Що я можу використовувати (тимчасово) замість комерційно підготовлені вологий корм?

Так, це виходить з мене трохи моторошна кішка батьків. Я забув забрати більш вологий корм, і ми зараз. З-за різних обмежень, швидше за все він буде у п'ятницю вдень, перш ніж я зможу легко дістати ще.

Тепер, я дійсно ненавиджу, щоб позбавити мій кіт його ранковий сніданок так довго, тому що я знаю, що це добре для нього, і він любить її.

Я можу що-небудь приготувати вдома, що б бути схожими на те, що він отримує, наприклад, просто в середньому може вологі консерви?

+352
user52133 26 груд. 2012 р., 03:00:58
29 відповідей

Перший і найбільш очевидний крок тут, щоб виправити або замінити котячу як можна швидше. Якщо сусідська кішка не може потрапити, він не може розпорошити всередині будинку. Зробити це у першу чергу тому, що будь чищення ви просто обприскували (очевидно, потрібно досить чистим, що ніс не може вловити запах котячої сечі).

Якщо сусідська кішка винуватиця, є шанс, що ваші кішки будуть розпорошувати над верхньою повернути, як свою територію. Якщо один або обидва з ваших кішок є обприскування сказати інтерлопер, хто "володіє" територією, вони будуть продовжувати слід, поки вони не можуть відчути чужинця.

Щоб справитися з цією чудовою маленькою проблемою, вам знадобляться чорний ліхтарик, щоб знайти всі місця, які були розпорошені. Вам буде потрібно прибрати весь будинок з нейтралізатором запаху, але напилюваної поверхні необхідно додаткове увагу. Не використовувати що-небудь з хлором (багато кішки реагують на хлор так само, як вони будуть реагувати на котячу м'яту, і вам не потрібні ВАШІ КІШКИ асоціює занять з кайфом) або аміаку (так як це один з головних компонентів сечі, будь-які засоби, що містять аміак може запах досить як позначену територію, щоб переконати стійкий маркер, який він (зазвичай він, хоча жінки могли також спрей) потрібно освіжити його запах у цьому районі). Кисневий відбілювач (дешевше) або спеціально розроблені кішки запахом нейтралізатора, ймовірно, ваш кращий ставку - переконайтеся, що ви отримуєте багато, тому що це, швидше за все, вам потрібно буде зробити це декілька раз перед проблемами стоп. (Я не буду перераховувати продукти, тому що я в США і ви використовуєте Великобританії/Австралії орфографії, так що ви, ймовірно, не збираєтеся бути в змозі отримати все, що я рекомендую в будь-якому випадку)

Після того, як ви оглянули з чорним світлом і чистити, то почекайте пару днів, потім вам хто-небудь з хорошим нюхом, щоб растревожить будинку, вынюхивая котячої сечею. Це дивовижні місця, кішки знайдете для Марк: ви, ймовірно, знайти залишки маркування всіх видів непарних кутів.

Удачі. Я це сама пережила, і це не весело.

+946
Tony Morris 03 февр. '09 в 4:24

Варені кістки можуть бути небезпечні для собаки або кішки. Приготування підсушує їх і робить їх більш імовірно, осколком.

Мені радили ветеринари дають собакам і кішкам сирі кістки, ніколи не готувала. Розмір собаки буде мати значення, надто великого пса, набагато більш імовірно, щоб проковтнути курячу кістку ціла і він застрягне де-небудь, то він не має, де маленька собачка не буде такого питання.

+923
ncerezo 29 жовт. 2016 р., 19:05:13
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У США, харчових продуктів і медикаментів положення ручки, що обертаються навколо їжі улюбленця з "допомогою" від Асоціації американських годувати чиновників управління.

Щодо харчування, FDA в Штатах на цю сторінку на своєму веб-сайті, що:

Будь-яке твердження, що продукт "повний", "виважено", "100% поживний" або претензії настільки ж природи, що передбачає продукт призначений для єдиною їжею, коли це не так, насправді, достатніх для такої мети є потенційно небезпечним продуктом. З цієї причини AAFCO заяву адекватності харчування є одним з найбільш важливих аспектів собаки або етикетку котячої їжі. "Повний і збалансований корм для тварин, повинні бути обґрунтованими для поживності одним з двох способів.

Перший спосіб для корми містять інгредієнти, сформульовані так, щоб забезпечити поживні речовини, які відповідають встановленим профілем. В даний час використовується AAFCO собака або кішка продуктів харчування профілі.

Асоціація американських чиновників контролю кормів (AAFCO) створив профілі для поживних речовин корму. Ці профілі включають в себе може бути їжа в цей досить тривалий PDF файл , в якому на сторінці 3, встановлює, що мінімальна кількість поживних речовин, які повинні бути присутніми в їжі для того, щоб бути помічені як один із профілів. Якщо виробник може забезпечити те, що вміст поживних речовин в їх продукції, вони можуть бути позначені як це так, якщо він відповідає мінімальним.

Пов'язаний з FDA сторінці також зазначається:

Альтернативні способи обґрунтування адекватності харчування для продукту, щоб бути перевірені за допомогою відповідних AAFCO подавати судовий протокол(и). Це означає, що виріб або "вести" член "сім'ї" товарів, згодували собакам або кішкам під суворим керівні принципи і виявили, забезпечити правильне харчування. Ці продукти повинні нести заяву поживності "тести для годівлі тварин з використанням процедури AAFCO обґрунтувати, що (назва продукту) забезпечує повне і збалансоване харчування".

Тобто, якщо виробник корму хоче отримати поживності різними способами, вони зможуть їх продукт перевіряється у випробуваннях. Такі продукти будуть помічені як так, якщо вони виявляються поживно і не шкідливо.

Нарешті, незалежно від того, який метод використовується для "поживність заяву," всі етикетки повинні також йдеться, що етап в житті, що тварина, що не слід споживати в (тобто "на виріст" або "на ремонт"). Продукт для "всі стадії життя" відповідає жорстким вимогам:

Незалежно від використовуваного методу, заява поживності також стани, для яких життєвий етап(и), продукт призначений, наприклад, "на ремонт" або "на виріст". Продукт призначений "для всіх етапів життя" відповідає більш жорстким потреби в харчуванні для росту і розмноження.

+922
Baker GD 29 вер. 2017 р., 08:21:55

У мене дві кішки, обидві віком до 6 місяців (я думаю, їх можна назвати кошенят). Я використовував пульверизатор в минулому в якості негативного підкріплення, який працював на одному з них (той, що боїться води) і в меншій мірі на інших (які, з якоїсь причини дуже любить воду).

Останнім часом, це виявилося менш ефективним. Останній кіт (любитель води) більше не реагувати на це погане підкріплення і, здається, не бути стурбованим з-за туману води.

Я можу щось додати до води, щоб не було шкідливо для кішок, що зробить його більш незручним для нього і може реагувати на застосування пляшки так, як я очікувала? (Може, відтінок лимонного соку на Стінга?)

+906
Kapi 21 вер. 2015 р., 19:19:31

Фон:

Мій чоловік і я тільки що отримав два tamaskan цуценят з двох різних приплодів два дні, не враховуючи той же чоловік. Моя жінка (ліра) - це пухнастий і я думаю, що вона має більш хаскі в неї, чоловік мого чоловіка (шквал) - це короткошерсті і більше схожий на німецьку вівчарку. Вони зараз 12 тижнів.

Шквал любить робити трюки. Кожен раз, коли я отримую лікує, він слід за мною, навколо, дивлячись мені в очі, потім робить всі трюки, які ми вже навчилися (як сидіти, лежати, трясти (лапу), стежте) і я викладаю йому "прикинутися мертвим", яке він майже потрапляє, але зазвичай просто перекочується на спину і починає молотити ногами в повітрі +) так мило +) і "каблук". Він у буквальному сенсі робити трюки, поки я намагаюся його вчити.

Ліра з іншого боку такий впертий. Вона не дбає про іграшки та ласощі або що-небудь. Я навіть не впевнений, якщо вона насправді знає "сидіти", або якщо вона просто так сидить і робить це за будь-якої можливості. Я намагався вчити її "вниз", заманюючи її з ласощами до землі, і вона буде просто штукатурка на підлогу з її обличчя, на ньому все розмазане, навіть не дивлячись на мене. Я не впевнений, якщо це її шлях або робити "вниз", але вона тільки й роблять, що ласощі може бути в 5-6 разів, а не коли я просто промовте команду, а потім вона просто зупиняється і йде.

Я їх треную окремо, тому що Шквал буде повністю взяти на себе і намагаються вкрасти всю їжу, плюс вони відволікають один одного. Так що я поклав їх в своїх гніздах по одному за раз, але створювало щеня починає психувати. Хоча вони заспокоюються через 5 хвилин або так. Шквал зазвичай набагато більше, не створювало потім ліра, вона просто не піклуються про що-небудь.

Вона просто супер пасивний і схоже, що вона просто хоче лягти і не рухатися весь день. Я думаю, що частково це може бути тому, що ми у Флориді, а це 80 градусів у будинку, і вона з розуму густа шерсть, але все ж... я не можу взяти їх з собою, тому що це саме 90х прямо зараз, і я не можу грати з ними разом, тому що шквал так багато на все, Ліра просто здається і йде, щоб зробити її власну річ. Або вони починають грати в бійки. Я думаю, вони воліють, щоб грати зі мною, принаймні, ліра робить.

Я чув, що дресирування хаскі-це дуже важко, але я не думав, що вона так багато хаскі в неї. Шквал-це набагато більше схоже на ЖКБ я використав, щоб мати набагато більше задоволення.

Як я можу отримати ліри, більше зацікавлені у вивченні матеріалу?

+898
Looksha 2 січ. 2019 р., 12:35:41

Я подумую про те, щоб вампір краб або краб скрипаля, деякі інші підлозі-водне істота для мого 20 галон довго акваріум посадили. У мене 24 унції банку огірків, які я планую бігти через посудомийну машину на гарячу (без миючих засобів) кілька разів і потопити його, як на малюнку нижче.

Приклад і джерело - життя хакера enter image description here

Мій субстрат є екологічно повні, так і дрібним гравієм, див. Зразок малюнку нижче (не мій танк). enter image description here

Мене турбує мій Краб буде в порядку з підводного середовищем існування? (просихає добре, норі)

+895
agent3d 25 бер. 2019 р., 01:18:29

Я повинен використовувати картон?

Чи є сенс повісити на дно картонної коробки в клітку для папуги?

Птахи люблять коробки, це відмінна ідея!

Картон безпечним?

Картон дуже безпечно, я роблю багато іграшок з картонними коробками (коробки від пластівців, коробки печива і т. д.) - вони, як правило, роблять дуже гарні можливості фуражировки.

Коли не використовуйте ящики

Деякі птахи можуть зробити дуже оборонний з коробками, як вони можуть вимагати його як гніздо - це поведінка вкладеності може спричинити відкладання яєць в наших жінках. Хронічний відкладання яєць проблематично для їх здоров'я, як це виснажує поживні речовини з органів, який може призвести до:

+879
John Carr 5 січ. 2012 р., 15:36:09

У мене 5 бездомних кішок, які відвідують мій будинок за останні 2-3 місяці періодично (1-2 рази на тиждень). Останнім часом, я почав викладенням дорослий корм для них, і я бачу, що їх частота відвідувань збільшилася.

Тепер вони слідують встановленим часу-таблиця. Кішка 1 візитами між 9-9.30 ранку і з'їдає всю їжу! Я ще їду в 9.30 і кішка 2 відвідування в 11.00 і з'їдає приблизно половину. Кіт 1 і кіт 3 відвідування в період з полудня-3 вечора і годуються недоїдками. Потім я поклав їжу знову в 6 вечора знову і кішки 1 відвідування в районі 6.30-7 вечора. КПП 4 і КПП 5 тільки поодинокі візитерші.

У зв'язку з цим мої питання:

 • Як я можу гарантувати, що кішка 2 не голодувати, оскільки з наступного тижня я почну працювати і буду в своєму кабінеті з 9 ранку-7 вечора. Я зараз у відпустці і тому це не важко для мене, щоб покласти їжу в середині дня, так як я перебуваю вдома. Я б зволів не вдаватися до якихось незвичайні батарейках, гаджет ГРМ, так як я не можу дозволити собі все що завгодно за $10-15.

 • Крім того, кішки "вчитися", якщо я час мого годування і обмежимося викладенням їжу в 8 ранку (перед тим як піти на роботу) і 7 вечора (після мого повернення з роботи)? Чи Буду я втратити деякі з моїх частих візитів в місто, якщо вони розуміють, що я не їду в середині дня?

 • Я планую подорожувати з країни протягом місяця - є якась стратегія годівлі я можу використовувати, щоб переконатися, що вони мають їжу, коли я піду? Я не можу просити моїх сусідів.

Детальніше

Я перевірив з моїм будинком профспілка. У них немає проблем зі мною, годує бродячих кішок.

+806
vvTim 16 серп. 2013 р., 05:21:25

Кішки-унікальні особистості, коли справа доходить до їх лотка звички. Замість того, щоб ховати своїх відходів відбувається від бажання, щоб бути чистим, і багато кішки, в залежності від їх особистості, що будуть робити його, якщо є що-то вони об'єкт поза лотка, навіть на поверхнях, де неможливо, щоб дійсно копати. Тому, якщо ваша кішка робить це навколо лотка, і навіть усуваючи за межами лотка, це, можливо, вказує на це не як на litterbox. Зрячі кішки будуть так само робити, так це, напевно, не була викликана сліпота. Той факт, що це почалося після того, як ви змінили лотка, здається, додаткову підтримку теорії про те, що він просто не схвалюють нову коробку.

 1. Коробка може бути занадто мале, чи занадто глибоко чи занадто дрібно. Звичайно, кішки воліють області, щоб робити свій бізнес, щоб бути якомога більшим. Вони також хочуть, тільки близько трьох дюймів від сміття, досить просто закопувати свої відходи. Якщо ви не можете знайти фактичні лотка відповідного розміру, існує безліч коробчатих речі можна використовувати, наприклад, великі пластикові контейнери для зберігання. Я б просто переконайтеся, що коробка без кришки з досить дрібною боки, щоб переконатися, що кішка може з'ясувати, як потрапити в нього.
 2. Це може не подобається наповнювач, який ви використовуєте. В той час як це заманливо, щоб використовувати тип, який найбільше вам імпонує, ви повинні використовувати все, що є найбільш привабливим для вашої кішки. Якщо ви в кінцевому підсумку перемикання, поступово замінити старий наповнювач новим, так що ваші кішки можуть поступово звикли до нього.
 3. Поле може просто не бути досить чистим. Це повинні бути очищені принаймні щодня.

Однак деякі кішки більш нав'язливим при розчухуванні, ніж інші, так що цілком може бути, що ваш кіт завжди буде мати деякі звички копатися в коробці, навіть якщо вам вдасться зменшити цю звичку.

+778
function 20 квіт. 2017 р., 11:36:46

Як мені заслужити довіру дика кішка? Я не є м'ясо або корм, що я можу їх годувати? Я повинен спробувати, щоб доторкнутися до них або нехай вони прийдуть за мною? Я ніколи не бачив кошенят 1-10 тижнів, де вони живуть?

+665
user68821 23 жовт. 2015 р., 14:45:23

Якщо собака зривається тренування вдома, у них є певні плями, вони будуть какати або попісяти і вони будуть продовжувати використовувати той же місці (або поруч з ним), якщо ви щось зробити, щоб зупинити їх. Вони роблять для стримування писати такі як цей але що, ймовірно, буде найбільш корисним є або розплідника ваша собака або закрити його в меншому просторі з сечею подушки, таких як ванна кімната або спальня. Так як він старший (менше енергії) і він така маленька собака, закриваючи його в меншому просторі не повинно бути великою проблемою для нього.

Той факт, що він старший не повинно бути занадто багато, щоб зробити з ним, оскільки він менше собаки і маленькі собаки зазвичай живуть довше (вище тривалість життя становить 16 років для джек рассел тер'єра і 18 для чихуахуа). А те, що він пісяє і какає робить його менш ймовірно, що це медичний питання (якщо він тільки пісяє, це може означати, що у нього інфекція сечового міхура або нирок і т. д.)

+640
gOLDen 7 жовт. 2011 р., 23:31:22

Самостійного відповіді на те, що я вирішив зробити:

За вихідні я стежила за нею, дозволивши їй бродити як зазвичай протягом дня. Е-комір робить її трохи незграбно, але інакше вона не отримала будь-яких тривожних ситуаціях і був біг і стрибки з приводу (незважаючи на всі мої зусилля в перші пару днів) при цьому немає ніякого дискомфорту або травми.

Так, я відчуваю себе спокійно, залишаючи її тепер замість будинку-інтернату.

Факторами, що сприяють цьому рішенню:

 • Вона була в чудовому стані, як кошеня, і видужує після операції
 • Е-комір тримається проти всіх спроб отримати його
 • Я кошеня з доробком досить добре, що вона не застрягли десь з-за електронного нашийника
 • Їй було дуже неприємно перебувати у ванній кімнаті навіть на ніч, тому я впевнений, що встромивши її в невеликий розсадник, з дивними запахами і шумами було б набагато гірше

Ще один варіант, який був запропонований завів подругу зупинитися в моїй квартирі з нею, або їй залишитися у них на вихідні. Це було б моїм першим вибором, якщо я відчував, що вона потребує більш пильному спостереженні. На жаль, я не маю кому я могла попросити це зробити, але це те, що може добре працювати для інших.

+634
nathanr 25 вер. 2019 р., 05:18:30

Моя сестра отримала нову собаку німецьку вівчарку по імені Юнона. Вона показала агресію і покусав вже 2 осіб.

У мене є інша собака Лексі, який тільки що переніс операцію. Юнона намагалася вкусити, де її стібки. Також всякий раз, коли Лексі лежить зі мною, вона піде і почала гарчати на неї.

Сьогодні моя сестра гуляла з собаками і Лексі відмовилася увійти всередину. Тому, коли сестра схопила її, Юно скочив на Лексі і вкусити її негарно. Потім я побіг до дверей і схопив Джуно зі спини, як моя сестра тягне їх один від одного, то Юнона біт моя сестра і я бігав і в той же час моя сестра кричала і Джуно знову накинувся і вкусив її за Лексі в горлі. Я штовхнув Джуно в обличчя і схопив Лексі і швидко, як I️ може.

На моє запитання, чому так Юно хотіла Лексі, але хороший для інших моїх собак і був такий добрий, що до недавнього часу?

+521
binaries01 15 жовт. 2013 р., 20:15:19

У мене пара кішок вдома, деякі з них хочуть бути проведена в той час як інші. Важко визначити, в чому причина цього - деякі кішки, можливо, зазнали травми і вони лякаються навіть від свого господаря, який про них піклується весь час. Дай трохи часу і я впевнений, що це буде тільки добре.

+481
xyx 21 серп. 2019 р., 03:46:44

Моя кішечка робить подібну річ - у нас є сітки на балкон, так вона дивиться на птахів, але не можемо їх зловити. Це, здається, не завдавати їй стрес, і мені здається, вона сприймає це як гру. Я не ветеринар, але я вважаю, що це схоже на іграшки - вони бігають за ними, і іноді їх ловлять, але іноді не. Я не думаю, що це стрес для кішки, найбільше цікаво дивитися!

+447
Zohaib ZJ 31 січ. 2014 р., 00:46:22

Як правило, газета-це те, що люди будуть використовувати, але ви насправді можете купити шкурки як листи із зоомагазину для використання з папугою і дрібних папуг клітини. Вони коричневого кольору і розміром з аркуш паперу (сезон 8 епізод 11").

+418
normuria 20 вер. 2018 р., 16:27:51

Обидві мої кішки (мати і дочка) мають пристрасть до м'яті. Як традиційні сухі ласощі, потискуючи упаковці вона поставляється в погаласують вашої кішки повинні бути в змозі почути без праці.

Мама-кішка має схильність до вологий корм для кішок, але не їдять сушену рибу лікує (хоча вона дуже зацікавлена в запаху). Її дочка-повна протилежність: любить сушену рибу лікує, але не торкнеться вологий корм.

Майте на увазі, що лікувати не треба шуміти, якщо все, що ви хочете зробити, це навчити вашу кішку, щоб прийти, коли називається. Багато кішки асоціювати звук відкривачка для консервних банок з харчовими продуктами і прибіжить в будь-який момент почути його, навіть якщо це не їх місця під час їжі. Особисто мені подобається "тут Кітті Кітті", оскільки його можна почути здалеку.

Непродовольчі варіантів

Мої кішки теж реагують на звук погладжуючи мою руку зверху своєї когтеточке. Це вже місце, яке вони люблять. Вони прийшли, щоб зв'язати цей шум з великою кількістю ласки, так я все потрібно зробити, це сказати своє ім'я, коли я роблю це, і вони прибіжать.

Ви також можете спробувати щіткою для вашої кішки. Мій абсолютно люблю бути щіткою так, що вони будуть терпіти поруч з моєю собакою (я отримав його рік тому, і коти, як і раніше, холодні по відношенню до нього).

+344
anetteko 10 лип. 2018 р., 19:08:43

Питання не сам сміття, це відходи.

Центри з контролю і профілактики захворювань звіт , що існує ризик зараження токсоплазмозом, інфекція, викликана паразитом. Цей паразит може бути знайдений в котячі фекалії, хоча CDC доповідей, що вплив є більш ймовірно, від напівсирого м'яса або садівництва. (Вони не кажуть, але я припускаю, що ризик садівництво через екскременти тварин в цілому, а не тільки кішки.)

ЦКЗ дає такі поради, щоб знизити ризик:

 • Якщо у вас є кішка, не вагітна людині міняти підстилку кожен день. Якщо немає нікого, щоб поміняти підстилку, надіти рукавички і вимити руки проточною водою з милом після зміни підстилки.

 • Ризик може бути знижений, якщо підстилку міняють щодня.

 • Тримайте кішок в приміщенні.

 • Уникати прийняття або обробки бездомних кішок.

 • Годувати кішок тільки консервовані або сушені комерційний корм, не недовареного або сирого м'яса.

 • Не приносите нову кішку у вашому будинку, які могли бути відкритий кішка або, можливо, годували сирим м'ясом.

Від того, що CDC каже, Я вважаю, що уникати знаходитися в одній будівлі в якості лотка буде надмірна реакція. Продовжую насолоджуватися вашої кішки, але щоб знизити ризик, наскільки це можливо, якщо хто-небудь робив коробку обслуговуванні або рукавичках, а потім мити руки.

Для отримання додаткової інформації та посилань, див. відповідні статті.

+342
Peter S Magnusson 15 черв. 2013 р., 00:40:23

У мене є два критих кошенят, які близько півтора років. Ми взяли їх обох в 12 тижнів і приблизно 1 місяць. Обидва вони досі їх чоловічу гідність неушкодженим.

Вони залишають брудні плями, де вони проводять свій час. Я хотів би визначити і по можливості запобігти цю кішечку кіптяви. Там немає помітний запах, хоча я не звертав на це уваги.

kitty grime kitty grime kitty grime kitty grime

Остання картинка може означати, що це просто слину.

Іноді вони мають дірки на горщик, але не до такої міри, і це, здається, більше рідини. Це не пояснити останню картинку. (Хоча я до сих пір з підозрою)

У той час як вони можуть виглядати, як засохла кров, я не думаю, що це так. Крім втрати зубів, жоден з них ніколи не мав нічого, що б стравити, що я помітив, і немає нічого, щоб полювати.

На ранній стадії, іноді буде кроком у його власного проносу, і поширити його, але виглядає більш солідно.

Жоден з них не був "нещасний випадок".

Я не вірю, що це їхні сліди, як це триває вічно, і вони не зробили.

+303
Sarwar Ali 11 груд. 2013 р., 23:52:37

Так цибулю і часник є токсичними для більшості тварин, це може спричинити гемоліз еритроцитів.

Родовід-це одна з більш низької якості продуктів харчування, але деякі собаки чудово на ньому. Якщо продуктовий магазин, Продукти харчування як родовід тип харчування у вашому ціновому діапазоні я б захопив Ікар щеня/дорослий/старший, залежно від lifestage вашої собаки.

+303
Litochka 30 бер. 2013 р., 06:11:34

Кілька речей, щоб бути в курсі з нявкання кошеня: 1) якщо вони є східні породи, як сіамська, вони будуть дуже балакучий з вами. Моя східна короткошерста має великий словниковий запас нявкає на даний момент, так що, якщо нявкання турбує вас, і це східна порода, ви повинні мати це на увазі. 2) кішки нявкають з тієї ж причини, що немовлята плачуть: їжею, водою, в туалет, щоб знайти тебе, і тому що вони можуть. Поки вона знає, де знаходиться котячий туалет і її їжа, вона, напевно, тільки вимагає уваги на цей момент. Тримати їжу поруч з місцем, де вона спить, і запах допоможе їй пригадати, щоб поїсти.

Що стосується їжі: обов'язково дотримуватися вологий корм для кішки. Кішки еволюціонували як живе в пустелі облігатні хижаки. Вони, природно, мають низький спраги диск з цієї причини--стояча вода, буде мало, тому їх нирки стали неймовірно ефективні дозволяючи їм отримати все необхідне з води здобич. Вони також еволюціонували, щоб бути залежним від своєї здобичі для певних поживних речовин, таких як вітамін Е. людина може зробити свій власний вітамін Е, але кішки повинні отримати його з їжі. Дешевше продукти будуть намагатися використовувати рослинні джерела цих поживних речовин, але тіла кішки не можуть переварити рослин все, що добре.

З усіма це на увазі, легко зрозуміти, чому сухий корм-це погана ідея. "Клей", що скріплює сухий корм-це вуглеводи, які кішки дійсно не потрібно багато, і це велика причина, чому кішки товстіють. Топ 3 вбивць кішок цукровий діабет, кишкові захворювання, такі як рак і ниркова недостатність. М'ясо-тільки вологий корм дієта у мене діабетична кішка від інсуліну і вирішити проблеми двох кішок нирки.

+244
SpiffyFuture 17 жовт. 2012 р., 05:37:52

Jeffaudios відповідь дійсно хороший, просто хочу додати кілька речей.

По-перше для прогулянок, у нас крихітний 4-місячного шелті, який ніколи не зможе витягнути ні собі, ні чоловікові, куди він хоче йти... він ще занадто малий. Однак консультація у нашого цуценя-класи для великих собак було дуже добре.

Ви намагалися змусити ходити на харчування, яке ми не отримали для роботи, ми використовуємо гуртка / стоп метод, коли він тягне занадто багато. Кружляє виводить їх з фокуса за те, що вони тягнуть за собою і наш щеня буде гальмувати після цього тепер, це займає час, але він може переварити.

Ще один момент був, коли у нас була пожежа на комірі з його лідерством він витягнув набагато більше, ніж проводів йому часто здавалося, що він задихається - він миттєво краще на ремінь, і тип проводки використовувати нас важливо. Наш інструктор з мастифом, і він використовує проводів з передньої і задньої кліп, який, по суті, дозволяє йому керувати своєю собакою в напрямку він хоче йти, не відтягуючи на собаку.

Для загальної підготовки, якщо Блейз не сидіти, перебування і т. д. Для лікування (наприклад, у нього було занадто багато, просто з'їла занадто багато цуценят навколо нього і т. д.), то ми будемо використовувати іграшку або сиром'ятної шкіри, щоб мотивувати його, як Джефф сказав. Наші держави-інструктор часто, що ваш платіж для собаки повинен бути достатньо високим, що він захоче зробити те, що ви просите, і що голодна собака готова працювати.

 • Отримати вашу собаку, щоб сидіти на сніданок і вечерю.
 • - Не давай йому свою вечерю в миску, попросіть його працювати на деякі з них.
 • Зв'язати грати і лікує, якщо він кине м'яч, запропонувати йому ласощі - він не може з'їсти його кожен раз, але це процес, і собаки з'єднати точки.
+231
ibrahim yousre 21 груд. 2018 р., 01:42:03

Пам'ятайте, кішки є облігатними хижаками і вони не повинні їсти нічого, що не м'ясо.

Перевірити це питання Для довідки.

Якщо ваша кішка рве речі, він не повинен з'їсти його і що є ознакою того, що ви повинні негайно припинити.

Якщо ваша кішка потребує лікує, сублімованих м'ясних ласощів є більшими в міру. В іншому випадку, не давайте їм що-небудь поїсти, що не є їжею.

+205
Tome Pejoski 11 бер. 2012 р., 14:35:33

У мене дитина бородатий дракон (3 місяці +/ -), коли я повинен почати шукати, щоб обрізати її (підозрював, але не впевнений) нігті? і було б розумно просто залишити деякі наждачним папером до її клітку, щоб вона могла файлів "" їх під час роботи навколо?

+203
assa3 17 вер. 2011 р., 13:59:36

Мати непрозорий фон допоможе якщо танк його назад у вікно. Якщо це не так, це не допоможе з водоростями. Поки ваш танк сидіти в прямому сонячному світлі ви будете мати надмірне водоростей. Є кілька рішень, які можуть допомогти трохи, але тільки хороший, щоб перемістити танк, де це не в прямому сонячному світлі.

Ось деякі ідеї

 • Мають непрозорий фон навколо задньої та бічної частини бака
 • Додати живі рослини, вони їдять ту ж їжу, як і водоростей, але, як правило, водорості режим ефективний, щоб отримати ці поживні
 • Додати тварин, які харчуються водоростями (равлики, креветки, рибу і т. д.)
 • Боротися з нею потрібно регулярно б'ються і знаючи, що її потрібно буде переробити через пару днів
+182
Deepak Neupane 1 черв. 2014 р., 21:24:21

Звичайно, це не проблема, так як собаки роблять свої справи під час прогулянки. Проте останнім часом, моя собака, здається, потрібно зробити її бізнес більш часто, ніж я беру її на прогулянки.

Мій нормальний графік, щоб взяти її на прогулянку насамперед з ранку перед тим як піти на роботу близько 6:30-7 ранку. Потім я годую її і йду на роботу. Потім я йду її знову, коли я повертаюся з роботи приблизно в 5:30, і потім знову годувати її потім.

Останнім часом моя собака стала скиглити і розбудив мене близько півночі, щоб взяти її. Найближча зелена зона, що вона зазвичай робить її бізнесу становить близько 2 кварталах від готелю і його досить набридливим, щоб отримати прокидаються в середині ночі, щоб ходити в двох кварталах від готелю і назад.

Були випадки в минулому, коли люди тренували собак для використання лотка, як кішки? Чи є якісь негативні наслідки від заохочення такої поведінки?

+142
Xiangdong 31 бер. 2010 р., 04:07:55

Як доповнення до відповіді Флатер це:

Це не практично для нас, щоб нагодувати всіх кішок окремо.

Годує безліч тварин з однієї чаші або в одному вузькому місці створює стрес, тому що найслабші змушені чекати сильний, щоб закінчити, перш ніж вони можуть з'їсти.

Ви повинні покласти багато маленьких тарілок харчування і поширити їх на більшу площу, так що навіть самі слабкі мають шанс є, поки ще сильний і їдять. Це знижує рівень стресу і агресії.

Той же принцип використовується сьогодні в багатьох зоопарках, щоб не допустити стресів і додаткової роботи для працівників. У минулому, вони повинні були окремі особи, під час годування, тепер вони можуть годувати всю групу відразу.

+131
Heidi Torda 11 бер. 2010 р., 00:12:14

У нас є 3 кішки, як зараз.. каса 10 років, демон, який становить 3 роки, а новачок Твіггі, який йде на 2. Все виправлено Каса-це перше, що у нас є і вона більше ппл кішка. Їй знадобилося 4 місяці, щоб взяти в демона, коли він був кошеням. Демон не перестанеш ганятися за Твіггі, він шльопає її, жене її до мене, схоже, він принижує її. Іноді він буде гарчати і шипіти. Ми тримаємо Демон і Твіггі окремо. Каса і Твіггі абсолютно нормально. Ми пробували перенаправлення з іграшками,feliway лікує, він з'їсть його їжу мочити перед нею, але як тільки вона зробила, якщо вона йде, він повинен бути там, з нею! Коли вона в спальні на "обертання", він залишиться за дверима або в двері, якщо ми перебуваємо в спальні. Він навіть має невелику істерику, якщо ми поставимо його в спальні, а вона в інше місце. Будь-які ідеї про те, що робити?

+122
choster 24 січ. 2012 р., 22:13:36

Собака (Canis вовчак familiaris) іноді називають "кращий друг людини". Часто містяться в якості домашніх тварин у багатьох культурах, одомашнених собак приходять у велику різноманітність розмірів, темперамент і зовнішність. Будь ласка, вкажіть порода / стать / вік на ваше запитання, якщо ви відчуваєте, це може допомогти в отриманні більш конкретної відповіді.

+96
Chaoix 19 трав. 2017 р., 19:38:57

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil