Що може бути причиною мого шнауцера, що мають блакитний очей?

У мене Цвергшнауцер, якому 4 роки і в доброму здоров'ї, але пару днів тому я помітила, що його праве око голубуваті і лівий очей нормальний (темний).

Я взяв дві фотографії, щоб порівняти їх один з одним:

http://imgur.com/IvNN2H0

http://imgur.com/3ziWe2w

Я призначив зустріч з ветеринаром, але в моєму місті я був тільки в змозі отримати призначення на суботу, і я турбуюся про свою ситуацію.

Це те, що я переживаю? Це схоже на хворобу катаракта, або, може бути, травми ока?

Що може змусити його очі блакитні, і що я можу зробити, перш ніж його зустріч з ветеринаром в ці вихідні?

+988
Hearth 21 лист. 2011 р., 07:35:22
29 відповідей

Звучить багато, як ви можете мати справу з атаксією, яка в основному втрата або зниження контролю і координації рухів тіла, тварина. Існує декілька джерел для атаксії:

 1. компресія хребта
 2. внутрішнє ушкодження вуха
 3. травми головного мозку

Грунтуючись на опис того, що сталося, втрата координації може здатися спинного огляди. В принципі стиснення від падіння, особливо, якщо він був незбалансованим в результаті об'єкти на місцевості і змушуючи нерівномірний тиск на хребет. Якщо атаксія-це проблема, це не підтверджується.

Сказавши, що, як функція активності, це можуть бути й інші пошкодження, включаючи дрібні тріщини або глибокі гематоми (кістка або сухожилля), що робить певні кути більш болючим і важким, ніж інші. Кішки приховати біль дуже добре, так що відсутність реакції на ваші пробники не показовий.

Як було рекомендовано, я думаю, що поїздка веть це дуже, дуже мудро. Якщо ніщо інше, це може бути те, що просто треба час, але маючи на рентген перевірити, напевно гарне підтвердження і подивимося кваліфікований ветеринар (який я не), це ніколи не погана ідея, після одного неприємного інциденту.

+882
britishairways 03 февр. '09 в 4:24

Я в процесі розробки новий корпус для мого Редфут черепаха. Як південно-американська порода, їй потрібно багато вологи, яка в даний час я займаюся через зволожуючи її субстрат (сфагнум). Я думаю, що змінити її підкладці (див. є підкладка для Редфут черепаха, що не зберігають зайву вологу?), але більш актуальне питання для мене (по суті) герметизація від неї новим корпусом, щоб дозволити для максимального збереження вологи залишить її при недостатньої циркуляції повітря. Здоровий глузд підказує, що я б залишити кілька отворів на вулицю, щоб дозволити повітрю проходити, але як я знаю, якщо у неї досить?

Це практично, щоб "бульбашка" у кисні з будь-якою вологістю джерело в кінцевому підсумку вибрати?

+877
yuhuhu 17 квіт. 2019 р., 23:34:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене папуга вже близько 1 місяця... це другий у мене.

Він приручив частково (він ще й іноді кусається, але не мене; він не дозволить чіпати його назад або крила інколи, іноді він попереджає, що він буде кусатися)

Він звик до обстановки і 3/4 будинку і всі люди навколо. Також він звик проводити час у клітці з нами і він навчився літати до мене, коли він хоче.

Боюся, зараз, після прочитання деяких статей в інтернеті про порошок птах, тому що моя мама каже, що його порошок викликає у мене чхання і кашель.

Я був хворий протягом приблизно 2 тижнів і у мене болить горло. Я відвідав лікаря і приймав ліки протягом 2 тижнів, але я до сих пір відчуваю себе погано.

Після того, як покласти його спати, тепер я відчуваю деяке утруднення в диханні і у мене є закладеність носа. Я прала його два рази, але це все одно не виправити. Таким чином, після прочитання цих статей про алергію і гіперчутливість порошку птах Я боюся бути з цим проблеми.

Нарешті, якщо я продав її в зоомагазин я не відчуваю, що він виживе після склеювання з нами... зоомагазин або новий власник не буде таким же, як тут.

Ось 2 питання:

 1. Я чутлива до ці порошки?
 2. Якщо мені доведеться продати його, чи буде він вижити?

Також я помітив, що він багато чхає близько 4 повторюються раз швидко потім заспокоюється (немає розряду). Щось не так?

Спочатку, коли я отримав його, коли він взяв його перші польоти по кімнаті його ніс почав серйозно червоний від внутрішнього... він отримав травму в середині його дзьобом між носом отвори від удару об стіну (у свій перший раз я помітила, що він не знав, як зупинити). Я додав дезінфікуючий і борошном і вчора він зцілив стару частину відірвали, і він є чистим і добре йти.

+870
user36342 27 квіт. 2019 р., 16:41:00

У мене дві кішки, хороші когтеточки / котячі дерева і диваном. Одна кішка тільки подряпини на сизаль. Інші подряпини поруч з нею, коли вона відчуває, як хтось шкребеться або розтягування. Вона не відразу зупиняється, коли сказав так, але для розумних текстилю, що занадто пізно. Досі (через три роки!) ні подряпини видно на диван. Тому я можу порекомендувати дуже щільної тканини текстильні дивани. Тримайтеся подалі від замінника шкіри або тканини, де ви можете ясно бачити потоки або навіть переміщати їх.

І якщо звичайно, покласти щось почухати поруч на диван може тільки допомогти. Просто переконайтеся, що ваші кішки воліли чесати матеріалу і форми (сизаль, картон, висока для розтяжки вгору...) і що ви розташуєте його на головній алеї, так що кішка не має вийти з нього це занадто багато для роботи.

В залежності від того, де ви хочете купити диван: наприклад, деякі компанії пропонують латки тканини, може бути, у вас є шанс, щоб забрати додому і вивчити його або навіть приклеїти його до поверхні і отримати вашу кішку, щоб перевірити-подряпини.

+857
Prafull Chourasia 27 лист. 2012 р., 20:53:42

Я тільки що отримав кролика близько двох тижнів тому. У мене кошеня близько трьох місяців/ кішка/кошеня шести місяців. Їм було добре разом, але тепер вони, здається, боротися. Кіт ганяється за кроликом, але кролик теж ганяє кота і кішка накинулася на кролика. Мені було цікаво, що я міг зробити, щоб перестати поведінкою кішка намагається напасти на кролика, будь-які пропозиції про те, як їм ужитися?

+799
Alex Shyba 15 квіт. 2016 р., 21:22:54

Перша собака у мене була (кілька десятиліть тому) раніше писав кожен раз, коли я прийшов додому після роботи. Це було не тому, що вона була налякана. Вона була просто рада мене бачити і не міг утримати його, Хоча у неї не було ніяких "випадковостей" в будинку, поки мене не було. Спробуй покликати цуценя до дверей і вітаючи її межами. Тоді ви можете її хвалити за туалет на вулиці, а не ст. Хоча це не було її намір зробити це.

Якщо це не представляється можливим, то просто ігнорувати її, коли ви увійшли в двері. Задати всі свої речі вниз, випити склянку води або іншого напою) і потім сказати "Привіт" їй. Ви буде дозволю їй заспокоїтися вниз, який може допомогти значно полегшити хвилювання.

Також, будь ласка, працювати зі своїми молодшими братами і допомогти їм зрозуміти, що це не добре дражнитися і ображати інших живих істот.

+767
Vivek Rajasekharan 24 квіт. 2015 р., 05:33:52

Одна з речей, які ви робите, коли ви отримаєте ПЕТ взяти гарну турботу про нього, як можна протягом усього життя вашого вихованця.

Знайти пізніше, що він має неправильний колір-це просто варіант,а змінити колір вашого вихованця, тому що ви думаєте, що це буде виглядати смішно/круто/красиво-це не річ, яку можна розглядати як участь у прийнятті гарну турботу про свого вихованця.

Погляньте на те, що ви хочете зробити, і запитайте себе, чи це отримати мій вихованець в будь-якому випадку, і це корисно для мого вихованця.

Пам'ятайте, тварина-це не річ, тому, будь ласка, не розглядати його як один.

Якщо ви як і раніше хочете домашня тварина, з іншого колір має "правильний" колір,але не забувайте, ви несете відповідальність за надану в якості гарного догляду, як ви можете, щоб всі з тваринами у вас у вашій турботі.

+742
Besykje 12 груд. 2010 р., 11:25:51

Є кілька причин, чому кролик не може з'їсти сіно.

 • Іноді для випуску зубний неузгодженість кролик буде мати всі зуби видалені.
 • Коли кролик хворий, він не може з'їсти сіно.

Ми знаємо, що нестача клітковини може привести до Проблем з травленням , тому підтримка волокна в раціоні, здавалося б, повинна бути важливою. Які здорові альтернативи сіно для подачі волокна в кролячу дієту?

+731
PuntoDiGoccia 14 лип. 2010 р., 07:01:40

Літо знову наближається. Минулого літа у мене було багато неприємностей підтримання температури в акваріумі при температурі 30°С. мої рибки воліють 21-24°C, але я не можу зробити це менше, ніж 30. Тому я хочу, щоб уникнути того, щоб знову проходити через всі ці труднощі, і, щоб зберегти рибу щасливі. Я сумніваюся, що фанати будуть достатньо допомогти, і я не хочу мати холодильник або кондиціонер в кімнаті. Тому я вирішив, що альтернативне рішення, яке передбачає проходження води через радіатор (як на процесорі). Радіатори зазвичай виготовляються з алюмінію. Так що я був цікаво, є проточна вода поверх алюмінію можуть бути шкідливі.

+709
Axoun 3 вер. 2012 р., 19:23:20

Я б не назвав це дослідження, але у нас дві кішки протягом шістнадцяти років, півтора роки тому один з них помер. Той, хто залишився, здається, незадоволений зараз без напарника - він "говорить" багато - до нього було не дуже шумно, якщо на всіх. Він очікує, що ми будемо з ним набагато частіше, ніж раніше, і, здається, незадоволені, коли ми робимо наші власні речі, хоча ми про нього подбали так, як раніше, або навіть трохи більше.

Коли було дві кішки, вони часто спали разом - зараз один кіт намагається спати на нас щоночі. Вони омили один одного - особливо голови і вуха - ні одна людина не може зробити :( вони теж грали разом.

З моїх спостережень супутника-це добре для кішки (Якщо ви можете собі це дозволити - тому що це їжа, пісок і вет Х2). Але я думаю про те, щоб молода кішка, тому що два старих, стають друзями іноді може бути довгий і нелегкий шлях.

+586
Matt Sanders 3 лист. 2012 р., 11:13:50

Поки Дзеркало Тю!

Є кілька причин, чому більшість не рекомендують дзеркала, в основному тому, що:

 1. Воно може запобігти отримання хороших відносинах з вашого папуги.
 2. Папугу можна за зв'язок з дзеркалом, викликаючи сексуальні розлади і небажання зблизитися з іншими птахами.
 3. Агресія по відношенню до дзеркальної птах (хоча не ваш випадок)

Рекомендується і безпечно зняти дзеркала, хвилясті папуги досить розумні і раніше має бути багато фуражировочной діяльності, щоб тримати їх зайнятий і щасливий. Вони можуть пройти через "скаргу" період і це нормально.

Дзеркала мають своє місце

Це відмінний метод для перетворення птах з насіння окатишів. Заклавши дзеркало на землю і посипаючи коржі на це, птах побачить своє дзеркало супутником, як конкуренція і спробують "з'їсти" іншого.

Я рекомендую, щоб перевірити посилання, щоб забезпечити безпечне введення.

Пов'язані:

Яка ідеальна різниця у віці між друзями папугою?

Самець і самка хвилястих папужок бої

+581
Brock Hinton 31 жовт. 2014 р., 08:57:34

Звичайно, якщо належним чином навчені. Але це не тільки вік.

Просто подумайте про кількість підготовку, що вклав, а також інші витрати (харчування, медичне обслуговування тощо). Цуценя-це не справжня "робоча собака", в кінці кінців.

Чарівне слово тут - "правильно навчений". Ситі собака буде просто гавкати на весь день або укус будь-якого незнайомця без провокацій не може розглядатися як вишколені/цінний, як той, який насправді виконує накази, мовчить, якщо не провокувати і т. д.

+547
Christian Monterrosa 7 серп. 2017 р., 03:10:23

Ми регулярно купую цвіркунів для двох жаб, і ми купили цвіркунів з двох місцевих зоомагазинах. Кожна партія цвіркунів ми придбали у одного з зоомагазинів шумно, верещать, як божевільні. Кожна партія цвіркунів ми придбали в інший зоомагазин є, по суті, мовчить. В результаті, ми тепер тільки купити цвіркунів з магазину з щебетання цвіркунів.

Я запропонував би спробувати різних магазинах, поки не знайдете більш тихі цвіркуни.

Я спочатку думала, що це різні види цвіркунів в різних магазинах, що викликало різницю в щебетання. Однак, я запитав хлопця, в моєму улюбленому зоомагазині. Він поняття не мав, який вид цвіркунів у нього була, але він сказав, що різниця була в розмір цвіркунів. Він сказав, що цвіркуни починають верещать, коли вони отримують близько 1 дюйма в розмірі. В інших зоомагазинах, їх "великі" цвіркуни 1 дюйма, і багато їх буде стрекотать. Він, зокрема, запаси 3/4 дюйма цвіркунів як його великий розмір, і, як наслідок, вони навряд чи коли-небудь щебетання один.

Так що якщо вам потрібна тиша, цвіркуни, зробити поменше. Якщо ваш зоомагазин не є хороший вибір невеликих цвіркунів, це час, щоб знайти іншого постачальника.

+545
swulyk 30 трав. 2013 р., 08:26:37

Припускаючи, що проблема не в результаті зневоднення або медичного стану, то, чесно кажучи, я думаю, що ви все робите правильно. Собаки повинні бути виправлені, в той час як у законі або, в ідеалі, перед законом і це не фізична корекція, що ви хочете зробити, це тон і прояв невдоволення. Якщо він правильно реагує, покажіть йому, що ви задоволені відповіддю (м'яко кажучи) і якщо він цього не зробить, зміцнюють тонус, поки він не.

Ваш будинок буде потрібно пацієнтові... :)

+499
Julia Kuba 4 квіт. 2017 р., 13:51:00

Мій 1-річний пудель завжди шукає уваги від мене, коли я приходжу додому після роботи (він, як правило, тільки в кухні). Він буде нити нон-стоп, коли він бачить мене і сподівався, що я його випущу.

Причина, чому ми не давай йому тому, що він буде ссать і стрибати на людей від хвилювання. Я намагаюся навчити його, що тільки коли він заспокоїться, то ми дамо йому увагу.

Він зазвичай не ниє, коли він вдома з моєю мамою, хоча вона і обмежує його іноді.

+488
user3405439 25 січ. 2010 р., 16:21:32

Моя чихуахуа лизнув шоколадку з темного шоколаду 41р. Вона лизала/з'їла дуже невеликій кількості і хоча я не можу сказати скільки грам було, здається, що воно повинно бути менше 5 грам?

Вона дуже маленька, важить менше 2 кілограмів, і це було близько години тому.

Я повинен хвилюватися або відвезти її до ветеринара?

+469
JS7 27 вер. 2010 р., 10:09:47

Компаньйон спорту набирає популярність у всьому світі, але навколо були як мінімум з 1800-х років. Деякі популярні види спорту включають зганяє, Родео, виїздка, пастуших, курсинг, і аджиліті для собак, кішок і навіть курей. Більшість видів спорту передбачає значну підготовку до змагань з участю у вітчизняній практиці, класи та семінари.

Існує кілька рівнів конкуренції в більшість популярних видів спорту, включаючи місцеві змагання, аж до світових змаганнях для занять спортом, як показують, спритність і пас.

+437
Bernard Dy 10 квіт. 2018 р., 00:03:27

Хоча ви вже прийняли відповідь, я хотів би поділитися своїм досвідом, але це, напевно, не рішення, і це може працювати для вас.

У мене була така проблема теж, і один раз випадково я залишив мою стару гарнітуру по справі, поки я не прибрав його, і я побачив кішку боротися, щоб знайти спосіб, щоб сидіти. Він пробував кілька разів і потім перестав сидіти там назавжди. Хоча я зняв навушники кілька днів, він не повернувся.

Так що-за вихлопних газів, що не буде блокувати його, але і робить неможливим для кота лягти може допомогти.

+434
Oathkeeper594 19 квіт. 2012 р., 04:50:21

Я знайшов мого кота, коли він був дуже маленьким. Я взяв його додому і з тих пір намагалася годувати його, що я думав, що це буде, як, починаючи з молоком, потім рибою, м'ясом і т. д. Він ніколи не торкався до них або будь приготовленої їжі. Так я почала купувати корм з супермаркету. Я спробував близько 30 різних марок і смаків, і він їсть тільки 2 - 3 з них. Також іноді він любить тости з сиром.

У мене він з вересня 2012 року.

Що не так?

+395
Andrew Tappert 22 вер. 2015 р., 06:50:43

Це правда, що вуличний кіт може негативно позначитися на його кігті пострижені, в основному тому, що вони потребують в свої кігті, досить гострі для того, щоб копатися в корі дерева, він хоче піднятися, або щоб захистити себе, якщо він вплутується в бійку.

Критий кішки тим не менше, немає ніякої необхідності тримати його кігті настільки гострі, а швидше навіть гостріше кігті, так як вони не сточуються по деревах лазити. Надаючи їм когтеточку допомагає деяким, але я виявив, що вони не тримають свої кігті так сильно, як це, здається, більше про дію подряпин і не вимотування кігті.

Вирізку критий кішки нігті не перешкода альпіністські кішки дерева, як і поляки, як правило, загорнутий в шпагат або килим. Евеліо кігті тупі можуть чіплятися до волокнах килима, або між витками мотузки. Єдина причина, я можу бачити, що це проблема, якщо у вас є кішка дерево, не загорнутий ні в що, так що вони, по суті, сходження на справжню ялинку.

+367
fotonmoton 25 вер. 2014 р., 14:58:49

Я вже цей леопард гекон близько двох місяців, і вона була доставлена до мене від друга, який нехтував їй. Її віварій не дозволяють їй пролити належним чином і відсутні деякі пальці. Вона просто sheded вперше зі мною. Минуло близько трьох днів і ще деякі патчі навколо очей і різні місця на тілі, а тому, що вона була знехтувати, вона не дозволить нам обробляти її, зніми її, і т. д. Я не дуже впевнений, що робити, так як вона дуже боязка і практично дикі.

+301
amenthes 19 груд. 2011 р., 19:18:41

Просто цікаво про цю недугу. Я дивився на усиновлена кішок в місцевому притулку, і більше кішок ВЛК, ніж ні.

Це епідемія? Чому так багато кішок це хвороба і вона стає гірше?

+281
soham 12 бер. 2014 р., 09:16:25

Я б рекомендував дивитися його в наступний раз він дозволив, щоб визначити, чи є подряпини на цілі або випадково. Деякі кішки будуть використовувати дерево з нуля, але я ніколи не бачив кішок використовують деревину з цим покінчено і запечатаний (як я вважаю, ваш підлогу і стільниці). Так, це може бути спеціально, але я підозрюю, що це випадкове.

Якщо це спеціально, типу тієї ж рада застосуємо, коли ви хочете, щоб ваша кішка цілеспрямовано зупинити що-небудь дряпати. Дати вашій кішці поверхні схожі текстури/форми/ваги/і т. д., і ставитися до нього з котячою м'ятою в якості початкового атрактанти. Ці міркування відображені у "як ми можемо запобігти наших кішок від подряпин на наш стілець?"

Якщо це випадкове, існує кілька способів, якими ви можете зменшити пошкодження поверхні.

По-перше, можна притупити його кігті, шляхом обрізування або нанесення лаку для шапки. Це буде гарантувати, що якщо він спробує захопити поверхні, його кігті не здатні пошкодити деревину.

По-друге, ви можете спостерігати за ним, щоб побачити, якщо є певні місця, де він прагне мати цих нещасних, і покласти килими з гумової захоплення днища в тих точках, щоб дати йому більше сили. Наприклад, коли наша кішка мисливець був молодшим, він любив стрибати на високий шафа у нас був, але щоб потрапити туди, він був такий стимул, що ми боялися, що він впаде з іншого боку! Ми купили дешевий килимок, щоб покласти там, щоб дати йому безпечну "посадку".

Нарешті, якщо обробка дерев'яних поверхонь-це старі і зношені, ви можете відродитися їх. Потім захисний шар товщі, і ваша кішка буде менше шансів пошкодити деревину через нього.

+245
user741334 10 квіт. 2018 р., 20:37:46

Мова йде про кінець їх шлюбний період (з 1 січня по 1 лютого), так що цілком можливо, що вона будує гніздо для яєць. Це може бути просто інстинкт, щоб зробити це, так що, якщо вона була піддана як чоловіки (вони можуть зберігати сперму для подальшого), я б не надто турбуватися про пошук яєць.

Як правило, вони не відкладають яйця, якщо вони не запліднені, хоча і це можливо. А якщо вона ще їсть і мочиться, як нормальні, тобі нема про що турбуватися.

Так як вони живуть в пустелі, природно, це досить в'їлася в їх поведінці копати. Коли я працював з ними, я хотів знайти їх, проритий під їх миску з водою весь час. Це просто питання їх відчувати себе комфортно, я думаю. В дикій природі, вони будуть копати, щоб зробити місце для відпочинку/сну і бути в безпеці від хижаків.

+245
Wilson Luniz 19 груд. 2019 р., 02:42:02

Привчання до туалету не працює, просто помістивши собаку у своєму ящику. Є речі, які ви повинні працювати, навіть коли собака не в його скриньку, щоб переконатися, що він дізнається, куди йому йти і де він не можу.

Перше, що ви повинні розуміти, що ви робите це працює. Ваша собака не розіб'ється, і ваші на правильному шляху. Багато людей мають схожі проблеми, і це займе час (більше 6 тижнів!) привчити до туалету цуценя. Кілька порад нижче:

 1. Якщо він пісяє кожні 40 хвилин, переконайтеся в тому, щоб вивести його на вулицю кожні 39. Немає справді ніякого шляху навколо цього. Якщо ви підозрюєте, що він збирається пописати, вивести його назовні.
 2. Контролювати і обмежувати. Найголовніше, що ви зробити, це обмежити те, що будинок у нього є. Моя собака Баузер був обмежений на кухню, поки він не міг опанувати нею. Потім ми почали приводити його у вітальню. Не дозволяйте цуценяті покинути кухню, поки він освоює його. Використовувати ворота собака, як показано нижче, Якщо вам не хочеться закривати двері.
  Dog gate
 3. Килими складніше, ніж стать. Як тільки ваш щеня майстрів жорсткий настил, він ще не на 100% привчена до туалету. Для багатьох цуценят, килим збиває з пантелику і потрібен час, щоб звикнути. Покласти килим, який виглядає як килим в його клітці, щоб він звик до нього.
 4. Вивести цуценя на вулицю після їжі, пити, грати, спати, тренування, жування, біг і т. д.... Крім того, коли ви приносите його на вулицю і він пісяє, принести його назад. Не дозволяйте йому думати, що ви йшли на вулицю гуляти і писати було необов'язково.
 5. Коли він пісяє всередину, завжди переконайтесь, щоб зловити його на гарячому. Це ще одна причина, обмеживши його зоною є важливим. Спіймати його на гарячому, злякати його з корми немає, відразу ж його забрати або повідець його, і вивести його назовні. Як тільки ви його зловите, він повинен бути зовні протягом 30 секунд-не виняток. В той час як ви берете його, хтось чистий район, з водою і оцтом.
 6. Деякі знаходять корисним використовувати дзвіночок. Повісити дзвін на свій бекдор і коли ви йдете поза для цуценя, щоб вирішити, це кільце. Коли ви ловите його на гарячому і вивести його назовні, це кільце. Врешті-решт він почне кільце він сам. Хваліть його, коли він робить і переконатися, що він виходить. Якщо ви не хочете, щоб купити дзвін, захопити деякі тканини і дзвіночки і вироби.
  Jingle bell dog bell
 7. Коли ви берете цуценя на вулицю, щоб піти, ви повинні використовувати команду. Як собака присідає, щоб виключити, раз говорять щось на кшталт "Іди до неї", або "горщик", поки він зробив. Хвалити потім. Врешті-решт він зв'язати команду з дією.

Не забувайте використовувати похвалу, коли він виходить на вулицю. Удачі.

+221
user675831 10 груд. 2011 р., 10:20:30

Так у мене кішка близько 2 місяців тому. Вони не були конкретними віку, як вони знайшли її досить молодий. Я не думаю, що вони мав її довго, я уявляю, що вона як 5 місяців зараз. Вона здорово з нами мінус в цілому повинні ретельно обнюхати руки, перш ніж гладити.

Питання в тому, що ще я можу зробити, щоб переконати її в полі лотереї є місце, щоб піти? Це те, що я намагався досі. Не можу здатися, щоб змусити її напаскудити в коробку. Всі кажуть, що це все про коробці. Так що у мене 2. Вони всі без запаху посліду, тому що я виявив, що вона написает на що, але ненавидить запахи. Обидві коробки в її кімнату. Її їжа протилежну сторону її кімнати. Ми залишимо її в її кімнату вночі, тому що, коли вона паскудить на 3 ранку до 5 ранку я не завжди зможу бути в цей час. Інтернет каже, що залишати її в кімнаті з меншим варіантів буде заохочувати її.

Коли вона паскудить на килим і він як і раніше свіжий я забрати кота і з туалетним папером підбирати какашки, покласти його в коробку, потім поставив її поряд з урною, (вона ображається, якщо я її в ньому). Я намагався деякий час тепер, і наступний крок-Додати оголошення в посліді. Я на мілині зараз, але я збираюся спробувати і йти тут смітити найближчим часом. Я теж думав про введення порошку Чилі, де вона була зовсім недавно момент. Я нормально рухати ящики, де вона напаскудила в минулому після чищення, але вона просто покакати на іншій стороні кімнати.

+220
wajatimur 1 груд. 2012 р., 17:05:38

Тканини Бетта фін зазвичай легко загоюється самостійно. Якщо ви тримаєте Бетта у вазі або акваріумі без фільтра, ви вже повинні бути на щотижневій заміни води.

+67
TwinIxs 23 серп. 2014 р., 00:34:34

Тропічні риби між 25С і 27С. Вони можуть миритися з вищими й нижчими темпами, але 40С б убити їх в короткі терміни. Акваріум чиллери існують і регульовані по температурі. Є також деякі домашні проекти там. Ось один я знайшов...

https://www.thespruce.com/diy-do-it-yourself-aquarium-chiller-2924600

Удачі - я сподіваюся, що ви можете створити акваріум! Вони дійсно корисним.

+49
rpcorb 24 груд. 2010 р., 16:08:48

enter image description hereenter image description here

Я тримав його на бокове скло для того, щоб ніжитися і вона зістрибнула. Коли я спустився, він йшов, але йшла кров біля рота. Тепер, я тримаю його в воді і, схоже, кровотеча зупинилася. Вона рухається, як правило, не видно тріщини в оболонці (сподіваюся, що ні тріщини), але це не приймати їжу або відкривши свій рот. Є про що турбуватися; будь-які внутрішні пошкодження або перелом щелепи? Я відправляю фотографії від того, коли було кровотеча, а потім, коли тримати його у воді. Це безпечно, щоб тримати його у воді, або я повинен тримати сухим, щоб запобігти інфекції? Це один рік, ветеринарів немає поблизу.

+48
Howie Hoyt 23 серп. 2019 р., 20:19:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil