Як я можу тримати нечисть з відкритих ручку або корпус?

У мене є 5 курочок, які живуть в загоні, який піддається нападу щурів. Щурів тримати зариваючись під стінами перо і було б непрактично для мене це цегла, щоб тримати їх.

Що це кращий спосіб, щоб щури та інша погань з пера без шкоди, або розміщення на ризик, домашні тварини, що знаходяться в ній?

+430
basedrop 24 бер. 2010 р., 09:46:40
27 відповідей

Як щодо просто дати їй "чекати" щоб навчати і використовувати в будь-якій ситуації як стоп сигналу (необхідно навчити ще один сигнал працює) і якщо готова, коли в неї все добре вже з ним без повідка з будь-якою швидкістю і емоційний стан, передати його перешкоди?

Як зупинити ви могли б хотіти попросити у конкурсі, ймовірно, дуже короткий, можливо, вам доведеться тренувати ці два сигналу через перешкоди разом з дуже різної тривалості між ними, так що вона не передбачати запустити знову сигнал під час конкуренції і роботи, Перш ніж ви хочете його.

+966
MS Fix 03 февр. '09 в 4:24

Так Платіс дати пряму народження, але це лише означає, що яйця вилуплюються всередині риби,перш ніж народжуються немовлята і розбиті раковини.

Я думаю, що, можливо, сталося це зародок усередині яйця вже помер, так що рибу випустили мертвого яйця,буває час від часу.

Це може бути із-за стресів або в результаті поганої якості води.

+942
David Scarlett 22 бер. 2014 р., 05:11:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я придбав трохи досвіду з тих пір, як мав невдалий акт Посейдона, який дарував мені Малліган на клоун. Я поділюся своїми здогадками.

Багато факторів приходять в гру при визначенні агресії з риби:

Їх Природний Темперамент
Це зазвичай оцінюється як неагресивна, напів-агресивний або агресивний (деякі використовують слово жирним шрифтом). Часто неагресивних дається підтекст , крім горбачів. Це за визначенням-це риба одного виду, але часто у просторіччі поширюється на рибу, яка просто схожі (часто congenitals). Клоун, безумовно, в неагресивних, за винятком категорії конспецифичный. Але є більше до нього.

Звідки вони взялися?
Дикі зловили рибу набагато більш схильні, щоб бути агресивним. Вони народилися в життя конкуренції, і бачив такі риби, як маючи той же раціон, а, отже, приймаючи їжу прямо з їхніх вуст.

Скільки риби було тут і скільки років/великий?
Чим довше риба знаходиться у середовищі, тим більше домінувати він буде почувати себе за це. Серед інших видів, це часто проблема (ключове слово, часто). Те ж саме з рибою ставши старше/крупніше. При змішуванні риби, які мають потенціал, щоб бути агресивними по відношенню один до одного, найкраще змішувати їх, коли вони молоді і малих. Деякі види поладите, поки вони ростуть і розвиваються проблеми в подальшому. Однак клоуни що залишимося друзями, якщо вони мали хороший старт. Це не означає, що ви не можете підтримувати упорядкований хаос. Великі ємності (як правило, вважається 100gal або більше) з безліччю кам'яних робіт, іноді може підтримати кілька територій". Це важко підтримувати, особливо ускладнює годування. У разі клоун хоча, наявність анемона(и) може збільшити шанси на успіх. Ви також можете змішати ці фактори, щоб збільшити ваші шанси на успіх. Це ризиковано і вимагає досвіду, щоб отримати права, але це в межах можливого. Ідеальний приклад, коли змішуючи відтінки, ви завжди хочете ввести найменш агресивних риб по-перше, давайте їх викуримо, і переміщення вниз за списком; тримати в кордонах.

Скільки їх у школі?
Клоун рекомендується тримається поодинці або парами; це так просто. Інших, більш агресивних риб, таких як хірурги, часто краще залишити Соло. Однак, особливо у разі жовтого Тан, вони, як відомо, процвітають в групі, якщо введений в якості підстави в молодому віці. Це насправді було показано, щоб знизити загальну агресивність по лінії.

Введення
Ви можете мінімізувати переслідування шляхом введення риби на ніч. Інший метод, який був дуже корисний для мене з потенційно агресивних для декількох видів риб у заводчика мережу на кілька днів. Це тримає рибу в безпосередній близькості, без можливості їх поранити один одного.

+907
Ronnie and Sandy 2 бер. 2015 р., 03:16:13

Схоже, це хвороба. Якщо він не може бути, що він надто надмірна вага, або просто хвороба знову. Кішки інстинктивно очистити.

+891
Brandon Tomblinson 2 вер. 2017 р., 12:58:46

Є кілька причин, чому ви не знайдете рептилій в стандартній рятувальної організації.

Головна причина полягає в тому, що рятувальних організацій тварин не пристосовані для ручки рептилій.

 1. Годування рептилій означає, що ви повинні мати запас або живих комах (які потребують догляду в тому числі), заморожених гризунів або свіжих овочів.

 2. Рептилії вимагають певних температур та світла. Це може зробити великий електричний рахунок для компанії з обмеженим бюджетом.

 3. Більшість дорослих рептилій повинні бути розміщені окремо. Єдина причина, чому зоомагазини можуть піти з житлом рептилій разом, як вони роблять, полягає в тому, що рептилії є молоді і менш схильні до агресивної/територіального поведінки. Рятувальних організацій зазвичай обмежені, скільки місця у них є в наявності, і не мають місця для тераріумів (або навіть грошей, щоб їх купити).

 4. Рептилії вимагають спеціальної медичної допомоги. Більшість рятувальних організацій є ветеринари, які добровільно, або дають знижки послуги, в цілях надання входять тварин з щепленнями та стерилізація операцій. Для того, щоб доглядати за рептиліями, там повинні бути спеціалізовані вет на руках. Не тільки спеціалізовані ветеринари дорожче, вони також більш високий попит, так як є менше з них. Екзотичні веть я ходжу в подорожі між містами, так що я можу тільки призначати зустрічі на певні дні тижня.

  Також розглянути недуг, що рептилії можуть зробити через відсутність догляду, таких як метаболічні захворювання кісток і порятунку рептилій стає дуже дорогим і трудомістким.

Друга причина полягає в тому, що легше на ринку організації і вам волонтери для роботи в притулку, якщо всі вони мають справу з кілька пухнастих собак і кішок. Хоча є багато людей, які не лякайтеся там рептилії у притулку, ви б важко знайти когось, хто не буде відкладати їх годувати.

З-за всього цього, більшість людей буде прагнути обійти цей процес, і ручка усиновлення самостійно. Він також допомагає, якщо ви пошук господарів для ваших рептилій через групу людей, які піклуються про них, ви знаєте, що пошук господарів для вашого вихованця, щоб той, хто здатний піклуватися про них належним чином.

Звичайно, це не означає, що ніхто не відмовиться від рептилій. Змії, черепахи, ігуани і мають недоброю репутацією за те, що збираються люди, які хочуть в якості аксесуара, а потім розуміють, скільки праці потрібно, щоб доглядати за ними. Який є, чому у Флориді така велика проблема з ними, так як вони здатні вижити в цьому кліматі.

Ви зможете знайти деякі спеціалізовані рятує у великих містах, де є попит на такі організації. Ви можете подивитися хороший список великих рептилій рятує на бородатий дракон орг сайт. Ви також зможете знайти невеликі організації, якщо ви шукаєте навколо певної області.

Багато рептилії також вам перетворилися в святилища, де зазвичай немає наміру брати їх в новий будинок. Зазвичай ці рептилії, які страждають від відсутності догляду, таких як метаболічні захворювання кісток, або занадто агресивні, щоб бути оброблені. Зазвичай це ті ж святині, що дикі тварини будуть прийматися, які не можуть бути випущені в дику природу. Хоча я чув про деяких притулків, які спеціально для бірманські пітони і ігуани, з-за номери, які відмовилися в своїй області.

+871
drishit96 10 черв. 2019 р., 09:48:41

Відповідь Джона на місці. Я впевнений, що це був фактично личинки damselfly.

Я хочу додати про те, як він, можливо, влучив у танк, і як я дивився на танк наступні тижні, щоб зловити їх усіх.

По-перше, незадовго до того, як я побачив цього хлопця в перший раз я купив 2 нових заводів. Як Іван вказав у своїй відповіді, личинки, імовірно, прийшли з заводу. У моєму випадку це був яванський папороть і деякі кільчасті Щитолисника - центелли вертикальностей. Від формування рослин було б досить важко виявити їх у магазині, але одного разу в моєму акваріумі вони не зупинялися на рослинах. Я бачив їх на дереві, фільтр-губка, скель і т. д.

Для кількості, я зловив тільки двох. Коли я відповідав на це питання і ще один, як 2 тижні після публікації питання. Тому моя порада тут-Якщо ви знайшли один обов'язково продовжуйте дивитися протягом деякого часу після, тому що є хороший шанс, що він не самотній.

+870
IvanaGyro 18 лют. 2013 р., 13:16:05

У мене кішок+ Кішки, і для нас він дійсно не сильно відрізняється, ніж раніше він був заражений хіба ми не можемо дати йому стільки, і ми уважніше до його поведінки, щоб ми могли отримати ранній показників, якщо він починає хворіти. У нас також є номери Фів+ кішка, яку ми випустили на вимогу, і це не було проблемою.

+866
annette cochrane 22 серп. 2015 р., 16:18:06

Сумно поведінки черепахи є зазвичай результатом черепаха занадто холодно, не вистачає ультрафіолету, або йти в підлозі-сплячому стані (brumation), які, природно, можуть виникнути, коли дні стають коротшими, а нічні температури в осінні і зимові нижче.

Заміни вашого тепла і УФ-лампи може допомогти піднятися духом його, і якщо у вас немає термометра, ви можете перевірити, що температура бака є правильним.

Якщо ви вважаєте, що йому нудно і потребує збагачення, живий корм є хорошим способом, щоб піти, або ви можете сховати ласощі для нього добувати (переконайтеся, що ви берете все, що йому не знайти, це може стати брудним). Цікаво, що деякі черепахи, здається, насолоджуються природний фоновий малюнок, надрукований на зовнішній задній частині танка подивитися. Я не можу поручитися за те, що робить різницю в моїй черепахою, але це не зашкодить!

+856
Jason Miesionczek 26 лип. 2013 р., 13:38:29
Фізичні і хімічні аспекти воду акваріума, які впливають на тварин, що живуть у ньому. Загальні приклади включають рН, температура, солоність, азот і відходів.
+796
Nawer3 5 груд. 2013 р., 14:46:59

У мене є самка собаки, що зараз тічка. Минулої ночі її і мій пес застряг і вона почала плескати.

Це нормально?

+726
Joe Macky 6 вер. 2018 р., 14:32:55

це може бути ваша кішка дійсно багато енергії і просто не знають, що робити з ним,пам'ятайте, кішки найбільш активні на заході і на світанку.

спробуйте пограти ще ввечері перед сном, оскільки ваша кішка буде використовувати частину енергії перед сном.

+726
Large Michael 22 лип. 2017 р., 09:27:18

Я думаю, що ви зіткнулися називається синдром котячої гіперестезії , але загальне ім'я захворювання шкіри прокатки. Не всі симптоми можуть проявлятися, однак за даними проконсультуйтеся Блеквелл, епізодів може становити від декількох секунд до декількох хвилин в довжину і може включати один або більше з наступних:

 • посмикування шкіри
 • жорстокий свист хвоста
 • вокалізації
 • покусування або лизання

Він може також мати розширені зіниці і з'являються ще збуджений.

Є якісь лікувальні процедури, але один з них-це спробувати навчити їх, якщо це можливо (не може, причин буде впливати на це). Однак, як пов'язані статті зазначає, існують і інші захворювання,/захворювання, які мають схожі симптоми (наприклад, гіпертиреоз), так що отримати його перевірили на ветеринара буде дуже гарною ідеєю в будь-якому випадку.

Додаткова інформація доступна на Рено ветлікарня сайті.

Редагувати

Показання для передньою лапою активності від кішки каналі і на VeterinaryPartner.com. Я не думаю, що ви повинні виключити це, може бути, м'який чохол.

+717
Leonhardt Wille 8 вер. 2016 р., 07:48:34

Дуже хороший відповідь є, але є способи, щоб допомогти вашій собаці насолоджуватися прогулянкою, особливо з іншими.

По-перше, зрозуміти, що бездомна собака відрізняється від собаки підняли додому з цуценям.

На базовому рівні, пес, як вовк(предок), але, на жаль, з-за багатовікового людського спілкування, не так ефективно.

Виживання бродячої собаки базується на його здатності ефективно знаходити їжу. Як правило, вони вирушили на світанку і шукати речовина весь день, якщо вони мають. Якщо інші плутає в околицях, є конкуренція і продовольства виснажуються. Якщо собака успішно, він повернеться в лігво влаштовує до наступного прийому їжі, який зазвичай ввечері перед заходом сонця. Знову ж, успіх буде там, щоб повернутися в лігво.

Якщо ви подивіться уважно, ви помітите, що ніяких собак найбільш активні вранці і на початку вечора, поки вони не будуть задоволені, імітуючи вище.

Згідно вищевказаного відповіді, це дуже ясно, що ця собака асоціює з поза поганий досвід, ймовірно, тому, що він сильно боровся, і зараз він задовольняється тим, що ви пропонуєте.

Ви нічого не могли зробити, і він, ймовірно, буде добре.

Однак

Ви повинні запитати себе, якщо ця собака буде щаслива від такого життя? Він вірний собі, у нього краща якість життя він дійсно заслужив?

Я тренував багато собак і можна допомогти йому.

В принципі, собака може застрягти в своїх спогадах:

Зовні = біль/труднощі

Як лідер ви повинні почати думати, що ти можеш допомогти, по-перше, стираючи вище. Собаки можуть відчувати, що ви відчуваєте. Тепер вони виявилися здатні читати людські емоції, розуміти їх та повторити в дослідженні, згаданому тут:

Емоції собаки дослідження

Мислити позитивно і собака теж.

Наступний етап-заміна пам'яті собаки зовні і замінивши його позитивні асоціації.

Спочатку ви починаєте всередині. Навчання основним командам з винагороди є обов'язковим. Це допоможе відносини між вами і собакою, встановлення довірчих відносин. Інші теж повинні бути залучені до створення пакета єдності, надаючи бродячого собаку місце і позитивної мети.

Далі: Час грати, теж з нагородами. Не завжди їжа, іноді обіймає і лащиться або звичайна"хороша собака!"

Почніть з малого. Дрібні речі. Маленькі і часто є кращим.

Повільно рухатися до дверей, то робити це з відчиненими дверима чи в саду. Тоді зробіть це прямо за дверима. Потім трохи далі і так далі...

Це бере роботу, але це варто того... у мене було багато дворняг в моєму житті і якщо ви поставили роботу, ви будете вражені, наскільки великий вони стають. Це також піде на користь вашій іншими собаками... вона затягне їх і справді наповнити своє життя і твоя...

Це займає багато терпіння і сил... я радий допомогти, якщо у вас є питання.

Удачі!

+682
Thasbi Ullah 24 лип. 2012 р., 21:34:49

Сестра на сайті є пост є перметрин безпечний для кішки після її висихання? також посилається відповіді сказавши, що кішок потрібно тримати подалі від перметрин, перш ніж він висохне.

Але там були деякі відповіді і коментарі, припускаючи, що деякі ветеринарні фахівці вважають, перметрин може нашкодити кішкам, навіть після її висихання.

Є дослідження, що показують небезпеку для кішки з сухих перметрин?

+555
Nichole Moore 18 січ. 2013 р., 13:33:14

Більшість кішок вимагають практично ніякої підготовки сміття, урни розраховані на інстинктивну потребу закопувати свої відходи. Поки коробка достатнього розміру (чим більше, тим краще, чим менше), і наповнювач, вибраний не турбувати їх (віддаленими кігтями кішки або кішок з підвищеною чутливістю можуть не подобається багато видів сміття), то тут потрібно дуже небагато зусиль, якщо такі є.

Якщо ви збираєтеся усиновити дитину з авторитетних порятунку або притулок, кіт вже повинен бути навчений посліду; притулку та прийомних сім'ях, не тільки відпустити їх, куди їм заманеться. Доросла кішка теж може мати встановити особистості і поведінки, і рідше, ніж кошеня для розробки питань лотка після прийняття. Дорослі кішки часто мають важкий час, знаходячи розміщення ніж кошенят, часто через сприйняття, що вони давно здалися через лотка питання; рятувальний зможе допомогти вам знайти кішку з відповідною індивідуальністю, і немає відомих проблем.

Коли приносять нову кішку будинку, хороший спосіб, щоб допомогти йому акліматизуватися, щоб обмежити простір, доступне на першому, і щоб кішка знає, де на litterbox на прибуття в дивному просторі (сорі атрактанти можуть також допомогти в цей період). Це часто рекомендується встановлювати кота в лотка при здачі його перевізнику на перший заїзд. Нехай кішка є простір і час в новій кімнаті; нехай її приховують і не переслідувати його чи намагатися змусити його вийти з укриття. Повністю покинути приміщення, тому може бути комфортно, і він буде використовувати коробку самостійно.

Крім того, будьте готові, щоб очистити належним чином нещасні випадки протягом розрахункового періоду. Не сваріть кішку за них, і взагалі їх прибрати ферментативний очищувач призначений для очищення тварин відходів, або, що зона почне пахнути необхідне місце туалету для кота.

Ви можете також мінімізувати ймовірність майбутнього посліду питань, переконавшись, що кішка володіє великою кількістю чистої води і переконавшись, що вони добре зволоженою (годування вологий корм є дуже корисним для цього); більшість послід проблем, пов'язаних зі здоров'ям проблеми, а не поведінкові, і більшість з них походять з сечі, що є не досить розбавлені. Сприяння розведеної сечі допомагає запобігти ці проблеми зі здоров'ям.

+544
JackDaw 22 лип. 2017 р., 19:30:24

ТЛ;ІН

Які типи нашийники і шлейки є безпечними для вашого собаки? д-р Софія Йін-достатньо уважно подивитися на ваші варіанти. Тим не менш, він зачіпає в більшій цілості, ніж ефективності, це питання де ви знайдете більше думок, ніж фактів поза поведінкової-дослідної літературі, так що я думаю вам краще всього:

 1. зважити всі плюси і мінуси кожного методу
 2. бути чесним про ваших власних навичок і досвіду, і
 3. проконсультуйтеся з ветеринаром або професійним тренером, перш ніж приступати до коригування програми навчання.

Причини, щоб уникнути дросель ланцюга

Є багато причин, щоб уникнути ланцюга дроселя, але з інструментальної точки зору головна причина уникати їх полягає в тому, що їх важко використовувати правильно. Питання включають в себе:

 1. Неправильна посадка, де комір залишається занадто туго у всі часи.
 2. Неправильне розміщення призводить до нездатності випустити після корекції.
 3. Бідні ГРМ тренера, в результаті чого позитивне або негативне покарання, яке закріплює неправильна поведінка.
 4. Необмежена діаметр штуцера, що може призвести до нерв або пошкодження трахеї.

При правильному використанні професійного тренера, P-форми дроселя, використовується для своєчасної доставки "повідець поп", яка повинна бути інформаційною , а не каральні. Це вкрай важко зробити, майже ніколи не трапляється з домашнього навчання, і не надає "контроль". Є просто більш ефективні інструменти для цього.

Суспільства-Дросель Альтернативи

Якщо ви приймаєте необхідність неприязню нашийники (не всі), то ви можете розглянути можливість використання обмеженого дроселя, що виключає можливість фактичного захлинаючись в небезпеці. Варіантів у цій категорії включають в себе:

 1. Зубець коміри.

  Як приклад, Герм Шпренгер швидке звільнення не затягуйте, якщо буде правильно підібраний за розміром. А комір, звичайно, виглядає середньовічним, це дійсно гуманніше, ніж душити нашийник. Тим не менш, все ще можна використовувати це неправильно в різних способів, тому, будь ласка, зробити додаткові дослідження, перш ніж вибрати Зубець комір.

 2. Мартінгейл або ковзання коміри.

  Вони дуже схожі на плоскі пряжки коміри, але короткою ланцюгом розділ (або інший матеріал), що дозволяє забезпечувати обмежений затягувати, коли живе кільце тягнуть. Це найбільш часто використовується з собаками, які можуть відступати від коміра, або хто може отримати вигоду з надзвичайно-товариства затягуючи у своєчасній корекції. Загалом, ці нашийники не дають "підсилювач керма", але краще всього використовувати в якості інструментів безпеки для гонок порід або м'яких засобів навчання для дуже м'яких собак.

Керівник спрямовує і приборкує

Інші альтернативи, які забезпечують зворотний зв'язок і контроль включають в себе:

 1. Слово Halti або ввічливий лідер хомути.

  Як і будь-яким інструментом, неправильне використання може призвести до пошкодження. Добре підходять і ніжні використання дозволить запобігти пошкодження очей, носа, пошкодження, і шию пошкодити, але все одно повинні бути використані з майстерністю, ретельністю і належної підготовки.

 2. Шлейки

  Це ще одна широка категорія і включає в себе джгути, які надають ніякого контролю, але багато інтернет-безпеки за рахунок розподілу тиску на грудну клітку, а також інші джгути, які призначені, щоб дати собакам тактильним зворотним зв'язком через груди-встановлені кільця (наприклад, врожаю).

Особисті Рекомендації

Для досягнення оптимальних результатів в даний час я рекомендую клікер підготовки, З або без ніякої винагороди маркери. Однак, коли безпека є основним фактором, начальник джгути або Зубець коміри можуть дати вам додатковий контроль необхідний, щоб тримати вас і вашу собаку в безпеці під час прогулянок.

+512
Debbie Nelson 7 бер. 2014 р., 14:54:28
 1. Хто-небудь знає безкоштовні послуги ветеринара в районі Альбіон, штат Мічиган?
 2. Що не так з критим кішка, з сірими жижа з шкіри? Нещодавно вийшов на вулицю і потрапив у бійку з іншим тваринам на ніч. Не було пострілів, і багато білочок в області. recovering from the traumatic event grayish goo
+408
lonestarz 19 груд. 2013 р., 16:39:08

Моя 8 тиждень старий німецька вівчарка-це буде ящик тренувався з нами прямо зараз. Ми мали її майже тиждень, і я думаю, що справи йдуть добре. Мої очікування не надто високі, так як вона ще дуже молода.

Вона щаслива залишитися в своїй клітці на ніч без нас. Вона не сильно скиглити на всіх.

Зараз ми тару її тільки вночі. Ми встаємо кожні 2 години або близько того, щоб дозволити їй пописати.

Проблема в тому, що у неї було три ночі, де вона ходить в туалет в своїй клітці в протилежному кутку, де вона спить. ( ми зробили це як малі, як ми могли б для неї, щоб відповідати її розмірами, але є ще простір для неї, щоб сидіти на одному кінці і вміти писати в інший кінець здається).

Спочатку вона, здавалося, бути в змозі утримувати її протягом приблизно 4-5 годин вночі і буде добре ( перші дві ночі з нами у неї не було нещасних випадків).

Але зараз вона вже кілька поспіль. Я хвилююся, що вона навчається це нормально пописати там. Що ми не хочемо, все очевидно.

Я не знаю нікого, хто мав скриньку навчання цуценя, перш ніж так що я просто шукаю підтвердження того, що ми робимо неправильно, або якщо ні, то як ми можемо поліпшити її зупинити мочитися в свій ящик на всіх.

+354
Anne Berntsen 16 жовт. 2014 р., 15:23:42

Єдино правильну відповідь, якщо ви стурбовані тим, щоб ветеринар оглянув її.

Це, як кажуть, в той час як вона все ще лікується тижні після операції, по всій імовірності, у неї все добре. Ти сказала, що зовнішні шви не пошкоджені, що дуже важливо. Ветеринар буде розміщений внутрішніх швів, де її яєчники, матку, і є невеликий ризик, що надмірна активність може послабити ці шви і викликати внутрішню кровотечу. Таких ускладнень буде дуже незвичайним тиждень після операції.

Я думаю, що це розумно, щоб уважно спостерігати за нею протягом наступних 24 годин, і якщо ви помітили які-небудь зміни в поведінці, болі, блювота, зниження апетиту, апатія, або інші патологічні зміни, то щоб взяти її відразу до ветеринара.

+336
Makar Uplay 23 трав. 2019 р., 02:56:44

Якщо ви не готові нести відповідальність за тварину протягом всього його життя, то ви не повинні приймати це тварина. Для кішки, то слід очікувати менше 15 років, і потенційно більш 20 років відповідальність. Вам потрібно забезпечити корм, наповнювач для туалету, щеплення, медична допомога у разі аварії і травм, а також догляду наприкінці життя за цей час. Ви також повинні надати збагачення у вигляді іграшки, когтеточки, для кішок і меблі, крім базових потреб, таких як миски для їжі і води і лоток для туалету. І ви можете виявити, що те, що ви купили не підходить вашій кішці. Ви купили невеликий ящик для сміття, але вона більше кішки і потребує більше місця. Ви купили джингл іграшки, але вона воліє опудал мишей.

Ви здійснювали цієї кішки залежать від людини для виживання. Якщо вона залишається як сліпа, вона найвірогідніше помре. Якщо ви не в змозі доглядати за нею, ви повинні зв'язатися з місцевою рятувальною (якщо є) чи знайти людину, яка б змогла взяти на себе відповідальність (оцінити їх, щоб вони не зашкодить кошеняті). Життя бродячих кішок, як правило, короткі, з жорстокою смертю; навіть без її залежність від людей, вона все одно буде краще, якщо вона тримається як критий кішки. Ви повинні взяти на себе відповідальність, як мінімум, за те, що вона буде мати хороший шанс на гарне життя, як це можливо, так як той, хто зробив її залежною від людей.

Кішки, як правило, власної підстилки поїзд. Вони, природно, схильні приховувати свої відходами; ви можете почати з котом-залучення посліду або підстилки добавка для лікування вона використовує ящик на ранній стадії, якщо ви вирішили її удочерити. Поки вона знає, де скринька, вона повинна мати ніяких проблем швидко навчитися використовувати його.

Кішки не мають "сім'ї" шлях людини. Немає ніяких причин, щоб не desex усиновленої кота, і відмова зробити так призведе до Кот роумінг (можливо, ніколи не повертаються з-за прийнятих кимось іншим або бути вбитим, поки другий помічник), а також ще більше безпритульних кішок, які мало живуть жорстокою смертю (в ті життя, чинять негативний вплив на місцевих диких тварин, таких як птахи). Якщо ви вирішили взяти на себе відповідальність за неї, ти повинен її стерилізувати, і тримати її в приміщенні.

Колишній збивається можна зробити фантастичні housecats; один з моїх нинішніх трьох був врятований вуличного кошеня, який дуже добре пристосувався до життя в будинку, і який тепер ніколи не доведеться боротися, щоб знайти їжу чи притулок або піддатися ризику бути вбитими авто, інша тварина або жорстокого людини. По годівлі бездомних, ви тільки тих, хто бореться за них, але решта залишаються. Знаходячи, що кішка будинку в приміщенні, будь то ваші власні або ким-то Ви довіряєте, ви можете видалити всі ці труднощі, а також захист вашої місцевої дикою природою і допомагає зменшити проблему перенаселення з бродячими кішками.

Якщо ви вирішили взяти її на себе, пам'ятайте, що наявність домашнього вихованця-це давальницьких відносин. Вам доведеться внести корективи у свій спосіб життя, і їй доведеться також налаштувати. Як і будь-які відносини, ви не можете очікувати, що одна зі сторін робить усі поступки, якщо вона хоче сісти на меблі, дати їй місця, щоб сидіти. Якщо вона хоче гризти дроти, сховав їх. Але якщо вона хоче, щоб розбудити вас в 5 ранку, потяг її не робити цього. Зрозуміти, куди йти на компроміс з нею, і ви будете не тільки допомогти їй жити краще, але ви знайдете свій власний збагачений нею спілкування.

+288
Salpkey 23 жовт. 2019 р., 19:47:00

Деякі дослідники вважають, що домашні кішки ніколи не розумово рости повністю і вони завжди так дивляться, як їх мама. Кошенята, як слідувати за мамою навколо і робити те, що вона робить, коли вона це робить. (Вони йдуть і робити там теж хоч власну річ). Якщо мама їсть кошенят може бути і що-небудь з'їсти.

Кішки набагато більш загальний, ніж люди думають. При цьому не вважається стайня тварини, як собаки, вони як і раніше витрачають багато часу на спілкування один з одним і тусується зі зграєю (зграєю кішок).

Мої кішки в основному за мною з кімнати в кімнату, і кріпляться на дві з них, як сходити в туалет, коли я навіть. Пару кішок більш незалежні і, як правило, робить свою справу.

Робить вашу кішку слідувати вашій навколо будинку і зазвичай близько? Якщо так, ваша кішка, ймовірно, сильно прив'язані до вас і може розглядати вас як "мама" і любить поїсти, коли ви знаходитесь на їжу, ймовірно їдять.

+282
BitQueen Nl 7 жовт. 2013 р., 21:57:37

У мене вчора один 8-тижневим кішечка і одна майже 9 тиждень старий кошеня. Вони обидва дуже помірно, але коли вони знайомляться один з одним, кожен раз, коли вони роблять зоровий контакт самка сичить на чоловіків. Йому не подобається жінка шипить, так він тікає і ховається під щось.

Часто він приходить до неї, як він цікавий, але вона тільки сичить на нього. Це не схоже на повномасштабну шипіння, але вона робить те ж саме, коли вона грає з її іграшки кішки і не було ніякої агресії на дорозі. Вони обидва були налякані і заліз до мене на коліна і спав на верхній частині один одного в різні сторони і спав у машині.

Всю ніч, жінка поклала на мене охороняючи мене від самця. Він буде нявкати, а якщо я нявкнув тому він забирався на ліжко і намагаюся наблизитися, що вона є, і ходити навколо мене на ліжку, а потім повернутися вниз в сторону.

Жоден з них не лякливий, а також обидва відмовилися з'їсти або випити що-небудь, так як я отримав їх приблизно в 6 вечора вчора. Це 1 вечори тепер і я починаю хвилюватися, що вони просто хочуть, щоб грати і досліджувати.

Я повинен взяти їх до ветеринара?


Оновлення: цей чоловік тільки почав їсти сухий корм самостійно, і мені вдалося зробити жінка, щоб з'їсти трохи їжі. Я не знаю, чому вона така примхливий, але вона пожирала велика кількість його змішують з сухий корм їй близько 36 годин після того, як я отримав її.

Щоб зупинити їх бої я використовував є улюблена іграшка на ліжку і кожен раз, коли вона зашипіла на нього я відразу ж узяв її на руки і поклав її на підлогу і нехай це будуть інші, в свою чергу. Спочатку їй здалося, що іграшка належала іншої кішки і не її, але в кінці кінців вона здогадалася, що вона могла грати з ним стільки, скільки вона хотіла, якщо вона не шиплять на інших кошеня. Вони грають і ганяються за хвіст і т. д. з іншим.

+274
developer1011 27 лип. 2018 р., 16:00:55

Досвід навчив мене, що це не питання про те, щоб йому "стоп", щоб попісяти всередині, стілець в цьому випадку, але запропонувати вашій собаці багато пісяє можливості зовні.

Взяти його зовні, і терпляче чекати, поки він пісяє. На самому початку це може зайняти 30 хвилин, навіть годину, але це стає легше і швидше, чим більше ви тренуєтеся цього.

Після того, як ваш ссе мастиф, кажуть, 'пі-пі' і винагородити його з частуваннями. Промити і повторювати кожен годину (якщо ваша собака все ще має бажання пописати всередину, повторити швидше), і через деякий час ваша собака буде знати, що він буде винагороджений, коли/якщо він пісяє на вулиці.

+184
khamgthanghang 16 серп. 2013 р., 12:44:53

Коли ви переміщаєте танк, і провести його тільки з боків, там дійсно буде великий тиск на дно і це може призвести до пошкодження. Особливо якщо акваріум досить великий (як у тебе, схоже) і не порожній.
Як правило, ви повинні спробувати зробити танк як можна порожній при переміщенні. Видаліть будь-які великі камені або прикраси, і видалити якомога більше води (важливо при переміщенні акваріума).
А потім спробуйте поставити деякі протитиск, тримаючи його 1 рукою на дно.
Але це не може бути легко зробити з великим баком (я можу зробити це з мого 30 літрового акваріума, але я б не зробити це з нічого більше, ніж це)
Ще краще було б зрушити танк на дерев'яну дошку, а потім нести колоду замість танка.

Оскільки ви, здається, щоб перемістити його досить регулярно, і ваш танк вже пошкоджений, я думаю, це дійсно важливо, що ви почати це робити зараз, щоб уникнути подальших ушкоджень.
Я б порадив вам його навіть ставлять на хорошу дошку постійно. Це зробить його набагато легше.
Просто переконайтеся, що планка досить товстий, тому він не зігнеться небудь.+118
Scubadooper 18 серп. 2014 р., 10:24:58

Він думає, що ваші руки іграшки, і його інстинкти говорять йому, щоб полювати. Замість того, щоб навчити його, що руки для ласки і носити їжу в миску, а не їжа/себе здобич.

Ви повинні припинити дозволяти кішці грати з вашими руками і тільки дозволити йому накинутися на або грати з прийнятним цілям. Коли він потрапляє у той настрій, захопити одну з його іграшок і перенаправити увагу.

+115
edwoollard 6 лют. 2011 р., 12:50:27

Тунець в олії - єдине, що моя хвора кішка не може переварити в даний момент. У нього запалення легенів і знаходиться на лікуванні; кашель змусив його проковтнути повітря, який, в свою чергу, робить його "ДАК" багато. Що фейк котик тунець-це пластик або щось; через 6 годин після перетравлення, справа доходить до всього, в той час як тунець для людини даючи йому вологу і стає перетравлюється. Воду Pack-це шлях занадто солоний, і я ніколи не бачив "несолоне" тунця. Знайшовши її без сої для людини-це місія в себе!

Він зазвичай відмовляється від їжі будь-мокрий або вологий корм для кішок, воліючи його сухий, але сухої та комбінованої воду не перетравлює досить швидко за ним, поки він хворий. Крім того, знаючи, що він отримує столову ложку подрібнених "Реал" тунець після його ліки, яке він ненавидить, тримає його від дряпання мене занадто багато.

Очевидно, що це лікування для хворої кішки, але кількість засудження і страх скрізь огидно. У моєї мами була кішка, яка тільки їла тунця для людини і він дожив до 35 років і помер після її наверх, щоб вона була активна (і здоровим) і до кінця. Звичайно, стару істину-немає людей, їжа для вихованців дуже слушні поради, і, очевидно, з тієї ж причини, повторювані дієта, те ж саме збирається викликати дефіцит кожен раз (як для людей, так і тварин).

Корм для тварин доповнюється, так що ви можете служити їм кожен день. Це має бути їх основний раціон, щоб він був збалансований для них.

+102
Sexy Baby 10 бер. 2013 р., 08:06:37

Існує продукт під назвою Безпечний лапу , яка зроблена для домашніх тварин і дітей. Антиобледенитель це домашня тварина безпечний претендувати на мішок.

Я б не став турбуватися про ваших домашніх тварин їм, я ніколи не бачив токсичності, що відносяться до цього і я живу в дуже важкий лід провінції так це (кам'яна сіль), що використовується скрізь 24/7. Ще хороша ідея, щоб тримати його подалі від них, але ви не повинні бути стурбовані залишки в свій будинок від людей.

+74
Amelia Alby 12 бер. 2012 р., 01:37:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil