Упс, я випадково натиснув "атакувати мої суглоби кнопку". Як я можу безпечно піти?

Я спокійно сидять на одній стороні дивана. Мій дев'ятимісячний кіт, прийнятий буквально пару місяців тому, лежить на іншій стороні, і я простягнув руку і потираючи потилицю і шию. Це триває досить красиво протягом декількох хвилин.

Ах, але я, здається, помилився. Може бути, я лоскотав занадто сильно або занадто довго, або не читає сигнали прямо. Його не буває багато, але досить часто. Я намагаюся дізнатися, але зараз у мене вісім крихітні голки, впроваджені в моє зап'ястя, і чотири потужних різців масажуючи кісточками пальців. Це боляче, і трохи крові. Зрозуміло, що його метою є просто відправити мені повідомлення - він насправді не намагається розірвати мене на частини.

У той час як біль інтенсивна, це терпимо. Я досить спокійно, не кричати, не намагатися відразу відшаровуватися, а це буде тільки ятрить рани. Я намагаюся зробити петельку з іншою рукою, але він зауважує з іншого боку наближається і переходить в атаку. Думаю, мені просто доведеться почекати, тримаючи нерухомо, як я можу, поки він мене відпустив.

Ця історія трохи перебільшена для використання цього сайту, але є зерно істини в рамках. Під час адаптації до нової кішкою і вчать, як правильно ділитися любов'ю з цією кішкою, як можна максимально ефективно звільнитися від уроки вивчив?

+262
mrbeck 11 серп. 2013 р., 00:26:57
27 відповідей

Схоже на бурі водорості для мене. Просто ігноруйте їх, якщо їх зростання був занадто важкий. Вони не нашкодять вашому акваріуму. Дійсно, вони зовсім навпаки і показати вам, що речі йдуть разом красиво. Вони зникають самі по собі протягом найближчих тижнів. Деякі плями можуть залишитися, але вони не повинні знову збільшитися в розмірах.

Якщо у вас є які-небудь равликів сечового міхура (отримали багато різних імен; вони часто безбілетники на нові рослини), розмістити деякі з них на листі. Принаймні міни просто люблю ці водорості покриті листям, і вони будуть просто жити на них, поки вони знову чисті. Ви можете буквально дивитися, як вони їдять/розчищення "шляху"на листі, якщо ти зацікавлений в цьому.

+943
Amit Kulkarni 03 февр. '09 в 4:24

Генетика, Так:

Тест генетика ви пов'язали показує наступне: понад 250 порід. Проблема дуже ймовірно в методології (як вони намагаються з'ясувати породу). Це тому, що всі собаки, якщо розмір не буде проблемою, можуть розмножуватися. Це ще один вид. Навіть Вовка можна схрестити, скажімо лабрадудель, і виробляти плодюче потомство (тільки не хороші вихованці з такою вовк).

Так, ця компанія зробила не менше 250 генетичних зразків від "чистих порід", а потім намагається побачити, чи є генетичні відмінності між ними. Звичайно є. Але це можуть бути зовсім маленькі: породи вибираються в основному дві речі: зовнішній вигляд і поведінку. Невеликий Ви говорите? Так: кількість генів не змінюється, просто ті, які вам висловили: вони роблять щось з собакою. Але вони не змінюють кількість генів, або додати новий функціонал.

Так ось, твоя мила *середнього розміру Папильон виграв генетичну лотерею: деякі з походження її суміші з папильона, Папильон, але гени, що відповідають за екстер'єр, і за винятком розміру. Отже, предки залишили свій слід в ДНК вашої собаки, що його компанія робить тестування не перевіряли на ці частини, або не могла знайти їх. Але це не виключає можливості...

Не знаючи алгоритм цієї компанії використані ми можемо тільки сказати, що ваша прекрасна собака має багато генів від своїх предків Папильон висловив. І це про нього.


Порода, Немає:

Але як ваш Папильон не відповідає стандартам породи, таким чином це не буде вважатися частиною цієї породи. Їм теж не вистачає паперу, щоб показати її родовід, нормальний спосіб розгляду "чистої" породи. І здається, що розмір-це одна річ, яка не сильно змінюється від його батьків. Це буде корисно поговорити з заводчиків папильонов про свого пса.

Що стосується "панелі мудрості офіційний сертифікат чистопородних-Несс". Не думаю, що проведе з клубом собаківництва або з Асоціацією заводчиків для папильонов.


*Пуделі використовувати як мінімум 3 розміри: стандартний пудель, мініатюрний пудель і тієї пудель. Нормальний Папильон здається розміром пуделях.

відмова від відповідальності: я не заводчик і не генетик.

+891
humbug 11 лют. 2019 р., 04:23:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я шукаю моя улюблена порода собаки: мастиф. Але я не можу витрачати багато грошей на корм для собак. Скільки я повинен чекати мастиф з'їдати в день після того, як він повністю виросте?

+854
Tyler Connell 30 трав. 2016 р., 04:47:00

Я не думаю, що він перевантажений в даний момент.

Але всі ці стайня рибки і вони могли б бути щасливішою, якби в школах побільше.
Краще було б зняти 2 видів (наприклад, тетри і барбуси) і замінити їх з іншими видами (більш corys і на прикладі веселки).
6-7 риб на "школу", як правило, реально їх мінімум.+822
Sylvia Auger 21 бер. 2018 р., 11:34:05

Один з двох моїх собак (близько року), що мають проблеми з адаптацією до недавніх переїздом в новий стан. Він примхливий і нервовий. Що я можу зробити, щоб допомогти його занепокоєння?

+804
Siwakon Luelueng 25 черв. 2015 р., 18:05:13

Якщо хтось п'є щось, що може піна, він повинен уникати блювоти. У разі, якщо він блює, існує небезпека задухи. Я думаю, що це не гарна ідея, щоб заохочувати його, щоб пити багато води.

+772
TangoFoxtrot 26 лип. 2010 р., 09:07:15

Я використовую революції на моїх кішок.

Це вбиває:

Блох інвазії вбиває дорослих бліх
Блошині яйця
Блошиний larve
Запобігає серцеві хробака
Анкілостома Аскариди
Вушний кліщ
Він застосовується місцево на шкіру, тому немає необхідності адмініструвати усній медицини.

Ці всі черв'яки мені потрібно зловити, або я повинен бути з використанням більш загального призначення пероральних Вормер?

+689
Implore 25 трав. 2014 р., 19:44:53

Я хотів би оновити мій маленький кіт дерево. У мене трохи надмірна вага кошеня. Для цього треба бути витривалим і мати багато місця для сну окуня і грати. Я хотів би знати, якщо кішки страждають від тих чи інших матеріалів. Такі як: запашного дерева, як кедр; деякі типи килимів; інші. Які іграшки я повинен будувати його? Є деякі, що краще для мого кота? Це гарна ідея, щоб включити гофрокартону, а також килим? Я повинен був закритий у частини або тільки окунь? Як я можу зробити його красивішим, а не як шматок дерева вкриті картоном? Є якісь ідеї (або фотографії) дійсно унікальні домашні кішки будинку? Я можу зробити приємно одне, що не варто за 500-$$600?

+681
Algert Gjoka 17 бер. 2013 р., 21:21:45

Мій партнер і я успадкував папуга кілька місяців тому і робимо все можливе, щоб піклуватися про нього. Він немолодий які. Температура починає спадати тут, у Північній США і ми стурбовані тим, що занадто низька температура, або занадто нестаціонарних температур, буде погано для здоров'я цієї птиці.

Критий великі птах можуть піддаватися, ймовірно, буде 60-65dF низькою. Якщо він отримав менше, оскільки будинок може рідше до 50dF, птиця, звичайно, була б у більш тепле, ізольований куточок. Птах Екваторіальній - їх природного ареалу є тропічна Бразилія - тому ми очікуємо, що він біологічно бути налаштований на ~75dF або 5dF. На відкритому повітрі, де ми може бути нижче нуля протягом тижня прямо.

Ми встановили два обігрівачів розроблений, щоб бути в клітинах птах - настінний обігрівач з підігрівом і окунь. Наша птиця не любить стояти на жердинці, а вночі він стояв поруч і обігрівачі. Протягом дня він буде тусуватися в іншому місці в своїй клітці. Ми відчували, що ці обігрівачі були безпечно залишити на більш або менш 24/7, так як вони призначені для цієї мети.

Навіть з цими обігрівачами, ми сумніваємося, що номер не досить теплий. Наше нинішнє місце проживання важко зберегти підігрівом, але ми переїжджаємо скоро, так що повинно допомогти. Досі ми задаємося питанням: протягом дня, хоча ми далеко або хоча ми вдома і якщо наша птах з клітки грати в іншу кімнату, що є безпечним способом, щоб забезпечити нашим птах досить тепло взимку?

Ми вибираємо для любителів обігрівач поруч з ним, коли ми з ним. Що тримає кімнату своїй клітці або області він, якщо в іншому місці, досить теплий. Цей обігрівач має налаштування для відключення після того, як в приміщенні досягає заданої температури. Заклопотаність цей метод складається з двох частин: 1) ми не думаємо, що це безпечно, залишаючи простір підігрівача, коли нас немає вдома; і 2) ми турбуватися про те, що злети і падіння температури, які виходять від обігрівача включення і виключення може бути погано для нашого пташиного здоров'я.

+676
Peter Goodman 11 груд. 2015 р., 00:33:56

Я тільки що отримала 8-місячна кішка у притулку близько тижня тому. З самого початку він завжди використовував коробку в обов'язковому порядку. Але сьогодні він вирішив піти в свою сумку, яка була на підлозі і какашки! Чому він це зробив? Це може стати звичкою? І що мені робити, щоб зберегти його від стає звичкою?

Додано з коментаря: ящик для сміття був чистим, і я знаю, що він був не страх зайти в його ящик для сміття, тому що це його їжа та миска з водою і він відправився туди, щоб поїсти прямо перед ним.

+655
user62939 21 бер. 2010 р., 20:38:42

У мене 4 міс. щеня, що здоровий і веселий. За останні тижні він почав їсти його власний табурет.

Є місце, відведене для його #1 і #2, і він є лише ці заходи. Я намагався постійно стежити за ним, але я завжди сумую. Він дуже спритний.

Я погуглив і я бачив, що деякі продукти за це, але я не знаю чи будуть вони працювати чи добре для його здоров'я.

Є які-небудь пропозиції, щоб зупинити його від поїдання калу?

Спасибі заздалегідь.

+652
StacieBee 30 лист. 2015 р., 11:20:15

В 6 тижнів щеня повинен бути ще з матір'ю, братами і сестрами, з розвитком вони не зовсім готові покинути гніздо.

6 тиждень старий цуценя зазвичай багато сплять і будуть спати всі скупчилися разом зі своїми братами і сестрами. Це є однією з причин, рекомендується тільки окремі цуценя в 8 тижнів.

Це нам не допоможе в вашому випадку!

Цілком імовірно, що ваш щеня дуже тривожно спати по ночах, особливо якщо вона відносно спокійно протягом дня, і ви даєте їй багато уваги. Ось деякі ідеї, щоб допомогти їй заспокоїтися:

 • Перенести її ліжечко поряд з вашою ліжком. Це не повинні бути постійними, а це означає, що ви можете досягти за заспокоїти її без необхідності вставати з ліжка. Вона також буде спокійніше, знаючи, що ви є.
 • Дайте їй доброзичлива собака м'які іграшки у своєму ліжечку в обнімку з (без пищалками, якщо вона знаходиться у вашій спальні).
 • Оберніть пляшку з гарячою водою або теплу подушку в рушник і поклала її в ліжечко. (Переконайтеся, що вона не зможе розгризти його!)
 • Зробити деякі смачні жувальні іграшки, які вона отримує тільки вночі, який дасть їй дорогу заспокоювати себе, якщо вона прокинеться тривожно.

Детальніше:

+616
TheThomasPerson 17 груд. 2017 р., 19:15:42

Зробити гумової задній доріжки навколо будинку. Це безпечніше, ніж мати собаку посковзнутися і отримати травму. Вони дешеві, бувають всіх кольорів і якщо вони забруднюються, легко миються у ванні або зовні з допомогою шланга.

+611
Todd Mccormick 19 серп. 2018 р., 10:03:40

Я віддаю перевагу креветки духу. Ви можете отримати їх (залежно від розміру бака), і вони досить сильно зрозуміло, так це круто, щоб подивитися їжу та речі ходять строєм throughtheir. Вони коштують дешево (за адресою: 49c креветки в магазині PetSmart) і можна отримати досить великий і їсти все більше їжі, водоростей і мертвої риби.плюс я ніколи не бачив їх поруч з моїми іншими рибами(тримати подалі від хижих риб)

+585
yuelway 5 квіт. 2015 р., 17:16:55

Я намагаюся знайти дуже ефективний і природний вбивця мурах, щоб убити мурах в моєму будинку. вони всюди, на моїй кухні, в моїй спальні, вікна, вхідні двері. Я пробував деякі вбивці мурашки, але вони так погано пахне. І у мене є собака. Я хочу зробити ефект з тими, вбивцю мурашки. Тому я не використовувати його більше..будь ласка, порадьте який краще Ant вбивця, який є безпечним для моєї собаки.

+563
rapscalli 8 трав. 2019 р., 04:36:04

Моя чихуахуа постійно і я маю на увазі постійно лиже її геніталії цуценят, а не його ззаду, але інша його частина, і вона, здається, не лизати в іншому місці!

+493
Chuck Horowitz 3 січ. 2011 р., 11:40:47

Щоб відповісти на мій власний питання:

Я додав три нових тетр, ідентичні за забарвленням до оригіналу три тетри. Доповнення були меншими, ніж існуючі.

Протягом двох днів, всі три нових доповнення були мертві. Я не впевнений, що інші спільноти риб (гуппі, сомика-альбіноса, риби-ангели) були головними винуватцями. Я бачив оригінальний неони іноді турбують новоприбулих, як і гуппі.

Ускладнює фактором є те, що я мав, раніше в той же день, переїхали в акваріум з однієї кімнати в іншу. Я чекав протягом шести годин після переміщення танка дозволяють рибі заспокоїтися. Всі оригінальні води зберігається й повертається в бак після переїзду. Я припустив, що танк на значний термін дозволило б рибу, щоб відновити, перш ніж додавати нових риб. Можливо, я був неправий.

Я також додав два химерних хвоста гуппі в бак одночасно з трьох неонів. Це все добре.

Редагувати: я додав ще три неонових тетр, який я вибрав, щоб бути якомога ближче до величини початкових трьох. Через місяць, ці нові доповнення продовжують це робити добре.

+411
Declan Cashman 14 січ. 2015 р., 02:02:34

Якщо ви повинні залишити собаку до 9 годин на свій власний, будь ласка, не отримати. Я власник мопса і я знаю, що мопси люблять бути поруч з людьми, грою і спілкуванням. І 9 годин це дуже довго для собаки, щоб не бути в змозі пережити сам, і ви будете в кінцевому підсумку мати собаку, що ґрунту в будинок. У нас мопс від людини, який був агентом з продажу нерухомості і часто був поза домом протягом 8 годин, ми помітили істотну різницю в нашій моськи через кілька днів не залишили в спокої протягом кількох годин поспіль.

+379
mexisme 21 трав. 2015 р., 16:04:06

Так, це так! Хоча вони обидва працюють так само ідея вологий корм-це більше споживання води. Для кішок ми любимо, щоб побачити їх випити багато, оскільки це робить їх писати частіше, замість того щоб тримати його протягом тривалих періодів часу (тримаючи його в дає шанс на камені/кристали форма).

+365
leerock leerock 24 груд. 2018 р., 13:50:16

Чи Можете ви будь ласка, допоможіть мені про те, що повинно бути зроблено?

+349
Leon Chang 6 черв. 2017 р., 23:13:19

Одним з головних наслідків цього є те, що він буде (сподіваюся) ніколи не розробити маркування звичку. Кішки зазвичай починають маркування в той час, коли вони проходять через період статевого дозрівання і частіше зустрічається у котів, так це, безумовно, добре, що він вже виправлено

+299
xBill 7 серп. 2011 р., 17:03:38

У нас два лабрадора, самець і самиця з одного посліду, що ми отримали, коли їм було два місяці. Їм зараз 5 місяців. Вони обидва дуже доброзичливі і ласкаві з дітьми, але жінка, здається, боїться мене.

Коли я закликаю жінок, які теж менше, ніж чоловік, вона дійсно уникає мене. Вона зазвичай прикривалася і мочать на місці, в більшості випадків, коли я називаю її. Цей кобель дуже впевнений у собі.

Моя теорія полягає в тому, що чоловік дуже домінуючим над нею і трохи ревнує, вона боїться, що він заподіє їй біль, якщо я покажу її любов.

Іншої можливості я не думав, що її реакція пов'язана з коли я намагаюся поставити їх (часто супроводжується присмаком), щоб перешкоджати дефекації на ганку і стрибає на нас і дітей, але тоді цікаво, чому тільки вона боїться, а не чоловік, як одного разу таким же чином.

Будь-які ідеї?

Оновлення: я знайшов цікаву статтю про нетримання сечі, яке описує ряд причин та способи їх усунення. Спасибі за всі вхідні дані.

http://www.dogcareclassroom.com/dog-submissive-urination/

+218
bgc 13 серп. 2010 р., 18:08:49

Після того, як він робить свою справу, моя собака іноді витирає (зазвичай задні) лапи на траву. Я чув, що це було поширення його запах в цьому районі, але я вважав, що в результаті робить свої "справи" зробив достатньо для ароматизації". Він робить це частіше, коли розв'язали в нашому дворі, ніж коли на повідку на прогулянці.

Чому він шкребти траву лапами?

+124
Jts1968 11 лют. 2010 р., 14:27:09

Якщо ваша кішка не їсть з-за його хронічної хвороби нирок:

 • Він відчуває nautious з-за азотемії (накопичення уремічних токсинів в крові).
 • Він навряд чи стане краще без агресивної інфузійної терапії.
 • Контролювати діурез (anuric ниркова недостатність, тобто нездатність виконати будь сечі, це не ознака того, що власники кішок часто спостерігати, але це свідчить про те, що нирки не функціонують).
 • З допомогою відповідної терапії ваш ветеринар може бути в змозі сповільнити, або, принаймні, частково звернути розвиток. Що лежать в основі ушкодження нирок, швидше за все, незворотній, але азотемія може і не бути. Метою інфузійної терапії є, щоб позбутися від уремічних токсинів.
 • Коли коти не їдять, це може бути дуже серйозно. Коли не отримують харчування, починають мобілізувати жири, які депозит в печінці, викликаючи печінковий липидоз. Можна помітити іктеричність (жовтяниця або жовта шкіра) на даному етапі, і це робить лікування першопричини більш складним.
 • Навряд чи ваша кішка буде просто мирно йдуть з-за хвороби нирок. Він, ймовірно, буде довгий термін, втрата ваги, анорексія та зневоднення, тому гуманна евтаназія є розумним варіантом в тих випадках, які не реагують на терапію.

Є ряд інших умов, починаючи від гіпертонії при гіпертиреозі, які звичайно також бачать у хронічна ниркова кішок. Без вашого ветеринара, виконуючи як мінімум панель біохімії для оцінки значень функції нирок (рівні АМК і креатиніну) немає ніякого способу, щоб передбачити причину і тяжкість захворювання вашої кішки.

Як інші заявили, зверніться до ветеринарної консультацією як можна швидше.

+85
swindler 10 черв. 2010 р., 01:31:56

Чищення гравій може бути складно, так це насправді хороший питання.
Коротше - ви можете залишити рибку в акваріумі - просто дивитися, що ви ввели.

Але наскільки спосіб очищення гравію йде, ось деякі з моїх відповідей:

 1. Це кращий підхід, як згадувалося вище, дивитися на свій танк, як екосистема. У природному середовищі не було б навантажень
  інші редуценты і помилок, щоб піклуватися про бруд накопичуються. Равлики і нижніх фідерів є великими для цього.

 2. Здіймаючи гравій може допомогти ваш фільтр працювати.

 3. Ви могли б у кінцевому підсумку видалити гравій з бака і прочистити його, але будьте обережні: будь-який хімікат, очевидно, може бути шкідливим для вашого тварини. Чистий гравій у прісній воді з мінімальним хімічних речовин ви можете (я чув про людей, які брали гравій, відбілюють їх гравію, а потім покласти його назад і вбив всіх своїх риб). Я дійсно рекомендую просто робити це механічно, витирав їх у тканину може працювати. Потім залишити висохнути на сонці (на сонці теж допоможе відбілювач камені і вбиває водорості). Потім прополощіть у прісній воді знову. Потім, як з новою водою, ввести галечник мало трохи по чуть-чуть. Це біль і є, ймовірно, кращі способи, але це безпечно.

Сподіваюся, що це допомагає!

+84
Nitesh Sahu 13 жовт. 2018 р., 18:28:23

Я збираюся дати кілька незгодних відповідь:

Не хвилюйтеся взагалі. Червоний вухатий гірки є одними з найбільш стійких і адаптивних рептилій, вони таргани, черепахи слово; Черепашки-ніндзя червоні вухаті повзунки.

А тепер серйозно, РЕМ вижити в широкому діапазоні температур і середовищ (вони є інвазивними, в Іспанії і жити в снігових річки, трохи вище точки замерзання протягом зими); і відмовити у воді буде вже вийшовши з черепах, тому він не буде приносити нічого, що не було там в першу чергу.

Я залишу свій на свою власну тижнів за один раз; міняйте воду перед тим, як піти, поставити фільтр на мінімум і встановити автоматичний живильник, який може обробляти їх гранул.

Вони будуть мертві нудно, якщо вони використовуються, щоб ви грати з ними, але це буде він.

+79
Matthieu Hebert 7 груд. 2018 р., 21:12:12

Раз вже ми почали давати кішкам декількох лазень (кожні 2-3 дні), я стрижу своїм кігті на "вимкнено" днів ванній, щоб дати їм час, щоб притупити трохи (нещодавно підстригли кіготь все ще може бути гострим,-іш).

У мене є ручний душ голови встановлений у моїй ванній, так що я просто лізу в ванну з котом (повністю одягнений). Я знайшов це легше маневр все, коли я на такому ж рівні, як кішка і не нахиляючись над ванною стіни. Ручний душ голова робить його легко скерувати воду, де мені це потрібно.

Дві кішки легко митися, вони просто плачуть і стоять там жалібно. Два інших боротися і кігтями, щоб вибратися. Коли я приймаю ванну бійців, я або тримати їх за шкірку (не тому, що вони тривають досі, вони не; це місце, де я можу взяти багато шкіри, щоб тримати їх безпечно), або обернути руку навколо своєї грудей/плечах (як правило, просто поки я працюю над шкірку, як загривок набагато більш безпечно).

На щастя, мій чоловік допомагає з сушильної частиною. Ми використовуємо два рушники, щоб обернути їх і рік їх купу. Зазвичай, якщо є холод в будинок, я теж буду сушити їх небагато (але з нинішнім шампунь мені не дозволено зробити це, так що у нас хай дома трохи тепліше, ніж зазвичай після купання).

+61
Tlokuus 21 бер. 2010 р., 00:39:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil