Ласкаво Перебирала & Нявкання

Чому моя кішка ласкаво лапою мене по обличчю кожен раз, коли я сиджу на унітазі?

Це досить мило. Тільки на туалет.

В інші моменти, в той день, чому він нявкає, як ніби він теж зі мною розмовляєш?

Він, безумовно, не прошу за двері, або що-небудь поїсти. Його миска ніколи не пустує. Він ніколи не виходить, якщо це не нещасний випадок. Я намагаюся ігнорувати його, просто щоб бути впевненим, що він не дізнається поведінку.

Часто, коли він нявкає зараз, щоб перевірити його, я беру його на руки і обійняти його і відмов його на руки, як дитину. Йому подобалося, особливо подряпини я даю йому. Я думаю, що він просто самотньо, особливо коли я приходжу додому після довгого дня - так він vocalises.

Обидві ці нові моделі поведінки.

Поставити моє питання в контексті, йому два роки. Було кастровано в 8 тижнів. Але народився дуже дика - справжня стічна канава, врятувати кота. Мати була виправлена, а потім дозволено жити на відкритому повітрі. Вона не була порятунком-можливість - справжній дикун. Вона була дуже засмучена в полоні. Вона навіть виглядала дуже маленький гірський лев від її кольору. :)

Це змушує мене задатися питанням, тому що її син, мій теббі також може відображати досить агресивні, дикі витівки теж. Він і в інших випадках приходимо з нізвідки і викидати передні лапи навколо моєї ноги, як якщо б я дізнався, що він був практикуючим заганяєш видобуток. Інші мої кішки ніколи не намагався вбити мене!

Він також кусається, без причини, моя дочка - на рівному місці. Я думаю, це може бути пачка порядок речей. Він не зробить цього для мене.

Поки цей кіт, мій Цезар методів Мілан працювали на моїй колишній кішки - гарного клювання і зробив їх спокійними покірні :P не стільки цей кіт. Хоча зараз він прижавшимся до ноги, дуже підлеглі :) дуже член моєї зграї.

Тому "ласкавий" перебирала, що я прочитав в пості нижче-це зовсім протилежний відповідь я очікував.

Все ж, я дізнався від інших кішок, що після того, як ви їх поголили вперше, вони витрачають більше часу на ногах, колінах або просто щоб отримати теплоту. Я вважаю, що тепло допомагає приборкати їх і зменшити занепокоєння. Гарна підготовка-вклейка ідея?

Так що я в замішанні. Він лапками моє обличчя, щоб бути ласкавим. Він vocalises, тому що він самотній? В інші моменти він переслідує мене, як здобич? І він ставить свою дочку на її місці?

Реф: чому мій кіт продовжувати гладити моє обличчя? (Я поняття не маю, чому цей потік був закритий, тому що вона "низької якості" відповідей? Потік хотів задати питання, де відкритим вихідним кодом спільноти однодумців можна обговорити і запропонувати правильну зворотний зв'язок, якщо вони не мають високої якості, професійні відповіді.)

+429
mrgnz 6 квіт. 2015 р., 06:57:00
26 відповідей

У мене є свій невеликий супутник, змішаний шпіц і Лхаса апсо порода. Не дозволяйте його розмір не вводить вас в оману, що маленький негідник може бути жорстокою часом, відгриз голову мого коханого очі змії (Р. В. Джо) фігурку. Я вивчив свій урок, і було цікаво, якщо ви, хлопці, можете порекомендувати що-небудь? Я шукав в інтернеті і знайшов кілька деревини Pet ворота. Їм здається, що вони могли б тримати його подалі від вітальні (де я зазвичай тримаю мою колекцію). Що ви думаєте? А як ви тримаєте своїх вихованців подалі від твоєї фігурки?

enter image description here

+992
89110340196 03 февр. '09 в 4:24

Напевно, краще euthanase чесно кажучи, у мене був подібний досвід з імператором тетра, хто буде гойдатися вертикально і, коли воно не плавало б просто сидіти на дні, адже у мене були інші риби, вони будуть залякувати його, і з'їсти його. Риба не чарівним чином зникають, інші, ймовірно, з'їв його перед тебе є шанс видалити тіла

+979
Andriy Aleksyeyev 8 серп. 2014 р., 06:51:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Підгруддя (надлишкова шкіра або шкіра ляскаючи навколо горла) також може бути викликана травмою, такі як бійки собак або укусу змії або притопити комір, і т. д... Що тоді заражається тим самим викликаючи накопичення рідини вгору. Інфекція могла б поширитися на кровотік, нирок, головного мозку і/або хребта загрожує життю собаки і звички в їжі. Якщо він був хворий з-за інфекції, це може вбити його від голоду, лихоманки, або сама інфекція.

+952
buffalo139 7 січ. 2015 р., 20:09:27

Відмова від відповідальності: я не ветеринар

Важко відповісти на ці речі остаточно, особливо в інтернеті.

Якщо не буде інших симптомів, і вона буде ізольована в одному місці, схоже, що це парша ваш кіт подряпав (вкусив) від. Рани могли утворитися від укусу комахи, подряпина або поріз від шипа або різні інші гострі речі в навколишньому середовищі.

Струпів-це завжди хороший показник, що рана свіжа. Так що якщо немає гною, запалення або інших ознак інфекції або інтоксикації, у кішки повинно бути прекрасно, як ці типи симптоми зазвичай з'являються протягом перших декількох днів.

Якщо ви сумніваєтеся, брати вам вихованця кваліфікованого ветеринара, оскільки вони можуть запропонувати негайне знання та турботу, які ми не можемо онлайн.

+876
Jim421616 17 груд. 2016 р., 05:32:50

Воскоподібних Виділень

Від фотографії, яку ви надали, схоже, воскової секреції на одній з стегнових пір, це нормально.

Ці виділення служать для залучення особин протилежної статі і мітити територію, обох статей у деяких видів uromastyx буде мати пори, де інші будуть лише чоловіки. Вони можуть викликати дискомфорт, якщо вони стають занадто великими, даючи теплу ванну, щоб розслабити ці виділення, якщо вони не відриваються на власних.

Сексинг Малі Uromastyx

Це можна зробити схожими на бородатих драконів або гекони, ви побачите hemipenal випинається при підйомі хвоста. Я ніколи не пробував сяюче світло через uromastyx хвіст, щоб побачити, але ви можете дати йому шанс (такий бородатий дракон).

enter image description here

Зверніть увагу на фото вище ви можете побачити воскові виділення, вийшовши з пори.

З Рептилій Журналу:

Визначення статі складно на перший погляд. Представники обох статей мають стегнові пори, коли вирощені в неволі, забарвлення більше не є надійним показником підлоги.

Шукаю hemipenal випинається під хвіст-це самий безпечний метод визначення статі. Акуратно вигинають хвіст за ящера назад. Дослідження нижній частині хвоста відразу за вент отвори. З жінками ви побачите вибір з двох зв'язок, по одній на кожній стороні дефлектора, розвернувшись на кінчику хвоста. Просто їх база видно, так що це буде виглядати як невеликий вгору-вниз сидить трохи вище кожного кута вент. З чоловіка hemipenes сидіти на вершині цих зв'язок, у значній мірі маскуючи їх. У цьому випадку схема виглядає, як дві паралельні лінії, сидячи трохи вище вент вказуючи на кінчику хвоста.

+800
max471 6 груд. 2013 р., 23:12:51

Тоббі-це грайлива кішка, і поки він намагався дістатися до його м'яч під ліжко, у нього було кілька подряпин на лобі. Це сталося близько 2 тижнів тому, і незабаром після того, як я помітив, кілька висипань в обох вухах, і кілька днів тому я почала лікувати його з кремом Міконазол. Я стриг волосся в цій конкретній області. Може хтось будь ласка, дайте свою думку чи варто це лишай або щось ще?

enter image description here enter image description here

+774
Saurajyoti Kar 21 січ. 2019 р., 17:26:02

Мій неповнолітній бородатий дракон линяє кожні кілька тижнів. У нас не було до цих пір ніяких проблем. Я міст кілька разів в день і його переваги в їжі не змінилися. З цим, як сказав він скидає свій хвіст, який завжди ходить першим, і він як і раніше сумний і сірий внизу. Це те, що я повинен турбуватися або він може линяти ще один шар раніше, ніж зазвичай?

+759
Drake McGowan 9 квіт. 2016 р., 15:00:16

Це неагресивні, якщо ваші пальці вже відправленої їжі, вони можуть спробувати на смак або вони будуть робити це для нареченого/повеселитися.

Ваш маленький мишеня, здається, як ви!

+741
Kanav 24 черв. 2014 р., 07:02:15

Якщо я правильно вас зрозумів, ви думаєте, що ви можете краще піклуватися про вашому собаці, ніж у вас до цього моменту.

Я хотів би запропонувати вам знайти собаку класу послух або дресирувальник собак. Що за люди, які можуть допомогти вам багато, щоб зробити краще відносини з вашої собакою.

+718
user49912 11 січ. 2020 р., 05:16:48

Ну, очевидно, є багато ви можете навчити рибу ... я wouln не вірю в це сам, якщо я не бачу його!

Тут відео риби роблять 10 різних трюків в 4 хвилини. Хоча технічно це не золота рибка, я чесно вражена.

Зірка [це назва риби] - це Псевдотрофеуси socolofi цихлид, найчастіше відомий як білий сніг socolofi цихлид.

Схоже, що ви можете навчити Бетта деякі хитрощітеж.

Наступного відео ви побачите рибка стрибає через обруч. Не впевнений, якщо це справді золота рибка, так як вона виглядає досить блідо, але я далекий від експерта ви можете собі уявити...

Ох, і як тільки я почав в моїх пошуках, раптом ще одна циркова риба з'явилася, на цей раз навіть я можу сказати, це золота рибка! І ще!

СВЯТИЙ РИБКА! ВОНИ НАВІТЬ АВІАЗАГОНУ!

І останнє, але не менш, тільки відео (роду) стрибає золота рибка. Оплески!

На жаль, ти не повинен годувати золотих риб прямо біля поверхні води, таким чином дозволяючи один стрибок після їжі звучить як погана ідея. Ви повинні почати практикуватися з мішенню палицю і підводного петлі, щоб плавати через. Потім пересунути петлі з води, поки риба не буде стрибати. Може зайняти кілька місяців...

І поки я не забув, дякую за розширення мого горизонту.

+693
Hassan Omer 14 серп. 2013 р., 20:06:00

Мисливець був нещодавно поставлений діагноз рестриктивна кардіоміопатія (хвороба серця, яка призвела до рідини накопичуватися в його серце і легені).

Нам було доручено стежити за його станом, регулярно вимірюючи його частоту дихання. Щоб зробити це, ми повинні підрахувати кількість вдихів (вдихом і видихом), що він займає в хвилину. Нам було доручено зробити це, коли він розслаблений або спить.

Мисливець в даний час прийому 10 мг фуросеміду (Лазикс) кожні 12 годин, щоб зменшити затримку рідини в його легенях. Нам було доручено провести додаткову дозу (10 мг), якщо його частота дихання стає підвищеною (за його нормі становить близько 22 подихів у хвилину). Ми були додатково проінструктовані про те, що якщо його частота дихання продовжує бути підвищеною (або вище 40 вдихів в хвилину), треба відвезти його до найближчого ветеринара.

Коли я повинна дати йому додаткову дозу фуросеміду, як довго слід очікувати це взяти, щоб стати ефективним? Якщо його частота дихання підвищена, але нижче 40 ударів на хвилину, як довго я повинен спостерігати за ним, перш ніж приймати його до ветеринара?

+692
santa100 17 квіт. 2011 р., 05:53:14

Кусатися дуже часто в такому віці, як вони досі кордону навчання. В даний час ми маємо справу з прорізуванням зубів, балакучий двох місяців, а також і коли він базікає з нами, ми направимо його гризти іграшку або погризти. Якщо він щипає занадто сильно (щеня зуби гострі!) Я просто відповідаєш гучний вереск шум, і його злегка натисніть на шум з мого пальця і він зупиняється.

Я буду працювати над виправленням mouthiness зараз, хоча її не агресивна поведінка, він може легко перерости в прикру звичку і ніхто не хоче мати справу з дорослим псом, який не зупинити з допомогою своїх зубів.

+560
convicted felon 8 жовт. 2014 р., 05:46:47

Є багато думок на цю тему, багато різних думок. Ми знаємо з Руйнівників легенд, що навіть золота рибка є спогади. Є достовірні науки на рибу нудьги?

Для звичайних домашніх тварин, як кішки, собаки, кролики, нудьгуючий вихованець прагне бути руйнівною вихованця. Важко уявити собі рибу, псуючи вашу меблі, так що така поведінка може нудно риб експонат?

+528
Ermias Kidane 8 квіт. 2011 р., 13:22:41

Деякі кішки, як і деякі люди, зробити це. Це можуть бути посилені, якщо вони трохи прохолов і тому дихають через рот більше. Але якщо немає інших симптомів, я б не турбувався про це; може бути, згадати про це на наступному прийомі ветеринара, щоб упевнитися.

+515
Thomas Dorsher 17 лип. 2018 р., 11:24:39

Там може бути кілька причин, чому ваша собака, здається, злизують все.

Від Ветеринарної Медицини:

Постійна собаки, повторювані лизати предметів або поверхонь є проблемою, частота якого важко визначити. Це лизання може виникати часто, але тому, що він здається нешкідливим і може бути декілька дратує, багато власники приймають це незвичайна поведінка або просто ігнорувати його. Однак, деякі власники будуть питати про це в ході рутинної перевірки і запитати ради.

Такі власники часто описують собаку, яка лиже підлогу, килими, стіни, меблі, її власні губи, і навіть господареві ноги, руки, руки або постійно. Коли не в результаті основного медичної проблеми, поведінка навряд чи завдасть шкоди. Однак, якщо волосся і волокна потрапляють в організм, постійне лизання може призвести до загрозливих для життя кишкова непрохідність, яка вимагає хірургічного втручання.

У статті, зазначеної вище допомагає виявити різні причини, за якими собака може надмірно вилизувати речі. Існує також АСКОЕ статті на компульсивное вилизування у собак:

Собаки проявляють багато різних видів примусу, таких як спінінг, ходити, ганятися за хвостом, летять тріск, гавкіт, тінь або світло погоні, надмірне облизування іграшок і ремонту. Важливо відзначити, що нормальні собаки також беруть участь у поводженнях, як гавкати і лизати, але вони зазвичай роблять це у відповідь на конкретні тригери.

Існують різні думки про те, чому собаки може надмірно вилизувати все, що може бути показником медичних або поведінкових проблем. Особисто мій шоколадний лабрадор лиже весь час, коли вони вперше увійшли в будинок, і якщо він проходить повз вас - це просто спосіб сказати "Привіт".

enter image description here

Якщо ви все ще турбуєтеся про його сраколизи, ви завжди можете поговорити з вашим ветеринаром на черговий прийом.

+442
Gopal ojha 30 бер. 2018 р., 02:21:43

У мого кота була проблема, де вона явно схвильований і схоже, що вона намагається втекти від свого власного хутра. Вона почнеться з з'являтися дуже схвильований, нявкання, і засмикалася її хвіст і спину прямо перед нею хвіст. Вона почне бігати, як вона гарячково намагається піти від цього. У неї немає бліх або будь-яких інших актуальних подразник, який ми можемо визначити, та інші кішки в будинку не має подібних проблем.

Це сухо в хаті взимку в північному кліматі, і ми думали, що це може бути статичний питання. Ми пробували змочування її хутро, який дратує її в короткостроковій перспективі, але в кінцевому рахунку, здається, щоб заспокоїти її. У нас є зволожувачі, які працюють в будинку, тому ми не впевнені в чому може бути проблема. Ми не вважаємо, що це котячої гіперестезії, так як вона не себе спотворювати, але вона явно чимось незадоволений.

+425
user68652 15 жовт. 2011 р., 00:12:33

Це не повинно становити проблеми для кішок і собак, що живуть разом, щоб розділити одну і ту ж воду чаші(и).

Як вони живуть разом, у них в будь-якому випадку багато можливостей, щоб поділитися потенційних захворювань у багатьох відношеннях.

Важливим моментом є те, що вони повинні бути в змозі до, вибрав не поділяють ту ж миску. Дві мої кішки і собаки 2 різних миски для води, у кішок є ще один у зоні "кішки" і собака отримує ще один у зоні "собаки". Це не нечастою, щоб побачити їх п'ють одночасно з однієї миски.

Домінування - це поняття широке, тим більше при нанесенні на взаємовідносини між різними видами. Що може статися охороняє ресурс, зауваження попереднього пункту буде вирішити це питання.

+404
Andrew Newby 17 лют. 2018 р., 14:10:14

Це багато в чому залежить від складності умов. Якщо у кішки є багато куточків, щоб досліджувати та цікаві шляхи між ними, більшість місць, які не клаустрофобія для людей буде добре.

Якщо ви турбуєтеся, ви можете випустити кота використовувати більш вертикальне простір шляхом створення системи полиці або меблі, щоб дати їм підійматися шляху; є деякі системи продаються для цієї мети, але ви могли б поглянути на каталоги для тих, і з'ясувати, доморощений варіант. Мої знайшли свої шляху до вершин книжкова шафа і шафа в моєму кабінеті ... це також дає їм трохи більше можливостей для тренування.

+369
user328280 30 черв. 2015 р., 15:56:44

Моя дружина тільки що дізнався, що вона має стан, яке ускладнюється багатьма видами алергенів, як шерсть птах. У нас є 5 папуг, 1 ананас зелений аратинга щоку, і папугу.

У папуги виробляє найбільшу кількість терпіння, коли він закінчиться, але ми його на 10 років і він близько 15 років тому моя дружина не хоче, щоб підшукати йому новий будинок.

Що я можу зробити, щоб зменшити кількість лупи птах?

Я розглядаю блок очищення повітря, але я чув з новин, що багато з них не так ефективні, як кажуть вони. Я зацікавлений у знаючи, що люди переживають з блоками очищення повітря, використовуваного навколо птахів. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб контролювати кількість лупи птах?

+358
Fosca Maraini 2 жовт. 2017 р., 17:10:52

У США (як ви за ваш коментар) найбільш значні охорони здоров'я з сучасних фарб летких органічних сполук (Лос) коротше ось такі справи фарбу, що evaperate так фарба переходить з рідкого в твердий.

У США існує поточної тенденції до зниження та/або усунення Лос, а також машині ref1, ref2. Свинцева фарба була заборонена в США з 1977 року

Так як фарба вже висохла, ваша кішка не є об'єктом якихось додаткових ризиків для здоров'я, в той час як він "одягнений" сухі фарби. використовуючи розчинники, щоб видалити його буде ввести більше летких органічних речовин, які не були б хороші. Вам не потрібно йти в травмпункт, щоб фарба видаляється. Але тримайте очі на речі, це буде дратувати і він може заподіяти шкоду собі (або не може) намагаючись зняти фарбу. Якщо він приймає його до ветеринара.

+310
user193077 1 жовт. 2015 р., 01:07:37

Втрата домашнього тварини-це справжнє горе, яке може бути як втратити члена сім'ї і один, що не всі люди зрозуміють. Я до сих пір оплакую мої вихованці десятиліть тому час від часу. Мої спогади про них солодко й сумно водночас. Як я люблю їх, коли я пам'ятаю їх і сумую за ним.

Будь-яка втрата стає легше з плином часу для боротьби з, як ми здатні асимілювати його в нашу реальність і з цим приходить визнання. Це не означає, що ми не сумно, але цей початковий розруха полегшує.

По-перше, пробачити себе за те, що не існує.У вас немає способу передбачити це. Ваш шановний Павло, був його компаньйоном з ним, так він був не один. Це звучить як Кенні йому компанію і дав йому комфорт.

Я знайшов найкращий спосіб впоратися зі стресом від втрати тварини, щоб зосередитися на інших моїх вихованців, а потім зробити ще один вихованець. Він не замінює домашнє тварина, в тому сенсі, що кожен вихованець унікальний, але це дає нову надію і нову любов, щоб допомогти заповнити порожнечу втрати. Іноді стає іншим домашнім тваринам не можливо. Для деяких людей стає дуже скоро ще один вихованець, це занадто багато для них, щоб нести. Він може відчувати як зрада чи неповагу або емоційне перевантаження.

Дозвольте собі сумувати, плакати і розмовляти з людьми, які розуміють. Уникайте людей, яких ви не знаєте любителям тварин і особливо людей, які не люблять людей тримають щурів в якості домашніх тварин. Останнє, що вам потрібно, це недобрі слова, народженим з неуцтва. Не забудьте скористатися Кенні.

Це добре, щоб бути в змозі посту і попросити допомоги.

Я сподіваюся, що ти скоро одужаєш.

+275
Jeroen Tuijn 10 лип. 2013 р., 15:52:19

В моєму розумінні, як кізельгур (де) роботи полягає в тому, що він втирається в шерсть собаки. Як блохи рухатися крізь пальто, вони вступають в контакт з частками-де, який пронизує їх панцирах, змушуючи їх зневоднюють і вмирають.

Враховуючи, що, може бути використаний для контролю на блошиний поголився (наприклад, Пудель в Континентальній кліп або португальська водяна собака в лева) або безшерстих (наприклад, Ксолоітцкуінтлі [а.до.а. Мексиканська гола] або китайська чубата) порід? Якщо так, то як його слід використовувати?

+251
allenski 22 серп. 2012 р., 08:25:26

У мене є 6-місячний чорний лабрадор. Я навчив його говорити, і десь уздовж лінії він взяв таку дивну поведінку. Це як команда говорить кнопка обігріву сидінь в автомобіль, де її натисканні один раз на максимум, два рази мінімум, три рази, щоб вимкнути.

Щоб отримати бажану реакцію, він повинен буде дана команда говорити три рази.

  • Спроба 1: собака реагує з перебільшеною щелепи рух, і малого об'єму (скажімо 10%) гавкати, як би кажучи: "я визнаю ваше командування, і буде реагувати відповідним чином, використовуючи свій внутрішній голос".

  • Спроба 2: так само, як і раніше, але при середній гучності (скажімо 40%) кори

  • Спроба 3: потрібні реакції, його повномасштабної, гортанний лабораторії кора

Це важко виправити, тому що я не знаю, навіщо він це робить, в першу чергу, і я не хочу, щоб винагородити його за те, що відразу після трьох спроб. Як я повинен піти про усунення цієї проблеми?

+210
Cowboyenvy 25 лип. 2018 р., 05:39:38

enter image description here навіщо кукурудзи змії мають плоский вигляд шкіри на боках виглядає майже як крила . Просто схоже, їх щось не так . Чи може бути вона вагітна ?

+180
Hugo David Bravo 9 вер. 2011 р., 18:20:36

Так, цілком можливо, що вони будуть. Ви бачите його багато в матері знову своїх цуценят після довгої розлуки. Я впевнений, що однопометніков будуть схожі. Вони можуть не піти розуму у перший момент, але після того, як вони запах один одного, вони можуть бути нагадав про своїх попередніх відносинах.

+89
Blackout 27 бер. 2017 р., 08:27:19

Напевно, одна з найстрашніших речей, тунця, є високий рівень вмісту ртуті. Навіть у людини, високий рівень вмісту ртуті діє як нейротоксин, пошкодження мозку і нервової системи. Так як кішки мають набагато меншу масу тіла, ніж люди, їх терпимість до Меркурій буде менше. З цієї причини важливо, щоб обмежити, скільки тунця ви годуєте своїх кішок.

Насправді, було дослідження, проведене в 1974 році під назвою "неврологічні зміни у кішок наступні довгострокові дієти забруднених ртуттю тунець" Луї У. Чан, Сейя Ямагучі і Ст. Олден Дадлі, молодший.

На жаль, стаття за платний доступ, але доступ до нього можна отримати тут, і на першій сторінці і абстрактного можна розглядати. Я спробую коротко викласти своє розуміння дослідження нижче:

Шістнадцять кошенят (чоловіків і жінок) годували щоденний раціон тунця що містить вміст ртуті в 0,5 частин на мільйон. Вони були враховуючи вітамінні добавки, щоб компенсувати поживні речовини, втрачені в тунець тільки дієта. Дослідження тривало 11 місяців і в середньому 21.1 кг тунця був поглинений кожна кішка, поряд з в середньому 6,3 мг ртуті.

Те, що вони виявили, що були в їх без зміни темпи зростання маси тіла, але в сім місяців три кішки показав зовнішні ознаки неврологічних порушень. З трьох кішок симптомами, двоє з них показали короткочасні симптоми (тобто проблема, здавалося, зникла через 24 години), і третій відображається важкою атаксії і дискоординації в рухах до кінця експеримент.

Після 11 місяців, нутрощі кішки були дотримані, і гістопатологічні ураження було виявлено у нервовій систем більшість кішок навчався (я не зміг знайти точну цифру). В найбільш відомі осередки були виявлені в мозочку, в глибокі борозни мозочка Полі. Багато з гранулярних клітин (нейронів) були знайшли, щоб бути щільною і pyknotic (необоротна конденсація клітин).

Кількість ртуті допускається в тунці не змінилася за ці роки я не думаю. Навіть сьогодні, кількість ртуті виявили в тунці, в середньому, відповідає дослідження на рівні 0,5 проміле. Але важливо відзначити, що EPA не робить ніяких дій, поки не досягне 1.0 проміле, що означає, що ви, ймовірно, побачити діапазони як aboth і нижче 0,5 ПММ, щоб досягти цього середнього. В FDA здійснює моніторинг програми , а також.

Є ще одна небезпечна хімічна речовина, яке можна знайти в консервованого тунця, і сиру рибу взагалі. Це хімічна речовина thiaminase. Thiaminase є ферментом, який нападає і пригнічує обробка тіамін, відомий як вітамін B1. Кота потрібно високий вміст вітамінів в їх раціоні, тому годування кішок занадто багато сирої риби дасть їм дефіцит тіаміну. Побічні ефекти включають судоми і втрата контролю над рухами тіла.

Важливо стежити за тим, що тунець був запакований так само. Тунець поставляється упакованої з допомогою води або масла. Нафта-це погано для кішки, так як це може призвести до дефіциту вітаміну Е, який, у свою чергу, викликає проблеми з м'язами1. Так, ви безумовно будете хотіти, щоб спробувати і дотримуватися тільки тунця упаковані у воді.

Перевірити інгредієнти. Тунець також поставляється або солоне або несолоне. Занадто багато солі може викликати електролітний дисбаланс у кішки, було б краще, щоб тільки несолоний тунець (ви завжди можете додати сіль по порції ви їсте). Деякі тунець також цибулю і часник, додати до нього. Обидві є отруйними для кішок.

Інші речі, які я хотів би запропонувати вам подивитися на це, якщо ваша кішка має алергію на рибу, а риба є одним з найбільш популярних алергії, що кішки можуть мати, і якщо ваша кішка стає пристрастився до смаку риби. Прям як діти, дай їм вибір між чимось смачного і чогось здорового, вони заберуть смачні дегустації продуктів харчування.

При всьому цьому було сказано. Це не шкідливо, щоб дати вашої кішки(и) трохи тунця як ласощі на свято. Але це дійсно важливо, щоб тримати його в помірних кількостях.

Є кілька хороших використовує для тунця. Тому що вона пахне так сильно, він може бути використаний для захоплення бродячих кішок за ловлю і програми випуску. Якщо кішка хворіє і/або відмовляється їсти, трохи тунця в може змусити їх їсти.


1см "в Корнелл книга кішки: вичерпний & авторитетний медичний довідник для кожної кішки і кошеня" і "поживні потреби собак і кішок (потреби в поживних речовинах домашніх тварин)" для одержання додаткової інформації про Steatitis.

+67
ajcpwnz 7 січ. 2012 р., 03:48:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil