Золота рибка дивно себе ведеш

enter image description here enter image description here enter image description here

Моя золота рибка-це бути ненормальним. Закриті верхні плавники, відмовився плавати. Не будучи пильним під час годування. Підкреслив, хвостами вниз, як ви бачите на зображеннях. На відміну від інших-це дивно, плюс всі 4 риби були куплені разом всі вони були робиш штрафу за 3 тижні.

Бак 7 літрів і немає фільтра в баку.

+96
G murali Madhav 25 лист. 2012 р., 15:09:52
37 відповідей

Так у мене ситуація.

Ми обклеєна шпалерами в коридор і наш 8-місячний лабрадор ретривер вирішив відривати одну частину цієї шпалери (це поруч з дверима у ванну).

Я встановив її пару раз, і вона неодноразово це знову і знову, і зітріть, що точну частина тільки, більше нічого.

У неї є ящик і залишають там до 5 годин, коли ми працюємо. Однак на цей раз вона подряпала його, коли я була в душі і вона не була в решетування.

Зазвичай вона стає швидкої ходьби вранці, щоб робити бізнес і виснажливої прогулянки вечорами (іноді по два рази в день в залежності від нашого робочого розкладу), принаймні, 4 прогулянки в день в цілому.

Крім того, вона завжди прагне слідувати за мною і моєю дружиною вдома, якщо ми підемо у ванну, вона піде до дверей і лежала там, якщо ми готуємо їжу, вона буде лежати поруч з нами, і т. д. Не випрошувати увагу, а послідовник.

Я не можу зрозуміти, чому вона це зробить. Це (підробити) розлуки? Шукає уваги? Нудьга? Що ще?

+925
user32706 03 февр. '09 в 4:24

У нас є сибірська кішка 6 місяців, і в даний час ми годуємо його наступним чином:

 • сухий корм: Роял Канін для кошенят
 • домашня страви: борщ з яловичиною (або індичка або курка) та деякі овочі (без солі/що-небудь ще, але м'ясо, овочі й вода)
 • якщо у нас немає часу готувати, ми використовуємо вишукані СР їжі

Тому ми годуємо його сухим кормом, пару раз в день, і вологий корм (або домашні або для гурманів) пару раз в день. У. Р. Т. домашня їжа йому дуже подобається сам суп, і їсть м'ясо/овочі, як правило, після закінчив з рідкої частини - тому ми намагаємося годувати його з домашній варіант, крім сухий корм. У той же час, я читав, що один не змішувати з і спеціалізований корм для кішок, так як різні ферменти, необхідні для двох, і розбалансованість їх змішувати корму може викликати віддалені проблеми, коли кішка старше. Не каміння, але більше про їх перетравлення стає біднішим, а вони не отримують достатньо їжі із-за проблем з ферментацією.

Звичайно, для нас це найпростіше годувати його з купленої їжі, так що моє запитання в основному: є недолік, виключаючи домашню їжу з раціону наших кішок? Ми постараємося зараз Орієнтації як варіант сухий, і, мабуть, добре якістю харчування, так і з мокрою делікатесів крім того, харчування повинне бути добре освітлене. Але, може є якесь добре діло з домашнім супом, який він так любить? Я сумніваюся в необхідності проконсультуйтеся з ветеринаром, так як я живу в Нідерландах і побачивши кішок я не впевнений, що дієтичне ветеринари поради хороші тут.

Ще одна річ: я читав, що так багато кішок розводять з видів, які жили в умовах низької вологи регіони (пустелі) джерел їх гідратації в основному з їжі. У той же час, наскільки мені відомо сибірських кішок розводять з російської диких кішок, що мешкали в лісах і річкових районах, так що можливо, що може викликати деякі відмінності в тому, як вони повинні бути нагодовані, порівняно з іншими породами.

+917
Jimmy Elyaz 12 квіт. 2015 р., 01:12:09
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я вам кішечку (2-3 місяці) в місяць. Я розумію, що скоро треба прищеплювати її, крім того, є що-небудь ще?

Я буду отримувати те, що кішка від приватної особи і вона залишиться на вулиці (як вона зараз живе). У мене немає інших кішок.

+913
vlcekmi3 1 квіт. 2015 р., 17:30:34

Як заявив у відповідь вище, щури всеїдні і їдять майже нічого.

Я особисто триматися подалі від продуктів харчування, які йдуть або запліснявілі. Якщо я не буду це їсти, я не даю його до моєї щури.

Не давати щурам піци. Хліб в піці, як правило, досить рихлим і може застрягти в горлі.

Даючи щурів, кору і гілочки не дуже хороша ідея, особливо з сосни і кедра, так як вони містять феноли, які можуть бути шкідливі для здоров'я щурів.

Залишилося за кадром, можна зробити для Щура багато лікують. Всякий раз, коли я роблю салат завжди є кілька шматочків овочів і щури просто з'їсти їх.

Пам'ятайте, щурів потрібно здорове збалансоване харчування само, як це роблять люди. Так чому це може бути цілком прийнятно, щоб дати їм деякі залишилися картопля фрі, ви не могли б хотіти дати жирних або високих обривки калорій до вашої щури кожен день.

+883
abinish 14 трав. 2018 р., 07:41:46

Особисто я думаю, що собаки можуть виявити, коли люди сумують або вниз у звалищах, у мене було кілька різних власників собак ходити поруч зі мною і худий. Деякі я ніколи не зустрічав до. Одного разу на одній з вечірок з кількістю людей цікавиться, звідки ні візьмися, собака ходить поруч зі мною, сидить, нахиляється і власник собаки розповів мені пізніше, що він ніколи не зробив це.

+866
user3543644 27 вер. 2011 р., 12:50:21

Цей тег задає питання, що стосуються взаємозв'язку між тваринами і людьми з дітьми всіх вікових груп. Однак, як правило, верхній діапазон, коли дитина достатньо доросла, щоб ефективно управляти вихованця без нагляду з боку дорослих (як правило, в середині пізнього підліткового віку, залежно від дитини).

Цей тег не для постів про тварин і їх власні діти

+848
stephen morrow 8 вер. 2014 р., 06:12:13

Десенсибілізація може бути ефективним, зробити відео, яке буде мати їх у стан бойової готовності весь час, і грати в неї знову і знову, поки вони не втомляться. В даний час вони отримують позитивне підкріплення, тому що тварини на ТБ завжди йдуть, коли вони гавкають!

+844
scwell02 6 лист. 2012 р., 05:32:21

Схоже на "чисто" проблема навчання. Я спробую розділити відповідь на дві частини: вибір методу навчання та проведення тренінгу.

Як дресирувати кішку: фізіологічні та поведінкові зміни?

Реакція кішки-це не дивно. Є багато стратегій навчання ті, які я використовував у даному випадку є:

 • Повернутися в норму: привчити кішку до проводів/повідець, починаючи на рівні, він відчуває, комфортабельний, тоді ви рухаєтеся дуже повільно, завжди залишаючись за "порогом";
 • Лічильник-кондиціонер: відноситься до першого пункту. Ідея в тому, щоб змінити основний відповідь кіт в упряжі. Ви хочете змінити поведінку уникнення з "Ей, підемо на прогулянку" стан розуму;
 • Позитивне підкріплення: ви зміцнюєте кішка для будь крихітний крок у напрямку носіння збруї. Це також значить, для досягнення перших двох пунктів. Це може бути у поєднанні з "клікер тренінг" або "маркер навчання" (посилання буде додано).

Перші два пункти про фізіологічних модифікацій, в той час як третій більше зосереджені на поведінкові зміни.

Так ти не робиш нічого поганого і модель/розмір джгута є, ймовірно, не є причиною проблеми.

Десенсибілізації про те, щоб кішка комфортно себе відчуваєте, чимось новим і що він вважає небажаним. Лічильник-зонний звертається з можливої негативної реакції він, можливо, дізнався, можливо, після декількох кадрів до проводці. Позитивний навчання підкріплення особливо підходить в даному випадку і з кішкою (порівняно з покаранням навчання або інших непотрібних ідей).

У будь-якому протікають значно повільніше, і негайно припинити намагатися змусити проводів на кішку (ви, здається, не бути в поспіху). У таких ситуаціях ми, як правило, роблять помилку, щоб продовжити такими темпами, ми хочете речі, щоб йти, не такими темпами, як вихованець зручний.

Так що подумайте про це, як ніби ви хотіли б, щоб навчити горилу стрибати через обруч: ні розчарування, ні зойків, ні залякування, і т. д.

Як правильно здійснювати тренування?

Першим ділом десенсибілізації та/або контр-кондиціонер: привчити кішку до упряжі. На початку це означає, що без носіння джгута. Зняти панцир з вами в будь-який час ви можете взаємодіяти з котом або в будь-який час ви його выгуливаете, погладити його і т. д.

В залежності від того, як ви годуєте кішку, може тобі почати просто до часу годування. Якщо він без розуму від своєї їжі, постарайтеся його взаємодії з проводів, а потім годувати його. Повільно і через деякий час ви могли б спробувати покласти джгут на кота, а потім даючи йому доступ до його їжі.

Мета - не намагатися підігнати збрую на кота, поки він їсть.

Ви також можете придумувати гри з проводів, або взяти його з собою в будь-якій іншій позитивною діяльністю ви робите з кішкою.

Мета цієї першої частини, в основному, для отримання правильного фізіологічного відповідь для проводів, т. е.. хороший стан душі, а не конкретне поведінку. Звичайно, деякі поведінки пов'язаний з усім, але тут ви просто хочете, щоб кішка добре себе почувати з проводів поруч з ним або на нього.

Тоді в наступній частині, щоб отримати правильний поведінкова реакція, це більше у відповідності з тим, що ми зазвичай маємо на увазі навчання (напр. вчити сидіти на кішку або собаку, ніяких реальних "емоцій", щоб подолати). Це можливо тільки якщо перша частина досягається.

Коли ви будете в змозі відповідати джгута на кішку, не викликаючи надмірну реакцію, позитивно підкріплення будь-якого хорошого поведінки з проводів на: не рухатися протягом 1 секунди: заохочують (ласощами або похвалою або грати, все, що, тощо), приходить до вас, і т. д. Ви отримуєте ідею.

Ваша кішка буде вирішувати, що підкріплення: багатьом він сподобається певної їжі, улюблену іграшку і т. д. З кішками з мого досвіду трохи складніше, ніж з собаками. Мої кішки отримують або збуджена або просто не цікаво.

Зверху все це ви також можете застосовувати ті ж принципи, без проводів, лише з нашийником, і поступово маніпулюючи комір більше і більше (більш або менш жорсткої, прикріплювати повідець і т. д.).

+826
Wangcincay 5 серп. 2010 р., 22:14:59

Мій кіт насьцяв на диван. Буде грати з нею/біля дивана посилювати або не дати їй знову обрали це місце для ходіння в туалет? Інтуїція підказує мені, що якщо вона розвивається щасливе об'єднання з областю, вона дозволить уникнути забруднення району, бо там вона йде грати.

+800
RHB 12 груд. 2010 р., 19:08:09

Я просто прийняла доросла кішка три дні тому з притулку. Вони не знали, скільки їй було років, тому що вона прийшла в якості залітних. Якщо б мені довелося припускаю, що вона становить 3-5 років.

Коли ми пропонуємо їй їжу, вона не їсть її. Ми пробували кілька видів вологих кормів, але в останні три дні вона з'їла, може бути, всього одна банка їжі. Коли ми відкриваємо їй підбігти і з'їсти потім так муркотіння і піти. Вона навіть не їдять частування або м'ясо на обід. Вона також породила два рази, але обидва рази, як видається, були реакцією на яловичину.

Мені просто потрібно продовжувати пробувати різні види їжі для неї? Це просто нервова реакція на нову середу? (Вона здається досить спокійним і щасливим). У якийсь момент я повинен хвилюватися?

+737
Ivan Smtg 9 лют. 2018 р., 22:15:52

У мене обмежений досвід з птахами, але я так розумію, що вони рідко виявляють будь-які ознаки хвороби, поки вони не дуже хворі. Так цього бідного голуба може бути вже на порозі смерті. Трепінг це викличе стрес, який може вбити його. Однак, поставивши його в тепле місце може бути корисним. Ветеринари іноді погано поставити птахів в дуже теплій кімнаті в якості першого кроку в лікуванні.

Це складний вибір. Середній-земля, щоб продовжувати робити те, що ви робите, надаючи їжу і воду і сподіваючись на краще.

Я пропоную вам спробувати знайти когось, хто тримає голубів (погуглите "поштових голубів", "голуб любитель", і т. д.), і запитати ради про те, чи варто спробувати зловити цього голуба, щоб принести його всередині, і кращий спосіб зловити його, якщо ви вирішите зробити це. Я думаю, що голуб зберігач може бути більш корисним, ніж вет на цей крок.

+709
Vishnuvardhan 13 серп. 2015 р., 19:20:11

Три тижні тому я прийняла 9-місячна кішка, Кіра. По дорозі додому і на деякий час після, вона здавалася досить спокійною, хоча і знятий. Вона розбили табір в моїй спальні, і є їжа/вода/лотка є. Коли я прокинувся в кімнаті, вона залишиться під моїм ліжком майже виключно. Іноді моя сусідка може її виманити звідти, але я, здається, ніколи не вдасться. Як правило, залазила під ліжко, щоб витягти її, що зараз я знаю, це дуже неправильно. Тепер вона боятиметься мене і біжить геть, коли я підійшла до неї, відчайдушно шукає місце, щоб сховатися від мене. Вона все одно не роби цього мій сусід. Я все зіпсувала без надії на ремонт?

+701
Ladla Hasnain 20 вер. 2017 р., 12:20:32

Я думаю, що ця відповідь сильно залежить від того, що ви говорите. Є, звичайно, очевидна відмінність між позитивними і негативними речі (екстремальні речі, ймовірно, краще запам'ятовується, ніж скромні). Мене більше цікавлять більш тонкі відмінності: зокрема, між 5 почуттів. Я припускаю, що кішки пам'ятають людини протягом тривалого часу не він виглядає, або навіть по тому, як він звучить, чи акти. Я думаю, що кішка може запам'ятати людини чисто по запаху. Це вигідно для кішки, і будь-яка інша тварина полювання, згадати запахи протягом тривалого часу, зі зрозумілих причин. Справді, будь-яка тварина, дійсно, має бути добре запам'ятовують запахи, як вони повинні бути в змозі виявляти і відстежувати феромони, а також виявляти і відстежувати сліди тварин.

+593
user5490052 2 груд. 2016 р., 16:01:33

Панчоха-це дуже суб'єктивно для конкретних жителів, а також встановити і ваш досвід акваріума. Є загальне 1" риби у керівному галон для танків ПВ, але це теж суб'єктивно і найбільш досвідчені акваріумісти не згодні з цим. Для вашого розміру риба стоїть в основному відповідні.

Оскільки ви тільки починаєте з цим, я хотів би отримати встановлення бака з субстратом і фільтра води і дайте йому пройти через початковий цикл, який триває близько 30 днів. До завершення циклу, танк не підходить для будь-яких мешканців.

Наскільки рекомендації по панчосі, в тетр робити краще в школі, 6 - 10 і більше ідеально підходить. Зубці зазвичай цінують хоча б кілька собі подібних, як це роблять гуппі. Борідки також схильні до фін покусуючи яких гуппі будуть найбільш схильні. Я був би вагається, з тих равликів, як вони можуть і будуть розмножуватися і можуть вийти з-під контролю. Nerits найкращий матч, як вони пожирають більшість видів водоростей, і вони не можуть розмножуватися у прісній воді. Шпорцевых жаб, як правило, добре, але досить брудні і вимагають значно більше їжі, ніж риба, щоб залишатися здоровим.

Наскільки селекція йде, це не буде проблемою. Навіть якщо деякі успішно розмножуються, тобто нуль змінити немовлята виживуть в комунальний акваріум. Гуппі є тільки ті, які буде легко відтворити. Ви можете використовувати чистий заводчик, якщо ви хотіли спробувати і задня частина мальків до дорослого життя.

+590
Champ09 4 лист. 2017 р., 13:47:16

enter image description here

Я прийняв бродячого цуценя приблизно 2 місяці. Мама була залишена біля нашого будинку наш сусід взяв Мама. Він любить щипати одягу і взуття краватки і я боюся, що якщо я покусав. Чи можу я отримати сказ від цього? Я повинен зробити профілактику сказу?

+588
komandir1993 10 січ. 2011 р., 14:44:55

Я знаю, що змії можуть розхитати їх щелепи, коли вони їдять їжу, яка має великі розміри (щури, великі миші, тощо), але я не знаю, наскільки це допомагає їм відкрити рот. Як широко у дорослих змій, відкривають роти, коли вони їдять?

Нещодавно я помітив, що рот мій вихованець кукурудза змія була дуже великою, коли він їв величезна щур і я був стурбований тим, що він, можливо, був занадто великий для нього, щоб спокійно споживати.

+544
shorea2 23 черв. 2018 р., 11:16:38

У мене 4 равлики 2 великих 1 середній і 1 дуже маленький. Я піднімаю мій маленький не проблема, а середній не так складно, але дві великі складно!

Один з них навіть не ворухнувся, коли я поклав на нього водою або годувати його. Так що я просто доведеться почекати, поки він відчуває, як він. Але інший ОК.

+508
Guannan Tiffany Zhang 11 лип. 2016 р., 22:40:08

Ні, дякую нашому другу, наша кішка швидко зітруть лазерний світло у вузьких колах протягом однієї хвилини. В результаті, коли вона зупинилася, було те, що вона виглядала приголомшеної і захитався, коли намагається ходити, а потім впав--класичні ознаки запаморочення. Після короткого секунду вона живіт уповз, поки вона не відновила рівновагу, а потім сховав протягом декількох хвилин. Хоч і антинауково, я б сказав, що мій друг виразно викликав її Діззі.

+469
gokhan 26 трав. 2013 р., 08:20:08

Я намагався думати про це з точки зору кішки. Лоток має територіальні та наслідки домінування. Якщо кішка не була впевнена, хто ти є, завдяки поєднанню вашу відсутність і запах змінюється, можливо, що це був "хто ти, що ти зробив з моїми людьми, і ти збираєшся вигнати мене з дому" реакції.

Якщо так, це повинно виправити себе протягом кількох днів, як кішка визнає, що ви насправді себе та отримує за своє роздратування у вашу відсутність.

+465
maki 11 лип. 2018 р., 22:55:58

Моя дружина нещодавно був стілець, оббитий, після кішки був пошкоджений, це в точку це виглядає дуже убого. Коли вона звернулася до реставраційної фірмі, вона дізналася, що стілець насправді дуже старий, і досить цінні.

Вона провела багато на ремонт стільця, і зі зрозумілих причин не хоче всю цю роботу, щоб піти нанівець.

У нас є когтеточки, розташовані навколо будинку, і у них була якась користь, але чомусь один стілець є найкращим місцем для дряпання, навіть з новою оббивкою.

У цей момент стілець транслюється у фольгу і двосторонній скотч, щоб тримати кішок від подряпин, але це, очевидно, далеко від ідеалу.

Є найкраща стратегія? Бажано, що не залишить нашу меблі, дивлячись, як цукерки чекають, щоб бути розгорнутим?

+450
sman591 31 трав. 2015 р., 02:15:35

У мене було 3 німецьких вівчарки. Всі чистокровні і всі вони їли багато Макдональдса протягом свого довгого життя, в тому числі дивний м'який служити конус. Ніколи не завдавали їм ні на йоту питання ніколи. Страх-це на всі часи високо в ці дні. Це собака... вона може і їдять майже все. Мої собаки помирають від старості приблизно в 12 років і коли я можу їх остання трапеза буде чізбургер і конус перед походом до ветеринара для заключного візиту.

+399
user141142 28 черв. 2018 р., 22:50:53

Я помітив, що моя собака має бліх я помічав близько 5-6 блохи бігають животом у нас проблем з кішкою у дворі, так що я поклав його вниз для цього.

Я використовував вбивця Боб Мартін бліх. А про бомбити кожну кімнату, якщо вони в моєму домі теж.

Звідки я знаю, що вони точно поїхали?

+374
Jeet Kapadia 13 серп. 2012 р., 13:55:35

Ветеринар сказав мені, щоб спробувати glucosomine порошок, який продається в зоомагазинах, щоб допомогти з болем у суглобах. Посипати його на їжу.

Моя кішка не охоче їдять, але це може працювати для вас.

+323
user217708 24 жовт. 2015 р., 18:19:36

Як Півники вік вони можуть виникнути зміни пігменту, і це включає в себе чорні плями на плавниках.

Там, здається, не бути будь плавниковая гниль, дивлячись на кінці ребер, і без червоних смуг.

Я думаю просто насолоджуватися рибою.

+243
user3052 17 трав. 2014 р., 00:31:46

Це важка ситуація і я не можу дати вам відповідь, що це гарантована робота. Краще звернутися в професійний дресирувальник і попросіть їх про допомогу. Під цим я не маю на увазі клас цуценят, а той, хто аналізує поведінку вашого собаки вдома, а потім каже тобі, що робити.

Щоб дати вам відправну точку, я хочу послатися на деякі відповіді на різні питання, які можуть допомогти вам. Можливо, один з них працює для вас. Але знову ж таки, без аналізу причин такої поведінки неможливо сказати, що буде реально працювати.

 • Поїзд вашу собаку, щоб не бути агресивними. Вона проста в теорії, але може бути складніше, ніж здається. В основному ви починаєте дуже невеликий, просто погуляти з вашої собакою своєї дочки, який спокійно сидить на стільці. Якщо вона не буде гавкати, ви даєте їй ласощі. Протягом декількох днів, вам зробити тренування складніше. Тепер ваша дочка повинна встати, іти повільно, потім швидше, потім поговоримо. Кожен раз, коли ваша собака не гавкає, вона отримує ласощі. Пам'ятайте, що цього не можна зробити за день або два, але, ймовірно, займе кілька тижнів. Детальніше про це підході в цей відповідь.
 • Зробити обрешітку для вашої собаки. Це її притулок, куди вона може піти, якщо вона відчуває тиск або стрес. Погляньте на цей відповідь для більш докладної інформації. Ви повинні отримати її до решетування і навчати її, щоб піти в команду. Тоді ви відправте її в кліть, коли вона веде себе погано або коли у вас гості в будинку. Решетування повинна бути в спокійному місці, де собака може відпочити, але не ізольований від родини.
 • Бути лідером і розповісти вашу собаку не гавкати на свою дочку. Від вашого питання у мене немає способу дізнатися, якщо у вас є правила, собака повинна слідувати або якщо вона завжди дозволено робити те, чого вона хоче. Якщо це другий варіант, вона може відчувати, що ви не глава сім'ї і вона повинна виконувати цю роль. Це надзвичайно напруженим, особливо для нервових собак, тому вони часто гавкають, коли хтось рухається. Детальніше про проблему і як бути лідером у цій відповіді.
+236
anfauglit 6 серп. 2010 р., 10:04:52

Кращий спосіб запобігти вашу кішку від боротьби з іншими сусідськими котами, щоб утримати його всередині.

Якщо він нещодавно кастрована, бої/агресія може впасти протягом наступних 1-6 місяців, як його зміна гормонального рівня, але цілком можливо, що бойові дії в звичку, тепер і не впливає на гормони.

+199
lindani mfeka 7 лист. 2018 р., 08:44:15

При додаванні нового елементу до вашого дому (собаки, кішки, людини та ін) всі тварини у вашому будинку пройти повторне калібрування фази, щоб з'ясувати, де вони стоять в ланцюзі влади.

Що ви бачите з вашої нової собаки "начальницького" поведінки є її тестування води - що я можу робити/не робити? Хто мене слухає? Хто я повинен слухати? Вона самостверджується, щоб побачити, хто кинув їй виклик.

Досі здається, що щеня не має жодного інтересу в її оскарження. Він добре з нею, будучи вище нього в цій ланцюга авторитет - і це нормально. Деякі собаки, природно, більш покірні, в той час як інші можуть бути, природно, більш домінуючим. У час двох припиняться "тестування води" і жити в гармонії і без страху. Я можу сказати з досвіду, що намагатися змусити покірним псом попереду домінантною собаці в ланцюзі орган-це стрес для них, тому що це не те, що приходить природно.

Що ви можете зробити, щоб допомогти полегшити цей перехід, щоб спробувати провести час з обома собаками одночасно. Допоможіть їм зрозуміти, як вони могли б провести час разом, і з'ясувати, які види діяльності обидві собаки разом насолоджуватися (принести, буксир, сидячи з вами, їде машина і т. д.). Як альфа, це також ставить влада у ваших руках, щоб диктувати, яка поведінка (і не) прийнятно, як вони звикнути один одному.

Наприклад, якщо ви намагаєтеся отримати обидві собаки, щоб грати з іграшкою і старша огризається на цуценя таким чином, що вас не влаштовує (більш насильницького або агресивної поведінки), виправити її. Суворий, гучний "ні." повинен бути достатній для цього, разом з якоюсь боку покачиваниям і видалення іграшка для трохи. Це посилає їй повідомлення, що, хоча ваша молодша собака втекла і віддала її поведінку, ви не терпіти його в якості глави дому. Повторіть по мірі необхідності, якщо вона повторює поведінку.

Знову, хоча, це досить природно. У мене була 8-річна хаскі і 4-місячного щеняти лабораторії, які пройшли через цей же ритуал. Старша собака була більш домінантною двох, так що вона буде гавкати йому в обличчя, якщо він вторгся в її простір. Це нормально поведінку. Вона каже йому залишати її в спокої, її не цікавить, що він робить. Що не нормально поведінка будь-якого роду нападу, так як поки це не станеться, ви, ймовірно, в ясний і речі повинні дозріти з часом.

+185
Francis Dean 26 серп. 2018 р., 17:29:04

Повне розкриття: у мене немає абсолютно ніякого досвіду з обліку і підготовки птиці.

Але те, що ми зазвичай називаємо "тренінг" - це науково описати як "оперантного кондиціонування". Бажане поведінка заохочується і стає більш частим, небажане поведінка карається і стає менш частою або уникнути. Якщо ви хочете, щоб ваш папуга avoinds гадящие на вас, ви повинні покарати його гадящие на вас.

Яке покарання найкраще підходить? В операнд-зонний розрізняють 2 основні покарання:

 • (Позитивний) покарання: термін збиває з пантелику, але це те, що більшість людей розуміють як покарання: поведінка тягне за собою негативних стимулів, як словесний наганяй або біль.
 • Негативне покарання: поведінка супроводжується зняттям корисний стимул, як відбирання їжі або іграшку.

Наскільки я знаю, птахи дуже болісно реагують на фізичне покарання, так що ви, можливо, захочете використовувати інший стимул, як раптом опускаєш плече (кидаючи його з рівноваги), акуратно, але швидко проводячи його з вашого плеча або гучний шум.

Найважливішим фактором у тренінгу-це завжди час. Ваша птах не розуміє вашої мови, тому єдиний спосіб ув'язки покарання на його какає з тимчасової близькості. Кращі результати навчання можуть бути досягнуті, якщо покарання слідує за дією не пізніше, ніж за 1 секунду, як показано в цьому дослідженні дресирування собак. Якщо ви помітили, що какашки на плечі занадто пізно, ви ніколи не зможете приручити папугу.

+167
Steve Clay 7 лип. 2018 р., 12:21:46

Кізельгур є нетоксичним паразитує управління додатками. Його можна використовувати для кошенят, якщо це їжа. Є деякі проблеми зі здоров'ям , які слід враховувати перед його використанням.

+163
WestieJ 15 груд. 2015 р., 13:15:30

Інший варіант: якщо ця кішка має тенденцію бути досить вокал, вона може просто хочете мати "розмова" з вами. Мій кіт зробить це; той, що вона хоче для мене, щоб просто поговорити з нею, і вона буде нявкати назад. Що розважає вона нявкає з відповідною інтонацією у відповідь.

Оскільки вона побоюється вас, ось кілька порад, які можуть допомогти. Коли ви гладите її, не досягти зверху вниз. Замість того, щоб спробувати привести свої сили в сторони. "Гігантська" рука зверху трохи страшно. Також, Коли ви вибираєте її, роблю це з перебільшеною кількість ніжності, ніби вона була дуже крихкою яйце. Вона, ймовірно, люблю його!

+145
Siva Bodagala 1 трав. 2016 р., 23:20:58

Іноді, коли мій гекон линяє, не вся шкіра сходить і я знаходжу лупиться білі плями залишилися позаду. Я знаю, ви не повинні тягнути за них, щоб допомогти їм відірватися, так що ви повинні робити замість цього?

+145
user3386665 23 груд. 2016 р., 22:18:57

я думаю, він просто намагається домінувати над своєю новою території, так він запускається, показуючи їй, що він бос , зазвичай коти Дос не надходять з самками, але у вашому випадку самка соо стара для нього, тому він відчуває, як вона старий власник цієї території, і він повинен боротися з нею, щоб завоювати територію корони

спробуйте привести їх 2 в одній кімнаті , потім закрити двері , і поставити старий кіт на колінах ставитися до неї добре в його очах, щоб показати йому, що вона член вашої зграї не ворог , потім покласти її вниз і зробіть те ж саме з ним, щоб він не відчув, що вона є особливий набір гармонії над ним.

робити те ж саме занадто багато разів і ми попереджаємо, що він може спробувати напасти на неї, поки вона на колінах , так що потрібно бути готовим негайно зупинити його, якщо він спробує атакувати .

це лікування не вилікує його ставлення в один день або 2 вам доведеться зробити це багато разів, поки не відчуєш зміни .

+130
delfa237 29 лип. 2013 р., 10:27:33

У мене є кімнатна собака, і він просто маленький Джек рассел тер'єр і іноді, коли ми беремо його на вулицю робити свої справи, великого мого сусіда хаскі іноді стрибає на паркан. Він починає гавкати, і це робить всіх собак в кору поруч і він ніколи не залишає. Іноді поки все на роботі/школі моя вагітна сестра в законі є єдиним, який може взяти нашу собаку. І вона просто боїться великих собак, ми вже говорили з сусідами, але вони ще нічого не зробили. Що конкретно я можу зробити? Тому що наші сусіди явно нічого не зробить.

+119
Nikita Shapovalov 3 груд. 2016 р., 16:54:41

Одна з наших кішок точно така ж, можливо навіть гірше. Вона неймовірно сором'язлива і ховається від усіх, крім мене і мого так. Знадобилося більше року, щоб вона зрозуміла, що отримую розміщення домашніх тварин-це добре, та вона тепер дуже любить їх, але забирав її все ще змушує її почувати себе ніяково, ми явно порушуючи особистий простір, межі для неї.

Просто провести чітку межу: якщо це особиста лінія комфорту вашої кішки, і кішка відмовляється вчитися пройде, так і буде. Ви не можете цю силу. Ви можете тільки припустити це.

У моєму випадку, вона насправді стала трохи overattached на раз, ніколи не залишаючи мене в спокої (блокування телевізор, штовхаючи мене під час їжі, ...). Тому я вирішив, що я хотів би забрати її і продовжити, щоб погладити її, коли ми підійшли до тієї точки, що у неї було багато "нормальних" ласки. Це створює безпрограшний сценарій:

 • Або вона не любить його і залишає мене у спокої на короткий час, тим самим навчаючись не перестаючи благати для домашніх тварин.
 • Або вона вчиться боротися з проходить, якщо вона дійсно хоче ще більше тварин.

Це зробив чудеса для її акцепту, дозволивши нам забрати її. Вона все ще не дуже подобається, але вона залишалася так довго, як ви гладите її. У момент зупинки, вона відразу ж вистрибне.

Примітка: ніколи не зупинити вашу кішку від стрибків з. Якщо вони явно вказують, що вони хочуть залишити, поклав їх на землю (бажано на поверхні вони дивилися). Це вчить їх, що відбувається-це не покарання, і вони можуть вибрати, щоб піти в будь-який час.

Для нас важливо, щоб ми хоча б могли забрати її, коли це стане необхідно (по будь-якої причини, і ми вже досить близькі з нею, тому ми залишили все як є. Вона як і раніше стають все більш і більш приймати те, що підібрали, але не показують жодних ознак симпатії , вона тільки терпить його.

+113
rawreths 8 лист. 2013 р., 23:59:25

Моя любов тунелі. Погуглити "кіт тунелі" і ви знайдете світ кролик радість. Вони теж люблять картонні коробки, стрибати на вершині, щоб приховати позаду, і жувати.

+85
Mohammad Salehi 22 бер. 2017 р., 04:58:07

Я підняв кота трава-ліжко, на якому я вирощую на моєму ганку. Сусідські коти часто в ньому, що я заохочую і не проти, але це не було моїм наміром в зростанні. Я годую його, мого папугу і папуга, як це безпечно для них, щоб поїсти траву і насіння. Частина його зростає слабке зростання і, просто кажучи, це виглядає дивно.

Було запропоновано, щоб я використовував добрива на ньому. Я використовую мій власний органічний компост за все, що я сад, і завжди полоскати, що я відрізав для моїх птахів перш ніж давати це.. просто щоб бути безпечним.

Мені цікаво, при використанні добрив в це зробить будь-якої частини його "отруйні" або небезпечно для моїх птахів? Або для сусідських кішок, що пожувати? Промивається це досить, якщо я використовую це?

+75
Windi 20 трав. 2018 р., 03:16:57

У мене мальтезе і він не їв будь-корм для собак на всіх, поки не знайшли Пурину вологий і м'ясистий. Є 3 види цього бренду, але Такер тільки є 2, які триколірні

+51
Gopi Nkl 29 лип. 2018 р., 14:40:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil