Як ви нареченого ангорського кролика?

Я знаю, що для ангорського кролика ви повинні йти в ногу з їх пестити, і одна з речей, які ви можете зробити, це тримати їх хутро коротке. Моя сестра намагалася обрізати її двох кроликів, але вважає, що вона не може робити це дуже акуратно. Є вірний і спосіб їх обробки хутра, що робить її легше?

+717
Chivetta 21 бер. 2019 р., 13:45:42
25 відповідей

Деякі кролики гнітюче розбірливі про hay. Яким ви його годуєте? Другий відрізок Тімоті сіно дуже ароматне і солодке, що може спокусити його. Ви також можете спробувати Орчард трави, овес або сіно лугове сіно. Стариці продає "Ботанічний" ай, що це досить апетитно і варто спробувати якщо ви ще не пробували. Якщо він любить якоїсь трави або зелень, як петрушка або базилік, можна спробувати змішувати трохи сіна або крихітної купки сіна люцерни. Якщо він любить фрукти, можна спробувати відрізати свіжий шматок і капає трохи соку на сіно, щоб спокусити його.

Якщо все інше зазнає невдачі, зробити зуби перевірятися вет. Іноді вони відмовляються від їжі, тому що зуби виросли занадто багато, щоб з'їсти деякі речі зручно і потрібно обрізати.

+979
Ghassan 03 февр. '09 в 4:24

Вряди домашнього карпа, розводять, щоб бути візуально приємним. Японське слово коі (鯉) насправді стоїть на карася.

Які відносяться до золоту рибку, але рости більше за розміром. Коі, які виросли більш 50см не є незвичайними. Колір котрі розрізняються, найчастіше це червоний, білий або чорний, або суміш двох або більше квітів, з різними малюнками.

Вряди часто розглядається як символ статусу їх власників, в результаті чого вони іноді може стати дуже дорого на аукціонах. Це справедливо для великих зразків або риби, що спорт за певною схемою. (Напр. білий вряди з червоною цяткою на голові, який нагадує японський прапор.)

+909
zen119 3 жовт. 2010 р., 02:46:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Відмова від домашнього вихованця є незаконним у багатьох юрисдикціях, і це зрада довіри ваш вихованець перебуває у вас. Мабуть, ви зробили це вже двічі. Домашні тварини, як правило, не мають навичок, необхідних, щоб вижити, і вони, ймовірно, страждають від голоду або спраги, можна потрапити під машину, померти в бою, коли він збивається на територію іншої кота, або терпіти деякі інші трагедії. Якщо вашій кішці пощастило, можливо, хтось усиновив його.

Я не знаю, якщо ваша кішка зможе знайти дорогу додому. У мене немає хороших пропозицій про те, як його знайти, за винятком того, що я колись читав, що домашні тварини, як правило, блукає по висхідній спіралі, як вони виглядають будинку. Я бажаю Вам удачі.

Якщо ваш вихованець має проблеми в поведінці; ці зазвичай можуть бути відсортовані. Поговоріть з вашим ветеринаром, і звернутися за допомогою на сайти, подібні до цього. Домашня тварина-це відповідальність.

Якщо в майбутньому ви опинитеся з домашнім тваринам, ви не можете тримати, то АСКОЕ має деякі поради про те, як впоратися з ситуацією по-людськи. Зокрема, ви повинні зробити все можливе, щоб знайти новий будинок для вашого вихованця (зверніться до ветеринара, собака Уокер, ПЕТ сіттера, друзів, родичів, колег тощо). Якщо все інше зазнає невдачі ви повинні помістити вашого вихованця притулку. Ні за яких обставин не відмовиться від свого вихованця.

+860
anonymous ibex 26 груд. 2012 р., 09:28:26

Цікаво, як я можу перевірити номер містить бліх. Він більше не утримують домашніх тварин, і у мене немає доступу на домашніх тварин, щоб перевірити, чи є у них блохи.

Е. Р., для клопів, один із способів виявити наявність на комплект постільної поранитися навколо ліжка матрац.

+744
Marcia Baker 8 черв. 2018 р., 06:16:41

Багато тварини погано знайомі з бути підібрані і проведені, навіть якщо вони продаються про те, щоб сидіти на колінах. Я знаю кішок, які люблять бути впав в кінцевому над кінці або підкидали в повітря і ловили, але хто захоче, якщо ви просто тримати їх протягом більш ніж на хвилину або дві.

Якщо ти все-таки нервовий (далі - "може вкусити" передбачає, ви могли б бути) собака може також підняти, і це не допоможе.

Особисто я спишу це на особистості.

Ви можете навчати собаку або кішку терпіти, і тоді, можливо, насолоджуватися, проходить. Процес такий же, як і для будь-якого іншого навчання; постаратися, щоб вони звикли до думки, винагородити терпіння похвалу і ласощі або грати або додаткову обіймів від їх переважного типу -- що вони відповідають.

(Всі кішки незатишно в їх лапи тримали.Я отримую мої до цього звикли і навіть обережною лапою масаж регулярно частина нашої гри, це робить ckaw-обрізки трохи менше боротьби. Є кілька інших негідно, що я отримав їх для аналогічних цілей. Він зводиться до того, як ви готові працювати з твариною, пояснити, що ви хочете від них).

+714
puemos 17 лют. 2018 р., 15:40:38

Тхори, як кішки, є облігатними хижаками і не повинні їсти більше, ніж м'яса! Краще всього, щоб уникнути зерна, фрукти, овочі.. все, що не м'ясо. Лікує як Маршалл бандита тхора ласощі містять пшеничне борошно і не буде годувати вашого тхора.

Навіть іноді годувати вашого тхора ці солодкі закуски має потенціал, щоб викликати інсуліноми , які по суті є пухлинами підшлункової залози, викликане інсулінової дисбаланс. Це дорого лікувати і робить життя набагато складніше і більш болісно для вашого малюка.

Інсуліноми-це в першу чергу метаболічне захворювання не є раковим захворюванням. Це відбувається з-за способу тіло тхора використовує поживні речовини в свій раціон харчування для підтримки свого тіла. Найважливіший крок можна зробити, щоб спробувати запобігти це умова, щоб нагодувати вашого вихованця, високої якості, м'ясо/птиця-основі дієти з кілька додаткових рослинних інгредієнтів, як це можливо. Тхори дуже мало тварин. Так що навіть кілька високим вмістом вуглеводів закуски і страви значним.

Якщо ви хочете, щоб ваш тхорів лікує, як я запропонував інший питання про кішок, то шукайте сублімований сире м'ясо, яловичина, печінка, курка й індичка. Прочитайте етикетку інгредієнтів і переконайтеся, що м'ясо є єдиним інгредієнтом в ньому. Лікує як це зазвичай доступні в більшості мережа зоомагазинів. Речі, які містять зернові (пшениця/рис) ніколи не слід приділяти вашому тхору.

+706
mourinho 25 квіт. 2015 р., 03:24:38

Так, ви можете повернути їх! Це може бути дуже тривалий процес, але я впевнений, що ви знаєте, що.

  1. Почніть із тримати їх роздільно як у вас. Ідеали, так що вони не бачать один одного. У них є їхня улюблена їжа на різні сторони дверей, близько до дверей, як можна без ма них негативно реагувати. Sideswapping також може бути гарним (тобто перемикач кожен зараз сторонах кішок і тоді вони обидва володіють всього будинку).

  2. Коли вони з цих двох дисциплін пахне, обмін двері для чогось seethrouch. Як сітка-двері чи щось подібне. Перейти через той же процес, що і в 1. Додати деякі ігри у той час як кішки можуть бачити один одного. Надалі до кішки комфортно.

  3. Коли їм комфортно один з одним по різні сторони прозорою бар'єр нехай відвідувань один з одним. Коли ви відчуваєте себе в них комфортно один з одним, не виявляючи будь-якої агресії, ви можете дозволити їм жити разом.

Це упиря, але трохи спрощена. Позитивні феромони можуть допомогти. Я не знаю, що вам доступно, а що-то на кшталт feliway може допомогти http://www.feliway.com/

Для отримання більш детальної інформації я рекомендую читати що Джексон Гелаксі або дивитися його шоу Моя кішка з пекла

+698
sherry ferrell 25 лют. 2013 р., 12:49:18

У мене старий кіт (16+ років), який з'ясував, як кришка багажника собак Собака-двері (двері самоконтрящаяся двері для собаки можна відкрити за допомогою ключа на комір). Це не турбувало нас занадто багато, так як наш задній двір обгороджений і він не скаче він. Проте, він дістав у звичку мочитися на кришку барбекю на нашій палубі-тільки зовні кухонних дверей.

Колода плитка палуби підлоги з пластмасовим дренажем, тому сеча капає з кришки і може вбиратися в плитку або він просто провалюється і сідає в пластикову ємність-смердить на балконі, на кухні і з допомогою барбекю (або просто сидіти на палубі) особливо приємним.

Ми використовували кілька чистячі засоби вихованця, щоб усунути запахи, але не знайшов той, який відмовляє його від повернення. Ми хотіли зупинити його, що це можливо, але не розібралася як це зробити без утруднюючи можливість собаки використовувати свої двері.

У кого-небудь є пропозиції про те, як ми могли б краще відвадити кішку від сечовипускання на барбекю кришкою, коли він утік на вулицю?

+658
user3347420 14 трав. 2018 р., 12:23:44

Як говориться в коментарі, 6 тижнів-це трохи занадто молодий, щоб відокремитися від своєї матері. Забираючи цуценя від матері після 8 тижні буде більш кращим. Але тепер це сталося, і тому він буде трохи важче для вас, щоб навчити її залишили у спокої, тому що вона скучає по своїй сім'ї.

Бути разом з нею якомога більше. Не залишай її одну, якщо вона справді не потрібна. Грати з нею, навчати її (так, це можливо, щоб розпочати навчання в такому юному віці, але, будьте терплячі з нею, і не вимагають занадто багато), так що вона дуже втомилася, коли потрібно залишити її в спокої на короткий час. На Huggle часто разом. Але майте на увазі, що молоді собаки дуже скоро набридло, так що дайте їй час відпочити.

Дати їй деякі опудала тварин, які переважно більше або такого ж розміру, як цуценя. Вона буде відчувати себе менш самотнім.

Даю їй пляшку з гарячою водою була хороша ідея. Продовжуйте з ним, але нагадати, що вона не повинна бути занадто гарячою. Він не повинен заподіювати їй біль.

У поїзді, що вона може бути залишена у ящику, грати з нею, щоб зробити її втомився. Ніж помістити її в це, чекати півхвилини, а взяти її , перш ніж вона починає плакати. Погладити її ненадовго і чим знову покласти її в ньому. Дотримуватися її. Вона хоче спати? Дуже добре. Дай їй поспати. Якщо ви бачите, що вона прокинеться, вивезти її з загороди перш, ніж вона дійсно прокинулася і починає плакати. Намагайтеся не залишати місця для першого тренування. Спробуйте продовжити час залишаючи її в поле.

Потім спробуйте залишити в кімнаті, поки вона знаходиться в ящику. Навіть якщо вона приймає перебуваючи в шухляді, поки ви знаходитеся в одній кімнаті довше ніж на 10 хвилин без сліз, це не означає, що ви можете вийти з кімнати на 10 хвилин. Так що почніть з півхвилини перший. Продовжити час вашої відсутності.

Це може бути гарною ідеєю, щоб тримати її в одній кімнаті на ніч протягом наступних кількох тижнів. Можна змінити пізніше. Але майте на увазі, що вона дуже молода і відчуває себе самотньою. І ви не повинні залишити її в спокої на весь день. Вона виразно занадто молодий для цього.

+652
David Metcalfe 7 квіт. 2012 р., 11:14:54

Тому що кішки (собаки і багато інші тварини) очі дуже чутливі тапетумом, ваша кішка зможе бачити вас і те, що відбувається в кімнаті вона окуповує, перш ніж світло приходить на, так що мало або немає реакції.

Tapetum lucidum

Хоча це може здатися нелогічним, що вона не злякалася, або, більш чутливі до змін в освітленні, це нормально для тварин з чудовим нічним баченням. При відсутності видимого світла в кімнаті і включив його в систему, вона майже напевно б здригнулася або більш чутливі до світла, оскільки вона не могла бачити в повній темряві.

Покриваючи клітку птах менше світла і більше тепла і зменшення відволікаючих факторів в приміщенні, яке може порушити їх сон. Думаю, що шори для коней.

+629
planethunter 10 лист. 2015 р., 06:19:55

Прямо відповісти на ваше запитання, лотка тренування кота, що вже не природно, прийняти для лотка не так просто, і процес може зайняти кілька тижнів.

Однак, кішки не люблять собак. Багато кішки не треба так офіційно підготовлених для використання лотка. Litterboxes розраховані на природні інстинкти кішок, і багато вихованці "навчених" на ранній стадії належне заохочення, і інстинкт заповнює прогалини. Але це звичайно не відноситься до всіх кішок. Ті кішки, які потребують більш формалізованою підготовки для того, щоб з'ясувати, як використовувати можна, напевно, бути складно. Якщо ви турбуєтеся про це, переконайтеся, що прийняти від когось що усвідомлює туалет звички своїх тварин і тільки один, що, як відомо, вже підготовлені. Так як кішки, як правило, легко "поїзд", багато доступної тварини вже знають використанні litterbox.

Пам'ятаєте, коли ви принесете нову кішку будинку, то це буде дуже великий стрес для тварини, і можуть бути нещасні випадки або територіальної маркування. Рекомендується для того, щоб спробувати уникнути цього якомога більше, щоб тримати вашу кішку обмежуються одній кімнаті на першому. Кішка то можете вивчити його в одній кімнаті, і що одну кімнату стане безпечній зоні. Так це тільки одна кімната, кішка обов'язково стане відомо розташування лотка також. Ви можете навіть спробувати перевести кішку на litterbox деякий час після їжі, щоб спробувати підбадьорити його, щоб використовувати його. Потім, після того, як кішка буде врегульовано, ви можете привести кішку до трохи більшої площі все більше і більше, поки він дослідив весь будинок.

+622
Cupcakes Delivered 10 черв. 2011 р., 23:04:07

Як Zaralynda сказав в цей відповідь на інше питання, буде краще, якщо ви можете виявити і усунути причину поганої поведінки. Але це не завжди спрацьовує відразу, і так у той же час, є в пляшці шприц.

Ви згадуєте "водяним туманом" будуть малоефективні. Я використовую шприц пляшки з регульованим потоком; я можу робити все, що завгодно від штрафу, широкий туман у вузький сплеск води (думаю, що шприц-пістолет, розміру потоку). Я знайшов останній, щоб бути більш ефективним; воно гостріше і я думаю, що кішка помітить більше.

Якщо ви вже не використовуєте регульований пляшку, спробувати спочатку. Він може виконувати роботу без яких-небудь добавок, принаймні, досить довго для вас, щоб знайти і усунути основну проблему.

+619
Cedric Gaines 17 вер. 2019 р., 13:58:08

Схоже, намагається зблизитися і "обнімашек". Також таким способом цуценя відразу ж помічає, коли ви намагаєтеся піти. Я не намагаюся занадто багато тлумачать у цьому.

Наші собаки, як правило, відпочити голову на коліна або плече, коли вони хочуть, щоб клянчити щось, що може бути щось тут: "Гей, вставай!" Просто кусати або тягнути не варіант з поваги. Вони просто простоюють і терпляче чекати.

Нарешті, я не думаю, що це щось про домінування. Щенята, як правило, не хвилює, і вони починають весь домінування річ і намагається знайти своє місце в зграї, граючи і граючи навколо. Ви помітите, коли це починається. Це не випадково, поклавши голову на ви. Це дуже спокійний, щоб бути чесним. :)

+533
dthulke 8 груд. 2019 р., 06:41:13

Так як я був дитиною, я завжди хотіла собаку, і тепер у мене є свій дім я можу.

Перш ніж думати ні про що інше я хотів дізнатися, це шкідливо для будь-якої собаки фізичному або психічному здоров'ю, щоб залишитися вдома в робочий час?

Годинник нікого не буде вдома, буде 08:30 - 1600.

Якщо він не відповідає, що робити, мені доведеться почекати, поки я вийду на пенсію.

+529
user32270 18 квіт. 2019 р., 22:02:43
Конкурсні заходи, на яких тварин судять проти письмового стандарту для їх породи або різновиди, з тією, яка найбільш точно відповідає стандарту, вважається переможцем.
+486
Muhammed Hassan 26 січ. 2014 р., 08:53:50

кішки не хочуть бути проведені проти їх волі і може бути досить гучною, якщо не так,але у вашій ситуації кішка, ймовірно, хочете, щоб ваша подруга, щоб дозволити йому йти швидше, щоб він міг продовжити грати.

таким чином, кішка посилає змішані сигнали, він хоче бути спійманим, але не бажаєте проходити.

це, напевно, елемент вашої кішки навчання вашої подруги, як грати в це,кішки дуже гарні на навчання своїх людей.

якщо кішка сердиться, ви будете знати, що це часто буде викликати деяку біль людині, кіт сердиться.

якщо кішка не кричати це часто попередження, щоб зупинити те, що ви робите, інакше він заподіє тобі біль.

+485
zhangke 19 серп. 2017 р., 23:49:51

Раніше були - і, ймовірно, ще кілька - нашийники якому собаки носять. Вони віддалено підключений до пристрою, який посилає сигнали, коли комір (таким чином собака) досягає заздалегідь встановленої межі. Це робить нашийник вібрує, посилає звуки, або робить невеликий електричний шок, схожий на великої рогатої худоби паркан, unharming. Як тільки собака повернулася в обраній галузі, вона перестає.

Я звичайно не захищаю мучити тварин, але бачу, що це буде ефективним способом, щоб зупинити собак збивається. І, цілком можливо, через деякий час вони дізнаються, коли кордони були, а не зальотні повз них.

Як сказав раніше, якщо собака отримує покарання на місці злочину, і відразу ж, це неефективно, і, ймовірно, так чи інакше. І яке покарання, на який строк і т. д. і т. д.

+385
Asmo Soinio 21 черв. 2016 р., 17:40:54

У 90% випадків чоловічого дитину сайт bunnys почнуть бойові дії, якщо вони прийшли до puperty. Вони можуть бути дуже агресивні і використовують свої гострі зуби, щоб нашкодити шкірі, вуха і ballbag один одного. В останньому випадку потерпілий кролик може спливати кров'ю до смерті.

Дитячі сайт bunnys можна каструвати до цієї точки, так що ви не боляче і потрібно їх розділяти. Якщо ви будете чекати, поки puperty/ до початку бойових дій, вони можуть стати агресивними таким чином, що вони не можуть бути знову соціалізовані після кастрації, з-за поганих спогадів один з одним.

Якщо чоловік кролики де каструвати до puperty, вони не були відокремлені від самок (тільки для реабілітації після операції, а не для "уникнення розмноження"). Також їх "запах" не змінюється, тому що вони не втратили своїх "дорослих" гормонів - у них не було раніше, у них немає після кастрації. З-за цього, вони будуть прийняті один з одним, як до кастрації.

Найкращий спосіб, що я можу собі уявити, щоб вибрати двох чоловіків (?) кроленята з можливістю повернути їх назад, якщо вони жінок, взяти їх до ветеринара для визначення статі, а також дату стерилізації.

Ця рання кастрація відбулося близько 12-го тижня життя. Для кролик досвідчений ветеринар це невелика рутинна операція, і він/вона навіть використовувати не для відкриття черевної стінки.

Детальніше про ранній кастрації самців кролів, ви можете знайти на цьому сайті kaninchenwiese німецькою мовою.

Деякі частини цього сайту переклад через Google:

("Раммлер" означає чоловік кролик)

Рання кастрація в Раммлер

Якщо кролик-раммлер-це каструвати до статевої зрілості, то один говорить про ранній кастрації. В залежності від розміру кроликів, це повинно бути зроблено приблизно 11-12 тижнів, але не пізніше, ніж 16 тижнів (великих порід). У кролика зазвичай Раммлер кастрували в уникнути потомства, так як це менше втручання в нього, ніж в самок. Раннє втручання запобігає статеві гормони можуть бути здійснюється, таким чином, кролик не повністю "дорослішає", але досвід показує що рано каструвати хулігани не мають вади у групі та у рейтингах і більш соціалізовані, так як вони не розділені параметрами для того, щоб не допустити нащадків. Це велика перевага рання кастрація. Якщо Раммлер кастрували до того, як він сексуально зрілий, він може одразу повернутися в стару групу і рости там. Пізніше кастрували бродяг здатні до розмноження до чотирьох тижні після кастрації і повинні бути розділені на цей раз, щоб уникнути потомство.

У Раммлер кастрація після статевого дозрівання

Кастрація після статевого дозрівання може здійснюватися в літньому віці як поки постраждалих кролик є життєво важливим і здоровим. Однак, оскільки сексуальна поведінка впливає на положення в групі і весь характер кролика, особливо в старих, домінуючим кроликів, які живуть у групі, після кастрації, може бути втрата рейтингу, який часто робить їх емоційно сильні, особливо в група житло додав. Кролики дуже призначений для відтворення, так раптова втрата постраждалих гормонів часто призводить до персонажа зміни. Оскільки в неволі, проте, ніякого природного відбору (за хижаків і хвороб) відбувається, у нас немає вибору, окрім як каструвати їх, тому що одного розведення або постійного потомства не буде тварин.

Продам плідні на деякий час після кастрації! Відділення у Rammlers статевозрілих самок після кастрації повинні бути суворо дотримуватися, так як є ще залишки сперми в Vas сім'явивідної протоки, який все ще може бути доставлено. Тільки коли ці залишкові сперматозоїди помер, кролик вже не в змозі виробляти. Як довго залишилися ще життєздатні сперматозоїди, не вивчені наукою, морська свинка, Є дослідження, в якому з'ясував, 7-70 днів ж, ймовірно, справедливо для кроликів. Це означає, що (, щоб виключити будь-який ризик небезпеки) вам доведеться чекати 10 тижнів для карантину. В однак на практиці було виявлено, що більш короткий термін досить. Після 4 тижнів, стали відомі тільки у вкрай рідкісних випадках в якому не було ще вагітності, після 5 місяців розлуки, там було жодної вагітності. Перші чотири тижні є небезпечними. В єдине виключення: якщо обсяг ОЗУ було кастровано до того, як стала сексуально зрілі (рання кастрація), там досі немає сперми в Vas сем'япровід, я. то каструвати можна залишити жінок одразу після кастрація.

+331
David Burney 5 серп. 2011 р., 18:27:02

Мій кіт йде на операцію завтра, що сьогодні, можливо, її остання ніч на землі. Я хочу дати їй що-небудь особливе на вечерю. Вона любить куряче м'ясо і птиці в цілому, а також сир. Я подумувала віддати її будь-дрібно нарізана курка, і деякі маленькі сирні шматочки - але є інші рекомендації чогось особливого, що я міг дати їй?

+312
user2959786 22 черв. 2013 р., 11:14:28

Кіт 4-річний, стерилізувати жінок, домашніх довгошерстих, бязь, частина ангори. У неї були докази минулих вірус інфекції (присутні антитіла), можливо, раніше, коли я знайшов її як 4 тиждень старий кошеня. Історії з Goopy очі, хропів, і невеликий нечасте поразка, яка з'являється над її ліве око, ймовірно із-за попереднього вірусу, ушкодження додаткових пазух носа і слізних проток.

За останні 4 дні вона була розроблена:

  • Ясні водянисті виділення з правого ока і збільшена закриття очей. Сам очей не з'явилося роздратування.
  • Ясні водянисті виділення з носа.
  • Чхання (брудний, і, мабуть, вона отримує величезне задоволення від чхання прямо на моє обличчя).
  • Прозору водянисту слину.
  • Іноді хрипіти (але нормальну частоту дихання і не з'являється утруднене дихання) навіть під час неспання.

Ніяких інших симптомів немає поведінкових/їсть/п'є/змінює ліквідації, інші питання здоров'я, ніяких "традиційних" захворювань (FIV і такі).

Інших кішок в будинку немає ніяких проблем.

Це зима, дуже холодно, і дуже сухий всередині. Я думаю небудь сухе повітря дратує її синусів або, можливо, у неї гайморит (хоча я ніколи не відчував кішка з холодною).

У мене питання: я збираюся поїхати з міста на тиждень на швидкій відрядженні, в іншому випадку я б взяв її до ветеринара завтра. Що може бути відбувається і що я повинна сказати кішка нянька, щоб виглядати в разі, якщо вона потребує термінової поїздки до ветеринара?

+209
user1350302 18 черв. 2015 р., 22:17:42

Мені потрібна допомога. Нещодавно я закинув своє гекона з-за того, що трапилося зі мною, що залишив мене емоційно засмучені. Мій гекон використав, щоб бути здоровим, але тепер він худий, мружиться, і відмовляється їсти те, що я даю йому. Я не знаю, що вет буде дивитися на нього і я не знаю, якщо він хворий.

Я даю я свіжу воду кожні 2-3 дні і черв'яки кожен день. Іноді він з'їсть, але черв'яки, як правило, в кінцевому підсумку висихає і вмирає. Мій зламаний датчик температури і мені потрібно отримати новий, так що я поняття не маю, яка температура в його клітці.

Мені потрібна допомога. Я відчуваю себе такою винуватою, і я не хочу бути ненавидів на ветеринара або судити. Я підписав ПЕТ форма, щоб піклуватися про нього, і я його провалила.

enter image description here

+201
garbagecollector 4 жовт. 2014 р., 15:39:25

Спробуйте залишити собаку там, де ви поклали його. Потім дзвоню йому, щоб забрати частування. Також розглянути питання про пікніку в траві так, щоб пес бачив, що через деякий час нічого не відбувалося (це якщо собака боїться). Також не змушуйте собаку робити це за 5 хвилин кожен раз, зробити його менше, то кожен раз в той час, коли ти намагаєшся йти йому спробувати поступово збільшуючи термін, але не зробити до п'яти хвилин, поки він спокійно на все це. Якщо собака рухається з місця, дати йому ласощі. Якщо собака хоче піти додому, давайте його. Також собаки відпочинку на вашому під'їзді, наприклад, А ви витрачаєте час там, де він може бачити вас. Цуценята повинні відчувати себе в безпеці і заохочувати. І ваш щеня явно не впевнені і не впевнені в сторону світу. Причина, по якій він ходить в ліс, бо він знає, що ти його безпечне місце. Але він не хоче гуляти ще. І він ходив до інших собакам і нюхають їх, значить, він не боїться собак(якщо ви бачите ознаки страху) і це добре. Він може боятися інших речей або просто ідея піти з дому,де всі розхідники. Так покажіть собаці ласощі,води і безпеки, і все буде добре.

+134
Poop 14 вер. 2018 р., 05:57:31

У мене однорічна собака, яка любить грати на вулиці, а не всередині, коли я називаю її. Вона часто буде дивитися на мене, іноді навіть підходячи до дверей, тільки потім бігти назад на вулицю, ніби вона дражнить мене. Їй стало краще, коли я кажу "Белла, давай!", але це ще не близько до де я хочу бути.

Я купив цю вечерю дзвони з наміром її пов'язувати дзвінок з частуваннями, як класичне обумовлення з собаками Павлова. Потім я планую подзвонити в дзвінок, коли я хочу, щоб вона прийшла. Тим не менш, я хочу переконатися, що я роблю це правильно. Як мені це зробити?

+114
user1630118 29 черв. 2018 р., 23:41:22

У мене є два Roborovski хом'яків, які мають хороший розмір клітини. Мені подобається пробувати і міняти їх часто постільних речей, який очевидно збільшує вартість постільних речей.

Здається, що є два види матеріалів, необхідних для хом'ячка:

Купівля у великій частині, здається, добре для стружки, але менше так для більш м'яких матеріалів. З точки зору ціни, мішок з ватою (без добавок) коштує набагато менше, ніж більш м'які набори постільної білизни.

Є недолік або проблему з допомогою вати кульки (або невеликі шматочки від великого аркуша вати) в якості дешевого замінника хом'ячки?

Потенційних проблем я міг думати:

  • Можливо, вати менше абсорбент
  • Може бути, волокон плуталися навколо ноги або що?

Щоб уточнити, я тільки хочу замінити більш дорогий м'якою підстилкою, а не стружка.

+114
XALEER 4 квіт. 2011 р., 02:22:51

Моя наречена, і я прийняв коргі суміш близько 8 місяців тому і ніколи не мав її пестять і не знаю багато про неї, плекати історії від її попереднього власника. Ми збираємося на пляж з нею через пару тижнів і турбуються про її перегріву, поки вона буде там.

Вона повинна бути доглянутою з 'школа' або санітарної обрізки/deshedding/стрижка пазурів/і т. д. бути достатнім?

Собаки статистика:

+106
Nagia 27 черв. 2017 р., 09:07:04

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil