Купуючи цуценя в туалет на вулицю?

Отже, читаю знову... це питання і там були деякі дійсно гарні поради тут, однак... мій 3 місячний шелті просто не вийти на вулицю в першу чергу...

Він паперу тренувався всередині, і в той же день у нього хтось зайшов до нього, щоб доглядати за ним, щоб його випустили в сад і т. д. Наша мета полягає в тому, щоб дати йому частування, коли він туалети на вулицю - в цей момент я не клопотався про те, куди в моєму саду він туалети так довго, як це в мій город, однак він перестав в туалет на вулицю і чекає, щоб зайти всередину знову. Він в туалет на вулицю, і отримав би багато метушні і т. д. Для цього. Він має щодня 20 хвилин ходьби - з хорошою 20-хвилинну перерву в середині, де ми сидимо, і він може обнюхати і відпочити - але він не в туалет ходить, навіть коли ми гуляємо з подругою та її собакою йде.

Нещодавно ми провели 4 години з одним, в саду, на прогулянці і т. д., І він провів свій сечовий міхур протягом всього часу і тільки пішов, коли ми повернулися додому, який здається неймовірним подвигом для 3-місячного щеняти невеликий породи...

Те, що ми робимо... що коли він починає ходити в туалет всередині, ми відкриємо задні двері і перемістіть його в якійсь газеті зовні (це пов'язано з тим, як мій закони туалет навчали своїх шелті), але потім він просто замовкає і не продовжувати, поки його не пустять. Часто він туалет всередині, а потім сісти на задню двері і попроситися вийти, що це неправильно!

Що ми можемо зробити, щоб поліпшити цю ситуацію? Буде рухати його на вулицю зрештою, натиснути, якщо ми використовуємо ставитися до навчання, і як він стає більше підбадьорити його обмивання?

Оновлення беручи Cedrics рада, що ми грали в м'яч в саду за 10 хвилин і отримали наш перший відкритий крихта в три тижні. Дозволить дуже винагороджені!

+598
Charlotte Hoppus 10 груд. 2018 р., 14:04:14
38 відповідей

Я в 8 тижнів німецька вівчарка. Ми його майже 2 тижні.

Ми годуємо його сумішшю з сирого м'яса/органів і сушені великих порід щеня корм.

Він дуже доброзичливий і ввічливий, і набирає розмір/вага приблизно 1 кг/тиждень.

Питання в тому, що з дієтою він не дуже лікує. Я пробувала кілька різних видів, але він або не голодний, або вони недостатньо смачні для нього захопитися. Він навіть не їсть їх.

Всякий раз, коли я беру його в сад, він звик ходити в одне місце і робить свою справу, я тоді кричати його і сильно хвалити його. Це отримує його порушували, але я його не лікує, щоб зміцнити це.

Я відчуваю, що це частково із-за цього, що він все ще пісяє в приміщенні і немає ніякого попередження, що він збирається зробити це.

Будь-які поради, як це мій перший щеня з повноліття.

Спасибі.

+976
Noxcyde 03 февр. '09 в 4:24

Кішки повинні зберігатися в приміщенні або біля зовнішньої кішки ручка , щоб тримати його і дикої природи безпечно.

Кішки роблять багато видів птахів, ящірок і деякі черепахи вимирають. Ви також будете мати ризик заблукати (мікрочіп допоможе, якщо він буде визнаний хтось інший) або убитий більш великі хижаки (лисиці, орли, койоти і т. д.). і транспортних засобів.

Якщо ви вирішили повідку вашу кішку, будьте впевнені, він перебуває під наглядом у всі часи. Якщо хижак знаходиться поруч, він не зможе втекти. У нас було кілька кішок, вам налетіли на яструбів в районі.

Я буду також додати, що якщо ви вирішили випусти його, будь ласка, він повністю щеплений FVRCP, лейкемії і сказу, а також дає йому щомісячний блошиний + dewormer, який буде охоплювати стрічкові черв'яки (а також інші, але не всі анти-паразитних лікувати стрічки).

+922
Jitendra Ahuja 1 бер. 2016 р., 21:39:50
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На початку цього року у мене було чотири кішки (3 років м 9yrs Ф 15yrs М, 18-ти Ф.) Я взяв наймолодший кіт, коли йому було 7 місяців, решта були зі мною з тих пір їх не отримали широкого розповсюдження. Молодший звикав до сім'ї, він починає розуміти, що старші кішки не завжди (...ладно, коли-небудь) хочу боротися разом і грати з ним, кожен мав своє місце в ієрархії, всі чотири кішки будуть спати на моєму ліжку вночі.

В лютому 2014 року, середні дві кішки сильно захворів і довелося приспати. Я залишився зі старшої та молодшої. Було трохи пригнічений поведінка за раптової втрати, але нічого руйнівного. Старший не їв аж за кілька днів, і тепер вона віддає перевагу годувати 3-4 рази в день, дробове харчування.

Молодший спить на моєму ліжку кожну ніч, але старша ніколи не піду туди більше ні за винятком нетривалого часу протягом дня. (Вона може встати самостійно - є кілька коробок, що вона та інші кішки, використовувані для сходів, протягом останніх трьох років.) Коли я беру її на руки і сідаю на ліжку і дати їй ласощі, вона їсть ласощі...і стрибає вниз з ліжка. Є що-небудь, що я можу зробити, щоб дати їй зрозуміти, що вона, безумовно, все ще вітати? Я не думаю, що вона занадто багато років залишилося в ній, і я сумую за нею вранці. (Вона прийде і сяде поруч зі мною, коли я працюю за комп'ютером, тому вона не повністю уникає мене.)

+909
middleagedgeezer 10 квіт. 2016 р., 16:53:58

Ваш бігль підлітків. З мого досвіду, молоді собаки починають "осісти" близько півтора-двох років. (Звичайно, існує великий розкид в це "правило" між породами і навіть в межах породи.)

Я пропоную вам, може бути, близько півроку користуватися більш зрілі і менш руйнівний тварина.

Мій худобу келпі має чудовий характер, але був справжнім негідником, коли він був молодий. Насправді його поведінка почали заспокоюватись, коли йому було близько півтора років і він був набагато більш чуйним і менш пустотливий компаньйон коли йому було два роки.

Також - Подивися на світлу сторону - ваша бігль жує свої іграшки, а не вашу меблі або взуття або одяг або постільну білизну...

Мій скромний рада:

 • будьте терплячі протягом наступних шести місяців і дозволить вашій бігль, щоб насолодитися її підлітковому віці (так як вона обмежує її деструктивна поведінка її іграшки); і
 • будьте вдячні, що ваш бігль направляючи її енергію в її іграшки, а не що-небудь ще у вашому домі.

Я також направити до вас моя відповідь на запитання про міцний жувати іграшки...

Ротвейлер - потрібен міцний жувальна іграшка або м'яч, відчайдушного господаря :)

і

моя відповідь.

Сподіваюся, що це допомагає.

+908
lemoce 3 трав. 2011 р., 22:58:13

У мене було два кошеняти з самого раннього віку 6-8 тижнів. Я пропоную м'яким переконанням. Переконайтеся, що він має любов, підтримку від вас. Не силу любові, протягнути руку повільно нехай запах вас. М'яко погладити його за вухами.

Отримати іграшки, які будуть стимулювати його, щоб грати.... Не хвилюйтеся, він буде. Просто наполегливість. Мої кошенята вже стільки іграшок, м'які кульки, мишей, рядки, іграшки на ниточках, картонні коробки, серветки. Вони не можуть протистояти зміну. Ввести софтбол, або на мотузочці іграшку. Швидкі рухи на землі з іграшками, робить його цікавим. Це буде весело для нього і довіри, дружби і любові. Я проводжу багато часу з ними. Безперервного відтворення, час прийому їжі і сну.

Коли вони вперше прийшли до мене, я також залишив лікує малюнком на моєму поверсі (дивіться, куди наступаєте). Було дивно бачити хвилювання від них, відкриваючи їх. Привести шаблон до вас. Останні частування для вас. Поступово близької відстані, це підвищує впевненість у собі Кітті.

Багато також має відношення до їхньої особистості й місце в будинку. Мій старшенький приємний, люблячий, дуже ласкавий і допитливий. Молодший-боязкий, нервовий, але слід за мною як тінь. Особистості роблять величезну різницю.

Бути ніжним, люблячим, але більше всіх бути терплячими.часто їм потрібно знайти своїх ногах, все нове, тому вони просто лякають. Вони того варті. Удачі

+864
CodeButcher 29 черв. 2013 р., 03:02:28

Годівля коней, кілька скибочок хліба з родзинками як лікувати не шкідливо для них, адже там, здається, деякі докази того, що родзинки добре для коней, так як вони можуть бути добре для людей, з їх антиоксидантними властивостями.

Ключ з будь-лікує, модерація, так що в основі кінської дієти складається з збалансованої і живильної дієти. Надлишок лікує не збалансовані. Зауваж кіньми стільки, було б позитивно примхливий і, мабуть, недбалий, щоб спробувати нагодувати коня зайву лікує.

Деякі коні власники дбають про годівлю коней родзинками, тому що вони були показані, щоб бути токсичними для собак та деяких інших домашніх тварин, однак це не відноситься до коней. Родзинки цілком прийнятно ласощі для коня так довго, як вони годують їх у кількостях менше 1-2 кг

Природно здорову кінь лікує Кеті Shoultz обговорює фрукти, які є безпечними для коней, а також стверджує, що родзинки безпечні для коней.

Цей відповідь описує , що годували хлібом коней в невеликих кількостях (в якості частування) не шкідливо. Так що я буду вирішувати султана/ізюм частину хліба.

+863
Chinenye Anekwe 3 трав. 2011 р., 09:43:39

Я постараюся дати якусь відповідь, принаймні, частини вашого запитання.

Всіх тварин кішок коротка пам'ять час, напевно, краще тоді пам'ять часу слонів, (це якщо йти трохи далеко, але у кішок дуже хороша пам'ять). http://pets.thenest.com/cats-longterm-memory-8646.html

Кішки можуть отримати маразматик, коли вони старіють, але 7років старий кіт нормально не маразматик.

Кішки не нормально мати психічні зриви або зійти з розуму, але я бачив кошеня, який, я вірю, насправді був mentaly погано, я піклуватися про моєї сестри кішка під час її відпуску цієї кішки народилися кошенята близько 2 місяців до цього (моєї сестри кішка була моєї кішки брата як жінка). Проблема була дуже важко і для дорослих кішок. https://www.vetinfo.com/signs-mentally-ill-cat.html

http://www.petplace.com/article/cats/behavior-training/behavior-problems/crazy-cats-can-cats-be-mentally-ill

Якщо відбулися якісь зміни в навколишньому середовищі я не можу пояснити, чому ваші кішки не ладнають.

Кішка, яка не дуже добре може іноді агресивна але нормальна справа, що кішка хоче, щоб його залишили в спокої.

Кішки можуть впадати в депресію, якщо їх господар помре (я бачив це, коли моя мати померла і я залишився, щоб піклуватися про кішка) Кішки можуть впасти в депресію, якщо їх кішка вмирає друг (я бачив це, коли моя стара кішка померла, а я залишився з котом, який я отримав від мого тепер покійної матері). Все це відбулося протягом двох років.

Зберігаючи розділеними кішки не вирішить проблему в довгостроковій перспективі, як ви знаєте.

Шкода, що не зміг допомогти вам з проблемою

+827
Marek Szukalski 8 квіт. 2019 р., 11:39:34

Я б обмежити споживання китового м'яса з-за можливого забруднення китів загинули в Норвегії, за даними японських досліджень. Вони випробувані для хлорорганічних пестицидів (альдрин і дильдрин) і бактеріального обсіменіння (не зазначено). Як дильдрин і Олдрін були заборонені. Дильдрин залишається в організмі на довгий час, якщо його проковтнути, і Олдрін перетворюється в дильдрин. Так що це легко побачити, де тварини вище у харчовому ланцюгу (такі як акули і риби-їдять кити) будуть зосереджені дильдрин, як він їсть забруднені тварини. Минке іноді їдять дрібних риб і ракоподібних, які харчуються іншого морського життя. Ртуть також може стати зосереджена в океані тварини з такий же ефект, хоча це більше концентрується в печінці.

Старі японські дослідження вважає споживання м'яса кита .1 грамів на людину в день, як низьке споживання, і, ймовірно, низький ризик ртуті та хлорорганічних. Вам доведеться конвертувати розмір вашої кішки і скоротити, але 50г на тиждень, здається, на високому кінці.

Якщо ви будете продовжувати годувати китове м'ясо, не субпродукти і хвости, які мають більше жиру, і робити це рідше або в менших кількостях.

Джерела: https://eia-international.org/wp-content/uploads/Recent-Cases-of-Violation-of-the-Food-Sanitation-Laws-Whale-Meat-.pdf (пестициди і бактеріальні забруднення) https://www.atsdr.cdc.gov/phs/phs.asp?id=315&tid=56 (ризиків для здоров'я конкретних хлорорганічних пестицидів) http://palumbi.stanford.edu/manuscripts/Simmonds%20et%20al%202002.pdf (споживання китового м'яса)

+775
nisht 1 бер. 2018 р., 10:00:44
Поведінка тварин, у тому числі соціальне взаємодія з людьми або іншими тваринами.
+759
Ajulo Mayowa 12 лип. 2018 р., 07:11:04

У нас молода самка гімалайського кота (два роки, стерилізована). У нас є інші кішки будинку. 6 місяців тому вона стала мочитися скрізь, але вона завжди паскудить в літровій коробці.

Ходили до ветеринара: негативні ІМП.

Ізолювали її в розділі будинку, де вона-єдина кішка, і в неї своя літрова коробка. Жодних результатів. Вона 100% пісяє відразу за літрову коробку, але використовує його, щоб покакати в 100% випадків. Ми змінили літра коробка піску брендів кілька разів. Нічого не міняє це.

Ми всі в розпачі. Що ми можемо зробити? Вона буквально руйнує наш дім і ми не знаємо, що робити. ми не хочемо позбавитися від неї, але у нас абсолютно немає ідей.

+753
Andrew Novinger 17 вер. 2016 р., 19:02:11

У мене є акваріум з 5 см (+- 2) рок-н-керамзит субстрат. Я перу його кожні 6 місяців, щоб видалити деякі з водоростей і так далі, що там осідає. Таким чином, вода стає трохи каламутна, а близько 6 годин фільтр піклується про неї.

Я цікаво, якщо є який-небудь необхідності для очищення субстрату взагалі. Я повинен залишити його в спокої, всі ці бактерії, водорості, риби, корми і так далі? Мій поточний метод очищення достатньо або я повинен очистити його іншим способом (наприклад, за допомогою сифона)?

+746
Bhavesh Agarwal 21 квіт. 2011 р., 14:34:50

Хороша нитка на БТР, на якій породі лісі безпечно.

http://www.aquaticplantcentral.com/forumapc/aquascaping/66154-wood-choice-planted-tank.html

+741
Riccardo Marotti 23 жовт. 2019 р., 01:59:30

Погода тут настільки спекотно близько 92 градусів за Фаренгейтом .Мій кролику дуже швидко.. БТ він їсть ну НД його абсорбції непогано.. БТ він дихає дуже швидко, цілий день.. так що мені робити з ним, щоб змусити його relazed? Він повинен щодня приймати ванну? Будь ласка, допоможіть мені його терміново!

+707
Danial Esmaeili 5 серп. 2017 р., 03:09:12

У мене з'явився перший щеня, Newfypoo (Ньюфаундленд + пудель), він становить 8,5 тижнів від народження і вагою 10 кг - це нормальний, здоровий вагу?

Я знайшов цей вагу , але я хотів би почути безпосередньо від поточного Newfypoo власників.

+614
codeScriber 26 лип. 2014 р., 13:54:34

Мені здається, ти вже хороший старт з актуальних широкопрофільною лікування і окурівая свій будинок. Я не впевнений, що "пестицидів-безкоштовно все-в-одному Флі спрей" ви використовуєте це насправді так роблю, але я не пробував це сам.

Як motosubatsu зазначає, мийте кішку з шампунь від бліх може допомогти. Оскільки ви кажете, що ви будете приймати ваш кіт у будь-якому випадку звернутися до ветеринара, я б порекомендував з проханням призначити відповідний лікувальний шампунь, а не вдаватися до більш-позабіржовому продукти сумнівної ефективності.

Також зверніть увагу, що миття вашої кішки протягом кількох днів після застосування актуальних анти-блошиний лікування, як фронтовий / широкопрофільною не рекомендується, оскільки це може знизити ефективність лікування. Наприклад, EPAR для широкопрофільною каже:

Немає даних про вплив купання/миття голови на ефективність ветеринарного лікарського препарату кішки доступний. Однак, короткочасний контакт тварини з водою на один-два рази в місяця після заяви навряд чи суттєво знизить його ефективність. В якості запобіжного заходу, це не рекомендується купати тварин протягом 2 днів після місцевого лікування.

Зверніть увагу, що купання кішок (так само, як їх годувати таблетками і робити їм нічого іншого вони робити не люблять) - це гра майстерності. Ваш ветеринар може показати вам правильну техніку, тому вам не доведеться вчитися методом проб і помилок. Звичайно, особистість кішка теж має значення: Деякі кішки цілком терпимі час купалися, треті в буквальному сенсі битися з тобою зубами і кігтями.

(Те, що працювало, коли я повинен був вимити мої власні Сибірського сидів він у раковині у ванній і тримала його там з моєї лівої руки вказівним і великим пальцем м'яко, але твердо навколо його шиї, а через праву руку, купати його в теплій воді з-під крана. Переконайтеся, що вода дійсно дуже тепла і приємна, ніхто не любить холодний душ, кішок менше всього. І що б ви не робили, не роблять помилку, приймаючи свою сорочку, щоб зберегти його від промокання. Повір мені, мокра сорочка набагато краще мати переляканий і сердитий кіт сходження свій шлях прямо по голій шкірі на спині. Оуч. Принаймні, я ніколи не пробував , що техніку двічі.)


Інший варіант розглянути питання буде врівноважувати волосся вашої кішки (або, можливо, краще, мати професійний Pet грумер зробить це). Не на всьому шляху вниз до шкіри, розум ви, але достатньо для того, щоб решту волосся легше чистити.

Оскільки ви кажете, що лікування ви вже подали працюємо для короткошерстих кішок, але не для довгошерстих одне тимчасово роблячи довгошерста шерсть у кішки коротка, здавалося б, розумний підхід, щоб спробувати. Особливо якщо, як ви кажете, ваша кішка "не шліфований". Довгошерсті кішки дійсно повинні мати свої волосся регулярно обробляють , щоб зберегти його чистим і вільним від зв'язок, у будь-якому випадку. Якщо у вас не так, то це через роздратування, викликаного блохами або з інших причин, обрізання волосся може бути варто задуматися.

Знову ж таки, звичайно, я пропоную говорити з вашим ветеринаром про всі варіанти ви розглядаєте в першу чергу.


Що стосується вашого зауваження про "нервових тиків і примхливим поведінкою", що дійсно може бути побічним ефектом від широкопрофільною лікування, особливо якщо кішка примудрилася лизнути (і, отже, поглинати) частину продукту від його волосся. У широкопрофільною EPAR, вказаною вище, в розділі 4.5 ("особливі заходи безпеки"; Курсив мій):

Важливо для застосування ветеринарного лікарського препарату на ділянку шкіри, де кішка не може слизывай: на шиї, між плечей. Уникати тварин лижуть одне одного наступним лікування.

Пероральний прийом ветеринарного лікарського препарату було на рідкість блювання, гіпер-салівація та/або транзиторні неврологічні симптоми, такі як атаксія, дезорієнтація, апатія і розширення зіниці в безпеці досліджень. М'язовий тремор не надходило у дуже рідкісних випадках, засновані на посаду маркетинг досвід забезпечення безпеки. Ці ознаки зазвичай вирішують спонтанно протягом 24 годин. У дуже рідкісних випадках, симптоматичне лікування може бути вимагається.

Що, звичайно, здається, щоб відповідати симптоми, які ви спостерігали. У той час як найбільш важливим способом, щоб уникнути цих симптомів-зробити все можливе, щоб зберегти ваші кішки лизали фронту / широкопрофільною свої власні або один одного хутром, ви також можете попросити вашого ветеринара, щоб спробувати виписування рецептів на них та деякі інші анти-блошиний лікування, що може бути краще переноситься. Різні препарати мають різні побічні ефекти, і як і люди, деякі кішки можуть бути більш чутливі до деяких препаратів, ніж інші.

З іншого боку, якщо ви не можете знайти будь-яке інше лікування, яке є одночасно ефективною і вільною від побічних ефектів, ви можете просто зважити шкоду від побічних ефектів від шкоди, яка дозволяє бліх зараження зберігається. Ніхто не любить бачити свого вихованця страждати ніяких поганих ефектів від медикаментозного лікування, але страждає від бліх або інших паразитів не подобається, або. Як з медициною для людей, це не зовсім питання, чи існують побічних ефектів, але є побічні ефекти гірше, ніж хвороба препарат лікує.


Ви також повинні переконатися, що ваш кіт не повертався з бліх від вашого будинку. Блошиний бомби і пастки-це хороший старт, як регулярно пилососити ваш будинок. (Не забудьте вийняти вакуумні пакети регулярно, теж, щоб не дозволити їм діяти як блоха біоресурсів.) Я також регулярно рекомендують мити (не просто розпилювати) будь-якого одягу і постільних речей, які можуть Харбор блошині яйця і личинки. Пральна машина, особливо якщо воно супроводжується сушіння, повинні зробити хорошу роботу вбити бліх і їх яйця.

На блошиному наука місцем у мене пов'язано вище, також рекомендує використовувати регулятор росту комах спрей або фумігації товару, який повинен запобігти будь-які залишилися блошині яйця і личинки у вашому будинку від дозрівання на дорослих бліх, і, таким чином, забезпечує тривалий захист від зараження знову.

Pyriproxyfen на основі ігор продукти можуть також використовуватися для підлогових бліх, Якщо ви підозрюєте, що ваші кішки збирання бліх з вашого двору. Як правило, ви хочете, щоб цілі лікування будь-яких затінених місць, наприклад, під вашим ганком, що ваші кішки люблять ховатися. Звичайно, якщо ваші кішки широко бродять, ви не можете бути в змозі ефективно обробити всі місця, де вони можуть бути збирання бліх.

На тривалий термін блошиний управління ви можете хотіти розглянути встановлення осушувача у вашому домі. Блох потрібна тепле і вологе середовище, щоб вирости й вижити, і нижче 50% відносної вологості, їх яйця і личинки висохне і помре. На жаль, вони люблять ховатися в таких місцях, як всередині килими або постільну білизну, а під вашим котячу шерсть, де вологість вище. Ще, якщо ви можете тримати вологість у вашому будинку стабільно нижче 50%, що слід хоча б скоротити кількість місць, де блошині яйця і личинки можуть вижити.

+602
Ogheneneovie Ralph Otutu 21 квіт. 2012 р., 13:03:57
Черепах, що живуть на землі рептилій, тримали в якості домашніх тварин; на відміну від [тегу:черепашки] всі питання, що стосуються догляду за черепах тримають як домашніх улюбленців, у тому числі по догляду раковини, харчування, навколишнє середовище, поведінку і загальні питання здоров'я.
+592
jttout 30 трав. 2012 р., 19:39:21

Може unvacinated цуценя, які не пішли на вулицю грати з іншим нещепленим щеням ? Я тільки що отримав 2 місячного щеняти (нещепленої) я збиралася піти в будинок друзів, чиї собаки теж нещеплені обидва не стояло .

+517
hokts 13 січ. 2014 р., 00:42:57

Там не так багато, щоб зробити, щоб зберегти воду чистою зовні регулярно змінюючи її. Я взагалі міняти кожен день воду для моїх кішок.

З водоростями, хоча, якщо він зростає протягом дня, вам доведеться зробити деякі кроки для боротьби з нею і намагатися вбити його як можна більше.

 • Це може бути також просто, як хороший жорсткий скраб. Ви повинні отримати всі сліди водоростей, так що це ніяк не відростають. На жаль, це дійсно не займе багато водоростей, щоб вирости, і якщо ваша вода блюдо пластик, пластик є досить пористим, щоб зберегти дрібні шматочки водоростей захищені

 • Висушити його. Якщо ви використовуєте інший контейнер на кілька днів, і нехай з водоростями сидіти в сухому сонце. Сухість і тепло повинні допомогти вбити водорості. Це не завжди так, хоча, як водорості досить часто переходить в сплячий стан.

 • Відбілювач контейнер. Відбілювач повинен допомогти вбити досить ефективно водорості, але ви повинні бути дуже впевнені в тому, що ви очистити всі вибілили потім. Так як це контейнер, що ваша собака п'є з, останнє, що ви хочете для них, щоб ненароком не випити відбілювача води.

Для запобігання росту водоростей в майбутньому, переконавшись, що вода не в якійсь сонячне світло буде найбільшою допомогою. Пряме сонячне світло не тільки сприяє зростанню водоростей, але і прискорює його. Для підтримки води в тіні буде гальмувати різко в зростання, а також допоможе зберегти охолоджувач води протягом дня, так що це безпрограшний там.

Ви також можете хотіти розглядати отримати фонтан води. Ви можете отримати деякі досить великі для собак. Те, що вони зробити, це запустити воду через вугільний фільтр з невеликий насос, так що не тільки морські водорості мають складність зростає за рахунок рухомої води, але це також повинно відлякати більшість комах, які будуть залучені у воду. Будь-які комахи, які випадково потрапляють в потрапить у фільтр, який ви б просто міняти кожні пару днів. Я б просто переконайтеся, витратити трохи додаткових грошей на металевій фонтан, як я отримав перший пластиковий фонтан, і це було дійсно важко тримати в чистоті.

+509
ali hasan oglu 18 січ. 2019 р., 12:03:36

Я гордий батько двох 10-місячний бордер-коллі цуценят - Янтарна і духу, сестрою і братом відповідно.

Поки підготовка йде добре. Основні команди (сидіти, чекати, йти, стояти, п'яти, повзати, кругла, лапи і т. д. Навіть аж до "хреста" при прибутті на асфальті краю) працювати з першого разу. Деякі незначні повторно викликати проблеми, коли від свинцю, але це працювало.

Основне питання, яке ми маємо на даний момент полягає в тому, що коли відвідувачі приходять у наш дім або ми зустрічаємо людей, на прогулянки (у яких немає собак), їх безпосередня реакція, щоб перейти захлинаючись і спробувати отримати максимальну суму можливої уваги. Наслідком цього, принаймні в 9 випадках з 10, для духа, щоб попісяти скрізь - останнім часом Ембер почав теж так робити.

Я дуже хочу позбутися підстрибнувши поведінки. Він не агресивний в будь-якому випадку, і вони ніколи не гарчав і виявляв агресії ні в одному з попередніх 7 місяців вони були зі мною - але я знаю, що багато людей не хочуть собак стрибає вгору. Я включений у це і хочу, щоб вони залишилися сиділи з хвостами, як фізично можливо швидко виляє.

Випробувавши спускаю собак "сидіти" і "чекати", коли люди підходять на прогулянки або коли дзвонять у двері, це триває лише кілька секунд, перш ніж вони ігнорують всі команди від мене і взагалі підскочити. Я намагався змусити їх піддатися деякі смачні частування, але, наскільки вони люблять частування, як правило, для їх вигоди, вони не мають ніякого ефекту в даній ситуації. Я пробував тримати їх нашийники і фізично запобігаючи їх від стрибків (не використовуючи жодних агресивних сил, я можу додати) але це не практично, і я не думаю, що це правильний спосіб робити речі.

Я не так стурбований мочитися, як я відчуваю, це буде ще поліпшити свої стрибки збудження спадає.

Я хотів би знати, які прийоми інші використовували в такій ситуації, або якщо хтось може надати деякі поради, які можуть допомогти мені.

+487
Vinicius Policena 17 лип. 2012 р., 00:45:00

Питання про місця, де живуть домашні тварини, у тому числі житла, проектування і ремонт, утримання домашніх тварин у місцях, які обмежують доступ, або інші тварини з цих місць.

Питання конкретно про конструкції, що використовуються для забезпечення герметичності слід ставити на відповідному тезі, включаючи , (огорожа, стіни-структури, клітини), (зазвичай собаки), і (рептилії).

+469
fileexit 20 жовт. 2013 р., 05:26:04

Це залежить від конфігурації будинку. Моя сестра колись жила на другому поверсі і її двері зовнішня (вона піднялася по сходах, а потім увійшли в хату). Подібній ситуації міг би працювати (особливо якщо є екран або чорний хід, тому ви можете залишити важку вхідні двері відкритої).

Якщо немає ніякого шляху для кішки, щоб відкрити ваші двері або вікно, то швидше за все-ні.

+431
lassombra 16 лист. 2010 р., 13:32:39

Іноді мене іноді боязка Собака приходить з двору з особливою впевненістю, схоплюється поруч з нами, і ми просто нудить через неймовірно новий і бурхливо сморід, він виявив, і закотив в себе.

Я зроблю все можливе, щоб очистити місце, де він котився, як тільки я можу знайти його. Джерело смороду був що-небудь з:

 • його какашки
 • какашки інших собак
 • мертвих жаб або ящірок
 • мертвих черв'яків
 • смердючий площа газону, що може одного разу/жаби/ящірки/глисти какашки
 • таємниця джерела смороду

Він, як правило, роблять це або відразу після першого купання (потрібен другий, і принаймні один раз третій, купання), або якщо це було довгий час, так як для купання, який вказує, що це час для його першого купання.

Чому він так мучить нас?

+403
mk1107 8 бер. 2018 р., 18:57:16

Звичайно, основа будь-якого кролика в раціоні повинно бути сіно, але є деякі випадки, як вже говорилося, де їли грубу сіно не може бути варіантом для кролика, щоб поїсти.

Сіно необхідно для хорошого здоров'я кролика, забезпечуючи грубу їжу, яка знижує небезпеку грудок шерсті та інших засмічень. У кроликів травний тракт, які спеціально адаптовані, щоб зруйнувати волокнисту рослинність. Сіно містить клітковини, необхідної, щоб тримати їх травної системи здорових і рухомих.

Порушення травлення кролика циклу може викликати шлунково-кишкову (GI) стаз-стан, при якому вміст травного тракту стає компактною, і кролик і складності проходження маси через. Надаючи необмежений, свіжого сіна допомагає стримувати це серйозне, потенційно смертельне стан.

У цій статті, кроликів і гризунів догляд за зубами, дуже ретельно і обговорюються багато проблеми з зубами кролика, а також дозволяє ваш вихованець кролик, який мав стоматологічної роботу, щоб отримати необхідні поживні речовини і в кінцевому підсумку повернутися до своєї первісної раціон складається в основному з сіна:

Як і у всіх аспектах ветеринарної стоматології, діагноз-це перший крок до розуміння прогноз. План лікування повинен бути встановлений, виходячи з потреб кролика і рук. Ми повинні усунути болі і потреби в харчуванні цих тварин.

Багато з цих тварин потрібна допомога з початку їсть, однак дуже важливо, щоб там отримати назад до їжі дієти складаються з довгого стебла сіно зі свіжими овочами. Збалансоване харчування з нормальним пережовуванням може сприяти зносу зубів необхідний, щоб компенсувати постійний ріст зубів. Для кроликів не бажає або не може їсти сіно, травоїдна критична Формула догляду (продукти Стариці ПЕТ) може бути дуже корисно при переході на оптимальну дієту.

Кролів захворювання зубів слід періодично оцінювати сімейний ветеринар. Частоти, необхідні для професійного догляду на основі кролика порожнини рота. Деякі Кролики будуть вимагати дуже частою коригування прикусу, коли вони не хочуть або не можуть з'їсти оптимального раціону.

enter image description here

Післяопераційні дієти також може бути використаний для кроликів, які зазнали будь-якого типу операції (наприклад, видалення зубів, як уже говорилося вище), де він не може бути в змозі з'їсти сіно:

Якщо ваш кролик не страждати від ускладнень від хірургії, що змусить його перестати їсти, ви, можливо, буде потрібно годувати з рук в протягом декількох днів, щоб допомогти вам у шлунково-кишковий тракт у норму. Попросіть вашого ветеринара за порадою про те, що це необхідно. Продукти, зроблені спеціально для годування відновлення включають інтенсивної терапії (Стариці сіно компанію) і диву бути краще (улюблена американська закусочна).

Якщо ваш кролик не їсть сіно протягом більш тривалого періоду часу, важливо проконсультуватися з ветеринаром , щоб побачити, якщо будь - вітамін/доповнення волокна слід приділяти вашому вихованцеві під час процесу відновлення, щоб підтримувати гарне здоров'я.

+382
albert BIJU 13 січ. 2015 р., 16:44:13

Майже всі ссавці сприймають прямий зоровий контакт як загрозу або провокацію. Люди є дуже рідкісним винятком з цього правила, і це часто створює проблеми в спілкуванні з тваринами. Причини криються в еволюції:

 • Майже всіх хижаків очі на передній частині черепа, щоб мати краще просторовий зір. Вони зосереджують свою здобич обома очима прямо, перш ніж намагатися вбити його.
 • Майже у всіх травоїдних очі по обидва боки черепа, щоб побачити більше з навколишнього їх відразу. Вони фізично не можуть дивитися на тих, хто з обох очей, як хижак.
 • Люди-хижаки і дуже соціальний. Вони виражають емоції, в основному, з особою, так дивлячись прямо один на одного, це потрібно розуміти невербальне спілкування.

Цей основний сенс, коли дивився на це так глибоко вкорінилося в природі, що деякі тварини мають більше шансів на виживання, тому що візерунки, які нагадують очі на їх тілах. (Наприклад, плями на крилах метелика Павичеве око або на голову КОБР очковий)

Дивлячись ні на півдорозі розумна тварина прямо на очах протягом тривалого часу завжди викликають підозри, стрес, страх або спровокувати напад.

+349
magicaltx 10 черв. 2014 р., 17:11:00

Вони нудно!

У вас є які-небудь інші котячі іграшки навколо? Якщо ні, то вони грають з речами, тому що вони не мають нічого, щоб грати.

Коли їм набридне, і вони почнуть приносити вам маленькі подарунки - просто щоб показати, що вони люблять тебе - і прошу вас, щоб грати!

+347
Jacob Oscarson 12 лип. 2016 р., 12:21:20

Нещодавно я втратила 8-місячного кота. Я привів його у віці 1,5 місяців. Протягом кількох днів він був здатний розпізнавати своє ім'я. Зараз я купила 2 кошенят. Вони завжди тримаються і грають разом, як ніби вони створені один для одного. Вони прив'язані до нас, але вони поки не визнають їх імена.

Що я повинен зробити, щоб змусити їх відповідати на називати їх імена?

+301
Polhek 8 січ. 2020 р., 01:32:35

Дослідження в Університеті Квінсленда
За подання бурманских кішок з цукровим діабетом. Ренд та ін.:

Бурманские кішки були значно перепредставлены серед кішок з цукровим діабетом. Незалежно від породи, ризик розвитку цукрового діабету у популяції збільшується з віком.

Тобто, це, напевно, свідчить про його.

+297
Corina Robins 3 бер. 2010 р., 06:20:14

Це питання про домашніх тварин вкусила змія спільних європейських гадюка/гадюка (звичайна гадюка) https://en.wikipedia.org/wiki/Vipera_berus коли собака вкусила ця Змія, Собака повинна потрапити до ветеринара протягом 30 хвилин для лікування, оскільки це може бути смертельно небезпечним для собак.

Коли кішка отримує вкусила ця змія, зазвичай, не потрібно йти до ветеринара, якщо він отримує дуже хворого (анафілактичний шок) якщо це відбувається у вас мало часу, щоб врятувати кішку. Що зазвичай відбувається з кішкою, коли покусали це зона вкусив набухає багато кішки щось болить і лягає, щоб відпочити протягом 30 хвилин до двох годин в залежності від кількості отрути вводять, а потім набряк спаде і кішка повертається до нормального життя.

Велика собака може витримувати зміїної отрути, ніж крихітний кіт, чому це?.

Всі п'ять кішок в моєму житті були покусані гадюками деякі з них не раз і ніколи не мали яких-небудь з них до ветеринара для цього.Я дзвонила ветеринара в перший раз мого кота покусали, але вет сказав, що мені не треба йти туди, як кішки мають частковий імунітет до отрутою гадюки.

У мене тільки кішки, але мені цікаво, чому собаки мають більш сильну реакцію з отрутою гадюки, кожен рік є попередження в газетах, що робити, якщо ваша собака вкусила змія.

Просто щоб бути в безпеці завжди звертайтеся до ветеринара, якщо тварина вкусила змія.

+291
Alex Guth 10 бер. 2014 р., 20:18:47

Часом я так глибоко залучені в ігровий сесії, що, навіть коли кішка хоче зупинитися і відпочити я постійно підштовхуючи її на деякий час.

Також іноді, коли я відчуваю себе дуже нудно і моя кішка спить, я її будити для гри. Вона соромливо грає на хвилинку, перш ніж знову задрімав.

Я не хочу, щоб моя кішка мати погане здоров'я. Так що я все правильно роблю?

Редагувати:

Слід зазначити, що кішки не люблять людей, які жорстокі до кішок. На відміну від мене і моя мати-найближчі до неї.

Немає грати в іграшки. Тут у режимі гри ніжною боротьбі. Така ж, як між двома кошенятами.

Тут навіть ліжко мені на коліна і не будь-диван та крісло, як правило, працюю я і моя кішка спить у мене на колінах.

Взагалі розпорядком моя кішка їсть, п'є, пісяє і какає. Вона спить в інший час.

Вона навіть 1% не сутінкові. Вона прокинулася лише тоді, коли ми пильнуємо, спить з нами під ковдрою ночі і в глибокому сні на світанку, коли ми всі спимо.

Вона завжди на повідку. Причина в тому, інакше її життя у загрози.

Вона іноді виводили на прогулянку.

+283
yeovandass 18 трав. 2012 р., 12:59:48

Це, напевно, стрес.

У дикій природі кролики живуть у норах, якщо ви просто посадили її в клітку, вона буде напруженою, бо він, здається, теж схильні їй, і вона відчуває себе в пастці, нікуди бігти і ховатися.

Спробуйте створити штучну нору, що є значним і дозволяє їй сховатися.

+249
user3054 11 квіт. 2016 р., 21:59:46

Я б хвилювався, якщо б там були пестициди розпилюють на листя, в іншому випадку, якщо вони нетоксичні, і вони заводять справу, я не бачу, що вони можуть викликати закупорку кишечника, як довго, як щеня жує їх і не їж їх цілком. Якщо це дійсно турбує вас, розгрібати листя, стежити за їх рухами кишечника (частота і консистенція), і надати цуценята з деякими відповідними іграшками.

Я не ветеринар.

+192
Akut Luna 13 черв. 2013 р., 07:19:21

Не натовпу собаки. Нехай це прийде до вас, чи ні, так як він вважає за потрібне. Уникайте різких рухів і несподіваних звуків. Розглянемо сидячи на підлозі, на деякий час, або, принаймні, якщо стілець; стоячи люди виглядають більш загрозливими, ніж ті, хто знаходяться ближче до рівня очей. Якщо гладите собаку, простягнути руку, щоб бути спочатку понюхав, потім спробуйте потираючи груди під шию собаки, це дозволяє уникнути ненавмисного відправивши сильніше домінування сигнали перед псом вирішили, що тобі можна довіряти.

Іншими словами, підхід спочатку собака, як би ти підійшов до кішці...

+152
vanhelsing 1 бер. 2018 р., 23:34:19

У мене є гарне кількість кроликів навколо мого будинку, тому що я живу в лісі і моя собака отримала свій перший кролик в 11 років перебування тут, і вона знову намагалася, але не була задоволена з ним. Я завжди говорила, що як тільки вони отримують смак крові вони будуть робити це знову, але я не вірю в це, тому що я бачу кроликів у дворі з нею там лежать і їх просто стрибаючи навколо неї, так що я думаю, що це залежить від собаки і можливість. Я б сказав, що я не думаю, що ваша собака перетвориться на вбивцю кролика вони дійсно просто важко зловити.

+142
james haws 19 квіт. 2011 р., 03:34:36

Так, є породи собак, де це явно не потрібно (наприклад, їздові собаки) і може призвести до перегріву, якщо беруть участь у напруженій діяльності. Беручи до уваги, що у всіх собак є деякі ізоляційні властивості в більшій чи меншій мірі, так що ні один розмір підходить всім, ви згадали про деяких емпіричних правил, щоб розглянути1:

 1. Маленькі собаки мають менше саморозігрів двигуна, і може отримати вигоду з додаткової ізоляції светр. Ви зазначили чихуахуа як один з прикладів, але це може також включати ваше тер'єрів, пуделів і т. д.

 2. Старі та/або хворі собаки, як і люди, вони в меншій мірі здатні боротися з холодом в холодну погоду. Так, в цьому випадку, допомоги може зробити їх більш зручними.

 3. Тонка шерсть собак, які не мають такої ж ізоляції як і аналогічні, але більш багате опушений, собаки порівнянного розміру.

Коли? Ну... як тільки ви починаєте, які потребують зимове пальто, потім, якщо ваша собака підпадає під жодну з вище, ви, ймовірно, хочете подивитися на:

 1. Тремтячи

 2. Небажання виходити на вулицю, щоб робити бізнес

 3. Інші ознаки дискомфорту в холоди

 4. Сильний сніг (щоб зберегти його від них)

Просто майте на увазі діяльності вони збираються займатися. Якщо це важко, то розглянемо ризик перегріву. З нами відбувається, але ми можемо розпакувати наші пальто.

1Джерело та додаткова інформація за домашнє тварина.МД і Vetstreet

+82
yuliyasokolovskaya22 11 серп. 2017 р., 10:47:06

Ми новачки, але в підсумку купила досить великий (4 ноги) акваріум і є деякі питання про його встановлення.

ми турбуємося про те, що це рівень, як багато відео, кажуть це дуже важливо, і ми могли б зробити витоків, якщо ми не отримати це право. бак має вбудований піни на дні, але здається дуже тонкою, а також ви можете перевірити зазори між пінопластом і кабінету.

enter image description here

Це нормально/вирішуватиме сам колись там у воду (200 л) бак? Чи потрібно більше піни, щоб бути безпечним? Ми також помітили, що вода, здається, не повністю рівень, коли ми поклали близько 2 см води в баці, тому ми використовували набір з Алді під Кабінетом, що ми вважаємо, робить її більш рівною. Робить це, як показано на фото прийнятно або більше, щоб переконатися, наш кабінет є стабільним?

enter image description here enter image description here

Іншою проблемою є позиція як ми чули знову і знову, що ви не хочете, щоб прямі сонячні промені на свій танк або могли б у кінцевому підсумку з проблемами водоростей. Ми обмежені в тому, де ми можемо розмістити цей розмір бака, і є багато вікон і світла в наш дім. Ми думали, що в кутку, хоча поруч з вікном, яке має віконниці і скляні двері зі шторами було б ок, але дуже хочу отримати його прямо перед заправкою в бак і що робить його важко рухатися в іншому місці. це положення буде виконати вимогу "не вистачає прямих сонячних променів", або ми, ймовірно, є проблеми? enter image description here

заздалегідь спасибі за ваше терпіння і увагу!

+80
Dana Zgheir 17 лип. 2010 р., 16:27:18

Я б точно сказати, що це взаємне залицяння поведінку, і наші він, коли ми пестили їх протягом тривалого часу і вони отримують цілком "у неї", то вони не давайте прасувати без них відігратися. Хороший тест, кажуть ваша рука і пальці не ви не пестити їх, я підозрюю, що вони, можливо, нареченого теж, хоча це не використовується, щоб доглядати за ними.

Ще одна думка, яка приходить на розум, це як кішкам чистити свої обличчя/голови, де ми в основному погладити. Вони лижуть мити лапи самі, і поки ми не зробимо це, але тільки порівняно з ними, вони могли б додавати їх слиною пальці, так що ви можете мити їх, а не просто протерти. Але це дика ідея.

+51
user43829 5 лип. 2011 р., 21:53:10

Кішки, природно, низька жага їзди, і це важливо для них, щоб бути ситим вологий корм регулярно, щоб зменшити питому вагу (тобто концентрації) сечі. Це добре, що ви годуєте кішку з нетриманням проблем вологий корм (будь-якої марки/сорти, але бажано високий в м'ясо/білок) , ніж продовжувати годувати їх рецепт сухий корм.

Ліза А. Пірсон, ДВМ, говорить, зокрема кішок, які були діагностовані з кристалами в сечі

Завжди майте на увазі, що вода тече через систему сечовивідних шляхів є найбільш важливим фактором для підтримки його здоровим. Що сказав, будь Ласка, не робіть помилку, що так багато людей роблять, коли вони заявляють "але мій кіт п'є багато води!"

...

На жаль, багато з цих людей і їх ветеринари упустив момент води...Води...води і продовжують ставити кішка в небезпеці годування/призначення сухий корм дієта - в тому числі будь сухі рецепт дієти.

Дуже нелогічним для маркування будь-якої води-збіднений (читай: сухий) їжа як "сечовивідних шляхів дієта."

Взагалі кажучи, основні рекомендації дієта для середнього кота з проблемами сечовивідних шляхів є високим вмістом білка/низьким вмістом вуглеводів консерви страви з додаванням води.

Веб-сторінка дуже освітній, і я рекомендую його.


Рецепт дієти з високим вмістом крохмалю і клітковини порівняно з якістю їжі дієта з високим вмістом протеїну. Ця якість може зробити вашу кішку більш сприйнятливою до струвитных кристалів.

Крохмалю і клітковини в раціоні потенційно може стимулювати формування струвитных кристалів. Отже, зменшенні раціону вуглеводів бажано для запобігання утворення струвитных urolith. Крім того, чистий збиток в організмі солей кальцію, фосфору і магнію під час годування білкова дієта передбачає, що дієтичний включення нерозчинних волокон може збільшити вимоги macromineral кішок.

Я В J-Й Вет Лютого 2004;65(2):138-42. Оцінка впливу харчових вуглеводів на формування струвитных кристалів у сечі і баланс macromineral у клінічно нормальної кішки. Funaba М1, Утияма, Такахасі До Канеко М, Ямамото Год, Намикава До Iriki Т Хатано Р, Ейб М. Веб-Абстрактні


Рецепт дієти, як правило, мають менше білка, ніж якісний вологий корм дієта. Ця якість може зробити вашу кішку більш сприйнятливою до струвитных кристалів.

Наші результати показують, що порівняно з харчові добавки з хлористим амонієм nh4cl, багатої білками дієти краще як підкислювач сечі для запобігання утворення кристалів струвіту у клінічно нормальної кішки.

Я В J-Й Вет Серпня 2003;64(8):1059-64. Наслідки білкової дієти проти харчових добавок хлориду амонію на формування струвитных кристалів у сечі клінічно нормальні кішки. Funaba М1, Yamate Т, Hashida Р, Маки До Gotoh До Канеко М, Ямамото Год, Iriki Т, Хатано Р, Ейб М. Веб-Абстрактні


Підкислення сечі може зменшити ризик виникнення струвитных кристалів, але може збільшити ризик виникнення кристалів оксалату.

Маніпуляції рН сечі за допомогою дієтичних засобів виявився ефективним інструментом для управління і профілактики сечокам'яної хвороби струвитных; підкислення сечі, однак, може бути фактором ризику для кальцію оксалатный уролітіаз, що зараз відбувається з приблизно однаковою частотою у кішок. Прогнозування рН сечі, з дієтичних аналіз таким чином, стане цінним інструментом, але і значні додаткові дослідження потрібна перш ніж це може бути досягнуто з комерційними консерви. Із зростанням важливості типів urolith інші, ніж струвіту, Альтернативи для вимірювання pH сечі потрібні для оцінки критично ймовірно, корисно (або шкідливо) наслідки маніпуляція профіль поживних речовин. ...Останні спостереження показують, що рецидиву ознаки у кішок класифікується як ідіопатичний захворювання нижніх сечових шляхів може бути більш ніж у два рази, якщо порушені тварини ведуться на високому, ніж дієти з низьким вмістом вологи

Ж. Нутро. 1 грудня 1998 р. вип. 128 немає. 12 2753S-2757S ефект дієти на зниження захворювань сечовивідних шляхів у кішок. Пітер Дж. Марквелл, С. Тоні Баффингтон, і Бригіта Х. Е. Сміт Веб-Абстрактні


Кредит для кішки орієнтованих на пошук наукового дослідження.

+30
user36977 12 лип. 2010 р., 23:35:53

Так от за останні 2 тижні, вона тут дуже вологу погоду при відносній вологості повітря близько 90%.

Є також 2 інші речі, які відбуваються з останніх 2-х тижнів.

 • Кітті послід стає витрачається дуже швидко - в два рази швидше, як раніше. Сорі, здається вологою цілий день, і коли я совок, більше сміття стає зачерпнув кожен день.

 • Запах аміаку сильний в посліді. Це було не так до 2 тижнів. Хоча я можу понюхати нашатир тільки тоді, коли я шкрябав - не інакше - це не досить сильні, щоб проникнути в простір навколо коробки або все, що завгодно.

Ці 2 речі, пов'язані з вогкість і вологість? Що можна зробити недорого, щоб це виправити?

Я використовую комкующихся наповнювачів.

+23
Nonyme 10 лют. 2011 р., 00:28:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil