Чому мої черепахи відкладати яйця?

У мене дві черепашки, один чоловік і ще одна жінка, (я визначив жінок на її похилому спини). Є теж 4 золота рибка в акваріумі з ними.

Це було близько 5 років, як я принесла їх додому, вони були 3 см в довжину з хвостом в той час і не було врослих нігтів (які були брудно-білого кольору). Зараз свої нігті не відросте і чорний, і вони обидва близько 6 дюймів у довжину.

Мені було цікаво, чому немає яєць ще? Я мити їх при зміні води, коли я був замінити брудну воду з новою водою? Може очищувач води насос всмоктав їх, або може риби з'їли їх? Це не підходящий час, або у них може бути неправильне харчування? Будь ласка, дайте мені знати, як я можу допомогти їм зачати?

+676
FreshTendrils 27 серп. 2018 р., 00:31:45
29 відповідей

Нещодавно, мою 5-річну Bichoon стало тривожно. Під час прогулянки в нашому парку, ми почули постріли, хтось за парком, який убив змію. Тепер кожен голосний звук турбує його до точки, де він намагається бігати і робить сам хворий, потягнувши за поводок. Це наш улюблений пішохідний маршрут, і тепер він не хоче йти туди. Він пам'ятає. Якщо я можу отримати його по сліду - він хоче провести останні 300-400 метрів. Це майже як якби він був напад паніки. Тепер інші шуми турбувало його. Двері машини, робітники з молотками і т. д. Я не знаю, як впоратися. У парку завжди було своє щасливе місце...але не більше. Це змушує мене сумувати. Будь-які поради будуть оцінені.

+980
Caio Torno 03 февр. '09 в 4:24

Я думав, що дозволяємо нашим померанського укусу на кілька кісток. Було цікаво, якщо це може бути небезпечно для нього в довгостроковій перспективі?

Оновлення: Вибачте, я вже отримала відповідь. Все, що потрібно, було прийнято рішення годувати померанського кілька собак замість. Спасибі!

+976
Kantenkopp 22 серп. 2013 р., 17:58:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Взагалі не рекомендується годувати ваших вихованців нічого, крім власної їжі, тому що навіть якщо він не отруйний, їжа може викликати проблеми зі здоров'ям. Наприклад, собаки і кішки можуть отримати діабет від занадто споживаючи занадто багато цукру.

Крім того, коли справа доходить до фруктів, сам плід може бути штраф, але і інші речі, пов'язані з фруктами не. Наприклад, яблука не отруйні, але їх насіння містять форму ціанід. Це справедливо для дуже багатьох фруктах, і тому ви повинні бути обережні, щоб видалити все насіння, перш ніж давати вашій собаці. Є також фрукти, де недостиглих плодів отруйні, або рослина, яка росте плід отруйний, як помідор. Або пілінги або снаряди могли навіть бути шкідливо для ШКТ, навіть якщо технічно вони не отруйні.

Неповний список поширених отруйних плодів:

 • виноград і ізюм
 • авокадо
 • вишеньки
 • помідори (хоча зовсім стиглих фруктів технічно добре, ви не можете дійсно бути впевненим, що всі токсини пішли, так що краще не ризикувати)
+920
Alex Galonsky 25 лист. 2011 р., 20:22:35

Якщо я де ви я хотів відвезти його до ветеринара. Я ніколи не чув про щось подібне з бородатих драконів раніше. У мене є один з моїх власних, і нічого подібного не відбувалося. Але у мене це просто один з мільйонів. Я сподіваюся, що він скоро видужає. Якщо він продовжує поширюватися, я закликаю вас, щоб взяти його на рептилій вет. Вони повинні мати набагато більше інформації.

+863
Joe Felix 4 черв. 2013 р., 06:24:11

Кішки роблять інцест? Якщо так, то в якому віці б така поведінка починається, і коли чоловік і жінка кошенят бути відокремлені один від одного таким чином, щоб уникнути кровозмішення?

+859
olgak 11 трав. 2019 р., 19:47:57

Ні, коали не є хорошими домашніми тваринами.

 1. Коали можуть бути агресивними. Вони дуже довгі, гострі і міцні кігті для лазіння по деревах, і може вкусити. Коали можуть зробити досить ушкоджень, щоб відправити тебе в лікарню. (Попередження для графічного зображення коала завдав йому тілесне ушкодження. Я не жартую, це дуже жахливо.) http://www.dailymail.co.uk/news/article-2862089/Looks-deceiving-South-Australian-woman-finds-cuddly-koala-turn-nasty-annoy-enough.html
 2. Коали можуть спати по двадцять дві години на добу. Не дуже цікава тварина, якщо він завжди спить. Вони є нічними істотами.
 3. У коал дуже специфічний раціон лише кілька видів евкаліптів. Отримуйте задоволення, намагаючись з'ясувати, як годувати його.
 4. Коали проводять свої дні лазіння по деревах. Ймовірно, це буде неможливо зробити їх відповідний корпус всередині приватного будинку.
 5. Коали відомі для проведення хламідіоз. Ні, насправді. Це інший штам від людської версії, але ви все ще можете зловити його, якщо ви схильні заражених коала з сечею. http://www.bbc.com/earth/story/20160211-half-of-australias-koalas-now-have-chlamydia
 6. Коали підняв в їжу спеціальні екскременти своєї матері, відомої як ППА. Ви все ще думаєте, тепер вони чисті тварини? https://www.savethekoala.com/about-koalas/life-cycle-koala
 7. Коал, я вважаю, як і багато інших, що живуть на дереві тварини в тому, що вони не залишають меж дерева, щоб усунути. Дивись нижче! http://www.ign.com/boards/threads/do-koalas-poop-while-dangling-from-the-tree-or-do-they-come-down-and-dig-a-hole.454917266/
 8. У коал дуже маленький, примітивний мозок ссавців їх розміри, матеріал з Вікіпедії: "коала один з найменших мозком по відношенню до ваги тіла будь-якого ссавця, що становить 60% менше, ніж типовий diprotodont, вагою всього 19,2 г (0.68 унцій). ... Маленька коала розмір мозку може бути адаптація до енергії обмеження своєї дієти, що є недостатнім для підтримки великого мозку".. Їх мозок також гладкою, на відміну від традиційних зморщений мозок ви зазвичай думаємо про, ще одна ознака вони не зовсім яскраві тварини. Я очікую, що не зробить їх легко дресирувати.
 9. Коали не шуміти. Уявіть, що ви прокидаєтеся для цього вночі: https://youtu.be/ynSiIFxV1KE

На вершині всіх цих численних речей, які роблять їх небажаними в якості домашніх улюбленців, є ще й той факт, що на моєму розумінні незаконно, щоб тримати їх в якості домашньої тварини, і Австралія значною мірою контролює їх експорту.

+855
Mary Bevan 30 трав. 2018 р., 23:55:50

Тиждень-це довго залишати кішок без нагляду. Я не впевнений, як ви керуєте їх годувати, я сподіваюся, що у вас є хтось годує і перевіряю їх щодня, поки ви у від'їзді.

Вони потребують контролі і компанію людини.

 1. Борту одного чи обох котів, поки ви знаходитесь далеко. Залежно від того, що кіт є більш надійною, можете піти в розплідник, поки ви знаходитесь далеко. Це дозволить вирішити проблему їх боротьби поки що не існує. Я не залишив би кількість одиноких кішок на тиждень.

 2. У кого-то перебування у вашому домі і кішка сидять, поки ви знаходитесь далеко.

Проблема не ваша кішка, її залишили в спокої протягом тривалих періодів часу. Кішки, всупереч поширеній думці, залежать від своїх господарів за їжу, дах і компанію. Власник забезпечує емоційну стабільність. ВАШІ КІШКИ очікувала, що ви повернетеся кожен день, коли ви не робите, це стрес. Коли ви їдете на тиждень, тобто довгий час для кішки, щоб відчувати себе кинутим.

З проблемою бездомних кішок, здавши кота дійсно не кращий варіант. Ми беремо на себе зобов'язання, щоб наші вихованці і домашні тварини є, ми дійсно повинні нести відповідальність і робити все від нас залежне, щоб зробити його мирним, як, що ви робите, прийшовши сюди.

+815
ROIMaison 9 бер. 2011 р., 14:16:48

Відповідь проста: потрібно йому догану, коли він хапається за ноги іншого собаки. Будь ласка, погляньте на це питання: який ефективний спосіб виховання собаки?.

Складна частина полягає в тому, що якась нагорода або покарання є найбільш ефективним протягом максимум 2 секунд після того поведінки, яке ви хочете заохотити або покарати. Ви повинні мати прямий зв'язок з вашої собакою, щоб мати можливість йому догану будь-яку секунду в собачий парк. Якщо ви починаєте працювати з ним, коли він хапається за іншу собаку, ви починаєте різну поведінку (швидше за все грати) замість того, щоб перешкоджати його попередня поведінка.

Також важливо: не чекайте з вашим доганою, поки після того, як ваша собака вже схопила за ноги. Зараз ви бачите, як він схиляється до собаки ноги або відкрити своє рило, щоб захопити їх, називати своє ім'я і грізно сказати йому "ні!". Не зробити його дружнім "я був би дуже вдячний, якщо ви не зробити це" але подивіться на нього зі злістю і сказати йому "ні" в строгий голос, тому не може бути ніякого сумніву в ваш розум собаки, що вам не подобається, що він робить прямо зараз.

Можливо, вам доведеться відбити його поведінку у фізичному сенсі теж. Це ніколи не означає бити чи іншим чином зашкодити вашому собаці. Більшість собак просто так зосереджені на їх грати і взаємодіяти з іншими собаками, що вони ігнорують голосові команди свого власника. Шляхом додавання у фізичний контакт, ви витягнете його з його попередньої думки і змусити його помітити тебе.


Рішення довгому повідку. Вони приходять в довжину 20 або навіть 30 метрів і може стати досить громіздким. Крім того, якщо ваша собака знаходиться в 20 метрах від вас, у вас все одно немає шансів вичитував його у часі, навіть якщо він на повідку. Тому, будь ласка, використовувати повідець з 5 - 10 метрів. Що дає вашій собаці достатню свободу руху, щоб грати з іншими людьми, зберігаючи при цьому його досить близько, щоб дати вам можливість взаємодіяти з ним в будь-яку секунду. Короткий тягнути на повідку і в потрібний час може виступати в якості фізичного стимулу, щоб витягнути його з гри і помічаєте, що ваш догану.

Альтернатива-це дистанційно керовані ударні або вібраційні комір. Я настійно не рекомендуємо використовувати електричний шок нашийники , так як вони дуже сильні і електроди розташовані безпосередньо у troat. Більшість власників собак, яких я знаю, був хороший досвід з простим вібраційний нашийник, і навіть ці вібрації часто занадто сильні для чутливих собак.

Почніть з відключення електричним струмом (якщо Коллором) і параметри вібрації до найнижчого рівня. Потім закріпіть нашийник на шиї вашої собаки. Вона не повинна обмежувати руху або дихання, але не повинні сидіти занадто losely. Як правило бухати ви повинні бути в змозі легко поміщається 2 пальця між шиєю і коміром.

Потім погуляти з вашої собакою або спостерігати за його діями у себе вдома. Всякий раз, коли він робить щось погане, активувати вібрацію комір і подивитися, як він реагує. Цього достатньо для того, щоб бути переляканий або збентежений і зупинити його поведінку. Це все, що вам дійсно потрібно. Якщо він ігнорує комір, вібрація буде занадто м'яким, якщо він верещить і панікує, він дуже сильний.

Майте на увазі, що активація комір собі - це не покарання. Це просто фізичний стимул, щоб зупинити небажану поведінку і зробити собаку невідчутні для вашого догани. Вам все одно доведеться розповісти йому свій голос, що вам не подобається, що він робить.


Деякі люди воліють навчати своїх альтернативних поведінку собаки, а не вичитували за погану поведінку. Я чесно не можу зрозуміти, як можна реалізувати альтернативне поведінку захоплення іншої ноги собаки, не роблячи ваша собака не грає з іншими собаками...

+751
fuzz 30 трав. 2016 р., 11:30:49

Я не освічений фахівець, але це звучить як абсолютно нормальна кішка ставлення до мене. Поки що немає кішка серйозно постраждає, я б не турбуватися занадто багато. Це просто спосіб встановлення взаємин, кішки не завжди ввічливий.

Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити, але постарайтеся якомога менше втручатися. Замість того, щоб спробувати дати їм кімнату, щоб з'ясувати це для себе, навіть буквально в тому сенсі простору для переміщення. Вузький прохід, наприклад, завжди проблема.

Якщо кішки б'ються, я думає, що це нормально, щоб крок між ними, але це краще, щоб дати їм поштовх і блокують їх шлях потім, щоб захопити їх. Але їм доведеться час від часу боротися, щоб визначити, хто заслуговує кращого місця в будинку або деякі інші привілеї.

Ще я думаю, що важко сказати, що відбувається в їх умах і важко передбачити, як їх відносини будуть розвиватися. Сподіваюся, з часом вони звикнуть один до одного і жити в світі. Навколо мого будинку є дві кішки, які завжди уникали один одного і лякаючи один від одного, за винятком, коли це дійсно холодно, то вони туляться в коробці, що навряд чи досить великий для одного кота.

Удачі!

+674
Dark Lemp 10 лип. 2018 р., 07:05:40

Нещодавно мені прийшла ідея в голову створити абсолютно самостійними водного середовища (великі) запечатаний глечик. Я б хотів включити:

 1. Шар ґрунту і гравію на дні
 2. Велика кількість рослин для природного хімічного велоспорт
 3. Водорості
 4. Артемії
 5. Копеподы
 6. Може бути, кілька великих креветок (достатньо, щоб створити самообеспечивающееся колонії)

Які показники водоростей в Артемії для копепод, щоб біомаса креветки я повинен адаптуватися в навколишньому середовищі? Які корисні копалини/хімічні речовини слід забезпечити присутні до того, як я запечатаю посудину закрити? Які рослини краще використовувати? Я божевільний для думаючи, що це може спрацювати?

+627
millinon 3 вер. 2018 р., 20:14:51

Я не впевнений, що щури або миші, але там було п'ять покинутих малюків, з якою ми зіткнулися двоє з них померли. Решта ще не відкрилися очі. Вони годують за допомогою шприца(без голки) з людським дитячим харчуванням розведеним у воді. Вони зберігаються в коробці на гарячу воду мішок у відро.

Що і скільки слід годувати їх?

+550
JuanKman94 30 груд. 2011 р., 13:30:43

Ви знаєте, у вас є стабільна домашня життя і готові прийняти, але вони не знають про це. У той же день усиновлення, принаймні, деякі люди беруть на жайворонків ("люба, я купив нам цуценя!"), які, як правило, не добре для тварини.

Крім того, притулок може бути використовувати цей час, щоб перевірити з вашим орендодавцем (якщо ви орендуєте) та/або вашим ветеринаром, щоб переконатися, що ви не просто впевнено сказати "Так, звичайно, все буде добре", так як люди мають звичай робити, коли порушуються нові можливості.

Далі, особливо якщо це ваш перший вихованець, там можуть бути деякі речі, які ви повинні зробити, щоб підготувати ваш будинок приходять тільки в дискусії з радником прийняття.

Нарешті, якщо є члени родини, хто не з вами, коли ви відвідаєте притулок, вони, можливо, захочете, щоб тримати тварину на час організувати для них відвідування. Мій притулок вимагав, щоб всі члени сім'ї повинні бути присутнім, я думаю, що це в частині, щоб переконатися, що всі згодні прийняти домашня тварина і в сторони, враховувати всі взаємодії з вихованцем в ігровій кімнаті.

Якщо ви Rover і призначені один для одного, притулок хоче, щоб допомогти вам мати щасливе життя разом. У великій схемі речей, якщо що щасливе спільне життя повинна почекати до завтра або наступного дня, щоб почати, це дійсно проблема?

До речі, деякі притулки дозволить вам заповнити заяву в режимі онлайн, тому вони можуть робити всі ці перевірки заздалегідь. Ось що я зробив з моїми двома кішками; після того, як вони розглянули заявку, ми призначили зустріч, мій чоловік і я пішов туди, і ми їх привезли додому в той же день. Якщо робити дві поїздки в притулок-це проблема, перевірте, щоб побачити, якщо ви можете заздалегідь подати заявку.

+501
rykerls 22 лип. 2010 р., 19:23:46

Багато комерційних продуктів зерно в них. Деякі навіть мають патоки в них. Навіть авторитетні харчові підприємства, як і раніше мають поживний склад, або на низьку оцінку харчового спектру. Кукурудзяний крохмаль (дуже мало кукурудзи дигестэйбл але цукрів і крохмалю в кукурудзу). Патока або цукор, або цукор буряковий сік уварити в сироп. Цукор дуже затягує, тому комерційні продукти з цих інгредієнтів викликають звикання. Я завжди рекомендую людям, які шукають гарне харчування не завжди довіряти відділу продажів, хоча деякі з них дуже корисні, але варто спробувати, щоб допомогти собі читати списки інгредієнтів на задній частині сумки. Шукати наповнювачів, цукрів, biproducts (якщо це тільки biproducts-який орган гарні для домашніх тварин, компанії схильні відносити їх до так, замість слова biproducts-).

При додаванні нічого нового в раціон кішки, то загальна зміна в дієті, або доповнення, ви завжди хочете зробити поступове введення суміші. Трохи в той час. Якщо ви робите 100% змінити раціон харчування, не перемикач добавка, як ви поступово вводити нову їжу, вам також буде поступово зменшувати тільки їжа. Гарний час для зміни їжі 7-10 днів. Гарне введення нового доповнення становить близько 4 днів.

Сподіваюся, все це допоможе вам з вашою відповіддю, і, можливо, плюс, якщо ви знаходитесь на пошуки кішок. Хороше питання.

+458
alinax 11 квіт. 2010 р., 02:42:45

Він не намагався втекти або що-небудь, але їм просто цікаво, якщо клітина занадто маленька. будь ласка, перегляньте надані фото. the cage

+443
Lynn Carter 23 вер. 2017 р., 14:09:00

Замість того, щоб поставити кота всередині я б дещо поставити гучним всередині. Як ремінь bucle. Кішки бояться великий, потужний, галасливий речі, так що це, ймовірно, буде достатньо.

+421
Luis Garcia 15 бер. 2019 р., 10:31:33

Я помітив другий "папілома" на мій (дорослий) собака. Я тварина, погладити, і масаж моя собака регулярно і вони, здається, вискочити раптово - не-де. Вони нагадують рису і жирної шкіри. Вони здаються досить безневинними і не в районі, що її турбує. Ще... це стосується мене.

Хто-небудь мав схожі проблеми, або запитав про це з ветеринаром?

Оновлення: рису у формі папілома відвалилася. (Що це таке???)+410
Cherie White 17 груд. 2011 р., 09:35:39

Ти дехлорируйте воду, перш ніж класти рибу? Водопровідна вода, як правило, продезінфікувати з допомогою хлору або хлораміну газу, який схожий. Це може дати з хлоркою-запах. Якщо ви не використовуєте кондиціонер для води, щоб видалити ці елементи будь-якої риби, яку ви поклали туди помре. Водні рептилії також може бути роздратування від хлорки, але це не відразу токсичний для них, на відміну від риб і земноводних.

+387
siberyachok 17 вер. 2013 р., 12:06:24

Моя кінь пошкодила ногу і була перев'язана на холці і шиї з эластопласт - клейка плівка, яка знаходиться приблизно в 5 см шириною.

enter image description here

Він залишив липкий пластир залишається на її пальто, див. обведено червоним. Не виходить з простою щіточкою.

enter image description here

Що це хороший спосіб, щоб прибрати цю липкість від мого хутра коней?

+251
JUH 27 жовт. 2012 р., 00:09:29

У мене є дві абсолютно чарівні кішки, які люблять грати один з одним і мене. У нас є кілька різних ігор, але мені цікаво, якщо вони знають, що "п'ятнашки" - це гра.

Іноді, коли вони в дуже грайливому настрої або "божевільний режим кота" він побачить мене, потім утік, коли я крок в їх бік. Я буду переслідувати їх небагато і бац ним по голові і втекти. Іноді вони переслідують мене або подивитися на мене в повному замішанні.

Я не думаю, що вони бояться, тому що якщо я переслідувати їх на всьому шляху до кушетці вони будуть просто зупинитися і не ховатися під ними (коли вони лякаються вони йдуть під диваном іноді).

У моєї кішки знають цю гру і отримуйте задоволення, або я їх лякаю?

+217
Kekulator 19 серп. 2011 р., 16:40:55

Коли моїй літній кішки вирішенні різних серйозних захворювань (хвороби нирок, хвороби серця), мій ветеринар порадив мені, що кішки намагаються приховати свій біль. Вона сказала мені, щоб шукати зміни в поведінці, зокрема:

 • зміни в звичках харчування, особливо втрата апетиту або спраги (останнє дуже серйозне і вимагає втручання)

 • ховається (моя нирка-відмова кошеня зробив це в останні пару днів)

 • млявість

Інші зміни в поводженні може або не може бути біль-індукована; коли одна з моїх кішок (який раніше був взагалі тихий) почався виття багато, особливо в середині ночі, я запитала у ветеринара про це вона припустила, що маразм і втрата орієнтації було більш ймовірно, ніж біль.

+195
Vishal Nathwani 15 лип. 2014 р., 04:10:06

Я б запропонував розташовувати когтеточку в добре видимому місці. Кішки дряпати, щоб позначити свою територію і встановлювати когтеточку поруч з фіранками або де кішка чухає допоможе дати альтернативи кішка. Крім того, я мав успіх з котячою м'ятою і когтеточке як кішка відноситься відчуття валер'янка і когтеточке, даючи позитивні спогади. Також, поливаючи кішку водою, або зробити гучний шум, коли кішка шкребе на шторах допоможе відлякати кішку від їх використання в якості особистої точіння пазурів пост.

Крім того, підстригання кігтів кішка може допомогти обмежити шкоду, заподіяну штори, якщо/коли кішка вирішує використовувати штори замість посади. Просто переконайтеся, що триматися подалі від швидкі на котячі кігті.

+137
alamin hossain am 4 бер. 2019 р., 16:13:44

Це звучить як дуже складний і потенційно небезпечної ситуації. Погано соціалізована собака, яка була використана, щоб бути охоронцем і жити поза це саме той пес, який, швидше за все, щоб вкусити. У моєму досвіді волонтерства для собаки-рятувальники, собаки від такого роду середовища найбільш ймовірно, щоб викликати проблеми для усиновителів, у тому числі кровосисних. :-( Год

Хоча це правда, що кастровані собаки, як правило, бути менш агресивним в цілому, в собаку, яка погано соціалізовані без досвіду вихованця, який показує деякі боязкі поведінки, підходячи до нього застосувати thundershirt або ліки може бути небезпечно. Стерилізація-це також вважається фактором ризику для прийняття побоюючись агресивної поведінки гірше.

Я б точно не ризикнула взяти цю собаку з класу, або намагається отримати відомості про нього. Якщо ви відчуваєте, що ви хочете професійну допомогу, найняти кваліфікованого використовувані у кого є досвід, наприклад відновлення сторожових собак або працювати з собаками, які були вуличні собаки, які можуть дати вам один-на-один консультації.

Я можу тільки рекомендувати приймати речі дуже повільно, і годувати собаку дуже маленький регулярне харчування. Не змушуйте собаку занадто близько до вас, щоб отримати їжу, або він може прийти ближче, ніж він задоволений, а потім реагувати в паніці. Замість цього залиште їжу і відступити, так що собака може вас бачити, не відчувати себе під сумнів.

У нього є "безпечний простір" у дворі - розплідник або буда, де він зможе відчувати себе у безпеці? Якщо ні, і якщо ви можете надати один, що може допомогти. Він відчуває себе дуже невпевнено в даний момент, і маючи простору для нього повинні допомогти йому відчувати себе безпечніше. Не наближаючись до нього, коли він у безпечному місці, поки ви не знаєте один одного набагато краще, і він здається набагато більш розслабленим.

Не дивись на нього або зробити гучний шум, просто бути там, і дати їжу. З плином часу, це буде розвивати позитивні асоціації навколо своєю присутністю.

Є корисна сторінка тут про роботу з страх агресивних собак. http://fearfuldogs.com/key-concepts-of-working-with-fearful-dogs/

Ви також можете знайти у цій книзі багато цікавого : Чарлі, собаку, яка прийшла з дикої Ліза Тензін долма. Мова йде про екс-здичавілий свійський собака, але Чарлі цього є деякі риси поведінки, які звучать порівняти, і я знаю, що Ліза успішно справилися з ними.

Схоже, це досить складна ситуація. Удачі. Будь ласка, будьте обережні.

+133
Luke Steiger 26 серп. 2010 р., 10:26:00

Звучить як розлуки, собака буде мати потребу в навчанні і в залежності від тяжкості вона може ніколи не піти без допомоги якогось заспокійливого ліки.

Речі, які він може спробувати перший буде:

 • Енергійні вправи перш, ніж він піде протягом дня, це зробить його більш імовірно, щоб хотіти спати.
 • Нагородіть собаку, перш ніж він поїде, давши йому фуражировочной іграшки (я.електронні іграшки, наповнені їжею/солодощами).
 • Thundershirt - це жилет, який практично облягає собаку, змушуючи його відчувати себе безпечним.
 • Скока нашийник або спрей - це аромат, який допомагає тримати собак спокійно.
 • Песик садок або у кого-то вихованець-сидіти вдома, коли господарі далеко.
 • Брати собаку з собою на роботу, якщо це можливо.
 • Говорити з точки зору біхевіоризму про Counter-зонний страх його відповідь, щоб залишити.

Купивши іншу собаку не змусити його зупинити гавкіт, він нудьгує по своєму господареві, а не іншій собаці (більшу частину часу ви будете в кінцевому підсумку з 2 собаками сходжу з розуму).

Якщо все вдасться, то він може спробувати деякі ліки, такі як Kalmaid або Флуоксетин. Kalmaid без рецепту, тому ви можете забрати його в вет без необхідності зустрічатися з ветеринаром.

+118
BlastFire 3 лют. 2018 р., 20:25:26

Фон

Мій кіт, білий, дуже люб'язний бязь. У січні цього року (2016) або так, полярні почалися ці напади, раптом у неї дві праві лапи захоплення вгору, втягуючись у бік її тулуба, і половину такту пізніше вона в порядку. Ми думали, що це як би само собою. До кінця лютого ми почали турбуватися. Ці епізоди стало ще гірше,замість того, щоб, спотикаючись, вона падала. Коли вона схопила її правої лапи будуть міцно смикнула її від тулуба. У цей момент, було не впливає на її лівій стороні. Вона впала б, дві секунди, вона встає, не визнаючи нічого не сталося. На початку березня ми відвезли її до ветеринара. Він не був свідком якихось епізодах, сказав, що це не судоми, і вона була дуже здоровою. До кінця квітня, інтенсивність епізодів нерезультативними. Вони тільки останні 3 або 4 секунди. Її права нога тягне проти її тулуба, лівою насильно ноги витягнуті прямо вниз, і обличчя її стискає. На жаль, частота зросла з 5 на тиждень (лютого) тепер 1 годину (травень). Я знаю, що кішки є жорсткими і не показувати біль, тому я не знаю, скільки ці епізоди боляче. Що дійсно погано-це падіння. Вона падає щодня (менше, ніж 4 фути) і впаде на землю, як камінь, тому що вона в епізоді. У неї коросту над оком від одного з цих падінь. Зараз у нас немає сходів, але ми переїжджаємо скоро в будинок з 2 рейсів. Що я можу зробити, щоб виправити/полегшити це? Якщо я не можу виправити це, що б бути знак, що я повинен покласти її спати?

Опис Проблеми

Мій кіт, Полярний, проходить через епізоди, де м'язи її захопити, однак вони не є судоми. Ось що я можу розрізнити про них:

 • Тригери: коли вона прокидається, коли вона встає, щоб швидко, коли вона здригається, коли вона переходить з ходьби на біг, коли вона стрибає на щось
 • Тривалість: 3-4 секунди коли м'язи знаходяться в натягнутому стані, 1-2 секунди, перш ніж вона встає і йде далі
 • Характеристики: вона стабільно перекосило точно так само, вона не намагається уникнути тригерів, вона не оборонна потім,

Деталі

Ось деякі подробиці про полярних і її життя, що може або не може мати відношення:

 • Відео двох епізодів тут і тут
 • Вік становить не менше 9 років. Ми знайшли її під навісом в середині сніжної бурі 9 років тому, вона виглядала старше кошеня.
 • Стерилізовані, передні лапи з віддаленими кігтями, живе строго всередині приміщень і протягом останніх 3 років вона була наша єдина кішка (вона ненавидить інших кішок)
 • Дієта є heathly сухий корм (ми переключитися на іншу марку в березні, щоб побачити, якщо це допомогло) і фільтрованої води
 • Історія хвороби мінімальна вона, напевно, не в курсі пострілів або що-небудь подібне. Ми ніколи не мали з нею ніяких проблем, крім минулого літа (2015). Вона б вам парша на грудях від подряпин або ще чого і буде діяти в повну ОКР пестити себе, намагаючись зробити її хутро Гладкий, який би розширив рану. Вона зробила кілька (більше 10 менше 20) разів. Вона також зловила кажана в нашому домі (осінь 2014) колись. Також ручки на задній частині ноги на її задньої ноги лисіють, тому що вона жує, що їх регулярно.

Що я пробував Ось все, що ми пробували:

 • Вет: взяв її до ветеринара. Вона здорова і не судоми.
 • Дієтичні зміни: ми змінили харчові бренди, щоб побачити, якщо це буде виправити це, ніякого помітного ефекту
 • Дослідження: ми намагалися дослідити, у чому проблема може бути, не міг знайти нічого. Кожен пошук з м'язами/знайшовши з'явиться судоми. Я в кінці моєї мотузки, на що звернути увагу.
 • Мереж: ми говорили довгий час власники кішок, ветеринари/вет помічників, що ми знаємо, і у них не було ніяких ідей.

Висновок

Ми стурбовані тим, що коли ми переїдемо на наступному тижні в будинок з сходами, що вона могла б серйозно поранити себе (ми не можемо перекрити сходи від неї). Ще один привід для занепокоєння полягає в тому, що цей стан може перерости в точці, де вона повинна була б скласти для її ж блага. Будь-які ідеї про те, як виправити/полегшити ці епізоди? Як я можу розрізнити, коли ми повинні покласти її спати?


Оновлення

24 січня 2017, ми ставимо полярно спати. Протягом року після перших симптомів, вона б епізоди так часто, як 10/годину і почав під час сну.

+115
Intelekshual 31 жовт. 2017 р., 09:47:47

Я знаю, що це нормально, що кішки люблять рвати картон на шматочки, але чому?

Одна з моїх кішок була робити це, оскільки вона була кошеням (зараз 4-й.про). Вона ніколи не їсть шматочки, вона просто рве будь-картонні коробки, на шматки по всій підлозі.

+105
Lukass 4 бер. 2014 р., 16:46:25

Я вчора прийняла 3 риби. Я прийняв 1 даніо риби і 2 даніо GloFish для мого 3 галона (11 літрів) бак.

Мій 2 GloFish щасливі, як може бути в своєму новому будинку, але мене турбує мій звичайний даніо. Щоб зробити речі легко його звуть Streek. Він любить ховатися за фільтр, а іноді поряд з розпилювач в мій танк.

Вчора він лежав на гравії, і ми думали, що він може бути хворий. Але цього ранку він був у порядку і він зараз в порядку. Він був грати у відкриту раніше, але здається, ввечері він ховається і як мені здається, спить. Протягом дня, як я сказав, що він любить виступати він перед людьми в магазині забрала його з бака разом з двома іншими.

У GloFish не агресивні. Вони приходять Streek і спробувати отримати його, щоб грати з трохи удачі, залежно від його настрою. Кожна рибка маленька і молода. І у них є багато місць, щоб грати і плавати.

Моя даніо ведуть? Я повинен змусити його приятель схожий на нього? Він все ще звикав до свого будинку?

PS: є кілька рослин для укриття, а також запалену світлодіодний розпилювач.

+97
Amy Sellars 27 серп. 2014 р., 20:05:09

Я бачу, як бородаті дракони, одягнений, і з нафарбованими нігтями весь час, так що я б не сказав, що це жахливо. Але я не сказав би, що це гарна ідея. На даний момент, я не зустрічав нічого, що передбачає ніяких шкідливих побічних ефектів робить це, так що якщо бородатий дракон здоровий, то теоретично все має бути нормально.

Проблема в тому, що бородаті дракони люблять, щоб перевірити речі зі своїми мовами, так вони, напевно, тестувати нові "речі" на ногах, перш ніж вона суха і, як ви сказали, якщо вони бачать фішки валяються вони, напевно, спробувати хоча б один. При температурі 100 ° f, я б сказала, що лак для нігтів буде чіп досить швидко.

Якщо ви хотіли фарбувати нігті вашого бородатого дракона, я хотів би запропонувати, що ви, принаймні, використовувати дитячий лак для нігтів, так як вони, як правило, бути менш токсичним, ніж речі для дорослих. Є нетоксичний лак для нігтів призначені для собак і кішок, так що якщо це можливо, щоб роздобути таку, я б сказав, що це кращий варіант.

+41
user91376 8 бер. 2019 р., 12:06:52

У мене два кошеняти.

У п'ятницю, 4-ти місяців, чорний довгий-іш короткошерста кішка, смілива і адаптації. Прекрасна собака, як кошеня. Немає проблем.

Дуглас, 2-іш місяців, сіамський кошеня (хлопчик). Він боїться, що не любить бути поруч зі мною, не хочу бути зворушений/підібрав. Почасти це моя помилка - він продовжував тікати від мене, я спробував схопити його, що він не оцінив. Він був диким/страшно навіть перед цим.

Як виграти юнак?

+17
iJeeves 28 лист. 2019 р., 18:52:19

Платіс вагітна близько 4 тижнів, будьте впевнені, щоб додати багато рослин для мальків, щоб приховати, батьки та інші риби будуть намагатися з'їсти їх.

Ви можете також купити сітки заводчика , щоб тримати їх безпеки, а також.

+16
dqq 27 груд. 2010 р., 06:31:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil