. До них належать ознаки:

Лихоманка, втрата ваги, втрата крові, не-кишкових інфекцій, діареї, що приходить і йде з ніякого логічного пояснення, яке може тривати до трьох чи чотирьох тижнів, або довше

З Центру з контролю за захворюваннями:

Сальмонеллезной інфекції не відмовилася в 15 років

Зниження сальмонеллезной інфекції складно, оскільки

 • Він знайдений в різних видах харчових продуктів: м'ясо, яйця, фрукти, овочі, і навіть оброблені продукти, такі як арахісове масло.
 • Забруднення може відбутися в будь-якому місці: від поля, де вирощується їжа для обробні дошки на кухні.
 • Те, що ми їмо, як ми їмо змінилися: продукти з однієї центральне розташування широко поширені, це означає, що хвороба може швидко поширилася; ми їмо більше їжі поза домом; і більше продуктів і інгредієнти зі всього світу.
 • Деякі політики і процедур, які можуть зробити різницю в скороченні забруднення зайняти роки, щоб поставити на місце.

enter image description here

*Ці забруднені інгредієнти або один харчовими продуктами (що належать до однієї категорії харчових) були пов'язані з 1/3 спалаху сальмонели.

†Інші включає в себе: капуста, зелень, коріння, рибу, зерно-бобові, молюски, масла, цукру і молочних продуктів.


Хоча це, як правило, бачили тільки в кошенята, кішки можуть також отримати колібактеріозу з кишкова паличка (також відома як E. coli) в сире м'ясо. Як сальмонела, кишкова паличка і зоонозних і можуть передаватися від тварин до людини.

З Центру по контролю захворювань В Е. coli:

Як Е. coli O157:Н7 викладати? Спалахи часто бувають викликані їжею, яка отримувала бактерії, кишкова паличка, у ньому. Бактерії можуть потрапити випадково підмішують у фарш перед упаковкою. Вживання в їжу напівсирого м'яса можуть поширювати бактерії, хоча м'ясо виглядає і пахне нормально. Кишкова паличка може жити на вим'я корів. Він може потрапити в молоко, не пастеризоване.

+474
iwan26 15 лют. 2010 р., 06:11:49

Спробувати тару собака вночі, поки вона не стане комфортно з ним. Вона, ймовірно, буде засмучений цим протягом декількох днів (або пару тижнів). Як тільки вона перестає бути засмучений бути створений, ящик буде її день, і вона буде рідше в грунті, коли його залишили в спокої.

+465
yasaw 3 груд. 2017 р., 07:55:11

У мене дві 9-річний хлопчик кішки. Один з них завжди нападали на мене, коли я чхну. Я просто погуглила це, тому що я чхнув, і він прийшов носитися по квартирі, все готово, щоб напасти на мене -- дряпаються і кусаються. Я зазвичай розмахувати подушкою, щоб тримати його подалі від мене. Це може бути страшно. Якщо я по неуважності чих, і я не на сторожі, я зжер. Цього не сталося, хоча років, тому що я більше не можете насолоджуватися хорошим розкуто чих.

Ця кішка трохи покомандувати, в загальному. Йому здається, що він володіє будинком і все в ньому. Він почав намагатися спати на моїй подушці вночі. Я відчуваю, що це домінування річ---реагує на рух. Він не любить її, не бачить в ньому на все необхідне, і хоче це припинити.

Його брат ніколи не поводився таким чином знову: чхання ще кілька місяців тому. Він не нападає, але якщо він знаходиться в тій же кімнаті, як і я, коли я чхаю, він буде щебетання трохи вбік він якщо птахи за вікном.

+465
Carin 6 жовт. 2019 р., 12:14:49

У мене три папуги, я повинна переїхати в іншу державу. Як я можу перевозити папуг в індійській залізниці?

Конкретно, який тип клітини або харчування обов'язково, інакше що мені робити. Як я можу піклуватися про моїх папуг (фізично і психічно) в подорожі?

Примітка: Я запитав про процедуру, які документи потрібні (я чув, що я повинен був отримати довідку з Високий суд), і тому подібні речі в подорож.ЮВ.

+458
Brad Bamford 4 лист. 2010 р., 02:41:17

Скільки потрібно взяти рибу, щоб закінчити пологи? Вона Моллі. Я помітив двох мальків, плаваючих навколо в день назад і не бачив більше. Вона закінчила народжувати?

+439
TheRojam 3 січ. 2015 р., 22:31:20

Я знаю, що це питання дуже старий, але відповіді немає і в мене є сильні почуття з цього питання, я думав, що я відправлю моїх двох центів.

Тут, у Голландії, кільця в носі були незаконними, починаючи з 2001 року, оскільки він був знайдений жорстоко. Вкорінення поведінки важлива для цих тварин, і їх носи надзвичайно чутливі.

Мабуть, одна з головних причин, використовують кільця, щоб тримати їх від знищення трави. Я знайшов невелику статтю (голландський) з Університету Вагенінген і дослідження, що говорить про альтернативи. Вони також підтверджують це болісно для свиней, кожен раз, коли вони щось вдарило з кільцем.

Зі статті (посилання нижче):

Про:

 • Свиней не заразитися з яйця глист як легко
 • Вони не знищують траву, заощаджуючи ваші витрати на ремонт

Кон:

 • Кільце боляче тварина кожен раз, коли він щось робить
 • Це дозволяє їм діяти за їх неприборканого поведінки.
 • Свині часто набряки або дуже чутливих зонах, оскільки правильна сторона

Альтернативи:

 • Використовувати більш сильні, швидше ростуть трави, це запобігає поведінка випасу зміни в вкорінення + трава буде відновлюватися швидше
 • Тримати менше свиней на одній землі
 • Не дозволяйте їм гуляти під час годування (прайм-тайм для вкорінення)
 • Не дозволяйте їм гуляти після дощу (черв'яки придумують привабливі для свиней)
 • Створити зони, де вони дозволені до кореня, щоб вони залиште в спокої інших областях

(Голландський) Статті: http://edepot.wur.nl/48739

+427
13DaGGeR 14 груд. 2018 р., 17:34:20

Я і моя дружина приймаємо собак наш номер подруги, але вони наполягають на тому, щоб спати з нами в ліжку, тому що це, як вони жили з моєю сусідкою. Це не було б великою проблемою, якщо б я міг спати добре з ними. Однак, одна з собак весь час переїжджає, якщо я рухатись, що часто прокидається ночами. Вони також отримують хутро в ліжку. Це викликає у мене серйозні проблеми (наприклад, запаморочення, зниження продуктивності праці, небезпечне водіння, і т. д...) Якщо я не здатний спати / спати добре.

Речі, які ми розглядали:

Якщо ми залишимо їх в іншу кімнату, вони ниють і намагаються зламати ворота, щоб відвідати нас, що також не дає нам спати. Моя дружина теж не буде стояти за це рішення, тому що вона не хоче бачити їх засмутити (і я теж не хочу, але мені потрібно, щоб мати можливість зберегти свою роботу і т. д...).

Я думав про те, що собака ліжку поруч з нашою ліжком, але вони, ймовірно, не залишитеся в них. Тимчасово, моя дружина спить у вітальні з ними, або мій сусід по кімнаті спить з ними, але жоден з них хороші довгострокові рішення.

Я також розглянув роздавати собак, але це була "мрія моєї дружини" мати собак, і я не хочу, щоб роздавити свою мрію. Це буде крайній захід, якщо все інше зазнає невдачі.

У вас є які-небудь пропозиції по вирішенню цієї проблеми?

+388
Abdul jawal 17 бер. 2017 р., 02:04:47

Моя кішка зазвичай дуже соціальні. Любить, щоб з ним пограли, любить бути серед людей, завжди повзає на колінах. Сьогодні, правда, він провів весь день, ховаючись в моїй шафі і його котяче дерево. Він дійсно не їдять багато мокрою їжі сніданок, який зазвичай є великою подією в цьому будинку. Він їв частування я принесла йому, і лащиться, коли я прийшов до нього, але він не виходить багато. Очі ясні, ніс відчуває те ж, що й завжди,і він не реагує на мене, перевіряючи його живота і кінцівок і для таких відхилень (я не помітив, але я теж не ветеринар).

Для довідки, він складає близько трьох років, закритий кішка, і єдина домашня тваринка в моєму домі. У мене немає ніяких рослин або що-небудь в моєму домі, що він міг з'їсти.

Що я повинен робити? Це почекати і подивитися ситуацію, або зателефонуйте в вет вранці одна?

+371
Mina Morcos 11 січ. 2012 р., 22:31:23

У мене була собака з хворобою Кушинга, і він зжер їжу. Щоб запобігти це, я поклав частину його щоденна їжа в Гонконзі. В першу чергу він їв сухий корм. Щоб отримати сухий корм у Гонконг, я мокрий корм з водою і передушив її в пасту після того, як його замочили за 5 хвилин. Іноді я додав сухий корм (для хрустящести!) і невелика кількість арахісового масла в пасту. Я вставив вставити всередину Гонконг і заморозив його. Це забирає багато часу щовечірній процес, але це буде вирішити вашу проблему, не бажаючи змінюватися від сухого корму і дозволить вам отримати речі в Гонконг. Якщо це частина його повсякденному трапези, забезпечити це опудало не дробити за межами своєї повсякденної порції, або ваша собака може зрости надмірна вага.

Щоб допомогти очистити Гонконг, то вам слід купити невеликий йоржик. У той час як Конг іграшки з'являються, щоб бути твердими, ви повинні замінити його, як тільки він починає з'являтися тріщини, які він буде протягом тривалого часу. Це має запобігти вашу собаку від випадкового забирають шматок гуми.

Моя собака не відкине Гонконг, але він котить його по підлозі, коли він не зміг би утримати його. Невеликий килимове покриття рогожа або килимок, що ви не проти отримати арахісовим маслом повинно допомогти зберегти його від ковзання.

+353
utt73 7 січ. 2015 р., 07:04:31

Люди схильні дратувати своїй кішці, як вони реагують в позитивному ключі. Але, ви повинні знати права і люблячий спосіб зробити це. Це теж виверт, щоб тримати вашу кішку активної і грайливою. Але, ви повинні зрозуміти почуття кота, щоб знати правильний шлях.

Лаючи кішку показує, Ви не розумієте, як поводитися з тваринами. Так що, виховуйте себе. Ви можете отримати більш досконалі почуття до тварин в той час.

Що стосується кота, він напевно ніколи не довіряти вам в майбутньому, незалежно від того, як важко ви пробуєте. Кішки мають жорстку его, що робить його важко завоювати їх довіру, навіть для професіонала. На це йдуть роки і багато любові, щоб зцілити кішку, особливо якщо вона молода. Це набагато важче мати справу з дорослою кішкою.

Будь ласка, відмовтеся від рятувати кота або ферму, де він буде мати інших кішок або тварин для компанії. Порятунок легше.

+335
genosse 11 січ. 2010 р., 07:22:52

Це не рідкість для порятунку довіряти людям. Багато з них зазнали насильства, і у кішок хороша пам'ять. Як правило, ви просто повинні дати їм час і багато уваги і турботи (ніжною любов'ю), не накладаючи на них занадто багато. Схоже, що ваш кошеня повільно нагріваючи до вас, якщо він дозволяє тобі давати йому ласощі.

Кілька пропозицій, хоча.

Всі його засади в підвалі або біля будинку? Які у нього стосунки з іншими домашніми тваринами?

Коли ти намагаєшся доторкнутися до нього, бути спокійним (кішки читати наша держава легко), рухатися повільно і неухильно, і зберегти свої сили(s) на його рівні очей або нижче (не відриваючи рук вище рівня очей можна розглядати як загрозу, особливо полохливий кошеня), не нависати над ним (що змушує вас виглядати величезними і страшними). Те ж саме для інших людей.

Спробуйте повільно мигати , щоб дозволити йому знати, що Ви довіряєте йому і заохочувати його, щоб довіряти вам більше. Для інших людей.

Якщо він добре реагує на ласощі, кинути виклик його м'яко. Сидіти в футі від нього і нехай він прийде до вас для лікування, потім трохи далі, потім ще далі... нехай зігріє думка, що якщо він прийде до тебе, хороші речі трапляються.

Нехай інші люди приносять йому гостинці, залишити їх так близько до нього, так як він дозволить їм без стрілкування, потім ідуть. Через трохи часу, залиште ласощі близько до нього, відступивши на пару кроків, і трохи почекати. Згодом він повинен бути досить комфортно, щоб вийти і взяти ласощі, коли люди як і раніше є. Потім відступити менше, тоді залишайся там, коли ви поклали ласощі, то спробуйте дотику до нього.

Грати з ним, повільно ведучи його з підвалу. Нехай ганяють іграшку, наскільки йому комфортно буде. Коли він не хоче йти далі, не дави на нього.

Нехай інші люди грають з ним.

Це може бути тривалий процес. Вам пощастило з вашим першим рятувати, але це не завжди працює так гладко. Просто будьте терплячі і не здавайтеся.

+334
Farabi Abdelwahed 10 бер. 2015 р., 00:47:18

Так що у мене нова давальницька Качиний ретривер Шотландія, яка йде кожен день тижня для собаки-дитячий сад. Так що весь день залишається з іншими собаками, грає, спить і всі собаки там робити. Однак, коли ми гуляємо на повідку і він бачить іншу собаку, він відразу тягне на МАКС силу thowards пса і стає агресивним.

Якщо він знаходиться поза повідка, ніж він починає пахнути іншою собакою і через 1-2 хв він починає ігнорувати інших собак.

Він може бути також проблема повідка, він завжди любить бути попереду, але він слухає, коли я кажу йому на ногу, то він залишається ближче. Я планую слідувати деяким інструкцій звідси (собака знає, що зупинятися на повідку, але все одно тягне) для поліпшення цієї поведінки.

ЗИ: у нього теж проблема з скейтерами, я старався зробити його зручним з skateboar верхи одна. На початку він баркет на мене, але потім стат, щоб звикнути з ним. Коли я пішов швидше, знову почав гавкати, але я можу сказати, що навіть якщо зараз він не має проблеми зі мною кататися на скейті, коли він бачить інших людей на конях він стає агресивним.

Будь-які поради, як я можу поліпшити свою поведінку? Спасибі!

+324
wifismasher 7 бер. 2016 р., 11:04:27

Ми недавно переїхали з квартири на весь будинок з двором і хотів би декілька порад про те, як краще представити собаку на новий побуту, побутові, які, безсумнівно, мають цілий ряд іноземних, дивні запахи.

У нас є 2-річний Бассет-хаунд пес, він дуже м'який характером, щасливими і покірними.

Крім того, собаку сусід дуже вокальні і домінуючою 'охоронник' на сусідній двір (повністю обгороджений).

Як ми можемо зробити перехід, як стрес, наскільки це можливо для нього?

+306
DigitalPhreaker 9 січ. 2020 р., 21:56:34

Я хочу знати, якщо я можу використовувати зливний клапан у складі води, поміняти системою.

Я можу поєднати це з плаваючою річ, яка автоматично заповнює бак, і це може також діяти як переповнення, так що я можу міняти воду в одним натисненням кнопки.

+212
PaulTOB 23 черв. 2012 р., 12:02:52

Я чула різні варіації на тему "годуйте своїх риб тільки той обсяг, який вони споживають близько 1 хвилини", а це сенс з точки зору кількості біомаси ви хочете ввести у танк.

Я ніколи не бачив яких-небудь досліджень на віддалені наслідки перегодовування однієї риби. Я припускаю, що вони стають млявими, але є інші довгострокові побічні ефекти на їх розвиток?

+197
Andre Terra 30 лип. 2018 р., 04:56:14

Блохи, напевно, найпоширенішими носіями яйця солітера. Це вигідно для стрічкових черв'яків, тому що собак і кішок на бліх з їх вуст, неминуче ковтаючи деякі кішки навіть більше, так як вони також будуть ловити якийсь час на догляд за собою). Тоді всередину блохи, які містять яйця стрічкових черв'яків, що надходить у кишечник, де вони вилуплюються і живуть.

Блохи заражаються яйця солітера у вигляді личинок. Личинки можуть проковтнути яйця ціп'яка (які осідають на зламані сегменти стрічкового хробака пройшла через тіло господаря), тому що вони не розробили ротів правильно. Примітка: ось чому більшість бліх лікування для меблів і килимів буде орієнтований на личинок, зберігаючи їх від перетворення на дорослих.

Кроликів, а іноді і деяких дрібних гризунів, їдять яйця, як вони розкладають на траві.

В стороні від глистів, укуси бліх також можуть нести ризик спричинення зараження крові, яке буде або дорого лікувати (єдине лікування, яке я знаю, - це переливання крові), або смертельне. Тому в довгостроковій перспективі, це дешевше/безпечніше просто тримати бліх геть.

Інший, менш смертоносними, реакція на бліх-блошиний дерматит алергії. Це коли тварина особливо алергія на бліх слиною і організм різко реагує на це. Це може викликати свербіж після укусу відбувається. Я чув, що вона триває протягом місяця, але я не впевнений, наскільки це перебільшення. Через пару тижнів після укусу звучить для мене більш прийнятні, але можна попросити ветеринара на реальне число.

Я не впевнений, що збиток буде надходити з довгострокових подряпин, але я не можу уявити, що було б ніякої користі. Якщо досить подряпини, щоб розірвати шкіру потрібно турбуватися про інфекціях і волосся не відросли. Все, я думаю, що це дешевше і менш ризиковано застосовувати отрута для вашого вихованця, ніж піддавати їх небезпеці, які приходять з наявністю бліх.

Блохи, як правило, не йдуть після людей (напевно, просто з-за загальної нестачі волосся, але, можливо, ми просто поганий смак), але ще раз-від личинки до дорослої блохи кусатимуть найближчим теплокровне істота вони не можуть знайти. З особистого досвіду, я можу сказати, вони залишать тільки так багато укусів, як клопів вночі.

Все це, як мовиться, Важливо зазначити, що існують деякі ризики виникнення побічних ефектів з більш дешевими блошиний процедури. Це дійсно важливо, що ви не дешеві при купівлі ліків для тварин. Причина більш дорогих процедур вартість так багато, тому що вони проходять через випробування, щоб переконатися, що це не шкідливо для самих тварин. Я особисто думаю, що це краще, щоб отримати бліх лікування від ветеринарів, а не в магазинах з цієї причини.

+166
Nazanin Masoudian 10 черв. 2014 р., 05:55:04

Це поведінка не унікально дивним і схоже, що вона просто любить запах, що вона нюхає і втирання. Собаки роблять це по безлічі причин.

Це може бути тому, що їй не подобається запах-то вже на ній (ви розпиліть її з чимось або купати її? ви використовуєте чистячі засоби у вашому будинку, які можуть потрапити в її хутро і зробити її запах певним чином?). Це також може бути просто інстинктивної за неї, щоб прикрити її запах чимось пахне неприємним.

Я взагалі відбити свою собаку від таких речей, як це, тому що мені не подобається запах мертвих птахів, коли я нагнувся, щоб погладити його, але це ваш вибір.

+165
Raylan Nachti 23 лист. 2018 р., 22:55:25

Отримати рідину чи гель заміні корм для кішок (це навіть не дуже дорого). Деякі з висококалорійна їжа гелю потрібно тільки 1 столову ложку в день для розумного споживання калорій.

Навіть якщо вам потрібно годувати з допомогою шприца, це буде набагато легше годувати малого обсягу, ніж один великий, як зі звичайною м'якою котячої їжі.

+118
netsh 254 8 груд. 2016 р., 23:28:57

Список причин, чому собака може знудити-це величезний і багато з них пов'язані з різними захворюваннями і недугами. Однак, найбільш поширеною причиною є те, що вони їли, як результат фізичного складу або на основі препарат/отруту. Собак часто нерозбірливі в тому, що вони є, і ковтати, і результатом цього може бути блювання або більш серйозні проблеми.

Я думаю, на даний момент, я б настійно рекомендуємо, щоб ви привезли її до ветеринара на огляд. Той факт, що вона як блювота і намагається какати сигнали, принаймні для мене, серйозна проблема, яка може бути травма або гірше. Там дійсно немає способу дізнатися без обстеження.

Це може бути з'їла щось або вона може бути харчова непереносимість (цілком реальна можливість), і так легко вирішити, але це все одно буде потребувати ветеринарної підтвердження.

+94
Asta 28 бер. 2016 р., 16:55:28

Може бути, він трохи боявся камери?

У мене ця проблема регулярно, як я виховати собак для рятувальної собаки. Багато собак дійсно не хвилює, для великого світловідбиваючі скляні речі в їх обличчя, і відвернутися або якась зовсім убога, як тільки ви отримаєте камеру.

Це, як правило, досить легко піддається дресируванню : якщо камери означає дивовижні ласощі (наприклад, подрібнене м'ясо курки або печінки торт) або м'ячик з пискавкою!!! собака скоро буде виглядати набагато щасливішими. Коли ви відвідуєте, можливо, ви могли б дати цей тренінг йти з тими, хто в даний час доглядає за своїм цуценям, так що у вас буде більше щасливих фото цуценя, поки ви знаходитесь далеко і не треба так хвилюватися в майбутньому?

+63
Akash Baidya 22 груд. 2013 р., 12:23:57

За даними різних тварин біхевіористів, собаки циркадні ритми, як правило, розташовані навколо кількість денного світла, а не часу, як вони не здатні відрізнити, скажімо, 6 вечора і 7 вечора, як це роблять люди. Це пом'якшило деяку штучних світлових циклів (можна включити і вимкнути світло, тощо) У вашому домі.

Ваш вихованець може помітити зміну і, ймовірно, трохи скорегувати, але в цілому вони роблять регулювати відмінностей (у денний час, терміни і т. д.) з Перехід на літній час.

Якщо ви хочете, ви можете вибрати, щоб плавно регулювати графік вихованця, але, як правило, тварина повинна бути добре з зміною часу. Як і люди, домашні тварини потрібен час, щоб пристосуватися, але вони, як правило, з'ясувати це.

+44
Tonatiu 11 квіт. 2015 р., 11:08:14

У мене 3-футовий танк, це була їзда на велосипеді протягом приблизно тижня досі. Ми хочемо, щоб жінка Бетта суспільство(принаймні 5 жінок) і як мінімум 2 нижніх фідерів (Corydras). Це вважається перенаселеність?

Так танк underplanted на сорорити і я маю намір зробити деякі високі вирощування рослин для спини. Я хочу досить охайний зовнішній вигляд рослини, щоб піти з танк. Можливо, Валлиснерия Джунглях?

enter image description here

+40
Sang Kendy 2 лип. 2016 р., 20:20:34

Іноді моя кішка буде йти з обнімку зі мною на моєму ліжку, щоб м'яв простирадла, як він копає. Спочатку здавалося, співвіднести з ним відкриваючи можливість повзати під моєю простирадлом, так що я думав, що копання був його спосіб попросити дозволу лягти під ковдру. Я хотів підняти листи для нього, і він з цікавістю дивляться, і нерішуче йдуть під. Але тепер навіть коли я піднімаю листи, він не розориться, і як тільки я кинув листи назад вниз, він починає рити/копати знову на деякий час, поки він втрачає інтерес просто як випадково, як це почалося. Будь-які ідеї, що це означає?

+13
Rock Storm 26 лип. 2018 р., 00:08:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil