Чи можна навчити собаку ініціювати поведінку?

Багато чого з того, що я читав про дресирування собак, включає в себе створення команди або сигнали, що собака буде слідувати. Чи навчити його вести себе в конкретній ситуації.

Однак, я б в теорії, як зробити навпаки. Тобто, Я хочу навчити свою собаку спілкуватися він хоче мене.

Наприклад, якщо він має піти у ванну, я хочу зробити одну дію. Якщо він просто хоче погуляти в своє задоволення, я хочу зробити ще одну дію. Якщо він хоче перестати грати, я хочу зробити щось ще. Мета тут суто для того, щоб спілкуватися бажання мене, так що я можу вирішити, що робити, не для того, щоб йти вперед і діяти виходячи з цього бажання.

У квип, я хочу навчити собаку давати мені команди.

+280
tujue 4 лют. 2010 р., 11:53:18
36 відповідей

У мене чоловік вчора Бетта, і перенесли його на сьогодні його танк 2,5 галона. Я читав кілька сайтів, які сказали, що це було добре, щоб перемістити його протягом 24 годин після установки бак. Фільтр працює, і обігрівач теж. Темп каже, що це 78 градусів за Фаренгейтом ставимо кондиціонер у воду, коли ми вчора залив в бак, так він сидів протягом 24 годин з фільтра. Я також перевірив рН, нітрати, нітрити, і кілька інших факторів танка, які всі повернулися на "відмінно". Ми перевезли його в бак, як ми збиралися, і він, здавалося, чудово асимілюються на новому танку. Коли я сідаю в танк, він зазвичай йде до мене, а потім плаває навколо. Є тільки одна рослина там для нього тепер, але я буду отримувати більше завтра. У мене є шовк підроблені рослин, рекомендованих для півників. Я залишив світло в акваріумі і вимкнула світло в моїй кімнаті, залишивши його приблизно на годину. Півгодини я його перевірив і він був фільтром (він просто висить, це не надто сильним і він не застряг). Потім, коли я повернулася через півгодини тому він був у кутку бака між заводом і стіни. Він лежав на піску між двома, хоч і не застряг. Це зайняло у нього хвилину, але він підплив до мене і тепер він плаває добре. Це нормально для них? Його плавці виглядають добре, і він не дихає або у ич на нього. Я годувала його пластівцями сьогодні, що він не відразу, але він буде їх їсти. Я скоро коржі теж. Це він просто стрес від переїзду, чи є щось більш серйозне відбувається? Це перша Бета я имено так, я просто хочу переконатися, що він в порядку і нічого не відбувається з ним.

+980
user29190 03 февр. '09 в 4:24

У мене є хамелеон близько місяця зараз. Коли я вперше отримав їй, що я звеліла залишити її у вольєрі за два дні до її обробки. Після двох днів не пройшло, я пішов, щоб забрати її, і коли я наблизився до неї, вона почала важко дихати і навіть зашипів на мене.

Це був час, так як я спробував узяти її, як я не хочу, щоб підкреслити її. Як я можу зробити її більш зручною зі мною до точки, де я зможу її забрати?

Редагувати: забув згадати, що це єменський Хамелеон

+963
Nitin Sethi 16 серп. 2010 р., 09:01:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я хочу побудувати інфрачервону тахометр для колеса мого хом'яка, але я не хочу його відволікати з джерелом світла. Тому я хочу вибрати довжину хвилі світлодіода для мого хом'яка, щоб не бачити його. Будучи нічними тваринами, я підозрюю його в тому, що деякі можливості ІК зондування.

Що спектр світла не помітив хом'яка? В якості бонусу питання: вони дальтоніки як багато джерел говорять?

+955
Hao 16 груд. 2011 р., 02:36:49

Ок, я перевірив мій найкращий джерело для дрібних тварин тримати (німецький сайт: помирає мозок)
Що вони радять це:

 • Сіно
 • Соломи
 • Туалетний папір
 • (Розпатлане) папери (переконайтеся, що він має на це ніяких хімічних речовин, чим більше натурального, тим краще)
 • Висушені листя
 • пеньки

Бавовна явно не рекомендується! Нічого, що хом'ячок може заплутатися в їх слід уникати.
Але в якості туалетного паперу потрапив у цей список, є дешеві альтернативи :).

+941
Arigato7 30 черв. 2011 р., 22:06:51

Близько двох місяців тому я купила моєї кішки паличка іграшка, з тканиною, серце, наповнене шурхіт пластику і котяча м'ята в кінці. Він не надто піклується про інших своїх іграшок, якщо я спрей з котячою м'ятою, тоді він буде котитися з них і пускаю слюні. Здорово, але не зробити його про бігу, тому я вирішив, що паличка іграшка буде великий, як він не здогадається, (і ще не), що він мене тягне саме про.

Іграшка мала великий успіх, але, на жаль, занадто багато. Вранці коли я встаю я годую його вологим кормом, потім я сідаю працювати. Я, може бути, годину або близько того, перш ніж він стрибає на мій стіл і вимагає уваги. Він буде бігати по всьому і натисніть головою, я промасажую його запах. Це ніколи не було проблемою раніше, коли у мене є іграшка. Він зазвичай пестило трохи і бути задоволеним і скласти, щоб дати мені роботу. Тепер замість цього він кладе свої вуха, голосно нявкає на мене розлад порядок, і починає кусатися або дряпатися в мої руки та обличчя. Коли я встаю, щоб підняти мій зріст вище його, він втік на кухню, де іграшки зберігаються.

У минулому я здався і грав з ним, але я розумію, що я може посилювати поведінку і хотів би спробувати і виправити її. В даний час, коли він кігтів або укусів я підібрав його і поклав його на підлогу. Однак він демонстративно повернутися назад і зробити більш вороже. Тоді я беру його на руки і покласти його в коридор і закрити двері. Він буде голосно протестувати і натисніть на двері (бігти своїми лапами, але без кігтів слава богу). Я залишаю його, поки він знову спокійний, тоді я відкриваю двері. Іноді він буде вести себе потім, але інший раз він прийде і все почнеться знову.

Зазначу також, що, оскільки він отримав нову іграшку, він більше не хоче, щоб його інші іграшки розпорошується з котячою м'ятою. Він буде активно ігнорувати їх, але вказують, що він хоче грати. У мене є лазерна указка, але він також зрозумів це, і, здається, засмучений він не може зловити точку. Тільки інші іграшки він любить кулька з отвором, що краплі лікує, коли розгардіяш. Він отримує тільки, що кожні кілька днів, хоча, як я не хочу його набирати занадто велику вагу. Крім того, я живу в квартирі, тому я повинен допомогти йому бути активним. Іншим його улюбленим заняттям є спостереження за птахами або людьми з його котячих дерев, він був один на фронті з видом на вулицю, і один в задній з видом на сад.

Моє питання: що я можу зробити, щоб виправити цю ситуацію? Я повинен тримати його в коридорі, якщо він це означає, що і грати тільки з ним, коли йому добре? Чи було б краще, якщо б я активно грав з ним, як тільки він отримав його сніданок, або навіть раніше?

Редагувати: забув сказати, що я отримав Feliway близько півтора тижня тому, але дотепер я не бачив ніяких змін поведінки. Не впевнений, якщо це необхідно більше часу для роботи або він просто не впливає на мою кішку.

+929
user3170905 20 трав. 2015 р., 04:34:59

Кішка також може сподобатися смак води. Деякі тварини зовсім великих цінителів.

Моя собака воліє пити "стару" воду з великого басейну стоять зовні, одна кішка любить злизувати воду калюжі у мене під квіткові горщики та інші кішки воліють свіжу водопровідну воду.

Хімія водопровідна вода так відрізняється від акваріумної води, що навіть ви могли б спробувати різницю. Температура і матеріал контейнера також впливає на смак води.

Експеримент з різними типами тари (скляних, пластикових і металевих миску) і свіжу і теплувату воду. Питний фонтан згаданий Henders теж непогано.

+919
CA Klopper 11 січ. 2010 р., 18:08:15

Це починається з інстинкту enter image description here

Схильність вашої кішки, щоб покласти свої іграшки в мисці з водою може здатися милою на перший погляд, але є набагато більше, щоб це поведінка, ніж здається на перший погляд. За даними Mieshelle Nagelschneider, засновник клініки поведінці кішок в Портленді, кішок, класти свої іграшки в мисці з водою зводиться до інстинктів! Вона вважає, що коли кішки постійно кидати іграшки в їх миски для води, вони думають, що іграшка є реальною здобиччю. Нижче кілька причин, чому кішки провідний для цього!

Приховує: така поведінка схоже на те, як кішки вели себе багато років тому, перш ніж вони стали одомашненими. Дикі кішки часто брали свою здобич назад до місця їх гніздування, в спробі приховати її від потенційних злодіїв. Це може бути як рання кішки захищали свою здобич від інших хижаків.

*ЧИТАТИ ІНШІ ПРИЧИНИ ТУТ >>>*

+902
n1000 12 бер. 2014 р., 19:51:12

Ми нещодавно почали годувати двох бездомних кішок у своїй квартирі складний і спочатку всі вони вели себе. Однак за останні два дні один кіт намагається битися і ганятися за іншого (трохи менше). Велика кішка практично завжди поруч, де ми їх годуємо. Поменше насправді зникла на два дні і вчора повернувся, де велика кішка знову спробував переслідувати його на дерево, а потім залишився чекати внизу. Вони не б'ються під час їжі. Більше зазвичай їсть швидше, а потім йде слідом за меншою. Я створюю цю ситуацію? Вони конкурують за їжу? Зазвичай ми даємо багато для них обох. Ми звикли тримати великій мисці сухий корм для них, щоб гризти на, коли вони голодні знову, але здавалося, ніхто не їв від неї багато і ми перестали тримати.

+846
rebelyel 9 бер. 2012 р., 21:18:23

Два місяці тому я почала зустрічатися з моїм партнером і його собака, 6-річний лабрадор. Коли я вперше зустрів її, вона була схвильована, щаслива, і лизнув мене за все. Вона була щаслива у всьому; ми взяли її на екскурсії, де вона зустрілася з незнайомими людьми і любив їх. Одного разу випадково вона гавкала і гарчала на чоловіків друг (чужий для неї), що було незвично для її особистості. Я думав, що вона просто вередує. Потім вона знову стала собою, щасливі і люблячі

Нерухомості прийшли нові мешканці будинку і вона не дозволяла чоловікові в її двір

Тепер, через кілька тижнів, вона переїхала в мій будинок і на землю з мого партнера і I. Раптом, вона не терпить нікого; вона гарчить на моїх батьків, моєї сестри і моїх друзів. Вона діє, страшно і гарчить і тікає. Це абсолютно не схоже на неї. Я засмучений через її різкої зміни відносини, п'ять тижнів тому вона грала з незнайомими людьми. Я знаю, що переїзд може бути травматичним. Може хтось будь ласка, дайте мені деякі поради і поради та рекомендації? Це допоможе мені!

+833
user37760 28 жовт. 2016 р., 21:43:35

Я збираюся рухатися і дуже перспективне розташування в новому місті, і він оточений великим лісом і пташиний заповідник. Це здорово для мене, але для мого кота я підозрюю, що це буде означати початок його правління, як мріє про геноцид проти місцевих птахів. З одного боку, незалежно від того, де я рухаюся, здається, ця кішка буде в бані на узбережжі. З іншого боку, враховуючи, що це пташиний заповідник, він відчуває себе особливо поганого, щоб переїхати туди з цією кішкою і просто дайте йому робити свою справу.

ТЛ;ІН пропускаючи деталі на дно: 3-річний кіт дуже активний і буйний, інакше гарна кішка для нас люди. Ніколи не в змозі тримати комір або навіть шлейки на нього. Ми врятували його з вулиці і він тільки напів-домашніх, тримати його в приміщенні, здається, майже не варіант.

З усіма це на увазі, що ми можемо зробити щодо цього кроку і цей кіт, щоб мінімізувати незручності для птах святилище? Це не піде, або ми не переїдемо туди або віддати кота? Є чи навчання або обладнання, ми можемо використовувати, щоб мінімізувати його тривожний пташиний заповідник? Ми могли б спробувати змусити його стати домашнім котом, але я не думаю, що він буде вести себе добре, здається, дуже проти його природи. Ми могли б просто дайте йому робити свою справу, але ми дбаємо про ліс і знаю, що кішки можуть посіяти хаос на його запаси.


Трохи про кішку: мій партнер і я зустрів цього кота, як він нявкнув з-під ганку, коли ми обговорювали кішці, ідея, яку ми розглядали протягом декількох тижнів. Це було в середині лютого в північному кліматі і дуже холодною і сніжною. Ми нявкнув на кота, і досить швидко він прийшов і зустрів нас. Ми оглянули кота, забере його і перевіряючи його шерсть і тіло. Він був досить чистим, без бліх ми могли бачити, здавалося, бути в доброму здоров'ї. Його лапи і зуби зазначено, що ця кішка була залишати на відкритому повітрі протягом як мінімум кількох місяців, і він був зрілим, але <1 рочок від того, що сказав ветеринар.

У нас була ця кішка вже кілька років. Він був справжній терор спочатку в плані насильства; він був, в основному, грайливий і не агресивний, але він був сильний і інтенсивний в гру, будуть нападати наші ноги і напасти на нас вночі, якщо у нього був шанс. З плином часу і бути кастрованим, він став краще в деяких відносинах, але як і раніше агресивний, великий і грізний кіт. Він використовував, щоб вийти на вулицю і зникнути на кілька днів, в той час, коли ми вперше отримали його, але він повертатися, навіть після того як ми переїхали з ним в нову оренду локально кілька разів. Тепер він буде виходити тільки на кілька годин або день, але він все одно проситься вийти, намагається втекти, і навіть починають нападати на нас набагато частіше, якщо ми відмовимося відпустити його на кілька днів.

Ця кішка в деякому роді добре, а може навіть піддаються дресируванню - дуже мотивований їжі, буде ходити на повідку, ніколи не було ніяких проблем, використовуючи ящик для сміття, мінімальний дряпати меблі. У той же час, він може бути монстр, вбиваю бурундуки і залишивши мертвих мишей регулярно в наші двері. Ми пробували нашийники і навіть дві шлейки, і він втік всі вони протягом декількох днів, хоча у нас є його картка RFID сколи (якщо тільки він не позбувся цього теж!)

Я бачив, як мій кіт з 2 Воробйов він приніс додому мертву в минулому, він робить кіт тараторити', коли спостереження за птахами з вікна, і я бачила, як він намагався забратися у кущ, щоб спіймати птаха після якого він, ймовірно, досяг успіху б, якби я не прогнав його. Він також вбивають і калічать багатьох інших тварин і не тільки птахів.

+827
kjprincelark 14 вер. 2018 р., 06:03:25

Я впевнений, що ви знаєте, що собаки реагують на основі нюху. Вам потрібно подумати, звідки ви, коли ви приходите додому з батьками проти додому з роботи.

Здається, що є два сценарії тут і повернеться додому разом з вашими батьками-це те, що потрібно аналізувати.

Крім того, розгляньте, як ваш настрій в обох випадках. Собаки чують страх і інші почуття.

+805
Uddipto Syed 24 січ. 2018 р., 06:35:48

Я хотів побачити, якщо є будь-який досвід у лікуванні літній дракон з МБД. Ми тільки що отримали його тиждень тому у друга, який не міг більше піклуватися про нього. Його зір не з'являються великі (вони використовували червоний тепла лампи) він зневоднений і виснажений. В кілька днів ми були з ним, він пожвавився, багато. Його харчування поліпшується, але він не зміг зловити цвіркунів. Він не рухається навколо великий і досить маленький для свого віку. Ми добавки з кальцієм і полівітаміни і переконавшись, що він отримує велику кількість UVB-променів. Ми збираємося завтра в ветклініку на наш перший Апт. Немає зламаних кісток досі.

Хто-небудь мав успіх лікування МБД у Старшого Дракона.

+797
gallerto 12 січ. 2018 р., 16:36:05

Я б спробувала давати йому більше інтерактивних іграшок на "полювання". Я думаю, що він може бути просто гіпер-і повинен виконати свій інстинкт, щоб полювати.

Можливо, спробувати лазерна указка або паличка іграшка. Або якщо ви хочете, щоб тримати його розважали, поки ви зайняті і не можете взаємодіяти з ним, спробуйте один з цих ласка м'яч речі. У моєї сестри була іграшка для свого кота, що був як паличка іграшка, але він був прикріплений до стенду, що з мотором, що б хвиля іграшку навколо автоматично. Кіт любив її так сильно, він знищив його за кілька місяців! Щось на зразок цього.

Після того, як він закінчив свою "охоту", спробувати нагороджуючи його лікувати.

+778
Saad Saadi 18 лют. 2019 р., 12:44:22

Продукти, щоб уникнути годування вашого кролика: Буряк (солодких), сухі сніданки, шоколад (не дати будь-домашня тварина - це отруйна для більшості), кукурудза (кролики не можуть переварити корпусах з кукурудзяних зерен), кізельгур - це зроблено з дрібно перетертих раковин, і навіть найвищої якості може мати краю, які діють як леза на тонкій підкладці кроликів слизову оболонку шлунка. Не використовуйте для їжу або посліду,свіжого гороху, зерна, зелена квасоля (можуть викликати метеоризм), Салат айсберг (і будь-світло-зелене листя салату - вони містять велику кількість води, але з низьким вмістом поживних речовин і може призвести до diahrrea) - може бути Гвен в невеликих кількостях або коли у вас немає іншої зелені, але дивитися вихід для м'якого стільця, бобові, горіхи, цибулю, гранульованих харчових продуктів з насінням перемішалися в (це ласощі для кроликів, але насінням викликати проблеми зі шлунком), картопля (білий чи червоний), насіння всякого роду, крохмалів будь-якого роду, Цукор, в будь-якій формі (у невеликих кількостях лікує тварин, але не більше однієї столової ложки фруктів або родзинки або що-небудь, що містить будь-які види цукру)

Продукти, які є токсичними для кроликів: Примітка: не дозволяйте вашому кролику з'їсти сушені листя з дерев - занадто багато типів дуже токсичні і деякі з них можуть викликати отруєння ціанідами (в тому числі конкретно яблуко, листя, Листя дуба, листя клена та ін). Якщо ви дозволите ваш кролик вигулу, будь ласка, очистити територію від листя, так як кролик може знайти їх дуже смачно, але вони дуже небезпечні!! Продукти, які містять речовини, які руйнують поживні речовини: Солодкий картопля, маніока, пагони бамбука, кукурудза, квасоля, просо, папороті, листя чаю, кави рослин.

Як правило, токсичні: Листя ревеню, сирі Ліма, нирок або соєві боби, цибуля, цитрусові кірки.

Оксалати (викликає біль і набряк рота і горла, опухлі тканини може обмежити дихання або викликати задуху.) Бегонія, Каладіум, Калла Лілі, Diffenbachia, Dumbcane, Джек в кафедрою, Філодендрон, Шеффлера.

Малою токсичністю (викликає блювоту, пронос, нудота) Алое, Амариліс, райський птах, Береза, самшит, Кедр, Хризантема, Нарцис, ромашка, евкаліпт, Galiola, Гортензія, Haycinth, ірису, ялівцю, червоного дерева, Rananculus, Солодкий горошок, солодкий Вільям, Альтів.

Надзвичайно токсичні (одним листом може вбити) Ангели труба, Азалія, чорної акації і Locast, дицентра, Carmellia, гвоздика, жасмин Carolinia, рицини, Різдво квасоля, китайська ягода, Clementis, Кавове дерево рослина, цикламен, Дафна, дельфініум, Великдень Лілі, Бузини, льону, чотири-Про-годинник, герань, Небесний бамбук, болиголов, Холлі ягоди, плющ, Єрусалимська вишня, Лантану, живокіст, корінь солодки рослина, Конвалія, Лобелія, Milkvetch, Аконіт, іпомея, гірський лавр, Нарцис, Паслін Loeander, Сімейства бобових, бур'ян свиня, картоплю садити, Пивет, рододендрон, нитка перлів, дурман, Тойон, барвінку, грушанки, Гліцинія, ма. Від: http://board.smallanimalchannel.com/Topic9319.aspx

Бамбукові пагони в сирому вигляді є ціанід. Ціанід є надзвичайно токсичним і призводить до швидкого дихання, блідість кінцівок, комі, і, можливо, смерть. Токсини можуть залежати від рослини до рослини, але я б не став ризикувати. Ті, які продаються для споживання людиною, повинні бути приготовлені/оброблені для звільнення токсинів. Він не входить в список безпечних продуктів харчування для зайчиків. Від: http://www.rabbitsonline.net/showthread.php?t=66688

Сподіваюся, що це допомагає. Зробив велике дослідження і я знайшов кращих статей/сайтів, які, сподіваємося, допоможе.

+719
aimjy 14 лют. 2011 р., 23:23:17

Це може бути те, що вона випадково з'їла що дратувало її підшлункової, викликаючи блювоту. Одна з моїх собак нещодавно з'їли щось, що дало йому напад панкреатиту і знадобилося більше тижня для нього, щоб повернутися до нормального життя. Він не біжить або стрибає (що він і робить все час, особливо коли він схвильований), і він йшов смішно, тому що його дискомфорт.

Це моє розуміння того, що сорочка працює з-за додаткового тиску і стимуляції хутра, які він надає. Що-то про це заспокоює. Це може бути що сорочка давила на місце, яке було дуже чутливим через панкреатиту, тому, знімаючи тиск з полегшенням дискомфорту. Сорочка не була б достатньо сильна, щоб викликати стільки звуження (якщо ви купили занадто маленькі), але це може додати достатній тиск, щоб бути незручним.

+706
Rosswell 19 лип. 2013 р., 10:28:03

enter image description here

Це те, що я видалив з мого 6 тиждень старе щеня. Я вважаю, що це кліщ. 20 були такі далекі. Щеня ще більше. Інтернет пропонує прибрати їх з допомогою пінцета. Але цуценя знаходиться під сильним дискомфортом і не хоче утримуватися. Крім того, він багато плаче і просто не дозволить нам зробити це. Ми пробували ласощі та іграшки, але вони просто не працюють. Чи є спосіб позбавитися від них, що легше для цуценя?

+514
bbbbbbbbbbon 14 трав. 2013 р., 11:24:29

"Захистити його лікувати з його життям" - це, ймовірно, трохи перебільшені.

Це просто "на всяк випадок візьму!" поведінки. Це може також виходити від вас приймають щось інше або це може бути просто притаманне поведінку. Немає нічого, щоб хвилюватися о.

Тим не менш, що ви можете спробувати це насправді банально і просто:

 • Отримати вашу собаку в місці, де вона має важкий час втечі з кісткою.

 • Дайте йому кістка.

 • Через деякий час (що залежить від того, як швидко він закінчить його), знову взяти її.

 • Дивлюся на це небагато, нехай ваша собака бачить його, а потім дати його назад.

 • Повторіть це протягом декількох днів, і ця собака має стати менше "захисту", оскільки він помітить, що ти повернеш його.

Ці заходи повинні також працювати в інших випадках "захисне поведінка", наприклад, собака гарчить або гавкає, якщо ви спробуєте взяти що-небудь.

+511
WineGoddess 18 жовт. 2012 р., 17:19:37

Оскільки ризики і підводні камені з дроту підлогу в чому згадали, я згадаю плюси...

Якщо ви не садівник, відходи кролика може бути кращим добривом ви коли-небудь використовували. Мій овочі сходити з розуму на ПНО кролика.

Провід також дозволяє не Хатч області залишаються чистіше. Є чудове місце, де провід квадратів досить малі, щоб бути зручними для ноги, але досить великий для кролика какашки. Також, якщо у кролика є проблеми з травленням, ви помітите, що каша не падає і вміти регулювати питання харчування. Харчовими ПУ кролика ще може бути жував в клітку.

Провід міцний. Я виявив, що пластик може бути подряпаний (так складніше чистити, через деякий час), і я уявляю, як собака, потрапляючи у ваш двір буде більш небезпечно, якщо у вас пластикові, а не металеві дроти. (Звичайно, тримати собак подалі будь-ціною в будь-якому випадку.)

Дріт є одним з найпростіших матеріалів для роботи з якщо у вас є трохи пиломатеріалу навколо. Мені подобається проект Дім моєї кролів затишний замок. Вони не завжди роблять те, що я думаю, що вони (наприклад, два Кролики будуть жити в одній клітці замість власного номеру), але будинок, побудований будинок змушує мене посміхатися.

+493
Wakaniki Soroke 25 лют. 2014 р., 18:56:23

Я вважаю, що я, можливо, зловив кілька позіхає від моєї собаки. Це можливо?

Позіхання може передаватися по різних видів, від домашніх тварин? Установка може бути на дивані у вітальні, наприклад.

+480
Usman Dogar 13 серп. 2018 р., 20:46:48

Також відповів Тут.

 • 2,4-Д: 10 днів, до 333 у вологих приміщеннях.

  2,4-Д досить швидко розкладається у ґрунті (період напіврозпаду близько 10 днів на кислоти, солі і форм Естер), з мікробної деградації вважається основним маршрутом в структурі хімічної речовини в ґрунті.Однак він є відносно стійким до анаеробної (безкисневої) водному середовищі (період напіврозпаду коливається від 41 до 333 днів). Це має наслідки для тендітного водно-болотних угідь, особливо під охорону.

  (джерело)

 • Quinclorac: від 18 до більш ніж 500 днів.

  Quinclorac не очікується, розсіюються в повітрі або розпад при взаємодії з водою (гідроліз). У стерильній воді він стійкий до розщеплення сонячного світла, але в каламутній воді він розкладається набагато швидше (5-10 днів). У ґрунті, quinclorac має значення дисипації в діапазоні від 18 днів до 500 днів. Тому що quinclorac не добре зв'язуються з грунтом, деякі дисипації зазначили в польових випробуваннях, може бути з-за хімічного вилуговування. В небезпека збереження quinclorac оцінюється високо (ймовірно, займе більше 60 днів, щоб деградувати до половини застосовуваної концентрації)

  (джерело)

 • Дикамба: від 7 до 42 днів, залежно від гранулометричного складу грунтів.

  В аеробних умовах в ґрунті дикамба деградує з періодом напіврозпаду починаючи від 1-6 тижнів, в залежності від текстури грунту. Деградація темпи сповільнюються за рахунок зменшення температурах (<20 ° C) і зниження вологості ґрунту нижче польової вологоємності.

  (джерело)

 • Sulfentrazone: 24 до 113 днів.

  Дисипація Sulfentrazone в грунті були вивчені в польових дослідах в 1995, 1996 і 1997 роках в Ноксвілл, штат Теннессі, на Sequatchie суглинних грунтах. Sulfentrazone 50% часу зникнення (показник dt50) варіювала від 24 до 113 д.

  (джерело)

Примітка: ці цифри показують період напіврозпаду. Частини хімічних речовин можуть бути присутні у ґрунті роками пізніше. Я б порекомендував період очікування як мінімум на два роки, просто щоб залишитися на безпечній стороні, перш ніж дати кроликам регулярно пасуться області.

+461
ask delisiym 9 вер. 2012 р., 23:16:03

У нашої кішки була така ж проблема.

У нас було тільки дві квартири на поверсі, й ми опинилися на всьому шляху вгору; так можна подумати, що там був якийсь наочний посібник, щоб йти далі. Досі, всякий раз, коли вона пішла бродити внизу, і, зрештою, увійшов у режим паніки, коли вона перестала відчувати себе комфортно, вона бігла тільки 1-2 поверхи, переплутав двері, і довелося забрати або ганяли на інший поверх, тільки за процедуру повторити.

Як ви описуєте, це помітно підкреслювала її. Ніхто не відкривав двері, щоб її передбачуваних додому, вірно? Вона не дуже розумно, щоб почати з, хоча. Незалежно від того, драбина була досить стерильно і з котячою точки зору, все, можливо, виглядало так само.

Ми ніколи не намагалися знайти рішення, але, можливо, Вам необхідно отримати унікальний килимок і дати йому сильний, унікальний аромат, бажано дещо що вона вже знає. Також, можливо, є якийсь спосіб, щоб позначити потрібний поверх по сходах, він повинен бути далеко від своєї двері.

+441
moveax3 6 січ. 2016 р., 17:00:54

Моєму коту 18 років. Коли я вийшла у двір (де вона воліє бути), щоб перевірити її, я помітив, що її очі були закриті закриті і та ж сторона її особи опухла. Вона не їла і не пила. Що я повинен робити?

+439
Sothaii Khon 25 лип. 2016 р., 08:45:12

Іноді кішки також дозволить усунути прямо біля вікна, тому що вони не думають, що поле є досить чистим. Я не можу придумати спосіб, щоб отримати один, щоб бути більш вибагливим. Я думаю, що єдина відповідь полягає в тому, щоб очистити поле частіше, або отримати додаткову коробку.

+341
Henry Grover 17 лют. 2011 р., 23:33:20

Це може бути тому, що він намагається запах її феромонів, коли вона переходить в тепло, оскільки деякі пси будуть показувати сексуальний інтерес навіть нерухомі самки собаки (або якщо вона не фіксується, скільки псів буде мати особливий інтерес в ній). Багато тварин, включаючи собаку, у органу на даху їх рота називають Якобсон органу. Це використовується, щоб "смак" феромони в повітрі, не виявляється нормальним нюхом. Тварини з Якобсон органу, як правило, використовувати його для виявлення, коли самки йдуть в тепло або тічки за запахом, або навіть, здавалося б, дегустації, їх сеча.

+327
user7850934 15 квіт. 2016 р., 19:02:47

У нас є боксер з діагнозом лімфома в легенях кілька місяців тому. Але вона була добре реагує на преднізолон з тих пір.

Протягом останніх тижнів, дихання зросла [зазвичай досягаючи сплячого ставки близько 65 дихань в хвилину].

Але є також часи, де за кілька хвилин (як коли спить і коли на ногах), вона буде розташовуватися в більш глибоких вдихів, [ближче 35 вдихів в хвилину].

Робити глибокі дихальні періоди, як правило, виключає реальне фізичне обмеження об'єму легень [ймовірно, від раку, як прямою причиною тахіпное, або взагалі є значна мінливість дихання навіть при таких обставинах?

+277
Guy Moreillon 24 січ. 2016 р., 03:02:49

Ваш балончик зі стисненим повітрям, здається, працює, так що я не пропоную вам змінити його. Сам я використовую обприскувач рослин, або порожнє вікно очищувач пляшка добре промиті і заповнені водою. Моя кішка Хорхе просто побачити обприскувача і він практично зупиняється, що він робить (не весь час щоправда, він кіт, в кінці кінців...) вам навіть не треба обприскувати, на кішку, тільки звук, здається, досить після перших декількох разів ви розпорошуєте.

Ви чули або вважають сорочка Грім для вашої кішки? Я замовив один, але не отримав його ще, може бути, я стрибати пістолет згадати його у відповідь. Є кілька хороших відео на YouTube власники кішок поставивши сорочка Грому на свого вихованця за 1 раз. Мій був близько 42 $з податком, а є 45-денний грошей назад повернення. Або, ви можете знайти їх дешевше на eBay, без повернення.

Моя кішка починає сильно турбуватися, коли я не вдома або коли ми йдемо до ветеринара або взяти будь-яку подорож на автомобілі і т. д. Я сподівався, що сорочка Грім допоможе з цим. Може бути, це заспокоїть вашу кішку вниз трохи, також. Що тобі втрачати? Удачи з вашими вихованцями.

+277
Vix 8 лист. 2011 р., 00:13:53

Я була прийнята 7-річна кішка кілька тижнів тому через організацію в зоомагазині. У неї був послід кошенят, коли вони знайшли її які були прийняті, і вона опинилася в зоомагазині, щоб отримати більше витримки після цього. Вона була там у клітці вже кілька місяців, а потім я прийняла її.

Вона не зробила жодна приховування або відсутність їжі вони згадали, може статися, їли вологий і сухий корм, пив воду і використовувати полі всі в першу ніч. Вона не наважувалася зі мною спочатку трохи, а може все-таки в якійсь мірі.

Але його вже 3 тижні і з тих пір вона почала спати в ліжку частину часу, коли сидів на моєму животі довго ласки і регулярно грає.

Але енергія для гри вона стала більше, ніж я можу керувати. Ми граємо, може бути, навіть на годину, і він відчуває, як я зупинити, перш ніж вона все-таки хоче. Я намагався переконатися, що вона на регулярний графік годування, і грати кілька разів у день для гарного різної довжини кожен раз.
Але якщо я намагаюся, щоб піти і зробити мої речі вона, здається, засмучені або покласти. Вона не хоче, щоб його балували в ті часи і крики з іншої кімнати, щоб привернути мою увагу. Вона не плями і уламки речей, але вставати на речі і вибити карти зі столу або йти туди, де вона думає, що я не хочу, щоб вона.

Вона також, здається, що мені потрібен тільки сон, що вона робить. Я люблю маленька дівчинка, але я відчуваю, вичерпані, і, як я дав весь мій час і думки її, коли я не на роботі. Плач припиняється через кілька хвилин, але така решітка рівень шуму , особливо, коли вона в порядку і я повинен ігнорувати її у такі моменти, на думку деяких експертів.

Ми зробили хороший прогрес, але ця затримка гри в залежності від мене і розбудив мене чи злитися, коли я не хочу чи я просто дуже втомився, змушує мене відчувати себе як давати її назад, щоб хтось інший краще підходить, можете взяти її. Але я клянуся, що я не хочу цього робити.

Мені цікаво, якщо хтось мав подібні проблеми і можуть запропонувати підтримку. Спасибі за читання цього до кінця.

+234
flatroad 19 черв. 2011 р., 20:58:51
Або в зв'язку з ним, у постійній гігієні порожнини рота домашніх тварин.
+233
N Gupta 25 квіт. 2010 р., 08:32:00

Мій малюк колесо клопів недавно вилупилися, і я маю важкий час знаходячи для них їжею. Я намагався зробити фрукти Fly пастка пляшка, воронка, і деякі розбили помідор, але я думаю, що це занадто холодно зовні. Вчора я привів у пастку всередині, але я не бачив ні мух ще. Я знаю, я міг би купити дрозофіли культур, але я не хочу витрачати гроші.

Є краще пастку я можу зробити або гарне місце, я можу подивитися, щоб отримати помилки досить малий для мого колеса баги є?

+195
Cheyenne Parks 13 серп. 2017 р., 21:04:50

Домашні ідеї іграшки для кішок? Я зробив багато, але тепер мій кіт більше не грати з ними:

 • Струни і палиці
 • картон з отворами
 • куля з паперу
 • кільце з паперу
+172
Sanjay Chamoli 23 трав. 2018 р., 03:19:06

Кліщі, як правило, не затримуються більш ніж на тиждень або дві. Вони кусають шкіру, щоб смоктати кров та інші рідини, але це змушує шкіру СКАБ. Оскільки кліщі не можуть прокусити струпи, вони не отримують достатнього харчування, і голодувати, або залишати їх у себе, щоб знайти нову. Це означає, що вушний кліщ-це заразно!

Крім того, кішки часто реагують вкрай роздратовано і підкреслив, павутинний кліщ і часто не можуть спати, тому що вони чують кліщів у власні вуха.

Крім кліщів, є ще кілька способів, як коти можуть мати густий чорний віск у вуха.

 • Кішки і собаки виділяти токсини через шкіру у вухах. Можливо, що ваша кішка має алергію на його їжу або які-небудь ліки він отримує.
 • Його вуха могли бути заражені з допомогою дріжджів та бактерій
 • Там можуть бути поліпи або інші зростання тканин в вухо
 • Це може бути кліщ минулого, яке тепер змушує вуха, щоб виробляти більше воску в цілому.

У будь-якому випадку, якщо перший вет не аналізувати вушної сірки, ви повинні обов'язково задати другий вет. Віск повинен бути оглянутий під мікроскопом і в лабораторії, щоб з'ясувати, який збудник викликав інфекцію або виключити інфекцію як причину.


Слово попередження: кішки дуже чутливі до проблем з вухами. Якщо віск або кліщів, або як повністю перекрити вуха, ваша кішка буде дряпати щоки, а не вуха.

У нас є кіт, який загинув за кілька місяців до приїзду назад, кишить всілякими паразитами, включаючи вушних кліщів. Він свербить весь хутро з обох щік і вух. Більшість з вовни виросли знову, але тепер у нього дуже товста рубцева тканина (тому що він не зупиниться, навіть якщо він подер кривавої) і кілька поліпів у вухах. Він постійно виробляє занадто багато воску, і ми повинні очистити свої вуха регулярно або він знову починає свербіти.

Я сподіваюся, вона не дійде до цього для вашого пухнастого друга.

+151
Jaafar Jaafar 24 січ. 2014 р., 06:19:57

Велкам на домашніх тварин.

Найкраще, що можна зробити, це зняти кришку з ящик для сміття і взяти вашу кішку і посадити її в туалетний лоток і показати їй, як треба копати,взяти її лапу і використовувати його, щоб поритися в посліді, якщо вона пручається використовувати власні сили і показати їй, як це робити.

Можливо, вам доведеться зробити це кілька разів.Не ставте кришку на коробку, поки вона не починає використовувати його правильно вчити, що кішка може зайняти трохи часу, але коли вона розуміє, що вона буде пам'ятати вічно.

Цей відповідь трохи короткі, але у нас є кілька подібні питання на нашому сайті, і я думаю, що це буде закритий як дублікат.

+146
lynette chavez 28 груд. 2013 р., 07:19:30

Моїй кішці 15 зараз і був поставлений діагноз плоскоклітинний рак і, здається, вона може бути на останній її життя. Хоча моя сім'я дуже сумує про цю новину і не знав про фактори ризику до початку свого життя, ми зараз повинні просто піклуватися про неї як можна.

На жаль, для моїх батьків, які тримають її в будинку, вона слинки течуть майже постійно з-за хвороби їй в рот. Це призвело до необхідності постійно витирати їй рот; її ноги стають брудними із слини, змішаної з харчовими продуктами, а меблі та підлога брудняться так само. Хоча це може здатись дрібним, щоб турбуватися про те, що мої батьки повинні зробити багато додаткової роботи прибирати все, і це сумно бачити її в змозі контролювати його.

Ми намагаємося годувати її м'яких, холодних страв, чистити її регулярно, і дати їй життя золото (це не плагін для продукту, але це допомагає), Але проблема її слину все одно залишається. Ми можемо що-небудь зробити, щоб допомогти зупинити це?

+71
Fenelon 30 серп. 2017 р., 20:53:16

Коли ми забрали цуценя Бішон Фризі, він жив в ящику з подрібненої папери. Вони використовували його в якості туалету для цуценят. Це те, що моя собака не дотримуватися правил кліть не бруднити там, де він спить. Моя собака буде дуже засмучений, коли в контейнері, або закрити далеко в області, та ґрунту вологою по всій своїй постелі. Він скиглить і виє Страшно і я боюся, що мої сусіди скаржитимуться. З цієї причини, він і ми внизу.

У нас є щеня колодки ліг і жорсткий підлогу, але він все одно йде на підлогу. Якщо я зловлю його, я скажу йому "ні". У мене є великий сад, і я беру його щогодини, щоб сходити в туалет і хвалити і заохочувати його, коли він робить. Я пробував кілька різних підходів, і нічого не працює.

+42
DimaRUS 25 лип. 2011 р., 03:34:33

Ви говорите, що у вас є когтеточки по всьому будинку, але вони не можуть бути правильний тип. Кішки мають певні преференції для дряпання поверхні, і щось з приводу цього стільця робить його "краще", ніж пости.

Наприклад, у нас був кіт, який любив почухати на нашому Османської. У нас було багато посад, але врешті-решт з'ясували, що у нас не було достатньо високою, для нього - він хотів, щоб отримати хороший довгий ділянку тіла, тому пост мав бути близько 3 футів у висоту. Після того, як ми додали пост такої висоти, він рідко доторкався до Османської знову (замість того, щоб щоденне річ, це стало чимось він раз у місяць або два).

Так, деякі речі, щоб розглянути:

 • Матеріал (картон, ковролін, сизалеві Канат, сизалева матеріал (мотузка і матеріал різної фактури).
 • Розмір (пост повинен бути достатньо високим для них, щоб розім'яти все тіло, принаймні 3 фути; більшість зоомагазин пости не досить високий). Горизонтальні скребки повинні бути досить великими, щоб стояти на, дряпати (як правило).
 • Форми/конфігурації (пост, горизонтальна, ухил, спеціальність)
 • Розташування (якщо ваша кішка чухає конкретний стілець, поставити пости біля стільця; ще одна проблема у нас була з Османською, що це було в середині проходу, так що було дуже зручно, на відміну від скребків у нас були на той момент).
 • Приманки (дати вашої кішці привід, щоб поспілкуватися зі своїм скребок; котяча м'ята, додані іграшки додані вітальня подушки, буде все збільшуватися в своїх почуттях володіння на скребок і зробити його більш ймовірно, хочете, щоб подряпати (і поставити його на запах) своєї меблями).

Крім того, переконайтеся, щоб тримати їх підстрижені пазурі. Навіть якщо вони не будуть дряпати вашу меблі за призначенням, бігають і грають на вулиці може призвести до пошкодження. Альтернатива обрізки (які можуть допомогти в той час як ви з'ясувати, який скребок захоче) буде використовувати для нігтів кришки. Він ще змусить чесати руху на вулиці (так що ви можете відслідковувати Ваші успіхи з пошуком потрібних скребок), але він не заподіє шкоди.

Вас може бути гарна меблі навіть з кішками! У нас 4 кішки і шкіряні меблі. Іноді ми випадкових подряпин від бігати і грати, а не на цілі.

Як останнє зауваження, видалення кігтів у ніколи не рекомендується. Кішки, як правило, стають більш агресивними (особливо гризти), коли ви видалите їх кігтями, тому що це боляче і ви заберете свої захисні механізми. Крім того, як бути declawed кішки в віці це, як правило, розвиваються артрози на лапах яка буде виражатися в коробку болючими, і викликають огиду до лотка. Детальніше про небезпеку видалення кігтів у, я рекомендую лапу проекту

+35
Blissaw 17 черв. 2017 р., 12:54:39

Unspayed самки собаки насправді на більш високий ризик розвитку пухлин молочної залози (рак грудей), ніж стерилізувати собак. Як з будь-яким типом раку, немає ніякої гарантії, що unspayed собака буде розвивати його або що розпилюється собака ніколи не буде його розвивати.

Тут ви можете докладніше: https://m.petmd.com/dog/conditions/cancer/c_dg_mammary_gland_tumor

Доброякісні та злоякісні пухлини молочних залоз зустрічаються досить часто в unspayed самки собаки, насправді, вони є найбільш поширеним типом пухлини в групі. Стерилізація може в значній мірі знизити ризик розвитку цього типу раку, особливо якщо собака стерилізована, перш ніж він має можливість потрапити в тепло.

Генетичну основу можна в деяких породах, і там часто якісь гени, які можуть бути виявлені в собак, які мають схильність до розвитку раку молочних залоз. Наприклад, [...] німецькі вівчарки, болонки та йоркширських тер'єрів, як повідомляється, мають підвищений ризик розвитку пухлин молочної залози або молочної залози в порівнянні з іншими породами.

Редагувати

Маріо прав, сам акт спаровування і розмноження не має ніякого впливу на ризик раку. Собаки в спеку виробляють багато гормонів. У жінок ці гормони часто викликають вироблення молока, навіть якщо вона не приятель. Це, напевно, те, що викликає рак молочної залози.

Стерилізація самки собаки перешкоджає виробництва гормонів, так що більше вона не перейде в тепло.

+17
Baschdl 12 трав. 2016 р., 05:00:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil