Як я можу запобігти мої тхори з поганим запахом?

Іноді тхори можуть отримати трохи смердючий. Я також чув, що з допомогою шампунів і спреїв на них можна зробити свою шкіру і зробити їх більше смороду в довгостроковій перспективі.

Як я можу тримати їх пахнуть погано, без використання жорстких шампунів і хімічних речовин? Тхори були отримані з великої мережевої зоомагазин і були стерилізовані і де-запашні.

+912
merkurs 20 трав. 2010 р., 10:22:31
29 відповідей

Є кілька різних способів, ви можете впоратися з цією:

1) Подивися в отриманні якісного кішка нянька. Поговоріть з друзями з домашніми тваринами, людей у вашому районі з домашніми тваринами, люди в офісі вашого ветеринара. Біда в тому, що ви будете мати, щоб відфільтрувати через багато поганої інформації, але в підсумку ви повинні бути в змозі знайти деякі дійсно гарні доглядальниці для домашніх тварин. Я б зосередився на отримання інформації від людей, яких ви знаєте, дійсно близькі до своїх вихованців. Офіси ветеринара іноді може ввести в оману, тому що вони іноді мають взаємну угоду backscratching. Молодих спеціалістів зробити за домашніми улюбленцями рефералів за замовчуванням, так що не обов'язково найкраще ПЕТ натурників.

2) Розвиток: чи можете ви знайти когось, хто погодився б мати свого вихованця як свого вихованця на час? Кажуть твій друг в цьому районі. На жаль, таке рішення має одні і ті ж питання, що наступний людина робить: а саме, кішки інстинктивно прив'язані до своєї території. Рух, будь то короткі або довгі відстані, це завжди дуже великий стрес для них, якщо вони відчувають часті переїзди і усвідомила: "Гей, моя територія не є джерелом мого харчування і всі інші смаколики". Це легше зробити з молодою кішкою, ніж старше той, хто був у тому ж місці протягом тривалого часу

3) Взяти з собою свого кота. Кішки інстинктивно ненавиджу подорожувати , але деякі люди ламали їх про це. Якщо ви починаєте, коли кішка є відносно молодою, і часто беруть його в різних умовах, кіт повинен бути обумовлений втратити свій сильний природний інстинкт, що територія це те, що визначає добробут. Ні, це дуже дурна книга на цю тему (насправді кілька) під назвою "Кіт, який відправився в Париж". В основному господар багато подорожував і взяв його кішка, куди він пішов. Я не можу рекомендувати решта книги, але деталі про свою кішку сподобалося. Це може бути корисним для вас.

+975
arenworner 03 февр. '09 в 4:24

У 2013 році хлопчик трагічно загинув від содоку, що позов держави був укладений договір від щурики йому дали 2 тижні до. Щури були куплені в зоомагазині, в цьому випадку Петко. Згідно із статтею, "позов стверджує, що Петко не вдалося переконатися, що він продавав здорових щурів або не змогли запобігти їх від зараження".

Як ми можемо переконатися, що домашня щур ми покупки з зоомагазину здоровий і не передасть такої страшної хвороби?

+974
Mildred Gordon 21 бер. 2012 р., 06:59:35

Я в даний час намагається спати після мого 3 місячне кошеня зламав один з моїх улюблених кадрів на шматки. Він знає, що він не повинен бути на полиці. Я постійно забороняв йому, ніколи не дозволяйте йому дістатися до неї, сказала "ні" незліченну кількість разів, покладіть його на підлогу, якщо він навіть досяг з його передні лапи, які він робив пару раз, побачивши блискучий браслет, що привернуло його увагу, але він не показав, що великий інтерес до того, що. Але це не мало значення. І я бачив його зробити це. Це була не випадковість, він не просто вдарився в бік. Він навмисно штовхнув його з полиці лапою і дивився, як вона впаде і вибухне на підлогу. Він тут вже майже 2 місяці. Це прийшло з нізвідки.

У мене кішка вже 16 з половиною років. Вона ніколи не робила таких речей, тому я в розпачі. У моєї тітки є 6 кішок і вони ніколи не роблять такого роду речі. Я прислухалася до її порадою про те, послідовними, і т. д. Не робить різниці.

Він також провів весь день, кидаючи книгу і окуляри на пів з прикроватного столика кожну секунду я обернувся. Якщо я дивився на нього, він іноді буде працювати винен, але іноді він просто повністю ігнорувати мої попередження і продовжувати сумлінно слухається.

Він не реагує, дме на його обличчя, зачіпаючи ніс, і навіть якщо я його забрати, щоб поставити його на підлогу, він кусається так швидко і сильно, він ледве дає мені шанс. Він часто грає кусається, теж, принаймні, я думаю, що це його половина раз, коли я простягнути руку, щоб погладити його. Я приберу руку, скажи йому не робити цього, навіть відділяв себе від його присутності. Він не працює. Багато разів я навіть не взаємодіючи з ним, і він біжить мені або моєму хлопцеві і кусає. Це нормально, коли я можу піти, але коли ми лягаємо спати і він біжить на наші руки і пальці, це боляче.

Люди говорили про лимон допомагає тримати їх подалі від місця. Нульова ефективність з моїм котом. Він любить лимон. Всі люди говорили мені, що робити, і все, що я читав, він подобається замість того, щоб бути незадоволеним, або це не впливає.

Я не розумію. Я завжди ставився до нього з добротою, він живиться хорошим кормом, його підстилку прибирають кожен день і регулярно теж змінилося, ми граємо з ним, ми любимо його і показати його, я просто не розумію, що робити.

Він такий маленький і милий і солодкий для нас, коли він спокійний. Він дозволяє погладити його скрізь, візьміть його на руки, поцілувати його там, де ми хочемо. Чорт, я можу мати мій ніс на нього, якщо я хочу, ми просто синхронізувати і холод.

Чому він так двосторонній? Що я може бути роблю не так?

+964
Kidsbop 8 лист. 2017 р., 17:00:10

У 2013 році нам сказали, що наш 19-річний кіт панкреатит. Подорожі вет згодом приїхав, щоб допомогти мені керувати мед до нього. Навіть вона не вдалася, і сказав мені: "ваш кіт старий. Не тримайте підкреслюючи його, беручи до ветеринара кожен раз, коли він більше не добре. Поки він їв і пив воду, він ОК". Без введення весь розмова, вона хотіла сказати: він старий, відмовляється від ліків і хірургія не варіант для нього, так що просто тримати його щасливим. Ми не взяли його з тих пір.

Ця кішка ніколи не мяукала до 2013 року. Він звик бути нормальним і є те, що ми дали йому. Тепер він кричить, як кричить немовля, і йому не подобається що-небудь з їжі ми даємо йому. Він мало плаче і іноді ми думаємо, що це може бути від болю, але більшу частину часу здається, що він просто божевільний.

ПРОБЛЕМА: Це 11:30, і кожного разу прокинулася через наш перший раунд кошмару він став жити з літньою кішкою. Він буде робити це всю ніч безперервно (5 - 7 разів за ніч!) і це трохи менше протягом дня. Він лиже тільки свою їжу. Відмовляється їсти сухий корм. Він плаче 24/7, щоб поїсти, але якщо він щось сподобалося, опівдні, він ненавидить його на 1 вечора. Я пробувала дорогі продукти, купу марок, дитяче харчування, м'ясо з підливою, підігріву їжі і т. д. Нічого не працює для більш ніж їжа, і він лиже свою їжу в кращому випадку.... Якщо він на іншого кота миска! Потім він знаходить спосіб розірвати його. Так, у нас є і інші страйс/рятує, але ми тримаємо їх на вулиці або в підвалі. Мій маленький старий рідко виходить більше, але якщо він це робить, він якось ще король джунглів і навіть наш кіт-велика дитина і буде бігти від цього маленького тирана. Він зараз шкіра і кістки і я в кінці моєї мотузки, і я їм поділюся будь-яка їжа, я їм з ним тільки так він може дістати їжу: котлети, яйця, сосиски, бублики, і т. д.

Я люблю мого хлопчика, але це була мука для всіх. Це як плаче немовля, який ніколи не виростає з нього. Ми так переживали, коли ніч прийде час, тепер ми всі говоримо: "добраніч/удачі". Ми настільки не виспалася, я не думаю, що я коли-небудь наздогнати...

Несплячі в Yaphank

+880
musicstrings 6 черв. 2019 р., 07:24:04

У мене redeared повзунки чоловіки і жінки я знайшла кілька гнид (трохи соромно) але у мене на кухні сміття я зберігаю обривки для моїх босів свиней, але я не пішов на роботу на 2 дні, тому ніби забув деякі продукти харчування впали на відро кришкою і вчора мій друг зауважив лол він не чіпав їх і не сказав мені до цього ранку... коли я подивився на кришку, вона була повністю покрита черв'яками. Тому, не думаючи, я кинув їх у мій акваріум для черепахи у воді моя черепаха з'їла їх, як Pac-людина гра я помилився? Моя черепаха буде добре?

+865
Sergey Shitikov 17 бер. 2015 р., 05:34:57

Моя сестра-в-законі собаки зробив це. Це насправді виявилося, що його лапа була зламана.

Якщо ви вирішили раз на місяць і частіше мити собаку, ви можете захотіти поглянути на тип шампуню з рН шкіри визначається, як правило, за породами.

+862
Juan Manuel Gentili 3 бер. 2011 р., 21:08:07

Як хтось вже сказав, Є деякі продукти, які ви можете використовувати у пляшки. Хоча мій вет сказав, що я не повинен поставити рідина всередині моїх собак вуха і використовувати бавовна, щоб очистити його, замість того, щоб замочити одну марлеву пов'язку з рідиною, і одним пальцем він проник у мою собаку за вуха і очистити його, ви будете почувати себе, як глибоко ви можете піти. Якщо марлеві пов'язки стає чорним, після того як ви очищені, ви повинні шукати ветеринара, це може бути вушна інфекція.

+833
rino19ny 27 груд. 2016 р., 18:44:48

Собаки не чисті хижаки, і тому потрібен певний відсоток з овочів в їх раціон, але більшість раціоні повинно бути м'ясо і трохи змінивши тип м'яса. Близько 20% залишок дієта повинна мати деякі овочі в ньому.

З точки зору м'яса, ви хочете мати гідний мікс органів, м'язів, шкіри і жиру приблизно в пропорції до того, що вони отримають від видобутку або очищення. М'ясо, яке ви використовуєте, хоча, повинно бути м'ясо, яке придатне для споживання людиною (навіть якщо ми не хочемо, щоб з'їсти його). Овочеву суміш може включати в себе такі речі, як сквош, салат, морква, капуста, і подібні, не вживати вуглеводи.

Хорошим джерелом для більш докладної інформації, а також деякі рецепти, які допоможуть вам розпочати роботу в кінологічний центр або в видніше корму.

Як і в будь-якій дієті, ви повинні дуже ретельно стежити за здоров'ям вашого друга, як Ви перехід його раціон, звернути особливу увагу на будь-які ознаки газу, блювання, або інша незвичайна поведінка, такі як млявість.

+786
Jim Haven 21 жовт. 2011 р., 14:25:56

Може бути, я трохи параноїк з цього приводу, але я не можу забути той час, коли моя собака з'їла одного разу курячу кістку. Це сталося 2 роки тому, і я не знаю, що це було небезпечно, тому я дав йому. Не було ніяких симптомів запресовування або в ньому дискомфорт. Він був нормальний, як зазвичай. Вже 2 роки пройшло, але я все одно хвилююся. Він упевнений, що він у повному порядку?

Але я все ще не впевнений, якщо це подія вплинула на нього чи ні. І з-за цього, я не впевнений, якщо він в порядку або якщо у нього болі в шлунку досі. Він здається нормальним.

Іншою проблемою є те, що він споживає всього 1,5 склянки на 2 склянки сухої собачої їжі і випиває близько 2 чашок води в день. Це нормально? Якщо це не так, тому що минулий інцидент?

Що, якщо він ще внутрішньо кровотеча або болю, і я не знаю його? Я не бачу ніяких відхилень у його повсякденному житті, але ми ніколи не знаємо....вони не можуть сказати нам :(

Я просто дуже хвилююся....пам'ять 2 роки тому не дає мені спокою :(

*

Деяка інформація про мою собаці:

Порода : Корейська Джиндо

Вік : 2 роки і 7 місяців

Стать: Чоловік

Вага : 15 кг

+717
pauline phillips 23 квіт. 2019 р., 11:32:15

В залежності від вашої встановлення акваріума, тобто розташування в відносної висоти і (за)перетікають з одного в інший це може бути цікаво розглянути крапельний фільтр.

Зверніть увагу, що у них є своя оборотна сторона, як трохи збільшився випуск No3 в порівнянні з іншими системами фільтрації, які можуть привести до значних витрат для заміни води або більш просунутих форм денітрифікації, але це вже інша розмова.

Нижче наводиться струмочок фільтр для прісноводних акваріумів. Вони є або були (спори) популярні для морських акваріумів, для яких існують більш дрібні і більш багатофункціональних систем, у тому числі протеїнові скімери, які не потрібні для прісної води.

Система дуже гучна і повинен бути зроблений з думкою в спальні. Є сенс нехай філодендронз кореня ростуть всередині фільтра і створити відмінну денітрифікації/запліднення симбіоз1.

Палата є ПВХ бруд водопровід з контейнером ЗМІ у вигляді напіввідкритих циліндрів з отворами в дні і сепаратори. Вибрав розмір контейнера і довжина сепаратора, як ви хочете або dependening на самий простий спосіб поповнити запаси на місці. Я вибрав 15 см для діаметра камери і 10см х 5см на 4 медіа-контейнерів (3 на малюнку) з 5 см відстань між камерами і 10 см в нижній частині, щоб збільшити осадження частинок. Контейнер ЗМІ прибл. 200 1,5 мм отвори в них і потрібно стільки, скільки ви можете просвердлити для того, щоб збільшити контакт з повітрям. Вертикальний свердлильний верстат вельми корисна.

Медіа-контейнери розетки, роздільники 3мм акрилове скло, вирізати з таблицею побачила (якщо у вас немає і не можу знайти нікого, хто, тобі доведеться знайти інший роздільник, який дозволяє залишати капає вода, наскільки це можливо і утримувати контейнери в положення, щоб вода з вищевказаного контейнера стікає в наступну).

enter image description here

Просвердлите отвори в каналізаційній трубі для з'єднання труби від насоса і двох евакуацій (для безпеки в разі, якщо основний заблокований для того, щоб уникнути виходу води з фільтра і попадання в кімнату). Не місце отвори занадто низько для того, щоб уникнути буріння в гніздо роз'єм, що робить кріплення трубки роз'єми дуже складно і не розмістити її вище, ніж потрібно, тому що вода буде текти тільки, якщо він стоїть кілька см вище отвори і нижній контейнер не повинен бути під водою (зверніть увагу на додаткову евакуацію вище основний):

enter image description here

Топ повинен бути відкритим для того, щоб підвищити рівень кисню всередину труби та з'єднувачі труб повинні пов'язаних з суглобами. Чим вище місце в нижній частині фільтра над акваріумом швидкий потік води, але менший тиск буде на вхідної води зверху.

Варіант модернізації: вікна. Це корисно, щоб перевірити, чи є вода струменить, як очікувалося на всіх рівнях і, крім того, можливо, приємно спостерігати працює фільтр. Тому зробіть кілька отворів, щоб мати можливість перевірити сочиться між контейнерами і простір внизу, якщо ви хочете (25мм хв. для того, щоб бути в змозі що-небудь побачити) і клей акриловий голос зсередини з кремнієм, який був у формі, щоб відповідати формі труби. Акрилові скла можуть бути сформовані за допомогою гарячого повітря (феном не вистачить) або в духовці. Я збираюся закінчити цю функцію в найближчі тижні.

Ви можете скоротити сепаратори навпіл і покласти більше, ніж один один на одного для того, щоб варіювати крапельний відстань.


1 вони досить популярні і ви напевно знаєте когось, як може дати вам шматок свого заводу.

+666
Ran Xiao 23 серп. 2013 р., 00:26:24

Моя сусідка має приблизно 2-річний, 17-фунт змішані породи собак-рятувальників. Ми навчили собаку подзвонити в дзвінок, щоб вийти на вулицю; ця частина тренінгу проводиться тільки в день (собака була вже привчена до дотиків, які зробили цю частину легенів).

Але тепер, собака дзвонить у дзвіночок занадто багато. Якщо ми не зупинимо його, він може подзвонити в дзвіночок 20 до 30 разів на добу, що дуже багато брати його. Для мене очевидно, що він дзвонить у дзвіночок, щоб привернути увагу, або тому, що просто виходячи на вулицю-це своя нагорода. Є багато запахів і звуків, і він може навіть місце іншу собаку або близького сусіда. Іноді, він коней там, як риють, колючий на мої штани/черевики або намагається грати в перетягування каната з повідка. Часто ми заберемо його, і він знову дзвонить відразу після повернення всередину. Ми займаємося цією проблемою більше місяця і він не стає краще.

Для мене це означає, що, можливо, собака не отримує достатню фізичне навантаження або стимуляція, але я відчуваю, що він повинен отримувати достатньо. Він отримує 30-60 хвилин в день енергійних вправ, або поза грою зі мною або гуляти по околицях, іноді і те і інше, плюс він теж записався на тижневий курс навчання і практики класу, 4 рази на тиждень.

У кількох випадках, він подзвонив у дзвіночок для інших потреб, наприклад, щоб попросити їжі.

Спочатку я намагався просто ігнорувати дзвінок починав дзвонити, коли я був упевнений, що собаку не потрібно їхати (наприклад, якщо він зробив), але моя сусідка сказала, що це буде плутати собаку, тому ми беремо дзвіночок, якщо він задзвонить, це занадто багато, і покласти його назад пізніше. Це має тенденцію перерости в "стежити за собакою і прибрати його, коли він виглядає, як він повинен це". Які в основному перемагає точка.

У кого-небудь є пропозиції про те, як навчити собаку, що дзвін-це тільки для походу в собачий туалет і не тримати себе розважали?

+569
papiro 4 трав. 2012 р., 20:33:54

Повний "Як приручити собаку" буде виходить за рамки тут, так що я буду швидко вирішувати три проблеми, які ви згадуєте.

1) те, що працює в більшості випадків: коли ви граєте, завжди спрямовуєш на іграшку, щоб гризти і жувати. Коли він кусає плоть -> гра закінчилася. Якщо вона як і раніше намагається вкусити, перенаправити. Як ви реагуєте, якщо що -, як і раніше не працює насправді залежить від вашого спосіб, щоб встановити дисципліну. Але, насамперед, установити чітке "НІ!" команді! Це допоможе у всіх місцях, де ви хочете, щоб зупинити вашу собаку щось робити.

2) Ваша собака ще дитина і просто відокремився від його сім'ї. Нехай вона спить з тобою, нехай вона буде у всьому вам буде тільки кілька коротких тижнів, поки вона не відчуває себе достатньо безпечно на деяку відстань. Це хороший знак, що вона відчуває себе досить безпечно з тобою спати, коли ви там!

3) Ви можете почати навчання її зараз, винагороджуючи її кожен покакати і пописати на вулиці, але не очікував, що вона повністю привчена до туалету на кілька місяців ще. Він може бути до року, і зараз, навіть якщо б вона хотіла, вона не має повного контролю над сечовим міхуром ще! Коли вона нагадит, просто прибирати і рухатися далі, не карай її! Якщо ви негайно покарати її, вона може навчитися "какати-це погано", що не дуже корисно, - > ви хочете, щоб вона дізналася, що какає поза приголомшлива, тому вона є! Якщо ви покарати її навіть через хвилину після того, вона поняття не маю, чому ви сердитесь на неї.

Нарешті, деякі загальні рекомендації: Увага-тривалість собак дуже короткий, цуценята подвійно. Будь-яка похвала за те, що вона зробила добре, треба буде відразу після цього факту. Не соромтеся нагороджувати і хвалити її за кожну дрібницю, що вона робить правильно, і вона буде намагатися це повторити.
Не забудьте нагородити речі, як "спокійно чекати" або "залишитися у вашому виді спорту протягом декількох хвилин" або "звертати на тебе увагу!". Це ті, здавалося б, дрібниці, які допомагають багато, щоб зробити вашу собаку вести себе так, як ви хочете.
Не перестарайтеся покарання. Встановити тверде "ні!" команда, ігнорувати погану поведінку, коли ви можете, і хвалити все, що ви хочете їй робити.
Любити її і мати багато веселощів!


+524
nixxol 10 бер. 2015 р., 17:22:25

Це дійсно залежить від того, що ваша собака любить - просто як з людьми, собаки можуть бути розбірливі, і деякі продукти засмутить їх шлунка, тому найчастіше методом проб і помилок знайти хорошу нагорода ' їжа.

Я виявив, що більшість моїх прийомних собак, як м'ясо і сир, і шматки хот-доги або невеликими кубиками сир легко купити, носити і роздавати. Більшість собак буде працювати для особливих ставимося до їжі, ніж на шматочки дробити, хоча бувають і винятки!

Деякі люблять моркву і яблука. Деякі будуть працювати на шматочки їх звичайний корм, інші їдять сухий корм, тільки якщо він добре змішується з іншими харчовими продуктами і безумовно не як лікувати! У мене є одна собака, яка не їсть ні сухий корм, чомусь всі сухий бісквіт-формат харчовими продуктами, розлад шлунка. Це незвично.

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваша собака думаю, що ти крутий, ти можеш спекти йому печінку, тунець або сардина торт - ці інгредієнти володіють сильним запахом, і більшість собак знайти їх чарівними, навіть у дуже маленькі шматочки.

Ось кілька рецептів:

(ви можете зробити менших кількостях, я знаю, що печінка рецепт торт виглядає трохи складною! Якщо ваша собака стає балакучою, коли він пшеничного борошна, як багато хто роблять, ви можете зробити все це замість того, щоб просто каша вівсяно - додати трохи більше води, так ви не засоряете свій блендер. Або картопля.)

Майте на увазі, що коли ви вперше принесете собаку додому, все, ймовірно, бути трохи переважною. Він може бути страшно, або дуже схвильована, і він не може бути зацікавлений в їжі відразу. Якщо це станеться, не роблять велику справу з нього - дати йому кілька спокійних днів відстоятися і знову спробувати. Ви можете залишити печінковий торт в холодильнику на кілька днів, або заморозити його.

+517
DED69 20 вер. 2018 р., 07:15:23

Моя мати була такою ж. Вона завжди говорила, що вона вб'є кішку, якщо один прийшов у двір, але у нас був дикий сарай кішку, коли я була маленькою, вона ніколи нічого не робила з ними і коли мою лабораторію принесли додому кошеня звідки-то, він переїхав до і вона все про нього, хоча вона як і раніше любить говорити про нього, вона завжди за ним стежу і переконавшись, що він отримав те, що йому потрібно.

З того, що ти сказав, Твій наречений такий же. Я думаю, що він би, як тільки він опинився один. Один варіант у вас у приймальні. Ви будете хотіти вибрати той, який реально поклав назад і не має будь-яких поведінкових проблем, любить обприскування або дряпатися. Ви не хочете, щоб спробувати продати його за ідеєю кішка з бешкетував один. Це дозволить йому побачити, що це походить, щоб мати одне без зобов'язання.

Вам також доведеться вирішити, що ви готові жити і йти на компроміс у ваших стосунках. Ти вже зробила велику рішучість бути разом купувати будинок, але маючи тварин, все моє життя я розумію, звідки ти прийшла і не маючи тварин навколо буде справа вимикач для мене. Ви не можете розраховувати на нього, щоб змінити і ви будете мати, щоб вирішив, чи це достатньо для вас, щоб підштовхнути питання, А що ви будете робити, якщо він все одно скаже немає. Коли справа доходить до справи, ви рівні у відносинах з вашим "так, кошеня" є настільки ж дійсним, як і його "ні, кошеня".

Однак, я не думаю, що це дійсно дійшла до цього. Скажи йому, що якщо він хоче "тварину", він може завести собаку, але в мене як і у кішок найбільш часто лає і б'є "реальні домашні тварини". Він також любить пеститися, добре робить свою справу, коли ви не хочете, це низькі експлуатаційні витрати, і виходить в туалет, так там навіть не ящик для сміття у чистоті. Я думаю, що він буде прив'язуватися досить швидко. Удачі, няв.

+471
Govard Barkhatov 11 бер. 2019 р., 09:46:22

Я переїжджаю приблизно через 2 тижні. Я впевнена, що моя кішка не буде знати, що відбувається і чому вона в новому середовищі. Будь-які пропозиції про те, що я можу зробити, щоб зробити цей перехід менше стресових для неї під час цього процесу, поки вона відчуває себе комфортно?

+412
CNTNR 18 вер. 2014 р., 10:03:03

У зоомагазині в ці вихідні, до нас підійшов представник по торговому маркетингу торгової марки "гурман" корми для домашніх тварин. Один з найбільших пунктів продажу було очевидно, що їжа містить всю цільного зерна, овочі, город і здоровий плід", крім м'яса.

Хоча я розумію, що рослинні продукти, такі як кукурудзяне борошно часто використовується в якості наповнювача для сухого корму, я ставлю під сумнів цінність плодів і овочів, додають у корм для кішок, так як кішки є облігатними хижаками.

Основна точка продажу було те, що перший інгредієнт у списку кожної з їх продукти були "справжнім м'ясом" (на відміну від м'ясних продуктів), так що ймовірно, що їжа містить досить сирий тваринних білків для задоволення кішок основним дієтичним вимогам, а при додаванні фруктів і овочів мають яких-небудь фактичних переваг для здоров'я, щоб кота? Чи це просто маркетинговий трюк, граючи на припущення людей, що якщо їжа звучить привабливим для них, це може бути більш привабливим для своїх кішок?

+400
Suketu Bhuta 19 січ. 2014 р., 15:21:45

Там може бути більше, що може погіршити ваші стосунки з вашою кішкою. Дивлячись прямо в очі, наприклад, означає загрозу на своєму котячому мовою. Наближаючись прямо до неї і дивлячись їй в очі-це аналог нападу.

Відновлення може зайняти деякий час. Почніть з добре пахне, смачне частування в пасивній формі.

  • Спокійно йдете в кімнату
  • Сядьте на підлогу. Нахилятися убік і потримати на одному ellbow, якщо ви можете тримати стан протягом деякого часу. Це мовить релаксації.
  • Місце лікування на відстані витягнутої руки поруч з вами
  • Закрийте очі у вузькі щілинки, робити ледачий кіт періодично блимати.
  • Повністю ігнорувати вашу кішку, поки вона (сподіваюся) з'їв частування і пішов.

Якщо цей перший крок був успішним, ви можете крок його, поставивши частування перед вами, потім все ближче, поки ви тримаєте його в руці або розмістити її на колінах.

Не забувайте, що не варто дивитися прямо в очі, але закрити очі і моргати, а не повільно. Таким чином, ви сказати своєму коту "я спокійний і розслаблений, не бійтеся".

+375
efx 29 жовт. 2018 р., 16:02:49

Кішка нашого сусіда відвідав. Він пробув близько трьох тижнів(ще тут), і це чорне речовина виходить із його носа, і з боків його очі. Він почав з очима тільки він, тому ми подумали, що це був тільки bugers очей, відчуття це чисто біла кішка і ми бачили, що багато білих кішок, і відчуття сусіди не поробиш. Я не повезу його до ветеринара,тому що це все одно не схоже, що зараз великий, що пройшло вже три тижні і кішка веде себе нормально. Я можу взяти, хоча, якщо б я, виявивши в ній потребує. Я думаю, що це може бути пов'язано з відсутністю сонячного світла, може бути. На картинці буде показано нижче, у випадку, якщо я не досить ясно.

Тепер проблема тут в тому; 1 - ми прибирали навколо очей з cutips, але він продовжує повертатися. 2 - приблизно через 3 тижні мій кіт почав отримувати його з боків носа. Що мене дійсно турбує.

Але якщо це була якась хвороба заразна чому моя кішка тільки спіймати його через 3 тижні? Може це як-то заразно для людей? Що це може привести до двох кішок? Якщо я прибираю свій ніс (і очей) з антибактеріальним милом (дуже уважно)вона ще повернеться? Я б defeniately спасибі за допомогу,надана інформація про грубі.

Ветеринар вже обходиться нам багато протягом деякого часу і стає на наших нервах. Якщо є якісь домашні кошти, щоб вирішити проблему, я б працювала на кішок 24/7, я не заперечую. Я просто сподіваюся, щоб отримати це зробити без того, щоб платити багато, хоча якщо це необхідно, я, можливо, доведеться. Я поняття не маю, що це і я починаю хвилюватися.

Для отримання більш докладної інформації, першого кота, щоб він мав його тільки на це очі, (і я починаю думати, що це було тільки на один, але не впевнений), але потім зрозумів з боків носа, а також. Моя сестра сказала мені, що це було кілька лихоманку (вона не ветеринар або подібного) кожен зараз і потім, але вона не відчуває його більше. Два дристать, але не головна. Вони щасливі і ведеш себе нормально, грають разом, як там нічого немає. І, нарешті, найважливіший факт, я підозрюю, що моя кішка вагітна, вона почала займатися цим протягом двох днів зараз. Це може вплинути на неї?

enter image description here

+350
damenleeturks 3 лип. 2014 р., 22:09:59

Я шукаю, щоб купити папугу. Я знайшов кілька в нашому районі, в Petland і хотів би знати, якщо є більш авторитетний заводчик? Це означає, що діти йдуть в торкатися до них протягом декількох тижнів?

+324
Marius Gulbrandsen 11 бер. 2013 р., 22:14:09

Ми живемо в західній частині штату Вашингтон у США (зима низьких температурах зазвичай вище нуля, рідко В підлітковому віці). Я подумую в ПЕТ двері для трьох тварин: велика кішка (близько 12 фунтів і досить шустрий), немолодий пудель, і молодий пудель.

Я схиляюся в бік через стіну модель патіо Тихого терпіти Pet двері в розмірі 10 (10" х 18" з клапанами), поки я не прочитав деякі відгуки, в яких говорилося, що кішки і маленькі собаки мають проблеми з цими дверима. Схоже, що закриття ущільнення і двері також робить його важким для дрібних тварин, щоб відкрити.

Я швидше за все зможу знайти двері, яка буде враховувати всі три тварин? Хоча у нас поки немає суворої зимової погоди, попередні двері стало неприємно дме з плином часу.

+305
zeid 9 лист. 2015 р., 01:45:41

Нікому не подобається, коли наші вихованці роблять бізнес зсередини, але, здається, і майже неминучим наслідком володіння домашніх тварин. Краще відношення до прийняття-це не плакати над пролитим молоком. Очистити його і зрозуміти, чому це сталося і що можна зробити, щоб змінити його. Що ви робите, і ваша свекруха не вдалося.

По-перше, зробити її перевірив ветеринар, можливо, вона не дуже добре. Так що не показує звичайний інтерес до їжі і виникають проблеми з туалетом, це можуть бути ознаки інфекції сечовивідних шляхів або багато іншого.

По-друге, чи вона не має чистої законопроект здоров'я, пора оновити життя цієї собаки. Ця собака потребує лише позитивне підкріплення, принаймні в даний час.

Багато часу грати з цією собакою буде йти довгий шлях. Це збирається взяти терпіння і час. Якщо хтось накидається на неї, він поставив її назад, особливо ви, як її головний провідник. Вам потрібно заслужити її довіру і вона завжди може бути настороженість людей, але вона також може здивувати вас і вилізти зі своєї раковини, Якщо ви будете працювати з нею активно.

Краща річ, щоб зробити, це знайти ласощі, що вона любить. Сушені лікує печінку-це універсальний ставитися до собак любов.

Нагородіть її з словесної похвали і погладжування з ласощами, тому вона пов'язує ваш голос і увагу, як позитивне явище. Взяти її на місця для вигулу собак (і на задньому дворі, якщо він у вас є) і грати в м'яч з нею, дозволити їй втекти від тебе в цікавій ігровій формі. Якщо вона полохлива, їй буде комфортно, отримуючи відстань між вами обома. Не турбуйтеся про її вилучення або принісши м'яч назад, не турбуйтеся про те, щоб зателефонувати їй прийти в цей момент. Це все емоційні перебудови, будь дресирування на послух можуть почекати. Ви хочете, щоб ваш час з нею буде все добре, любові і багато веселощів зовні, притискається всередині, як вона довіряє тобі більше.

Ви знайдете її більш імовірно, щоб полегшити себе, коли вона знаходиться на відстані від вас. Коли ви ловите її ходити в туалет на вулицю, крикнути "молодець!", так само ви хвалячи її, коли ви кладете її вести і приймати її гуляти. Використовувати той же самий високий щасливою, трохи схвильований голос. Скажи їй, що вона "хороша дівчинка" у ваших повсякденних справах, з частуваннями і погладжування, так віддалено "хороша дівчинка", коли вона ходить в туалет почне мати сенс.

Також дуже важливо, дозволяє їй достатньо місця на свинець, забути про крениться, дозвольте їй обнюхати і досліджувати. Якщо вона відчуває себе обмеженим або наляканий, він буде важче для неї, щоб справити малу нужду, як вона стоїть на сторожі. Також подумайте про покупку трохи більш довгий повідець, так що вона може пересуватися сама більшій відстані від вас, сподіваюся, знайти комфортне відстань, при якому вона може справляти нужду.

Повільно, як ви будуєте довіру з нею, ви побачите, що вона нюхає навколо і в підсумку ходить в туалет, тримати похвала. Прополоскати і повторити. Не видаляйте частування, поки вона привчають до горщика, а потім робити поступово.

Дайте нам знати, як ви отримаєте на посаду і більше питань, як вам треба.

+303
user608692 7 бер. 2019 р., 22:26:11
Відноситься до форм екзотичний волохатий павук народі тримають в якості домашньої тварини.
+284
Rv555 24 трав. 2011 р., 05:09:02

Якщо ваша собака не була до ветеринара на огляд ще, я б рекомендував брати її до ветеринара на первинний огляд охорони здоров'я і запитую про тонкий пляма. Собаки можуть мати тонкий волос від алергії, хвороби, паразити, або просто генетика (як вже згадувалося в попередньому відповіді).

Якщо ваш ветеринар підтверджує, що випадіння шерсті з-за генетики або умова, яке зажило, там були деякі дослідження, проведені за допомогою мелатоніну для стимуляції росту волосся.

У дослідженні від 29 каструвати (так я припускаю чоловічий) собак з нормальними рівнями гормонів до прийому, 62% собак відростив волосся перорального прийому мелатоніну.

В іншому дослідженні сибірських хаскі були вирізані і оброблені з актуальних мелатоніну (мелатонін наносити безпосередньо на шкіру, а не таблетки). В даному дослідженні визначали

актуальні мелатоніну і чистити не вплинули на ріст волосся після стрижки звичайними собаками.

Так що, якщо ваші тонкі собачі волосся-це викликано в результаті стан шкіри, що змусило її чепуряться, швидше за все, топічний мелатонін не допоможе. Якщо ваші тонкі собачі волосся-це викликано чимось ще, і ви спробуйте оральний мелатонін, це може допомогти.

Я рекомендував би говорити з вашим ветеринаром, перш ніж починати прийом добавок з мелатоніном або будь-який інший продукт, особливо з чихуахуа змішане собака, ймовірно, мала в порівнянні з іншими собаками, використовувані для цих досліджень. Я думаю, що це добре переноситься, мій ветеринар рекомендував мелатонін за старої травми на одній з вух моїх кішок, які не відросло волосся, і він не дбав про дозування взагалі. Це гормон сну в організмі людини, тому його може зробити вашу собаку спати.

Джерела:

Френк Ла, Hnilica ка, Олівер готелю JW. Вет Дерматол. 2004 жовтня;15(5):278-84. Концентрації стероїдних гормонів надниркових залоз у собак з волосся арешту циклу (алопеція х) до і під час лікування з мелатоніном і мітотан. Онлайн Анотація.

Діаз ПФ1, Торрес см, Ногейра СА, Гілберт з Ессен ЧР. Вет Дерматол. Лютого 2006;17(1):45-50. Вплив на ділянку тіла, актуальні мелатоніну і щіткою на відростання волосся після стрижки нормальних собак сибірський хаскі. Онлайн Анотація

+251
Ashish Gaur 29 бер. 2018 р., 00:38:52

У мене є корзина з близько 15-20 іграшки різних форм, текстур, кольорів і розмірів. Я тримаю близько 5 до 8 разів, інші залишаються в прихованій кошику (у шафі над холодильником).

Я знаю, що кішки акліматизуватися до іграшок, і почнуть їх ігнорувати (Хм! Я вже вбив, що всього одинадцять сотні разів.) Без розкладу реальний набір, раз в пару тижнів ходжу навколо, знайти всі іграшки, які йшли під прилади і стільці, зібрати всі іграшки і покласти їх у кошик. Потім я поставив інші іграшки. Моя кішка була зі мною всього кілька місяців до цих пір, так що кожен поворот вносить хоч одну нову іграшку, але і повертає деякі знайомі. Як іграшки зношуються, я їх смітник і купіть новий.

Кішка, схоже, з цим все в порядку, і грає зі своїми іграшками, з однаковою силою незалежно від того, як довго вони виходять. Принаймні, він досі не скаржився.

Цікаво про довгострокової ефективності цього (відсутність) плану. Я повинен мати більше або менше іграшок одночасно? Я повинен зробити поворот на будь-який графік, і якщо так, то як часто?

Пошук для "Rotate іграшки для кішок" знаходяться всі оголошення для кішки іграшки, які обертаються, і "перемикання/ зміна іграшки для кішок" про перехід на різні види їжі або сміття.

+225
Christopher Hildebrant 15 квіт. 2018 р., 03:07:49

Одна річ, я зробити, це купити лист пластиковий протектор килим (з загостреними стороні, щоб тримати його на місці) і покривають область навколо коробки з ним. Потім розкидали сміття стає віником і совком питання, а не пилосос питання.

+110
Jarmer 12 груд. 2018 р., 11:42:30

Я не раджу "ловити" собаки самі. Безпритульні або бродячі собаки часто турбуються і бояться, і повідець або незнайомець їх стримує тільки збільшують їх занепокоєння. Я раджу зателефонувати спочатку місцеві рятувальні організації. Вони краще знають, як підходити до тварин і може сканувати взяти собак до ветеринара для перевірки на мікрочіп. Багато хто також не вбити політика та чудові прийомні сім'ї для собаки без будинку. Якщо ви не можете знайти місцевих рятувальних організацій, пропоную зв'язатися з контролю за тваринами. Часто власники собак перейти до контролю за тваринами при пошуку загублених тварин. Досвід там можуть бути змішані в залежності від вашого місця розташування, тому я пропоную спочатку врятувати оргам. Удачі!

+74
theogfx 23 квіт. 2010 р., 10:14:11

У мене є дозвіл на ретрансляцію цього обміну, і, безумовно, буде намагатися це.

enter image description here

+53
Iliya Kolev 11 трав. 2012 р., 19:06:21

У мене є один індійський щитка панцира черепахи в моєму будинку. Це отруйна тварина? Я боюся, якщо він кусає дітей (або навіть дорослих). Який ризик для моєї родини?

+47
souadzekri 27 груд. 2018 р., 04:35:50

Цілком може бути від артриту, ви завжди можете додати важіль і молот випічки соди на підстилку, щоб зменшити запах або просто взяти його один раз какає. Є також самоочищаються урни, які прибирають сміття після попісяти чи покакати (хоча деякі кішки лякаються цих).

Ти змінився послід взагалі?

+14
Peiman Ghasemi 16 серп. 2017 р., 16:30:58

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil