Моя Бійцівська рибка померла?

Я тільки вчора отримав свою рибу, і він не рухався значно пізніше того вечора він сидів на дні бака, і я думав, що він спить на наступний день він був ще в нижній частині бака, що мені робити? Він занадто холодно? Він помер чи помирає? Він хворий? Будь ласка, допоможіть!

+830
igorkhan 11 лист. 2017 р., 11:56:41
31 відповідей

Такі результати можуть означати будь-яку кількість речей, але тільки кваліфікований ветеринарний професіонал зможе дати вам правильний діагноз. Це добре, що ви намагаєтеся зайняти більш активну позицію у вашому здоров'ї тварин, але це побоювання, що повинен відповісти тільки ваш ветеринар.

Я особисто не хочу, щоб ви прийняти рішення без консультації з термінова ветеринарна клініка, якщо в неробочий час або з вашим власним днем ветеринарній клініці. Це дуже багато для людини, щоб взяти на себе. Я думаю, що краще залучити вас і ветеринар у вирішенні Вашого здоров'я тварин. І ви, і веть хочу, що краще для лікування тваринного або припинення страждань гуманним способом.

Будучи власником домашньої тварини, маючи всі цифри і знаючи, де ваш вет лікарні/ клініку перш ніж нещасний випадок відбувається насправді критична. Раніше аварійний ловиться краще. Завжди є план! :)

+995
mercy wanjala 03 февр. '09 в 4:24

У мене був дуже старий тетра Риб, хто слабшав, і інших риб, допомагали йому і підтримували його, коли він плавав. Через кілька днів рибка померла. Чи є якийсь спосіб, що Риби здатні збагнути, що один слабкий і незабаром помруть?

+985
BrandonS 16 серп. 2016 р., 22:32:42
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я часто подорожую для роботи. Якщо ви пішли в протягом 3 днів (можливо 4) ваша кішка(и) буде добре, якщо ви залишите достатнє харчування і воду і купити коробку рознесло сміття і совок це, перш ніж виїхати. За 1-2 тижні тривалих поїздок в мене є родичі або мій S. O. реєстрації на кішок кожні кілька днів, совка для сміття, поповнення запасів води/їжі, годувати ласощами, погладити їх і пограти з ними небагато. Це не дуже велика робота, і кішки, здається, справляємося. Мені здається, що якщо у вас немає місцевого родича або друга, що відповідає підліток або сусід могли б працювати на цей борг за невелику рахунок.

Великий ящик для сміття

+967
MAD MAX 29 квіт. 2016 р., 08:05:52
ПЕТ овець на невеликих аматорських господарств. Деякі люди використовують їх вовни або тримати їх в якості випасу тварин для дресирування собак.
+951
user217884 27 трав. 2012 р., 20:20:14

Погода змінилася, і комарі скрізь. Я є власником кошеня і я хочу знати, невже комарі нападають на тварин? кошенята/коти/собаки. Якщо так, мій вихованець в небезпеці?

+931
sujana vijayawada 13 вер. 2018 р., 12:38:25

Цікаво, якщо я повинен взяти свою собаку до ветеринара сьогодні і попрощатися. Вона була доставлена до ветеринара сьогодні із-за задишки (і з діагнозом застійної серцевої недостатності (ХСН)), але це було трохи менш важкий у той час. Дивно те, що молодий ветеринар просто прописала сечогінний і сказав прийти через 2 тижні, якщо справи не підуть значно краще. Ситуація виглядає ще більш важкої. Вона не могла спати і їсти, і постійно тримає голову вгору, щоб спробувати отримати достатньо повітря. Не дуже весело дивитися, як вашу собаку пройти через це. Я припускаю, що я буду чекати до ранку у випадку, якщо ліки зовсім нічого, але я дійсно не хочу, щоб вона страждала більше, ніж потрібно. Думки?

+902
cadlac 20 лист. 2012 р., 08:56:51

Лавандова олія може бути ендокринного дисраптора. Необхідні додаткові дослідження, але я б з обережністю застосовувати його людям або домашнім тваринам.

Згідно нихъ:

Дослідники з Національного інституту гігієни навколишнього середовища наук (NIEHS), частина національних інститутів здоров'я (NIH), підтверджено в лабораторних дослідженнях, що таке дитячий ендокринолог в Університеті Колорадо в Денвері і Центр медичних наук Школи медицини підозрюваних після діагностики троє його молодих чоловіків, хворих препубертатного гінекомастії. Дослідники виявили зв'язок між використанням продуктів, що містять ці масла і рідкісне захворювання, але попередив, необхідні додаткові дослідження. На даний момент, знахідки застосуємо тільки для молодих чоловіків з нез'ясовним збільшеними грудьми, які регулярно використовуючи продуктів, які містять ефірні олії.

+895
Coxzan 29 лип. 2017 р., 07:39:01

Може вірус сказу вижити поза господаря тварини? Як скажена тварина пускає слину на траву, вона до цих пір залишаються заразними?

+870
parikshat91 2 серп. 2010 р., 12:41:12

Ви пробували десенсибілізуючу вашу собаку до розчісування? Висока похвала з дуже короткими розчісування близько одного-двох ударів. Потім, можливо, деякі живіт маже і лікує? Робіть це повільно протягом декількох днів і побудувати туди, де ваша собака пов'язує щітки та щітки з те, що вони користуються. Тепер ви можете заощадити багато часу і запобігти догляд бореться, що багато власників собак стикаються пізніше.

+792
Pekka supports GoFundMonica 21 вер. 2010 р., 14:49:33

Ви не скажете, як давно ви отримали іграшку. Кішки часто набридають їх іграшки швидко. Отже, проблема може вирішитися сама собою. Якщо ні, ось кілька речей, які ви можете спробувати...

 1. Контролював сеансів тільки. Нехай ваша неактивна кішка грати з іграшкою протягом короткого періоду часу кожен день, коли ви не там, щоб контролювати. У той час як неактивні кішка грає з іграшкою, дати вашої активної кішки велику увагу. Приголубити її і дати їй багато похвал. Щось вона не подобається іграшка. Після того, як сесія закінчилася, дайте вашу активну кішку її улюбленими ласощами. Роблячи це, ви намагаєтеся її умова, що іграшка-це не так уже й погано.

 2. Зміна #1, даючи вашої активної кішки її улюблену іграшку і ласощі, в той час як ви йдете у закритому приміщенні з неактивним кішку і дозволити їй грати з іграшкою. Іграшку ви даєте вашій активній кішки повинен бути один тільки для цих спеціальних сесій. Однак, це може не спрацювати, якщо ваш активний кішка не може пройти повз того, що двері в будинок закрита.

 3. Позбутися іграшки, і спробувати знайти іншу інтерактивну іграшку. Є багато зараз на ринку. Це може бути ваш кращий варіант. Якщо ви турбуєтеся про своє не активний кішка набирає вагу, спробуйте інтерактивні харчовими пробки або кульки. Нижче представлена фотографія, яку я використовую з моїм злегка розжирілий кіт. Вона любить його - вона кладе свою лапу в трубах і отримує з їжі і уповільнює її вживання.

Interactive Food Toy

Бажаю вам і вашим кішечки кращі!

+787
user118746 24 жовт. 2010 р., 03:45:38

Мій кошеня Міккі пристрастилася до сиру і не перестане нявкати, поки ми його годуємо. Ми даємо йому приблизно жменю в день. Це нормально для однорічного кота?

+779
AiAr 24 серп. 2012 р., 03:29:19

Для тимчасового вирішення: у мене була невелика тріщина в баку, і приклеїв жуйку на ньому, поки я не зміг отримати новий танк кілька тижнів тому.

+632
user1908924 10 черв. 2010 р., 22:32:43

Фон

Моя дружина і я отримали наш жіночий сенбернар (Еллі) близько півтора року тому з сім'ї, але не багато знаю про її минуле, перш ніж вони отримали її (лише кілька місяців). Ми думаємо, що вона зараз близько 3 років і важить близько 115 фунтів. Вона надзвичайно скромний, добре вихований і поклав назад з людей і дітей, але коли моя дружина і я йду Еллі по околицях вона дуже збуджені і досить агресивний по відношенню до інших собакам (в деякі дні вона набагато гірше, ніж інші, а в деякі дні вона дуже мало реакції). Я намагався з допомогою частування в нагороду, але здавалося, що вона розхвилювалася більше, знаючи, що вона буде отримувати задоволення, коли вона бачила іншу собаку. Ми взяли її до домашніх тварин, магазини, парк для собак, де вона трохи тривожно, але в іншому просто відмінно навколо інших собак. Вона також відмінно підходить в ветерінарке, коли вона з іншими собаками.

Питання

Чому Еллі так надходити тільки по нашій квартирі/районі, і які є рішення, щоб допомогти зменшити захисні/територіальні інстинкти?

+613
ramonovski 23 бер. 2019 р., 10:43:47

Коли я граю на гітарі (акустична та електрична), мій кіт стає дійсно страшно. І це не просто гітара, він злякається, коли я граю дуже скрипці, мандоліні та інших інструментах.

Він як би стискається і дметься як він боїться шуму, але я не впевнений, що відбувається. Проте він не злякався, коли я граю свою клавіатуру або, коли у мене є електрична гітара підключена.

Зазвичай він дуже товариський і веселий і щасливий. Моя інша кішка не заперечував проти нього взагалі.

У кого-небудь є поради?

+536
Shihas Hassan 14 лип. 2011 р., 15:47:44

Це в принципі робить те ж саме для собаки, що вона робить з людьми, що означає, що він трохи засмучений живіт, багато газів, і дуже ймовірно, неконтрольованої дефекації в залежності від того, скільки він пив і як мильна вода. Вона повинна пройти досить швидко, але якщо це не ви повинні обов'язково звернутися до ветеринара.

Також, читайте етикетку, щоб побачити, якщо є щось в тому, що мило, але мило, яке може бути токсично - якщо на етикетці радить вам звернутися в Токсикологічний центр, якщо потрапляє, то ви повинні обов'язково звернутися до ветеринара. Якщо це побутова мильниця або схожі, ви, ймовірно, не варто переживати про це - але не перевірити.

Просто переконайтеся, що у нього багато води і переконайтеся, що у нього достатньо води (він зневоднює з-за дуже активного кишечника, як і люди). Це також, ймовірно, хороша ідея, щоб зберегти його у зручному тінистому місці за межами протягом деякого часу для ermmm .. екологічних міркувань :)

Зверніть увагу - собаки мають досить гарне почуття, що вони можуть і не можуть переварити (хоча це не підходить однозначно). Якщо там було досить мило у відро для сміття, щоб дійсно зробити його хворим, він би, напевно, не пили його, або хоча б зупинився після першого смак. Просто тримати очі на нього, він буде в порядку.

+528
kpython 3 січ. 2018 р., 07:35:32

Я помітив тільки тепер, коли я відчуваю, що мої кішки задні ноги там не багато плоті, і я можу легко відрізнити обидві кістки і розрив між ними. Це нормально чи що-то я повинен бути стурбований? Якщо це не нормально, що може бути причиною цього?

Вона добре їсть і багато м'яса на іншу частину тіла, включаючи передні ноги.

+526
Ram Jammigumpula 26 серп. 2013 р., 23:14:38

Кішки є досить незалежними, але, як і люди, їх потреби змінюються.

Якщо ви хочете отримати тільки одну кішку, переконайтеся, що ви отримуєте багато іграшок і відкладіть в сторону шматок вашого вільного часу кожен день проводити з кішкою/кошеням. Після цього кішок не буде мати ваша компанія, поки ти на роботі, йому буде потрібно додаткове збагачення, щоб компенсувати це. Кішка дерева, кульки з дзвіночками, іграшка мишей і т. д. буде заміна збагачення зазвичай вам мати братів і сестер або ви навколо.

Якщо ви плануєте отримати дві кішки (я рекомендую!), переконайтеся, що ви отримаєте дві миски, дві урни, дві поїлки, і т. д. Подібно людям вони потрібні обидва разом і нарізно часу.

Якщо ви плануєте, щоб ваші кішки бродять зовні, будь ласка поговоріть з вашим місцевим ветеринаром про небезпеки, які перебувають у вашому районі. Я особисто ніколи не дозволив би своєї кішки, так як ризик переважує винагороду (я купую їх кішка, трава та інші рослини, щоб компенсувати це).

Одне заключне Примітка, Ви не повинні їсти тварин, щоб поговорити з ветеринаром (або навіть звернутися до ветеринара); більшість людей у ветеринарній професії, люблю про тварин і був би щасливий, щоб допомогти вам через процес початку роботи з вашим новим пухнастою родиною!

+501
mitrogradient 6 січ. 2020 р., 14:58:19

Мені було б цікаво дізнатися, звідки у вас такса (дізнатися про його ранньому вихованні), і як довго ви були його будинку з тобою. Якщо ваші відмінне додаток успішно спілкуватися з великими собаками - фантастичний. Просто переконайтеся, що ніхто не грати дуже грубо і покласти його в небезпеці (назад) травми.

Ви не згадали, наскільки добре навчена ця собака, але якщо ви навчили свою таксу, щоб відповісти на ваш візуальний або сенсорний сигнали, надійно - ви можете навчити його, щоб нагадати, від собаки-собака взаємодій, досить легко. З повторенням, і значні підкріплення, він може дізнатися, що звуть з іншою собакою-це величезне задоволення! Багато чого буде залежати від робочих стосунків у вас з вашої собакою - і усвідомлення того, що особливо мотивує його. Що стосується вашого питання про те, косоокий і його гострота зору, будь ласка, розглянути говорити з ветеринаром моєї. цілком можливо, що не-фахівець може проводити свого роду тестування, але я не впевнений. Все, що візуальні здібності у нього те, що він звик, щоб припустити, що він, ймовірно, робить дуже добре, оскільки він, здається, перейдіть соціального взаємодії з великими собаками, як ви сказали.

Ваша такса, ймовірно, з вибору, основна група собак, з якими він знайомий. Він ніколи не може бути собакою, що можна засунути в бешкетник, більш група змінних, які можна знайти у середньому собачому парку. якщо він має один або два друзі, які можуть просто підійти.

+362
Dchris 28 груд. 2011 р., 19:38:14

У мене домашній кіт, що я хочу, щоб забезпечити задоволення, цікавий досвід, як я уявляю свою студію, квартира замала для повноцінного дорослого кота.

Так як вона кошеня, вона завжди сиділа біля вікна ми залишаємо прочиненими і виглянув на вулицю. Я нещодавно купила кішку шлею і повідець і поставивши його на неї, прив'язати його до чогось міцного, потім відкривши вікно поруч з пожежними сходами, щоб дозволити їй просунути голову назовні, понюхати повітря і подивитися на зовнішній світ. Я сиджу поруч і контролюю всі час. Вона, як правило, витрачають 10-15 хвилин нюхає і виглянувши назовні, дивимося на проїжджаючі машини, і т. д. В який момент вона піде всередину і я закрию вікно, потім зніміть джгут проводів.

Кожен раз, поки вона бігом під ліжко після заховав близько 5-10 хвилин. Немає іншого дивної поведінки після неї, вона завжди поверталася і поки чекаємо пару хвилин і подзвонити їй.

Вона, здається, дуже щаслива, дивлячись, як вона стоїть там сама по собі, не боротися з проводів (за винятком очікуваних метушитися, коли одягати/знімати), і ніколи не було будь-яких нещасних випадків, що у мене асоціюється зі страхом за винятком ліжка річ.

Так що моє запитання два рази:

 1. Є підстави не пускати кішку на вікно, яке знаходиться на повідку, впряглися і під наглядом?
 2. Ліжко нічого, щоб хвилюватися?
+336
Naomi Chakwin 4 серп. 2014 р., 03:39:46

У мене було кілька тварин прийшли в лікарню з іноземними чіпами (хоча і не з Угорщини) і процес йде як це.

 • Чіп не перемикається з - я.е якщо ваш чіп був зареєстрований з 24petwatch він залишиться з ними назавжди.
 • Кожна база даних чіп має певний код/кількість на початку, так що при скануванні чіпа кожній компанії може сказати вам, що бази потрібно звертатися, щоб отримати свою інформацію.

Це може працювати по-різному на твоїй стороні світу, як і багато країн, проте, близько один до одного кожен уламок бази даних повинні бути в змозі знайти, де чіп виникла.

+330
dean belisle 30 квіт. 2013 р., 23:02:18

Я задав те ж питання у коментарях до відео на YouTube і отримав відповідь від Барбари Гейденрейх, що кролик швидше за все не узагальнюйте, стрибки з бар'єрами для стрибків паркани. Як довго, як тримати ручку забавне місце, щоб бути і тільки навчити кролика стрибати перешкоди, вона не повинна стрибати на ручки.

Подібна поведінка спостерігається у коней, які навчені стрибати перешкоди, стрибки перешкод, не пов'язаних зі здатністю стрибати на паркан, який відзначає межі своїх пасовищ.

+314
DelToro 4 жовт. 2010 р., 15:02:49

Zaralynda має фантастичний відповідь, що йде врозріз з моєю вірою "поганість" салату айсберг для кроликів. У спробі підтримати мої переконання я зробив багато досліджень, наступне, що я дізнався.

Ми всі згодні, що салат-це не хороший джерело харчування, але це насправді погано для кроликів?

Є кілька згадок в інтернеті і в пресі салат айсберг, що містять опій і мають відношення до завод з виробництва опійного маку Papaver somniferum, в, насправді айсберг не ближче, ніж будь-який інший салат рослини lactuca Sativa краще. Рослини є науково угруповання в Королівстві флоемою (це поділ між рослинами і тваринами). Найближчий класифікація спільне у них Eudicots , який включає в себе безліч квітучих рослин, включаючи яблука і кленів. Це значною мірою руйнує міф відносини.

Так звідки міф взявся? Здається, що багато рослин, включаючи листя салату мають гіркий латекс, як речовина, що використовується для заміни в виробництві заколисливе дія опіуму флори Великобританії та Ірландії, Том 4 Пітер продати, Джина Меррелл, стор 117. Салат мабуть, були популярним джерелом з часів Стародавнього Єгипту, це, як правило, збирають, коли рослина було болтами (квіткові). Препарат називається Lactucarium, він не з'являється, щоб провести цю дію в комерційних постановках, але, здається, менш руйнівним для травної системи після опіуму.

Я не знайшов достовірних посилань на заворотах і стосується газу, пов'язані з айсберг

Питання

+306
user113172 10 трав. 2016 р., 14:54:38

Так, у більшості випадків вітаміни не токсичні, тому немає ризику передозування.

Вітаміни, такі як таурин, В1 (тіамін) і E є всі загальні поживні речовини, знайдені в достатку в тіло тварини, і це не можливо, щоб взяти занадто багато з них.

Немає ніякої різниці між "улюбленець" вітаміни і "людські" вітаміни, крім маркетингу. Постачальників, які постачають такі вітаміни, отримати їх з точно таких же джерел.

+304
marijnz0r 12 серп. 2017 р., 17:50:57

Я висвітлював питання трохи ширше, оскільки загальні проблеми можуть бути цікаві. Використовуючи ліжко (або інша меблі) в основному підмножина. У всякому разі, по трьом основним навчальна видів:

Кішки

Недоречно

 • Якість ящик для сміття є низьким, іншими словами це не дуже чистий
 • Тип сміття може турбувати кішку, деякі не можуть, як глина, і т. д.
 • Інфекція сечових шляхів або захворювання може призвести до кішці виборі м'якої поверхні. Деякі включають в себе:
  • Хвороба сечових шляхів
  • Цукровий діабет
  • Хвороби печінки
  • Маразм
 • Не вистачає урн
 • Попереднє хворобливе сечовипускання в лоток

Маркування

Маркування як правило на вертикальних поверхнях, але не завжди можливо

 • Нова кішка в будинку або районі
 • Агресія між кішками вже в будинку, особливо якщо є докази, що одна кішка намагається тримати інших подалі від місця
 • Щось нове в будинок (наприклад, нова ліжко)

Як Вихователь

 • Це не ознака злості або гніву
 • Наганяй/покарання викликає у кішки, щоб уникнути людини, а не виправити проблему
 • Зменшити змінювати та/або вводити його повільно
 • Тримайте ящики для сміття дуже чистий і в районах з низьким рівнем трафіку від їжі

Собаки

Загальні Причини

 • Неповне посередництва, підготовки кадрів
 • Маркування
 • Покірне поведінку
 • Хвилювання
 • Тривога
 • Страх
 • Когнітивної Дисфункції
 • Медичні умови, і, схожі на кішок, м'яка поверхня може бути менш болісним, деякі з яких включають в себе:
  • Дегенеративні хвороби (наприклад, артриту)
  • Захворювань, як цукровий діабет
  • Запалення
  • Інфекції
  • Паразити

Як Вихователь

 • Очистити забруднені місця із застосуванням миючих засобів, призначена, щоб допомогти видалити запахи індукованої вихованця.
 • Покарання не допоможе, він, як правило, ведуть до собаки "отакого" навколо
 • Тримати собаку під наглядом або обмежена (якщо спостереження не завжди можливо)
 • Збільшення частоти походи
 • Винагорода відповідне сечовипускання

Кролики

Загальні Питання

Трохи складніше знайти хорошу інформацію тут, але...

 • Нетримання сечі може мати медичну основу:
  • Неврологічні проблеми від травми або інших захворювань
  • Дисфункція сечового міхура для зберігання
  • Естроген-чутливих нетримання сечі у жінок з гистерэктомией
  • Інфекції сечовивідних шляхів
  • Анатомічні аномалії
 • Домінування - кролик намагається стати топ-кролик в будинку і тебе в тому числі.

Як Вихователь

 • Для медичних питань, звернутися до ветеринара немає можливості навчання
 • Для проблеми домінування, вам буде потрібно навчити кролика з нього. Як правило, шляхом блокування або контролю доступу до території або меблі кролик мочиться на

Джерела і подальше читання

 1. П'ять хвилин Блеквелл ветеринарна консультація: собак і кішок, 5-е видання. Housesoiling - кішки і Housesoiling - собак.
 2. VeterinaryPartner.com: мочиться на ліжка
 3. П'ять хвилин Блеквелл ветеринарна консультація: звірятко, 2-е видання. Нетримання, Сечі (Кролик).
 4. Будинок кролика суспільство: навчання в FAQ
+299
estanislaors 19 жовт. 2011 р., 18:11:43

У мене 2 самки (100% жінок) мишей, у мене перший ненавидить абсолютно новий. (Що дивно, адже вони обидва напевно самок) я пішов вперед і приніс точно таку ж клітку для нової миші, як я це зробив на оригінал. Оригінал зміцнів і не може вийти з клітини, але нову менше, і може стиснути свій шлях через ґрати. Що мені робити, а мама просто витратила на це $40 і я відчуваю себе погано, кажу їй, щоб купити мені новий. Як вона росте, вона не зможе пролізти через решітку, як мій інший?

+293
Guilherme Linden 31 трав. 2010 р., 03:15:14

Просто пам'ятайте, що більшу частину часу, розмір бульбашок, що насос видає занадто великий, щоб бути інтегровані в товщу води, тому більшість кисневий обмін відбувається за допомогою дифузії (див. цю сторінку).

Бульбашки допомагають збільшити площу поверхні води, як вони прорвуться до вершини.

Я думаю, що найдешевший насос/повітря камінь можна купити буде достатньо.

+236
Ana Hernandez 30 жовт. 2011 р., 14:38:33

Схоже, що у вашої кішки є деяке занепокоєння про те, що незнайомець в його або її життєвому просторі. Кішки сильно реагують на незнайомих запахів, особливо, якщо ваше людське гість своїх вихованців. Ваша кішка може реагувати на це. Коли я приходжу додому з будинку друга, у якого є кішки, мої кішки нюхати мій піджак і туфлі протягом тривалого часу.

Деякі кішки просто не товариська і хочу тільки, щоб бути навколо людей, які їх люблять і годують. Моя подруга Еббі, щоб закрити її кішку в спальні, коли деякі друзі приходять, тому що її кіт володіє сильним і іноді бурхливу реакцію у деяких людей. Ви можете завести друзів, запропонувати кішці ласощі для вашого кота; іноді підкуп працює. Але він не впевнений, що так воно і є з собаками.

+227
ayane 19 груд. 2015 р., 08:23:04

Я шукаю деякі автоматичні кішка іграшка для гідного дозвілля. Я натрапив на автоматичні лазерні іграшки і я, але здивований, що вони існують, оскільки ви не повинні бити котячі очі з допомогою лазера. Якщо це автоматична, це може дуже легко трапитися. Лазери цих іграшок значно нижче 5 МВт? І навіть тоді, це досить безпечно, якщо лазер-то прямо в очі кішці?

Я не знайти багато актуальної інформації про Google, і я не хочу покладатися на інформацію, надану виробниками таких іграшок.

Це питання дуже ПО ТЕМІ: Який рівень вихідний лазерна указка є безпечним для кішки?

+84
Amanuel Kassahun 14 груд. 2013 р., 11:16:08

В моєму акваріумі є живі рослини з Бетта, топірець риби, барбуси, а кору і сіамський водорослеед. Чорні водорості ростуть на прикраси і скло. Я її отковырял скло. Що ще я повинен зробити, щоб він не повернеться?

Мій танк не поруч з вікном і світло горить по 8 годин в день.

+83
LinuxBabe 1 січ. 2013 р., 18:01:20

Як далеко може передкрилки загородки бути розмічені і досі благополучно містити маленьку собаку - саме пудель?

Є виміри, які я міг би прийняти її, щоб з'ясувати інтервал?

+62
Des Fox 19 лют. 2017 р., 09:16:55

Так, кішки можуть мати різноманітні текстури хутра у відповідності зі своїм настроєм, це знак лиха. Це до нас, щоб оцінити і зрозуміти ситуацію і вирішити - добре помітив! Ваша кішка буде також цінуємо ваші зауваження.

+35
NoiseCoalition 11 лист. 2015 р., 06:41:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil