Як я можу сказати, якщо кішка знаходиться в депресії?

Моя кішка спить більшу частину ночі, коли ніхто з родини, і спить, - здавалося б, пішов у відставку-протягом всього дня. Мені його шкода. Хіба йому не буде самотньо по ночах?

Він любив грати з іграшками, але вже не так багато. Зараз він в основному любить лежати під журнальним столиком. Я не знаю, про що він думає.

Він був громадським кіт. Він любить бути навколо людей. Він все ще соціальна, але я відчуваю, що у мене немає ніяких шансів, щоб взаємодіяти з ним, тільки коли я дістаю мішок обслуговування, або, коли прийшов час для їжі. Крім цього, ми просто сидимо і пялімся один на одного, а іноді й помацати.

Він може бути в депресії?

+640
DzinX 6 жовт. 2018 р., 00:04:23
37 відповідей

Наскільки я знаю, немає їжі улюбленця "у ті дні".

 • Всі травоїдні тварини (Птахи, Копитні) повинні прогодувати себе і додатково є сіно, необроблене зерно або залишки хліба.
 • Свиней годували будь недоїдки і зіпсовані продукти, жолуді й каштани.
 • Кішки повинні були вбити гризунів і шкідників, тому вони не сильно годують. Традиція годування молоком або вершками для кішок виникає від старих часів, але тепер ми знаємо, що це не добре для них.
 • Корм для собак залежить від їх робочих місць і їх власників. Фермерська собака є залишки їжі і якій-небудь частині тваринного люди вважають неїстівним. Поліцейська собака (у Німеччині в 1950-х роках і, ймовірно, раніше) є сире м'ясо 6 днів на тиждень і без їжі взагалі раз в тиждень.

Були винятки для вихованців багатих і знатних. Вони, напевно, отримали реальні страви, як і люди, які (як ми тепер знаємо) не здорові для них.

Цікаво читати: історія їжі улюбленця

+970
Zhang Kai 03 февр. '09 в 4:24

Я не люблю відповідати на моє питання, а тому, що я натрапив на цю статтю, і це трохи відрізняється від наведених вище відповідей, я думав, що я відправлю його в якості альтернативного відповіді. Я теж поважаю "не давати кішкам добавки" або "крапельку риб'ячого жиру" відповіді теж. Я не вважаю, що це правильно, але це варіант, щоб розглянути.

Статті.

Він посилається на дослідження, яке показало, що кішки, на відміну від людей, не отримують вітамін D від сонячного світла, навіть коли голився.

Кішки отримують вітамін D зі свого раціону.

Харчові джерела вітаміну D включають жирну рибу, таку як лосось, яйце жовтки, сир і інші молочні продукти, збагачені вітаміном D.

На мій погляд, це краще, щоб дати вашій кішці порцію лосося або омлет або молочний (мої кішки люблять сир), ніж додаток. Я не ставлю це питання, щоб дати моїй кішці вітамін D в якості добавки, я запитав, бо коли мій кіт бачить у мені приймати вітамін Д вона просить і я подумав, що, може бути, вона знає те, чого я не зробив, але я також не довіряю кішка, яка їсть кролів, щоб знати, що добре для неї.

Крім того, можливо, що кішки, які люблять м'ясо і курячий корм, може тільки трохи не вистачає вітаміну D, якщо тільки ці банки укріплені. Моя кішка їсть трохи тунця корм для кішок, так що вона може бути штраф на корм для кішок в спокої.

Я спитав ветеринар "вона їсть всяку погань" і ветеринара, відповідь була "може бути, у неї авітаміноз" - я не впевнений, я вірю ветеринару, так як це тільки одна відповідь, і природний інстинкт, щоб жувати на речі, це ще й вет прозвучало так, ніби вона була передбачаючи можливу відповідь, ніж констатую факт, але цілком можливо.

Також зі статті:

В США продуктів харчування і ліками тварин та ветеринарних Кафедра рекомендує рівень вітаміну D в продуктах харчування, які залежать від вік розвитку кішки. Якщо ваш пухнастий друг-кошеня чи вагітна жінка, вона повинна отримати 750.0 міжнародних одиниць на кілограм, або МО/кг Для дорослих ця цифра падає до 500.0 ОД/кг

і на токсичність

Обидва рівня віку максимальна добова розмірі 10 000.0 МО/кг

Я доповнити свою дієту з 2000 МО на день (по рекомендації лікаря дозування) і моя кішечка від 4 до 5 кг, так що дивно, що 1 таблетки буде про мою Кітті щоденні рекомендації, але це не передбачає, що вона вже отримує в свою дієту.

Щоб бути безпечним, я можу дати мій кошеня 1/2 таблетки, яка, враховуючи, що він заповнений маслом, буде набагато менше, ніж 1000 МО з розсипом і подивитися, якщо вона любить його, не кожен день, тільки коли вона просить. Я думаю, що, напевно, в безпечній зоні. Я досі поняття не маю, якщо мій кошеня має дефіцит вітаміну D (люди ходять роками при нестачі вітаміну D, і вони навіть не знають - значить, не все так погано). Але я думаю, що половина таблетки (1000 МО), кожен раз в той час, має бути абсолютно безпечним і тарілка з сьомгою або трохи молочних і там і там. Молочні продукти-один з тих "я повинен/не повинен я" речі теж, тому що деякі кішки мають проблеми з переварюванням його, - але я впевнений, що інші питання.

На скільки в котячий корм

В цій статті говориться, що хороший якісний корм для кішок містить достатньо.

Якісних кормах вже містять велику кількість вітаміну D

Крім того, багато з найулюбленіших продуктів наших кішок, такі як жирна риба, яйця і сир, вже з високим вмістом вітаміну Д. давати добавки просто не треба — і це небезпечно давати занадто багато гарної речі.

Ваша кішка навряд чи їсте достатньо їжі, щоб стати отруєний Вітамін D. дійсно, найбільш частими причинами токсикозу передозування добавки або їжу гризунів, отруєння вітаміном D багатим прибалти.

У статті також зазначається, що більш високі рівні вітаміну D може допомогти хворим кішок лікувати, але чи означає це, коти повинні їсти більше вітаміну D, ніж вони отримують зазвичай невідомо. Необхідні додаткові дослідження.

У травні 2015 року, школи Університету Единбурга вет оголосив результати дослідження, що показують, що хворі кішки з високим рівнем Вітамін D в їх крові були більш правоподобны для того щоб бути живим 1 місяць чому кішки з низьким рівнем вітаміну D.

і він продовжує говорити:

Це легко до ривка до висновку, що якщо вітамін D бере участь в відновлення, потім дати вашої кішці добавки з вітаміном D можуть поліпшити стан його здоров'я. Однак, це небезпечно, щоб зробити таке припущення, тому що Вітамін D є токсичним у високих дозах.

У цей час, у (в)знамениті слова колишнього американського держсекретаря Оборони Дональд Рамсфелд, "є більше невідомих, ніж знання."

Як і чому вітамін D приносить користь хворих кішок не відомо, що тільки з однієї причини експерти не радять давати своїй кішці додаток.

і просто за задоволення і далі читати, ще одна стаття , яка обговорює невизначеності, або, як вони висловилися "полеміка".

Я хочу зазначити, що перша стаття посилається на дослідження, що кішки не дають вітамін D від сонця та 2-ї і 3-ї статті говориться, що вони роблять - так що, кому вірити? Особисто я вважаю, що дослідження, не аргумент, тому що люди приймають вітамін D в сонячному світлі, кішки, але вона як і раніше дає мені паузу, коли джерела роблять протилежні заяви.


Мій висновок - вітамін D доповнення, ймовірно, не гарна ідея без ветеринара рекомендації та аналіз крові, тому що поки не досить відомий. Корм для кішок містить вітамін D і добавки з вітаміном D багаті такі продукти, як лосось або інша риба або молочні продукти або навіть краплі риб'ячого жиру достатньо. Немає ніяких причин, щоб коли-небудь давав кішці фактичний додаток, якщо кішка не любить рибу, eggyoke або молочних продуктів, тому раціон може бути трохи низький, і то, тільки з ветеринарами рекомендації, Аналіз крові і Кітті порціями.

Знову ж таки, я ніколи не вважав, доповнюючи свої кішки у вітамінах. Це було не питання. Я тільки запитав, тому що вона хоче, от я і хотів дізнатися, якщо я дам їй один (або половину), як випадкове задоволення, хотів її ображати. На основі читання, половину таблетки (істотно менше 1000 АС з розсипом) і не дуже часто звучить у межах меж безпеки. Я збираюся дати моя маленька божевільна половину таблетки, наступного разу вона попросить викликати достатньо невеликої дози звуки в межах зони безпеки.

Але вау, вітамін D і кішок. Цитата Дональда Трампа. "Хто знав, що це може бути так складно".

+968
Linda Diaz 11 лют. 2016 р., 04:41:59
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ми купили чорної кішки і через два тижні в одного на ній теж чорна...Хлоя і Зої. Приблизно через два місяці як кошенят пропали, ми думаємо, що вони грали у дворі, і собаки переслідували їх, і вони заблукали. Після 5 місяців ми вже втратили надію і дітьми знявся прийняти найгірше, вони померли. Ми знаходимося в процесі переїзду в країні і сьогодні вранці, поки пив каву в Зої! Плаче, стогне і дуже тонкі з великий поріз на її стегні. Вона увійшла в будинок відразу без коливань. Вона хотіла уваги від мене відразу. Я був так схвильований, що мені знадобилося кілька хвилин, щоб розпізнати, якщо його Зої і Хлоя..Зої була менше, тільки з кількома білими волосками на грудях. Його майже 7 місяців, і вона повернулася. Вона тільки живе з нами трохи більше 3 місяців, так що так, якщо ви ставитеся до своїх тварин добре, вони пам'ятають і повернеться! Хочу, щоб вона могла розповісти, що сталося. :)

+942
user209952 28 груд. 2010 р., 09:18:08

Очищення поверхні за допомогою вакуумного виявився надзвичайно дратує, оскільки трубку необхідно тримати в правильному положенні для того, щоб уникнути занадто сильного всмоктування повітря, який вимагає, щоб перезапустити пилосос кожні кілька секунд за кілька злитого олії.

Кладучи паперу на поверхню виявилося гарною ідеєю, тому що він всмоктує масло, поки вода не нижче. Швидко зняти папір і дайте йому стекти поза акваріума, щоб уникнути стільки нафти повернутися як можна швидше.

Це повинно працювати для будь-якої поверхні (білок, бактерії тощо) фільми.

+907
Lotok 25 лист. 2018 р., 12:21:32

Робот-пилосос може бути дуже небезпечно. У мене був кіт, що сподобалося, що вакуум бігати за його хутра. Підбираючи волосся, перш ніж вони падають! Але кіт повинен насолоджуватися цим, і ви повинні використовувати мінімальне значення і бути дуже обережні, щоб не тягнути шкіру, яка дуже вільно, в машину. Я бачу ваші кішки захоплюється в машину, робота, і вони могли б легко перевернути його і поранити або вдарити струмом себе. Або так, або вони поїдуть додому.

+900
keval 26 груд. 2017 р., 22:32:43

http://www.news24.com/SouthAfrica/Local/Hillcrest-Fever/we-have-parasites-on-the-back-foot-for-now-take-advantage-dr-anthony-zambelli-20160229

Профілактика ін'єкції на щорічній основі-це найкраще, що можна зробити.

+876
hupseb 24 лип. 2010 р., 00:50:27

Кожен раз, коли ми даємо собаці вкусити обрізків наприкінці нашої трапези, мій бассет тут же пісяє на підлогу. Кожен раз. Ми намагаємося бути справедливими і дати їй і нашої собаки такого ж розміру клювання. Вони обоє пенсіонери. 12 років. Я досліджував скрізь і не знайшов одну річ про цю проблему. Ми перестали давати їй укуси, але я дійсно хочу зрозуміти, чому вона це робить. Вона думає, що вона винагороджує нас?

+862
malcolmX 21 вер. 2015 р., 01:26:45

Я думаю, що Лайна відповідь дав би вам бути найбільш простий і, можливо, кращим способом. Але іноді це не можливо, щоб повернути цуценя. Так що в цьому випадку у вас є два варіанти:

 1. Відокремити їх назавжди або поки ви не можете продати цуценя.
 2. Відокремити їх , поки ваші тренування зі своїм боксером настільки успішним, що ви можете зупинити його вкусити без повідка і не втручаючись фізично.

Поділ рекомендується, тому що кожен напад у вашого боксера має певний психологічний вплив на вашого цуценя. У гіршому випадку він почне кусати і будь-яка інша собака, коли він старше або, принаймні, та ж проблема з цуценятами.

У разі, якщо ви хочете тренуй свого боксера, майте на увазі, що шукаю хорошого тренера пес не соромно, але дуже рекомендується в ситуації, як ваша. Шукати того, хто зможе навчити вас в особистому. Поради, дані в інтернеті, ніколи не може бути так спеціально спрямована на вас і вашу собаку, тому що ми ніколи не бачили тебе в Реалі.

Як готувати:

 1. Тренувати такі команди, як "до мене" і "сидіти" в будь-якій ситуації. Почніть з невеликих кроків на дому і збільшити зовнішні подразники. Ви повинні бути в змозі мати свого боксера під контролем у будь-якій ситуації.

 2. Почати свій боксер і щеня разом. Залишайтеся завжди спокійним. Зателефонуйте своєму боксеру, щоб сидіти поруч з вами, коли ви помітите, що він агресивний, але перш ніж він почне нападати на цуценя. Почніть з перегляду хвилин час тренування і збільшити час вони разом повільно.

 3. Якщо ви тримаєте собак, піклуватися про даючи обом однакову увагу. Грати з обома і поїздом з обох.

Маючи двох собак завжди важко. Зусилля, які вам доведеться витратити для навчання більш ніж в два рази, тому що собаки схильні переймати погану поведінку інших, тому власник завжди буде мати більше проблем, щоб навчати кожного з них. Але добре навчені собаки в зграї дуже хороші. Так що подумайте про це. Ви можете дати вашої собаки такі інтенсивні тренування до тих пір, поки проблема з вашим боксером вирішується, а потім?

Це буде важкий і довгий шлях, якщо ви тримаєте цуценя. Але навіть якщо ви вирішили подарувати цуценя, ви повинні тренуватися з вашого боксера.

+852
binli 5 трав. 2019 р., 12:37:10

Наш сусід через дорогу, переїхала у велике місто, у цьому ж і розповідь це те, що ми взяли її 2-річний кіт, Дотті. Зараз ми дуже багато у межах певної території Дотті і я тримала її тільки за один тиждень до цих пір. Вона явно засмучена через мене і вона відчайдушно намагається вибратися. Що мене турбує, як довго, щоб закрити її, але ще більше турбує її поведінку.

Вона не порочна, в тому сенсі, що вона огризається, гарчить і т. д., Але вона часто клацає зубами і пійло біля моїх ніг/ноги і руки. Це абсолютно неспровоковано - як сидячи на дивані ще й сама піду, щоб вкусити мої пальці. Я списала це на її роздратованою, замкнутої в собі і що це пройде, але вчора в чаті сусідові вона сказала "Дотті завжди були кусючі...це на її умовах...треба залишити її в спокої".

Добре, що все добре, але у мене двоє маленьких дітей, які так цікаво про неї буде жити з нами і хочу її погладити та погратись з нею, але кожен раз вона кусає їх (повторити, що це як рух клювання більш прикушувати, щоб заподіяти біль) а так само змушує їх виробити настороженість, яку я боюся переросте в страх.

Може хто-небудь сказати мені, що я повинен робити?! Я боюся, що я зробив помилку, коли привіз її в наш дім, і якщо я дозволю їй, що вона не буде асоціювати нас з дому, як ми боремося на зв'язок, коли ми не можемо наблизитися до неї.

+847
Ulises 5 вер. 2018 р., 10:42:32

Рік тому я прийняв аратинга, що жив з нею попередніх власників протягом 19 років, все своє життя. Вони, мабуть, не вклали в нього багато сил сили приборкувати її, як вона сахається від більшості спроб вивести її з клітки, щоб поспілкуватися.

Я недавно поставив це питання з приводу її зовнішнього вигляду: так як у мене вона з'явилася, її пір'я були знебарвлені і пошарпані краю. Я думала, що її річний линьки б вирішити проблему, але він затявся. По-чистили з-за нудьги, здається, ймовірна причина, частково тому що важко спілкуватися з нею, тому що вона не хотіла залишати її в клітці, і частково тому, що вона рідко цікавиться новими іграшками, я намагаюся уявити її.

Я хвилювалася, тому що вона стара, вона вже встановлює свої правила і там не багато я можу зробити. Як я можу допомогти їй досліджувати її оточення?

+799
Aleksander Adamowski 3 вер. 2013 р., 11:37:16

Мій малюк леопард гекон не їсть і я тільки що отримав кілька днів тому. Я використовую середніх цвіркунів, щоб годувати його. У мене теж є піщаний субстрат, але я не думаю, що він буде залежати тільки після того, як я отримав його. У мене теж є хіт світильник для денного і грілку на ніч.

+753
Ashok M 14 черв. 2013 р., 16:20:27

Якщо це ваша мета, пам'ятайте, що housecats відбулися від видів пустелі. Одна з причин, чому вони п'ють так ніяково, що в дикій природі вони б отримав велику воду з свіжоспійманої здобиччю.

Це також означає, що їх раціон були дрібні гризуни, дрібні рептилії (можливо), і дрібних птахів. Риба, як повідомляється, не те, що кішки особливо добре пристосовані для, хоча багато хто любить його.

Також пам'ятайте, що ваш власний кіт може бути алергія. Я знав одного чоловіка, який не міг їсти Туреччини; один з моїх, мабуть, отримує свербіж після вживання риби.

Якщо ви збираєтеся створити свій власний раціон, обов'язково ветеринар перевірить, що в ньому є всі необхідні мікроелементи, а також достатню кількість таурину (який кішки не можуть синтезувати).

Особисто я віддаю перевагу довіряти лабораторіях (авторитетних) ПЕТ харчових компаній, які, принаймні, забезпечити харчування покриває мінімальна добова норма.

+745
Ahmed Habeeb 7 черв. 2018 р., 01:44:05

У мене 3 собаки. Дві дорослі собаки і одне цуценя (1 рік). Іноді щеня не потрапив в "викл" з бажанням грати і ви можете видимий побачити інші собаки починають дратуватися.

Як щеня не хочете перестати грати, я вирішив відправити його в іншій частині будинку (дитина за ворота, де він все ще міг бачити все). Цій галузі є "собака" і є собака ліжка та іграшки. Мої інші 2 собаки лежали на землі в одній кімнаті зі мною.

Це типу поділ поганих і щеня ображатися або відчувати себе "менше", ніж інші собаки? Чи є кращий спосіб впоратися з ситуацією? Спасибі.

+700
Azonsiga Lea 21 трав. 2015 р., 20:47:10

В принципі, я подумую купити собі маленького вихованця, щоб покласти в моїй кімнаті. Проблема в тому, що у мене дуже маленька кімната, і єдине місце, де я можу покласти це в кутку поруч з моїм шафою і стіною, що щілина близько 60 см або 23 дюйма (так менше, ніж для переміщення клітини.)

Я вирішив купити карликовий хом'ячок, так як є маленькі і повинні вписуватися в цей простір. Проблеми є нічний і я боюся, що вони будуть тримати мене в ночі (хоча я можу бути дуже міцно.)

Які інші маленькі домашні тварини будуть добре для такого простору? Рептилії в основному з питань, що так як я не хочу, цвіркуни та інші комахи в моїй кімнаті, і Риби здаються занадто нудними для мене.

+668
Sophocles 13 трав. 2013 р., 09:01:45

Часто тягне на теплокровних тварин, таких як ссавці і птахи, комарі опортуністичних кровососів і відмовлятися не буду холоднокровний пити, коли це зручно.

Від чи комарі п'ють кров у рептилій?

Тільки самки комарів п'ють кров. Вони використовують своє залізо і білок годує їх яйцями перед укладанням їх; крові має важливе значення в репродуктивний процес комара, але не в якості їжі для дорослих. Хоча деякі види віддають перевагу певні види тварин, такі як худобу, багато шукати перше-ліпше істота. Самка комара ротові частини, або хоботок, пропилює навіть жорстку шкіру рептилій і ковзає між зміїну луску.

За даними ФДА, майже всіх рептилій і амфібій, включаючи черепах, заражені сальмонелою бактерій. Черепашки і черепахи особливо схильні до проведення бактерій.

З я Можу захворіти від черепахи?

Сальмонела може жити і панцир черепахи шкіри, а також в їх травної систем. Обробка черепахи можуть передавати сальмонелу; ви може ненавмисно поширити бактерії до себе, інших людей і будь поверхні, ви торкаєтеся потім перед миттям рук. Ви можете підхопити інфекцію від місця проживання вашої черепахи, може як сальмонели живуть на твердих поверхнях протягом кількох днів. В FDA і CDC раджу вагітних жінок, дітей, молодших 5 років, літніх людей і людей з ослабленою імунною системою піддаються найбільшому ризику зараження сальмонели і настійно радять не обробляти черепах.

Не комарі є переносниками сальмонели для людини, я не впевнений.

+658
enriquea 22 лист. 2016 р., 08:41:33

Байтрила не протизапальну. Його антибіотик. Це FDA схвалило антибіотик. В основному це flouroquinolone. Його дію шляхом інгібування ДНК бактерій. І через деякий час терапевтичного значення індексу були не на належному рівні. Але використання другої дози таблетки приймаються терапевтичний індекс і пацієнта вилікуватися. Терапевтичний індекс-це значення, нижче якого вимагається дія препарату не задовольняє.Це порівняння кількості терапевтичного агента, що викликає терапевтичний ефект у сумі, що викликає токсичність. Отже, перш ніж токсичність його отримує пацієнт вилікувався від проблеми, він страждає від. Посилання: ветеринарна фармакологія за Гудману і Гилмана. Схилом ветеринарна фармакологія

+635
CAXAP1987 22 бер. 2016 р., 08:22:20

Моя кішка звикла їсти сухий корм, доступний на ринку.

Я думала, що моя кішка буде оцінити новий смак. Я знаю, що погана якість рибних консервів, тому я пішов на місцевий рибний ринок і купили рибу (і), який був ще живий.

Я порізала його на дрібні шматочки і поміщають її в чашу, однак вона навіть не підходь до неї. Коли я змусив її лизнути, вона дуже розсердилася на мене.

Мені цікаво, чому вона не подобається? Як дикі кішки, як правило, свіжої сирої риби.

+585
energetic 25 груд. 2011 р., 06:13:37

Я вже п'ять галонів прісної води акваріума з 3 гуппі, 2 креветки-привид, 7 nerite равликів, 1 таємниця равлики і 3 карликових сомів. 2 сомика та 2 гуппі повністю зникли. Є 0 тіл на дні або плаваючі. Що могло статися?

+574
siasty 13 груд. 2016 р., 14:37:13

Я відчув це з нашим старим котом, Кессі, ситцева, який прийнятий нами більше 18 років тому. У нас є синус додав ще кілька кішок в нашій сім'ї і один з thsm-дуже великі Альфа Мейн-Кун чоловік. Всі вони чудово ладнали, але Кессі дуже полохливий і завжди навпочіпки, як ніби вона не довіряє іншим кішкам, щоб не накинутись на неї (вони не мають, що я знаю про). Вона розробила беззвучне нявкання і я думаю, що його тому, що вона боїться просити про що-небудь, або привернути увагу. Може бути, в ієрархії соціальних кішка у нашому будинку вона почуває, що "немає голосу". Вона не завжди мовчить, але в основному, коли хоче уваги

+573
PurpleMesa 16 вер. 2011 р., 21:33:15

Моя черепаха яловичина любить бути драїв зубною щіткою на задній частині корпусу тільки з світанком мила ми використовуємо тільки оригінальні тип (синій\оригінал), але я використовую вологим ватним тампоном стерти бруд з дна і питання.підказка для ніг сподіваюся, що це допомогло!!

+525
user261658 30 січ. 2011 р., 08:11:58

Ваше питання показує, що кішка буде "мочитися в одній конкретній області килим". Це питання, яке ми іноді бачимо у кроликів, вони вирішують: "це місце!"

Рішення з кроликами поставити ящик для сміття, де "вони хочуть". Іноді люди здатні повільно (протягом днів або тижнів), щоб перемістити ящик для сміття, де вони людина воліє бути, а тварина пристосовується. Але спочатку поставте ящик для сміття, де вони хочуть, і залишити його там на кілька днів. Це також можливо, що коробку доведеться залишатися там, де вони хочуть".

Якщо площа трохи більше, ніж ящик для сміття, ви можете використовувати розчин , щоб охопити більш широку область.

+474
bythe4mile 15 лют. 2015 р., 19:37:17

Час є ключовим фактором насправді, якщо б вона прожила досить довго на вулицях борються за їжу, що її вага знизилася істотно нижче "нормальної" для неї тоді це займе якийсь час для неї, щоб заспокоїтися і вірити, що їжа насправді йде на регулярній основі, а не "йде" знову і вона не має якої-небудь конкуренції за нього.

Звучить, як ви робите правильні речі, подаючи їй в черговий раз допоможе, і як ви говорите не давати милостиню. Дотримуйтеся його і з плином часу (можливо, кілька тижнів-місяців) вона, ймовірно, почати, щоб трохи розслабитися.

+445
Gerard van den Bosch 14 лип. 2013 р., 18:53:44

Блохи є шкідниками, але вони не нападають на вас або на вашому одязі. Що вони можуть зробити, це вкусити, і що може турбувати. Поки не особливо болюче, деякі люди будуть виявляти незначну запальну реакцію (припухлість і почервоніння у місці укусу), вони можуть свербіти, і залишити непривабливі сліди укусів трохи поки не заживе.

Я рекомендую використовувати ветеринаром-схвалив нейротоксин зазвичай призначають щомісяця пломби на невеликий заповнений рідиною пухирець і штовхає рідина на котячої шкіри між волосками на задній частині шиї. Як тільки він досягає кішок на шкірі є, він поширюється, щоб покрити всю поверхню шкіри, на кіт. Хороша якість нейротоксинів вб'є бліх на всіх етапах їх життєвого циклу. Інший ймовірний кандидат на блошиний отрута буде тих місцях, де кішка зазвичай спить. Там ви знайдете спрей, який можна безпечно використовувати на меблях або тканини.

Блохи-здорових (дуже складно вбити вручну) і вони стрибають. Їх легко помітити, якщо є багато з них.

Набагато більше занепокоєння викликають кліщі, кішка може нести в поля і трави зовні - у тому числі олень кліщі, які поширюються і заражають людей на хворобу Лайма. Той же нейротоксин, згаданих вище вбиває кліщів, а також.

У мене було від одного до чотирьох кішок в будь-який момент часу протягом всього мого життя. Вони прекрасні компаньйони і бліх може здійснюватися за допомогою регулярного догляду.

+423
Oma5il 13 квіт. 2014 р., 22:47:02

Проблема з подачею їжі виходячи з ваги собаки, що логічно, буде неправильно, якщо собака худа і вага менше, ніж треба.(1)

Для цуценят до 9-12 місяців, ви завжди повинні залишити їх водою доступні в будь-який час і годувати їх хоча б годують 3 рази в день (2); Якщо щеня вага, спробуйте залишити їжу в будь-який час і використовувати цей щеня їжа, яка має високий вміст білків. Це трохи складніше, щоб навчити їх, щоб бути чистим, але як тільки це буде зроблено, ваша собака повинна просто бути в змозі з'їсти, коли голодна.

Це важко зрозуміти, якщо собака голодна, вони не говорять і не показують явних ознак голоду! Але якщо ви бачите, що собака дуже худа, то ви повинні спробувати давати більше їжі; її відмова від їжі дасть вам підказки про інші проблеми зі здоров'ям, які можуть бути реальною проблемою і що треба дбати.(2)


Особисто я дозволяю їжі в будь-який час, навіть для моїх дорослих собак і вони не раздуемся з хорошим вправою; але у них теж немає причин для розвитку розладів харчової поведінки. Я ніколи не бачила ожирілих цуценят за все своє життя, і як для людини, я просто не згоден зі строгим "2-3 рази в день" годування; навіть для людини такий графік дієти є спірним.

На скільки мені відомо і з собачої психології я читав, переїдання, звички собаки схожі на людей розладами харчової поведінки; це спірно, оскільки є все ще дебати про тварин "емоції", але ніхто не може заперечувати, є поведінка, яка може легко бути помічено і проаналізовано. Насправді я думаю, що недогодівля цуценя може створити ці шкідливі звички, я підозрюю, що коли їжа легко доступна, є менше ризику їх розвитку такого роду ремонту. Були проведені дослідження, що показують це відбувається з людьми, які виросли в дуже бідних сімей, або ті, доступ до основних ресурсів (наприклад. суворий контроль над їжею.) (3)


Підтримка посилань, як просили:

(1) логіка

(2) http://www.petmd.com/dog/puppycenter/nutrition/evr_dg_the_importance_of_proper_nutrition_for_puppies

(3) "існує доказ, що недоїдання призводить до порушення настрою і що переїдання часто супроводжується інтенсивними негативними емоціями. З іншого боку, депресивні і тривожні настрої впливають на усвідомлення голоду і ситості, і може перешкодити під час їжі. [...]Цікаво, що багато сімей їдять-хворих пацієнтів з'являються зайнятий і приготування їжі для гурманів, вага і дієта, таким чином, звернувши увагу на харчування становить понад харчування. [...]

+411
lwilson876 22 вер. 2018 р., 21:01:29

У мене є іграшки для мого кролика. Я даю їй зазвичай паперові мішки або картонні коробки або рулони, щоб грати. Мій кролик любить проводити багато часу зі мною, однак, я все ж віддав би їх, можливо, кілька іграшок, тому що вони можуть набриднути, або просто хочете щось невинне, щоб жувати на. Я бачив, що люди дають пластикові іграшки для кроликів, але я б не радив. Якщо ваш кролик любить гризти речі, то він може з'їсти пластику, який шкідливий для здоров'я кроликів по.

+396
mura 14 груд. 2019 р., 16:19:26

краще, якщо ваша кішка уникає лизати vound на пару тижнів, поки вона загоюється.

шанс для взрез inffected не великі, але це краще, щоб переконатися, що це не відбудеться.

тому потрібно поставити конус на місце і трохи сильніше, на цей раз,де я живу ветеринари часто не Путінг на конус, але відправити конуса будинку з кішкою, в разі необхідності,і ваших кішок, якщо це необхідно.

надріз, як ваша кішка заживе досить швидко, але це залежить від вашої кішки вік,якщо це робиться на кошеня до зрілості, вона заживає швидше, ніж якщо це доросла кішка.

+345
Ele Mart 12 серп. 2019 р., 17:41:50

Джеймс дав вам добру пораду по техніці, так що я збираюся зосередитися на психології, психології, більше, ніж Норберт.

По-перше, я хочу, щоб ви зрозуміли, що це буде набагато менш важливо для Norbert, ніж ви. Я не медсестра або ветеринар або нічого, але в ході мого життя я дав уколи для людей, котів, собак і навіть альпаки. Тварини здаються досить байдужими пострілами. Хоча вони іноді заперечити проти того, що "зловили", у мене ніколи не було тваринного реагувати на сам удар. Я думаю, що тварини знаходять пострілів набагато менш напружений, ніж таблетки. Так що постарайтеся не відчувати себе винуватою і боялася, що ви викликати біль Норберт; це дуже малоймовірно.

Норберт візьмемо приклад з вас. Якщо ви спокійні, він буде більш розслабленим. Тримайте ваше дихання рівне і розслаблений. Я вважаю, що найпростіший спосіб зробити це-поговорити з твариною, поки ви даєте уприскування.

Мені подобається робити ритуал весь процес, так що тварина знає, що його чекає. Це може здатися нелогічним, але невідомість страшніше відомого. Норберт буде більш розслабленим, знаючи, що удар йде, ніж якщо він не розуміє, що сталося. Так я і кажу "час пострілу", нехай він побачить пляшку, і т. д. Дати багато любові під час процесу, і Норберт можуть навіть не помітити постріл!

Одна порада техніка: Норберт спробуйте тримати під рукою, використовуючи свій лікоть, щоб підштовхнути його задні кінцівки проти твоїй стороні. Це допоможе тримати його, поки ви візьміть лижі і зробити укол.

+344
Knilja 13 черв. 2018 р., 04:05:44

Я знаю, superworms є личинкової стадії жука Ей. Так що якщо я захотів купити контейнер superworms із зоомагазину. Як би я йти про створення колонії мого власного superworms?

+325
Tavrika 10 вер. 2012 р., 06:27:54

Швидкий Пошук Google повертає результати, припускаючи, що годівля риб для вашого кота-це погана ідея:

Ці статті правильні, чи це нормально годувати рибу кішкам?

 • Якщо ні, то які небезпеки досить, щоб розглянути?

 • Якщо так, то скільки і як часто?

+255
user2580334 16 вер. 2019 р., 13:27:39

Вам не доведеться турбуватися. Хоча це не природна поведінка для Риб триматися за яйця вічно, воно не зашкодить їх.

У мене є кілька риб, які тримали яйця протягом майже року.

Іноді краще не мати чоловік в танку, як він може стати агресивним і ображати самку.

+232
Taimur Khan 19 серп. 2015 р., 21:32:22

Деякі притулки також призупинити або обмежити усиновлення чорної кішки на Хеллоуїн для страху вони будуть катувати, або використовувати в якості "живої декорації" для свята, а потім кинув

Джерело: Вікі - Чорні Кішки Делегований від Сі - ен-ен, щоб бути чорної кішки на Хелловін

Здається, існують випадки, коли чорні кішки явно знизили ставки усиновлення.


Проте, як вже згадувалося, марновірство-це не єдиний фактор.

З попередньої відповіді:

це, здається, не обов'язково так, що чорні кішки є менш бажаною, ніж інші кольори кішок

Це був підтриманий:

загальне число прийняття [для чорної кішки] також були найвищими в будь-який колір.

І супроводжується:

Чорний-це просто загальний колір для кішок

Це може бути, чому supersistion було наворожено (не прийміть моє слово для нього). З великою кількістю чорних тварин, є високі шанси на небажану ситуацію, а перебувати поруч з чорною тварини.

Ми також схильні пов'язувати чорний колір з темрявою. Темрява прагне бути пов'язаний зі злом. Навіть чорні собаки мають свої власні знання.

Без достатньої кількості відповідного конкретні дані, це буде дійсно важко відповісти на це питання. Чорний надзвичайно поширений, і причина для когось прийняття тваринного відрізняється.


З урахуванням сказаного, існують системи, які перешкоджають прийняттю чорні кішки в певні періоди.

+185
MandisaW 1 серп. 2015 р., 10:29:39

Причину не маючи губ, не тільки не потребуючи губи, це допоможе уникнути випадкових смертей бджоли при розміщенні одного ящика на інший. Зсунувши одну коробку на місце поверх іншої, будь бджоли, які знаходяться в дорозі це просто так з'їхати з дороги; ви були на місці одного ящика на інший бджоли на краю може бути роздавлений.

Як вже згадувалося в існуючі відповіді, прополіс утворюють достатню ущільнення, щоб уникнути необхідності якихось губа (бджоли подбати про це незабаром після того, як додали поле).

Якщо ваш стек буде високою і ви турбуєтеся про стабільність при сильному вітрі, або при транспортуванні вулика, можна ремінь коробки разом (наприклад, з допомогою тріскачки ремінь навколо вуликів і базовий блок); однак більшість охоронці кажуть, що це звичайно не потрібно при нормальних умовах.

+184
barrypicker 17 трав. 2012 р., 17:27:44

enter image description here

насоса повинні бути повністю занурені не тільки для охолодження, а для змащення підшипників в насос.

так що якщо насос шумно вам потрібно зменшити або додати більше води у вашому акваріумі,ще дещо що бактерії в фільтрі залежить від постійного потоку води, щоб залишитися в живих.

завжди використовуйте силікон акваріумний для підводного використання у вашому акваріумі.

я додав зображення Ротора/робоче колесо і вісь це частини, які повинні бути під водою.

+138
codenerd123 20 груд. 2019 р., 07:28:19

У слові "Павловські".

З досвіду:

Я жив в одному будинку з бульмастифом, Місті. Для цілого ряду або причини, Місті довелося бути поза протягом дня, поки всі були на роботі. У неї хороший сухий будинок собаки і ковдри, але, як короткошерстих собаку, я думаю, це все ще холодно з нагоди.

Іноді їй зуби балаканина, як людина робить, коли вони холодні. Я часто відчував провину за те, що робить її виходити на холод. Якщо там був сніг на землі, і їй довелося вийти в туалет, зуби іноді стукають, коли вона повернулася.

Тоді це повинна бути весна, а потім літо, жарко в будинку і жарко дуже. Один або два рази на тиждень мертвих літа, виклик, щоб вийти назовні призведе до клацаючи зубами.

Я зрозуміла, що це не була температура на вулиці, яка зробила її зацокотіли зуби, вона була об'єднанням одного до іншого. В цьому випадку є досить чіткі асоціації. Але асоціації не завжди зрозумілі.

Домашні тварини, як люди часто приходять в наше життя з невеликим багажем (в емоційному сенсі). Робіть все можливе, щоб продовжувати надавати стабільне і люблячі відносини, нагадайте собі, що ваше життя домашніх вихованців як раніше, зараз набагато краще. Можливо, тряска зникне, а може і ні, але поки що і ви, і ваша собака знає, що ви обоє робите все можливе...

+100
user125092 11 бер. 2014 р., 20:14:42

Я б рекомендував вам просити людей не приносити іграшки, це може викликати собачі бої.

Я б порадила відокремлювати великі собаки маленькі собаки (2 різних корпусу).

Я бачу багато собак приходять в клініку з дуже поганою рани від цих видів парки, було б непогано мати схема собачої мови тіла.

Я б не став рекомендувати висувний повідець, дуже складно контролювати свою собаку з невеликим. Ці повідці легко ламаються, незграбні і не допоможе взагалі, якщо вам потрібен миттєвий контроль над вашою собакою (боротьба з її скоротити). Для великих собак з подвійною петлею повідка , це чудово, ви можете тримати їх близько і краще контролювати.

Для маленьких собак я б звичайний нейлоновий ремінець, знову краще і швидше контролювати ситуацію.

Висувний повідці мають своє місце, але не в собачому парку.

Крім цього, виглядає здорово :)

+77
Ken Hung 19 серп. 2019 р., 07:35:49

В дикій природі, домашні кішки, хто нижче за статусом в їх зграєю будуть ховати свої відходи так не сприймається як оспорювання права Альфи на це місце. Люди просто користуються цим існуючу поведінку

Собаки, з іншого боку, подивитися звичок в туалет як ще один спосіб заявити про свою присутність у світі.

+58
Christopher Ava 16 січ. 2018 р., 17:00:15

Каміння
Не всі види каменю підходять для акваріумів.
Але це легко перевірити: покласти трохи оцту на них, якщо ви побачите дрібні пухирці, що з'являються вони не підходять.
Якщо це так, то каміння містять занадто багато крейди, який може мати поганий вплив на акваріум і рибок. Це робить воду важче і буде впливати на рівень рН.

Деревини
Знову ж таки, не всі види деревини придатні для утримання в підводному положенні більш тривалий кількість. Вона почне гнити і забруднювати воду або він буде тримати плаваючий.
Подивіться тут детальніше: дерево підходить для акваріумів
На мій погляд, це безпечніше, щоб купити дрова із зоомагазину.


Підготовка
Не готуйте каміння і дерево! Поклавши деревину протягом може бути небезпечно!

Замість цього (навіть зі скелі/дерева купили в зоомагазині):

 1. Промити і вичистити дрова, і каміння, використовуючи щітку і воду з крана (не використовуйте ніяких хімічних речовин). Це щоб переконатися, що будь-яка бруд видаляється.

 2. Далі можна відварити скелями за пару хвилин. Це вб'є будь-які бактерії.
  Для невеликих шматків дерева ви можете зробити це занадто, але якщо ви робите це занадто довго, це може пошкодити структуру деревини. Ви також можете налити трохи киплячої води пару раз (я зробив це з моїм великі шматки деревини).

 3. Скелі тепер сміливо можна додати у ваш акваріум.
  Для деревини краще зберегти її занурюють у відро з водою на якийсь час (можливо, через день або 2).
  Це дозволить деревині вбирати воду, тому він буде опускатися на дно, як тільки ви додати його в свій акваріум.
  Крім того, деякі види деревини можуть забарвлювати воду, зберігаючи її у відро протягом деякого часу, ви не отримаєте (як багато) кольорові води у вашому акваріумі.
  Порада: заповніть відро з теплою водою (або залити окропом у відрі), це зробить його швидше.+39
Davis K 7 черв. 2012 р., 12:26:44

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil