Позитивне підкріплення для зменшення гавкіт

Це питання для мого друга, який має (жінка) чихуахуа (8 років) по імені клен. Вона має тенденцію гавкати на практично кожна людина, що входить в будинок, навіть якщо це сім'я і друзі.

Тепер я впевнений, що я пам'ятаю з мого АП психології в старших класах, що посилення негативної поведінки з позитивним підкріпленням буде просто збільшити ймовірність негативного поведінки [гострої нестачі джерело] (і це, звичайно, не бажано).

Передісторія

Ми збираємося переїхати в будинок разом з 4 іншими людьми (всього 6), і ми обидва погодилися, що ми повинні спробувати навчити її (якщо це можливо), щоб тільки гавкати на чужих, замість того, щоб кожна людина, яка увійде в двері. Ми не знаємо, якщо вона гавкає від страху людини, гнів, який хтось згущували атмосферу, або просто взагалі, тому що вона хоче дати нам знати, що хтось увійшов у хату (дружні або немає). Ми думали, що може бути позитивним підкріпленням було б гарною ідеєю, навіть йдучи проти основних психологічних принципів [ще немає в джерелі].

Редагувати: Кленовий як правило, прямо поруч із вхідними дверима, коли вона гавкає, зазвичай (але не завжди) супроводжується мій друг (власник). Щоб отримати її, щоб зупинити гавкіт, він зазвичай називає її в свою кімнату. Вона не агресивна, вона просто гавкає, стрибки назад, знову гавкає, стрибки назад і т. д. Іноді вона гавкає під час танцю (не щасливий танці) в колах навколо вас. Що сказав, вона завжди гавкає, чи то господар, чи немає навколо (я пішов додому, поки він не додому, і вона завжди гавкає).

Мета

Поїзд клена не гавкати на друзів і родину. - Це технічно покарання, тому що ми хочемо, щоб поведінка зникне.

Спосіб

 1. Друг або член родини входить у двері;
 2. Клен починає гавкати;
 3. Ми беремо невелике частування з миски лікувати біля дверей і дати йому в Maple (з великою любов'ю);
 4. Кленовий біжить із задоволенням з'їсти її лікувати.

Що ми не хочемо карати її за гавкіт. Ми не хочемо використовувати спрей пляшки, ми не хочемо кричати на неї і т. д. Ми вважаємо, що підкріплення є способом піти.

Теорія

Даючи клен позитивне підкріплення (ласощі), вона буде вчитися як з друзями/сім'єю і не відчувати потреби гавкати, тому що вона знає, і знає, що вона отримує задоволення, коли вона бачить їх.

Страхи

У нас є підозра, що клен прийме позитивне підкріплення як "якщо я багато гавкати, коли хтось приходить, я отримую задоволення!", що б не бути бажаного поведінки. Тому що ми будемо давати їй ласощі за негативну поведінку, яке ми хочемо виправити, зміцнення (лікування) може збільшити негативний (гавкіт) поведінки.

Інші Потенційні Проблеми

 1. Всі ми розоримося купувати стільки ласощів.
 2. Занадто багато(?) лікує може негативно позначитися на здоров'ї клена,.
  • Ми могли б регулювати цей процес, звичайно. Є 6 чоловік в будинку, так лікує, можливо, не найкращий спосіб, якщо є наслідки для здоров'я.

Питання

 1. Є ризики в такий спосіб поведінки навчання?
 2. Буде Мейпл вік впливає на її здатність бути поведінково-навчання?
 3. Чи є кращий спосіб піти про виправлення гавкіт її поведінку?
  • Ніхто з нас багато знає про психології, ні дресируванні тварин, тому будь-яка допомога з будь-якої точки зору буде високо цінується!
+440
david talanay 6 лют. 2018 р., 01:28:06
38 відповідей

Я розглядає можливість покупки їжачка. Моя нерішучість полягає в тому, що приблизно раз на місяць я їжджу близько чотирьох годин їзди на машині, щоб відвідати мого батька. Я зазвичай залишаю пізно ввечері в четвер і повернутися в неділю пізно ввечері. Б їжачка буде добре в пересувний ящик так довго? Чи може так бути занадто важко для нього? Або, навпаки, він був би ок, якщо залишити в спокої з їжею і водою на це час?

+949
Fabio Massacci 03 февр. '09 в 4:24

Якщо ваша кішка не може зробити ні стільця, її потрібно показати ветеринару спочатку виключити причину запору і клізми таблетована у разі необхідності. Забронювати відвідування сьогодні, якщо ви можете, чим раніше, тим краще - якщо це буде собака, він повинен розглядатися як можна швидше.

Ви маєте рацію, кажучи, молоко шкідливе для кішок, вони, як правило, щоб отримати нетерпимість до неї по мірі дорослішання, які можуть викликати розлад шлунково як діарея.

Мегаколон є проблемою, коли спостерігається запор кішки, тому ветеринар може попросити рентген, щоб подивитися, що відбувається в животі.

Якщо ваша кішка з'їла щось, що викликає засмічення може призвести до зниження виробництва в стільці, хоча зазвичай з кишковою блоку ви побачите, пронос, блювання, млявість, анорексія.

Тронд Хансен зробив кілька хороших моментів, які я докладно зупинюся на:

 • Збільште споживання води. Вода допомагає табуретки рухатися по кишечнику, а консистенція стає більш зволоженою і менш сухий, ви можете спонукати вашу кішку пити, маючи фонтаном (Примітка: деякі кішки не люблять фонтани), різні миски для води і зберігання продуктів харчування, води і туалету роздільні. При купівлі фонтан води переконайтеся, що насос працює тихо, деякі кішки будуть отпугиваться гучний насос.
 • Додаючи більше клітковини в раціоні, ви можете додати консервованої гарбуза в їжу в цей час. В залежності від діагнозу ваш ветеринар може порекомендувати котячих харчових волокон. Я б не поспішала з маслами зараз.

Знову ж таки, дуже важливо, що якщо ваша кішка не пройти табуретки, вони повинні бачити ветеринара. Іноді потрібно клізму або навіть керівництво по евакуації. З ручним evacs кіт у відключці, поки ветеринар риє/зривається з калом через задній прохід. Деякі кішки потребують операції по видаленню а також калу, але це однозначно найгірший сценарій.

+940
simmons 10 лип. 2017 р., 20:31:22
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Моя собака лабораторії/спанієль мікс (наскільки я можу судити, в будь-якому разі)-два дуже енергійних порід; у той час як я не думаю, що я можу сказати для породи в цілому, мій особистий досвід з обох лабораторіях і спанієлів є те, що вони можуть виявляти якийсь неспокій проблем і нервова поведінка.

Я теж кажу "моя собака", а не "щеня" (хоча вона як і раніше діє, як він при наявності відволікаючих факторів навколо, стрибаючи по колу, як в каруселі на ярмарку); їй сім років.

Це завжди було проблемою змусити її ходити, не натягуючи повідець-протягом останніх декількох років, проте, вона поступово стало краще, і як її енергії знизився, і я можу тільки припустити, що, незважаючи на притаманну anthropomorphization-вона стала більш зручною з звичайної ходьби поруч зі мною, а не переді мною. Ця остання була результатом довгих зусиль, часу, коли я відмовляюся продовжувати ходити, якщо вона продовжує йти попереду мене, просто чекав, поки вона повернеться до мене перед прогулянкою раніше...який іноді може зайняти деякий час.

На додаток до повідця роботи, протягом останнього року або близько того я почав клікер навчати її, щоб дізнатися деякі трюки. У той час як використання клікер не панацея, я вважаю, що це значно розширило її розуміння і вміння інтерпретувати команди. Перш ніж почати навчати її з кликером, вона розуміє ази-сидіти, залишатися, приїхати, принести, вниз, і відпустіть його.

Всього за рік вона навчилася трясти (обидві лапи, самостійно), лежати на боці, п'яти, спина (по іншу сторону, команда "НГЗ"...ха), перевертати, чіпати предмети, які вказані в, обхід, реверанс/уклін, і мені здається абсолютно дивовижна-почав впізнавати предмет визнання з слів.

Вона дуже розумна дівчина і я починаю розуміти це все більше і більше; проте, є ще ситуації, у яких мені потрібно навчитися краще керувати їй і контролювати її стресу/тривоги. Більшість з цих ситуацій стосується інших собак, деякі побоювання, кроликів, і інших, можливо, просто вітер.

При прогулянках, якщо вона бачить/чує/чує іншу собаку, вона відразу приймає, що вираз обличчя і поза тіла кожен власник собаки знає, що означає бізнес. Всі слова, які я вимовлю з цього моменту втрачає силу на неї. Вона чекає, щоб злетіти на чотириногого порушника, який насторожив її почуття-настільки, що навіть якщо вона чує ключі або брязкаючи ланцюгами здалеку вона може почати гавкати. А тут ще й зустріч, де ви намагаєтеся тримати собаку два шляхи перетинаються...

Якщо ми сидимо в парку, вона гавкає на собак перетину, а також.

Її енергії, здається, не знає меж-у сім років, ми можемо проводити години на пляжі або в парку собаки, і вона до цих пір не перестає бігати. Як правило, це у вигляді вибірки (вона собаку в парку для собак, який звертає увагу тільки на м'яч).

У будь-якому випадку, справжня проблема полягає в тому, що я намагаюся зробити, щоб їй було комфортно в ситуаціях, коли ми стикаємося з іншими собаками-ми на наших прогулянках або сидячи в парку. У відсутність собак і птахів і білок і зайців, вона, як правило, шукає те, з чим вона може змусити мене кинути для того, щоб пограти з ним в мячик-якщо не я, то я страждати від наслідків її нескінченне ниття і гавкіт.

У кого-небудь є досвід зі старою, рветься собаки?

+931
msafai 28 черв. 2017 р., 11:39:19

Ви праві в тому, що на більшість танків тварина/водний рітейлерів переповнені і будуть розглянуті масово затоварені.

Основні ризики перенаселення:

 • Підвищена bioload - складніше підтримувати якість води і зберегти параметри на прийнятному рівні

 • Проблеми зростання - перенаселеність може зупинити ріст організму - це в кінцевому підсумку може вбити рибу, як їх внутрішні органи продовжують рости

 • Агресія - якщо рибі не вистачає місця, вони можуть стати агресивними

Як зоомагазини обійти ці питання:

 • Потужні системи фільтрації для того, щоб тримати вгору з високою bioload

 • Швидкі терміни виконання робіт - риби тримаються тільки на цих умовах за короткий період

 • Хімічних речовин у воді, щоб запобігти стрес і хвороби

Всякий раз, коли ви купуєте рибу, незалежно від того, де ви отримаєте його від, рекомендується для карантину риб на 2+ тижня, щоб переконатися, що він не проявляє жодних ознак хвороби. Це допомагає звести до мінімуму ризик для вашого поточного tankmates.

Я також хотів би уникнути додавання води риба у встановленій акваріум у зв'язку з невідомим вмістом.

+924
Eduard Uta 9 вер. 2016 р., 20:23:07

Поки собака їсть, п'є і мочиться як зазвичай і не показує раптова зміна в поведінці, його нічого надзвичайного.

З досвіду можу сказати, що неудобоваримое біти проходять травний тракт і знову без змін. Але ви повинні спробувати вивчити недавні випорожнення, щоб переконатися, що вони справді пройшли.

Виникає серйозна проблема, якщо шматочки занадто великі, щоб проходити з шлунка в кишечник, а залишаються там надовго. Вони могли утворитися і дати вашої собаці відчуття повного, зменшуючи його споживання їжі і викликає блювоту. Або, що ще гірше, вони могли б повністю заблокувати кишечник або травмувати внутрішні органи.

Насамперед, тримайте сумки подалі від вашої собаки у всі часи. Потім уважно стежте за змінами в поведінці. Якщо ваша собака їсть менше, і проблем ліквідувати або знову підкидає, я б звернутися до ветеринара.

+898
paziolka 1 жовт. 2019 р., 14:39:32

Не повна відповідь, а припущення:

Більшість "денних" поставляється разом з ультрафіолетовим світлом. Людини лінзи фільтр ультрафіолетове світло, перш ніж він прийшов в око. "Вони не бачать"

Цієї аналітичної статті [1] списки собак в таблиці 1 з "61,3% захист від UVA передачі" лінзи. (Для порівняння миша спочатку з 81,4% і Капуцинів, ховраха і сіру білку остання з 0%)

Тому можна припустити, що згадані кольори можуть збирати і концентрувати інтенсивність світла, тому він може бути яскравим для собаки. Як людина, яка світиться в темряві ліхтариком.

Одне очко для цієї гіпотези може стати той факт, що деякі собаки для рятування або їздовий собакою в снігу носити окуляри, щоб захистити їх від ультрафіолетового випромінювання, тому що він може винести катаракти очей. Для прикладу ви можете відвідати цей сайт з картинками і поясненнями про причини німецькою мовою.

[1] Спектрального коефіцієнта пропускання оптичних середовищ очі свідчать про чутливість ультрафіолетового випромінювання широко поширена серед ссавців; Р. Н. Дугласа і Р. Джеффрі; Опубліковано:07 квітня 2014

+886
user3664452 5 серп. 2015 р., 08:41:14

Важливо розуміти, що кішки мають зовсім іншою психологією, ніж собаки чи люди. Як і ми, собаки-стайня тварини. Співпраця і приємні ватажка зграї є навички виживання , які працюють в нашу користь, коли ми хочемо їх навчити.

Кішки, правда, в основному, поодинокі мисливці. Вони не мають такий же інстинкт, будь ласка, що у собак є. Це зовсім не означає, що кішки не люблять своїх людей, але це означає, що вони сприймають відносини по-різному, ніж в'ючні тварини робити.

Ваша кішка не гублячи вази і тріскати чашки, щоб бути маю на увазі або навіть неслухняність. Можливо, він робить це, тому що це весело, або тому, що ці об'єкти знаходяться в дорозі, або навіть просто випадково. Якщо ви кричите на кота робити подібні речі, кіт не розуміє, що він порушив якесь правило. Найбільш ймовірний результат полягає в тому, що кішка стане нервової, і, можливо, зламати багато тривоги, викликаної незграбність.

Запобігти кішку від злому вази та інші прикраси, які залишаються в одному місці досить легко. Зробити кнопки (або щось подібне); це речовина, яка виглядає трохи як жувальна гумка, і може бути використаний, щоб дотримуватися речі на місці. Проблема вирішена, і ваші прикраси від землетрусів і незграбні люди!

Є поверхні, які ви хочете, щоб кішка була поруч? Кращий спосіб запобігти кішку від того, щоб зробити його непривабливим для кота, але не лякаючи кота. Багато людей тримайте спрей пляшку води під рукою, і коли кішка стрибає на забороненій полиці, він отримує бризки. Це не лякає кота (який, напевно, навіть не пов'язують оргазм з тобою) він просто робить це пов'язати якось неприємно бути на полиці. Є багато варіантів тут. А не обприскувачем, я просто плескають, коли я хочу, щоб моя кішка припинити робити щось. Я плескаю тільки один раз, і не дуже голосно, достатньо, щоб налякати, але не злякати її.

А для боротьби з іншими кішками, пляшці шприц може працювати добре також. Коли бій виникає, спрей комбатантів. Але також переконайтеся, що є багато місць, де кішки можуть втекти один від одного, коли вони хочуть побути на самоті.

Ви знайдете безліч інших рад на цьому сайті для конкретних завдань. Удачі!

+883
Florencio Lugo 13 вер. 2011 р., 00:04:04

Ваша рука може бути підходящою іграшкою для кішки , Якщо кішка вчив, що ви перестанете грати, якщо вона в тебе болить. Просто сказати "Ау", якщо вона грає занадто грубо, а потім перервати сеанс. В той час, вона дізнається, що грати грубої закінчується час гри.

+853
smileofhand 9 лют. 2013 р., 09:11:35

Дуже Іноді, моя собака їсть какашки, що була зовні. Зазвичай це-висохлий шматок, що комахи давно відмовилися. Це погана поведінка, і мій єдиний спосіб запобігти це, щоб бути уважними в чистоту дворів.

Він також іноді їсть бруд. Я годую його добре, він отримує вітаміни та харчування, але я думаю, що він може бути трохи горіхів.

Чому він це робить?

+812
Crypto Slacker 29 черв. 2012 р., 08:56:32

З мого досвіду з двома лайками, які, очевидно, великий знімачі - так далеко я б сказала, що це поєднання працює краще:

 • По-перше, думаю трактор тягне, якщо ви знаєте, що мотоспорт. В основному, чим сильніше собака тягне, тим повільніше ви йдете (або навіть зупинити). Чим нижче напруга, тим швидше ви йдете.
 • З плином часу собаки дізналися, що просто витягати не вийде, і тепер вони можуть тримати поводок на невелику напругу, але вони більше не осущетвить це (якщо є такі речі, як кішки або бере участь білок).
 • Ми витягуємо собак тільки якщо вони в іншому випадку отримати нагороду (або небезпеки) за те, що робить. Наприклад, якщо собака раптом стрибає на вулицю нюхати або за якоюсь іншою людиною.
 • Майте на увазі, що тягнуть собаку назад створює значно більшу напругу в порівнянні з просто стоїть на місці. Собаки здатні розрізнити.
+800
Mohamed Thabet 2 січ. 2020 р., 02:40:46

[Відмова від відповідальності: я не ветеринар. Це те, що я бачу веть про.]

Так це тільки навколо рота, я думаю, що це може бути алергія на що-то в їжі. Звичайна алергічна реакція на кішок і собак є те, що їх шкіра висихає, викликаючи свербіж. Те, що я зробити, це спробувати годувати її чимось ще. Знайти що-то з найменшою кількістю інгредієнтів. Якщо ви помітили, що це вирішує проблему, ви можете спробувати працювати з різними продуктами, додавання інгредієнтів кожен раз, щоб спробувати з'ясувати, який інгредієнт, що викликає його. Загальні гіпер-алергенні продукти зазвичай містять різні протеїни, такі як качки або дичини, а не на нормальну рибу, курку або індичку.

Можливо, ви захочете перевірити її на паразитів. Підборіддя досить чутливі, що блохи або кліщі дуже турбують кішок, коли вони там повзали. Кліщі зазвичай люблять ховатися навколо вух, в той час як я зазвичай знаходжу бліх легше, дивлячись на живіт і потилицю.

Крім того, АНТ-блошиний шампунь Зазвичай містить ліки, щоб заспокоїти шкіру. В іншому випадку, звичайний шампунь вівсяний кисіль буде надавати допомогу, а також (Тільки не робіть це занадто часто чи він насправді сушить шкіру).

Стригучий лишай є можливість. Це щось подібне до 20% з кішки можуть переносити лишай без ознак червоні кільця на шкірі. Нібито він буде відображатися зеленим в ультрафіолетовому спектрі.

Нарешті, щось робити для того, щоб зберегти свою шкіру від сухості, допомагає їй пити багато. Часто змінювати їй воду, і, можливо, навіть інвестувати в тварину чаші фонтану.

Зрештою, було б краще здатися і купити конус ганьби. Так це просто її підборіддя, що вона шкребеться, важливо, що вона не продовжить нуля або це siply не заживає.

+791
Comfy 10 січ. 2011 р., 14:18:53

Я побачив цього хробака на скло відразу після зміни води.

Мені потрібно, ой допоможіть її ідентифікувати.

Бак холодної води, змішати присоски Борнео, гуппі і два пожежних живіт тритони.

worm another worm

+791
Nhat Anh 28 лист. 2015 р., 05:34:13

Мій Лабрадор ретривер любив обніматися, як цуценя, і досі продовжує любити його як 14-річна дитина. Це повністю залежить від особистості вашої собаки. Те, що унікально і мило про нашу собаці, що вона починає обіймати себе, приходячи до тебе з головою вниз і притискає задню частину шиї і верхньої частини спини в грудях, поки ви сидите на підлозі. Вона буквально хоче, щоб близькість і обійми навколо її тіла і залишайтеся в цьому положенні на 10-15 секунд.

Після цього вона продовжує рух і робить сальто вперед на колінах, а потім це "час грати".

Я б сказав, що є суттєва різниця між "обіймати" собака і "заборонний/утримання їх. Останній є одним, що більше собак не знайшли б, щоб бути зручним.

+763
stevesoto 28 вер. 2018 р., 14:08:04

Я не думаю, що є будь-які магічні рішення за сказати "ні", приймаючи неправильне іграшку або рухається кішка, і давати їм щось краще грали...

+752
under5hell 29 квіт. 2018 р., 03:06:12

По-перше, спостерігати , коли він скиглить. Це коли ти перестаєш гладити його? Коли ти перестанеш грати з ним? Коли ви їсте? Коли його улюблена іграшка не доступна? У разі моєї собаки, вона була сексуальна незадоволеність. Він місця об'єкта, як його "нагинати іграшка" і скиглив, коли ми забрали його.

Коли ви знайшли причину, ви абсолютно повинні припинити благодійну діяльність. Я чув кілька собак, постійно ниє, щоб бути домашнім тваринам. Господарі завжди давали, тому що вони не зазнають шуму більше ніж на хвилину. Це тільки посилює небажану поведінку. Використовуйте затички для вух, якщо ви повинні, але не дають або він буде отримувати тільки гірше.

Як Примітка сторони: Собака живе з вами вже кілька місяців, але розвинув його небажану поведінку тільки 2 місяці тому. Така поведінка не викликано розлуці з матір'ю. Що-то в тому, як ви взаємодієте з ним, викликала його. Ви, ймовірно, слід проконсультуватися з тренером собаки або прочитати деякі книги, щоб виправити свою поведінку, перш ніж він стає гірше, а може навіть маніакально.

+746
Eduard87 3 лют. 2019 р., 11:41:00

Я шукав вихованця донорства крові в інтернеті і знайшли кілька організацій. У мене немає ніяких цифр, поставте там можуть бути сотні в США. Дивився на декількох сайтах, схоже, немає "стандартних", це претензії до однієї організації, тільки ветеринарний крові банку ліцензію Міністерства сільського господарства США і Каліфорнійський відділ. продовольства і сільського господарства. Ми перевірені і схвалені для доставка по канадським Міністерством сільського господарства. передбачає, існують значні відмінності в якості між доступними організаціями.

Так що якщо я розглядав, дозволяючи моїм домашнім тваринам, щоб стати донором крові, що я повинен шукати чи вважати, перш ніж дозволити їм брати участь?

Якщо у мене є більше, ніж один ветеринара, щоб вибрати з, Які питання я повинен запитати про джерело їх кровопостачання, роблячи мій передаварійному дослідження?

+690
matthewrberning 11 серп. 2017 р., 04:27:42

Я знаю, що кам'яна сіль-це недорогий, але можуть бути як маленькі ножі на голі лапи. Я знаю деякі особливі формули можуть бути більш токсичними для домашніх тварин. Що потрібно знати при виборі утримання тварин антиобліднювачів?

Наші домашні улюбленці не йдуть у зиму, тому лапу пошкодити низько в нашому списку. Великі побоювання споживання, які можуть відслідковуватися люди і залишкові явища поза двері навесні.

Якщо ви споживаєте досить, що це шкідливо. Ми тримаємо наші антиобледенители, де домашні тварини не можуть дістатися до нього. Тому основна увага приділяється для разового споживання, як лизати відслідковуються в сіль з підлоги.

+689
Wallebi 10 черв. 2014 р., 19:17:23
Всі питання, що стосуються послід, фекалії, фекалії. ПЕТ скидаючи з себе фекалії.
+610
Ryan Skarin 28 лип. 2011 р., 06:27:44

Наша собака ніколи не була великою на "Йди сюди", але тепер вона зовсім ніщеброди.

Іноді "іди сюди" в домі роботи небагато, але наштовхується на її страх перед кішками (вона 50 фунтів коллі пальто, але наш Альфа-кішка агресивна). Якщо кішка між нами, вона буде шарахатися, і я повинна прогнати кішку, перш ніж вона буде розглядати йшов до мене. А потім вона, як правило, тільки вважає він.

Крім того, я думаю, наша сім'я розробила шкідливих звичок; я думаю, вона перевчилася нас , щоб дати їй частування за те, що прийшли на всіх, а не тільки при виклику.

Тепер, що це весна, я повинен переслідувати її будь-ранок з двору не буде дощу, поки я не зможу схопити її за комір і тягнути її. Вона не лікує, але мені цікаво, якщо я повинен хвалити її, як вона переходить поріг і дати їй ласощі, щоб зміцнити "пройти через задні двері, щоб дістати ласощі." Ми використовуємо крихітні навчання лікує, про розмір олівцевої гумки.

Нюанс: раніше у неї був будній день вигулює собак, хто переїхав на, і тепер вона отримує не-в-день діяльність. Ми збираємося помістити її в ясла, як тільки мій чоловік може їхати (важка травма руки). Я думаю, що садок допоможе їй спалити її енергія, можливо, зробити її більш зговірливою. Але я хочу бути в змозі довести, що вона може "прийти", коли так називають я зможу влаштувати її в садок взагалі.

Питання: Як я можу перекваліфікуватися моя собака, щоб прийти відразу, коли дзвонив і що ми зробили неправильно, оскільки це не повториться?

+586
bigpook 4 жовт. 2012 р., 15:29:01

Пам'ятайте, що відео стало популярним в інтернеті, тому що вони виняткові. Також пам'ятайте, що молоді кішки, як правило, енергійніші, ніж дорослі, і що особистостей кішки відрізняються просто як людські особистості відрізняються.

Сказавши, що це справа знайти щось конкретне кішка зацікавлені в цьому. Один з моїх любить ганятися за лазерною указкою, особливо на дивані, де вона може жбурнути себе на нього в повну силу і просто відмов якщо вона погано землі. Інший вирішив кілька років тому, що червона крапка не цікава гра, але зовсім не любить гнати рядок. Одна буде зобов'язана кішка дерево будь-який час я йду в цьому напрямку, щоб зустрітися зі мною віч-на-віч; інший воліє сходження до вершини 8' дерево, щоб контролювати його царство. Один любить відпочивати на м'ятою подушці, інший любить відпочивати з приємним видом з вікон. Один з них періодично намагається навчити мене грати. Набагато краще вирішувати лікувати головоломок, ніж інші. І так далі.

Ви також можете тренувати кішку, щоб грати в деякі ігри. Або кішка може навчати вас. Я згадав, що карі іноді хоче мене кидати іграшки, щоб вона могла наздогнати його; Гаррі любить сидіти за мною, поки я вмиюся вранці і намагатися схопити мене за руку ... я не знаю, чи має він розгадав, що я бачу в дзеркалі, і я знущався над ним навмисно. Минулий кіт любив ховатися і схопить мене за ногу, коли я йшов повз; на жаль, інші члени сім'ї проти, так що вона припинила цю гру.

Велику частину часу, враховуючи можливість, що вони дійсно хочуть тільки, щоб згорнутися калачиком у мене на колінах для теплого сну з сповиванням.

Дай свій вибір кішки, набратися терпіння прийняти те, що вона, хто вона і що більшість дорослих кішок не клоуни більшу частину часу, і коли вона про щось мило заохочувати її. (Для тварин, як для дітей, "милий" - це навички виживання.)

+567
xornob 2 січ. 2010 р., 11:29:45

Ви могли б спробувати і годувати з миски, але тільки нехай у нього буде повний рот потім відняти її. Потім повторіть. Позитивне підкріплення за хорошу поведінку. Це займе час-Томе і послідовності.

+547
Anssi 18 серп. 2019 р., 14:23:09

Залежно від породи, деякі породи дозріває повільніше, ніж інші. У будь-якому випадку, це те, що роблять цуценята, вони ще не навчилися координувати себе.

Багато разів, коли тренування нагадаємо, назвавши цуценя до мене, щеня буде приходити з такою швидкістю, що у нього будуть проблеми зупиняючись, коли він добереться до мене і так врізається в мене.

Так що я б спробувати той же метод, який я використовую для викладання згадую в таких ситуаціях: в основному, переконайтеся, що у вас нерухомий об'єкт позаду вас (як стіна) і покликати цуценя до вас.

Вам доведеться вийти з шляху перші пару разів, але він швидко навчитися правильно оцінити відстань і уникнути зіткнення з вами.

Я б не турбуватися про цуценя отримати травму, оскільки вони починають швидко гальмувати, коли вони розуміють, що немає нікого там, щоб зламати їх краху.

Сподіваюся, що це допомагає.

+540
jplobianco 5 лют. 2011 р., 14:04:37

Я не мав цю проблему сам, але на пару серій "моя кішка з пекла" вони впоралися з цим, розміщуючи електронні пристрої за межами будинку, що б вода спрей для відлякування бродячих кішок. Є також гранули та спреї, які мають відганяти кішок. Ось одного інтернет-магазину , який продає їх. Я не використав їх, але їх сайт принаймні дасть вам уявлення про те, що доступно.

Якщо є сміття у вашому дворі, переконайтеся, що вони кішки-доказ. Прикорм харчування, напевно, можна подужати будь-репелент можна спробувати.

Також, на майбутнє, видалення кігтів у загальновизнаним, щоб бути поганою ідеєю. Тому що кішки відчувають себе безпорадними без своїх пазурів, вони часто в кінцевому підсумку з поведінковими проблемами.

+528
jmvidal 29 бер. 2017 р., 05:53:30

У мене була жовта Щур Змія, ми годували його живу мишу тільки миша повернулася і з'їла змію! Очевидно, що вбиває змія. Чому це сталося? У мене зараз альбінос кукурудза змія і буде тільки її годувати дохлими щурами з-за цього.

+525
Ken Goldhaus 9 лют. 2015 р., 10:33:42

Я стикався з кількома статтями, які докладно описують, як привчити собаку до горщика по команді, і я хочу навчити цьому свою лабораторію суміші. Місяців тому, я обрав Кий слово "порожній" і сказав, що майже кожен раз, коли я бачив його найближчі. Потім прийшов словесної похвали і погладжування. Але навіть після декількох місяців, команда просто не був з нею все. І вона збиралася в дорогу, в кінцевому підсумку, і я б волів, щоб вона повністю засвоїть команду тоді, коли вона знаходиться в дивному місці, де я хочу, щоб вона "піде". Будь-які поради, щоб допомогти цьому статися? У той же час, я буду намагатися уявити ласощі в якості нагороди. . .

+523
Olivier Bilodeau 10 черв. 2019 р., 00:47:33

enter image description here Привіт, у мене була одна золота рибка вже більше року з Карневале ми, нарешті, отримав його друг. Ну я приходжу додому Н білий лежить на дні бака. Так я їх годую. Вони обидва їдять білий не пішов би в верхній частині бака. На знімку новий зловило білий один проти танка. Я впевнений, що помаранчевий-це жінка Н білий чоловік, тому що у нього були помаранчеві плями, але вони пішли, коли його друг помер. Чоловік сам повинен мати гарні кольори

+466
ben 18 серп. 2016 р., 14:30:08

Коли справа доходить до собак, які вперті для їжі хороший спосіб отримати їх їсть поставити тарілку з їжею, дати їм гарний 15-30 хвилин. Якщо вони не стосувалися його видалити блюдо і спробуйте ще раз під час вечері, собак, які бачать своє блюдо завжди в наявності, як правило, мають більш легке час нюхання, ніж якщо б це тільки там протягом обмеженого часу.

Не панікуйте, він буде їсти :)

+428
Artur Tretiak 1 лют. 2019 р., 13:43:12

(короткий вступ)

3 місяця тому я гуляла в центрі з подругою і ми бачили кинуту собаку. Це був дощовий день, він замерзав один холодний і голодний.

Я вирішив прийняти його і піклуватися про нього, і я думаю, я був нагороджений одним із самих вірних і прекрасна собака, яку я коли-небудь мав у своєму житті. Він повинен був близько 4 років.

(реальна проблема)

Хоча він дуже шанобливо, я не можу контролювати його і не допустити бійок кожну собаку він бачить на вулицях. Це смертельно дратує. Він просто робить вигляд, що не слухає.

Я беру його на прогулянку 2 а 3 рази в день (20-30 хвилин) і це дуже спокійно, якщо він бачить інших собак і хоче їх вбити. Велика Справа.

Тепер у мене є уявлення, де маленькі шрами виникли, коли я прийняв його...

Я впевнений, що він може ненавидіти інші собаки з-за свого часу, живучи на капот, але як я можу зупинити це поведінка?

+411
JB Villamar 20 трав. 2013 р., 11:07:39

Моїй мамі належить операція через пару тижнів, і каже мені, що я повинен взяти мою кішку з дому (ймовірно, якийсь дядько подбає про це). Я цікаво, якщо є які-небудь наукового обґрунтування, чому це погано, щоб мати домашню тварину, коли людина відновлюється після операції.

Якщо це не так, могли б ви надати кілька статей про цю проблему, так що я можу переконати мою маму, щоб тримати кішку?

Спасибі велике.

+410
fi9hter 15 січ. 2010 р., 16:26:08

Ваш друг повинен взяти свою собаку до ветеринара. Якщо їх регулярно ветеринар не працює, вони повинні піти до ветеринара.

+400
user220139 2 лист. 2019 р., 00:22:42

Кращий спосіб навчити їх через послідовну disincentivization.


disincentivization

Правило в нашому будинку, що кішки можуть бути на кухонному столі, а не на кухонному столі (два суміжних).

Другий вони доторкнуться до кухонних стійці, я штовхаю їх. Однак, я не просто підштовхнути їх до столу, а на землю.

Думайте про нього цей шлях: якщо покарання за спробу вкрасти гроші (і потрапляти) будуть віддавати вкрадені гроші і нічого більше, тоді немає недоліку в крадіжці грошей і намагається піти з ним.
Однак, якщо покарання складається з скасування злочинності (повертаю гроші) і додаткове покарання (заплативши неабиякий штраф або посадять у в'язницю), то є хороша причина, щоб не спробувати і вкрасти гроші.

Я застосувати це ж правило до кішок. Якщо ви зробите злочин (ходьба на кухонному столі), я виправлю злочину (штовхає їх) додати додаткову покарання (втратити привілеї у таблиці).
Я взагалі тільки утримати їх від столу за 30 секунд. Кішки не реєструвати тривалий строк покарання, я не можу бути стурбовані, щоб поліція в таблиці, і про це чітко говориться: хитрощі призводить до втрати набагато більше, ніж ви виграли.


Послідовність

Те ж саме стосується дивана. Вони дозволяють бути на дивані, але вони не можуть бути на столах (які ми використовуємо при їжі).

Спочатку, моя дівчина заборонить їм з дивана всякий раз, коли ми їли. Але це закінчилося тим, що посилає змішані повідомлення; кішки ніколи не були впевнені, якщо вони були допущені на дивані чи ні (що робить їх хитаються, щоб прийти до нас, навіть коли просите їх).

Тому я змінив правила. Вони отримують, щоб бути на дивані, але як тільки вони стосувалися столу, я відсуваю їх з дивана. Навіть наш молодший, який не зовсім розумію правила, але, дуже швидко визначили, що краще хоч якось дивитися і нюхати їжу (на відстані), порівняно з сидячим на холодній підлозі.

Послідовність дуже важлива, якщо ви хочете, щоб ваша кішка, щоб навчитися чомусь. Якщо ви тільки застосувати правило, коли ви можете бути стурбовані, щоб виконувати, то кішка буде розуміти, що покарання-це дія негідну поведінку (причина), але замість цього роблю висновок, що ти некерований, що карає (в іншому випадку прийнятного поведінки) хаотично.


Перепади настрою

Це допоміжні, щоб зробити консистенцію більш ясним.

Якщо ви в змозі відразу змінити з радістю строгий, другий кіт стрибає на стіл, і ви відразу ж повернутися в щасливе стан, коли кішка зі столу; можна ясно дати зрозуміти кішці, що їх дії впливають на настрій кімнати (особливо якщо кілька осіб одночасно).

Це може не допомогти для кішок, які не приклеюються до людей. Однак, ви згадали, що ваша кішка грайлива, який говорить про те, що вона взаємодіє з вами, і тому теж в курсі (і хвилює) ваша поведінка, так як вона хоче спілкуватися (грати) з нею.
Саме тому, що вони хочуть, щоб взаємодія з вами, що роблячи себе недоступним для взаємодії (будучи засмучений з ними) - це негативні наслідки; це досягається протилежне тому, що кішку хоче.

Живопис крайній приклад:

Всякий раз, коли ваша кішка фізично доторкається до столу, кричати на всю горлянку (не спрямовані на кішку, просто в загальному). Всякий раз, коли ваша кішка фізично не стосувалися столу, ви тихо.
Сьогодні кішка хоче спати. В тиші. Він знає про вас постійно кричали, коли він на столі, і він не може запобігти цьому.

Як ви думаєте, кіт вирішили піти спати на столі?

Звичайно, я не прихильник кричати, але сенс прикладу в тому, що небажане, але неминуче наслідок для кішки негідну поведінку робить його дуже ясно, що кіт повинен уникати конкретних (Мі)поведінка, якщо він хоче уникнути неминучих наслідків цієї поведінки.

Єдина річ, яка займає багато часу, вчить кішка, що причина і наслідок зв'язані. І вони можуть тільки дізнавшись, що через послідовні взаємодії.

Цікаво,
Зверніть увагу, що кричущий приклад, ви навіть не говорите коту, що він не повинен бути на столі. Ви просто підключаючи слідство, щоб бути на столі, і ви звичайно навмисно вибрав наслідок, що кіт не любив (але кішка не знає що).
Кішка робить свої власні рішення , щоб не бути на столі, тому що він усвідомлює наслідки.


Отримувати їх зі столу

Суть в тому, що вона відчуває, що це гра: коли я штовхаю її, вона починає вставати знову на іншому кінці столу з її грайливий погляд, по тривозі. Вона буде продовжувати це знову і знову, дюжину разів або більше.

Ти згвинтив її злочин, але не додаючи додаткове покарання зверху.

Для того, щоб дізнатися щось, кішка повинна відчувати негативні наслідки їх порушення. Це не обов'язково повинна бути надмірною, але вона повинна, принаймні, незручність кота.

Якщо вона реагує на вас грайливо, вона явно не відчуваючи незручності або покарані.

Вам треба знайти те, що працює для вашої кішки. Деякі кішки отримують повідомлення, коли ви вкладаєте туди більше сили при натисканні (не злобно або грубо, але твердо). Інші відповідають гучним "ні". Іншим потрібна вибуху (наприклад, чмокає руку на стіл).

Що я пропоную вам зробити це повільно нагнітати. Спочатку назвати своє ім'я. Скажіть "ні". Потім перетягніть її. Якщо вона пручається, каже Немає знову (голосніше) і підштовхнути трохи складніше. Якщо вона продовжує битися з тобою, візьми її на руки і рішуче (але спокійно) видалити її.

З часом кішка буде вчитися ваш шаблон ескалації. І для того, щоб уникнути ескалації (наприклад, якщо вона ненавидить, коли її підібрали), вона навчиться виконувати швидше і уникнути ескалації.
Наш молодший зараз в тій точці, де несхвально, заявивши, його ім'я одержує його переглянути. Він навіть слухає, коли він робить щось, що він ніколи не робив раніше (і тому не має ніякого досвіду, що потім), що доводить, що він довідався про неминучі наслідки ігнорування моєї словесної зворотного зв'язку.

Іноді я просто нехай вона на столі, тому що я розумію, що немає нічого на столі і я не відчуваю боротьби (зазвичай, коли я в іншому кінці кімнати, і якщо я штовхаю її, вона буде чекати мене сісти, перш ніж знову на стіл, знову і знову...).

Це питання послідовності. Кішка допускається на столі, чи ні?

Ви повинні переконатися, що різниця між цими двома легко зробити. Кішки не можуть відрізнити, наприклад, дозволивши йому на стіл, коли є випадкові папери на столі, але не дозволяючи його на стіл, коли є важливі папери на столі.

Проте, є і інші способи, щоб сигналізувати, що це і не допускається. Коли я був дитиною, наші кішки були допущені на столі. Під час вечері, ми накриємо стіл, але тільки частково (великий стіл, маленька сім'я).

Застосування "ні кішки на столі, коли ми їмо" правило не спрацювало. Вони були допущені по столу, коли, наприклад, я робив домашню роботу, і вони не могли відрізнити вечеря з домашньої роботи в цьому сенсі. Так що правила змінилися. Їм дозволялося на столі, але не на стіл накрити. Їм було дозволено сидіти на незакритих частині, і не зроблять догану, якщо тільки вона доторкнулась до кришки стола.

Оскільки ми були в змозі послідовно застосовувати це правило на протязі багатьох років, не роблячи винятку, ми вирішили проблему. Було дуже рідкісних випадках, коли ми не хочемо, щоб кішка на стіл в інший раз. Ми кришку кладемо на стіл, і кішки ніколи навіть не намагався потрапити на нього.

+374
FeuerlordOhsai 24 січ. 2011 р., 09:20:03

Вони називаються "щити" та форма на некастрованих котів. Вони нормальні, не ознака хвороби.

+360
sidewinder12s 4 квіт. 2018 р., 19:26:05

Я розведений хлопець і я завжди розмовляю з моєю собакою. Я хвалю його, коли він робить щось хороше і йому це подобається. Коли він робить щось погане, я говорю з ним строгим голосом. Також я розповіла йому історію про час, коли я повернуся з офісу. Нещодавно я зловив себе на задав йому просте питання і чекаючи відповіді. Двічі. Це був не дуже ввічливий, я намагаюся уникнути. Однак, коли я говорив про моє особисте життя і проблеми Мій щеня виглядав дуже нудно. Так от у мене питання. Чи може моя собака підкреслити/депресії, тому що він повинен слухати все, що я кажу йому?

+312
olalekan odufuwa 17 серп. 2010 р., 10:09:46

Ус стрес зазвичай вважається, що дискомфорт, викликаний кота (дуже чутливий) вуса притискаються до боків миски. Інгрід Кінг (автор, який раніше провів 10+ років роботи в ветеринарії) описує його:

Вусики дуже чутливі, і, коли миска є занадто вузьким і занадто глибоко, кішка змушена помістити її обличчя в миску її їжу. Це призводить до її вуса підняти до краю чаші, що викликає дискомфорт. У крайніх випадках, кішки можуть відмовлятися від їжі з глибоких вузьких чаш в цілому.

Фотографії (малюнки не) мем згадане питання, як правило, мають дуже крутими бортами, так що кіт буде їсти з центру (там, де це зручно, і вуса в них багато місця), але зниження їсти їжу з боків (де вуса будуть тертися одного боку чаші).

Я не зовсім впевнений в цьому.

Я намагався знайти яких-небудь досліджень свідчать про те, що ус стрес-це реальне явище на раніше поставлене питання і не міг знайти будь-яких наукових (фахових) статей про це. Я просто знайшов кілька примірників власники кішок розповідають іншим власникам кішок про це (і продаж спеціальної чаші!).

Крім того, ми даємо трохи сухого корму квітка СЛО-чаша і іноді кішки просять свіжим навіть коли ще є їжа в мисці. Вони не їдять прямо з миски, але доведеться витратити якийсь час на "рибалку" корм з миски і на підлогу, де вони є (ми робимо це перед сном, оскільки вони розважалися, поки ми спимо). Може бути вони просто просять їжі, що вони не повинні працювати (вологий корм закуски подаються на пластини), тому важко сказати, якщо це спростовує теорію чи ні.

+289
rlihm 1 груд. 2013 р., 20:58:31

Мій танк дуже стабільно і надійно працює без проблем вже близько 2 років, але я помітив, що мій рН начебто завжди була стабільно високою:

pH Stats

Всі інші свідчення, так як співтовариство було б очікувати, практично немає аміаку, нітритів, нітратів, фосфатів, кальцій-це добре, солоність хороша, регулярна підміна води.

Це просто здається дивним ...

Я цікаво, якщо це є причиною того, що в минулому я не зміг поставити певні форми життя в танку.

У мене були проблеми з анемонами в основному (3 помер минулого завдають серйозної шкоди, коли вони зробили).

Варто турбуватися про це?

+210
BlooLilKitten 20 трав. 2016 р., 17:16:46

Я прийняв минулого тижня собака, і вона дуже нервувала, коли вона приїхала додому, але сьогодні я був здивований, тому що вона хотіла грати зі мною, стрибати, бігати, але і закусили (багато).

Вона хотіла вкусити мене, і кілька речей, які знаходиться поруч з нею. Я хочу знати, якщо це нормально для собаки, і якщо я повинен дозволити їй грати зі мною, чи це викличе проблеми, коли вона доросла з більшою силою, або якщо це нормальна поведінка, пов'язане з її віковими і коли вона виросте, вона перестане це робити.

ЗИ: я не проти такого роду ігор, я не постраждав (поки що)

+56
Danel Dave Barbuco 24 лип. 2019 р., 14:12:03

Я припускаю, що це складне питання, щоб відповісти, тому я збираюся надати безліч деталей. Спасибі за ваше терпіння!

Тл/ІН: я був на прогулянці з усіма моїми дітьми. Моя собака робить добре з дітьми (маленькі діти у великій кількості відвідують часто нам) але менш добре з дорослими чоловіками. Під час прогулянки на дворі повно дітей, а 2-річний прийшов швидко і дав йому дружній подряпини на шиї. Моя собака здавалося, не на розум (або, принаймні не сильно реагує). Дитини батько підійшов через хвилину і підняв дитини. Кілька хвилин пізніше мій пес видав дві короткі і низькі "завивання" (я не впевнений точно, що звук він робить). Я нічого не помітив у його тіло мова під час зустрічі. Є припущення, що він міг би бути спілкуючись?

Моя собака і люди

Моя собака-це, фактично, моя перша собака, тому я не собачником з допомогою будь-яких засобів, і я намагаюся зрозуміти його. Він немолодий (~10 років) порятунку, важить близько 75 кілограмів, він, здається, головним чином американського бульдога, він був з нами не зовсім в рік, і він, здається, інакше провів все своє життя на ланцюгу в чужому дворі.

Незважаючи на те, що останній факт, він насправді досить добре пристосований для людей і дуже добре з маленькими дітьми. "Інцидент" питання відбулося на прогулянці, але в основному він зустрічається з новими людьми, а вдома (він напевно має "охоронну собаку" аспект його особистості) так що я вирішив пояснити, як це зазвичай буває.

Ми великої родини (5 дітей віком 0-11) і особливо з недавнім народженням нашого молодшого, було багато людей в останні місяці, в тому числі і багато сімей, які мають 4 або 5 маленькими дітьми. Він робить з нашими дітьми, і ніколи не виявляв жодних натяків на агресію по відношенню до них, навіть коли вони випадково заподіяти йому біль (якої не буває багато). Він завжди був дуже ввічливий з дівчатами і дітьми, які відвідують наш будинок, хоча в перші дні він іноді видав низький рик при першій зустрічі з новими людьми в нашому будинку (як правило, одночасно виляючи хвостом, їх обнюхувати, і всіляко показувати цікавим/збуджений орган мовою). Я б його лаяти за гарчання, він зупинив би (або я б йому, якби він не зробив), і (на мою непрофесійну думку) він не розглядає всі страждають. Навіть під час поїздки, яка почалася з гарчанням, він буде чудово через кілька хвилин і буде грати з усіма - з радістю приймаючи домашніми тваринами і подряпин з новими людьми так само, як наші діти.

За останні кілька місяців, особливо у нас було ще більше людей старше (в основному тому, що людей прийде, щоб допомогти з дитиною), і за цей час він перестав гарчати на нових людей все разом. Єдиний раз, коли у нас є проблеми з хлопцями, яких не буває дуже часто. Мені хтось прийшов, щоб зробити деякі роботи по будинку і його син прийшов у перший (він був, напевно, 18-20). На хвилину нашої собаці було добре як завжди, але раптом почала гавкати на нього (я думаю, що працівник проходив повз одного з наших дітей і може бути зробив собаці незручно). Я поставив собаку до тих пір, поки все було зроблено так, що працівники не повинні турбуватися.

На прогулянку

На другий день всі діти, собака, і я вийшов на прогулянку і був прийнятий сім'єю, граючи у дворі. Це часто трапляється в нашому районі. Іноді я переходжу вулицю в випадку я думаю, що наша собака може змусити кого-то нервувати (так як він по більшій стороні), але ми, як правило, ігнорується тими, хто зовні, і наші собаки, як правило, більш зацікавлені в винюхує траву, тому я не завжди.

В цей раз було близько 4 дітей, в основному грають на тротуарі. Вони повернулися в дім, як ми неспішно підійшли, і я не думаю, що переходити вулицю (мої діти були трохи попереду, так що в основному я просто слідом за ними) ці діти були в траві праворуч від тротуару, і моя собака була на лівій стороні, принюхуючись на ходу. Там був дуже молодий хлопець (можливо навіть не зовсім 2 років), що я не помітив, і він "відірвався" від своєї сім'ї і вирушили до моєї собаки досить швидко. Батько стояв поруч і сказав синові, щоб зупинити, але, звичайно, він продовжував йти.

Діти можуть бути дуже швидко, і через мить він підійшов до моєї собаки, простягнув руку, і почухав йому на шию. Батько підійшов через мить і спікірував сина. Я не думаю, що встиг би нічого зробити, якщо я думав, хоча я не хвилювався б, навіть якщо б у мене був час подумати про це. Мій пес просто стояв спокійно, поки хлопчик почухав його. Зустріч була дуже швидкою, але я не помітив ніяких змін моєї собаки мова тіла, щоб припустити, що він був засмучений.

Батько мовчки подивився запанікував, тому я зупинився на мить, щоб дозволити йому знати, що наша собака дуже звикли до маленьких дітей, і що його молодший син ніколи не був у небезпеці. Коли я кажу Мій пес видав низький "виття" звук. Насправді я не знаю, як це описати. Це безперечно була не гавкати або гарчати. Він зробив це двічі. Такий собі глибокий ", як" звук схиливши голову трохи вгору. Через секунду ми продовжили нашу прогулянку.

Я ніколи не чув, як він робив це раніше, тому я не впевнений, що він хотів сказати. Я припускаю, що це було виразом легкої неприязні про що-то в поєдинку, то це була юрба дітлахів, подряпин без попередження, або батька наближалося до нього раптово. Я думаю, важко сказати напевно, але я хотів би припустити, так що я знаю, як діяти в подібних ситуаціях у майбутньому (ака просто перетнути вулицю і уникати їх). Будь-які думки про те, що моя собака могла б говорити?

+49
Nisba 30 вер. 2015 р., 16:51:32

У мене є порятунок (лікували погано)3-річний англійський бультер'єр, коли в саду дуже агресивна і гавкає і намагається перестрибнути через наш паркан на що-небудь або кого-небудь, хто йде, я намагалася його заспокоїти, коли він робить це, але він повертається і гарчить на мене і продовжує, Ми були друзі і сусіди круглий і він був добре з ними, але навіть якщо сусід іде мимо, він сходить з розуму, хоча той же сусід був навколо нашого будинку, і він був О'кей. Також другий раз подзвонила подруга (1-й раз він був добре з нею )вона була всередині воріт він агресивно підбіг до неї гавкав і намагався вкусити її,і коли ми гуляємо з ним, будь-який шум або знову хтось / щось, проходячи повз, робить він нервує і тягне виключно на своє лідерство. Крім того, що він дуже любить і ласкавий зі мною і моїм партнером і слід за нами, як тінь, ми любимо його так багато, і сподіваюся, що хтось може дати нам деякі поради і допомогу.

+10
kittipong theothaisong 26 вер. 2016 р., 13:10:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil