Чому моя собака лиже весь час?

В даний час у мене дві собаки, Один 13-річний чоловік та 1-річної жінки. Жіночий цуценя має дуже характерним відношенням до кожного вона оточена, або кого-то вона тільки що зустрілися або хтось Новий, вона починає лизати все, що можна (взуття, одяг, руки, обличчя і т. д.), навіть об'єкти, хтось взаємодіє з, хороший приклад стався днями, коли я був купання 13-річна, вона піднялася на деяку меблі, щоб дістатися до мене і почав лизати мило я використовував.

Вона зазвичай більш схильні лизати шкірі людей, але вона лизнути що-небудь ще, вона може досягти, коли вона "відмовлено в доступі" до шкіри.

Чому вона лиже весь час?

Примітка: Я помітив її, поки вони знаходяться в спокої у дворі і вона не лиже нічого, якщо хтось (людини) є.

+385
HarsilSPatel 23 лист. 2014 р., 01:29:13
38 відповідей

Це дійсно не має значення. У 2 лікарські препарати всмоктуються в систему іншим способом. Підшкірно буде швидко всмоктуватися і надходити в кров, хоча поглинання в тканинах. Усні ліки повинні бути метаболизирован, аби увійти у вашу систему кроликів. Багато разів, воно потрапляє через шлунок і кишечник, потім часто переробляли в печінці, перш ніж він стає ефективним в лікуванні цього стану. Джерело

Так що, якщо ліків вашого кролика було наказано працювати на зустрічних курсах, порядку їх слідування не повинен мати значення. Це ще, напевно, варто зателефонувати вашому ветеринара, щоб переконатися, що вони не повинні бути розтягнуті або відданий в певному порядку. Іноді, ліки для того, щоб лікувати і потім ще дається для боротьби, що лікування перш ніж саме лікування стає токсичним. Я сумніваюся, що в даному випадку, як більшість ветеринарів буде робити, що лікування в клініці, щоб переконатися, що режим здійснюється належним чином, але це ще, напевно, варто зателефонувати, щоб бути впевненим.

У разі вашого ветеринара за вихідні, ви могли б також досліджувати ліки, виписані і переконатися, що вони безпечні при спільному прийомі. Якщо ви не можете знайти що-небудь, зателефонувати фармацевта, щоб пояснити свою ситуацію і запитати їх, чи є ризик взаємодії. Хоча це тварина ліки більшість фармацевтів мають деякі знання про основні види медицини і більшість тварин препарати є похідними лікарських засобів надано для людини.

+989
Pamkatz 03 февр. '09 в 4:24

Багато речей може викликати сутички в соціальній ієрархії групи домашніх кішок і призведе до появи нових або загостренням бойових дій. Деякі приклади, зміну в стані здоров'я одного з котів, переїзд в новий будинок (або навіть нові/переставити меблі), зміна умов життя (наприклад, кількість або тип урни, люди все більше тому увага є більш дефіцитним ресурсом), або стрес. Можливо, навіть рутинну будинку змінилася ваша поїздка може спровокувати кішки, щоб спробувати переглянути умови їх спільного проживання. Безкоштовний роумінг, бродячих або здичавілих кішок, які рухаються в також можуть викликати порушення, якщо ваші кішки можуть бачити його через вікно або скляні двері.

Гризня може заспокоїтися самостійно протягом декількох днів, або може стати новою нормою для вашої кішки.

Головне, щоб підтримувати мир між кішками-це у всіх кішок фіксованого (де-течу), і для зменшення конкуренції за ресурси як можна більше, маючи багато води, миски, іграшки, когтеточки, підстилки, коробки, максимум відпочинку, сонячних місцях відпочинку і т. д. Якщо у вас на першому рівні блоку і зовнішньої кішки поблизу, використовуючи стримуючі фактори, щоб тримати їх подалі від вікон може допомогти зменшити стрес для вашого будинку кішок.

3 кішки в 800 кв. футів буде залишатися непростим, оскільки є тільки так багато місця, щоб покласти кішку передач, але переконавшись, що жінка завжди може знайти важливі ресурси (лоток, вода, дряпаючи поверхню), не будучи загнаним у кут допоможе принаймні полегшити симптоми проблеми.

Якщо бойові дії будуть продовжуватися, ви можете також спробувати отримати кішки перевірені вашим ветеринаром, щоб виключити медичні проблеми (я б принаймні жінки, оскільки виключення місце відпочинку-це дійсно не нормально і може бути ознакою хвороби) і додавання додаткових полиць, щоб забезпечити її вільніше наземного руху і шляхи відходу.

Також переконайтеся, що всі кішки отримують досить активні, інтерактивні час відтворення. Втомилася кішка-щаслива кішка.

+970
Lasse Bachmann 28 бер. 2011 р., 17:16:46
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Один з моїх друзів запропонував мені додати "за API акваріума солі" на мій 40 галонів прісної води бак для підтримки здоров'я риби. Він згадав, це вб'є деякі бактерії, які можуть атакувати прісноводних риб. Я турбуюся про те, як моя риба буде реагувати на цю сіль додається у воду.

Невже це буде вигідно для моєї дискусії у справах неповнолітніх?

+966
Senor Felipe Largo 25 січ. 2010 р., 02:28:39

Якщо у вас є дозатор і кілька шприців можна розбити його не проблема, я б зв'язатися з компанією або ветеринарну клініку, щоб запитати, скільки МЛС кожної собаки повинен.

+960
Mangoski 24 черв. 2015 р., 20:15:28

В цьому трохи озирнувшись, я знайшов три різних відповіді на питання: який відсоток кішок схильні валер'янка?

Кожен джерело акуратно відзначає цей показник в якості оцінки. Ніхто з них привести якісь джерела або дати жодних пояснень, крім цифри виходять від "експертів". (Можна подумати, що хтось хотів провести опитування, але це не моя точка зору)

Я пам'ятаю, почувши багато років тому, що Гена за приманка чутливість пішов простий домінантний-рецесивний зразок. Схожий на Менделя горох, в добре перемішану населення, ви будете мати пар РР, КР, КР, РР - лише 25% (група РР) не виражають ознаку, решта 75% будуть. Що б підтримати чисельність наукового американця.

Однак, якщо гени, які викликають котяча м'ята виявляють чутливість якась форма спільного домінування, як у людини групи крові, то відсоток може перекосити.

Тому моє питання зводиться до: що наука існує для того, щоб пояснити відмінності в чутливості до котячою м'ятою для кішок? Чи є якісь довгострокові експерименти? І що частина генома кішок був вивчений на всіх?

+936
parus43 5 трав. 2010 р., 22:47:42

Якщо ви не бачите агресії в інших місцях, це нормально.

Собаки їдять в ієрархії, і щеня стрибнув за що. Щоб встановити жорстку ієрархію їжі ви повинні поставити велику миску, а потім подавайте цуценяті. Допомогли старі зв'язки собака, ви, ймовірно, не мають яких-небудь проблем. Простору досить миски, я бачив проблеми з занадто близько миски (я думаю, логіка собака за це "вся їжа-моє", якщо кулі занадто близько).

Не бійтеся. Взяти очей. Якщо щеня спробувати знову, і ви боїтеся старша собака (не варто), ляснути себе. Це та ж корекція.

Страх є для вас проблемою, а не їх. Ви змінити те, як ви живете, як ви ставитеся до них, просто з-за страху. Враховувати, що собаки (як у нас) є багато механізмів, щоб уникнути реального насильства у конфліктах. Хоча це може виглядати жорстоким до нас, це дуже ефективна тактика, яка виходить від їх диких версій. Тому що в дикій природі, відкрита рана може бути смертельною, в кінцевому рахунку, собаки/вовки, які мали більш м'які взаємодії з цим механізми вижила і утвердилася в якості соціальної поведінки. Тепер це частина з них.

+911
GruberEDU 4 лют. 2010 р., 19:00:41

Поблизу немає тварин і трава була вологою. Погода була спекотною. Це був 35° С

+899
Johannes Fahrenkrug 12 жовт. 2011 р., 03:13:47

У мене є кіт по кличці Тинк. Вона становить 6 років, і вона має свого роду шаблон.., якщо ви хочете назвати це, що, з її боку її хвоста. Я думав, що це була лисина на перший, але я подивився знімки залисин і це не виглядає як один.

У мене є фото, вибачте за погану якість.

A picture of the peculiar thing.

Хто-небудь знає, що це таке? Як це було?

+870
Niagakool 16 трав. 2012 р., 06:30:55

Я шукаю, щоб зробити глазур, яка твердне після того, як я заморожений торт песик. Будь-які ідеї?

+857
Mosam Shinwari 28 січ. 2018 р., 17:04:26

Кращий спосіб сказати-це почуття вашої собаки. Поки у вас є певний досвід з його допомогою ви можете задати дресирувальник, грумер, заводчик або ветеринар допомогти... просто дайте їм знати, що ви хочете чесну відповідь і не ображатися, якщо вони говорять, що ваша собака знаходиться трохи важкої або світлій стороні. У мене було багато людей запитують, але тоді буде трохи боляче, коли я повинна розповісти їм. Я також мав грумери і ветеринари кажуть мені, що вони не розповісти кому-то, коли їх собака страждає надмірною вагою, оскільки ризик того, що вони вільні, що людина є високим.

Добре, що з невеликою практикою це досить легко сказати, якщо ваша собака знаходиться в хорошій ваговий діапазон. Коли ви відчуваєте свою собаку, ви повинні бути в змозі легко знайти їх ребер, але не своїх стегнових кісток як легко. Це сильно залежить від породи собак, в деяких породах, як левреток і лягава гарно, ви повинні бути в змозі бачити свої ребра, але з Моською не варто. Що я зазвичай питаю людей, щоб спробувати це почуття власного ребра і звернути увагу, якщо вони можуть легко знайти їх, щоб їх порахувати. Подумайте про своє фізичне здоров'я і потім порівняти, що відчуває, як їх собаки ребра відчуваю. Ще одним хорошим правилом є, щоб почувати себе ваші руки, тобто про те, що грудна клітка вашої собаки повинні відчувати.

Вона також може бути корисно поглянути на зображення собак. Ви повинні побачити добре окресленою талії, але ви не повинні бачити кульшових кісток. Як я вже сказав раніше для деяких порід необхідно також ознайомитися з ребрами. Це звучить як у вас є собака, яка буде легше судити на дотик, ніж виглядає.

Для щенят це може бути трохи складніше, тому що коли вони ще дуже молоді, у них менше м'язів, тому часом вони будуть відчувати себе трохи більше рибба, ніж дорослий або трохи більше "плюшеві", якщо вони збираються пережити зростання спирт. Їх потреби змінюються, як вони переживають періоди зростання. Направлення на мішок лише дуже приблизними орієнтиром. Наприклад, у мене є три собаки, які знаходяться між 38 і 44 кг і їсть половину того, що дві інші їдять... вона має різний рівень енергії і просто переробляє їжу інакше, як люди роблять.

Багато цуценят, також проходить через періоди, коли вони не хочуть їсти стільки, скільки вони звикли. Це може означати, що вони ріжуться зуби і це не зручно їсти сухий корм або це може означати, що їм просто потрібно менше їжі, тому що їх зростає з різною швидкістю. Якщо це відбувається, додайте трохи води до їжі і дайте йому трохи м'якою, щоб побачити, якщо вони їдять краще. Якщо вони це зроблять, то це швидше за все біль в яснах від прорізування зубів.

З мого досвіду, більшість домашніх собак з надмірною вагою, але які можуть або не можуть виконуватися за межами США. Тому, навіть якщо ваше питання конкретно не запитати про ризики...надмірна вага цуценя може вирости швидше, ніж вони дійсно повинні і це може викликати проблеми, структура і травм в зрілому віці. Надмірна вага дорослих собак буде мати меншу тривалість життя, тому що вони схильні до проблем, як дисплазія тазостегнових суглобів і діабет. Якщо у вас є надлишкова вага собаки ви також повинні бути обережні, щоб не раптом взяти їх в дальній похід або інші заходи, які вони фізично не здатні робити або ви ризикуєте травми.

+846
olegvvolegvv 10 січ. 2011 р., 06:19:20

Сьогодні ми були обдаровані папуги з літніх родичів, які вже не в змозі доглядати за нею разом з кліткою, що містить пару дзеркал. Вона, здається, абсолютно зачарований ним і в моєму розумінні вони визнають відображення як іншу птицю замість себе. Я зробив деякі додаткові дослідження, і кілька постів я знайшов, наприклад, чому я повинен ставити дзеркала в мій хвилястий папужка в клітці? здається, припускають, що дзеркала іноді не така хороша ідея.

На даний момент вона в клітку з дзеркалами і ми вирішили залишити її так кілька днів, поки вона звикне до нової обстановці. Але в якийсь момент ми б хотіли помістити її у велику клітку з чотирма іншими хвилястих папужок і мені цікаво, якщо можливо, дзеркала повинні бути видалені протягом тижня або близько того заздалегідь, так що вона скоріше для спілкування з іншими птахами після того, як в спокої на деякий час або, якщо це можливо, щоб заподіяти їй якогось стресу?

+821
Ecil 12 вер. 2012 р., 13:22:38

ОК, дозвольте мені випередити це тим, я ніколи не був собачником. Я думаю, вони милі, і насолоджуватися грою з чужих собак у своїх будинках, але не я/не хочу. У мене невелика алергія на них, і занадто багато чепуруном, щоб мати їх. Це, як кажуть, мій хлопець переїхав до мене близько 4 місяців тому. Його жінка Вінер собака живе в країні з мамою і її чоловік Вінер собака. Коли ми хотіли відвідати будинок мого хлопця мама, пані (його собака) буде стрибати на коліна і дивитися мені вниз, коли він пестив її. Я ніколи не звертав на неї особливого розуму, я знав, що вона, напевно, просто розминулися. Вона буде сидіти на мене і дайте мені теж погладити її.

Все змінилося, коли ми привезли її додому з нами. Коли мій хлопець запитав мене, якщо він міг привезти її додому, знаючи моє відраза до собак в моєму будинку, я поставив 3 питання:

 1. Вона до горщика? Я тільки що встановив килим 6000 $в моєму будинку. Попередні власники відпускають своїх кілька собак використовувати їх як килим пісуар і килим довелося йти.
 2. Вона їсть білизну або взуття? Це було проблемою для мене, тому що я є деякі дуже дорогі туфлі, а у мене був щеня, коли я був молодшим що б перетягнути всю нашу кошик, щоб з'їсти наш спідньої білизни.
 3. Вона агресивна по відношенню до дітей? У мене є 6-річна донька.

Його відповіді були " так " - вона ніколи не використовує туалет в будинку, немає - вона ніколи не їла нижню білизну навіть в цуценячому віці, ні взуття, ні - вона дуже добре ладнає з дітьми.

Ось моя проблема.... це мій дім... собака думає, що вона їм володіє. Протягом 2 тижнів проживання тут, вона з'їла 4 пари моїх трусиків, я знайшов їх на клаптики під моїм ліжком. і вона помочилась в мій килим двічі... на підлозі в моїй кімнаті, на моїй стороні тільки ліжко. Тепер, перш ніж типові "одягнути білизну у кошику" "забрати свої трусики" коментарі дощем... мій кошик висока кошик з кришкою. Вона міні-доксен. Мої трусики повинні бути безпечними. Такий коментар Я впевнений, що я отримаю, "Закрий двері". Я роблю. Однак мій хлопець залишив його відкритим, незважаючи на мене, кажучи, щоб він закрив її так, що вона не їсть мої трусики.

У наступному випуску я продовжую працювати в її власництво над моїм хлопцем, і я помітив, як останнім часом, він збирається власництво над моєю дочкою, його син, моя сестра, мій брат.... в основному всі, хто, крім мене і моєї мами. Один мій знайомий з великим досвідом роботи з собаками, говорить, що вона намагається її "претензії". Вона намагається заявити мій друг, у дітей, в основному тих, хто дозволить її. Моя мама і я обидва дуже переважають представниці слабкої статі, вона ніколи не намагалася "стверджуючи" хто-небудь з нас. Моя подруга каже, що її їсть мій нижня білизна, тим більше, що вона вже не щеня і не зробив це, щоб мій БФ колишньою дружиною (яку вона, мабуть, не подобається), крім того, щоб вона пісяє на килим на моїй стороні ліжка-це спосіб спробувати показати їй претендувати на мою територію і домінування наді мною. Мій друг сказав, що я повинен показати я був домінувати над нею.

Я не вірю, мій друг, поки я не помітив, що вона буде лежати де-небудь, і якщо вона бачила, як я йшов у напрямку мого друга, чи буду я його чи ні, вона б рисочки на мене і стрибати на сидінні поруч з ним або на коліна і дивитися мені вниз. Раніше за подібну поведінку, БФ сміявся і казав: "Ну, вона любить мене." і я просто качаю головою в неї і продовжити те, що я роблю. Після прочитання про "синдром маленької собаки" і "з претензією", я зрозумів, що вона була стверджуючи панування над мною і що мій друг був правий.

Отже, тепер, коли вона так робить, то я буду сидіти на моєму БФ чи ні, я беру її на руки, поставити її на підлогу, і зайняти моє місце поряд з моїм БФ, щоб показати їй, що я домінуюча жінка в домі. Потім вона з'їла труси мій хлопець на 2 окремих випадках, коли я почав стверджувати своє панування в будинку. Мій друг сказав, що швидше за все вона була зла на нього за те, що дозволив мені "зайняти її місце". Вона також зашкалює і несе її живіт до мене. Мій БФ каже, що це її уявлення для мене, але я читав, що дослідження показали, що це теж стратегічний хід, щоб атакувати і захищатися одночасно. Вона не зробити це з ким-небудь ще в будинку. Минулого тижня, я намагався поставити її на вулицю, щоб попісяти, тому що вона була kenneled весь день з нами на роботі. Вона підскочила в кріслі і втупилася на мене, тому я пішов, щоб забрати її, щоб покласти її на вулиці. Я не забираю її навколо її живота... але вона на мене пописав!!!! Я був в люті! Я поставив її зовні, очистити, і негайно зателефонував мій хлопець. Він засміявся і сказав: "Ти налякав її! Вона тебе боїться!" У неї немає причин боятися мене. Я не б'ю її. Я годую її, я даю їй воду, я відпустила її на вулиці. Але у мене є правила. Я не пускаю її на кухню, коли я готую, якщо я називаю її. І я не дозволяю їй обнюхати навколо столу під час вечері. Крім того, якщо вона не приймала ванну недавно або смердить, я не пустив її на вулиці. Я не миритися з жебрацтвом, коли ми їмо небудь. І в світлі її схильність до мочитися в моїй кімнаті і їли мої трусики, я сказала, що вона не допускається в спальнях або ванних кімнатах. Вона звикла до вільної правління. Зараз вона зашкалює, коли я заходжу в кімнату і пісяє на себе. Це часто відбувається... і, чесно кажучи, це зводить мене з розуму. Я хочу позбутися від собаки, але мій хлопець любить її. Я пробував грати з нею, я даю їй частування, я балую її/її животик/чесати свої вуха...... але нічого не працює... мій хлопець каже: "Може, вона відчуває, що ви не любите собак". Може бути... але я люблю його, тому я намагаюся з нею.

Я ось теж сказали, що я повинна нахилитися над нею, коли вона зашкалює, не на ній, над нею, так що вона ставиться до мене як домінуюча самка, і поки що я роблю це, щоб дивитися її вниз, поки вона дивиться в бік. Я зробив це. Він працював... але от коли перевертатися і ссе собі проблеми. Я знаю, що вона ненавидить мене, чесно кажучи, це почуття взаємно-після того, як їй себе вести, але я в моєму кінці дотепності про те, що робити їй.... будь-які поради будуть корисні. Я не намагаюся розпалювати бунт "ти маєш на увазі, що ви не любите собак". коментарі... всі люди різні, у всіх свої уподобання, я віддаю перевагу просто трапляється, ПЕТ-безкоштовно додому. Я дійсно намагаюся з цією собакою... вона просто завжди була альфа-самка в будинку, і я не граю в цю гру. Мені дійсно потрібна допомога, що робити про це. Я не готовий здати її, якщо ви ловите мій сенс, просто щоб зробити її легше ладнати.

Мій друг, якого я згадував раніше заявив, що у нас виникають ці питання, тому що вона, претендують на мого БФ і може вважати його "її обличчя, або її приятель" або щось. Вона сказала, що це звичайне Вінер собак...

Будь ласка, потрібні якісь конструктивні та корисні поради. Я знаю, там збирається бути деякі реакції, тому що деякі люди не будуть читати те, що я дійсно намагаюся зробити, але, будь ласка, допомогти?

+752
user52898 18 жовт. 2016 р., 21:18:03

Це не та собака, яка потребує тренуванні, це сімейні собаки.

Деякі з речей, які ви згадуєте як на меблі особистий вибір, було б недоречно для вас, як гість, щоб диктувати на цьому.

Інші речі, як кусатися і гарчати, можуть бути вирішені тільки через довгострокові зміни поведінки. Ви не можете змінити його під час візиту. Сім'я може бути вчив, щоб змінити поведінку собаки. Якщо вони не хочуть або не можуть навчитися змінювати поведінку, немає нічого, що можна зробити в короткостроковій перспективі, що призведе в довгостроковій перспективі зміна поведінки собаки.

+736
David Beech 17 лист. 2017 р., 23:41:22

Щоб дати вам деяку перспективу, моя собака, і я йду на прогулянку, щоранку (~ 45 хв) і ввечері (~ 30 хв).

У нас немає ніяких підстав поблизу (тільки поля (1)), яка означає, що мені доведеться гуляти з ним по вулицях з чагарників і дрібних планів з боків. Існує велика кількість бродячих собак, і багато люди вигулюють собак вздовж же маршрутом. Це означає, що є свіжа сеча майже кожен другий завод (2) та рудник неминуче закінчується з сечею на всьому протязі його тіла (3).

Як ви знаєте багатьох небезпечних захворювань, наприклад, лихоманки Ебола, не потрапляє в популяцію людини в результаті тісного контакту з кров'ю, виділеннями, органами або іншими рідинами організму інфікованих тварин. Це означає, що не тільки мою собаку, але і всю мою родину, Особливо мене (4), може бути в небезпеці.

Я не знаю, як очистити його після щоденних прогулянок без збитку/шкоди для його шерсті і шкіри. Миття голови-це не варіант, так як це призводить до сухості шкіри. (Купання йому просто вода не лікує його. Буде рушник з Деттол бути досить хорошим? Він буде вводити які-небудь побічні ефекти? Я не знаю.)

Так, що я повинен робити? Як ви це робите?


Виноски:

 1. І я не проводжу його в поля з-за боязні змій.

 2. Інтактних самців і самок, що означає, що вони обляпати сечею скрізь.

 3. Моя собака хоче пописати на тому ж місці, і не покінчити з цим, просто піднімаючи ногу. Він спочатку кладе його голову собі на завод для огляду, і їх переміщається навколо, всередині і зовні, перш ніж він закінчить роботу, яку він так старанно виконує кожен раз.

  Це його тільки часу грати і він любить найбільше. Тому я просто не може бути занадто обмежувальним, і, хоча я обережно писати про плани, я неминуче пропустити один або він занадто швидкий.

 4. Я поцілувати його, погладити його та погратися з ним; і я хочу бути в змозі без страху заразитися захворюванням.

+726
shaipov 10 груд. 2010 р., 03:28:19

Близько шести місяців тому, я взяла дві кішки з місцевого притулку, які є світлом мого життя. Одна з моїх кішок, "професор лапи", здається, схильна до алергії і мають тенденцію до зуд шкіри. Коли я вперше отримав його, ветеринар діагностував у нього блохи алергія, і інфекції, де він почесывался. Ми зверталися, і я даю мої кішки регулярно блошиний процедури, навіть якщо вони є критий кішки. Він також мав невелику проблему з метеоризмом, але я переключив його на корм для кішок, які страждають алергією або чутливих шлунків, і все це пішло.

Так що здоров'я проф. лапи це добре, але він все одно подряпини трохи частіше, ніж зазвичай. Це м'яка проблема, що людина може вирішити, ймовірно, з рідкісними вівсяну ванну (але кішка була не оціните!). Є багато харчові добавки для кішок, які стверджують, що поліпшити стан шкіри; які інгредієнти я повинен шукати, щоб допомогти з сверблячкою?

+712
Isana 26 січ. 2010 р., 10:47:05

Є машини, які дозволять вам годувати кішку через регулярні проміжки часу. Не будучи власником кота, і його рекомендацію продукту, я не можу сказати конкретного, але це схоже на варіант, який гарантує, що ваша кішка сита і в потрібний час.

Деякі кішки примудряються рубати їх, хоча необхідність створення броньованих клітини навколо навряд чи. Його як і раніше хороший спосіб, щоб виміряти кількість їжі в певний час.

+682
Lei Xun 11 вер. 2019 р., 20:12:59

Мій кіт-великий кастрований кіт і кішка моєї сестри маленька жінка. Обидві кішки трьох років. Коли моя сестра поїхала на канікулах мені доведеться піклуватися про обидві кішки. На жаль, вони шиплять один на одного, ніколи не розслабленою, іноді мій кіт нападає на меншу, і хоча немає ніяких серйозних пошкоджень зроблено (через якийсь нявкання він зупиняється), я боюся залишати їх одних.

Це відбувається протягом декількох днів і я не бачу якихось значних успіхи.

Як я можу отримати дві кішки співіснувати в світі?

Будуть вони врешті-решт навчитися терпіти один одного, або деякі кішки просто "несумісним"?

Я буду нагляду кішка моєї сестри за один тиждень, то вони, швидше за все, не зустрінеться на наступний рік.

+634
Rapier 10 лип. 2019 р., 21:03:47

Розділіть їх негайно! Якщо риба втрачає пігмент, то він стає жахливо пошкоджений. мої бабуся і дідусь велика риба люди, вони також сказали, що це погано. Риба може вимагати більше їжі, тому перший крок до КТБ інший танк, але годувати його більше в якості останнього засобу.

+607
user7786905 8 черв. 2012 р., 23:02:30

Друг має алергічну реакцію на дотики деякі, але не всі мої короткошерсті кішки. (Він не має жодних проблем з просто перебуваючи в одній кімнаті; гладить або тримає кота, що встановлює його. Він також не відреагував на один довгошерсті кішки у мене були). В одному випадку він відреагував на один з пари однопометніков, але не інших. Всі кішки їдять ту ж їжу, і жити в одному приміщенні. Які особливості кішок впливає на це? Для того, щоб мій друг зі мною в притулок для тварин, є все, що я можу зробити, щоб мінімізувати це уваги при прийнятті нового кота?

+589
Fernando Guevara Vasquez 7 черв. 2017 р., 00:06:50

У мене кошеня у віці 6 місяців, що любить кіготь. Я намагаюся, щоб отримати кішку, щоб забезпечити її кігті для відсікання, тобто натиснувши на лапу, але це не зробити кігті показати.

У молодих кішок просто не робіть цього, або у мене дивний кіт?

+496
Tripurari Shankar 17 бер. 2010 р., 19:38:33

Я читав вже кілька разів, що кішки не можуть смак 'солодкий', тому що вони не мають відповідного смаку.

Тим не менш, один з наших, здається, люблю солодкі речі - коли ми були торти, печиво і т. д. Вона буде тертися проти нас або крутився навколо, сподіваючись знайти якісь крихти вона може з'їсти. Ми завжди обережні, щоб тримати що-небудь з шоколадом або родзинками подалі від неї, як ми знаємо, що вони погані, але є проблема з кількома крихтами?

Якщо це не цукор, ще щось торти і печиво, що вона приваблює?

+489
Falco 18 груд. 2018 р., 01:02:02

Близько року тому мій тодішній знову прийнятих дорослий кіт був невеликого зросту під його мовою, який мій ветеринар видалили і біопсію. Це була доброякісна фіброзний поліп, який я розумію, це іноді трапляється.

Тепер, майже рік потому, у нього є ще один (набагато менший досі) в тому ж місці. Мій ветеринар був здивований, вона сказала, що вони зазвичай не повертаються, як це. Хірург, який видалив це сталося в перший раз, щоб бути там, щоб ми проконсультували її теж, і вона сказала, що ніколи такого не бачив і вона повірила, що вона залишила досить великий "буферної зони" на видалення перший, але вона залишить більше одного разу.

Мій ветеринар рекомендує витягувати і biopsying цей один, і я буду слідувати цій рекомендації. Моє питання: що може бути причиною цього? Я повинен чекати, що це станеться в майбутньому? Є все, що я повинен робити, щоб знизити ймовірність рецидиву?

Кішка оцінюється приблизно в 5 років, в приміщенні-тільки й живиться стандартно сухий і консерви з випадковим задоволенням. Він відсутній кілька зубів (різців); ми не знаємо, чому він прийшов саме так). Я розумію, що іноді поліпи утворюються навколо сторонніх тіл; це був не той випадок в перший раз. Мені не відомі якісь травми рот, і він не був у будь-які бої з участю кусатися.

+459
Rosenpin 17 жовт. 2012 р., 14:40:40

Доброго дня в мене 4 кошеня і вони голодні як їх мати померла 4 або 5 годин тому. Мені потрібно приготувати їжу для них, оскільки вони є лише 34 дні. Що я можу годувати їх?

+452
user1557314 11 бер. 2011 р., 14:46:33

Перш за все, дякую вам за надану цих кошенят додому. Хоча у вас виникли реальні труднощі в даний момент, пам'ятайте, що вони ще котенята. Я підозрюю, що вони будуть м'яким протягом найближчих кількох місяців, як вони стають старше.

Це може бути хороша ситуація, щоб використовувати цю кішку з феромонами, Feliway (я не знаю, якщо є інші бренди). Це допомагає кішкам розслабитися і почувати себе в безпеці. Ви можете зробити розсіювач, який ви підключаєте, яка випускає невелику кількість з плином часу.

Одна річ, ви, можливо, захочете спробувати один з цих куль-головоломка, що ви покласти невелику кількість їжі. Це буде в доповнення до їх регулярним харчуванням. Це дасть оливкова чому зосередити свої мисливські навички на те, щоб рейд вашої кухні.

Переконайтеся, що вони мають багато іграшок. Вам не потрібно витрачати гроші на це-одні з кращих іграшки кішки вільні: на покручений шматок паперу або алюмінієвої фольги у картонній коробці, волоського горіха, картонні трубки від паперових рушників або туалетного паперу, старий носок згортається в клубок, пластикова кришка від пляшки. Кіт, який втомився від ігри весь день, з більшою ймовірністю ведуть себе.

Ви можете попросити вашого ветеринара, щоб направити вас до вивчаю поведінку тварин з досвідом кішки. Вони відвідають ваш будинок і спостерігати за своїми кішками трохи, і вносити пропозиції про те, як впоратися з проблемами. Якщо ваш ветеринар не можете когось порадити, зайдіть в будь притулок для тварин і запитати Ради. Вони, напевно, спілкувався з різними важкими випадками, і були б більш ніж щасливі запропонувати пропозиції.

Ось кілька порад для допомагати кішкам більш комфортно, коли їх гладять: як я можу зберегти мій кіт від страху кожен раз, коли він бачить або чує людина?

+418
Bill C 8 квіт. 2013 р., 01:41:09

Я недавно оселилася на верхньому поверсі 5-ти поверхового будинку, і хотів би зробити тільки два кошеняти. Вдень квартира стає тепло і ми відкриваємо вікна, так що я боюся, що він може випасти з одного з них.

Спальня,

Внизу вікна відкриваються, наскільки вони нормально йдуть (можете відкрити ширше, але це вимагає додаткових кроків і призначений лише для очищення.

Топ-вікна відкриваються вертикально вгору, схожі на наступному зображенні

Немає виступу, там крапля прямо на траві.

enter image description here

Кухня/Вітальня

Нижнє вікно не відкривається взагалі.

Дах триває під тим же кутом близько 45 градусів) протягом приблизно 1 або 2 більше метрів, як у квартирі під нами був той же кут для своїх вікон. (Показано на наступному малюнку)

Верхнє вікно починається на висоті приблизно грудей для мене трохи зависокі дорослі (190 см/ 6"2).

enter image description here

Різні точки зору на зображення 2.

enter image description here

Карті

Квартира починається/закінчується на червону лінію, нижче, що дах продовжує сусідній квартирі при цьому кут близько 45 градусів

enter image description here

Вітальня

3 вікна не відкриваються. (Опорами) 4 вікна відкриваються як звичайні вікна, (2 зліва і 2 праворуч)

Є невеликий виступ/підвіконня зовні шириною близько 30 см, Крім цього дах під кутом близько 45 градусів протягом приблизно 1 чи 2 метри, див. попередні фото, щоб краще роздивитися.

enter image description here

Дах з підвіконня

enter image description here

дахи.

Якщо це вже не безпечно, що я можу зробити, щоб зробити так?

Perhapt було б краще, щоб отримати їх протягом більш холодного сезону, де ми не відкриваємо вікна, як багато?

+417
Adrian Galeana 31 серп. 2017 р., 14:17:40

Я залишу один аркуш документа на кожного кота, який друкується кожен раз, коли вони залишили в чужої допомоги (кішка няня, а член сім'ї, прийнятих до абордажу, тощо). Яка інформація повинна бути надана на цьому аркуші, що може бути актуальним у разі виникнення надзвичайної ситуації?

Я доклав приклад з моєї нинішньої формі, з особистою інформацією відредаговано.

enter image description here

+395
rfinz 24 лист. 2017 р., 23:16:30

Всім відомий бренд котячої їжі буде мати правильний баланс харчування для вашого кошеняти. Вам не доведеться турбуватися про проблеми зі здоров'ям (якщо ваша кішка має алергію на певні продукти). Тепер, якщо ви живете в країні, де важко отримати фірмовий корм, ви повинні поговорити з вашим ветеринаром про те, що найдоступніші.

Вам не доведеться турбуватися про здоров'я питання, коли ви годуєте кішку їжею. Отримуючи все харчування вашої кішки повинен з людьми їжі дуже важко, якщо ваш ветеринар проведе вас кожен крок шляху. Ваш кошеня, ймовірно, буде ще більш здоровим, якщо ви переводите його в бренд котячої їжі.

@Keshlam абсолютно вірно, що всередині кішки мають проблеми зі зневодненням. Вологі корми допомагає цим питанням, так як він має великий відсоток води в ньому.

Ваші проблеми з годуванням тільки вологий корм буде...(1) м'який стілець (що може перетворитися в пронос часто),(2) забезпечуючи вам братися за страву після того, як ваш кошеня їсть (як і ми, ви не хочете залишати вологий корм весь день; всі страви можуть погіршити і пошкодити ваш кошеня), і (3) проблеми зубів (також згадується Keshlam).

Для того щоб полегшити проблеми, які я згадав вище, я годую своїх собак сухим кормом протягом дня і вологий корм на ніч. І у мене є питний фонтан з постійною струменем води для них, що спонукає їх до вживання більш...добре коштує грошей.

Просто деякі речі, щоб думати. Бажаю вам і вашій кішечці краще!

+385
RobertR 3 жовт. 2013 р., 00:12:10

Як вже згадувалося вище, цуценята проходять через декілька етапів розвитку, які часто викликають страх перед новим, раніше не поміченим 'візків'. Надмірно оберігаючи ваш щеня може посилити проблему. І навпаки, кожен раз новий страх подолай цуценя підвищує стійкість і впевненість у собі, яка є більш безпечною. Я також рекомендував би читати те, що Патрісія Макконнелл пише про боротьбу зі страхом. Вона є відомим фахівцем в області поведінки і навчання собак, чиї записи дуже доступно. Удачі!

+373
haribles 18 вер. 2014 р., 06:40:56

Криті контейнери, вивариев, які утримують води і водних мешканців (, ракоподібних, і т. д.)

Зразкові питання можна обговорити питання установки, навколишнього середовища та за мешканцями.

Якщо корисно, розгляньте одну або більше описові теги, щоб виділити тип акваріума: , або .

Для цього тега, акваріуми визначаються як закриті контейнери будь-якого розміру. Використовувати на запитання про відкритий контейнерів.

Неводному вивариев повинні використовувати тегу.

+311
Bibhas Maharjan 24 лип. 2011 р., 18:23:49

У мене була кукурудза змія та, на жаль, через два дні після годування їй мізинець неї лопнула шлунок. Він почорнів і був пухир на животі, де він лопнув. Що я повинен робити?

+274
Tao Monk 14 квіт. 2011 р., 19:04:09

Ви напевно створили... принаймні деякі. Напевно, проецируете занадто (тобто проектування своїх вистачає його на нього, як сумно). Собаки виражають емоції інакше, ніж люди. Ми часто можемо не розуміти ці знаки. Моя дівчинка завжди трохи сумно дивитися на неї, навіть коли вона їсть велику лікувати, або робити інші речі, які я знаю, їй дуже подобається.

Погляньте на ці статті для отримання додаткової інформації:

+214
Shraddha Pandya 4 груд. 2013 р., 19:34:17

Для собак, які є пляж в пляжній обстановці, я не думаю, що буде занадто турбуватися не Потрібно навколо рятувальний жилет. Вони, як правило, будете мати легкий доступ до землі, тим менше шансів потрапити у пастку і втомився.

Однак, якщо ти говориш про те, на човнах або в параметрах води не легкий вихід з води (або для вас, щоб піти і отримати їх), то я б вам один незалежно від того, довгі або короткі волосся. Собаки-чудові плавці, але вони також можуть втомити і довгошерсті собаки, швидше за все, швидше втомлюватися, так це просто розумне вкладення.

Як для одного, є кілька варіантів онлайн може працювати для вас. Це може бути легше знайти їх, а потім переглядала місцеві товари для тварин.

+205
e1dar 22 лип. 2013 р., 00:12:54

Кішки взагалі не соціальні тварини, як собаки, чия поведінка може бути прирівняний до нашого способу життя.

http://www.telegraph.co.uk/science/2016/03/14/cats-do-not-need-their-owners-scientists-conclude/

Це, однак, вірно і те, що вони терплять нас, якщо ми будемо годувати їх і зберегти їх комфортно.... чому б і ні!

Я згоден з першою відповіддю, що ваша кішка занадто багато енергії, особливо коли ви описуєте поведінка після екскурсії. Будучи, ймовірно, полювання задовольняє свої інстинкти і свою мету в житті.

Не обманюйте себе, коти-мисливці і хижаки. Навіть якщо вони живуть разом, це для взаємної вигоди.... ось як вони теж вважають нас.

Звичайно, деякі з них більш приємні, ніж інші, але, якщо вдуматися, завжди на своїх умовах.

Однак, клювання не прийнятно. Є трюк, який я використовував на цуценята і кошенята: якщо ви годуєте кішку за руку, час від часу, він навчиться лизати твою руку, але не кусаються. Якщо він кусається, забери їжу. Якщо він лиже, дати йому більше.

Після цього, якщо він приходить, щоб вкусити, зробити свій негативний прийом від поведінки і змусити його лизати твою руку. Може зберегти щось корисного можна поставити на свої пальці, щоб підсилити це заміна поведінкова терапія.

Я також пропоную більш тісну взаємодію будинок з іграшками, скелелазні райони...

Удачі!

+159
Munish Chandel 27 черв. 2013 р., 04:45:39
Для використання з Проблеми з вихованцем сечовипускання. Може чи здоров'я або поведінкові проблеми з сечовипусканням. Може бути використаний в поєднанні з [тег:туалет-тренування] якщо сечовипускання-це особливе питання. Для турботи про здоров'я частота сечовипускання, запах і звички. Якщо це для загального туалеті для вирішення цієї проблеми,і сечовипускання не конкретне питання, сечовипускання не повинно бути використано.
+143
zentoo 5 трав. 2010 р., 20:33:43

Перше, що вам потрібно зробити, це поговорити з вашим ветеринаром з цього приводу,запитати про те, що ветеринар вважає, що найкраще лікування може лікування з низької дози анти-histamin в сезон, коли є комарі(або безперервне лікування протягом всього року, якщо ви живете в місці, де комарі активні цілий рік).

Лікування буде залежати від того, наскільки серйозна алергія,я думаю, ваш ветеринар повинен взяти аналіз крові і отримати його тестування на інших видах алергії, як алергія на одне тільки рідко.

Якщо можливо, намагайтеся уникати використання стероїдів для лікування кішок,стероїди всі види негативного впливу на організм,якщо є необхідність використовувати стероїди будьте впевнені, щоб використовувати його протягом настільки короткого часу, наскільки це можливо.

Якщо ви посадите котячу м'яту, вона допоможе тримати комарів геть(і багатьох інших комах, які дратують для кішок і людей)і з незрозумілої причини корисні комахи у вашому саду.

У acctive речовиною м'яти є nepetalactone https://en.wikipedia.org/wiki/Nepetalactone Nepetalactone, як було показано, щоб бути дуже ефективним засобом від комарів і не токсичними для людей або кішок,це в десять разів ефективніше, ніж DEET зазвичай використовується для відображення комах(ДЕТА токсично для всього живого) https://www.sciencedaily.com/releases/2001/08/010828075659.htm

+130
codexplorer 23 вер. 2015 р., 10:09:46

І так, і ні. Це дивлячись, що ви маєте на увазі під "великий".

Як правило, добре годували кошеня буде те, що я називаю "товстий живіт", що відображають їх шлунок повний їжі. Одна з головних завдань на даному етапі в житті, щоб зберігати продукти і як можна швидше рости. Чим більше вони упиваються тим довше вони зможуть вижити, коли мама йде на полювання.

Худий кошеня є причиною для занепокоєння, і повинні бути прийняті до ветеринара. Судити худий і жиру ви дійсно повинні мати бачив неабияку кількість кошенят.

Поради Кай ідеально підходить ІМО: це добре, щоб взяти ваш новий тварин до ветеринара і ви можете працювати, коли, щоб імунізувати їх і отримати їх фіксовані і т. д. Якщо кошеня активний, грайливий, їсть і виключення і у вас немає підстав вважати, що щось не так, це напевно здорово.

Якщо ви вважаєте, що кошеняті живіт занадто великий або кошеня і інших симптомів приймайте це занадто ветеринара.

+74
dusbennett 5 січ. 2010 р., 13:39:09

Тому у мене 2 собаки (1 хлопчик, 1 дівчинка), які є фіксованими і 10 років у віці. Вони рідні брати і мініатюрних доберман пінчерів змішаний з мальтезе. Моя мати померла в березні минулого року і були піклуватися про них, поки я була в коледжі (мені 20). Я переїхав у свою квартиру з собаками. Собак було занепокоєння, так як моя мати померла, і тепер створювало разом у величезній клітці, коли мене немає вдома, інакше вони будуть вити й гавкати без перерви, які не в порядку в квартирі.

Так як ми переїхали, вони стали більш перебірливі в їжі і неслухняні. Чоловічий собака втратила пригнічує кількість ваги і вже перевірив багаторазово. Немає нічого медичної неправильно з ним. Він завжди закінчував свою їжу, але все одно втрачати вагу. Мій ветеринар порадив мені поміняти їх поєднання рецепта вологий і сухий корм. Після цього, він, здавалося, набрати вагу за короткий проміжок часу до їжі змусив його нудить і змусив його проблеваться і просратися в його кліть на ніч.

Після того, як це почалося, я поміняв їх на Beneful вологий корм і сухий корм. Він набирає вагу, так як я поміняв їх, але я помітив, що обидві собаки відмовляються їсть їх сухий корм взагалі. Вони їдять вологий корм і вилити на сухий корм і почати мочитися в унітази і по всій решетуванні. Я знаю, що це не йде досить зовні, але це точно не той випадок. Я беру їх, коли я встаю зранку (8 ранку), коли я приходжу додому з роботи або навчання (4:30) і потім під час вечері (в 7 вечора). Собак годують і отримують воду під час вечері.

Вони були мочиться кілька разів на день, кожен день з тих пір, як я повернувся з 2 тижневої відпустки. Собака-нянька не мав цю проблему з собаками і слідував точно такий же графік, як і я. Так що я думаю, мої головні питання:

 1. Мої собаки роблять це (писати їх миски для корму та води), щоб досадити мені? У них немає медичної проблеми, я б їх оцінювали кілька разів за останні 2 або 3 місяці.

 2. Як я можу зменшити їх сечовипускання в моєму домі? Вони, здається, не піклуються, що вони пісяють в своє спальне місце і не можуть пописати колодки, тому що вони будуть рвати його.

 3. Я повинен поміняти їх на всі вологі корми? Вони будуть відмовлятися від їжі протягом більше 24 годин, якщо я просто наповнити свої миски з сухим кормом і я не хочу, щоб заморити їх голодом. Вони не мали жодних проблем з шлунком з вологим кормом, але нинішній частині я купив занадто мала, щоб на свої власні страви.

 4. Я роблю щось неправильно? Вони були повністю навчені кліть протягом останнього десятиліття і, як правило, не було

Хтось будь ласка, допоможіть мені! У мене були ці собаки майже десять років і я не планую від них позбавлятися. Але важко прийти додому з роботи кожен день, щоб вдома пахло сечею і відразу ж опустіться на руки і коліна очищення, перш ніж я навіть отримати шанс сісти.

+37
Maria Reyn 1 жовт. 2014 р., 13:58:28

Моїй кішці вже тринадцять років.Ми її довго, перш ніж вона повинна бути відучила( її мама власник знав, що нам можна довіряти, щоб піклуватися про неї, та це було ні нас, ні притулок,її собаки не люблять кішок і в той час як матусі вистачило розуму триматися подалі кошенятами не буде). Вона жодного разу не подряпав мене. Вона дуже слухняна. Коли мені було п'ять або шість вона зловила птицю.Я сказав їй, кинути його,незважаючи на всі кажу, що він був мертвий, і залишити її у спокої. Вона кинула його і полетіла в мить, коли її рот відпустити.Вона зловила живих мишей,приносив їх всередину,а потім відпустити їх. У мене раніше були хом'ячки. Ми думаємо, що вона думає, що вони хом'ячки, що втік.Єдина тварина, вона ніколи не намагалася вбити був геконів і ящірок. Вона їх не любить. Вона лякається всякий раз, коли змія проникне всередину, і вона повністю ігнорує черепах,кроликів і риби.

Вона тільки один раз подряпала мене,і це було час, використовуючи мене як трамплін кілька років тому,і через джинси.Це було давно,і я навіть не розумію, що я був подряпаний, поки не пізно. Чесно кажучи, я поняття не мав, чому вона була так засмучена, поки в наступний раз я пішла в туалет. Це не так вже й поганий. Я думаю, вона пахла кров'ю,можна сказати, що це не менструальна кров(не те що б важко. Мої світлі періоди пройти 9 надпотужний ніч подушечок на день. Ви можете відчути запах крові, коли я на мій термін.),і знав, що у неї кігті і склав два плюс два і отримати чотири.

Або вона не може відчувати її кігті роблять шкоду, це зовсім інша справа.

+11
Logan Gorence 8 вер. 2013 р., 07:07:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil