Я переїжджаю і бродячих не феррал кота я не хочу, щоб залишити позаду. Не заходь взагалі

На це питання різні, то один запостив, тому що це зальотні не прийде в дім, не буде він взагалі йде всередину укриття кішка, яку я збудував для нього.

Я доглядала за межами кішці близько року. Знадобилося кілька місяців для нього, щоб довіряти мені, що він ще не повністю довіряю своєму хлопцеві.

Він приходить, коли я телефоную або зовні чекає мене щоранку. Він любить собак, але у мене чотири кішки всередині, і він також не має жодного інтересу в найближчі всередину.

Я намагався витягнути його на задньому дворі дощ і він не прийде. Я їду з держави, і я не хочу залишати його. Він став залежати від мене. Що я можу зробити? Він може бути благополучно знову зі мною? Я його люблю так сильно.

+473
Justin Johnson 21 лют. 2013 р., 17:15:17
39 відповідей

Дві з чотирьох моїх кішок (двох старших) нещодавно розробили страшної жахливої лупи. Оскільки він розроблений приблизно в той же час як холодна погода і підвищене використання будинку опалення, я вважаю, що їх шкіра суха, тому що зараз зима і повітря сухе.

Я можу вилікувати це вдома? На своїй шкурі я б застосувати лосьйон, але це не діє на кішок шкіри. Як я можу збільшити вологу на своїй шкурі?

+991
WildGunman 03 февр. '09 в 4:24

Наш кошеня був успішно привчений до горщика за тиждень 8. Зараз йому 5 місяців і у нас завжди є 2 урни для нього, я змінюю їх обох, повністю, щодня.

Я помітив приблизно місяць тому, він би вам дуже метушливий про використання лотка, який він відчував, був повний, але, схоже, не повний для мене. Це станеться приблизно 4 години, перш ніж він повинен був змінити. За цей час мені доведеться суворо наглядати за ним, тому що він буде намагатися йти в кутах, а іноді супер непарних місцях, як на моїй сумці для ноутбука.

Приблизно 1,5 тижні тому він був з diarrea і ось коли вона потрапила в вентилятор, буквально. Це станеться так несподівано і вибуховий, він буде мати мало часу, щоб знайти де-небудь підходящий, щоб піти. Ветеринар дав нам антибіотики і нам треба було 2 дні, щоб зрозуміти, що вони не працювали, тому що проблема була в глистах. 4 години після таблетки черв'як і він був завзяті світлі і щасливі... 24 години, і його корму стала більш здоровий колір, але все одно м'який. Через три дні його пронос був, як і раніше висить навколо, хоча і не вибуховою, якщо він одного разу пішов у лотка, він не хотів би використовувати його знову, що означає, якщо у нього був свій шлях, я б міняти його 5 разів на день. Я взяв його з антибіотиками повністю 2 дні тому, а його какашками почав зміцнення, але далеко не міцною і здоровою.

Близько 3 днів тому ми почали дозволяти йому вільно бродити по саду, коли він хотів,(після кількох тижнів стежити за ним, в ньому) в прагненні до нього, щоб мати можливість використовувати його в якості свого туалету. Я ніколи не бачив його зробити це. У той же час, наші сусіди (ми в багатоквартирному будинку з двором), хто володіє його мати, дала йому візит зовсім небагато, відразу на повний день, коли я був на роботі, і вона не раз він намагався сходити в туалет в будинку.

Він досі какає і пісяє за межами лотка, в нашому будинку навіть з його положенням табурета не настільки претензійний! Це дійсно дратує і викликає напруження у сім'ї. Я не тільки змінюється 2 урни іноді два рази в день (це було 3 коробки, коли він був хворий), але я не можу розслабитися, коли він в будинку, тому що я намагаюся зупинити його, перш ніж він може піти на що завгодно. Він не туалет в нашому будинку сусіди, але в його власному будинку, тому що його будинок пахне туалетом, коли він був хворий, і скрізь рвуться?

Наш будинок сусідів я помітив, immacculate, а у нас завжди на брудній стороні, так як ми працюємо повний робочий день. Наш сусід весь день вдома.

Інша справа, що я помітив, що це не парадоксально, полягає у тому, що якщо я можу сказати, що він повинен йти в туалет, я йому місце на лотка і він відчуває, що вона занадто повна і мені доведеться його знайти свіже рішення, але в той же час, якщо я порожній, що лотка і він знаходить мішок для сміття з забруднених піском - він буде відразу йти в туалет на пісок або на верхній частині мішка.

+962
Arktos 3 вер. 2019 р., 09:14:55
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Через кілька місяців я буду переїзду в США з 2 котами (жінка-інтроверт і втекти, щоб приховати, коли відбувається несподіване. Самець набагато більше вихідного, але може бути несподівано лякливий.)

На даний момент я дебатую між літати і керувати ними. Моє припущення про ЗА і проти кожного типу поїздки:

Літати

 • Плюси: менша тривалість: 2 рейсу більше 7 годин
 • Кон: вища стресовій ситуації: галасливий, галасливого аеропорти і літаки
 • Кон: як тільки поїздка розпочинається, її неможливо зупинити.
 • Мінуси: Дорожче: потрібен 1 чоловік забронював і $125 за кота

Диск

 • Про: знизити стрес: це всього лише як дуже довгий похід до ветеринара
 • Про: може зайняти деякий час від поїздок у разі необхідності.
 • Плюси: дешевше: просто газ і номерів
 • Мінуси: набагато довша тривалість: 26 годин водіння на 3 дні

Моє припущення полягає в тому, що за кермом буде смоктати для мене (але у мене є час, щоб зробити це), але буде краще для кішки (вони могли краще справлятися з більш низького рівня, але більш тривалий термін стресу).

Це допустиме припущення про рівень стресу кожного типу поїздки, і взагалі, як кішки реагують на такий стрес?

Зверніть увагу, що під час подорожі з кішкою на літаку відмінно підходить для поради про те, що вид транспорту, на моє запитання про порівнянні літати з кермом.

І є можливість взяти кота на 1400 км, 21+ година поїздки? відмінно підходить для водіння.


Оновлення

Після виступу до нашого ветеринара (хто знає наші кішки і їх характери) ми вирішили піти з літаючими варіант.

Наш ветеринар також призначати протитривожні препарати за поїздку (хоча авіакомпанії сказати не доза кішки), і рекомендував, що ми робимо кілька випробувань ліків задовго до перельоту до того, щоб оцінити, скільки препарату потрібно на день.

+954
JesterMaster 22 черв. 2017 р., 15:48:50

В даний час мої чорні волосся пітон їсть 3 середніх мишей раз в 10 днів. Якщо він їсть 3 з легкістю, я повинен оновити розмір його мишей?

У мене теж 2 дитинча джунглі, що зараз їдять 2 пухнастих мишей. Я повинен також оновити свою мишу або просто тримати їх на тому, що вони їдять якийсь час?

Як я дізнаюся, коли прийшов час, щоб дати більше мишей, щоб моя змія?

+944
Kristiane Joie 5 лип. 2018 р., 16:35:02

Абсолютно нормально.

Деякі люди вважають за краще спати на животі, інші на боці або спині; деяка зміна позиції в залежності від того, наскільки тепло чи холодно їм або з інших причин.

Те ж вірно і для кішок. Догори ногами, може виглядати нерозумно для нас, але це нічого не значить, але, що коту зручно, і що вона довіряє тобі не спробувати скористатися цим менше,-захистив позі.

Трохи посмикування лапами і особа, як правило, просто вказує на те, що кішка спить.

+918
Aravinthan M 19 жовт. 2014 р., 06:53:38
Що стосується заклопотаності з приводу ліки ПЕТ, в тому числі запропонованої, безрецептурні і гомеопатичні методи лікування.
+865
NFC Championship 10 вер. 2018 р., 00:28:13

Я відчуваю, що ви повинні експериментувати з безліччю риб, тому що багато говорять, деякі риби агресивні і деякі види риб не можуть бути з певною рибою. Я можу сказати, що я Бета-самець з самкою в акваріумі з тигровими барбуси, харациновыми( 4 види ), гуппі, Моллі, Платіс, червоний плавець акули , кішки, риби , раки, водорості їдців, риба-ангел, цілуючи риби, а також (3 види), а також кілька інших риб, і все, здається, чудово порозумілися. Я не гуна брехня я втратив кілька риб в минулому, але де я тепер, де всі мої рибки вживаються його варто. Всі пристосувалися один до одного риби. У мене є живий спільноти риб. Взяти на себе ризик, тому що результат все це є дивним, щоб побачити

+807
Marian Vevurka 18 лип. 2012 р., 17:07:18

Я думаю, що вона намагається позначити кисть з її запахом. Якщо ви подивитеся на цій діаграмі можна побачити, як багато пахучі залози розташовуються на голові у кота практично точно так плямами кіт відео труться щітки.

Cat scent glands

Не по темі: я не зрозумів, там був один на спині над хвостом. Це може пояснити, чому вони люблять подряпин є, стільки і роблять "тріскачка" з їх прикладом.

+770
gujjar ahmed 13 бер. 2013 р., 08:04:18

Ви мама з великою послід дуже молодих щенят, що вона буде, природно, дуже захисний. Вона, напевно, трохи нервує від годування, кількості і намагаються зберегти гнізда в чистоті. Зараз не час, щоб принести іншим собакам в суміші. Після цуценят відлучають від матері, можна поступово познайомити її з іншими собаками на відстані під час прогулянок, подалі від цуценят. Якщо це піде добре, ви можете привести їх ближче один до одного, за дуже короткий час, і поступово збільшуйте витримку.

+738
phtnguyen 4 серп. 2014 р., 14:44:06

Я думав про водіння від Массачусетсу до Флориди, але не був упевнений, наскільки реально це зробити це з кішкою. Кіт щеплена (за стандартами Ма) всередині кота, трохи менше 2 років і знає, як використовувати її в пісочниці. Моя машина, з іншого боку, являє собою міні-позашляховик.

Я готовий перерви і навіть залишитися на ніч в готелі на моєму шляху вниз, я просто не впевнений, якщо поїздка є практичним.

Я повинен упакувати пісочниці і чистого піску, і переконатися, що я можу знайти готель, де я можу брати кота в кімнату? Я б зупинився в готелі або якийсь довгий термін квартиру у Флориді, а кішка безумовно була б усередині, а також.

Чи є якісь міркування здоров'я для кошеняти від такої зміни клімату?

Як інші люди роблять такого роду поїздки, або це не рекомендується?

+711
helicase 10 січ. 2017 р., 05:20:41

У нас є дев'ятирічний змішане лабораторії, яка була отримана від місцевого гуманного суспільства еквіваленті. В даний час вона важить близько 25 кілограмів і відмінне здоров'я. Вона виглядає худою, але вона завжди виглядала саме так і ветеринари кажуть, що це нормально для її змішаної породи. За перші шість років вона була приголомшлива: дуже слухняна, ніколи не заподіють шкоди дитині або іншим тваринам, ніколи не зіпсувала річ, ніколи не харчувався недоїдками біля будинку.

Коли їй було п'ять років, ми переїхали в будинок і приблизно через рік після цього вона почала їсти недоїдки і жувати речі в будинку, в основному мішки (як із пластику, так і з тканини), і навіть після того як розжував меблів. Сьогодні я прийшов додому, щоб знайти, що вона з'їла пластиковий DVD, який впав (або швидше за все була збита з) таблиця. Крім того, вона плаче жахливо, коли залишається вдома на самоті, і ми часто приходимо додому, щоб знайти її мисці (але не її миска з водою) вниз головою і їжа розкидані. Думаючи, що вона не задоволена своєю їжі, я намагався змінюючи марку її кілька разів їжі, але це не має ніякого ефекту. Я пробував всі основні бренди і більшість більш дрібних, менш дорогих брендів.

Коли собака була в Гуманному суспільстві їй дали антибіотик, які фарбували зуби, щоб вони виглядали згнили, але їх немає. Я натиснув і натиснув на неї зубами, щоб побачити, якщо є які-небудь болю, але ні. Крім того, її десни і мову добре виглядаєш. Її какашок не має яких-небудь незвичайних властивостей, а її шерсть здоровою.

Що може бути причиною її істерики і знищуючи сумки і одяг? Вона відмовляється грати з собачими іграшками (завжди) так що я не думаю, що це нудьга. Крім того, я думаю, що я виключив невдоволення її їжу.

Ось деякі фотографії собак, якщо це допомагає краще ідентифікувати породу і таким чином поведінка:

 • Як цуценя:

http://dotancohen.com/eng/pictures/photo/gili_enjoying_wedding.html
http://dotancohen.com/eng/pictures/photo/laurie_holding_happy_gili.html

 • Не як цуценя:

http://dotancohen.com/eng/pictures/photo/good_rest_shade.html
http://dotancohen.com/eng/pictures/photo/looks_tasty.html
http://dotancohen.com/eng/pictures/photo/three_good_reasons_like_family_trips.html

+699
Tiffany Norton 5 жовт. 2013 р., 12:46:24

Тітч чотири роки. Я її тільки тиждень і вона любила Віскас тунець в желе. Я пробував нові страви, і вона з'їла шматок м'яса, лише деякі. Вона була товста, все-таки є. Може вона просто на дієті її власним вибором instictive. Але ...

Може, вона сумує за нею попередній власник (мій друг помер, але ок), тому я взяв Тітч як вона досить настраждалася, і я все одно збиралася завести кішку, і вчити вже знали мене.

Просто, перш ніж я прийняла її, вона була в лікарні, на жаль, вона була зроблена в сусід мого друга, а потім вигнали. Так вона опинилася в лікарні антибіотики, які мають бродила по залі будинку мого друга на кілька днів.Так що один тиждень з лікарні каже мені, що її здоров'я має бути хорошим. Я сподіваюся!

Вона бігала довжина моєї великої вітальні, вже двічі. Стає впевненішим. Вона спить ОК. Критий кішки, тому що вона досить Фей.

Вона була в порядку, коли я перевірив на неї, які я зробив, тому що я чув, що два коти-атаки, крики (у два дні) так що, можливо, вона їсть мишей, що вона впіймала, вона любить на кухні. Наш будинок має мишах, яке Кітті небес. Але я тільки припускаю. Вона їсть холодець, а потім облизує навколо її рота.

Ми обмінюємося блимає весь час, вона приходить, щоб сказати Привіт, на моєму столі. Я любив її і пестив її з самого початку. Завжди я отримую муркоче і цілує в ніс. Я гладжу її.

Не Тітч звучить добре для вас? Я буду пробувати курячу грудку, але хочу, щоб моя кішка буде в порядку.

+694
itseris 17 черв. 2017 р., 14:54:26
Екзотичні домашні тварини, як правило, рідкісні або незвичайні тварини, які зазвичай не думають як з тваринами.
+693
Victoria Maria Chavis 9 черв. 2010 р., 11:16:02

Для того, щоб привести кота в університет в якості емоційної підтримки тварин, школа вимагає від мене, щоб тримати кота в клітці, поки мене немає в кімнаті. Я не думаю, що це справедливо для кота, але так як у мене немає вибору, мені цікаво:

Як це кращий спосіб, щоб зробити великі кішки в клітці, що я можу розібрати і покласти назад разом, якщо треба буде? Має сенс зробити пару клітин для кішок (читайте: чорний металевий дріт) і поставити їх разом з клейкою стрічкою?

+657
Derek Flenniken 26 груд. 2013 р., 06:43:23

Ви не можете очікувати, що ваш вихованець мовчати, якщо ви не з ним. Рішення:-

1) віддати собаку комусь віддати йому компанію. Коли нікого немає вдома, ви можете розглянути залишаючи його сусіди по будинку деякий час.

2) Ви можете попросити кого-небудь наглядати за ним, поки всі пішли з дому.

3) Ви можете дати йому щось грати. Це не дуже ефективний у всіх випадках. Але в 50% випадків, вона буде працювати. Подарувати іграшка кістка або м'ячик жувати. Моя власна собака любить грати з ними і ми позбулися проблеми гавкіт.

4) собаки не люблять, коли їх замкнули. Просто дозволити йому бути можуть працювати.

+656
Tj King 3 трав. 2015 р., 01:46:11

У мене проблема з моєю кішкою Джордж. Вчора ввечері Джордж утік з дому. Двічі, коли він був випущений він блукає в 2 милях на південь, де я живу.

Після 2-ой раз ми його виправили і він перестав блукати. Ми б його випустили, і він залишиться у дворі або навколо нього.

Сьогодні він знову втік. Я не знаю, якщо він буде просто бродити мій будинок або якщо він втік назад в один будинок 2 миль.

Як я можу навчити його залишатися у дворі?

+654
user294382 30 трав. 2015 р., 19:17:24

У мене є кішечка, всього пару місяців. Як тільки ми взяли, що він потрапив вушний кліщ або щось подібне, почав чухати себе, випадати шерсть, з'явилося багато дивних дрібних ран на ньому. Хвіст його був завжди як-то дивно, але він почав втрачати шерсть, то зараз кінчик хвоста піддається і, схоже, це некроз або з якоюсь грибок в ньому: Cat's tail tip

Ми будемо приймати його до ветеринара завтра, але я хотів би знати, чого очікувати.

+640
lubneni 27 лют. 2010 р., 23:34:36

Отже, у мене є 3-річний, 65-фунт, американський бульдог, близько 9 місяців. Його звуть Віллі і він глухий. Нещодавно я прийняла ще одну собаку, а 2-річний, 45-фунт, австралійський пастух/Чау-Чау-мікс, по імені Клінт, з місцевого притулку. Дьюї явно проявив себе як господар собаки і Клінт, будучи покірним, як він, здається, абсолютно нормально з розстановкою.

Клінт і Дьюї ужитися досить добре (я взяв Дьюї зустріти Клінта до прийняття на озброєння), а вони грають досить добре, нормальна кількість "- кусака-особа" і боротьбою. Моє питання стосується Дьюї випадкового поведінки під час простою. Дьюї, як і заголовок поста не дозволяє, дуже любить жувати на Клінта. Клінт досить довгою шерстю (порівняно з коротким хутром Дьюї) і Дьюї користується акуратно, жуючи густою гривою, як якщо б Клінт іграшка. Клінт абсолютно нормально з цим (здається).

Чому Дьюї цим займатися? Я не намагаюся це зупинити, тому що здається, обидві собаки нормально до цього ставляться. Пошук в Google нічого не дали і я в подиві для пояснення.

+635
Wild Feather 4 бер. 2013 р., 10:49:39

@Седрік відповідь-це добре, коли у вас є час, щоб дресирувати свою собаку, щоб дозволити вам робити ті речі, і ви напевно повинні працювати з собаками, поки вони не хворіють, тому, коли вони, даючи їм ліки легко, але іноді ми не можемо дозволити собі таку розкіш. Якщо собака потребує в даний час медицини, то ось що вийшло в нас собака, яка була дуже солодкою, але так боляче, що він буде огризатися на все, що наблизився до вуха (тобто медицини).

 1. Ключ у тому, щоб рухатися якомога швидше. Вам все готове (в іншій кімнаті, якщо треба), щоб собака не знає, що його чекає. Ви хочете дізнатися, що шприц їй у вухо, ліки відпускалися, і велика купа ласощів перед нею менш ніж за 1 секунду.

 2. Вам морду, якщо потрібно. Ми отримали один з сітки і дав собаці ласощі кожен раз, коли він пішов. Практика здачі його в інший час протягом дня, тому вона не пов'язую це з ліками. Це дозволить зробити речі легше і безпечніше для вас обох.

 3. Прикрийте очі собаки / підкралися ззаду, припускаючи, що собака добре з цим. Знову ж таки, це допоможе прийняти фактичне адміністрування медицини (та частина, яка насправді болить) як можна швидше. Собака швидко зв'язати ліки від болю і ти не хочеш цього.

 4. Якщо ви можете, потягніть вухо тому, перш ніж руки і сидіти на собаці так, що вона не може рухатися. Та це незручно для собаки, але ви хочете, щоб звести до мінімуму біль і ви можете зробити, що медицина на багато швидше, якщо собака не може рухатися голову.

 5. Нарешті, дайте тонн ласощі. Ще краще, якщо ви годуєте їх їжею відразу після цього, можливо, з деякими смачними доповненнями. Це, ймовірно, не зробить собаку щасливою про отримання медицини, але це буде принаймні допомогти їй зрозуміти, що ти не така погана. Дати їм під час процесу, щоб відвернути і навіть більше після цього.

Якщо ви коли-небудь була вушна інфекція, ви знаєте, як неймовірно боляче вони можуть бути. Тепер згадайте, що у вас немає спосіб сказати собаці, що це ліки-єдиний спосіб допомогти. Усі собаки знають, коли хтось приносить цей шприц, що близько до мого вуха надто багато.

Якщо собака огризається, знаю, що це, швидше за все, тільки тому, що їй дуже боляче і це єдине, що вона вміє робити. Це не означає, що ваша собака агресивна або погано. Коли ліки починає працювати, біль піде вниз і управляти їм стане легше. Ви, ймовірно, побачите велике поліпшення в цілому темперамент вашої собаки протягом декількох днів.

+591
Sterver 20 груд. 2017 р., 01:06:53

"Піду і змінюючи істоти фізіології заради зручності я повинен дещо морально змиритися."

Я припущу, що "зручність" у зв'язку з цим конкретно відноситься до зміни кішка, яка буде закритий-тільки тварина. Особливо враховуючи, що кіт буде на вулиці, стерилізація-це єдиний відповідальний вибір, зменшуючи не тільки продовження роду, але й жахливо жорстоких боїв і цілеспрямованої блукаючи в пошуках люб'язною молодої леді. ; ] Має бути очевидно, що "стаціонарний" самки гарантувати більш жорстким контролем населення. Елемент зручності для людей в сторону, це і більш гуманні для 'тримав Кітті', щоб бути сексуально змінені, а спонукання і поведінка, які відвідують бути природно некастрований кіт не зникне, просто тому, що тварина в квартирі або будинку мешканця, який, сподіваюся, ніколи не "йде". Зміна вихованця, що власник не має наміру розводити-це акт доброти. Легке відступ: на мій погляд, селекція-це етичний провал, який затьмарює будь скрутне положення про те, вихованець стерилізувати або каструвати.

Експонентний ріст популяцій здичавілих кішок-це розуму незбагненно. Це майже немислимо, як по-справжньому швидким і плідним неконтрольованого розмноження котячих. Протягом року, маючи до трьох виводків, одні жінки-кішки можна прирівняти до 24, може менше, може більше. Припустимо, що приблизно половина її потомства жіночої і потім екстраполювати цифри аналогічно. Уявляєте, одна мама кішка, у якої є три дівчата, кожна з яких після народження трьох дівчаток. Це тринадцять кішок, то, можливо, все народилися протягом року, всі з яких будуть статевозрілими через кілька місяців після народження. Це гіпотетичний сценарій, коли мами немає чоловічої кошенят, хоча є, звичайно, багато народжується хлопчиків. Календар продовжує котитися і перевернута піраміда продовжує зростати. : / Багато людей знають, хоча багато більше не хвилює.

З деякою допомогою я в даний час оподатковуються в спробі керувати невеликий флот пухнасті, від моєї роботи будівельного складу, на загальну суму близько 17. Це тільки одне місце -- це маленька крапка на карті. Я не найвідповідальніший і ініціативний власник тварини кілька років тому, але я яро наполягають на тому, що люди мають домашніх тварин, незалежно від ступеня каструвати. Здача в незміненому вигляді помпона або кульові блискавки вільно розгулюють ... або дозволяючи її або його протягом всього одного вечора-може різко збільшити "небажаних" кішка населення і посилюють значні та суттєві проблеми для небайдужих людей, які досить самовіддано намагаються забезпечити для бідних їжаків.

+572
Alain1405 8 лют. 2018 р., 01:53:26

Я помітив, що мій чорно-білий тибетський тер'єр зростає каштанове волосся навколо його очей і рота. Він 3-х років. Це нормально?

+556
Clara Aguilera 8 груд. 2016 р., 04:15:35

Судячи з вашого опису, я підозрюю, що ви використовуєте один з цих лотки з бортами, що лише кілька дюймів заввишки. (В іншому випадку було б важко її тягти сміття перебуваючи за межами коробки.) Я б використовував тільки для кошенят або для кішки, який отримав травму або захворів. Якщо це те, що ви використовуєте, я рекомендую вам коробку, де сторін більше схожі 6-9" високий. Це не обов'язково повинен бути один з тих химерних туалети-будиночки-насправді я волію не вийшло так, що я відразу бачу, якщо він повинен черпати. Але це повинно бути достатньо місця, так що ваша кішка може використовувати один кінець для пісяючих і інший кінець у бджілки в попці, а середня частина, що вона стоїть на залишається чистою. Я часто використовую прямокутні ванни з господарського магазину.

Переконайтеся, що лоток знаходиться на низькому-трафіку місці. Ваша кішка може прийняти рішення про використання обох кінцях коробки для пісяє і какає, але багато мої кішки воліли "спеціалізуються". Високі сторони коробки буде важко для неї, щоб стояти поза коробки і совок сміття, а також додасть їй відчуття відокремленості. Вона може стояти поза коробки і подряпини по боках. Це характерно для кішок. Я думаю, що це щось на кшталт "мені потрібно, щоб покрити мої відходи" чуття на Овердрайв, але він не робить ніякої шкоди.

Загалом, лоток поведінкові проблеми зазвичай відбуваються через скриньки не досить великий, власний, досить, досить чисто, або кішка знаходить послід незручно стояти на.


Редагувати: ОК, я бачу по вашій фотографії, що моя перша теорія була невірна, і що ваша кішка дуже рішуче. У мене є ще кілька пропозицій:

 • Тимчасово зніміть кришки, і подивитися, якщо вона все одно це робить. Я не очікую, що це допоможе, але це легко зробити і варто спробувати.
 • Спробувати велику коробку (ширина це добре, але спробувати набагато довше). Я ненавиджу це, тому що виглядає як новенький красиву коробку, що більшість кішок буде цілком задоволена, але якщо ви досить відчайдушний, це варто спробувати. Я не думаю, що ви зможете знайти в коробці криті ноші, як великий, як я пропоную, але ви можете знайти підходящу пластикову ванну в магазині. Я підозрюю, що вона пісяє або какає прямо всередині двері, і не відчуває, як вона має достатньо місця, щоб розминати лапи вперед для совка для сміття позаду неї.

Можливо, хтось ще буде інша пропозиція, які ви можете спробувати в першу чергу.

+497
jottbe 26 лист. 2010 р., 20:15:39

Настав час звернутися до ветеринара. Я думаю, що шило на мило процедури, які ви можете отримати від вашого ветеринара сильніше, ніж ті, що Ви купуєте в магазині. Будьте впевнені, щоб застосовувати їх так часто, як ветеринар рекомендує. І поговоріть з ветеринаром про інших методів лікування, які ви використовували (шампунь, двору тощо) щоб переконатися, що немає протипоказань.

+474
gluuke 14 лип. 2010 р., 08:11:14

Мені подобається, коли моя 3-річна собака стрибає на двох задніх ногах, щоб привітати мене. Мені теж подобається робити невеликий танець. Однак, я не хочу, щоб моя собака ставлення до інших людей.

Досі це було його поведінку. Він буде стрибати на мене, але не інших людей.
Це проблематично? Я буду мати неприємностей на дорозі? Собаки здатні зрозуміти, що це ОК, щоб стрибнути на мене, але не інших людей?

+468
Fermi paradox 5 бер. 2014 р., 05:27:42

Мій 7yr старий кокер-спанієль був єдиним вихованцем, так ми його в 6 тижнів. Нещодавно ми отримали maltipoo, хто зараз 4 місяці (ми його взяли в 6 тижнів, але він був прикутий, поки всі його постріли були дані). Мій кокер ставав звикли бачити його навколо.

Тепер я намагаюся для них, щоб взаємодіяти, щоб мати можливість грати разом з моїм maltipoo на повідку. Мій кокер хоче лизнути його член або спробувати горб його. Може хтось будь ласка, поясніть це поведінка, як це все нове для мене.

+406
yusisc 10 бер. 2013 р., 20:13:44

Тому багато сімейні собаки відмовилися, коли їхні попередні власники втомилися від догляду за твариною.

Так багато боїв / гонок / розведенні собак заплановані на евтаназію, коли їх власники вважають їх непотрібними.

Будь ласка, розглянути питання про прийняття собаку з притулку або організації, виділеного для розміщення екс селекції / гонки / бійки собак в хороших будинках з люблячими сім'ями. Так багато красивих собак чекає додому з таким характером.

Якщо ви подивитеся в інтернеті, хтось більше, ви повинні знайти, в залежності від вашого місця розташування, організацій, подивіться для захисту всіх видів собак і розміщувати їх з будь-новим власникам.

+394
Sajad Rastegar 17 вер. 2010 р., 09:04:42

Як і більшість речей, пов'язаних із зберіганням риби, вона буде залежати від виду риби, яку ви маєте і що ви хочете зробити з ним.

Хоча я не думаю, що Світла буде мати великий вплив, але температура точно може. Цікаві статті можна знайти тут: http://www.aquaticcommunity.com/aquarium/seasons.php

У тропіках немає великої різниці в плані кількості денного світла, але у них є сухий сезон і сезон дощів. Під час сухого сезону були калюжі і річки, будуть мати більш низькі рівні води, тепліше (менше кисню тоді), а не стільки, що тече в річках,... під час сезону дощів невелика калюжа води може стати великий ставок через пару годин, температура води може впасти через свіжий дощ, ...
І це може бути приводом для риб, щоб почати розведення. Згідно з повідомленням на цьому форумі трохи вище температури у вашому акваріумі буде збільшити вірогідність розмноження цихлид риб. Для Corrydoras навпаки. Я теж десь читав, що з допомогою лійки (для імітації дощу), щоб додати води в бак також може спровокувати розмноження.


+383
Umh 11 січ. 2010 р., 00:29:44

Оновлення відповісти на моє питання після того, як пройшов рік.

Зрештою, мені здається, що мої кішки була реакція на стрес або щось вздовж тих ліній. Ми провели дуже ретельне очищення з використанням спеціалізованого миючого засобу, використовувати чорний світло, щоб переконатися, що ми всі і зберігається в неї в разі потреби. Також купив нову коробку, яка трохи ширше і нижче у разі, якщо він був arthtitis як Zaralynda згадував (здається, вона не спеціально віддають перевагу саме сьогодні, хоча я вірю, що вона має деякі артрит, спасибі за вказівник!). Я також впевнений, щоб дати моїй кішці більше уваги, який був трохи мізерні з новонародженим. Поведінка повністю припинилося, до щастя!

+367
entri 18 лют. 2011 р., 19:22:55

Мої батьки собак (які засирают навчання) це теж зробив. Таким чином, ми змінили вид підстилки. Ми знайшли бренд, вони не їли, так що все прекрасно знаю.

Поїдання посліду є те, що ви повинні турбуватися, особливо, коли це комкующихся наповнювачів, так як він може заблокувати його системі. Це залежить від того, скільки він їсть. Тому ви повинні спостерігати за ним, поки ви не знайшли бренд, який ви впевнені, що він не їсть, і зупинити його, коли ви бачите його жувати підстилку. Невелика сума не повинна бути шкідливою, так що не панікуйте, а уважно спостерігати за ним.

Він їсть і мало п'є? Він активний? У нього альтернатив пожувати і достатньо, щоб поїсти? Якщо ви бачите будь-які зміни в його поведінці, наприклад, він спокійніше і перестає їсти і пити, ніж ви повинні негайно піти до ветеринара. Але якщо він діє добре, ви не повинні занадто турбуватися.

+308
thohl 24 вер. 2012 р., 15:49:59

води немає, кондиціонер не буде працювати в цю воду.

Що вам треба зробити, це використовувати холодну воду,заливаємо водопровідну воду в ємності і додати у воду кондиціонер і залиште на всю ніч, так що він нагрівається небагато.

Важливо, щоб уникнути використання занадто холодною водою, коли ви робите підміни води,Риби не мають проблем з невеликим падінням температура так довго, як це відбувається поступово.

Будьте обережні, щоб не використовувати воду, яка надто жарко(спекотніше, ніж вода у вашому акваріумі).

Постарайтеся не змінювати великий обсяг води відразу,краще поміняти близько 10% на добу протягом п'яти днів.

+286
vovan gogi 27 вер. 2016 р., 08:43:52

Clicker навчання і позитивне підкріплення-це мій шлях, щоб піти, і я думаю, що у мене правильне розуміння цих принципів.

Однак, це дуже рідко можна побачити підручники, відео або відео навчання з двома людьми, один з яких "тренер", другий - "помічник".

Так, наприклад, ми отримуємо від цього вигоду, а навчання для посидіти/вниз/вверх/і т. д. на відстані?

Я можу собі дозволяєш своєму собаці обнюхати, поки хтось тримає його на вільному повідку, тоді я називаю своє ім'я, привернути його увагу і попросити його сісти. Моя собака, швидше за все, приходять до мене перед тим, як сісти. Потім хтось поруч з ним, щоб перешкодити йому зробити це може бути приємно допомогти. Я б зробила це з собакою, яка вже хороша тренування з сидіти/триматися на відстані, так що помічник потрібен якийсь ніжний повідець тиск, щоб зупинити собаку і почекайте, поки він сидить.

Чи є у кого досвід з цим? Це може бути реальний плюс або у вас є аргумент, чому це найкращий спосіб?

+262
Okumu Nicholas 16 бер. 2016 р., 16:25:25

Більшість людей, думаю, що вам папуги, коли він ще дитина. Який хороший вік, щоб продати їх і якого віку вважаються відрізати віці для правильного склеювання?

+221
gollo 10 груд. 2018 р., 02:24:29

Що працював дуже добре для мене-це поєднання кількох речей.

Я обмежую кількість проводів тхорів дійсно є доступ. Влада-смуги на телевізорі висів на нижній стороні столу з великою командної смуги. Таблиця трохи більше двох футів заввишки, і я не покласти що-небудь під нею, так що хорька не зміг би стрибнути/залізти до проводів. Безоплатного користування кабель краватки тримати телевізор і приставка проводу на столі.

Влада-прокладка шнура проходить вгору по периметру стін з командного гачки, з тхора досягти.

Частина шнура вони мають доступ до, навколо розетки, покритий цей гіркий спрей. Він доступний в Petco і інших мережевих зоомагазинах. На смак це жахливо (пробував на машині; великою помилкою) і після того, як тхори вилизати, вони зазвичай дуже зацікавлені в тому, що вони просто намагалися.

Загалом, я б не віддав мої тхори якісь іграшки, зроблені з гуми або ж незграбний матеріал, що вони можуть вкусити шматок. Конги Ферре є хорошим прикладом того, що не давати їх. Вони можуть відкусити шматок, проковтнути його, і отримати непрохідність кишечника. Тхір расстойки дуже важливий.

Зоркий "правопис тхора" будинку це повинні бути особливо обережні, щоб видалити всі гумові деталі і пінопласту, що тхори особливо люблять.

Остання частина вимагає трохи старанності. Я спостерігав, як мої тхори і кожен раз, коли вони пішли за провід, я б за шкірку і тягнути їх далеко від проводу. Тягнучи щось, що тхори будуть робити один з одним, коли намагаються встановити панування. Це корисно для навчання з будь-якого поганого поведінки в тхори (як щипати як у відео згадується). Ви повинні бути послідовними і переконайтеся, що ви отримуєте їх кожен раз, коли вони роблять це відразу ж після того, як вони це роблять, інакше вони не отримають правильне уявлення. З досить часу, можна зробити їх повністю ігнорувати дроти.

+165
Madison Davis 27 груд. 2013 р., 09:13:01

У мене дві самиці морських свинок. Вони трохи більше року і не де-теку.

У мене є дві клітини для них. Один зовні Хатч, а інший (той самий, де у них є проблеми) - це внутрішня клітина довжиною 1м, 50 см і шириною 35 см заввишки. В її основі лежить міцний пластиковий і зверху каркас.

Я використовую невеликі картонні коробки, щоб зробити для них місця, щоб приховати і робили все це час вони були в мене. Нещодавно вони були жувати картонні "будинку" і рвати стрічку (я не думаю, що вони їдять стрічці я бачив лише їх вирву, але не жувати його).

Якщо я не забрати їх додому, вони здаються нещасними, і наголосив про це, оскільки я вважаю, що вони все ще люблять свої будинки. Я не знаю, чому їх поведінку так кардинально змінилося. Може хто-небудь допомогти?

+155
user100924 28 бер. 2013 р., 14:34:31

Я бачив відео вертикальної собака ремінь безпеки, який вів через zugo серйозні споживає мережеві вихованця https://zugopet.com/ ці речі, безсумнівно, допомогло б в аварію і міг зупинити собака стрибає навколо, але вони можуть інакше шкодять собакам?

This link is not playable follow the url to zugopet

Попередження: кнопку нічого не робить, це скріншот з сайту, щоб допомогти з метою роз'яснення. :-)

+145
karendecarlo 7 серп. 2012 р., 10:47:46

Він явно трохи занервував, але я б сказав, що він майже напевно переживе і вам не треба турбуватися.

Моя порада-будьте настільки ненав'язливим, наскільки це можливо, бути лагідним і дати йому частування, але стільки, скільки ви можете дозволити йому прийти до вас. Якщо він хоче приховувати нехай приховує, тому що будете відчувати себе в безпеці. Крім того, я знаю, що це легше сказати, ніж зробити, але як можна краще, ви повинні бути розслаблені навколо нього, інакше стрес буде повідомлена йому, що може зробити його більш напружений і насторожі.

Якщо поведінкові зміни зберігаються протягом більш, ніж скажімо 48 годин може бути варто похід до ветеринара, так як може бути базовий медичний питання завдавав йому болю.

+144
ramone 26 лют. 2014 р., 02:06:14

Моя кішка стрибає на нашій кухні лічильники часто, іноді викликаючи серйозні аварії. Що є кращим способом, щоб зламати цю звичку? Мені потрібна одна з цих електрошокер речі?

+78
02747 28 вер. 2019 р., 13:06:13

Я бачив, як собаки роблять це. Тварини іноді перетягувати їх убиває, щоб захистити свою їжу від інших тварин. Здичавілі кішки іноді вирву шматок м'яса з тушки і втекла з ним, щоб інші кішки від його прийому. Вовки та інші тварини часто є замовлення їжі і нижніх чинів тварина може спробувати вкрасти трохи їжі з черги і побіг з нею до вживання, щоб уникнути наслідків.

Вашу собаку можуть проявлятися інстинкт уздовж цих ліній. Також ваша собака може відчувати себе більш безпечно в цьому районі, він рухається своєї їжі. Може бути, це менш відкритою і більш тихий.

+78
user1252306 8 лист. 2011 р., 20:10:15

Поранених кролика (не для гидливих!

Курсор показує зображення.

Injured Rabbit

Привіт, я живу в селі, і я знайшов кролика за моїми дверима цим вранці, він, здається, не мають багато влади, я можу провести його з мінімальним опором. Він страждає важкою формою носа втрачено, кістки видно. Мені сказав один з моїх одна селянам, що він старий і хворий на псоріаз і це звичайна практика, щоб звільнити цих тварин, щоб стати здобиччю диких тварин району. Я намагався годувати його, він не виявляє зацікавленості, дав йому води з siringue, потрібно якийсь.

Яка хвороба робить тварина, здається?

Як вона повинна бути надана перша допомога?

Немає доктор.

Велике спасибі,

Ел

+22
Nicol Salazar 8 січ. 2011 р., 15:36:15

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil