Як музика впливає на собак?

Я просто був один експеримент з деяким цуценятам.

Я намагався грати на флейті, і я виявив, що перший час песик загавкав на мене. Вони, напевно, думають: "що робить цей хлопець? Давай гавкати і нехай залишать нашу мирну середу..." :Р

А то часом, після 3-го дня, вони біжать до мене і визнають мене, що це хлопець, який завжди прийде на флейті... вони виляють казки і грати навколо мене.

Це як собаки люблять музику?

Мене цікавить саме те, що відбувається, коли вони чують мою музику. Мої вуличні собаки стає збудженою почувши мої налаштування і працює як божевільний, щоб прийти до мене. Насправді, я дуже радий бачити їх любити.

Це те, що музика робить вихованця більш обережним і мирним? Тому що вони починають спати поруч зі мною. Кілька разів вони намагаються спати на мої ноги.

Який пес або насолоджуватися музикою, як і ми? або вони просто відчуття "ок, це ти, я знаю, що" якась річ?

+853
Elize Stockert 5 черв. 2018 р., 05:21:39
27 відповідей

Мій 6-місячний чорний лабрадор проводить майже весь свій час з носом притиснутим до Землі принюхуючись. Це відбувається, коли ми вийшли в парк, а також коли він знаходиться в кімнатах будинку, де він зазвичай не постійна.

Він досить чуйний, коли справа доходить до відкликання, якщо ми підемо від нього, а він-шмиг і називають в основному він прибіжить назад до нас. Але ми не можемо йому цікаво грати з нами, тому що як тільки ми кидаємо м'яч або що-небудь, він просто ігнорує його і йде назад до обнюхуючи землю.

Також, Коли ми йдемо на повідку він не тягне вперед, вона, як правило, що він зупиняється біля кожного стовпа, аби обнюхати, щоб ми в кінцевому підсумку потягнувши його.

Я втратив уявлення про те, як ми отримати його, щоб зупинити нюхають і повернути його увагу до нас і грати в ігри.

+977
Craig Seeman 03 февр. '09 в 4:24

Я нещодавно повернувся з поїздки і я виявив, що іноді моя кішка йде до головної двері будинку і починає нявкати. Кішка не використовувати для цього перед моєю поїздкою. Під час цієї поїздки я залишив у спокої будинку і мій друг кіт приходив кожен день, щоб погодувати кота, пограти з ним, ...

Чому він це робить? Це нормально? Чи є спосіб, щоб зупинити його від цього так наполегливо?

+957
Bogdan Chirila 26 серп. 2011 р., 09:35:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій кролик видає писк звук, коли вона спить.

Це нормально?

Може хропіти кроликів?

+944
Timb 10 лист. 2014 р., 14:11:52

На питання про аджиліті вид спорту, де людини і маневрів вихованець швидко через ряд перешкод. Домашні тварини (частіше собаки, але вона також може бути кішки) повинні пройти через перешкоду самостійно, швидко. Роль господаря-направляти вихованця навколо перешкод.

+886
Nicholas Pinn 23 жовт. 2011 р., 22:57:23

Мої кішки, собаки, тхори і у всіх є блохи! Що є кращим способом, щоб позбутися від них, не піддаючи мої вихованці небезпечних хімічних речовин?

Оскільки у мене є різні тварини, для мене це важливо, якщо ваші пропозиції не повинні бути використані на одному з них, що ви скажіть мені, так що я можу уникнути небезпеки перехресного забруднення.

+858
Josh Morgan 15 бер. 2015 р., 22:00:29

Виправити їх обох. Це означає менше стресу для них обох:

Чоловік: Навіть якщо собака стерилізована, часто ООН-кастрованих собак "суворо chickly". Іноді вони намагаються злучатися з стерилізувати собак, агресивні щодо інших чоловіків або сильно територіально. Це не обов'язково так, деякі ООН-кастровані самці дуже спокійні, але це може бути.

Самка: Перебуваючи в спеку-це стрес для собаки. Теж не погано, але є і інші причини, чому це добре, щоб спай ваша самка собаки. Е. Р. ваша собака не може отримати пухлину молочної залози і вам не доведеться мати справу з іншими проблемами, які з'являються під час спеки.

Я особисто завжди б виправити мою собаку, незалежно від статі. Я не хочу мати проблеми, тому що інший власник собаки не виправити своїх собак теж. Це завжди може трапитися, що моя собака чи інша собака тікає, і я не хочу плодити непотрібних цуценят.

+804
alesssia 3 черв. 2012 р., 11:55:58

Чесно, друже, я думаю, що ваша кішка буде в порядку. Ви сказали, що нарізані половинки лимона, так що я припускаю, що ви тримали в руках шкірку частина лимона? Хоча, як нарізати Лимон, цедра який хотів видобувати нафту (я думаю), там ймовірно, не буде багато на свої сили (з іншого боку, я припускаю, що тримає ніж, це буде 'чистий'). І ти сказав, витер руки. Тому я думаю, що ваша кішка буде добре.

Якщо ви сказали, що ви просто вичавлений лимон (де токсичних хімічних речовин, наприклад, ліналоол і лімонен буде виходити у великих кількостях), то я був трохи стурбований.

розслабтеся і грати з вашого кошеняти!

+713
mbh 9 січ. 2010 р., 02:02:28

Так що я тільки кілька днів тому двох кошенят, і вони обидва були в порядку. Я тільки що отримав нову іграшку для них, іграшкова вудка з пухнастим речі на ньому. Я був радий, тому що сильно полохлива кінь одна, Трумен, був одержимий ним, я маю на увазі одержимих. Я поклав його на моєму столі і він не переставав нявкати, поки я не взяв його.

Дивна річ полягає в тому, що мій інший кошеня, Шредер, супер грайливий і завжди нападають на все і ніколи не соромиться, відмовляється грати з ним! Він майже боявся його. Він просто любить сидіти високо і дивитися на свого брата грати з ним. Це все, що я повинен бути стурбовані або я помиляюся?

+710
Rachhann Cheav 12 січ. 2017 р., 07:33:21

Я повністю розумію ваше розчарування. Перевірте, де ви помістили коробку. Ваша кішка відчувала себе у безпеці?

Мій кіт був врятувати, але ніколи не було проблеми ящик для сміття, поки ми не переїхали в місці, де була пральня. Я думав, що це було ідеальне місце для ящик для сміття. Кіт не погодився і пописав на ковролін в кімнаті, суміжній з пральнею. Озираючись назад, я розумію, що це її спробу виконати сечовипускання як можна ближче до її коробці, як вона відчувала себе в безпеці. Вона не використовувати її ящик для сміття, поки я не зрозумів, що вона ніколи не бачив або чув - пральна машина і повністю тероризували його, і я перевіз її вікно у ванну. Я ніколи не була інша проблема.

Що сказав, я також спробував кішки заспокійливі феромони. Це підключити пристрій, який випускає феромони з часом. Деякі власники повідомляють про великий успіх, хоча він нічого не зробив у моєму випадку. Ви могли б хотіти дивитися на це теж.

Сподіваюся, скоро все налагодиться!

+705
theShadow89 19 бер. 2019 р., 11:45:45

У мене була ця ж проблема з моїм Danios, і це бентежило мене, тому що Danios зазвичай все про піднімається і намагається привернути вашу увагу, коли вони бачать вас.

тоді я зрозумів, autofeeder була проблема. вони не асоціює великий і страшний галаслива річ поза танка (мене) з раптовим великою кількістю смачної їжі, але інстинкт казав їм, що все, що велике-це, мабуть, небезпечно. Я впевнений, що золоті рибки мають схожі інстинкти.

Може бути, я помилився в своїй теорії, але я почала годувати знову на руки і миттю вони були в передній частині танка будучи жебраків мало, що вони, всякий раз, коли ви проходите повз. Я до сих пір використовую autofeeder культури дафній, яких я мав деякий час.

Моя порада-спробувати годує їх з руки на тиждень або близько того, подивимося, як піде! Як інші сказали, це ніколи не завадить перевірити параметри води, або.

+686
Shawna Stewart 19 бер. 2010 р., 18:05:06

Запах ви їх запах шкіри і це цілком природно. Ви можете зменшити запах з

Зверніть увагу на раціон вашого тхора. Правильне харчування може зменшити запах. Тхори є облігатними хижаками, тому переконайтеся, що ви не годували його що-небудь (дієту або задоволення), який має кукурудза, пшениця, фрукти, овочі, фруктові соки, або цукор у якості одного з перших трьох інгредієнтів. Рибні інгредієнти також значно збільшує запах їжі і тхір. Просто тому, що пакет з їжею, є фото тхора на його або споювали, щоб ваш тхір в зоомагазині не означає, що до послуг вашого вихованця поживні, менш смердючий дієти. Належне харчування буде від 35 до 40 відсотків білка і не менше ніж 19 відсотків жиру. Хороша дієта дасть вашому тхору добре сформований послід, що не пахне дуже погано, а також м'який блискучий хутро, очі світлі, високі енергії, і загальне щастя. Джерело : Як зменшити запах тхора

Крім того, якщо ваш тхір знаходиться в клітці або коробці, ви повинні переконатися, що клітка завжди в провітрюваному приміщенні і регулярно чистити його. Чистити вуха на щотижневій основі, тому що більшість із запах генерується зі своїх вух і не буде прагнути посилити запах.

+619
archana narayanan 19 черв. 2014 р., 01:46:49

Коли ви берете його, берете килимок горщик так само. Дозволь йому робити свою справу на підлоговий килимок горщик. Почати робити килимок горщик поменше, спочатку розрізати його навпіл і використовувати половину. Потім зберегти, використовуючи все менші і менші частини. Сподіваюся, в якийсь момент він перейде з килимок для трави в якості мети, а якщо не міняти колодки горщик на тканини або інших біорозкладаних продуктів.

Якщо ви розміщуєте килимок горщик в різних галузях, ви повинні мати найкращі результати при переході з майданчика на траву, хоча якщо ви завжди помістіть його в ту ж область, це може зробити очищення легше. Вам потрібно буде періодично коректувати ваш підхід до навчання, заснований на ваших відповідях собак.

+585
Hi Wind 12 лист. 2014 р., 12:06:37

Кішка нявкає для елементарного спілкування. Якщо вона нападає, ймовірно, шипіння, і арку він повернувся. Схоже, вона навчилася ти маєш на увазі молоко. Але якщо кішка не шов, щоб є якісь господарі, я б запропонував після того, як кошенята підростають, спробувати отримати всі 3 з них і взяти їх на якийсь притулок, або ви могли б взяти їх на себе, якщо це взяти їх до ветеринара, щоб переконатися, що все нормально у них.

+532
sarkybogmozg 24 квіт. 2011 р., 12:33:09

ІМО, прозорий акриловий риби пастка-це найменш стресовий метод. Якщо все зроблено правильно, риба часто не мають поняття, що вони взагалі в пастку. Це не завжди вдається вловити все, тому що деякі Риби надзвичайно полохливі просто руки будучи в танку, або прикраси і hardsdcape заважати, але в порівнянні з чистим, це світи краще, ІМО. - Jestep [в коментарях]

Посилання на коментар

Saltwater acrylic fish trap, a clear box with holes and sliding hatch Зображення з Amazon.com

Я не чув про пастки для риби, але мали швидкий успіх і тому, сподіваюся, менше стресу. З допомогою скляній банці. Це було особливо корисно з моїми колкостями тигра, вони будуть плавати у поверхні і я міг би використовувати дзюрчання води в склянку, щоб 'смоктати' живу рибу.

+518
soyarsauce 9 жовт. 2014 р., 10:39:38

У Чихуахуа, гена розведення (синюватий або темно-сіре пальто) може викликати тонкий пальто або навіть облисіння в певних ділянках тіла - я бачив, що на стороні задніх ніг. Проте, обоє батьків повинні мати цей ген в першу чергу. Якщо це так, ви не зможете повністю вилікувати.

Алергія може бути й інша причина. Одна з моїх собак алергія на блошиний укус, і кількома собачими шампунями. Шкіра отримує червоний колір, появі лупи і специфічний запах, пов'язаний з ним. Лікування спочатку позбутися від бліх, а потім використовувати гіпоалергенним шампунем для собак.

Крім цього, я використовую масло лосося в якості доповнення до основного прийому їжі. Деякі інструкції також згадати пряме застосування на площі (я не впевнений, що це працює). Є й інші спеціальні продукти (рослинні олії) для нанесення на шкіру, я використовував їх, але я не можу сказати, якщо вони насправді працюють (не називаючи бренду, як тут місцевим продуктом в Чехії).

Сподіваюся, що це хоча б частково допомагає.

+510
Stratos Ion 20 квіт. 2015 р., 17:35:24
Сполучені Штати Америки (США), часто посилаються на Сполучені Штати Америки (США), Америки, а іноді і держави, є Федеративна республіка, що складається з 50 штатів і федерального округу.
+471
Vishal Loke 11 лип. 2018 р., 16:12:37

Є бродячих собак в моєму районі і у нього є блохи. Він чухає в області за вухами, на шиї і попереку велике і у нього є відкриті рани зараз в цих областях. Він також іноді кровоточить, якщо він подряпин. Я збирався спрей лимонний сік в суміші з водою, але я боюся, що буде створювати відчуття печіння у відкриті рани. У мене також є спрей для бліх, але я думаю, це буде дуже дратувати рани.

Так що є ще щось, що не буде дратувати його відкриті рани, можливо, навіть допомогти залікувати рани, разом із звільненням від бліх?

+431
Sourav Nanda 28 серп. 2018 р., 14:01:59

Коротше кажучи, ви, ймовірно, не потрібно турбуватися про це. Але пояснити, чому: ми використовуємо абревіатуру під назвою DASH для навчання, що означає прагнення точність швидкості проживання. Спочатку ви будуєте бажання робити роботу. Як тільки у вас є сильне бажання почати будувати точності. Коли у вас є близько 80% точності, тільки тоді ви турбуватися про швидкості. Останній, середовище проживання, означає, що коли ви отримаєте бажання, швидкість і точність ви хочете, то ви хочете почати перевірки його в інших системах так, що вона стає другою натурою незалежно від того, що відбувається.

Коли ви починаєте працювати на швидкості ви втратите деякі точності. Це добре і нормально. Ви повинні розуміти, що на такій швидкості стає одним з додаткових критеріїв, які повинні бути винагороджені просто люблю точність.

Наприклад, коли ви працюєте на вашому плете, якщо ваша собака намагається переживає швидше, ніж зазвичай, але, тому що вони йдуть швидко, там рейки різні, і вони пропустили поляка ви все одно повинні нагороджувати, що великий. Якщо ви не ви говорите своїй собаці, що важливо лише для вас, що вони вам це підходить і ви не хвилює, що вони намагаються бути швидким.

Одна з поширених помилок полягає в тому, що люди думають, що все повинно бути швидким з самого початку. Коли ви зробите це, ви пропустите підготовки доброго фундаменту. Коли ви дивитеся на бум людина думає, що "йти по ній". Собака повинна думати, "завантажити ребром, баланс ваги, щоб зупинитися на тому, що тонка дошка, підбіг рампи, зупинитися збалансований перехід до плоскої верхній поверхні, боротися з перешкодою звиватися піді мною, перехід на гальмування, вихід прямо на дні. І це навіть не брати до уваги такі обставини, як спілкуватися з вами задній перетину або попереду або позаду собаки. Так що ви можете бачити, що є багато того, що ми називаємо основою роботи Робота у перш ніж додати... ну і бігти так швидко, як ви можете через це.

Іншою поширеною помилкою є тільки корисним досконалості. Ви повинні винагородити вашу собаку за спроби інколи навіть якщо це не зовсім ідеально. Якщо ви не ви будете створювати абсолютно низької продуктивності.

+309
Mazdak 25 бер. 2015 р., 03:58:12

Я хочу зробити якийсь маленький хом'ячок (взимку білий карлик Кемпбелл, робо тощо). але я хотів би знати, який вид є найменш ймовірно, всі холодно і все таке. Я не впевнений, що саме до вас, так як вони вважаються трохи менш приємний порівняно з сирійськими хом'яками.

+306
Bong Vu 6 лют. 2016 р., 20:38:48

У мене є кішка під назвою Тесла, якій тільки 3 місяці.

Ми не можемо побачити, якщо Тесла одержав яєчок чи іншої речі, тому що Тесла має дуже довге волосся.

Ми звернулися до наших сусідів (у них дві кішки), як ми можемо тепер підлогу кішка дивиться Тесла'S кольору.

Тесла одержав білі волосся з чорними деталями і трохи коричневого на ньому.

Наші сусіди сказали: - Якщо кішка має три кольори, кот-жінка. - Якщо кішка має два кольори, кот-чоловік.

Але ми не впевнені, що наші коти-це чоловік, тому що кішка фліртує з дикими кішками, які живуть біля нашого будинку.

Може хто-небудь сказати мені, якщо кіт - чоловік чи жінка?

+287
Jimmy2Goons 18 черв. 2019 р., 12:31:02

Кілька місяців тому ми захопили власності невеликий акваріум (з рибками) від їх нинішній власник. Вони тримали риб протягом багатьох років без проблем, і сказали нам, що вони міняли воду кожні 2-3 тижні, а картридж фільтр кожні 2 місяці.

Я не знаю, який розмір бака-це точно, але вимір води і показує 25-30 літрів. В даний час є 4 маленьких (розмір плати) риби в ньому. Ми намагаємося годувати їх тільки мінімальну суму, як пропонувалося попереднім власником.

Ми виявили, що вода стає кислою і дуже швидко після зміни води. Ми ставимося до водопровідній воді з добавкою, яка робить його "безпечним для риби" і ще один, який повинен зберегти баланс. Вода з крана рН близько 7, і залишається рН 7 після того, як вони додаються.

Однак протягом 2-3 днів, рН впав до 5,5-6. Я не впевнений, якщо це погано для риби чи ні, але так як володіючи риби, дві померли (їх було шість спочатку), хоча це може бути старість. Одна риба все-таки виник, що виглядало як червоний хворе місце, але це відступило, так як ми почали міняючи воду частіше.

Я зрозумів, що потрібно міняти воду частіше, ніж раз на тиждень, я не впевнений, я б погодився з рибою. Це частота зміни води, типові для танка такого розміру, має кислий рН, прийнятні для більшості риб, і якщо ні, то що я можу зробити, щоб спробувати зберегти здоровий рН довше?

+197
Ian Timothy 19 квіт. 2018 р., 07:57:40

Це мій перший перс ПЕТ і я зробив жахливу помилку, миття кішки з людським шампунем. Після цього ми ніколи не бачили здорову шерсть і кішка має постійне випадання волосся. Я дізнався, що це щось пов'язане з рН не знаю, що саме. Буде реакція рН бути скасовано, якщо я мити кота з шампунем кішку ? Пройшло 3 місяці, що кошеня гірше пальто і так маленький волосся.

+172
Rob MacEachern 27 квіт. 2019 р., 05:54:11

Я хотів показати цим відео до ветеринара, вони можуть бути в змозі з'ясувати, що це таке, як тільки вони бачать його, або принаймні сказати вам, якщо вона знаходиться в болю. Той факт, що їй не уникнути тригерів і розслаблена після підказує мені, що сам по собі арешт не є болючим, хоча отримані травми можуть бути.

Тригери: коли вона прокидається, коли вона встає, щоб швидко, коли вона здригнувся, коли вона переходить з ходьби на біг, коли вона стрибає на щось

Коли ви переїжджаєте в новий будинок, я б знайти спосіб обмежити її в один поверх тимчасово. Потім, якщо лікар може зменшити частоту епізодів я думаю, що вона може бути здатна адаптуватися в багатоповерховому будинку за умови, що єдиний спосіб потрапити з одного поверху на інший через нормально замкнуті сходах. (Тобто, не щось на кшталт горища, де вона могла просто впасти з краю.) Вона не дуже ймовірно, щоб зробити будь-який з цих речей, які ви визначаєте як тригери на вершині сходів. Кішки воліють відпочивати в місцях, які не в основний потік трафіку будинку. А якщо гірше приходить до гіршого, і у неї напад на сходах, вона, напевно, тільки скатываешься на крок чи два, тому що кішки не гладкі циліндри.

Я не роблю світлі проблеми; це страшно і є ймовірність, що вона може нашкодити собі. Коли у мене були тварини, які набули інвалідність, я був приголомшений спочатку, але поступово я зрозуміла, мало способів, щоб тримати їх більш безпечними і гарантувати, що вони насолоджувалися життям. Так що ви, ймовірно, не потрібно приймати рішення ще почекати і подивитися, що відбувається. Може бути, хто-то одноповерховий будинок буде приймати її.

Якщо ветеринар не може зменшити частоту припадків, і ти не можеш обмежити її в підлогу постійно, то у вас може бути важке рішення.

+155
phinze 13 бер. 2018 р., 00:36:14

Моя подруга і я тільки недавно прийняла шипперке суміш з гуманному суспільстві поряд з нами. Вона 5років старі(плюс-мінус кілька років), які мали операції на коліні повернеться на 8/22/15. Вона приблизно на 6 тижні відновлення зараз.

Вона була в притулку протягом деякого часу під час операції, а потім перейшов до гуманному суспільству. Так як ми отримали її, вона напевно досі кульгає, особливо після сну тривалого періоду часу. Я роблю розтяжку на стегні, колінному і гомілковостопному суглобах кожен ранок і кожен вечір, ми проводимо її вниз по сходах, але щоранку я її відпустив одну партію сходах(15 сходинок).

Ми їй даємо 30-45 хвилин прогулянки кожен день(з понеділка, коли ми взяли її).

На 10/10/15 я бачу записку прийнято говорити(це виходячи з того, що я можу прочитати): "Об 6 тижнів(припустимо, що час відновлення), виглядає добре, а може мінімальний/помірний користь досі, в основному, не розкисати". Ми повинні тримати її на суворому повідку, поки 10/30/15. На її лівій бічній задушити має "УДАР", яка теж була відзначена на 9/17/15 прийомні батьки, і вона як і раніше присутня.

Я в основному стурбований тим, як я ніколи не мав справи з ACL/CCL операцій. Вона, безумовно, не бажаючи поставити на ноги, що відносно мене велику вагу. Коли ми піднімаємо її до "танцю", вона ставить більшість її вага на її здоровій нозі(праворуч) і коли ми намагаємося вмовити її зробити кілька кроків, вона пручається. Під час прогулянок ми не пішки в швидкому темпі, ходьба на рівній поверхні з деяким нахилом, однак вона, безумовно, кульгає на ногу і відмовляється перенести на неї вагу.

Це "нормальний"/очікується? Я не хочу ставити її під занадто великий стрес і спричинити більше шкоди в ногу, проте товариство вказало, що вона не кульгала. Є речі, які ми повинні робити? ми повинні змусити її прийняти 1-2 кроків під час танцю? Ми повинні вкладати пакети опалення на її коліно, щоб допомогти заспокоїти його?

Спасибі всім!

+112
imustafin 18 трав. 2013 р., 00:30:00

Навчання собаківництва зводить мене з розуму. Я читав статтю за статтею на цю тему і в мене є кілька питань. Наприклад, я бачу багато людей кажуть, що потрібно брати цуценя на вулицю після гри, їсть, спить, їсть... так коли точно вони не зовні?

Здається, що відповіді у всіх, щоб у вашого цуценя на вулицю, щоб попісяти 24/7, так що це дуже заплутаною для мене. Крім того, мій 8 тижневий цуценя (який я намагаюся собаківництва поїзді трохи більше тижня) не піти в ванну в її розпліднику. Вона пісяє в нього. До речі вона цуценя chiweenie... дуже чіпкий і в моєму обличчі.

Спочатку я посадив її в будку з ковдрою над нею і вона багато плакала, але врешті-решт заснув. Тому, коли вона прокинулася, ниє, я зрозумів, я повинен прийняти її до горщика, так вона просто спить і це пропозиція для Коли приймати їх, правильно? Здавалося, добре, але вона теж пісяє в свою будку, навіть якщо вона піде занадто поза.

Тепер вона, здається, зрозуміла, що якщо вона плаче, я беру її на вулицю і вона плаче щогодини. Як я повинен знати, коли, щоб взяти її і, коли вона просто намагається вийти з її розплідника?

Наступна річ, яку я дійсно засмучений, що я повинен бути поза її. Вона не буде їсти або пити або використовувати у ванній кімнаті або грати, якщо я не з нею. Коли вона буде (якщо взагалі) почувати себе досить комфортно, перебуваючи на самоті на вулицю, щоб зробити ці речі? Навіть коли я сиджу поруч з нею, поки вона бігає, в основному вона просто хоче сидіти в мене на колінах замість того, щоб робити свій бізнес. Вона дуууже чіпкий.

Я люблю мій щеня і я не намагаюся скаржитися чи хтось думає, я і не намагаюся, але я теж вважаю, що собака-це собака і не дитина і не повинна розглядатися як безпорадного немовляти весь час. Багато собаки ніколи не повернуся в їх власників будинків і ще добрі, люблячі собак. Я просто так засмучений. Хто-небудь може пояснити тренуванням кліті для мене краще? Не просто взяти цуценя на вулицю після їжі, пити, грати, жувати, навчання, сну і т. д.?

+82
SudhirR 28 бер. 2012 р., 18:56:50

Я помітив, що гумка моя собака, і вона не виглядає здоровою.

Я точно не знаю, що це здорові ясна, так що я поняття не маю, якщо це нормально або якщо є інфекція.

Гумку не рожева, а сіра. І та частина, де зубів починається, його контур чорного кольору.

Це нормально чи здоровий? Я дуже турбуюся.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Інформація про мою собаці :

Порода - Корейська Джиндо

Вік - 2 роки і 5 місяців

Колір - Коричневий

Стать - чоловік

+59
luntscurios 12 груд. 2017 р., 16:08:06

Особисто я пропоную сухий корм для моєї кішки протягом дня, і вони, звичайно ж, скористається він їсть його і по мірі необхідності. Вологі корми я годую можна розрізати навпіл два рази в день (в основному можете в день). Я роблю це, щоб вони зі мною снідати і вечеряти зі мною. Я використовую його в якості перекусу лікування. Вони просто люблять його. Вони завжди раді мене бачити зібрати посуд ми використовуємо для цього і зібрав ложки і дві банки котячого корму. Вони стежили за мною, поки я розігрію воду на те толокно покласти його разом, знаючи, що їх ласощі йдуть. (Вони теж тусуються на кухні, поки я готую вечерю для сім'ї, знаючи, коли я закінчу і служити всім, я теж їх обслуговувати). Вони запам'ятали свої страви, так як вони відрізняються один від одного, а я сиджу і їм вівсянку, в той час як дві кішки їдять свою половину котячого корму. Тому я особисто не використовувати його, так як споживання калорій або поживності, але замість цього в якості сполучної і подаруйте можливість.

+27
mainuse4r 19 бер. 2016 р., 05:10:20

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil