Як довго я повинен залишити морську свинку до введення нового партнера?

Один з моїх двох морських свинок померла кілька днів тому.

Я чув з декількох джерел, що одна свиня по своїй волі страждати так що я буду вам іншому. Я повинен зробити так відразу, або почекати пару тижнів?

+519
jomofrodo 11 черв. 2012 р., 23:27:51
40 відповідей

У мене наполовину сіамська чорна кішка і вона любить харчуватися на що-небудь, що я ношу (слава богу не на моїй шкірі). Зазвичай я не проти, як вона супер-гіпер-і це один з небагатьох разів вона спокійна. Вона, як правило, приходять до мене на диван і годують трохи перед сном, але це нормально. Але останнім часом я прокидаюся в 6 чи 7 ранку, щоб кошеня лежав на мені і на підсосі на моєму рукаві, з її кігтями в мою руку. На жаль, я живу в однокімнатній квартирі, тому просто замкнув її в спальні на ніч не варіант. Є в будь-якому випадку, я можу переконливо відмовити її від цього? Як правило, немає ніякого способу, щоб відвернути її від смоктання, ніяких іграшок або продуктів харчування буде працювати, вона дійсно зосереджені на ньому, що я, чому я здався і дозволив їй смоктати мій топ, як вона зробила це не все, що часто і тканина не збирався обламати, так що ніякого збитку. Але кількість підсосі тільки зросла Анс я не думаю, що це мудрий, щоб продовжити дозволяючи їй вигодувати мене, коли я сплю.

+972
Ben Perry 03 февр. '09 в 4:24

У мене була схожа проблема з однією з моїх собак (дворняга). Ветеринар припустив, що це може бути пов'язано з їжею, тому я почала процес ліквідації. Виявилося, що вона була не дуже добре для червоного м'яса. Після того, як я змінила свою дієту для баранини (кращою для собак з алергіями і проблемами травлення) і куркою, кров в калі і пронос припинилися. Спробуйте переключити харчування вашої собаки на деякий час. Якщо це не допоможе, УЗД може бути наступний крок.

Якщо ваша собака є знімач, може бути, це може пояснити кашель. Ще один з моїх поранилася при використанні нашийника і був подібний кашель, справи пішли на краще, коли я використовував упряжі.

+967
paramita 11 лют. 2019 р., 21:42:20
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

нижній частині спини кішки часто не ходити, якщо погладити кота.

у цій області вистачає кота для кішки під час в'язки і можуть бути пошкоджені самців кігті,він часто робить вам innfected до цього.

коли кішки б'ються вони не намагаються захистити свої голови і області живота, але вони не здатні захистити нижню частину спини, тому ця область часто буде боляче і innfected в бій.

ви повинні перевірити попереку вашої кішки на регулярній intervalls,часто хутро в цій області можуть відчувати себе трохи жорсткий, або, як він злипання разом, якщо є деякі пошкодження є,болячки в цій області майже не глибокі, але вони можуть зробити innfected.

мої кішки стерилізовані вона закритий/відкритий кішка, але вона все одно постраждає в попереку час від часу нетерплячі коти.

так що ваші реакції кішки, коли її гладять там приблизно те ж саме з або без болю,Багато кішки просто не люблять, коли їх гладять там.

+966
milko 27 січ. 2015 р., 10:41:49

Чотири кошеня були закинуті в моєму дворі (я бачив тільки один раз мама, коли я виявив кошенят). Коли я їх відкрив, вони вже були добре скоординовані, вміє ходити дуже добре, і соціальних. Я оцінюю їх зараз близько 5 тижнів. Всі вони важать близько 10 гр. Один з них можна їсти вологий корм, і дуже коротке хутро один (виглядає передчасним, хоча це середня вага порівняно з його братами і сестрами) тільки бере пляшку, але не дуже добре. Як тільки вони можуть бути відучила тверді (вологий) корм для кішок?

+951
XL Zheng 30 квіт. 2018 р., 04:21:53

Якщо не лікувати його належним чином, і це ще гірше буде важче лікувати.

Наш Пітт Буля була вушна інфекція і ветеринара довелося чистити вуха дуже добре, вони дали нам антибіотик, яким лікують широкий спектр бактерій, і ми теж давали краплі, щоб покласти в вуха, і полоскання. Свято застосовуючи полоскання і краплі протягом двох місяців ми, нарешті, отримав вушну інфекцію під контролем.

Наш Пітт бик мав вушну інфекцію протягом декількох місяців і ми пробували різні домашні засоби для його лікування, жоден з яких не працював; насправді він, швидше за все, стало ще гірше і наші собаки постраждали. Коли ви думаєте про часу, грошей, болю і ризик намагаються лікувати її самостійно вам краще покладатися на свій вет і платити $150.

+904
user27380 30 січ. 2014 р., 12:15:10

У мене молода кролиця, яку я знайшов 4 місяці тому. З тих пір у неї був послід з 7 зайчиків. Вони зараз 13 тижнів. Коли я зустрів її, вона була виснажена і респіраторна інфекція. Вона лікувалася від цього. Її аналізи і рентген грудної клітки в норму, проте її інтенсивність дихання ще 140. Вона поводиться і виглядає здоровим. Крім її дихання бути підвищеним. У кого-небудь є ідеї?

+892
PsyKoWebMari 25 лист. 2011 р., 06:15:44

Я чув, що птахів потрібно виключити кожні 10 до 20 хвилин. Я також чув, що деякі птахи можуть бути навчені, щоб срати на команду. Ми розглядаємо птицю в будинок, і вас цікавить, які види домашніх птахів можуть бути привчені?

+887
Elijah Lynn 31 жовт. 2019 р., 05:20:28

Я б сказав, що рибки не будуть в безпеці в залежності від, як велика черепаха. Раніше у мене була черепаха, і кожен раз в деякий час ми могли б взяти кілька рибок, щоб нагодувати його, як лікувати. Він звичайно буде плавати навколо і намагаються душити на них. Він буквально хотів піти і трохи з'їсти їх небагато. Це було досить заплутано. але йому знадобилося близько півгодини, щоб закінчити 4 або 5 середніх рибок.

Тепер ваша золота рибка звук набагато більше, ніж живця я годував свою черепаху. Я не впевнені, який тип у вас є черепаха, але вона не здається великою натяжкою можна сказати, що він цілком може почати щипати на ласти і врешті-решт почати робити вбиває.

Одна річ, щоб мати на розум, якщо ви думаєте про збереження невеликих черепахи, на зразок тих, що розміром з чийсь кулак, він може бути злякається великі зграї золотих рибок. Золота рибка в моєму досвіді, як правило, плавати більш менш в групах. Він може бути вражений і просто залишити в спокої рибу.

+849
Gansteret 17 трав. 2011 р., 13:25:55

Задати свій притулок, якщо вони шукають прийомні родини для будь-якого з своїх вихованців. Вони часто потрібні вдома, щоб доглядати за вихованцем, який не готовий до прийняття з-за зцілення від хвороби/травми, поведінкові проблеми, бути більш підкреслив у притулку, надто молоді, недоважування або на усиновлення, а іноді тому, що їм просто немає місця в їх прийнятті центром для всіх своїх усиновлена домашніх тварин.

Притулок платить за медичну допомогу сприяла домашніх тварин, а іноді і їжі, і приймальна період може тривати від декількох днів до місяця (в залежності від того, чому тварина є прийомним), що дає вам великий досвід з твариною. Поговоріть з персоналом про те, що ви шукаєте, і вони можуть бути в змозі допомогти вам знайти прийомну тварина, яка може в кінцевому підсумку прийняття. Деякі з їх приймальних домашні тварини можуть мати особливі потреби, які ти не готовий займатися, а у інших немає особливих потреб і роблять чудові домашні тварини, навіть якщо вони не зовсім готові для прийняття.

Як правило, у притулку будуть шукати прийомну сім'ю, який має певний досвід роботи з тваринами, так що якщо ви новий власник домашньої тварини, це не може бути варіантом.

В кінці Фостер період, якщо це не спрацює, ви можете повернути тварину в притулок з чистою совістю, знаючи, що ти дав йому хороше місце, щоб жити в очікуванні того, щоб стати прийнятними. І може бути, ви дізналися більше про те, що ви шукаєте в домашнє тварина.

Це може бути важко отримати гарне почуття тваринного справжню особистість після декількох відвідувань в притулок, моя остання собака була виплекана в собачому притулку, який відновлюється після травми - в притулку він був соромливий і замкнений, не дружелюбний на всіх, і шарахалися від будь-якого контакту (можливо, з-за травми). Коли ми його побачили у притулку, вони сказали, що вони шукають приймальню для нього, поки його рани зцілилися, тому ми вирішили виховувати його, продовжуючи дивитися на тварину. Навіть коли ми забрали його додому він був дуже сором'язливий на перший так і залишився у своїй клітці майже весь час...минуло кілька тижнів вдома, перш ніж він відкрив, щоб стати грайливим, люблячим тварин. 3 тижні у адміністратора програмі, нам сказали в притулку, що ми хотіли усиновити його, вони тримали його в приймальні програмі до 6 тижнів точка, щоб вони могли впоратися з його подальшою медичної допомоги, потім обробляються на усиновлення (при усиновленні внеску, так як ми його всиновили). Рік потому йому був потрібен штифти видалені з ноги, ветеринар знав, що він був прийомним, подзвонив в притулок і вони організували процедуру за дуже низькою ціною, в основному ми просто сплатили розхідники і нічого не платили за вет час.

+828
Ubaidah 7 вер. 2016 р., 22:25:01

Деякі кішки стають дуже прив'язані до своїх "улюблених" людини, моя Бірман постійно хоче бути зі мною, наприклад, і коли я поїхав на кілька днів (вперше в житті) він був практично приклеєний до мене кілька днів після того, як я повернувся.

Я думаю, що фактори, які посилюють цю тенденцію у вашої кішки:

Вік

У кота плані він трохи постарів в 15 років і в цьому віці він, напевно, хоче бути красивою і з "його" людини - ваше ліжко, ймовірно, досить зручні для нього, додати в тому, що воно буде пахнути тобою, і якщо він може зробити Вас приєднатися до них там, тоді зрозуміло, що він хоче, щоб Ви були там з ним. Моя подруга з кішкою аналогічного віку тільки що переїхав і випробував дуже схожу поведінку, їх кішка в буквальному сенсі спить майже весь день їх подалі під ліжко, коли вони знаходяться поза. На відміну від свого молодшого кота (~ 4 роки) була набагато активніше в плані досліджуючи новий будинок.

Зміна навколишнього середовища

Коли ви переїхали, що забрали його знайому територію, і поки він міг не боятися нових умовах він, ймовірно, не відчуваючи необхідності "позов" будинок в тій же мірі, молодший кіт. Це буде ще сильніший ефект у результаті того, що він ніколи не рухався і раніше, старий будинок був буквально постійно з ним на все життя.

Хвороби

Поки не в гострому стані він, ймовірно, в курсі його проблем щитовидної залози до деякої міри, і знає, що ти один, що змушує його відчувати себе краще, піклуватися про нього.

+815
hkw2028 24 лип. 2015 р., 01:21:03

Деякі кішки просто "соціальні їдці", тобто вони з якихось причин потрібна компанія під час їжі. Це може бути також, що вони не в якості їжі мотивованими, так як вони увагу або грати мотивованим. У цьому випадку, кішка може не їсти, якщо їх власник не буде в кімнаті, тому що вони хочуть знати, що господар робить більше, ніж вони хочуть їсти.

+780
user136286 15 лип. 2014 р., 17:09:03

Враховуючи, що ви "безкоштовно годувати її годувати кролика від Агро-кооп", я підозрюю, що це занадто високою харчовою цінністю. У нас є досить хороший погляд на кролика травлення в наше питання і відповідь може кролики пукати? який включає в себе велику кількість позитивних відгуків.

Кролик травлення в першу чергу залежить від переміщення великої кількості малоцінних продуктів харчування. Коли вони отримують набагато високої харчової цінності, вона руйнує все. Природний баланс бактерій в сліпій кишці змінюється, вони перестають їсти їх cecotropes, в cecotropes не такі, як нормальні заячий послід, вони липкі і противні. Cecotropes, який підживлюється високої вартості продуктів харчування значною мірою все, що ви описали у своєму питанні.

Загальне правило великого пальця полягає в тому, щоб дати 1/4 чашки гранул на кожні 5 кілограмів маси тіла. Це тільки керівництво вам може знадобитися, щоб налаштувати його, у нас одні зайчики в нашому будинку, що суттєво більше, а інші, що потрібно менше.

Ви сказали, що ви нещодавно змінили корм на продукт з місцевого Агро-кооп, що їжа призначена для виробництва кроликів; розведення матерів набори, які будуть також їдять і швидко ростуть, тому їх можна вживати молодим. Навіть у стриманості, що, ймовірно, висока вартість харчування. Іноді це навіть рекомендують не годувати окатишів

Ваш кролик б'є її ногами сміття, тому що вона не любить покакати в її ящик для сміття, як і ти. У короткостроковій перспективі при вирішенні цієї проблеми, я рекомендую поміняти їй підстилку частіше.

Деякі питання, які буде корисно прочитати.

+760
YeLang Gao 4 трав. 2018 р., 06:15:58

Camplyobactor зазвичай зустрічається в курку або м'ясо птиці. Особливо якщо він не був приготований досить добре.

Це навряд чи були передані від людини до собаки, це більш ймовірно, щоб бути передані в протилежну сторону. Скоріше всього в тебе собака їсть або п'є.

Як кампілобактер інфекція поширюється

Вживанні в їжу заражених продуктів є найбільш частою причиною цієї інфекції. Campylobacter-це часто зустрічається в сирому або погано приготованому м'ясі птиці.
Час від часу інші джерела інфекції включають:

 • інфікованих людей, особливо дітей
 • з тваринами, особливо цуценята та кошенята
 • вітчизняний фондовий
 • сире молоко
 • забруднену воду.

Перевірити всі її продукти харчування і джерела води, і якщо вона має доступ до всякої фигне, або падло, і не дати їй сирої птиці, що в минулому він використовується по даті.

+749
user40403 30 вер. 2017 р., 05:43:40

Крита/відкрита дискусія слизький, тому я не буду йти туди (хоча я категорично проти того, щоб дозволити домашньої кішки бродять за межами вільно).

Після інциденту собака ваша кішка пов'язує природу з небезпекою, тому ви повинні переконати її, що це безпечно. (І, будь ласка, переконатися, що це дійсно безпечно для неї, я припускаю, що ви не хочете, щоб ваша кішка, щоб бути розірваним на шматки собак) поставили слід обробляє на поріг, що ведуть назовні, і бути там, щоб заспокоїти і похвалити вашу кішку. Спробуйте гуляти з кішкою на повідку, наскільки їй зручно їхати в такий час (не змусити її!). Не замикайте вашу кішку, будьте близькі і доступні, так що вона відчуває себе безпечніше (якщо вона асоціюється у вас з безпекою).

+717
Sudarshan Surya 9 жовт. 2018 р., 13:26:13

Це продовження з Кіт не їсть, рідина накопичується в черевної порожнини, ультразвукове дослідження виявляє маси в тонкому кишечнику

В основному, мій кіт ліг на операцію сьогодні, щоб мати тонкому кишечнику маса видаляється. Він не їсть/п'є і рідина накопичувалася в черевній порожнині.

Коли хірург увійшов, він не знайшов масового...замість цього, він знайшов розділ кишечника покриті білою бляшки і потовщення. Він також виявив білі бляшки в ряді інших областей і всієї черевної порожнини.

Він також заявив, що Білий бляшок у кишечнику викликає "дифузії" і скупчення рідини в черевній порожнині.

Він не має остаточного діагностики, що це таке.....але він думає, що це може бути рак або ФІП (критий кішки тільки). Він взяв білого кольору антибіотик 1 день тому.

Він буде приймати біоптатів бляшок і відправляючи їх до патології, яке займе тиждень для постановки діагнозу.

Хто-небудь знає, що це таке? Це рак? Ми можемо лікувати/вилікувати?

+704
slinto 5 квіт. 2013 р., 14:16:45

Я кваліфікована медсестра ветеринар. Якщо ви дійсно так стурбовані, як ти кажеш, прийняти вашу собаку до ветеринара. Деякі породи собак не мають рожеві ясна. Деякі породи мають синій ясен або сірої гумки, як собака. Як довго десни вашої собаки були такого кольору? Як довго ваша собака їсть так, як ви описали? Він може є в Таким чином з-за стоматологічних проблем. Як я медсестра, ветеринар і не лікар я за законом не можуть нічого діагностувати, але якщо він має будь-яку форму зубів або захворювання ясен, це може бути болючим для нього, щоб поїсти. Собаки зроблені для виживання в дикій природі і, як такий, буде продовжувати їсти, навіть якщо це боляче це робити, але якщо це дуже болісно, вони можуть відмовитися від вживання в їжу всі разом, хоча їх першочергове завдання (як і будь-якого іншого біологічного виду), щоб вижити, а це значить, що їсть.

Знову ж таки, будь ласка, прийняти вашу собаку до ветеринара і принести тільки свіжий зразок його Пу І сечі (взяти зразок сечі в середині шляху-не в самому початку і не в кінці, а в середині, коли він робить пі-пі). Це допоможе ветеринара, щоб побачити, якщо щось відбувається в животику або сечового міхура, що викликає його спосіб харчування.

Я сподіваюся, що це допомагає

+674
Mritunjay Gupta 28 жовт. 2015 р., 23:03:02

Цей підхід був почати якомога раніше.

на наступний день після народження нашого сина, ми послали моя сестра-в-законі будинку з одним з пелюшки ми використовували. Вона поклала тканина на нашу ліжко, так що наші кішки могли звикнути до запаху (кішки зазвичай сплять на ліжку).

Коли ми привезли його додому, ми тримали його окремо від кішки протягом першого тижня або так, і потім почав дозволяти кішкам, щоб побачити його, поки він спав. Оскільки наші кішки зазвичай дуже ласкаві, вони хотіли бути там, де ми були, який зробив його легше отримати їх звикли бути поруч з моїм сином (принаймні, поки він спить або годує).

Тихе істота, яка не рухається набагато простіше для кішки, щоб пристосуватися до кричить малюк, який постійно рухається і намагається схопити хвости, так що почати рано! :Р

Важливо, що кішки завжди відчувають, що у них вихід, якщо вони починають відчувати себе некомфортно. Не забрати їх і тримати їх поруч з дитиною. Не перегородити шлях до виходу.

Протягом місяця, один з наших котів взявся спить в своєму ліжечку з ним. Наш старший почав уникати його, коли він почав бігати по дому, але тепер, через 3 роки, дозволила йому погладити її. Наш самий полохливий кіт, який взагалі дуже рідко бачили відвідувачів, досить комфортно з моїм сином, щоб не втік, коли він проходить повз, але це порівняно недавня зміна.

Це допомогло зовсім небагато, що, як тільки мій син був досить старий, ми доручив йому годувати кішок (ми заповнювали свої миски в день з невеликою кількістю консервів змішаних з сухою, і він хотів роздати їх кожної кішки).

+659
Blanca Villalon 19 груд. 2015 р., 22:29:59

Моя мама годувала чотири фералс і їх ТНР б . Вона померла в минулому році, а сусід продовжував годувати їх щодня в будинку моєї мами. Я там був у вихідні протягом останніх восьми місяців і впізнав їх. Вони зазвичай лежали на її ганку або у дворі більшу частину дня. Вони не занадто близько до вас, і вони не дозволю тобі доторкнутися до них, але вони, здається, бути зацікавлені в людях.

У будь-якому випадку, я зараз будинок виставити на продаж, а не продовжувати годувати їх там. Ми підібрали їжу і переніс його за рогом будинку сусіда, заснованому на рекомендації я отримав від дика кішка рятувальна група. Вони сказали, що кішки будуть відчувати запах їжі і знайти його там. Я не чув, що вони знайшли його ще (пройшло 3 дні) і цікаво, якщо хто має досвід з такою ситуацією і може дати пораду.

Звичайно, я сподівався, що нові господарі будуть годувати їх і далі хай живуть на майно. Я планую запропонувати, щоб допомогти з витратами, оскільки я знаю, що вони їдять і скільки.

Мета полягає в тому, щоб переконатися, що вони мають продовольства і прісної води, доступної для них у разі, якщо новий власник не поставив їжу для них.

+658
fechnert 26 лип. 2015 р., 20:48:27

Самий вірна ознака можливого цуценя розмір-це розмір його ж статі батька, якщо він породистий. Це великий думаю, якщо він являє собою суміш.

Я точно можу сказати, що розмір лапи-це не завжди показник кінцевого розміру собаки. У мене одна чистопородна німецька вівчарка з величезними ногами, двічі як великий, як наступна собака (теж чистокровна німецька вівчарка), а великий той, що з невеликим розміром ноги. Люди завжди питають мене, якщо він буде зростати на ногах. Ні, він дорослий. Він просто приходить з різних німецьких вівчарок, які є великими кістками і, отже, мають великі ноги. Він також має comparitavely велика голова, як і його батьки.

+658
AdityaTS 30 бер. 2018 р., 12:35:34

Ви не можете покласти рибу в будь-який танк, який не був на велосипеді і чекати, що вона виживе. Велоспорт акваріума-це процес формування корисних бактерій, які фільтри для води, аміаку. Цей процес зазвичай займає близько 30 днів. Коли ви отбеливаете танк, він вбиває всі бактерії в бак, так що ви повинні заповнити його і чекати ще 30 днів, перш ніж знову додавати рибу до нього.

Сам відбілювач-це дуже безпечно для використання на обладнання та об'єкти, які були в акваріумі і сам акваріум, якщо він повинен бути ретельно продезінфікувати перед повторним використанням. Полоскати 3 рази повинні позбутися досить відбілювач, щоб знову зробити його безпечним. Ви також можете додати очищення водопровідної води, таких як прем'єр, який видаляє хлор та хлорамін, а також дозволить ефективно нейтралізувати відбілювач. Ви також можете висушити його і дайте йому сидіти протягом декількох годин.

У вашому випадку, я підозрюю, що риба смерть настала в акваріумі не циклічно, а не з хлоркою.

+653
esavard 14 лип. 2012 р., 14:47:00

У мене семи місячний havenese хлопчик і трьох-місячний havenese дівчина, яку ми нещодавно взяли цуценя дівчинку і мого хлопчика, він постійно намагається нагнути її я боюся, що він зможе проникнути в неї і заподіяти їй біль так що я можу зробити, в мене є футболка з ним прямо зараз, тому я не можу взагалі нічого робити, але він все одно намагається.

+649
tagliatelle 17 трав. 2013 р., 22:31:01

Я думаю, що мій жіночий ши-тцу-це Альфа зграї в нашому домі. Вона вже 2 років. І вже в цьому році її 2-ой спеки. Вона злиться, коли мій псів і пестить її. Я можу що-небудь зробити, або просто нехай це буде?

+636
Dotiouz 13 черв. 2017 р., 16:15:46

Прості відповіді, що як мінімум хтось повинен чистити ящик для сміття і перевірити їжу і воду, а в ідеалі це має бути хтось любить кішок, яким кішка любить, а хтось готовий прийняти деякі час, щоб грати/погладити кішку. Я наймаю знайомого підлітка за це.

Довгий відповідь полягає в тому, що дуже багато залежить від особистості кішки. Я знаю кішок, які паніку кожен раз, коли їх людини відкриває валізу; я знаю кішок, які можуть бути тільки надійні протягом п'яти днів (за яким я повинен погодитися з ними, що на litterbox стає досить бридко).

Я пропоную відвідати catsitter кожен день як мінімум, поки ви добре знаєте допуски свій власний кіт. Чим більше, тим краще, особливо якщо кішка може мати будь-яких медичних проблем. Найняти надійного підлітка, особливо той, хто любить кішок можна досить дешево. (Я плачу $10 в день, так як я можу собі це дозволити, це багато значить для мене, і це частково виправдання, щоб спонукати дитину думати про те, як заробити і економити гроші, - але я впевнений, що я міг би просто попросити її не робити як послугу, або будь-якою ціною між ними .) Якщо ви не знаєте, кому Ви довіряєте з допомогою ключа, візьміть дорослу кішку-няню чи в посадці кішку хороші варіанти хоч і дорожче.

Альтернатива-це визнати, що ваш спосіб життя, ні в даний час підходить до власника вихованця. Або з'ясувати, як кішка могла комфортно подорожувати з вами; іноді, що може бути зроблено, щоб працювати.

(Так, я бачив два рази в день рекомендації. Чесно кажучи, якщо ви не знаєте кота проблеми зі здоров'ям, я вважаю, що перебір. Не погана ідея, тільки важко виправдати ціну /рівень вигоди. YMMV.)

+600
Lily Brown 10 лист. 2010 р., 00:20:52

Коли я прийняла свого кота, він зробив тільки пищали звуки. Він схожий на кошеня, але мені сказали, що він 3-х років. Зовсім недавно (сьогодні) коли ми прийшли додому, замість того, щоб просто пищати на нас, він почав робити реальні звуки нявкяючою кішки на нас. Я підняв все життя кішки, але зазвичай близько 6 місяців до року, вони, здається, осідають на їх нявкання. Я зробив деякі погуглити і все, що я можу знайти кілька статей про те, якщо кішка перестає нявкати або йде від мяу до скрипу, але не навпаки. Будь-яке розуміння?

Як відзначити також, ми були "розмовляти" з ним. Сенс, ми мяу на нього, коли він пищить на нас. І йому, схоже, подобається.

+584
user70733 12 лют. 2016 р., 20:00:10

Домашніх кроликів часто називають будинком кроликів. Вони із загального домашнього кролика акцій , які простежують їх походження до кролик, або Європейський кролик (викопують cuniculus) родом Південно-Західної Європи (Іспанія та Португалія) і Північно-Західній Африці (Марокко та Алжир). У дикій природі ці кролики живуть у підземних мурашниках, в малих групах. Територіальності і агресії в значній мірі сприяє кроликів дозрівання процес і забезпечити виживання населення. Диких кроликів використовувати послід (часто називають таблетки) для позначення території групи Уоррена. Ця природна звичка є частиною того, що призводить до легкості ящик для сміття підготовку, але й приводить до необхідності більш ніж один ящик для сміття , коли кролик має велику площу, як всі, або частину будинку (зайчик докази напрями тільки будь ласка).

Агресія у кроликів зустрічається в двох основних формах. Одне поведінка з людьми; інший є взаємодія домінування з іншими зайчиками. Він може бути фізично ініційований зуби або нігті, звукове попередження у вигляді бухають або гарчить , також можливо. Взаємодія з іншими кроликами підпадає під загальне поняття "склеювання", і повинні бути розглянуті в іншому питання/відповідь. Введення декількох кроликів для тривалого співіснування не варто ставитися легковажно.

Агресивну поведінку зайчика по відношенню до інших людей може мати безліч джерел, все є поведінкові й можуть бути зміненіформи, як правило, приймалися щипати, рвалася & гарчати. З гарчанням будучи помірно рідко. Кожен кролик-це особливий випадок, є багато інтернет-ресурсів (тобто Будинок Кролик суспільство) і є багато місцевих організацій (тобто Кролик сперечальників , які можуть надати допомогу у виявленні причин та корекції поведінки.

Кішки і кролики , Хоча вони можуть не робити добре в природі, дуже добре в будинку. Досвід групи волонтерів, з якими я працюю, виходить на єдину кота і один кролик, будучи, можливо, одним з найбільш простих дружніх відносин зробити (одного або різних видів).

Собаки і кролики знову вдома відрізняється від дикого. Ця взаємодія дуже залежить від особистості двох тварин, і узагальнення неможливо. З-за можливої різниці в розмірах, взаємодії більшою мірою залежить від собаки.

Загалом будинку кроликів часто домінують істота в кілька видів побутових. Зрештою кролики дуже вимогливі уваги і будь-яка тварина, чи людину, яка буде забезпечувати догляд за вимогу , не потрібно турбуватися про Банні агресії.

+576
Vinod Mehra 17 вер. 2012 р., 06:06:57

Насправді він шкідливий, якщо кіт їсть їх багато... типу три або більше в день протягом декількох днів. Метелики отруйний порошок на свої крила. Хоча він не може заподіяти шкоду їх є кілька, декілька, через кілька днів можуть викликати ваш кіт став млявим, втрачає вагу і сильно захворіє.

+565
jane Carney 27 січ. 2014 р., 18:56:11

Мені потрібна моя кішка, щоб схуднути, вона має 4-річний, 19 фунт, короткошерстий кіт.

Щоб уточнити, вона не природно велика кішка, її вага-це проблема. Її передбачуваний ідеальний вага буде близько 10 фунтів.

В даний час Я годую її з 1/2 чашки сухого корму на добу разом з 1/4 чашки сухої їжі, вранці іноді, якщо вона голодна, та 1 банку вологого корму кожні два-три дні. (Пурину один сухий корм, незвичайні свято попурі вологий корм)

Моє питання: які інші альтернативні варіанти у мене є, щоб керувати своєю вагою, крім цього, перемикання типу їжі, яку я їй дав?

Ці образи не її, але вона виглядає приблизно так само.

Всі та будь-яка допомога та поради будуть оцінені!

enter image description here

enter image description here

+365
Louis Levene 8 бер. 2014 р., 09:24:44

У мене дві собаки, обидва Хреста бігля і кавалер, а найстаршому, чоловік-це 2, а молодшій 1, жінка. 5 місяців тому моя молодша почала нападати на мого старшого, коли він був поруч з нею їжу, або коли ми даємо йому більше уваги. Він не мстити і боїться її, коли вона робить це. Вона навіть бере його кістки, і він дозволяє їй. Йдучи поруч із нею її гарчання. Я вважаю, що у мого молодшого є проблеми з самоповагою і хоче бути любимо, і ми любимо її. Я даю їй перший пріоритет, коли я виходжу на вулицю (вони залишаються на відкритому повітрі) цілує її, обіймає її всякі дрібниці, потім мій старший. Але вона, здається, хоче все увагу. Коли я йду в мій старий і приділяють йому увагу мій молодший йде поруч зі мною. Мій старший одразу виїжджає і робить щось ще. Тиждень тому моя молодша половина лікування, і збирався дати їй відпочити, але віддав його моєї старшої. Вона стала дуже агресивною і почала кусати його. Кожен раз, коли мені доведеться тримати її дуже міцно, інакше вона може вислизнути і почати знову нападаючи на нього.

Явні ознаки свого гніву, перш ніж вона впадає в очі, що вона дивиться на мій старий з повним фокусом, потім нападає. Вона менше, ніж мій старий. Він завжди був пасивним собака не кусає. Навіть коли хтось неприємностей йому, що він кусається, але не дуже сильно і тільки мене зупинив.

Як я можу виправити її поведінку?

+355
user207148 20 трав. 2016 р., 14:33:05

Я також хотів би переконатися, що немає іншого бренду, який йому сподобається. Багато кішки просто не може є певні марки або види. Моя здорова кішка може з'їсти тільки один вид їжі, який я дізнався після декількох місяців досліджень і турбуватися. Якщо він відкидає його там може бути хороша причина для цього і є випадки, коли люди годують своїх кішок їжу, яка робила їх смертельно хворий.

Я б по магазинах навколо для чого він любить.

+306
Matthewmdn 8 серп. 2012 р., 17:55:44

Все це хороша відповідь. Технічно, тільки Маріо' відповідь є відповіддю. Однак інші відповіді дуже добрі та пояснює, навіщо потрібні сім-карти.

Я просто хочу ще один

https://www.tokopedia.com/futureworldstore/xiaomi-smart-dog-button-tags?src=topads&m_id=8748255

Він використовує Bluetooth, як плитка.

+285
Hui Yu 30 лип. 2018 р., 08:41:21

У мене є 11-річний Бішон Frisé. Вона знаходиться в хорошій формі (8.9 кг) і їсть в основному раціон. Виключення складають випадкові крихітні шматочки моркви (вона любить його!) і деякі собака жує (тільки білки) 3-4 рази в тиждень.

Рекомендоване добове кількість корму для собак, я повинна дати їй надрукований на упаковці собачого корму я купую.

 1. Ця сума повинна бути надана відразу?
 2. Скільки разів на день я повинен розділити цю кількість, щоб максимізувати користь для здоров'я?
 3. Який найкращий час дня, щоб її годувати?
+239
Igor Freire Costa Passarinho B 7 жовт. 2016 р., 17:28:59

Нещодавно ми придбали собаку до дверей, щоб дозволити нашій собаці входити і виходити за власним бажанням - однак, хоча він буде виходити з дверей, щоб розслідувати шумів він не прийде назад, поки хтось вийде і "дозволяє" йому; я не знаю, як тренуватися, щоб він знав, що йде в і з дверей, сам по собі, добре.

Він може використовувати собачу двері не проблема, проблема він буде сидіти і чекати дозволу, щоб повернутися. У нас є тільки ця двері протягом декількох днів - я показав йому, як користуватися дверима і винагородив його за те, через обидві сторони, проте коли я ставлю його миску з кормом всередину (після нього я робив так) потім пішла, поки він був на вулиці, він проявив інтерес, але, здавалося, боявся, зробити це без дозволу.

Будь-які поради будуть оцінені, я боюся, що він вийде на вулицю в холодну ніч, коли ми спимо і думаємо, що він застряг за межами (не замкну цю двері, собачка, з-за форми двері).

+225
Galit 10 груд. 2018 р., 21:10:16

Моя собака буде йти днів без їжі, якщо хтось сидить з нею і сили для її собачого корму. Спочатку я думав, що це було, тому що ми годувалися їй недоїдки зі столу кожен раз в деякий час, але я зупинив цю практику, але вона все одно не входить в її їжею більш ніж на 2 або 3 корм.

Коли їй руку подають, вона завжди важко спочатку, але в результаті з'їсти все в своїй тарілці. Так, я знаю, що вона повинна бути голодна.

Є які-небудь пропозиції про те, як я можу заохотити її самостійно? Я пробував просто залишити страву на підлогу в надії, коли вона голодна, вона з'їсть, але це може тривати кілька днів, перш ніж я, нарешті, хвилюватися і вдаватися до подаючи їй руку.

+173
MetaBrain 18 вер. 2018 р., 21:34:04

Перший крок до відповідальним власником тварини, коли тварина демонструє значні зміни (як описано тут), щоб взяти тварину до ветеринара, щоб переконатися, що немає жодних проблем зі здоров'ям.

Проблеми зі здоров'ям можуть викликати проблеми ящик для сміття кількома способами.

 • Кішка з сечової болі в (інфекції або камені в будь-якому місці в системі) буде пов'язувати цю біль з ящик для сміття і буде шукати альтернативні сайти.
 • Кіт, який був з віддаленими кігтями (або тільки передні або передні і задні), або кішка з артритом, може знайти смітити незручно користуватися, і шукати м'які місця, щоб піти.
 • Кішка тривоги або інших психічних розладів може раптово вирішити, що їм потрібні різні коробки для пописати і покакати, а якщо ти тільки забезпечує єдине поле, пописати не повинні бути поховані.
 • Знову тривога може викликати почуття невпевненості, тому вони можуть бути маркування території. Це особливо вірно, якщо кішки не стерилізовані (але у мене була ця проблема навіть в стерилізованих жінок).

Як тільки проблеми зі здоров'ям були виключені, починають шукати поведінкові рішення. Для однієї з наших котів цей етап пішло 2 роки, так що будьте терплячі і розглянути всі.

По-перше, подивіться на зміни в навколишньому середовищі. Ти змінився послід? Собаки новий для сім'ї? Ви вже переїхали? І т. д.

Якщо ви не змогли визначити які-небудь зміни (відбулися зміни, але іноді це важко знайти), а потім почнемо викладати урни. Одна з пропозицій-поставити коробку, куди б він пішов. Ще один варіант-просто поставити купу і переконайтеся, що ви очистите місці, де він був дуже добре використовувати чорний світло, щоб переконатися, що він пішов).

Спробуйте різні типи коробок (криті, відкриті, різних розмірів, різної висоти(іноді стара кішка буде мати важкий час отримати високе вікно), різні форми тощо). Спробуйте різні види наповнювача. Спробувати різні локації (деякі кішки хочуть, тихому місці, подалі від трафіку, інші хочуть бути в центрі всього).

Продовжувати використовувати чорний світло, щоб відстежити, куди він іде і переконайтеся, що ви чистий, де він був дуже добре. Якщо ви не позбутися запаху, кіт буде продовжувати асоціювати це місце як місце, щоб помочитися. Є кілька прибиральників ви можете використовувати як диво природи, або деякі загальні побутові вироби, такі як оцет. Не використовуйте відбілювач для очищення котячої сечі, як насправді може виступати в якості аттрактанта.

Деякі замітки з власного досвіду:

Ми пройшли через етап з одним з наших котів, коли я поміняла підстилку і потім не повернутися на поле навіть після перемикання назад у вихідний сміття. Я замкнула його у ванній кімнаті з коробкою сора протягом 2 днів (з їжею і водою, розміщений на іншій стороні кімнати з коробки сміття), і тоді він був у порядку знову.

У нас є ще один кіт, який боїться/територіальні питання. Ми спробували її на Прозак, але це не допомогло з урною ситуації. Зрештою, ми створили власний туалет у головній ванній кімнаті, перенесли її миски для корму та води в спальню, і зробив це її територія. Коли ми спимо чи немає вдома, вона там з закритими дверима. Вона взаємодіє з іншими кішками, коли ми в змозі контролювати. Це в основному вирішив проблему (час від часу, коли ми вдома інша кішка використовує свій лоток, щоб ми теж перейшли на кота джина, типу автоматичної коробки, так у неї свіже вікно, що її і не треба прибирати цю коробку відразу, якщо інша кішка використовує його).

Удачі!

+161
Fixieis 30 бер. 2011 р., 15:13:25

У нас (нібито) Мейн-Кун і перської суміші. Я помістив деякі трави (петрушка і цибуля) на наш балкон. На правій стороні, там теж якась квітка, я й забув, яка вона.

Цибуля перебували на правій стороні, і кішка буде стрибати на перила і відгризти шніт-цибулю. З цибулею, здається, погано для кішки, я переніс їх у середину. Тепер вона лізе за петрушкою, щоб дістатися до шніт-цибулю. Їй наплювати на заводі, ні на петрушку. Здається, вона хоче з'їсти отруйну погань.

Our cat eating chives

Ми повинні турбуватися, або будуть невеликі суми, які вона іноді їсть не нашкодити їй? Я міг рухати цибулю подалі, балкон-єдине місце з великою кількістю сонця в нашій квартирі :-/

+144
JwJosefy 17 лип. 2019 р., 02:37:18

Я можу відповісти на це питання виходячи з мого досвіду роботи в якості шеф-кухаря з сертифікації в області продовольчої безпеки, санітарії і гігієни.

Золоте правило харчування "4 40 140". Тобто, в більшості місць в США, безпеки харчових продуктів і санітарії керівних принципах кажуть, що їжа, яка була в інтервалі температур від 40 градусів за Фаренгейтом (4.4 Цельсія) і 140 градусів за Фаренгейтом (60 градусів за Цельсієм) протягом 4 годин повинні бути утилізовані. Це залежить від темпів зростання різних видів шкідливих бактерій і інших патогенів в цьому діапазоні температур. Діапазон зазвичай називають "ТДЗ", або "температура небезпечну зону".

У той час як кішки і собаки біологічно відрізняються від нас, само собою зрозуміло, що вони, ймовірно, не повинен бути підданий речі, які очевидно небезпечні для нас.

Посилання:

http://www.fwe.com/files/pdf/brochures/FoodSafety.pdf

http://fsafood.com/main/serviceareas/seattle/seattleArticleTemplate.aspx?nid=4a659b5d-f40f-476b-b0b3-40a04d14371a&ref=-1 "Кожен раз, коли нагревшиеся після охолодження їжа залишається в зоні небезпека (41 - 140 F) протягом чотирьох годин, вона повинна бути відкинута"

https://www.udemy.com/haccp-food-handlers-course/ "Потенційно небезпечні продукти харчування не повинні піддаватися впливу температур від 4°C до 60°C (40°F та 140°F) протягом більше чотирьох годин загальне накопичене час."

http://www.piperonline.net/Content/Blast_Chillers__Shock_Freezers.cfm "FDA і нормам HACCP дозвіл максимум 6 годин, щоб охолодити продукти харчування від 140 до 40 градусів, в той час як зараз в деяких країнах дозволено тільки 4 години".

Розуміння страви: принципи та підготовки

http://state.tn.us/youth/dcsguide/manuals/HACCPBasedFoodSafetyPlanforYDCs.doc "План безпеки продуктів харчування для відділу дитячих послуг Теннессі ... негайно прийняти коригуючі заходи, якщо їжа не вистиглу від 140 ° С до 40 ° С протягом 4 годин.

http://www.cdc.gov/nceh/vsp/training/videos/activity/processthree.pdf "Потенційно небезпечну їжу необхідно охолодити протягом 4 годин до 5°C (41°F) або менше, якщо готувати з продуктів, при температурі навколишнього середовища, наприклад, відновленого харчовими продуктами і консервами з тунця".

+116
Matthew Haeck 5 груд. 2014 р., 22:52:12

нам не подобається залишати її без будь-якої ідентифікації.

Якщо ваша проблема забезпечення ваша собака ідентифікується, ви повинні розглянути вашу собаку мікро-відколи, якщо послуга доступна у вашому регіоні (країні). Мікрочіп являє собою пристрій розміром із зернятко рису, який вводиться під шкіру собаки через швидка процедура. Мій досвід показує, що сервіс має вартість понад $35, щоб виконати, і немає ветеринарів, які іноді "щербин" спец, так як це хороший спосіб, щоб тримати відсутні собак виявлено і повернули їх з їх власниками.

Більшість ветеринарів мають доступ до сканера, який може бути запущений за собаку і буде звучати з даними по ідентифікації собаки. Багато рятувальні організації вихованця мікрочіп собак, яких вони виховують, так що якщо ви врятували вашу собаку, це вже може бути мікро-відколи. Мікро-відколи собака не буде запобігти його від крадіжки, але якщо його віднесли до ветеринара, деякі ветеринари перевірить собаку на свій перший візит, і власник буде ідентифікований.

+101
mhoffman13 7 груд. 2014 р., 06:41:54

У мене маламут щеня 4.5 місяців. Він ходить регулярно щеня школі, добре змішується з іншими собаками і отримала досить-таки непоганий асортимент команд, тим не менш, у нас є серйозна проблема з ним стає надзвичайно агресивним з приводу "вкрадених" їжа.

Ми тримаємо його з кухні, але нещасні випадки відбуваються, і він пробирається свій шлях у Інколи. Як тільки він потрапить всередину, він робить прямо у відро для сміття і починає рвати на все, що він може зробити зуби. Будь-яка спроба зняти його результатів у велике гарчання і деякі досить огидні рани, якщо йому вдається отримати руку або руки. У цей вечір він отримав мою руку досить сильно, щоб намочити кухонне рушник з кров'ю.

Він-прекрасна собака у всіх інших випадках за винятком, коли йому вдається вкрасти людську їжу.

Всі тренування я роблю це їжа винагороди, що ґрунтується, в основному, через невеликі печива і шматочки ковбаси, і, крім того, нахабно намагаючись проникнути зайве, коли я не дивлюся, він терпляче чекає своєї нагороди, і я можу отримати вкрадений горщик легко в цьому контексті, він просто втрачає голову людям їжу.

У спробі виправити це, я повернувся в руку подаючи йому всю свою їжу і почали деякі прості кордону навчання, але ще рано і кожен сліп виглядає як величезний крок назад. Крім навчання нагороди, всі його годівля здійснюється зовні, і він йде зовні, поки ми їмо.

Я б дуже хотів допомогти, як я можу вирішити цю агресію за сміття.

+46
Primeonix 27 вер. 2011 р., 14:29:57

Ні! Вони були одомашнені тварини, які ми здійснювали залежить від нас, для нашого задоволення - вони не речі, які можна викинути, коли ви не хочете їх.

Вона буде винна у злочинному зловживанні тваринам.

Як обмежити кошенят, щоб отримати самців каструвати, а самок стерилізувати.

Якщо ви нехай ваша кішка вагітна, ви повністю несете відповідальність за життя кошенят народить.

Після того як кішка досить старі, їх потрібно каструвати або стерилізувати (хоча це технічно правильно говорити про кастрації чоловіків і жінок навіть tho09ugh операції-це абсолютно різні)

Це безвідповідально дозволити кішку породи якщо ви можете абсолютно точно бути впевнені, що будуть хороші будинки для кошенят.

Кішки не повинні мати підстилку, щоб відчувати себе задоволеною. І чоловік не повинен запліднити кішку бути справжня кішка. Це маячня.

В крайньому випадку, вагітна жінка може бути стерилізовані і абортованих ембріонів. Звучить погано, але це набагато краще, ніж кошенята будучи звалище і зустрічі з одним з надто численних форм небезпеки і страшною смертю.

Якщо б я піймав когось скидаючи кішку або кошеня - ну, це не доречно describge, що я буду робити з ними тут

Я б, звичайно, переконайтеся, що кішка або кошенята знаходяться в безпеці, перш ніж висловлювати своє невдоволення в ясній і простий спосіб.

Я навіть не спробуємо розглянути деякі коментарі в інших відповідях!!!

Кішки не одноразові. Вони люблять і милі істоти, які ми, люди, приручали робити нас відповідальними за їх турботу і безпека.

Як отримати тріщину про ласкавих і ручних кошенят краще, ніж диким, тому що вони мали б гарне харчування - ви не хочете почути мою справжню реакцію. Це чиста маячня.

Насправді здичавілого кошеня (правда здичавілого кошеня, не сліпа) буде робити imeasruea Блай краще, ніж "приручити" викинутий кошеня. Здичавілі кошенята народилися і виховувалися без контакту з людьми, але вони отримають свою матір, щоб забезпечити їм належний догляд, любов, молоко, потім тверда їжа.

НЕМАЄ НІЧОГО, ЩО ВИПРАВДОВУЄ ДЕМПІНГ КІШКА, НЕЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ! Нічого!

Якщо поруч з тобою, я б узяв їх в одну мить.

Скидання небажаного кота або кошеня чи будь-одомашнена тварина - повинні бути жорстоко покарані злочину. Я не думаю, що вирок років в недонесення буде занадто багато покарання

Це смішно, щоб скинути тварина, і очікувати від них, щоб вижити і жити добре!

+31
Mark Baker 15 бер. 2019 р., 15:22:20

Якщо така поведінка відбувається тільки у воді, я дійсно зрозумів, що це значить. Як довго це триватиме, якщо інша собака це терпить і що відбувається після?

Але що ви можете зробити, це не так вже відрізняється від будь-якої іншої (на суші) поведінка, що ви хочете підірвати: передзвонити їй. Миттєво. Коли вона починає плавати у бік іншої собаки, вона повинна повернутися. Взаємодій з іншими собаками для неї буде обмежуватися межами води. Коли вона не повернулася, сьогодні не буде більше кулі будуть кинуті. Весело робиться, коли ви робите це "весело" для інших собак/людей. Може бути, в якийсь момент Ви можете тренувати її з допомогою собаки, що б терпіти її поведінку. (Але тільки в тому місці, де вона б напевно миттєво повернуться до вас, якщо покличуть.) Тоді ви можете дозволити їй підійти, але знову передзвонити їй, коли вона виявляє ані найменшого бажання доторкнутися до іншої собаці на шию. Це етап, на якому ви навчити її "правильно", дружнього спілкування-це добре, все інше знову зупинити всі веселощі миттєво.

+24
JRyan 14 вер. 2016 р., 16:04:00

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil