Чому акваріуми закрили даху?

В ідеалі для максимального насичення киснем, акваріум повинен мати великі площі відкритої поверхні, але я вважаю, що в комерційних дах закрита. І це нормально, якщо ми тримаємо дах виставили ? Я спробував це, але він жахливо пахне біля поверхні акваріума.

+826
alexpal 6 жовт. 2019 р., 04:17:44
32 відповідей

Схоже, вам не вистачає труби для зливу. Загальний дизайн там - Дюрсо стояку. Ви можете зробити його самостійно з ПВХ труб або придбати на їх сайті. Є й інші проекти, але це має бути одним із самих тихих(і я збираюся спробувати на моїй новій рифового акваріума).

enter image description here

+978
pratt 03 февр. '09 в 4:24

Це у відповідь на кору...

В основному всі В його відповідь абсолютно невірний. Я б ігнорувати все, що він сказав. Забивався в кут і гарчати не може бути витлумачено як нічого крім того, що це. Відповідь на вашу собаку боятися в твоїй присутності і в новому будинку абсолютно не принести ще більше літніх собак в рівняння і, звичайно, не переміщати його в ще одне невідоме місце, як школа

Схоже, що він знущався над людиною, ви просто повинні бути терплячими і люблячими. Ви повинні годувати його, а не ваша дружина. Це допоможе облігацій цуценя з ви і повинні допомогти, якщо почувати себе більш впевнено у вашій присутності і вашої ролі в будинку. Не відправити його в школу для собак, це просто assinine.

Якщо він має таку поведінку це напевно не забув, просто згадуючи минулі зловживання, або, принаймні, згадуючи вас у присутності, щоб його боялися. Просто будьте тверді з ним, переконайтеся, що ви годуєте його за розкладом, два рази в день і що ти годував його. Не просто покласти їжу в миску і залиште її весь день.

Не підкупити його з частуваннями. Це дозволить посилити негативне поведінка. Просто будьте терплячі з собакою і якщо він приходить до вас дайте йому ласощі. Ви ніколи не повинні дати вашої собаці ласощі без причини, ми повинні завжди переконайтеся, що ваша собака знає, чому він винагороджується. Якщо не важко знати, яка поведінка собаки може інтерпретувати як "добрий".

+920
Narumon 23 серп. 2016 р., 00:14:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відноситься до алергії на вихованця (харчування, догляд, сезонний) і людини алергії на тварин.
+875
netwep 9 бер. 2015 р., 03:53:18

Я вирішив прикривав тераріум в пластик я знайшов у Lowes. Він, здавалося, був настільки щільним, що він блокує хімічні речовини, що я думав. Як-то раз я обернув його навколо тераріуму, я записав це все закрити так, що він був опечатаний, що не потрапила всередину.

Я можу сказати, це спрацювало, тому що винищувач використовувати занадто багато лаку, і там була плівка слизу на всьому. Коли мені зняли пластик, бак не було ні слизу, ні навіть запаху.

Все-таки, щоб бути безпечним, я очистив все це справа з холодною життя (я думаю, що це зустрічається тільки на Середньому Заході США), який є чистячі спрей для тераріумів. Це дуже добре спрацювало. Я нехай запах очищення повітря і поклав мій бородатий дракон, і не було ніяких побічних ефектів.

+855
Valentin Milenov 28 січ. 2014 р., 18:13:12

Це може бути через ящик для сміття, місцезнаходження або із-за зміни марки є те, що дратувало її. Тримати 1 свого роду бренд, і вона повинна звикнути до нього. Всякий раз, коли вона використовує лоток похваліть його і дайте йому ласощі. Те, що я використовував, щоб зробити з моєю кішкою, коли вона збиралася використовувати інше місце для туалету, я обережно поклала її в неї, і вона намагається піти, я поклала її назад у нього, я продовжую робити це, поки вона отримує ідея, і нарешті його використовує. Я також використав, щоб повернути її в ящик для сміття, щоб прикрити свої випорожнення, коли вона залишає її (коли вона була кошеням) і дозволити їй накрити його, тримаючи її за руку і роблячи їй прикрити його, або я його сам, використовуючи ложку, і після того, як вона отримує вона отримує ласощі або тунець вкусити або що-небудь, що вона любить. Тепер у неї все добре і ніколи не використовує в іншому місці. Але не роби це для неї великим стресом, як він отримує свого роду стрес для кішки, щоб бути примушений робити те, бути дуже ніжним. Також майте на увазі, що якщо ви не очистите плями, вона використовується, щоб зробити її бізнес насправді хороший, що може спонукати її піти там у сто разів більше.

Так що для початку (якщо можете) змінити розташування лоток і залишити її там, де ви поклали його, якщо це відкрита літрова коробка не штовхати його на всьому шляху до стіни, що зробить його більш важким для неї, щоб використовувати, зберегти її у недоторканому простір у вашому будинку. Очистити плями на вашій кухні дуже добре, можливо з допомогою видалення запаху сечі. І, нарешті, не дозволяють її використовувати плями знову, коли ви бачите її, коли вона намагалася копати чи показувати "іди на горщик" позицію, нести її і покласти її в лоток, і якщо вона вийде покласти її назад(втім, не блокувати її вихід, почекати, поки вона вийде, а потім покласти назад. Якщо перекрити їй вихід він може тільки отримати її підкреслити і не знаю, що робити) якщо вона не взяли, копати підстилку з ложечки або якщо він був новий і чистий, зробити його пальцем, що не тільки дає їй ідею, але і запускає її інстинкт, щоб використовувати місце, espicialy, коли вона повинна піти так погано. Після цього дозвольте їй знайти вихід і, коли вона приходить, дайте ласощі або смачного шматочка їжі вона любить. Не робіть це їжа, хоча, просто достатньо, щоб зробити її більше в наступний раз. Звичайно, якщо вона не привчена до ЩО-НЕБУДЬ ЩЕ (Як і більшість домашніх кішок), їй знадобиться час, щоб з'ясувати, що вона отримує тільки смачна річ після того, як вона використовує ящик для сміття. Звичайно ж, балують її, коли вона використовує ящик для сміття без вашої допомоги.

Сказавши Все, що простіше зазначити, що в основному те, що ви робите, щоб перевчити її ходити на горщик.

Звичайно, всі ці conciderations повинні бути прийняті після того, як кішка перевірена ветеринаром, щоб переконатися, що це не медична проблема, яка викликає все це.

Сподіваюся, ви всі найкращі.

+854
Dawid Polakowski 18 січ. 2011 р., 17:28:35

Це серйозна операція і завжди є шанс, що кішка не прокинеться від наркозу. Це, як кажуть, у мене є кіт, який має навіть більш серйозне хірургічне втручання. Вона какає проблем, так що 2/3 її товстої кишки був видалений (що гірше, ніж розріз в області кишечника, видалення об'єкта, то шити їх) і вона повністю відновилася від операції без проблем від нього (на жаль це не виправити її какає питання, але дуже здорово, що вона поправилася так добре).

Мій кіт був у той час набагато молодше і зовсім одужав. Ускладнення можуть виникнути з-за операції, але за винятком тих, ваша кішка повинна швидко відновитися, як і мій.

Удачі вам і вашій кішці, і я згоден, що ви повинні тримати об'єкти (те, що ваша кішка, здається, грає у нездоровому способі) від нього.

+838
Pumpion 20 січ. 2014 р., 20:32:47

Якщо кошеня залишається один на цілий день, то кошеня-це по суті "кинули", або загублений або бездомних. Багато речей можуть трапитися. Мати, можливо, були в пастці і взяв. Кошеня могли бути поховані. Малоймовірно, що кошеня буде природно від матері це за вибором, такі маленькі.

Кошеня напевно потребує догляду. Продовольство, прісну воду, притулок і захист від хижаків. Якщо ваша мама не дасть, що й там ніхто не притулки, це важко знаю, що порадити.

Ти кажеш: у тебе іспит. Я не знаю, якщо ти в школі, або вищий коледж або університет, ви завжди можете повісити оголошення для того, хто хоче взяти кошеня. Домовитися з мамою, що ви могли б доглянути за нею, поки ви не знайдете їй будинок. Або взяти його в школу і подивитися, якщо є відповідальний дорослий, який буде приймати його.

Якщо ваша мати не пускає її в будинок, потім коробку з рушником у захищеному місці, з мискою води і їжі. Цього кошеня потрібно годувати перед від'їздом, коли ви повернетеся і перед сном. Бажано, було б добре, щоб скласти яку-киттен сухий корм для між часом для неї, щоб перекусити. Перебуваючи на вулиці без нагляду, це більш ніж імовірно, що будь-яка їжа, залишена на її з'їдять інші тварини.

Якщо є які-небудь місцеві вет домовитися, щоб кошеня потрапив в місцевий вет. Принаймні, вони зможуть за ним доглядати.

Просто майте на увазі, кошеня вразливих зовні і на високий ризик погіршення здоров'я або смерті без охорони і догляду. Вона повинні бути вивідав і щеплені і стає здобиччю для собак і будь-яких інших місцевих хижаків, включаючи птахів. Вона не досить їла в останні добу, принаймні, і якщо не дбають, теж може померти з голоду. Чим довше вона йде без належного догляду, медицина, харчування тим менше шансів у неї на виживання.

Спробувати переконати свою матір взяти на себе тягар відповідальності, що робить цей кошеня в безпеці. Удачі і дайте нам знати, як ви отримаєте на.

Оновлення: з вашого коментаря.

про її розміри вона три рази мій розмір долоні,сьогодні я їй дала тунець і вода..вона не п'є достатньо води, враховуючи, як жарко сьогодні також помітив, що вона не може повністю бачити мене і її очі розмито ( респіраторна інфекція?)вона йде повільніше.

Цей кошеня потребує термінової ветеринарної допомоги. Вона хвора і помре без медичної допомоги. Ти не зробила нічого поганого, їй було б гірше, якщо б ви не годували і поїли її.

Вона повинні бути прийняті негайно до ветеринара. Вона дуже молода і хвора. Вона деградує і помре, не побачивши ветеринара. Я повторю, чим довше вона йде без належного догляду, медицина, харчування тим менше шансів у неї вижити.

+807
Jorge Le 4 вер. 2010 р., 10:22:26

Вам потрібно створити ієрархію, де ви перебували зверху. Ваші кішки повинні дотримуватися ваші правила, і що включає в себе не дражнити один одного. Навіть якщо вони терпіти не можуть один одного, вони повинні поважати ваші побажання і не починають бійку.

1. Не вибираючи один на одного.

Вам потрібно постійно застосовувати це правило у всіх напрямках. Кішки не реагують на ваші наміри вчити їх (собак), але кішки дійсно реагують на своє оточення і ситуацію.

Кішка, можливо, ніколи не припинити робити щось тому що ви це скажете, але ви можете змусити його припинити робити щось тому що це змушує вас, щоб помститися

Відмова від відповідальності:
Змови ви повинні бути негативні відгуки і незручності для кішки. Він ніколи не повинен переступати етичні межі. Ніякого насильства, страху, або суворих покарань.

Правило ясно, не вибираючи один на одного. Якщо ви не можете спілкуватися добре, то не спілкуватися. Все, що вам потрібно зробити зараз, це послідовно виконувати його.

2. Відповідаючи на гріхи.

Реальний приклад може допомогти тут. У нас є три кішки: Клео, Міша і Альфі. Клео і Міша сестер (близько 15 місяців), Альфі-це нове доповнення (близько 6 місяців). Альфі завжди хоче бути першим, скрізь, в будь-який час.
Лікує? Алфі-це фронт і центр. Їжа? Альфі впадає в першу миску і швидко переходить до наступної чаші, коли його закінчив. Я даю любов до кішці? Альфі прийде і попросить уваги.

Я може бути упередженим, тому що я люблю цю сволоту, але ІМО Альфі не означає підрізати дівчат, він просто прагне все. Він завжди дуже сугестивності і легко відволікається на все, що привертає його увагу. Буквально все відволікає його, як у тих випадках, коли це благо чи недолік. Він не ігрової системи, він постійно прагне.
Однак, і це ключ до того, як реагувати на проступки, Альфі наміри не має значення. Він отримав покарання за порушення правил, не чому він порушив правила. Правила не підлягають обговоренню і повинні застосовуватися в якості такого.

Він повинен бути дуже енергійним і нетерплячим. Клео і Міша трохи більш розслабленим, так що Альфі, як правило, бути першою. Я не караю його за те, що перший, якщо інші діють повільніше, ніж він. Проте, кожного разу, коли він перетинає лінію та насправді скорочення між мною і інший кіт, він буде покараний.

Я (тихо) поклав руку на його стороні, а потім дати йому сильний поштовх. Принаймні, він буде ковзати в бік. У гіршому, він буде падати на бік. Це не боляче йому, але він незручностей йому бути відштовхнув і доводиться ходити до мене знову.
Якщо він кидається на ласощі, яке було явно поставив перед іншою кішкою (я, як правило, також назвіть ім'я кота, лікувати її, для більшої ясності) я зроблю все, що в моїх силах, щоб переконатися, що його з'їдено кіт я дав. Я візьму його з вуст Алфі, якщо у мене (на щастя, він не чинив опору).

Ядро моя думка завжди послідовні: не кіт починає нагинати правило, яке я зробив. Якщо я ставлюся до Міші, ніхто не отримує, щоб взяти його в неї.
Це також поширюється на несправедливе поводження, яке я бачу, що сталося. Якщо кішка жене зі своїх спальних місце для того, щоб вимагати його для себе, буду активно видалити цю кішку і переконайтеся, що їхній злочин не платити. Це включає в себе, бризкаючи водою на місці (після того як кішка була видалена), щоб зробити її непривітної спальне місце.

Цікаво, що до Альфі приєднався до нашої сім'ї, Клео була так само завзято. Вона завжди була "я перший!" з нею, і нам потрібно, щоб підштовхнути її в сторону, щоб насправді бути в змозі взаємодіяти з Мішею. Однак, Альфі є набагато більш енергійним (і соціально не помічаючи), ніж Клео, і Клео тепер в основному ставилися так, як вона (самозабутньо) лікування Міші. З Альфі, Клео більше не підрізає Миша, навіть не випадково.
Такого роду доводить мою точку зору: кішки вчаться не підрізати інших (випадково або навмисно), коли вони самі стають жертвою підривається. Коли я бачу кішку підмити іншу кішку, я буду втручатися в бік, що злочинець стає жертвою власних злочинів.

3. Терпіння і послідовність.

Більшість людей, які бачать, як я спілкуюся з котами зробити зауваження про те, скільки зусиль він повинен зробити, щоб забезпечити дотримання правил, які постійно ламаються, так як кішки не піддаються дресируванню (порівняно з собаками).
Але я з цим не згоден. Кішки невстигаючих (порівняно з собаками), тому що вони не дотримуються людські наміри вчити, але це не означає, що кішки не в змозі вивчити що-то.

Послідовність є найбільш важливим фактором. Якщо ви завжди застосовують ті ж правила, що і застосовувати ті ж покарання, то кішка буде в кінцевому підсумку побачити зразок і навчитися уникати його.

Кішки вже вчитися таким чином. Там висить мотузка з відром. Відро стоїть на столі, наповнений водою. Клео стрибає і намагається зловити мотузку. Трапляється неминуче: вона ловить мотузку і кидає відро води на себе. Клео зробила помилку вдруге, але не грав з відром з тих пір. Причиною зустрічає неминучий ефект. Клео побачила картину (грати з відром => мочила) і активно уникати його в майбутньому (не хочу промокнути => не варто грати з відро).

Ключовою ланкою тут є неминучим. Це не просто випадкове явище, дія постійно відбувається. Я намагався штучно відтворити ту ж обстановку, причини і наслідки. Алфі бере їжу в іншого кота, і відсувається в сторону (приблизно, але не пошкоджуючи його). Чим більш агресивно він старається, тим агресивніше він отримує штовхнув назад.
Міша іноді йде від частування. Коли вона робить, він дозволив взяти його, як тільки вона відвернеться, якщо він вже спробував вкрасти його.

Це зайняло близько 2-3 тижнів, але Альфі розуміє, що зараз. Він буде жадібно дивитися на ласощі і Міша, але він, як правило, не намагаються вкрасти більше (винятки, зроблені в дні, коли він дуже грайливий, щоб ясно мислити, він ще кошеня все-таки).


4. Орієнтуючись на вашу ситуацію.

Моя ситуація була трохи більш розслабленим. Це в основному про соціальні факс-пас. Ваша ситуація більш важка, ВАШІ КІШКИ, конфліктуючи один з одним. Ви можете застосовувати ті ж принципи, що й вище, але ви будете мати, щоб адаптувати його до ситуації.

Правило: жодна кішка не повинна бути агресивною або недобрими по відношенню до іншого коту. Ні кіт вище цього правила. Як власник домашньої тварини, ви не приймете якесь нехтування цим правилом (неважливо, яка кішка-то порушує правила).

Улюблене заняття кошеня переслідує віру і б'ючись з нею. ... Віра слабка і стара, тому вона-ідеальна мішень для нашого маленького хулігана.

Даний момент він відіграє, ви відповідаєте. Це може бути зроблено шляхом обзивання (нейтральний, потім сердито), кидаючи м'які речі (наприклад, подушки) або фізичного втручання. Важливою частиною є те, що Кітті винен, і повинен понести відповідне покарання. Я розгляну можливі покарання далі у відповіді, але загальна ідея тут полягає в тому, що ви повинні адаптувати покарання, яке відповідає Кітті злочину. Злочин не платити, і це ваша робота, щоб доставити це повідомлення порозі Кітті.

Він втягнутий чимало 'дуелі' з Pip (Піп всі з яких виграв) і тому я думаю, він намагається показати свою перевагу. Він не впорався з Pip.

Якщо ви бачите, як це відбувається, необхідно втрутитися. Незалежно від того, хто її розпочав, якщо обидва активно взаємодіють один з одним в бій, вони обоє винні. Зверніть увагу, що ви повинні спостерігати, що відбувається. Якщо один з них атакує, а інший люто захищав (але не робити нічого більше, ніж обороняється атак), то тільки агресор винен. Але якщо обидва з них є агресивними (навіть якщо один з них почав просто захищалися), обидва активно порушує правила і повинна бути покарана за це.

Якщо кошеня є агресором, і pip послідовно виграє перш ніж ви зможете втрутитися, ви не повинні втручатися після того (як довго, як жодна кішка не постраждає в процесі). Кітті вже випробували на собі ефект від того, що він викликав: Тіпун домінував його. Кітті повинна визнати модель і вирішити: я хочу, щоб втратити це? Або я хочу, щоб не дражнити ведмедя?
Однак, якщо агресор закінчує вигравати, ви повинні втрутитися після того, і переконайтеся, що агресор не отримає нічого від їх поведінки.

Я не був впевнений, якщо я повинен питати це чи ні, але останньою краплею стало, коли я почув виття і шипіння зовні сьогодні.

Для того, щоб зберегти послідовність, ви повинні кричати на шипящую кішку , перш ніж ви навіть знаю, хто це. Що доводить, що ти не турбувався з-за конкретного кота, а той, хто був жорстокий.

всякий раз, коли приходить віра в Кітті намагається переслідувати її, тому ми повинні тримати його вниз, так що він не буде переслідувати її.

Тримаючи його вниз-хороша ідея. Втім, може бути, педантичний причіпка, але я зроблю все, щоб тільки утримати його після того, як він показав, щоб зробити хід. Якщо ви негайно тримаєте його вниз, перш ніж він навіть хуліганив, то немає для нього урок, щоб вчитися. Однак, якщо він отримує тільки утримувати, після того, як погано себе веде, то він може вивчати візерунок (виконується після віри => вам провели) і навчіться уникати її (не хочу проходити => не варто бігати за віру)

Не бійтеся тримати подушку і використовувати її в якості снаряда, щоб блокувати його, коли він робить крок до неї. Якщо він що агресивний, що ви не можете легко зупинити його, тоді ви морально дозволено відповідати в рівній мірі, кидаючи подушку (я б мету він перед собою, а не над ним).

Навіть якщо подушка не зупинить його, він як і раніше служить в якості сигналу, що ви говорите йому. Вона також має додаткову перевагу, що ви тримаєте подушку в кінцевому підсумку стане нагадуванням про те, що станеться, якщо він погано себе веде.

Речі стають ще гірше, коли Віра живить вогонь. Всякий раз, коли вона бачить Кітті, вона шипить і намагається подряпати його.

Реакція віри-це зрозуміло. Але як я сказав, що відсутність Алфі жорстокого наміри, це не має ніякого відношення; так це виправдання Віри на шипіння. Шипіння-це недобре, і недоброзичливість не допущено.

Ви можете думати, що це несправедливо по відношенню до віри. Але майте на увазі, що ви також викладання Кітті той же урок, в той же час. Він бачить, що інші кішки отримати покарання за той самий проступок. Це змушує його усвідомити, що не вичитували щось унікальне для себе Кітті.
Знову ви демонструєте зразок (кіт діє недоброзичливо => кішка отримує догану), що кішки з часом навчитеся уникати (кішка не хоче отримати догану => кіт не повинен відповідати злом).

Все стає ще гірше, коли Піп приєднуються. Піп не знає, що він робить, він жене її дуже рідко і я думаю, він робить це тільки тому, що кошеня це робить. (Кітті тоді вкрай поганий приклад для наслідування.)

Я думаю, що картина починає бути ясним. Тіпун винен. Тіпун отримує покарання. Кітті не винна в поганий зразок для наслідування. Тіпун винен у наступні Кітті приклад, особливо якщо він також бачив Кітті вичитували за цей проступок (і тому повинні знати краще).

Я вже все перепробував, плескати, клацати пальцями Кітті/Віра (коли вона починає боротися на чолі/носа, нічого не працює.

Я думаю, що я йду через взагалі дупа. Маючи це на увазі, я не любитель тілесних покарань, таких як клацаючи по носі. Як мені здається, тільки людина здатна клацнути кота по носі, і, таким чином, вона залишає можливість для кота звинувачувати людей за те, що клацнув по носі.

Я натискаю Альфі, тому що він штовхає інших кішок. Коли він кусає їх (більш ніж пустощами), я злегка вщипнути його, коли я схоплю його. Коли він жене їх зручними місці, я роблю те ж саме з ним. Хоча я боротися вогнем з вогнем, я завжди намагаюся відповідати в рівній мірі і не нагнітати без потреби. Я б швидше неефективно тиснути Альфі замість "грати в людини", який завжди буде козир Альфі.

Якщо ви занадто сильно реагувати, кішка буде бачити вас в якості агресора. Замість того щоб вчити урок, це навчитися уникати або не любити вас. Якщо ви ніколи не виходити за власні гріхи кішки, вони не можуть звинувачувати вас за те, що вони тільки що зробили самі.

Що я очікую від вашої кішки, довгостроковий.

Це просто висновок з того, що ви розповіли нам. Візьміть це з зерном солі, я не знаю вашої кішки, крім того, що ви сказали мені (і навіть тоді я міг би неправильно зрозуміти.

Віра, здається, хоче бути сама. Коли Піп або кошеня погано себе вести, я очікую, що ви будете в кінцевому підсумку застосування в мирній атмосфері для Віри (наприклад, розділяючи тимчасово злочинця).
Піп, схоже, жодне питання не відповідаючи на Кітті в рівній мірі, так що ви повинні захищати його менше. Але коли він виходить з себе, Кіті, ти мусиш покарати його, як кошеня. Він повинен бачити, що покарання спрямоване на поведінку, а не тільки на Кітті.

Кітті буде потребувати більше всього. Він повинен навчитися відступати. Як правило, ви ніколи не можете зупинити кота негідну поведінку, але ви можете направити його. Ви не можете зупинити кішку від подряпин, але ви можете перенаправити їх ламають полюса, коли вони спрямовані на ваших меблів або дивана. Те ж вірно і для будь-якого іншого інстинктивної поведінки.
Якщо поведінка кошеня виходить з грайливість (що Віра не відповідає взаємністю), спробуйте пограти з кошеням, щоб перенаправити свою енергію. Навіть якщо він не намагається грати з Вірою (але любить грати з вами), ви можете грати з ним, щоб втомити його і зробити його менш імовірно, щоб переслідувати віру.
Якщо кошеня вів себе агресивно заради агресії, те, що треба категорично вирішувати. Не миритися з цим поведінкою, навіть у невеликих сплесків. Не дозволяють йому бути недобрим до іншим кішкам в будь-якому випадку, форма або форма. Переконайтеся, що це веде до неминучого покарання, яке він сам пошкодує (але не перестарайтеся небудь).

5. Справедливого покарання.

Для того, щоб не подовжити і без того довгий відповідь, я просто посилання на попередній відповідь я дав на цю тему. Розділ 4 присвячено патерн ескалації, які я використовую, щоб навчити моїх кішок, як управляти своєю поведінкою (шляхом їх хочете уникнути ви керівного їх поведінка для них).

+791
Gordon Findlay 29 лист. 2017 р., 12:01:56

Я досліджував генеты (особливо часто і Анголи) в якості домашніх тварин. Від мого розуміння, як вони пов'язані вони пов'язані на все життя і вкрай нетерпимі до будинку/господарю зміни. Я також чув, що вони прекрасно обійдуться більш великі тварини (наприклад, кішки і собаки; що-небудь менше, перекусити) до тих пір, як вони підняли навколо цих тварин.

Тепер, коли шукаю кошенята є різного віку, від новонароджених до 7 або 8 місяців (найстаріший я бачив).

Моє питання полягає в тому, коли їхні облігації, в першу чергу, форма? Скільки років буде вважатися надто старою, щоб принести дружині кошеня в моєму домі?

+789
Mohit Sharma 15 груд. 2014 р., 19:02:43

Дві мої домашні кішки бігти до дверей, якщо я був далеко протягом декількох днів, і коли вони бачать, що це я, вони подалися в спальню для решти дня. Пізно вночі вони прийшли в мою спальню, Поцілуй мене і заспокойся на ніч. Я пробачила!

+785
Claire F 2 січ. 2016 р., 01:45:30

У мене 8-тиждень старий кокер-спанієль - суміш пуделя. Мені сказали, що вона перша парво постріл з трьох.

Я живу у відносно благополучній районі з дуже, дуже мало бродячих собак. У нас є передній двір і задній двір, на задньому дворі повністю закритому і собака-доказ. Ворота вливається в дім, де на передній і задній двір зустрічати, напевно, близько сорока футів від тротуару/дороги і ворота.

З кількох причин, ми дійсно не хочемо, щоб щеня сходив у туалет на задньому дворі кілька хвилин тому (хвилин-старий спрей дереву, мабуть, невинно, але на всяк випадок).

Нам пощастило і щеня не хотів йти в туалет, поки спрей висох (дуже жарко). Але якщо вона була (тому що це, ймовірно, приходять знову): який реальний шанс мій щеня отримує право якби я дозволив їй скинути мене на галявині перед будинком? Наскільки вона поширена серед собак, і робити більше собаки приходять, що далеко на моєму газоні, що я думаю? Скільки що перший постріл робити?

+742
Eric Moreno 28 трав. 2010 р., 01:02:08

Навіщо ти руку годує її в першу чергу?

Собаку в правильне стан здоров'я не померти з голоду, якщо є їжа навколо. Перше, що потрібно зробити, це перевірити з вашим ветеринаром.

Потім ви можете спробувати, щоб мотивувати її, наприклад, якщо ви даєте сухий корм, додати деякі реальні курка або вологий корм, щоб дати більше запаху і смаку.

+643
VISHWAJEET SARKAR 18 квіт. 2013 р., 10:52:42

У мене дитина бородатий дракон (3 місяці+/-) я пил її жива їжа - dubia тарганів) кожен день. Я повинен покласти на посипаний тарганів назад у Фідер коробки, хоча вони можуть знову посипатися?

+580
MTrump 2 лип. 2011 р., 10:50:36

У мене є відкритий кішку, що мої сусіди відмовляються годувати. Тепер мені доведеться бути відсутнім протягом одного місяця.

Як я можу годувати мою кішку в мою відсутність?

+528
Enkhbaatar Bayanjargal 7 черв. 2015 р., 07:05:16

Це хробака поширена серед собак в Індії, і це треба зробити щеплення собакам проти нього?

+506
Rogier Bom 10 трав. 2013 р., 07:29:31

Пасовище-це значить бути хорошим природним джерелом омега-3. Б подаючи лугове сіно замінити? Якщо так буде раціон 30-40% лугового сіна буде достатньо?

+496
Shadowstriker 14 лип. 2011 р., 17:43:04

У мене є один чоловік 5 років папуга. Він дуже ручний і доброзичливий. Я знаю, що він не боїться собак, а у мене було два чудо в клітці і моя птах була дуже цікава. Насправді, я більше турбуюся, що він буде кусати носи! Собаки діяли більш зацікавлені або трохи бояться його. Але собаки це собаки, а не кішки. хаха.

У мене були собаки все моє життя. Моїй собаці 12 років пішов в 2017 році, і моя мама (які ми ще жили в той час) прийняла цуценя близько 3 місяців. Тепер, коли ми переїхали у власний будинок, я сумую, що спілкування більш великої тварини. (Моя птах, але він не любить собак, він не може тримати ноги в теплі вночі ха-ха). Ми живемо в квартирі і навіть маленька собачка не підійде наш спосіб життя прямо зараз, але кішка була стара, розслаблена кішка).

Моя птах у клітці, що становить близько 24"х24"х30" дати або взяти. Його клітка стоїть на багатофункціональний кухонний ролик шафи річ (близько 4 футів від Землі). Ми тримаємо його в нашій вітальні. Він вписується в основу своєї клітці абсолютно без кімнати на будь-якій стороні для тварини на окуня. Клітини і підставки підставка зі спиною до стіни і з одного боку до книжкової полиці. Немає місця, де кішка могла бути поруч з ним, крім статі. Протягом дня, я згорнути його до центру кімнати, ближче до вікна, щоб бачити, до цих пір ще обличчям до стіни, але боків відкритими.

Мій чоловік і я шукаєте в прийнятті кішка 4-6 років, тиха і спокійна. (Я зовсім впала стрімголов з середнього віку і літніх кішок коли я пішов в наш місцевий гуманного суспільства чотири роки тому)

Він-студент в режимі онлайн і може працювати неповний робочий день, але зараз він знаходиться вдома весь день. (Я працюю повний робочий день, але я вночі додому на вихідні, я приходжу додому на годину в середині дня) він буде в змозі тримати очей на всіх. Якщо ми обидва з нас хотів би тримати кішку в нашій спальні з закритими дверима (можливо заблокований) все, що він/вона потребує, поки нас немає (2-3 години максимум). І тримати птицю у нашій вітальні.

Щоденний динамічний буде працювати приблизно так: дайте кішці достатньо ігрового часу на 30 хвилин поставити його/її в наш номер, поки наша птиця має деякі літають-про час протягом 30 хвилин. Після того, як птах повертається в Кот будуть допущені до загальної площі будинку знову. Вночі я хочу тримати кішку в нашій спальні з закритими дверима, поки я не можу бути на 100% впевнені, що сталося вночі. Тим не менш, я готовий тримати кішку в нашу кімнату на ніч для решти його життя.

Я не прошу рад на птаха з клітки, поки кішка знаходиться в одній кімнаті. Це не мій намір. Я планую не є птаха з клітки з кішкою в кімнаті.

Я питаю, Що буде стару кішку цікавитися птах взагалі? Я припускаю, що це залежить від самого кота. Просто присутність кішки бути шкідливо для птахів? Я не впевнений, як він буде діяти, так як він його добре з інших більш великих істот, ніж він сам (тобто собаки). Я знаю, що обидва є природними "ворогами" і читали багато страшилок, і не дарма. Я хочу, щоб хтось зі мною і своїм досвідом з доведенням будинку стару кішку з птахом вже в сім'ї. Ми плануємо тримати кішку годували і зайнятий, щоб у міру наших можливостей, тому він не буде зацікавлений. Чи вся ця ідея кішки в будинку погана ідея всім разом?

Спасибі за Ваш внесок!

+485
TAYSON23 16 лип. 2014 р., 02:05:32

Наш щеня любить гризти пластикові контейнери, як хрускоту, шуму вони роблять це весело! Наш друг був шоколадний лабрадор, який одержимий пластикових пляшок безалкогольних напоїв з тієї ж причини. Також в товщі пластмаси зробити веселий шум, коли вони дряпають підлогу.

На замітку, собаки люблять гризти пластик або що-небудь ще, особливо якщо їх зуби розвиваються... деякі виростають з цього, деякі ні. Наші старі шавки, які пройшли кілька років тому любила пластику йогурту. Собак, познайомитися з їх рот, так що все по-різному твердості і текстури зміни в тканинах і т. д. Для собак є привабливою, особливо в цуценя етапів.

Для собаки така молода єдина причина, я можу бачити його спіткало розчарування, тому що вона така нова і в ідеалі, коли не відмовилися, в місяць щеня повинен бути з мамою в теплій м'якій середовища, так як він зазвичай не мають навіть закінченого Роланд Вининг в цьому віці. Так що це може бути, що він до цих пір не впевнені, що ця кружка, як грати з ним і т. д., І мама не там, щоб показати йому.

Ви можете насправді (і зараз у нас) купити гумові кістки іграшки, які роблять такий же тріск як пластикові пляшки, що наш малюк любить його, і це безпечна альтернатива для будь пластмаси, яка може розколотися при розжовуванні.

+456
Jeffrey Ng 24 бер. 2011 р., 17:39:55

Перше збільшення аерації для maximze кисню у воді.

Перестати годувати ваших риб, щоб знизити відходи виробництва.

Очищення фільтра та видалення відходів з дна вашого ставка, щоб знизити виділення токсичних газів.

Великий водообміну до 50% води і не забувайте використовувати dechlorinator(ставок безпечний)або подібні продукти, перш ніж почати знову заповнити ваш ставок.

Потрібно передозуванні управління водорості масово для того, щоб бути токсичний для риб, тому я думаю, що ваш відмирають в результаті розкладання водоростей і виробляти токсичні гази,видалити відходи, і ваші Риби будуть здорові.

+437
thatoeaung love 30 груд. 2012 р., 22:31:27

Мій ветеринар нещодавно поставили два (з чотирьох) кішок на рецепт дієти. У нас виникли проблеми з отриманням всіх кішок, щоб прийняти його, і було б легше (зараз і в майбутньому), якби кожен їв зі своєї миски, так що ми могли відслідковувати простіше споживання продуктів харчування.

Ще одна проблема полягає в тому, що ми рухаємося в 6 місяців і я хотів би, щоб не довелося повністю переучувати їх, коли ми рухаємося.

Мій чоловік питає, якщо ми могли б навчати кожного кота свої власні кольорові лоток? Я готовий спробувати це, але також відкритий для інших пропозицій.

+406
ali litayem 1 січ. 2015 р., 07:34:28

Багато приймальні агентств дозволять вам дозволяють взяти собаку на понеділок - п'ятницю і тоді вирішимо. Вони хочуть, щоб місце собаки в хорошій формі.

У породі особистостей відрізняються. Я б ґрунтуватися більше на собаку.

+406
Stacey Lewis 16 черв. 2017 р., 09:22:48

У мене одна кішка і один чоловік. Обидва кастровані. Близько 4 місяців тому без причин наш кіт почав збір на нашому жіночий. Він жене її з дому, підштовхує її від їжі і, як правило, переслідує її і нападає на неї більшу частину часу.

Ми прийшли додому з роботи і не буде грудочок хутра скрізь, де він бореться з нею. Він 2 і вона майже 4. Вона стала дуже хвилюватися до такої міри, що іноді наші жінки не приходять в будинок, якщо він знаходиться в так само. Мені навіть доводиться стежити за годування, так що вона отримує їжу.

Може хто-небудь підказати, як вирішити це або те, що може бути не так?

+393
tow8ie 10 черв. 2014 р., 05:30:10

У мене дорослі собаки з цуценятами і за досвідом і другорядних джерел... Зараз мені було б цікаво поглянути на одні і ті ж книжки, що використовуються ветеринарами у їхній школі. Я помітив, що, по більшій частині, вони мають стандартизовані процедури у всьому світі.

+357
DJM 23 жовт. 2011 р., 17:27:37

Це може призвести до серйозних проблем. В даний час я працюю з 9 місячну німецьку вівчарку х гонча Волд, який тепер кусає досить сильно, щоб не пошкодити шкіру. Це в значній мірі зробити те, що, коли він буде грати кусаються, господарі б сказати йому немає і 2 секунд тримати погладивши його по голові. Я ділюся цією історією, як я показую, що вам потрібно, щоб отримати ручку на це зараз, перш ніж ваша собака починає кусатися, не грати, кусатися (навіть якщо здається, що собака грає. Якщо боляче, коли вони кусають, то це вже не грати, кусатися).

Головне, ваш син повинен зробити, це дивитися, коли собака починає отримувати надто схвильований. Він тільки грати і взаємодіяти з нею, коли вона спокійна і не гіпер. Як тільки вона починає отримувати балакучий або збуджений, твій син скаже "ой" і піти в іншу кімнату, що ваша собака не має доступу. Це повинно відбутися друга ваша собака отримує дуже схвильований. Це робить кілька речей:

  • Навчає собаку, що грати буде тільки в тому випадку, коли обидві сторони не подобається
  • Ви собака почне розуміти, що якщо вона стає надто збуджений, перестане грати. В її свідомості: "О ні. Він більше не грає зі мною. Я думаю, я трохи захопився".
  • Вчить свого сина читати мову тіла вашої собаки краще

Отже, що являє собою "занадто схвильований"? Якщо ваша собака починає стрибати вгору (просять сидіти і ігнорувати стрибки), обливання брудом руки, багато-багато гавкає (трохи кори добре, як ваша собака спілкується, що вони щасливі і хочуть грати), кусає за одяг.

Інша справа, що ви можете зробити, це не грати з вашої собаки голова, вуха, коли грає. Це може сигналом для собаки, що це супер час гри і багато собак буде повертатися до вас і почати обливання брудом руки. Немає сенсу розповідати вашої собаки немає, коли вони рот або вкусити тебе, а потім продовжує грати з ними. Він їх нічому не навчив, крім як обливання брудом руки людини отримує більше ігрового часу.

Ти син повинен бути більш впевненим навколо вашої собаки. Маленькі діти, як правило, використовують високої тональності голосу, вереск і тікає коли собака взаємодіє з ними і все це говорить собака, я супер весело товаришем, який працює з вами і гавкає знову хвилювання. Це може призвести до собаки, щоб отримати ще більше порушені. Мені подобається розповідати дітям мого клієнта для дерева. Дерево не шуміти або бігати, коли собака наблизиться до них. Собака дізнається, що дерево нічого не цікаво, так що не турбувати, щоб переслідувати і кусати дерево. Попросіть вашого сина (з чоловіком або самі контролюючі), щоб увійти в кімнату з собакою і выпрямимся зі зброєю в руках на його боці. Попросіть його бути спокійним і тоді один з дорослих буде грати з собакою. Ваш син може прийти після близько 2 хвилин, щоб не поспішаючи і спокійно погладити вашу собаку від плечей до попереку (не голова). Тоді він зможе вийти з кімнати. Якщо собака отримує занадто схвильований, ваш син, ваш син може покинути кімнату, поки ви залишаєтеся в кімнаті з собакою, чекав, поки вона заспокоїтися, перш ніж можна буде знову почати грати знову.

Ось дуже хороша посилання, яка, сподіваюся, дасть деякі корисні поради. https://positively.com/dog-behavior/puppy-knowledge/teething-mouthing/

Сподіваюся, що це допомагає і удачі вам у всьому.

+340
Deebster 11 лют. 2018 р., 22:41:22

моя гуппі вагітна? Я не впевнений:
enter image description here
enter image description here

+301
Matt Savage 24 січ. 2016 р., 06:32:47

Це тому, що звук-це "універсальний" нічого з ротом, і несе в собі сенс щось робити з ротом, будь то їжа або погрожуючи.

+301
Suppasit 24 жовт. 2015 р., 17:43:37

Я взяв один друзів ghekko пару тижнів тому. У мене немає досвіду з рептиліями тільки мій 17yr річний син хотів назавжди. Все це було швидко і мені дали її бак і аксесуари. Я не говорила, що у неї був недовага. Мені сказали годувати її полі сарани тиждень (12-14П.коробка) розмір 3 або схожі.

Вона виглядала досить худий і відчував себе кволим, щоб впоратися. Я очевидно проводив дослідження по всім аспектам догляду за нею. На що я бачив, як вона повинна бути. Вона, здається, набирає вагу і її казки ущільнює.

Я купив 3 ванни сарани в минулу суботу і годувала її полі після годування їх салат за 2 дні. Інші були посаджені у невеликі ємності. У мене помідорні кущі біля танка на вікно. Я то, звичайно, вони можуть з'їсти листя.Я за кілька. Тільки 1 я бачив, як з'їсти його відразу. Я швидко перевірив на форумах, де сказано, що вони є токсичними для сарани. Я відразу ж видалив його. 2 сарана померли протягом 24 годин.
Решта досі живі 7 днів.

Вони безпечні, щоб годувати місце.мій прекрасний леопард ghekko. Я думаю, так, але не хочу ризикувати, якщо це не рекомендовано. Будь рада високо цінується.

+281
54beta 18 груд. 2015 р., 09:12:12

Моєму улюбленцю вже виповнився 1 рочок, але їй жувати всі звички не збирається. Якщо утримувати в пухкому вона їсть майже все(дерево, завод, тканина, пластик, стілець, лист тощо). Всі fedup і я намагаюся знайти способи, щоб зупинити її від цієї звички. Є дефіцит чого-то в ній або які-небудь щеплення або які-небудь ліки потрібно для цього. Принаймні, їй ця звичка стає мінімальним.

+185
Tanvi 6 вер. 2010 р., 07:16:29

Головне, що вам потрібно виконати-це обумовлена емоційна реакція (КВЖД). Коротше кажучи, ви хочете, щоб ваш зовнішній вигляд зробить собака твоєї сусідки дуже задоволені.

Найпростіший спосіб зробити це-тримати Кишеню, повний собаки сухий корм, змішаний з декількома лікує. Всякий раз, коли ви входите в кімнату, кинути жменю корми/ласощів за собакою. Це робить кілька речей. Перше, що він отримує далі собака від вас. Багато собаки кидаються до речей, вони бояться, лякаючи себе далі. Це скасовує, що в позитивну сторону. Наступна річ, яку вона робить, це робить собака, обнюхати, щоб знайти всі продукти харчування, що, природно, знімає страх і агресію. Я роблю щось подібне, коли я годую своїх кіз, тому що моя собака починає сильно турбуватися, коли я йду в паркані без нього.

У тому ж ключі, ви можете дати собаці їжі іграшки в іншій частині кімнати. Це підсилювачі на пошук поведінки, так що це дійсно ефективно.

Ще одна річ ви можете зробити, це навчити несумісного поведінки, позитивно. Це має приємний побічний ефект, який пізніше можна використовувати будь-яку поведінку, яке ви тренувалися. Одним з прикладів є навчання собаки, щоб спокійно лежати на килимку. Мені подобається лікувати і тренуватися для цього, тому що я може бути роблю щось не пов'язані (наприклад, перевозив ящики) і моя собака стає навчання. Він поставляється з DVD, який має багато хорошої інформації на дресирування в цілому.

Карати собаку за агресію буде працювати проти будь-якої роботи ви робите для створення ССВ, тому що це створює негативну емоцію, яка пов'язана з об'єктом агресії (ви), так що якщо ви можете зробити ваш сусід не робити, це буде корисно.

Удачі!

+171
Valgenta 22 вер. 2017 р., 13:59:28

Кролики не підхопити застуду, швидше за все, ваш мислення "гундос" (ака пастерельоз), який більшість кроликів возять, але не кожен показує симптомів (стрес або зниження імунітету можна виявити хвороби). Якщо Тампер розташований з Джої Джої тоді той, хто передав її Тампер, швидше за все, ці спалахи завжди буде повторюватися. Якщо буде погано ветеринари призначають антибіотики (наприклад, енрофлоксацин), щоб очистити його.

Я б порекомендував, що в холодну пору року для їх розміщення в приміщенні, так як це, здається, бути чинником.

Якщо ви отримуєте будь-які нові зайчики не будинок з вашого поточного кролів, пастерельозу, дуже заразний.

+138
user2779609 24 черв. 2017 р., 05:29:42

Мій кіт ненавидить машину і його подорожі в коробці (пластмаса з комірчастою). Він кігті в коробки, вентиляційні отвори / решітки і йде трохи з розуму, коли ми їдемо, що призводить до зірвали піхов кіготь і трохи кровоточить. Як я можу зупинити його від цього? Є рішення, крім як ізолювати його?

+116
Skystis 12 квіт. 2012 р., 03:51:28

Деякі лабораторні машини дуже чутливі і можуть бути неточними, якщо зразок гемолизированные. Щоб знизити ймовірність гемолізу, вони повинні використовувати більший калібр (23Г-22Г) голки і отримання зразка з яремної вени. Це місце отримує дуже великий, чистий зразок відразу порівняно з її передлежанні/підшкірних вен.

Я сподіваюся, що вони не беруть з вас гроші за кожне відвідування, ми зробили сказ (я припускаю, що це можна порівняти з хворобою гнів) титрів без проблем як то. Хоча в Канаді наші лабораторне обладнання може бути більш розвиненою, ніж Бразилія.

+21
Stavros Kokkineas 14 серп. 2012 р., 05:54:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil