Що хочу кошеня, коли він дивиться на тебе і нявкає багато?

Це може означати будь-яку кількість речей, коли мій новий кошеня дивиться на мене і нявкає кілька разів, або є щось особливе?

Мені просто цікаво знати, що він хоче.

Він отримував їжу і воду та іграшки.

Це означає, що йому нудно?

+666
alisheenka 7 квіт. 2013 р., 17:42:35
38 відповідей

Якщо основною причиною такої поведінки є нестача їжі (через заборонений), є практичний спосіб її вирішення з досить обмежені люди?

Є два способи вирішити негідну поведінку: виправити основну проблему, яка спричиняє цю помилку, або сказати (сил) кішка перестати вести себе таким чином.

Перше набагато краще. Оскільки його поведінка зазвичай є наслідком середовища, у якій воно виявляється, якщо ти не виправиш навколишнього середовища, але не змушуйте кішку, щоб зупинити їх, в їх свідомості виправдати) відповідь, тоді вони будуть бачити вас як поганого хлопця.

Однак, котенята вразливі. Якщо вони виросли в несприятливому середовищі, навіть коли ви знімаєте проблемну ситуацію, вони можуть триматися і робити те, що вони знають, тому що вони ніколи не знали нічого іншого. В цьому випадку, вам доведеться переучувати їх навіть після усунення основної проблеми.

Якщо основною причиною такої поведінки є не відсутність їжі, чи є спосіб її виправити?

Незалежно від причини неадекватної поведінки (їжа здається гарною ставкою, але це може бути щось ще), ви повинні спочатку вирішити проблему щоб коти більше не треба так себе вести, щоб вижити. Як тільки ви це зробили, якщо їх поведінка зберігається лише за звичкою, вона стає час, щоб перевчити їх.

Єдиний спосіб зробити це з допомогою негативного зворотного зв'язку, як ви б з собакою. Кішки будуть в кінці кінців довідатися з ваших відгуків, але це займає набагато більше часу, ніж для собак, тому що кішки не володіють вродженим інстинктом, щоб слухатися свого господаря.

Є багато способів зробити це, я схильний застосовувати ці відповіді, засновані на тому, що краще в контексті:

 • Підняти свій голос. Називати їх по імені та дотримуватися чіткої немає.
 • Забрати їжу. Або повернути його через деякий час (достатньо відправити повідомлення), або віддайте кішку, яка стала жертвою (яка посилає чіткий сигнал, що Ви користь потерпілого за агресора - злочин не платити)
 • Коли кішки отримати фізичний, фізичний назад. Не зашкодить вашої кішки. Мета полягає в тому, щоб відправити повідомлення. М'який поштовх, щоб вивести їх з рівноваги більш ніж достатньо, щоб відправити повідомлення. Я, як правило, щоб підштовхнути їх прикладом у бік, як вони не здатні ухилитися від цього.
 • Вам обприскувач рослин і зніміть кришку так він впорскує потоки води. Це дуже ефективний інструмент далекого бою, щоб отримати кішок, щоб припинити робити те, що вони роблять.

Деякі нотатками на полях історії хвороби про це:

 • Загальний підхід у всіх правил є незручність кішці, а не про їх покарати. Коли ти покараєш їх, вони можуть бачити вас в якості агресора, а потім ти просто додаючи до ворожому середовищі.
 • Коли дві кішки взаємодіяти один з одним в бійку, обидва повинні бути покарані, незалежно від того, хто її почав. Коли одна кішка лише обороняється від агресора, повинні бути покарані тільки агресора.
 • Для довгострокового навчання, завжди починайте з усним попередженням, і тільки вдатися до фізичної/реакції води, коли що усне попередження ігнорується. Згодом вони дізнаються, що ігнорування усного попередження означає більш сильної реакції, і вони будуть, коли вони чують усне попередження.
 • Залишатися послідовною. Якщо ви вирішили покарати деяку поведінки, завжди forbd це для кожної кішки. Це посилає чіткий сигнал про нульової терпимості.
 • Забрати ваші бої. Якщо ваші кішки мають багато порушувати дисципліну, не вирішувати їх всі відразу. Вибрати 3-4 теми і заборонити їх. Коли вони роблять прогрес, додати решту теми. Якщо ви будете карати все відразу, кішки можуть бачити в тобі засмучуватися буквально все, і ваше повідомлення не дійде до них.

Це не практично для нас, щоб нагодувати всіх кішок окремо.

Хоча я можу зрозуміти, що там може бути велика перевага , іноді розділяючи їх. Наприклад, якщо одна кішка стає надмірно агресивним, поставивши їх на вулицю, в той час як інші годують всередині посилає потужний повідомлення.

Не голодувати вашої кішки, дати їм трохи їжі в короткий час і впустили їх назад, щоб вони могли ще трохи про нього. Але цей короткий період вистачає на їжу відразу після бути жорстоким з іншими, посилає чіткий сигнал, що насильство не платить.

В багато способів, ви можете навчити кішку таким же чином, ви вчите дитину, що воліє не слухати, що вам говорять. Так як коти не розмовляють вашою мовою, вони повинні розглядатися просто як діти, які відмовляються слухати: навчання через практичний досвід.

Можливо ймовірно, що така поведінка є продуктом пару поколінь інбридингу?

Я не можу сказати, що це неможливо, але я вважаю це малоймовірним. Агресивна поведінка-це не генетичний дефект.

Або це більш ймовірно, що така поведінка саме через них відмовляють в доступі до продовольства іншими кішками, коли ми, не дивлячись?

Це набагато більш імовірно.

У мене є друзі і сім'я, які зацікавлені у догляді за цими двома кошенятами.

Якщо друзі та родичі готові навчити кішок, можливо, буде легше навчати їх, коли вони молоді і в нових умовах. Вони вже повинні адаптуватися до нового середовища, можуть також змусити їх адаптуватися до нових правил (ніякого насильства тощо) в той же час.

Це також може вирішити проблему перенаселення кішка. Кішки є територіальними, і 15 кішок в одному місці, швидше за все, посилює соціальні тертя між кішками. Вони не мають власного домену, і це може викликати проблеми, такі як не миряться один з одним.

Якщо проблема не вирішена, коли вони виростуть, вони стануть реальною загрозою для безпеки.

Винятком випадків кішки, які були грубо зловживають своїм власникам, у мене досі трапляються кішка, чия поведінка не може регулюватися відповідної підготовки.

"Пошкодуєш різку, зіпсуєш дитину" - це хороший загальний підхід , коли використовується в переносному сенсі, а не в якості виправдання тілесних покарань. Ніколи не вдаються до фізичного насильства.

Я використовував те, що можна вважати класичними виховання дітей методи для кішки з великим успіхом. Це стосується покарань, я вже згадував раніше, але й:

 • Ескалація покарань. Коли ви реалізуєте правило, яке не існувало, почніть з м'якого попередження. Як кішка тримає порушуючи ті ж правила і покарання рости, як їм краще знати". Але само собою зрозуміло, що ви повинні пам'ятати, що кішки не говорять по-англійськи (або мови) і невербальне спілкування може зайняти набагато більше часу, щоб передати повідомлення.
 • Повторення і послідовність є ключовим. Ніколи не дозволяйте що-то, тому що ви не можете бути стурбовані, щоб покарати її. Не посилати суперечливі сигнали. Переконайтеся, що всі люди в будинку вирівняні на те, що дозволено, а що ні. Наприклад, якщо ваш партнер дозволяє кішки на дивані, але немає, кішки у результаті заплуталися і не отримувати чіткий сигнал.
 • Номер тайм-аут. Хуліганить кішка, йде в кімнату очікування. Для попередження, я беру їх у кімнату очікування, але не закрити двері. Просто в цій кімнаті достатньо, щоб змусити їх зрозуміти, що вони повинні припинити все це, що вони роблять.
 • Зрозуміти, що ваша кішка не намагається відмовитися від свого органу - це просто не зрозуміти ідею, що ви володієте владою над ними. Кішки, як правило, діють на їх власні рішення, і таким чином завжди бути справжньою. Ніколи не карайте кішку без першого намагаюся зрозуміти, чому вони поводяться так, як вони (але фізично нападаючи на інших-це те, що ви можете реагувати відразу, звичайно).

Є багато більше, щоб сказати на тему Навчання кішка, більше, ніж я можу поставити в один відповідь. Я пропоную вам переглянути питання кота на цьому сайті, як ці проблеми вирішуються раніше, ніж у минулому.

Це відповідь, яку я дав деякий час тому, яка йде більш поглиблене, як видресирувати кішку через негативний зворотний зв'язок. Глава 4 є найбільш значущим для вашого випадку.

+997
Leonard Saers 03 февр. '09 в 4:24

За даними 15 продукти, щоб уникнути, воно свідчить, що молочні продукти не слід вирішити для кішок і собак. Проте є виключення для йогурту і сиру.

enter image description here

Я давала своєму коту залишки йогурту на поверхні чашки (не простий, наприклад. Алое віра йогурт), і їй це подобалося. Це повинно дати їй пробіотик для травлення, як вона старіє. Іноді вона отримає м'який стілець на наступний день, але не рве. Я думав, що це буде добре, так як вона, як правило, мають дуже жорсткий табурет. Чи означає це, що вона безпечна для кішки, щоб переварити кількість minimial такий йогурт? Це шкідливо для них у будь-якому випадку??

+993
bbuecherl 29 лист. 2018 р., 14:49:03
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Фільтр не має значення. Правильна настройка і не треба нічого нарощувати шкідливо, що швидко. Я розумію, що це провокаційний припущення, але з шалено порушений біо-навантаження, я сумніваюся, що навіть хороший фільтр буде тримати всіх в безпеці. Однак, більшість фільтрів мають додаткову перевагу, підвищуючи кисневий обмін. Знову ж таки, це те, що в більшості випадків не швидко буду вагатися, якщо все інше в порядку.

Однак, тропічні риби досить чутливі до температурних перепадів. Чим більше об'єм води (і менша площа поверхні), тим повільніше тепло вашого танка будуть змінюватися. Очевидно, чим ближче навколишня атмосфера тепла і ідеальну температуру вашого танка дозволить знизити ризик.

+974
Gal 4 трав. 2018 р., 01:28:16

Ти могла розглянути латами підготовки, щоб зміцнити undetstanding собаки, де її власну ліжко.

Можна спробувати беруші на деякий час. Я серйозно. Найбільш ефективним способом боротьби з небажаною поведінкою, як правило, не реагують на неї. Оскільки це звучить, як ви дізналися, що складно, зробити це простіше.

Ви могли б прийняти пропозицію літаючим тарілках. Нехай собака прийде в кімнату, так що він може перевірити, що ви все ще там, але чітко усвідомлювати, що ліжко не для цуценяти. Що може зупинити ниття. Чи ех, можливо, доведеться поєднати це з берушами.

Або ви могли б переїхати і нехай це буде проблема мами...

Але це проблема підготовки. Один з людей повинен бути альфою і встановити ... і примусового -- чіткі правила. Дресирування клас-це навчання людини в цей навик, як це він про дресирування собаки; це може бути гарною інвестицією часу вашої родини. Розпещена собака, як правило, менш щасливий, ніж той, який знає свій статус в зграї.

+963
MarketingMeetsHighTech 21 трав. 2011 р., 05:06:55

Я знаю, що питання, Як отримати вашу рибку з'їсти огірок, але ще ви пробували горох? Горох, коли годували правильно, є гороховий білок (Півники з'їдять), і може допомогти запобігти і вилікувати здуття. Спробуйте зробити кілька заморожений горох і замочіть їх у теплу воду для 15ish хвилин, використовувати ваші пальці, для того щоб peal грубих кормів (темно-зелений пілінг), і грюкнути їх. Більшість прісноводних риб люблю їх, тому що вони трохи солодкі, дієтичні зміни і додає текстуру і білка для хижих риб. Видалити надлишки, що вони не їдять протягом 4-6 годин, щоб тримати бак здоровий. Гарна ідея, щоб додати різноманітності в їх раціоні... його було доведено риба з широким розмаїттям дієти, мають менше шансів вам вірусним сепсисом.

+922
naumanahmad 3 груд. 2017 р., 02:30:08

Є причина, по якій власники кішок настійно рекомендується зберігати їх у приміщенні домашніх тварин або в безпечну, відібраних в районі. Чоловік і в мене чотири кішки і міцним навісом, що кішки мають доступ до а також людей. Ми ніколи не залишимо наших вихованців на вулицю.

Власники розплідника поставили кота топи докази на свої паркани, щоб їх кішки бродять зовні, але не втекти з обгородженій території.

Ви могли б почати з тримати вашу собаку в приміщенні і супроводжуючи його на прогулянках, так що він може "робити свої справи". Це буде негайно розрядити ситуацію, поки ви знайдете найкраще рішення. Є щось у вашому дворі, що кота хоче? Ти поставив воду для собаки або корм? Ви переїхали недавно? Можливо, попередні господарі годували кота і тепер він повертається у свій старий будинок? Нефіксовані здичавілих котів може бути вельми територіальних.

Кращі ставки? Зателефонувати і домовитися на ветеринара, що буде виправити і прищеплювати цю кішку, часто ASPCA або гуманне суспільство можуть безкоштовно стерилізувати. Взяти пастку від вашого місцевого гуманного суспільства і приманки з тунцем. Зловити кота і віддати його в ремонт. Випустити кішку біля свого будинку. Це може бути все, що потрібно. Якщо кішка повертає ваші єдині варіанти-кішка доказ вашого двору, тримати вашу собаку в приміщенні, або нехай ваша собака виходить тільки під наглядом. Я б запропонував перегляд відео на YouTube, щоб подивитися, як інші кішки прид свої двори. Це не може бути так безпечно і просто стримуючий фактор, як залізними тканини, прикріплений до верхньої частини паркану.

+842
Basit 31 січ. 2012 р., 08:28:34

П'ятимісячний щеня повинен звикнути до повідця зараз. Я припускаю, що попередній власник цього не робив, що навчання з деяких причин.

Я б для початку просто стоячи на місці на повідку і використовуючи маленькі ласощі, щоб винагородити спокійним поведінкою і допомогти їй зосередитися на вас, а не будучи прив'язаним.

Коли відносний спокій може бути продемонстрована як при стаціонарному, ввести якийсь рух з заохочення та частування.

П'ятимісячний щеня, певно, не слід очікувати, щоб бути повністю повідець навчання на п'ять місяців (наш, звичайно, не так), але ви не повинні мати обмолоту "риба на гачку" поведінки.

Комір, вона повинна бути практично весь час, просто переконайтеся, що він добре сторона (ви повинні мати можливість отримати комфортно два пальці під комір). Я не знаю, якої породи ваш щеня або, що поточна ширина коміра. Очевидна річ, щоб зробити, це подивитися на те, що інші люди використовують з тієї ж породи/розміру собаки і використовуйте це.

+835
Sapit Sapit 1 січ. 2020 р., 01:29:56

Мій місцевий притулок приймає волонтерів для вигулу собаки. Однак вони обмежують кожній прогулянці максимум 20 хвилин.

Я трохи здивований цим обмеженням. Враховуючи, що собак у притулку, як правило, живуть в дуже напруженій обстановці, я думаю, що ця політика зовсім погано для собаки: собака відчуває стрес ще більше, коли, готуючись на прогулянку, як він знає, що це збирається бути коротким. Навіть без попереднього досвіду, уявіть собі: собака вже знаходиться під напругою. Він знайомиться з новими людьми. Він виходить на прогулянку. Через 10 хвилин він повинен повернути назад і повернутися в укриття.

Чоловік вигулює собаку в цілях вироблення він буде мати можливість побачити собаку в "нормальному" стані хвилювання або стресу.

Їхній аргумент полягає в тому, що це дає більше шансів для собаки повинна бути прийнята: собака не може бути прийнятий, якщо він не в притулку.

Є дослідження про притулку взяти собаку з притулку, розглядає цю проблему? Або інших джерел, припускаючи, що це може бути корисно/шкідливо для собаки?

+831
Toby Wisener 8 жовт. 2013 р., 05:55:04

Це звучить як поводок агресії, згідно з яким, якщо собака на повідку і стикається з іншого собаки, вони випад у бік оснащення інша собака, гавкати, і в іншому ведуть себе агресивно з-за стримується і не може, природно, контроль за їх рухом по відношенню до іншої собаці. Як ваша собака веде себе не так, як в ситуації, коли вони не стримується повідцем, в будівлі і т. д. Це дозволяє припустити повідець агресії.

Це витримка з сайту навчання собаки, яка описує це поведінка:

"Випад повідець, повідець реактивності і повідець агресія-все поведінка, яке викликане таке відчуття, собаки відстануть, розчарування і незручно в ситуації, коли він приєднаний до повідця. В нормальних обставинах, нацькували собаку б бути в змозі поставити достатню відстань між собою і джерелом страху. Але якщо ж собака на повідку і не в змозі збільшити цю відстань, він буде реагувати або вести себе в обороні, в надії на те, що джерело страху зникне"

Посилання на сайт тут: https://positively.com/dog-behavior/aggression/leash-aggression/

+828
listen 7 лют. 2015 р., 12:46:11

Я не чув цю фразу раніше, тому мені довелося пошукати. Коротше, це схоже на казку wive заснований на розумінні того, що деякі коллі дуже чутливі до деяких ліків, і, в свою чергу, пов'язано з тим, коллі, білі ноги. Я не знаю, якщо є які-небудь докази, що ген, який виробляє білі ноги у собак пов'язана з мутацією гена MDR1, який викликає лікарської чутливості. І з іншими породами були визначені як такі, що мають мутацію здається більш малоймовірним.

Що таке ген MDR1?

У MDR1 (множинної лікарської стійкості 1) існує ген, щоб полегшити в білки, які рухаються токсини з мозку. Випадків ми хвилюємося ось коли відбувається мутація в гені MDR1, який пригнічує ці білки з перенесенням окремих токсини з мозку.

Зараз я не дуже добре розбираюся в генетиці, але моє розуміння полягає в тому, що всі собаки мають ген MDR1 і мутація передається через розмноження ж інші риси. З кожним з батьків передає копію гена своєму потомству, і якщо один або обидва батьки передають мутантную копію вирішує, чи буде у дитини теж є мутація.

Мутація MDR1 і білі ноги?

Здається, ніби пастуших порід більш схильні до цієї мутації, ніж інші породи, тому що це було ненавмисно обраної під час їх розведення. Гена був тільки ідентифікований як причина реакцій на ліки в 2001 році, тому вони були виведені задовго до ген був ідентифікований як першопричина, і задовго до генної тестування річ.

На мій погляд, білий кореляції ноги-це просто хибна кореляція побудований з анекдотів, з яких собаки показали симптомів мутованого гена. Так багато пастуших порід мають картате пальто, що його легко зібрати анекдоти з тих, що з білими лапами, показуючи ознаки чутливості до лікарських препаратів. Я не знайшов нічого, що визначає зв'язок між генами, які визначають колір пальто і/або візерунок і мутованого гена MDR1. І з іншими породами собак були визначені як такі, мутованого гена, здається малоймовірним, що це хороший показник вашої собаки, у яких відбулася мутація.

Ви повинні отримати вашу собаку перевіряли?

Рекомендується, щоб ви отримаєте ваші собаки перевірені на ген мутації, якщо вони пастушої породи, або змішаний з пастушої породи. Оскільки пастуших порід, як відомо, мають більш високий шанс передачі мутації.

Я б особисто запропонував взяти змішаною/невідомої породи випробувані на всяк випадок, так як вони можуть мати історію з мутацією. З породистими не пастуші породи, здається, що ви можете піти з тестування як ризик мутації порівняно низькі.

Я припускаю, що всі ветеринари можуть сприяти в генетики, але є кілька інших ресурсів, а також. Ви можете замовити набори з сайтів, таких як сайт animalgenetics.США , де вони будуть відчувати і відправити вам результати безпосередньо, або університети, такі як Університет штату Вашингтон.

Посилання на читання:

+818
eveevans 28 лист. 2014 р., 09:14:41

Моя Бетта втрачає свій колір від її голови. Це, здається, прогресує щодня. Будь ласка, подивіться фото. У чому причина і чи є ліки?

enter image description here

enter image description here

enter image description here

+789
Eoin Campbell 4 груд. 2018 р., 01:21:48

Ви можете спробувати відвернути її чимось іншим. Моя собака отримує таким чином з кульками і вона експерт Гардер. Squeek іграшка, яку вона не може побачити або спробувати діяти, як ви збираєтеся вийти на вулицю (дзвенять ключі, одягаючи взуття, тощо). Якщо вона супер в будь-який з цих речей, вона, ймовірно, кинути кістки, щоб побачити, що відбувається.

Однак, як правило, тренувати її, щоб кинути кістки, вам доведеться почати з підготовки її до падіння нижче вартості речей і повільно будувати щось, як кістка. Я намагався навчити свою собаку більше надійний 'кинути його команда'. Я роблю це, граючи в перетягування/принести з собою. Ми граємо звичайний буксир, а потім я кажу, кинь його і міцно тримати іграшки своїми ногами (за плече). Якщо не рухати іграшку, вона втомлюється і відпускає. Потім я кажу: "Так!" (якщо ви використовуєте клікер, що коли ти кнопку) і кидають її, щоб переслідувати або дати його назад до неї дуже захоплено, так що це корисно. Спочатку вона не кинула його зовсім небагато, тепер вона ніколи не буксири для більш ніж на пару секунд, перш ніж кинути його. Прогрес :)

+771
London 14 вер. 2019 р., 06:57:03

Є багато чинників, включаючи вік, породу півня. Діапазони для Півня курка в діапазоні від 1 до 8 і від 1 до 20, ці цифри для успішного запліднення. Багато Півнів, курей, а також може заподіяти шкоду вашому курей, Півнів спробує зробити те ж кількість парувань в день незалежно від кількості курей, тому кожна курка отримує більше її потрібно циновок.

Одна курка, яка стає матовою, найбільш ймовірно, найменш домінувати, а тому що півні відчувають потребу один приятель приблизно в два рази, як багато курей, як ВИ вона стає надмірно зловживати.

Очевидно, існує кілька методів зміни півень співвідношення курочка. Вам потрібно буде вирішити, що краще для вас.

Півнів можна каструвати, коли змінили вони називаються каплунами. Зазвичай це роблять в ранньому віці і в першу чергу збільшити значення тварин в якості м'ясного продукту. Є зміни в поведінці цієї операції, а також. Я не знайомий з ні я знайти посилання на кастрації в зрілому віці.

З 7 курей, якщо у вас є потреба в півня, один дійсно не потрібен. З особистого досвіду я бігати зграями від 8 до 15 курей взимку без півня. Я вважаю, що зазвичай одна курка буде домінувати (і галасливий) роль. При необхідності нерідного Півня можуть легко бути отримані навесні.

+709
Dale Pearce 28 вер. 2018 р., 10:21:42

Кошенята їдять наповнювач іноді. Я вважаю, бліх є глина / діоксид послід, що це погано для кішки, люди, підлог і т. д. Це небезпечно для них, щоб поїсти. Я б обривок якоїсь паперу або шукати більш безпечне смітити. Ваш ветеринар може є якісь пропозиції.

Просто з цікавості-мати все ще тут? 8 тижнів-це нормальне рекомендований час вони повинні провести з мамою, щоб вони дізналися, як правильно кішок. Їх матері використовувати ящик для сміття, вони повинні використовувати? Якщо вони можуть спостерігати їх матері і подивитися, як і де вона йде вони можуть зробити те ж саме.

+632
Christina Addington 25 жовт. 2016 р., 15:40:45

У нас є 3-річний кастрированную грейхаунд. Вона була вихована в розпліднику з іншими собаками-гончаками протягом перших двох років її життя.

Всякий раз, коли ми були і приходжу додому і іноді, коли ми готуємося їй стане одним з її пухнасті іграшки і носити його навколо будинку в роті.

Вона завжди щаслива і схвильована, коли вона робить це, виляючи хвостом, і вона виглядає так мило. Вона нагадує мені маленьку дитину.

Мені цікаво, чому вона це робить?

Я не шукаю думки людей, мені цікаво, якщо є якісь дослідження на цей рахунок.

Фотку нашої собаки з її улюбленими іграшками - вона взяла їх на балкон з нею, а потім привіз їх назад, коли вона повернулася в кімнату.

enter image description here

+607
rangoon 7 лип. 2019 р., 04:45:29

У мене були проблеми і з кішкою агресії. Я ніколи не мала по-справжньому серйозні бої з кішками я володів (вони не креслення крові), але зазвичай один кіт приймає речі надто серйозно.

В одному випадку кішка моя (Мегі) буде намагатися залякати інших кішок, я можу сказати, що вона насправді не хочуть воювати, вона просто хотіла відлякати інших кішок без бою. Більшість моїх кішок зрозумів, що вона була "паперовим тигром" і почали відстоювати свої права (що змусило її припинити натискати на них).

Ще одна з моїх кішок (Mufah) дуже грайлива і природно знаходить кота, який боїться, щоб вона була веселою іграшкою для погоні. В обох випадках реальна проблема є однією з моїх котів (наброс де Леон) взяли іншу кішку занадто серйозно, і була вразлива і налякана.

Хоча це не "серйозні" бої я не люблю, коли мої кішки засмучений і я роблю уколи, коли речі виходять з-під контролю. У ці дні я буду кричати або плескати в долоні, щоб зупинити в ранній стадії, якщо це не допоможе, я буду тягнути агресора подалі і, можливо, торкніться їх на ніс (вони не люблять його, але це не робить ніякої шкоди) з мій палець. Це знизить ентузіазм хулігана. Я намагаюся, щоб накинутися більш впевнено, щоб вона не була мішенню, я давав її жувати частування, які повинні зменшити занепокоєння, і намагається стимулювати її багато.

+603
yahoo 5 лип. 2015 р., 13:51:24

Два варіанти: або вони хвилюються, коли вони залишилися на кухні за якимсь розумом, і реагував писати, або вони просто не розуміють, що пісяє на кухні є те, що вони не повинні робити. Якщо у вас є чотири з них все вільно разом, він збирається зробити це важко, тому що якщо тільки один збивається, і починається розмітка, то це стимулюватиме інших трьох зробити те ж саме.

Особисто я б використовувала (великий, зручний, в міру вгодований) окремі ящики для кожної собаки короткий термін під час перепідготовки такої поведінки. Таким чином, ви можете, принаймні, з'ясувати, які собаки роблять це, і де ви повинні зосередити свою увагу на перепідготовку. Потім ви можете виключити ящиків, як ви визначити, які собаки(їй) потрібна допомога, так що ви не повинні мати своїй кухні фаршировані величезні коробки назавжди. Цілком може бути, що один або два з них не є частиною проблеми, так що якщо ви можете взяти ящики хоча б на пару тижнів, що може бути достатньо довго, щоб дати вам більш чітке уявлення про те, де криється проблема.

Скраб весь район з миючого засобу, призначені для усунення запахів собак. Просте рішення широко рекомендується, Хоча існує ряд продуктів, які будуть робити цю роботу. Ви повинні переконатися, що немає сечі просочилася у підлогу або під кухонні модулі: їх носи дуже чутливі і якщо вони до цих пір це відчуваю, тоді вони будуть стимулюватися знову мочитися в цьому місці.

Я також хотів би запропонувати, що Ви відео свою поведінку, поки ви не там, так що ви можете бачити якщо будь-яка людина просто пописав в розсіяно способом, або якщо вони будуть ходити, виття, гавкіт або з'являються в іншому випадку, - підкреслив він. Іноді, ви знайдете, що собаки можуть чути звуки, підбирати аромати, побачити тварин, які проходять або підібрати коливань в одній кімнаті, що вони не можуть знайти в іншому місці, і це робить їх більш тривожні в цьому місці і мочитися частіше неправильно.

+599
user276155 29 квіт. 2013 р., 22:55:12

Деякі статті, які я знайшов кажуть, що це 3-5 разів на день, деякі кажуть, що 2-3 рази в день не більше 8-12 годин між разу, коли собака виходить.

Собака моєї мами (Англійська спрінгер спаніель) використовується для бути вивезені 2 рази в день. В 7-8 ранку і до 11 вечора. Він тільки паскудить вранці. Він, здається, звик до цього графіку, він схоже не вранці і ввечері занадто нужденним.

Я думаю, моє питання, два рази на день не вистачає і це боляче собаці в довгостроковій перспективі?

Або я повинен переконати мою маму, що потрібно 3 рази?

+547
Kizh 21 квіт. 2019 р., 09:14:18

У мене є 10 доларів літровий акваріум, який був запущений в протягом приблизно 6 днів. Я купив 2 жіночих і 1 чоловічий Платіс і вони були в ньому близько 4-х днів.

Я вважаю, що обидві самки вагітні (вони обидва мають темні черевця і стають більше), але стала помітно товще за останні кілька днів. Вона, очевидно, прийшла вагітна від рибного магазину, вагітною від іншого самця сперму.

Я планую для заводчика поле народження в танку, але мені потрібно знати, коли садити її туди.

Які ознаки того, що вона збирається народжувати? Коли я повинен покласти її в коробку заводчик?

Додаткову інформацію:

Сьогодні я помітив дуже вагітна плати переслідує чоловік агресивно. Я вважаю, що це одна з ознак, але я не впевнений.

+546
spwl 7 груд. 2016 р., 16:45:15

Великі речі, які перевіряються в регулярних медичних оглядів для кішок перевіряють на паразитів, перевіряючи зуби, прислухаючись до серця, очі вашої кішки, і перевірка на купині. Кішок не обов'язково здоровіше, ніж інші тварини, навіть люди, і на жаль, цей міф є дуже поширеним. З тієї ж причини ви повинні піти для регулярних профілактичних оглядів у лікаря з тих же причин ваш кіт повинен йти до ветеринара для регулярних перевірок. Огляди вирішити проблеми з вашою кішкою, щоб бути потенційно спіймали на ранніх стадіях, коли симптоматика може не бути очевидним для господаря вихованця, як і для ветеринара. З якого-небудь захворювання або проблеми зі здоров'ям, тим швидше ви зможете зловити його, тим легше, дешевше, і більше можливостей для лікування зазвичай. Крім того, я б чесно здивувався, якщо б всі щеплення вашої кішки тривало більше року. І так, ви праві, регулярні огляди повинні проводитися два рази на рік.

Кілька посилань, щоб подивитися на відносно регулярні огляди для кішок:

http://www.purina.co.uk/content/your-cat/your-new-cat/responsible-cat-ownership/the-importance-of-regular-vet-check-ups-for-cats

http://healthypets.mercola.com/sites/healthypets/archive/2010/03/10/how-often-should-your-cat-visit-the-vet.aspx

http://www.catdoctor.com/dr.-mcfarland-s-information-center/why-indoor-cats-need-annual-checkups.html

+507
jammehcow 16 трав. 2016 р., 20:32:17

Ботулізм-це хвороба, індукованих токсинами бактерій botulinum клостридія. Ці бактерії присутні в грунті і воді. Коли ув'язнений в теплу, вологу, безкисневому середовищі з спір виростають створення ботулотоксин, цей токсин може бути смертельним для людини і тварин. Токсин працює шляхом блокування нервових імпульсів, що призводить до паралічу. Коли смерть відбувається це, як правило, пов'язані з паралічем дихальні м'язи або тромбу (інсульт).

Тому що спори ботулізму знаходяться в ґрунті, будь-який дорослий продукт, у тому числі сенние можуть бути заражені. Поки суперечки не отруйні, якщо спори мають гарне місце, щоб рости, вони можуть створювати токсини. З сіном це може статися, коли сіно в стосах з високою вологістю, потім поміщають у пластикові мішки (Реф). Додаткові причини ботулізму в сіно включають; мертві тварини випадково скирдовали сіно (Реф) або сіна, забруднених птахів чи інших фекалій, що містять токсин (Реф).

Токсин являє собою білок, який може бути убитий (денатурат) в результаті впливу сонячних променів (1-3 години) або тепла {80°с (176°F) протягом 20 хвилин}(Реф), навіть 12 годин контакту з повітрям можуть бути достатніми (Реф) для руйнування токсину.

+495
Davidlisa 19 січ. 2020 р., 04:50:14

Одним з перших вправ, ми дізналися з нашою собакою був автофокус. Зокрема - щоб отримати їх у загальному звичка 'звертати увагу'. Це дійсно дуже просто - використовуючи досить високої вартості лікування, тримати його під підборіддям. Коли собака дивиться на ваше обличчя, винагородити їх.

Робити це досить часто, і поступово нарощувати кількість часу. Що вам треба зробити, це асоціації, які звертають увагу на вас добре, і отримаєте нагороду. Це прямо веде багато інших методів навчання - ви хочете потім вислуховувати замовлення, коли ви даєте йому.

Ось більш детальна стаття про приблизну технікою. http://www.wikihow.com/Teach-Your-Dog-to-Focus

+454
User123456789 15 лип. 2015 р., 16:26:58

GPS як правило, має радіус похибки 10 футів. Є способи, щоб звузити набагато більш жорстко, але для цього необхідно додаткове обладнання. Просто не правильну технологію для цього додатка.

+446
Arafat Hasan 9 трав. 2016 р., 06:39:28

Якщо ви хочете як перестав і працює контакт як ви тренуєте? Я тренувався зупинився в контакт і у мене є собака, маленька і навчання працюючого контакту не було проблемою, тому що вона не стрибаємо за жовтим. Але що робити, якщо вас хочуть використовувати як з тією же собакою? Крім того, що, якщо я хочу бігти-кадрі, але завжди зупинити собаку-гуляти? Ніяких особливих проблем я зустрів там?

Ось чудовий приклад собаки з зупинки і запуску контакт.

+442
MAB 14 січ. 2012 р., 05:51:33

Ми маємо існуючий питання, я повинен взяти мою кішку до ветеринара після падіння/стрибка? як зазначено в одному з відповідей, кішки в основному земля автоматично на ногах.

Якщо у вас кішка впала і приземлилася на його стороні, дуже можливо, що-то відбувається падіння. Іншими словами, ви повинні бути стурбовані тим, що він впав і приземлився на його боці, а не ноги, ви повинні бути стурбовані тим, що викликало у нього не встав на ноги.

Завтра субота, Якщо екстрений візит ветеринара, на суботу є варіант, перевірте, щоб побачити, якщо є 24-годинна ветеринара у вашому районі, і йти.

+400
DBLouis 1 лип. 2011 р., 12:49:31

Я експериментував з стійким джерела живлення для моїх креветок акваріум, який я зазвичай не годую, т. к. населення зростає повільно з натуральних водоростей пропозиція, тому я поклав туди картопляні очистки, яка, мабуть, містить багато масла на них, що зараз плаває на поверхні на кілька днів. Як я можу видалити його без спеціального пристрою, як скіммер?

+334
BrazilDias 8 черв. 2013 р., 16:15:42

3 тижнів або так має бути достатньо, щоб зробити деякі бактерії перевести.

Відзначимо, що всього так багато буде рости в новий насос, поки навантаження більше. так що ви не отримаєте повного переходу від існуючих засобів масової інформації незалежно від того, як довго ви чекати, як бактерії залишаться в живих в ЗМІ, поки не буде видалений.

Тому, якщо у вас вже є новий насос підключений і вже циклічне на 3 місяці це буде не проблема зняти стару губку, але ви все одно можете отримати шип незалежно від того, скільки бактерій в тому, що губка взагалі-то війська... але я б не надто турбуватися про це. Це повинні бути дуже незначні зміни на даному етапі, а так як бактерії вже були перенесені в новий насос, це займе всього пару днів, щоб рости, щоб замінити те, що втратили, коли ви видалите цю губку...

Почекайте... тільки що зрозуміла, ви йдете в протилежному напрямку? Отримувати гарячу для губки? Чому? Немає губка не забезпечують глибину фільтрації ви отримали б від гарячої тип фільтра, незалежно від розміру губки... Якщо ви намагаєтеся вирішити риба на нерест, і навіть тоді, краще я б запропонував би залишити гарячої, але місце приживал над прийомом, щоб зменшити ймовірність яйця/ікру від попадання в гаряче.

+293
Bill Ferrins 23 жовт. 2017 р., 07:52:02

У мене 3(-іш)-літній критий кішки. Вона використовується, щоб бути відкритим кішку, але це припинилося, коли їй було близько 1, 1-і з половиною, або близько того. Ми жили у верхньому поверсі квартири, ми зараз живемо в підвалі кімната, що досить менше, ніж у квартирі (близько 2 місяців). Я намагаюся грати з нею, коли у мене є час, але я багато працюю (навіть коли я вдома) і я переживаю, що з зменшенням площі, вона не отримує достатньої стимуляції і може бути дуже нудно. У неї є іграшки - мишей і котячою м'ятою подушки, і такі, в доповнення до одного з тих пластикових треки з кулькою всередині - але рідко з ними грає, і я знаходжу її спить у моєму ліжку більшу частину часу, який вона раніше не було на старому місці.

Коротше, я боюся, що вона може стати апатичним і млявим. Я можу що-небудь зробити, щоб спробувати допомогти тримати її зайняті і енергійним?

+288
user8804664 2 лют. 2010 р., 07:18:21

Чи є які-небудь наукові чи непідтверджена інформація, що кішки визнають інших кішок, які тісно поділяють їх ДНК? Як в нові кошенята від однієї матері і все таке?

Я підозрюючи, що там може бути така річ, і що слід це мої міркування для цього.

Я взяв мої (коли дикі) кішки, коли їй було близько 6 місяців, з області навколо мій літній будинок. З тих пір вона жила зі мною в міській квартирі. Близько місяця тому я повернулася на літо додому, забравши її з собою.

Цікаво, вона, здавалося, миттєво впізнав її околицях, з якого вона була взята майже рік тому, після того, як їй дозволили виходити на вулицю з дому, вона вийшла, ніби вона вже належить весь сад. Вона не взяла час, щоб поступово вивчити, як їй здається, зроблено з майже будь-який інший новий район вона.

Є кількість здичавілих кішок в районі. Один з них, приблизно 5-6 місяців від роду, виглядає вкрай схожі, мій власний кіт, як в плані довжини вовни (у неї середньо-триває хутра, що незвично для диких кішок в моїй країні), колір, розмітка і так далі. Не виключено взагалі, що вони сестри з іншого народження, або, що кошеня-це племінниця мого кота.

Цей кошеня-єдиний кішку або кошеня, я бачив у зоні, що моя кішка не відчуває себе під загрозою або нападом на всіх. За останні кілька тижнів я не бачив її оборонну або агресивну, або, принаймні, няв на всіх інших котів навколо. З нею кошеня подвійною, вона просто дивиться з явною цікавістю.

Я чув історії про кішок, здавалося б, визнаючи близькі родичі їх власників, як тільки вони зустрічаються з ними; моя логіка мені підказує, що це повинні бути гормональні чи інакше пов'язані з запахом - природно, братів і сестер і такий запах, так. Але може статися навпаки?

Я дуже сумніваюся, що мій кіт розуміє, що це кошеня схожий на неї, але як ви думаєте, чи є шанс, що вона впізнає його по запаху?

+272
frumbert 22 жовт. 2012 р., 14:01:12

Коротка відповідь:

Розчавивши таблетку і помістити її в домашній сироп-це дійсно погана ідея.

Більш докладну відповідь:

Травного тракту має різні властивості по своєму маршруту. Різні препарати можуть мати їх корисність істотно впливає на поглинання в різних ділянках травного тракту.

Щоб отримати правильне дозування для пацієнта багато таблетки мають покриття над ними, щоб забезпечити необхідні властивості для них, щоб бути поглиненими. Коли аптеці, створює призначають сироп, вони не просто таблетку подрібнити і покладіть її в сироп, вони створюють комплексне рішення, яке приймає кілька змінних під увагу.

Ми маємо більше після цього 20 питань з відповідями давати ліки кішкам тут, швидше за все, допомогти вам зберегти вашу кішку в безпеці і лікувальні.

+266
Hassan Mokdad 15 вер. 2013 р., 12:52:02

Ні, ви не повинні якщо ви бачите ознаки рідкий стілець!

Подібно людям, кішки можуть бути непереносимість лактози. У той час як деякі кішки, здається, досить добре впорався з молока, у багатьох діарея від нього. Деякі кішки можуть також отримати розлад шлунка або він може навіть викликати блювоту.

Від докторів стаття:

Більшість з нас, напевно, враховуючи наші кішки трохи молока і ніколи не помічав проблем. Це тому, що деякі кішки переносять молоко тільки нормально, Вінн повідомляє WebMD.

Як ви можете сказати? Спробуйте запропонувати вашій кішці столову ложку або дві молока. Якщо ви не бачите симптомів протягом дня, є хороші шанси, ваша кішка буде робити добре з молоком, як випадкове задоволення.

Тим не менше, більшість ветеринарів не рекомендують його. Кішкам не потрібно молоко, і потенційні проблеми переважують потенційні вигоди.

Пам'ятайте, що лікує всіх видів, таких як тунець, м'ясо, сир, або інші "люди харчовими продуктами" -- повинен становити не більше 5% до 10% раціону вашої кішки. Інші калорії вашої кішки повинна виходити від високоякісний, поживний, повноцінний корм для кішок.

Зверніть увагу, що деякі кішки, мабуть, не мають проблем з переварюванням молока, навіть будучи дорослим. Є припущення , що це може бути еволюційний відповідь на внутрішні відносини між кішками і людьми, за людину розведенням корів як джерело їжі:

Однак на ранньому етапі одомашнення овець, велику рогату худобу та кіз, люди цінували молоко цих тварин як дуже цінний харчовий ресурс. Цікаво, як люди почали використовувати молочні продукти в свій раціон, відібраних для тих людей, у яких виробництво лактази зберігається в зрілому віці, що дало їм перевагу над тими, хто не може засвоювати лактозу, але замість цього стало погано від вживання молока. Лактази наполегливість гена. Ті індивіди, у яких ген, що виразилося були здоровішими і довговічніше через чудового харчування, отримані з молока. Вони були більш схильні мати більше дітей, і тому лактази збереження Джин пройшов і поширився. Збереження лактази найбільш поширений у людей європейського походження, тому що дуже рано в цей період, худоба поширився з людьми з "Родючого Півмісяця" в Європу з розширенням неоліту. Мутація гена, що дозволяє виробництво лактази в зрілому віці, спочатку сталося на території сьогоднішньої Австрії і голодний, і став поширювати 7500 років тому звідти, по всій Європі, особливо північної Європи.

По своїй природі, кішки залучають продукти, багаті білком і жиром з тваринного джерела. 9000 років тому, молоко і молочні продукти просто б привернув їх увагу так сильно, як ці продукти роблять сьогодні. Тисячі років тому люди, швидше за все, з захопленням в отриманні тваринного любов'ю, пропонуючи йому їжу точно так само, як ми робимо сьогодні. На яку іншим способом може одомашнення відбулося? Кішки можуть бути піддані молоком і молочними продуктами як їду повз їх дитинстві майже так само довго, як люди. Існує можливість, що деякі кішки володіють розвиненим лактази наполегливість аналогічним чином, що люди мають. У самому справі, є деякі сильні натяки серед тих, хто вивчає еволюцію, що домашні кішки , особливо європейського походження, мають. Таку пропозицію було повторено, наприклад, Джеррі Койн А., доктор технічних наук, професор кафедри екології і еволюції Чиказького університету в записи в своєму блозі.

+262
Bosko55555 21 лют. 2012 р., 23:03:45

Я зараз Бетта на рік (його звуть Джої) не знаю, скільки йому років. За останні кілька тижнів його колір зникає від темно-синього до майже Аль білий. Він ховається в нижній частині бака під кулька моху. Я повинен заохочувати його, щоб вийти для їжі, і тоді він спливає на поверхню. Він з усіх сил намагається плисти назад вниз знов до його схованки, але він це робить. Він тільки близько 5% активних, як він буде використовуватися. Він не має загальні симптоми хвороби, або.

+218
soliton 8 лист. 2014 р., 07:56:10

Іноді одна риба вмирає без всякої видимої хвороби. У попередні акваріуми я завжди хотів би видалити їх як можна швидше.

Тепер мій акваріум трохи більше, і я декому лінь прибрати ці трупи: вони до глибокої, або в спині, або частково з'їдені. Тому я вирішив залишити трохи, і вони, як правило, зникають на кілька днів.

Є питання безпеки, що робити? Інші риби гинуть, якщо вони їдять мертву рибу? Вони будуть розвивати якусь божевільну хвороба риб ?

Іноді, після того як ви встановили акваріум, все працює як треба, риба може померти просто тому, що вони старіють, або мають більш короткий термін служби через його стану, перш ніж продати вам, або тому, що деякі інші риби побився з ним.

Якщо померла тільки одна риба, без білих / чорних плям, жодних ознак грибка або паразитів, без зміни в зябрах, я зазвичай виключаю захворювань екологічних проблем.

+208
winter 17 лип. 2017 р., 14:59:40

Я думаю, що це більш ймовірно, що переміщення живого об'єкта буде великим стресом для кота, хоча там повинні бути й інші речі, про ситуації ви могли б також розглянути.

Кішки, як правило, не занадто прив'язуватись до людей, вони стають явно зажурилися в їх відсутність, на відміну від собак. Однак, кішка обов'язково пропустити знайомство їх особистості та їх життя. Але її кішки рутинну будуть втрачені незалежно від того, як ваші бабусі рутинну безсумнівно будуть зруйновані шляхом його перекладу в будинок престарілих, і гірше, в будинку престарілих ситуації, там будуть чужі галасливий і виходить, що більшість котів не впоратися. Між тим, той факт, що кіт вуличний кіт означає, що він, напевно, вже звикла до неї не бути, де це все час.

Звичайно, кішки приходять у велике розмаїття, так що це може бути так, що кішка надзвичайно прив'язаний до неї, і так це може зробити більше сенсу. Зрештою, це до вас, щоб оцінити, якщо кішка отримує незвично напружена із-за відсутності свого чоловіка.

Однак, я думаю, є інші речі, щоб розглянути. Що ваша бабуся хоче дуже багато питань. Вона хоче зберегти свого вихованця? Втрачаючи свою самостійність, це звичайно дуже важко, і особливо заповітні речі або улюблених домашніх тварин допомагає полегшити дуже складна ситуація.

Нарешті, я хотів би розглянути й інші фактори, в даній конкретній ситуації, типу того, кіт був дворовий кіт на фермі. Якби було дозволено на відкритому повітрі в Міському районі, я б дуже хвилювалася, було б збила машина. Тому рухомий кіт може бути питання безпеки кішки. Що стосується альтернативи, що робить його домашнім котом, що б іншим порушення її звичайною, і, як наслідок, і ще одне джерело стресу. Багато кішки не дуже добре відрегулювати з відкритим кішку критий кішки так само, іноді навіть з'являються проблеми з поведінкою з-за нудьги.

+153
jgt 17 груд. 2011 р., 03:13:56

Я не прошу рекомендацій з питань охорони здоров'я, як я вже ветеринара після цього протягом багатьох років, щоб переконатися, що це не респіраторної, але це більше підійде він природної історії тварин" питання.

У мене Редфут черепаха, яка прагне зробити підглядання або свистячий звук, коли вона дихає, особливо коли вона "щаслива" (я сприймаю її, щоб насолодитися, коли люди навколо, як вона хоче, щоб її годували). Це звичайна поведінка для черепах взагалі виставляти? Це якась виклику використовується для сигналу достаток або навіть тривогу?

+150
ixekon 21 серп. 2017 р., 01:47:17

Час від часу, і в якому-мабуть, абсолютно випадкові проміжки часу, не пов'язаної безпосередньо з якимись подіями, моя собака вирішує сама рік в лайно інших собак, коли я беру його на прогулянку.

Є конкретна причина для собак для цього?
Крім того, (і крім того, що просто тягніть його за поводок, коли я бачу, що це станеться) чи є спосіб уникнути такої поведінки? Я задати це друге питання, тому що я поняття не маю, який інстинкт веде собаку для цього.

+129
Slasher 12 лист. 2012 р., 22:58:42

Ймовірно, максимально безпечним і здоровим, як це буде для вас.

І це, ймовірно, також зробити його щасливим, але не більш щасливий, ніж з іншим ставитися до вас, дайте йому. Так що моя порада: йдіть в зоомагазин і купіть справжню собаку лікувати. Немов велику кістку або щось подібне. Принаймні, буде більш здоровим і придатним для собаки.

+42
ViolaSue 22 вер. 2016 р., 09:41:22

Є багато хороших статей про входження, симптоми і лікування ІВД онлайн, Google ідіопатичний вестибулярний хвороби". Я просто зіткнувся з нею в перший раз з моїм 14-річним золотом, і це було дійсно страшно. На щастя, вона поліпшується. З схвалення мого ветеринара, я даю їй пігулки від заколисування, 1мг/фунт її ваги, два рази в день, і це було дуже корисно. Мій ветеринар теж зробив їй укол проти нудоти при появі перших симптомів, але Драмамін було досить, щоб керувати будь-залишковий нудота, а також має ефект "виключення" вестибулярної системи, яка має проблеми з рухом і балансом. (див. Vetinfo.com). Я планую тримати її на Драмамін, поки її рівень. Я також поширював килимки для йоги на будь-рівна підлога для її тяги і що добре працює і є низька вартість рішення. Це також, здається, допомагає з очей-нога посилання, яка справила вплив і допомогла з її небажанням ходити на ці поверхні. Нарешті, я читав, що їй потрібно перенавчатися тримати рівновагу і вони роблять це через їхні ноги, тому я вигулюю її протягом кількох коротких прогулянок в день на різних поверхнях і среднепересеченной місцевості, що, здається, прискорюючи її відновлення. Сподіваюся, що це допомагає!

+18
Calvert Pfannenstiel 20 черв. 2019 р., 05:44:42

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil