Чому собака пупки сильно відрізняються від наших?

Я збираюся припустити, що ніхто не повинен знати, що кнопки людський живіт виглядати. Але більшість людей, ймовірно, не знаєте, на які кнопки собаку живота виглядають. Ось фото однієї, яка повинна зробити його легше зрозуміти, чому ми зазвичай не помічаємо їх:

enter image description here

Я припускаю, що різниця між цими двома якось пов'язано з тим, як буде зав'язаний вузол, але є більш докладне пояснення? Чому собака пупки сильно відрізняються від наших?

+174
Morei1987 27 лют. 2014 р., 20:07:53
37 відповідей

Ви говорите, що ви "переконані, що жоден власник кішки погодиться обмежувати свої кішки," і тому ви навіть не відпочивати, розмовляти з вашими сусідами. Ви повинні поговорити з ними. Вважаю, що в багатьох місцях, в приміщенні-лише кішки вже дуже поширений і, як правило, здоровіші і довше живе, чим їх на закриті і відкриті аналоги), і стає все більше. Можливо, замість того, щоб припускати найгірше про своїх сусідів і злодійство свого вихованця, ви могли б замість цього спробуйте подивитися на переваги закритих-лише кішки й підходячи до них з інформацією про те, як захистити свого вихованця.

Якщо ваші сусіди не переконані в тому, щоб тримати свою кішку в приміщенні, кращим варіантом було б подивитися на тварин-доказ огорожі , які будуть перешкоджати кішку від входу свій двір. Майте на увазі, що, що б ви не вибрали, він повинен бути достатньо високим, щоб запобігти кішку від розчищення її з одного стрибка, що вам знадобиться, щоб зберігати десь (сміттєві баки тощо), Що може призвести до кішці "поштовх", щоб перестрибнути через паркан.

Захопивши кішка не допоможе вам в довгостроковій перспективі. Відмовившись від неї десь недоречно і, можливо, незаконним, і беручи його в притулок отримає він повернувся до свого власника, якщо він має якийсь ідентифікатор. Крім того, якщо будь-який з ваших сусідів бачив, як ти ловиш кота і тягнути його, ви можете очікувати, що будь-яка кішка-любити або кішка-володіння сусіди будуть не особливо піддається ні на які запити, що надходять від "кота ненавидіти тварина злодій", незалежно від того, чи є ці майбутні прохання мають нічого спільного зі своїми вихованцями чи ні.

Ви вже дали самі собі дайте відповідь на питання: "це значить, я повинна поговорити з власника кота і попросити їх, щоб тримати кішку з мого саду." Як вже згадувалося в моєму першому пункті, зробити деякі дослідження, і підхід ваших сусідів в доброзичливій манері. Подумайте, як ви хотіли б підійшов, якщо, скажімо, ваш дитина копав свій город сусіда би ви хотіли, щоб ваш сусід, щоб бути ввічливим і доброзичливим, коли питаю вам контролювати вашої дитини, а так само вони будуть набагато більш сприйнятливі, якщо ви ввічливі і доброзичливі, задаючи їм контролювати свою кішку. Якщо ви побоюєтеся, що ваші власні почуття можуть привести вас зустріти, як ворожих по відношенню до них, практикувати розмову або запит, що ваш чоловік або інший член сім'ї, який менше засмучений через ситуацію в розмові. Якщо ви просто не знаєте, як до них підходити, комунікабельність стек може бути дуже корисний.

+973
user203922 03 февр. '09 в 4:24

Кішки зазвичай перегодовувати себе (завжди є винятки), від асоціації для вихованця ожиріння, в 2016 році

Близько 59% кішок і 54% собак в США Надмірна вага або ожиріння.

Велика частина (якщо не всі) з раціон кішки повинен бути вологим, так як вологий дорого більшість власників будуть доповнювати сухим, щоб скоротити витрати. В залежності від їжі, яку ви виберете і скільки важить ваш вихованець, він слід годувати певну кількість в день. Коли починаю нову їжу зважувати тварина раз в 2 тижні, щоб переконатися, що він не втрачає або набирає вагу (якщо кошеня ми хочемо, щоб вигоди, звичайно).

Як підмайстер згадав, купуючи автоматична харчування диспенсер великий! Кішки травоїдні і вигоду від того, щоб з'їсти невеликими порціями протягом дня проти всіх відразу.

Для дозування вологого корму переконайтеся, що продукт може тримати їжу в холодильнику до використання. Кішки зазвичай люблять теплу їжу, так як запах став набагато сильніше, їх смак є подпаритетом порівняно з нами, вони в значній мірі спираються на запах.

Якщо ви не хочете, щоб автоматична харчування диспенсер ви можете годувати його два рази в день, денна порція 1/2 вранці і 1/2 ввечері.

Інший клієнт StackExchange питання, які можуть допомогти вам:

+944
user83643 5 серп. 2016 р., 07:33:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав, що є свої межі Вам слід показати кішку ви, крім нього, дозволивши йому дати вам любов, коли ви прокинулись і, можливо, прославляти його. І покласти його в ящик і сказати йому "ні", коли він робить це під час сну, а потім відправлюся на своє ліжко і прикидатися, що спите звичайно світло повинен бути вимкнений, то він буде підказка, щоб знати, коли це не exceptable вас турбувати.Якщо ви не можете взяти його, ви повинні навчити його це просто.І ми знаємо, як ви ставитеся карати вашу кішку ніхто не любить, але якщо ви на момент кіт потребує будинку(тобто ваш будинок)крім того, вона не повинна бути покаранням, це просто "таке буває, коли щось трапляється", і він, звичайно, краще з вами, ніж у притулку, щоб покласти його в скриньку десь півгодини або якщо він не отримує, то через годину буде, ймовірно, зробити його краще вас зрозуміти. Якщо ви бачите, що ваша кішка вже є ідея ви не повинні перебільшувати, але якщо він продовжує повертатися після півгодини слід do.By до речі, кішки завжди мають кордони один з одним, так що це не боляче, щоб змусити їх зрозуміти, що люди теж є. Я сподіваюся, ви отримали мою зрозумілий меседж..якщо не зрозуміло запитуйте.

+933
Gideon S 17 січ. 2020 р., 01:32:58

Чувак, не намагайтеся лікувати кішку самостійно, неважливо яку пораду ви отримаєте тут. Отримати його до ветеринара як можна швидше, або знайти того, хто зможе. Він виглядає досить погано (набагато гірше, ніж "інкрустований бруду і пилу").

Я розумію, що ви намагаєтеся допомогти бідоласі - і я вітаю вас за це, - але, будь ласка, будьте обережні, щоб переконатися, що ви робите більше користі, ніж шкоди (і дійсно, тільки ветеринар може сказати вам, що). Трохи життєзабезпечення (вода і невелика кількість вологий корм) я впевнений, що це добре, але крім цього, вам його профі.

Також, тремтіння/тремор може бути викликана іншими речами, ніж бути холодною, так що будьте обережні перегріти його, якщо він відчуває тепло. Крім того, не слухай мене - я не ветеринар! :)

+850
Dray Day 29 трав. 2018 р., 08:31:21

Мій Бос Шепард зараз 9 місяців, ми пішли деякі поведінки заняття з персональним тренером і все пройшло дуже добре. Перш ніж собака буде робити так, як він хотів, і тепер, він просто слухає реальну користь!

На пропозицію тренера, деякі моделі поведінки були укріплені, а деякі негативно. Проблема у нас зараз з поведінкою ми посилилися. Ми використовуємо металеву коробку, щоб зробити звук, собака ненавидить його і підпорядковується. Він завжди використовується після "ні" в якості другого стягнення. Все працює відмінно, і тепер нам не потрібно використовувати вікно, як він веде себе правильно.

Проблема в тому, що ми думаємо, що потрібно буде замінити коробку з чимось ще, як він тепер дізнався, що якщо у нас немає коробки, там не буде ніякого звуку і тому він займається небажану поведінку. Це починає бути проблемою, так як ми повинні нести коробки скрізь зараз, тому що якщо у нас не буде, він буде використовувати можливість безпосередньо.

Чи є спосіб, ми можемо виправити це шляхом заміни коробки з тілом або що-то?

Примітка: він був кастрированную місяць тому і він не боячись нас трохи менше, але все одно робить це, коли у нас немає зручній коробці.

Дякую

+846
moomima 24 груд. 2017 р., 01:02:57

Шум з каністри вказує, що ще насос може працювати, але або крильчатка зламана, або, що там засмічення всередині системи. У системі є фільтр на вхідній стороні речі, що робить малоймовірним, що там суцільний завал, так що інша можливість-це повітряний замок.

Я взяв каністру зовні і використовувати садовий шланг, щоб змусити воду через з рядка введення, і дивився, як вода вихід лінії відтік. Потім я занурювався в обидві лінії і включив насос. Він почав спокійно працювати так само, як коли я вперше купив його багато років тому.

Я взяв її до себе в бак, підключити його, і знову він перестав працювати.

Я потім витягли мого садового шланга всередині будинку, і знову втягують воду через нього, а потім швидко занурюється під воду вхідної лінії і перешкоджати проникненню повітря. Потім він почав працювати не так тихо, як коли я зробив це зовні. Отже, виходить, що у мене був повітряний замок.

Я також спробував з допомогою акваріума насоса на проштовхування води через систему, але це було просто не досить сильні.

Якщо насос не вдалося, я б дивився на заміну всього агрегату, так як ремонту тільки насос буде занадто дорого. Я бачив, як деякі люди на YouTube успішно розмістити ставок насоси на впускний шланг в обхід фільтра насоса. Мені було б цікаво знати, якого розміру ставок насос буде працювати, якщо що трапиться зі мною в майбутньому.

+835
Christian Herenz 24 січ. 2017 р., 18:27:20

Ви повинні отримати під танк нагрівач і термостат для Лео. Ви також можете використовувати теплові стрічки, але це менш приязно. Я б запропонував переглядаючи аркуш за цей відхід просто, щоб отримати суть того, що вам потрібно зробити.

http://www.reptilesmagazine.com/Care-Sheets/Lizards/Leopard-Gecko/

Це дешевий термостат і УТ

ЮТВ

Термостат

Я хотів би запропонувати вам принаймні обидва цих предмета, і якщо у вас є гроші, щоб отримати кращу тепло і джерело тепла, то ви повинні. Також переконайтеся, що у вас приховувати, вологий, приховувати, таз з водою, а деякі види субстрату. Удачі вам на допомогу!

+828
jmelesky 3 черв. 2016 р., 20:28:33

Перше Питання

Я сфотографував її сьогодні рана (див. Перший малюнок нижче). Ви можете бачити, є темно-рожевий річ. Хто-небудь знає, що це таке? Це гній або лишай?

Друге Питання

Ця рана вже там майже місяць. Я взяв її до ветеринара на консультацію, так як я виявив його. Ветеринар запропонував мені якийсь крем і йод застосовувати в домашніх умовах і попросила мене взяти її назад для ін'єкцій антибіотика кожні три дні протягом приблизно двох тижнів. Після того як всі речі, ветеринар сказав мені це лікування і не потрібно повернутися, але я сумніваюся в цьому. У мене є фотографія з рани місяць тому (див. Другий малюнок). Може будь-сказати мені якщо рана гоїться?

Current condition of her right leg

Her right leg a month ago

+803
hogar 6 жовт. 2015 р., 13:21:08

Я думаю, що вони занадто молоді. Якщо ви повинні залишити їх, хтось прийти і перевірити на них - переконайтеся, що у них є їжа і вода, чистий ящик для сміття і провести з ними час.

Літні кішки, як правило, буде робити тільки штрафом, як довго, як ви поклали досить їжі і води, щоб бути абсолютно впевнені, що вони не закінчаться. Ми залишили кішок протягом двох днів і ночей без проблем. Враховуючи кількість кішок у нас є, я завжди буду ставити принаймні одну додаткову коробку, щоб тримати їх від того, щоб мати справу з брудною ящик для сміття.

Хоча у нас залишилося на своїх котів з кінця п'ятниці до кінця неділі, то краще попросіть кого-небудь перевірити на них ми часто робимо.

+771
Samaram Sam 17 серп. 2015 р., 10:13:47

У нас є дві старі кішки і плануєте отримати пару кошенят. Наші кішки знаходяться в старій частині, 15 років, але як і раніше активний і палкий. Якщо ми принесли в деяких кошенят, які пропозиції або рекомендації по застосуванню введення між ними?

+746
Enamul 9 черв. 2012 р., 10:34:41

Це, напевно, залежить від виду послуг, які ОУ, але в моєму досвіді ви можете взяти стільки часу, скільки вам потрібно, щоб дізнатися ваш потенційний вихованець, і оглянути вихованця кілька разів, перш ніж скласти свою думку цілком нормально. Є ігрова кімната, де можна познайомитися. Якщо ви прийнятті собаку, ви можете бути в змозі взяти його на прогулянку, яка є хорошим способом, щоб дізнатися його.

Ви, ймовірно, не буде якихось незручностей для персоналу; насправді вони будуть раді, що ти не поспішати з прийняттям рішення. Але ви можете спробувати відвідати в менш напружений час (наприклад, по суботах може бути трохи більше квапливо).

Крім того, я пропоную вам розповісти співробітникам про тип особистості ви хочете вашого вихованця, щоб мати. Вони можуть допомогти вам підібрати підходяще тварина.

+737
Nikunj Singh 24 трав. 2018 р., 08:47:09

Це звучить як серйозне питання, яке не повинні бути проігноровані. Чи є у вас вет? Більшість клінік мають у центр термінової медичної допомоги, яка тільки коштує трохи більше, ніж регулярне відвідування ветеринара. Я рекомендую пройти якомога швидше, тому тварина не страждає.

+699
developer747 29 січ. 2014 р., 01:55:05

Я б однозначно визначити його ветеринару, скільки він думає, що це занадто багато для собаки, віку та фізичного стану. Тоді я пропоную вам подивитися, як довго він спить, коли він приходить додому (якщо ви працюєте не лише перед сном). Собаки можуть легко перевозбуждаюсь і штовхати себе занадто сильно, тільки щоб догодити своїм господарям. Що дає мені краще уявлення про те, скільки вправ моя собака потребує не в тому, як він веде себе в той час як зовні (він Бостон тер'єр 10 місяців, не могла залишитися поза бігати, стрибати і грати з іншими собаками назавжди) але як він веде себе після того, як він прибув. Якщо він спить дві години поспіль, це було гарне тренування, якщо він спить по чотири це було визначено дуже багато-не менше двох годин поспіль спати, і ми повинні вийти пізніше в день, якщо ми хочемо заспокоїти собаку на ніч. Звичайно, ці цифри можуть не ставитися до вашої собаці, але я думаю, що ви знайдете це спосіб дати вам гарне уявлення про те, скільки вправ він повинен бути щасливий.

+638
Alvyn 14 квіт. 2015 р., 21:26:51

Термін гестації в середньому кішки складає 64 дні. Як давно це було проблемою, і як швидко вона змінюється?

Якщо в сумніві, ви повинні зробити кішку до ветеринара на обстеження. Кішка може бути вагітна, жиру, або захворів, і ветеринар може визначити і те, що повинно бути зроблено про це, якщо що.

"Ви можете помітити тонкі ознаки вагітності після перших 3-х тижнів. Соски у кішки починають набухати і їх колір змінюється з білого на світло-рожевий".

Я не можу сказати з відео.

+636
Kelevandos 14 квіт. 2016 р., 12:08:27

Кішки просто не слухачі? Деякі люди говорили мені, що з-за їх "нахабний" гордого або зовсім навпаки (страшно) відносини, вони дуже важко навчити їх робити дійсно що завгодно.

Собаки розуміють намір. Коли людина дає зворотний зв'язок, собака розуміє, що людина-це транспортне сполучення, і собаки вкладає зусиль у розумінні та вивченні досвіду. Собака по суті бажає догодити своєму господареві, бо він знає, що господар буде піклуватися про нього, коли це корисно.
Пес, який слухає господаря можна навчити не робити що-те не зробив. Якщо майстер каже "ні", тоді собака знає, не те, що він збирався зробити. Навіть якщо собака не розуміє її, він буде підкорятися своєму господареві судження.

Кішки не розуміють намір. Вони розумні, але вони просто не реєструють наш голос у вигляді повідомлення, призначені для них. Кішки можуть вчитися, але тільки через практику.
Кішка буде дізнатися лише після вивчення негативних наслідків дій, які він прийняв, і він, ймовірно, доведеться пройти кілька випробувань, перш ніж вони дізнаються. Кішка не буде підкорятися своєму господареві, він діє тільки на власні думки.

Ось чому кішки набагато складніше (але не неможливо) в поїзді.

Я спробував змусити їх потрясти або сісти, сказати слово, а потім дати їх лікувати", і мої кішки досить люблячий, щоб вони не звертайте на мене уваги, штовхаючи спиною трохи, щоб дозволити їм сидіти, і вони трохи прийшли, коли я торкніться або плескати.

Хоча іноді це не більш ніж теоретична різниця, Собака прийде, тому що знає, що ви хочете його прийти до вас; але кішка прийде, тому що він хоче прийти до тебе.
Це тонке, але суттєва відмінність, і це різко впливає на те, як ви навчаєте свого вихованця.

Я просто хочу навчити їх, як приходять, коли я кажу, і сидіти, коли я кажу сидіти.

Навчання вашої кішки, щоб прийти досить просто. Виклик для них, і дасть їм частування. Зробіть це, навіть якщо кішка вже поруч з вами, так що ви отримаєте шанс, щоб довести їм, що, називаючи їх означає, що вони отримують задоволення. Наступного разу, коли ваша кішка не в одній кімнаті, але він чує Ти дзвониш, він буде сам вирішувати , що він повинен йти до вас, тому що ви, ймовірно, будете давати ласощі.
Робити це досить часто, і кішка буде дізнатися, що, коли він чує певний звук (його ім'я), що частування це, ймовірно, входить.

Мої кішки не завжди приходять, коли я називаю їх (я ніколи не чекала їх). Але коли я називаю всі три з них (в тому ж порядку і тембр голосу), вони завжди приходять, тому що я тільки зробити це, як я кладу їжу в їх миски.
Одна з цих кішок, тим не менш, постійно грайливий і завжди глибоко цікавило нічого нового. Ви не можете принести що-небудь в будинок без нього, оглядаючи його зсередини. Ця кішка завжди приходить, коли я кличу його, навіть не потрібно тренуватися йому за це. Тому що він реагує на кожен імпульс і він просто завжди якась взаємодія.

Завести кішку сидіти, хоча це різні речі. Кішки не роблять чогось тому, що їм кажуть. Повертаючись до прикладу називаючи їх і даючи їм лікують, ви уявляєте їм можливість (ласощі буде надана), і це до них, щоб вирішити, чи хочуть вони, що лікувати чи ні. Саме тому мої кішки не завжди приходять, коли я називаю їх; іноді вони просто не хочуть вставати зі зручної точки (почасти тому, що інша кішка може прийняти його).

Сидячи на команду-це не можливість, яку кішка може вибрати, щоб займатися. Якщо кішка хоче сидіти, він вже сидів би. Той факт, що це не означає, що він не хоче сидіти.
Це не неможливо, але це не буде легко, щоб отримати кішку, щоб зрозуміти, що ви від нього хочете-то й чекаючи його виконувати просто тому, що ви говорите це не так. Тобто те, що собак, вроджено розумію, але кішки не можуть зрозуміти.

Кращий спосіб підійти до підготовки його котать в ситуації, коли намічене поведінка вигідно. Наприклад, кіт я раніше сидів на розсувні скляні двері і нявчав не перестаючи. Я намагалася покарати його з розпилювачем заводу, але він не зупинявся.
Що змусило його зупинитися, це те, що я б використовував обприскувач рослин з-за дивана, у мене не було прямої видимості кішка і необхідних для дугового мої знімки на дивані. Я використовував його нявкання, щоб визначити його місцезнаходження. Якщо він не няв, я не зміг з'ясувати, де він був, і я не міг вдарити його. Якщо він нявкнув, я міг зосередитися на своїй позиції і мав хороші шанси вразити (або заважати йому.

Йому знадобилося близько 2-3 тижнів, щоб з'ясувати, що він буде у безпеці, якщо він не розкриє свою позицію. І це саме те, що я хотів його зробити.

Але я не можу придумати спосіб, що ви можете використовувати цю тактику, щоб змусити їх сидіти.

+552
openbob 16 вер. 2017 р., 10:39:56

Коротка відповідь "так".

Довгий відповідь: так, кішка може бути добре на дієті тільки сухий корм. Більшість з сухий корм марки містять всі поживні речовини, кішка потребує.

Головне бути обережним, що кішки, як правило, не пити (так як в природі вони отримують більшу частину рідини вони потрібні з їх видобутком), тому ви повинні переконатися, що кішка завжди має доступ до свіжої води і вивчіть ознаки зневоднення.

Ваша кішка може просто воліє сухий корм. Кішки мають певні переваги - з трьома, у нас є один вибагливий їдець, який перетворює її носом в то який вологий корм, який з'їсть все, що нагадує їжу, і одна десь посередині.

+517
Jarryd Langford 5 квіт. 2015 р., 20:10:40

Наші африканські сірі папуги роблять те ж саме, я думаю, що це привітання можна скільки завгодно. Однак , я не зламуємо шуби на нові пір'я . В дикій природі, птиці будуть відкривати ці нові пір'я один до одного. Ви можете відчувати себе гладкою вали , затискуючи їх між нігтями випускає нове перо. Птах буде відшаровуватися і може вкусити, якщо ви отримуєте валу, що не готовий. Ми ,ні ветеринари, жодного разу не бачив проблем на цих птахів.

+494
ConnorCMcKee 22 лип. 2018 р., 09:48:09

Мм близько 2 місяців тому вона була значно менше гіпер. Вона буде тримати сама займала з іграшками і лежати на колінах, щоб спати протягом декількох хвилин, перш ніж знову грати... тепер я не можу змусити її бути ще нічого.

Раптові зміни в поведінці-це хороший привід, щоб побачити ветеринар. Гіперактивність може бути ознакою проблеми thryoid, наприклад.

Якщо медичних проблем може бути виключена, я б зосередитися на більш навчання для вашої собаки, і переконавшись, що вона отримує багато вправ. Чи вважаєте ви, можуть ненавмисно бути корисним її поведінку з великою увагою.

Це легше привчити тварину робити що-то, чим не робити що-то, так що думати про деякі речі, які ви хотіли б, щоб вона зробила, коли вона гіпер, а не нити, щипати, і в іншому випадку вас турбує. Навчити її робити це по команді. Потім, коли вона стає гіпер, скажи їй, щоб зробити одну з цих речей, і потім похваліть її жереб. Одного разу вона дізнається, що у неї є найкращі способи отримати гарну увагу, вона повинна бути краще навченої собаки.

Ця стаття може бути корисною: http://www.dog-health-guide.org/doghyperactivity.html. Я підвів його вище.

+473
Ricardo Urribarri 16 жовт. 2013 р., 12:54:38

Моя кішка не вкусила мене за майже 10 років я мав його, але сьогодні він дуже сильно розлютився і, починаючи ватин на мене, кусатися і нявкати (яке він теж рідко). Він зовні/всередині кішки, може щось з цим робити? Я повинен викликати ветеринара як можна швидше?

+450
Jacob Brewer 18 груд. 2016 р., 19:09:40

Наша кішка близько 12 років і вона нещодавно почала какати поруч з моєю подушкою. Завжди в одному і тому ж місці-не поруч з подушкою мого партнера (і на тому спасибі, Кітті). Вона як і раніше використовує ящик для сміття (який ми прибираємо щодня); немає значних змін в наш дім.

Ми тримаємо двері в спальню закрита вночі, поки ми спимо, так що, можливо, їй не подобається бути відкинутим? Але в цьому немає нічого нового.

Ми живемо на третьому поверсі, так що навряд чи є будь кішки поза її турбувати. Ми обидва вийшли з будинку, за хороший шматок дня, так що вона залишилася одна, теж нічого нового). Ми пробували купувати їй іграшки і речі, щоб розважити її, але вона рідко проявляє ніякого інтересу в них.

Вона має чистої законопроект здоров'я від ветеринара.

+442
DrAkon5518 31 трав. 2011 р., 04:56:14

Відповідь досить проста: вимкніть фільтри/води, що протікає протягом короткого періоду часу.

+427
m0j0hn 12 черв. 2018 р., 23:51:08

Я нещодавно купила білу спідницю тетра, і він, здається, трохи на агресивну сторону в сторону одного з моїх Кору сом. Цей кору відбувається з бджолою божевільна, яка любить плавати дуже швидко, все на місці. Коли Кору зробити близько до Тетра -, Тетра починає слідувати за ним і врізатися в нього. Він продовжує робити це, і іноді він просто намагається знайти кору і хулігана його, як це. Він агресивний або він просто грає? або це його спосіб сказати кору "заспокоїтися"? Я не знаю, якщо я повинні вийняти Тетра чи ні, але я не хочу, щоб моя рибка помирає небудь.

+387
mrcrag 5 січ. 2011 р., 04:42:10

Схоже, вона дуже "м'які" пес і не був соціалізований з людьми належним чином, коли вона була молода. Я не думаю, що житло На "вона була насильства" є виробничим... ви просто повинні почати з, де ви знаходитесь, і намагатися рухатися вперед звідти.

Ви робите правильно, дозволивши їй взяти її час, але є деякі речі, які ви можете зробити, щоб допомогти.

  • мати велике терпіння. Схоже, ви непогано на цьому кроці вже.
  • перестати за нею ганятися... пописати/покакати/прикус-це крайність, так це значить, що вона виходить за "мислення" в цій точці і ви не зможете довести їй, що ви не збираєтеся заподіяти їй шкоду... вона думає, що ви вже зробили.
  • кидаючи лікує на відстані-це велика гра/вправа для неї, щоб дізнатися. Це буде хороший довгостроковий інструмент, щоб використовувати, коли вона зустрічає нових людей.
  • не хвилюйтеся, що вона не буде лікувати, коли ви знаходитесь поруч... вона як і раніше прагне бути зацікавлені в їжі з такою ж "близькість". Ви все ще можете запропонувати це, але не ображайтеся, коли вона не хоче.
  • Оскільки це звучить, як вона довіряє іншою собакою... любов на інших собак, грати просто "сидіти" гри з ним, і нехай її дивитися. Собаки навчаються тонна один від одного.
  • Бути щасливим з дуже маленьким ростом, і коли ви отримаєте їх зупинити там... не продовжуйте наполягати на більше в той час. Якщо вона відчуває себе добре про те, що один маленький крок, то наступного разу вона може повернутися до нього швидше і може зробити наступний крок.

Професійний тренер собаки може бути варто вашого часу і грошей. Часто ви можете дізнатися багато навіть від одного сеансу, але якщо ви можете знайти один, який має "сором'язливий група собака", що було б навіть краще.

+387
Bartosz 17 черв. 2015 р., 09:27:27

Моя Бетта, Нептун, живе в потоці BiOrb 30 танк, який має губчастий фільтруючий матеріал, сидячи на вершині pellots вугілля.

Я міняю його щомісяця, але сів за поточний фільтр буде на 3 місяці. Я теж заморочился вода змінює (не судіть, я тільки що народила дитину) і, на мій подив, аналізи води показали концентрацію 0ppm аміак, нітрит і нітрат і рН, що в 7.8, що це той самий кран (значить, це був стабільний).

Враховуючи, що все так стабільно, він відчуває, як фільтр і воду міняти не треба на даний момент, але це просто відчуває себе так неправильно.

Отже, питання: враховуючи це стабільна середовище, вода і міняти фільтр треба?

Спасибі!!

+357
Rave 2 жовт. 2015 р., 15:29:54

Я нещодавно вступив у володіння чарівні Shorkie тцу - Ши-тцу-Йорки суміш. Вона має досить довге волосся, з пучками хутра (як маленькі кульки) за вуха.

Чому ж ці форми, і як мені позбутися від них?

+333
jamiangu 21 жовт. 2013 р., 17:21:37

Ні! Крім спроб зберегти їх пізно, тому вони сплять в кінці...як дитина. Відповіді немає. Ви можете спробувати, щоб тримати їх подалі від опція, щоб розбудити вас. Це може бути двері в спальню закрита, або тефлону стіни. Вони будуть через певний час....тільки ви можете змінити режим сну...або не мають доступу до Ранку.

+315
devbie 22 лют. 2012 р., 20:07:33

Клітини не повинні бути досить великим.

Купівля типові клітини улюбленця магазину, як правило, погана ідея. Більшість з них (принаймні в моєму зоомагазині) занадто малі, і навіть небезпечно для наших хом'ячків. Багато власників компаній, тільки в ньому за гроші, а не безпека і добробут наших вихованців.

Багато рекомендують клітини, як малі, як 24х12 дюймів клітинах, але багато досвідчені власники хотіли б запропонувати значно більше. Крім того, стосовно карликових хом'яків, вони можуть бути невеликими, але вони, як правило, дуже активні (особливо робос) так що різниця розмір в клітинах між сирійські, карликові, і китайські хом'ячки не повинні сильно відрізнятися. Також, будь ласка, подивіться це відео на YouTube для більш кращої інформації.

+251
tawfekov 1 трав. 2012 р., 03:45:37

Чи використовуєте ви покриті ящик для сміття? Криті ноші, ящики , як правило, не люблять кішок і можуть призвести до коробку розірванню.

Кастрація зазвичай допомагає з middening і розпорошуючи поза ящик для сміття. Однак, якщо це стало звичкою шанси на те, що стерилізація допоможе може піти вниз.

Ваш кошеня віддаленими кігтями? Видалення кігтів у можна зробити лапи дуже чутливою до деяких видів сміття, в результаті чого болі при використанні скриньки. Це може викликати також ухилення полі. Якщо ваш кошеня з віддаленими кігтями, ви можете спробувати використовувати інший тип сміття. Найбільш "природне" (кукурудза, пшениця, волоський горіх і т. д.) приплодів легше на вулиці без кігтів котячої лапи.

Якщо кошеня не віддаленими кігтями, і розкрила вікно, ви могли б спробувати "перепідготовка" кошеня використовувати коробку. В основному, це пов'язано з обмеженням простору кішка допускається в невеликому приміщенні (наприклад, ванна кімната) з виходом на підстилку і все інше кошеня повинен. Зрештою, вона повинна заново навчитися використовувати коробку. Як поле стає все більш часто використовуваним можна розширити зону вона має доступ до поступово, як ви бачите її через вікно.

Ви також можете спробувати використовувати пухкий грунт чи пісок у ящик для сміття, так як деякі кошенята, природно, більш схильні віддати перевагу ті види текстур. Як кошеня отримує в звичку, використовуючи поле, ви можете поступово замінити грунт чи пісок з звичайну підстилку.

+197
txducker 4 квіт. 2015 р., 03:52:22

Частина того, що викликає повторні візити (і маркувальне поведінка) є ароматною інших собак "візитні картки". Ви будете мати, щоб заблокувати, що, по-перше; потім поставив лічильник-запахи на місці.

Це стіни, які можна пофарбувати? Якщо це так, то шукати, що називається вбиває (або Kilz, я думаю, що зміни до написання від країни до країни), щоб покрити стіни і замок сечі-слід за ним. Я бачив його в білий та ясний. По-перше, ретельно очистити стіну як можна більш ретельно з хлоркою (або чимось подібним, що не пошкодити стіни), підготувати його до фарбування (дайте йому висохнути повністю), застосувати вбиває/Kilz у відповідності з вказівками, і почекайте, поки герметик вилікувати. Потім перефарбувати стіни в нормальний колір.

Після того як ви позбулися як дуже старі парфуми, як ви можете, і замкнув за інших непроникного бар'єру, ви можете додати що в околицях (скажімо, просто перед стіною), який відлякує собак від поїздок у цю стіну. Проконсультуйтеся з ветеринаром, щоб побачити, що локально-доступних продуктів/методи вони рекомендують, для нюхових зневіру.

+193
Kurotakest 21 вер. 2018 р., 16:42:28

Начебто близько не можна поставити свою кішку в носій. Я не впевнений, що він боїться замкнутих просторів і не любить бути стриманим, але це вимагає двох людей, щоб поставити його на носій.

Що я можу зробити, щоб зробити його простіше на мого кота і мене, щоб отримати його у авіаносець?

+188
Alicia Zalupca 24 січ. 2014 р., 05:09:53

У двох дослідженнях доведено, що зимовий/літній час ріст волосся може бути контролюється і стимулюється фото, період - довжина світлового дня, з допомогою штучних джерел світла. Це не залежить від rugging.

Заохочення наслідки тривалого світлового дня лікування на стан шерсть і гонадної функції у породистих от'емишей

Лошат і кобилок в ЕР групи змінюється від зими до літні пальто (линьки зимового пальто), в той час як в контрольній група не.

КОНТРОЛЮЮЧИ ДОВЖИНА ВОЛОССЯ У КОНЕЙ ВИКОРИСТАННЯ РОЗШИРЕНИХ РЕЖИМІВ ТРИВАЛІСТЬ ДНЯ

Використання розширеної програми освітлення є важливим управління інструмент для вершників, які повинні отримати коней, щоб ковзати взимку волосся або зберегти волосся коротке протягом усього року.

Різниця килим зробить це вирівняти волосся, щоб це не виглядало як шерстистий. Це може також перешкоджати здатності коні, щоб зігрітися, як це розширена волосся, який створює бар'єр між холодним повітрям і шкірою коней.

.../ коней можуть зробити свої волосся стенд-ап, який називається пілоерекція (думаю, мурашки по шкірі), яка діє, щоб збільшити їх волосся глибину і захоплює повітря поряд з їх тілами, створюючи ізолюючий шар.

Ця стаття з Товариства захисту тварин, обговорює rugging коней в зимовий період:

Щодо килимків взимку?

В холодну сиру погоду гарну якість і добре приганяє килим може допомогти кінь для підтримання стану, як холодна мокра кінь буде спалити багато зберігаючи енергію, тепло. Майте на увазі, що якщо ваша кінь молода і здоровим, але, як правило, щоб отримати жир, килимів допоможе йому або їй для підтримки цього жиру. У природній ситуації надлишок жиру в організмі спалюється через зиму.

Пальто з unrugged кінь стоїть в холодну погоду в пастку повітря і теплим коні. Якщо ви вирішили килим ви повинні компенсувати цей механізм в якості килимка буде зупинити волосся від того, щоб зробити його робота. У деяких випадках міцний кінь насправді холодніше, ніж unrugged коні, якщо це вайлуватий тонкий килим, який вирівнює волосся і зменшує рух коня без надання яких-небудь реальних тепло.

Килими необхідно регулярно перевіряти (не рідше двох разів на добу), щоб переконатися, що що ремені не зламаний, і килим підсковзнувся, які можуть викликати травми свого коня. Капюшони можуть бути дуже небезпечні для коней і слід використовувати тільки якщо кінь перевіряється дуже часто (набагато більше, ніж два рази в день), тому що якщо капот просовуємо її можна покрити очі і потерти око (що може викликати виразку на оці – дуже серйозне умова для коня, що вимагають негайної ветеринарної увагу). Коней посковзнулася витяжки (через неможливість бачити) як відомо, впадають у водосховища (і втопити), калічити свої очі на філії чи інші виступи і т. д. або панікувати і бігти через паркани.

Килим слід регулярно видаляти, щоб переконатися, що він не треться, пропускають воду і т. д. і щоб переконатися, що кінь не втратив вагу або набрала занадто багато ваги. Килими запобігти коней від відлущуючий їх шкіру належним чином (шляхом прокатки і взаємний грумінг і т. д.) тому надійна кінь повинна бути доглянутою, ретельно і часто, щоб позбутися від нагромадження мертвої шкіри і волосся (див. статтю Навіщо мені наречений мій кінь?).

Є багато інших факторів, щоб розглянути при прийнятті рішення про половик коні, в тому числі умови життя, харчування і догляд, яке знаходиться поза рамками даного питання. Це чисто про те, rugging запобігає зростання зимове пальто.

+126
Benny Butcher 19 жовт. 2018 р., 18:35:29

Непереносимість лактози є поширеною проблемою серед кішок. В основному в новому народжених кошенят, лактази (ферменту, необхідного для переварювання лактози, присутніх в молоці) вивільняється в шлунково-кишковому тракті. Але в міру дорослішання все менше і менше лактази і кішок з часом стають лактозу. Більш того, навіть багато кошенят було важко перетравлювати коров'яче молоко, яке має більш високу частку лактози.

Тепер це не те ж саме у всіх кішок. У фактах є деякі кішки, які навіть ставши дорослими, люблять коров'яче молоко, і з задоволенням випити його, якщо дано.

З іншого боку, є деякі кішки, які залишають навіть материнське молоко в молодому віці.

Тепер, мій питання,

  1. Це порода кішок має щось робити з цим?
  2. Це географічне розташування кота щось з цим робити?
  3. Деякі зміна відбулася після того, як кішки стали жити з людьми і 10000 років спинах жодної кішки здатні перетравлювати лактозу в дорослому віці?
  4. Деякі кішки просто не люблять молоко, але мають здатність засвоювати лактозу.
+119
arunp 15 лют. 2012 р., 20:38:04

Виріс в країні, у нас завжди були собаки і кішки навколо, і всі вони чудово спрацювалися один з одним. У нас навіть одна з наших кішок врятувати одну з наших собак від нападу великих собак, які пройшли наші паркани і на наші землі в один день і перейшли в режим атаки, коли він побачив нашу собаку.

Так, я думав, що, особливо якщо кішка вже була в будинку, коли ми завели собаку, і ми тоді ввели щеня і соціалізувати, щоб побачити кота, як одна з сім'ї, то все буде добре.

Однак, незважаючи на кілька дотиків до носа, собака наполягає на тому, щоб грати з кішкою (вона дуже хоче кішку, щоб переслідувати її, тому що вона робить те ж саме, що вона робить з моїми батьками, коли мама шелті шелті щеня хоче грати), але кішка не зрозуміла і кажанів на собаку і тікає.

Я починаю переживати за кота, бо він приходить тільки з укриттів у нічний час, поки цуценя знаходиться у своїй клітці, незважаючи на шість місяців проходження і багато дресирування собак. Буде все не заспокоїться з часом або що-то більше я можу зробити, щоб допомогти цим відносинам прийде і, як мінімум, включати толерантність?

+105
Hugo Mota 7 трав. 2017 р., 04:11:24

Я не кастрирую своїх котів. Були 6 з них. Тато. Мама. 4 кошенят. 3 тома кошенят. 1 Теммі кошеня. Я кастрував Теммі один.

Мама пішла одного разу, коли я збирався перервати її дітей.

Тато пішов.

Одного кошеняти начебто самий сильний і мій будинок як "свій куточок". Спочатку Тома, кішки грають один з одним, як брат, повинні бути.

Тоді найсильніший кошеня батя воював, воювали його брати.

Одного разу, батько теж пішов. Я поняття не маю, чому.

Потім ще кошеня (зараз рік) теж зникло.

Там були 2 томи кошенят (зараз кішок я вважаю), і 1 Теммі кошеня.

Теммі перебування кота в будинку більшу частину часу і єдиний, хто може піднятися вікон, щоб увійти і вийти з мого будинку. Я будувати міст.

Потім. Одного разу, слабкіше кішки відсутня протягом декількох днів.

Іноді вона повертається і перекусити, а потім знову зник.

Я поняття не маю.

В один прекрасний день вона приходить за їжею. Я зловив його, дати йому його улюблений вологий корм, і поклав його на мій номер, як, як ми звикли. Він просто хоче вибратися.

Він ніби уникає мене. Я пішов за ним досить далеко і він просто уникає мене. А потім я намагався замкнути його знову в моєму домі, але йому вдалося втекти.

Потім він знову пішов.

Чому?

Я знаю, що слабше котом втратити воювати проти свого бро. Але інших кішок навколо мого району і це нормально. Вони чудово порозуміються.

Це як якщо б слабкий кіт Том у іншу територію, а просто повернувся для їжі

Чому мій кіт іде від мене.

+87
Ahmed Daif 24 січ. 2017 р., 17:48:56

Схоже, що одна з моїх коней душить. Я не шукаю заміну для ветеринарної допомоги, я хочу знати про будь-яких домашніх засобів для полегшення симптомів і допомогти їй впоратися з хворобою.

+75
Robert Whitacre 8 січ. 2018 р., 04:29:16

ви можете створити гріється бак з УФ лампи і в воду, можна додати кілька годування гуппі, щоб тримати його активним і радісно ганятися за гуппі.

ви також можете зробити ще одну черепаху, щоб зберегти компанію.

+25
Torry Robinson 12 лют. 2018 р., 21:28:00

Ми нещодавно успадкував ангорських кіз з кузиною, як їй довелося переїхати і у нас є досить великий двір (1 акр).

Ми годували її недоїдки, картопляні очистки, залишки овочів і фруктів і навіть хліба кірки (не м'ясо).

Я цікаво, якщо це корисно для кіз і дійсно, який раціон повинен бути на цього козла?

+13
Julien Langlois 16 лист. 2013 р., 04:10:46

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil