Що робити, коли у вас є дві великі собаки і багато подорожую по роботі?

Я шукаю пропозиції та досвід, люди, можливо, мали справу з подібною ситуацією і спрацювало, а що ні.

У мене два 3 рівнями складності 80+ собак LB і моя нова робота вимагає від мене їздити 75% часу, що є новим досвідом для мене. Я озирнувся на місцях посадки і, здається, що буде близько 18000 $/рік.

Я не думаю, що просто у людини раз у два рази в день буде достатньо. Напевно, було б краще, якщо б у них були інші собаки, щоб грати с, наприклад, у випадку з посадкою. Я не знаю, які ще варіанти там можуть бути короткими або буде сусід, так як я новачок в місті і немає друзів, які погодилися б подивитися моїх собак.

Якщо у кого є будь-яка собака хакі-інтернату, вони будуть дуже вдячні.

+858
user1494486 15 лист. 2011 р., 14:33:02
37 відповідей

Я ніколи не бачив і не чув про килим чесати пробки, але після багатьох невдалих спроб зупинити мій кіт від попадання в комп'ютерну кімнату (з усіма шнурами) я таки придумав рішення. Я купила очистити килимові доріжки для сходів. Використовуйте його догори ногами з маленькими гаденышами показує (тільки не наступити на що в панчохах) або навіть правильним чином. Ви можете вирізати, щоб відповідати. Він працював для мене.

+964
Sharon Martinson 03 февр. '09 в 4:24

Я сильно сумніваюся, що гуманне документи Товариства можуть нічого довести. Більшість паперів перебуває на здогадах, так як більшість собак привозять або врятований з неблагополучних сімей. У кращому випадку я б сказав, що документи могли переконати людей, що нічого не знаю про собак, але я б не ставив на це. Велику частину часу це господар/авіакомпанії/ людина, яка в будь-якому випадку забороняє порід. Більшість взяти собаку з притулку, місця, які я стикався, зазвичай ставлять "мікс" або "невідомий мікс" або інший тип собаки піт-тер'єрів через галас в пресі навколо них. Я також хотів би зазначити, що причиною їх заборони на міжнародні рейси є те, що вона заборонена у багатьох країнах. Я не впевнений, але я сумніваюся, що ви можете боротися з законом у тих країнах, з гуманної документи товариства, особливо коли вони сказали, що це був тер'єр.

+957
birdus 21 лист. 2011 р., 23:56:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви, ймовірно, в стані алкогольного сп'яніння рибу з залишками відбілювача. Контейнери зазвичай мають попередження про те, що воно токсичний для водних організмів. Там ви йдете.

enter image description here

Киплячи прикраси, якщо вони підтримують це хороша ідея. Краще покласти їх у насиченому розчиненні солі (покласти кухонну сіль в киплячій воді, поки ви не побачите деякі з них падають на землю і дайте йому охолонути). Це вб'є яйця paracites, який переживе кипіння.

Прибирання порожній акваріум з теплою водою-це нормально.

+883
Tohellgo43 25 лист. 2010 р., 19:12:31

Мій слайдер на його корпусі .. він же кривавий кулька висів у нього на хвості, їх було так багато крові, але ніяких видимих тріщин в його оболонці, що було дивно..на щастя, я вже вжив заходів обережності, але це було жахливо. Він його розлютив перебуваючи поза свого танка, але іноді я хлюпнув йому з водою я не хочу, щоб ризик інфекції і зрозумів, що він заживе краще повірте. Він знову був у своєму танку 3 дні пізніше гіпер, як ніколи і знову їсть. Im так радий, що знайшов це .. удачі

+849
Wharmton 17 січ. 2011 р., 10:51:03

Моя відповідь-так, тому що я поклав мій хом'як в моєму черепахи клітці і вони добре ладнали. Насправді вони люблять один одного

+811
DonBecker 18 вер. 2015 р., 15:39:17

Генетична химера https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chimera_(генетика) - це організми, які мають клітини двох різних генотипів. Це явище виникає, так як організм розвивається в утробі або яйці. Тому, навіть якщо ваша собака є генетична химера, що це не викличе зміни в його пальто. Це в кращому випадку, буде пояснення того, що його шерсть має колірних плям.

Генетичні химери-рідкісне явище, тому більш імовірно, що ваша собака не генетична химера, і його шерсть просто відбувається, щоб бути виправленими. Однак це ще не неможливо. Можна тільки бути впевненим, провівши генетичне дослідження. Генетичне тестування може навіть не дати істинний відповідь, тому що якщо тварина химера, вам все одно доведеться збирати клітини обох генотипів, щоб перевірити його. Можна не зразок обох типів клітин, і Міс, що тварина насправді генетична химера.

Собаки можуть змінити колір шерсті, яка обговорювалася тут раніше. Причини можуть бути екологічними (відбілювання на сонці, наприклад) або генетична. Деякі породи, як далматин, відомі своїм пальто змінюється по мірі дорослішання. Цуценята далматинця народжуються білими.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Dalmatian_dog

Химеризм може мати деякі reprocussions здоров'я, особливо аутоімунні, пов'язані, коли клітини одного генотипу можуть почати атакувати клітини іншого. Але якщо ваша собака була подібна проблема, ви, ймовірно, вже відмітили зараз, як аутоімунні проблеми досить помітно. Я не знаю, якщо є інші проблеми здоров'я, які особливо впливають генетична химера.

+774
AJGIEL 28 лист. 2010 р., 11:24:15

Ми збираємося зробити наш перший щеня і ми маємо один 3 скриньку кубічний фут і переноска, яка може бути на дві третини розміру.

Це ОК, щоб використовувати обидва чи це плутають цуценя? Він, напевно, в меншій решетування частіше, щоб почати з, а потім у велику кліть, так як ми залишаємо його в спокої на ніч внизу.

Ми явно не мають наміру залишати собаку в клітині протягом тривалого періоду часу.

+766
Thomson1 23 бер. 2013 р., 18:54:14

Вашою головною турботою повинна стати безпека. Німецька вівчарка дуже велика порода, і той, який, як відомо, мають також проблеми агресії. Той факт, що Юнона була покусали людей, а також собак є дуже серйозною проблемою. Цю ситуацію не слід сприймати легковажно.

Юнона повинна бути відокремлена від інших собак, поки ви не розберетеся з цим. Поки Юнона ведеться агресивна до інших собака, вона більше для людей так само небезпечно, як вони цілком могли б наздогнав між ними, як і те, що вже відбулося. Тому не тільки для безпеки вашої собаки, але і ваша, Юнона повинна знаходитися подалі від них.

Після цього, Вам необхідно найняти тренера, який має досвід з обробкою агресивних собак. Я не рекомендую намагатися впоратися з цим самостійно. В той час як ви знаходитесь на свій власний, намагаючись дізнатися, як з цим боротися, іншої людини або тварини може бути поранений. Краще мати нагляд за кимось, хто може втрутитися, якщо щось піде не так, і ви не знаєте як зупинити це.

Хоча зазвичай я не прихильник пошук господарів, я роблю виключення для тих випадків, коли нинішні господарі можуть бути не в змозі правильно доглядати за твариною. Це може бути, що це неможливо коли-небудь повністю довіряти Юнона, щоб бути навколо інших собак. Це може бути краще для неї, щоб йти в будинок без інших тварин і власник дуже досвідчений з важкими тваринами.

+757
Manu 8 квіт. 2017 р., 03:43:45

У мене є кішка, яка була у мене з моменту свого народження і доглядали за ним.

Нещодавно сусід мав проблеми з ним, тому нам довелося залишити його на рибному ринку близько 2 км від нашого дому. Але зараз я сумую за нього і хочу його повернути, тому я пішла на рибний ринок, щоб шукати його, але не міг знайти його.

Є шанс, що він повернеться на свій власний? Ми залишили його раніше, але місце дуже близько до нашого дому, і він повернувся через 4 дні. Є шанси, що те ж саме повториться? Я просто хочу його повернути. Кішки повернулися на свої власні?

+728
ZilWerks 13 черв. 2013 р., 17:15:01

Ви навряд чи зможете зробити диван негостинне для кішок без, що робить його негостинне для себе, але є кроки, які можна зробити, щоб мінімізувати збиток, який вони зроблять.

Переконатися, що вони мають достатні затверджено подряпин поверхні; якщо вони не мають багато зробити, додати більше, перш ніж ви отримаєте диван, так що вони звикають до них і їх розташування, і, менш імовірно, щоб шукати додаткові поверхні.

Відбити подряпин на поверхні мішені (зазвичай по кутах, якщо можна, та іноді верхній частині дивана) з матеріалами, які їм не подобаються. Вони включають двосторонній скотч (часто продається під назвою "липкі лапки"), алюмінієва фольга, і важкі пластикові листи (подібно до того, що використовується для офісне крісло килимки). В залежності від того, наскільки розумні коти, ясна матеріали краще, тому що вони не будуть в змозі легко побачити, якщо і коли вони видалені.

Додатково відбити націлені на тих місцях, поставивши когтеточку поруч. Вам також може знадобитися, щоб перенаправити їх, якщо ви зловити їх, дряпаючи незахищену частину дивана. Маючи відповідну мету близько до недоречним, це набагато простіше, щоб перенаправити свою увагу.

Якщо є кут, вони просто не триматися подалі від розглянемо довгострокове рішення. Це може виглядати не так добре, як незайманий диван, але він, безумовно, виглядати краще, ніж розпатлане один. Подивися в пластикові захисні куточки, як спосіб відбити взаємодії, або замовити когтеточки килимок (як LURVIG килимок продається в Ікеа), прикріпленою до цієї області для стійкої, відповідної точці нуля.

І якщо все інше зазнає невдачі, знайти вихід, прийняти приховування шкоди; є багато прикладів того, як використовувати мережива, тканину або інші методи для маскування пошкоджених кутів і поверхонь на дивані, що може виглядати досить приємно, коли закінчив, і додати деяку індивідуальність до вашої меблів.

+724
Mike Dinescu 21 черв. 2019 р., 18:57:24

Ви повинні не просто поліпшити видимість вашої собаки, але і себе, оскільки ви, ймовірно, більший з двох. Як запропонував @ratchetfreak, ви повинні отримати висока видимість жилет для вашої собаки, але також розглянути одну для себе.

Крім того, я бачив людей кліп світловідбиваючі предмети, щоб їх повідці. "Виправлення поганої людини" буде кліп шпильки з алюмінієвою фольгою на свій поводок, а якщо вам потрібно вдаватися до того, у вас великі проблеми. Якщо ви можете відмовитися від своєї мужності, спробуйте використовувати яскраві гірський кришталь повідець (і комір), а це цілком відображає. Або ви можете просто купити світловідбиваючі повідець собаки.

У вас є ваша собака на повідку, так що у вас є контроль над вашою собакою. Оскільки у вас є контроль, прогулянка з вашої собакою на бік далекої від вулиці, як ви (більш великий об'єкт, ймовірно, зараз-світловідбиваючий жилет і, сподіваюся, носити одяг світлого кольору) є більш видимими для автомобілів, ніж ваша собака. Тобі не варто гуляти з собакою на вулиці, в першу чергу, але це зрозуміло, якщо у вас немає тротуару.

+706
user113688 13 груд. 2015 р., 14:54:55

цікава цитата від Люфтганзи:

"Якщо ви забронювали рейси до/з США, є також можливість транспортування Ісан собака (емоційної підтримки тварин) у літаку салоні безкоштовно. Вам потрібно підтвердження від вашого лікаря що вам потрібна допомога собаці. Зверніть увагу, що собаки придатність для перевезення в салоні літака може бути перевірено".

http://www.lufthansa.com/de/en/Travel-preparations-for-passengers-with-special-needs#ancAbT6

Ісан визначення: http://en.wikipedia.org/wiki/Emotional_support_animal Я боюся Ісан як законодавчо визначені функції тільки в США.

+691
J Espinola 26 лип. 2015 р., 02:03:46

Я думаю, що невдалих спроб "захопити" її вже травмував її і зробив її дійсно бояться нас.

Я теж ганявся за кішкою або намагаються схопити його, особливо, перш ніж він знає, що ти початок не заладилося. Тепер у вас є певна робота, щоб зробити, щоб повернути довіру.

Замість 'пасе' кішка на кухні чи де-небудь ще, ви можете використовувати його гнати інстинкт, щоб заманити його туди, де ви хочете піти. Різниця величезна. Кішка, яка женеться за сфокусований і має дуже мало піклуються про що-небудь ще, кішка, яка женеться пов'язує цей факт з усіма його нинішнє оточення. Вона стає гіпер-обізнані, коли він знову зустрічає та ж комбінація факторів навколишнього середовища. Цю кімнату! Ті люди! Ці звуки! Біда!

Повільне засіб, вже покритий іншим.

Це молодий кіт і швидкий шлях, щоб дізнатися про нагороду, тільки оперантного кондиціонування (вірніше його відгалуження, клікер тренінг).

Ви можете вплинути на поведінку молодого кота у хвилинах за умови, що ви розумієте, що ви робите і ваш вибір часу хороший. Наприклад, можна навчити кішку п'ять приблизно півдюжини десяти-хвилинних занять (я кажу з досвіду). Займаючи свою думку, ви припиніть турбуватися про страшні подразники, і ви можете навчити її стрибати на стілець або на коліна. Хоча це виклик. Вчимося бути швидким і ефективним клікер-тренер вимагає терпіння, думки, розуміння і терпіння (ну і терпіння).

Якщо ви пошук в інтернеті для підготовки кішки клікер є багато інформації. Карен Прайор є піонером клікер-тренінг та відмінний. Спробуйте подивитися на YouTube відео.

Якщо ви зробите це правильно, ви можете відновити тварину на тиждень або навіть день, який в іншому випадку може зайняти кілька місяців. Це весело і корисно, як тільки ви отримаєте вміння.

Зверніть увагу, що руки-сором'язливий кішки можуть бути навчені за допомогою лазерної указки як гонитва-іграшка. Якщо ви все зробите правильно, кіт навіть не знав, що ви тренуєте його. Ти ж кіт прийшов до вас, а не навпаки. Це дозволить забути, що ви перебуваєте там, поки він не розуміє, що він вже сидить на колінах.

У будь-якому випадку удачі!

https://www.youtube.com/watch?v=O6wgbCmaD8o

+648
Iddan Aaronsohn 4 квіт. 2012 р., 08:49:23

Проста відповідь: Якщо ваші собаки добре соціалізований, просто дайте їм зрозуміти це самостійно. Якщо це не проблема зараз, це не повинно бути пізніше. Якщо хтось воліє певне місце, він буде намагатися отримати і зберегти її.

+644
stolho 8 вер. 2014 р., 08:26:25

Це, здається, не мають ніякої реальної користі, якщо ви заводчик або ви хочете використовувати вашу собаку для спеціальних цілей. Хоча багато держав пройшли "резолюції" про це, в основному це просто означає, що американський Кеннел клуб витратив достатньо грошей на політиків, щоб мати можливість купити "дозвіл", який знаходиться всього в Законодавчі збори і кажуть: "ми такої". Я не знайшов нічого про якихось особливих привілеїв. Це лише базовий рівень підготовки собак, які можуть бути використані в деяких організаціях в якості прекурсора на додаткове навчання або участь у деяких програмах.

Якщо що, то програма встановлює додаткові обмеження на вас як власника, оскільки свої обов'язки щодо сертифікації вище, ніж в іншому випадку було б обов'язковим.

+642
Claudia Scholz 21 січ. 2013 р., 05:26:14

У мене 5-місячна вівчарка/Лабораторія мікс, який взагалі дуже мило ... але я помітив, що якщо люди грають з ними трохи він стає трохи напруженою і гавкає на них, поки я не накажу йому зупинитися. Не обов'язково грубу гру, але просто такі речі, як танці навколо нього або грати покласти їх чолом його кілька разів або кружляє голову і т. д.

Так як їй всього п'ять місяців, я сподівався, що зможу навчити його. Я намагалася викрити його як можна як цуценя, так він не злякається про речі, тому я припускаю, що це частково лише те, що він не був навколо купу людей, і особливо ті, які грають з ним, а не просто гладить.

Чи є спосіб, щоб викрити його ще більше, щоб така поведінка не робить його більш агресивним? (Також є частиною цього, як він думає, що людей він не знає, що грати він повинен грати, як він грає з собаками?)

+632
royalfinest 3 лип. 2018 р., 12:50:59

Просто як питання говорить У мого кота волосся, вийшовши з її дупи. Людських волосся. Нашою помилкою. Там какашки висять на волоссі. У кішки є кошенята, вона повинна повернутися, і я тримаю її у ванній, поки щось станеться. Деякі сказали, що я повинен залишити кота видалити його, але я не бачу, як це відбувається. Це стає хворим, це змушує мене нервувати навіть більше, ніж бідного кота. Може і немає. Він хворий. Будь ласка, допоможіть. Кошенята не Арн плаче, але мама хоче піти до них. Що я повинен робити? Я не можу дозволити їй витирати какашки в будинку.

+615
Matt Seidholz 8 жовт. 2010 р., 15:40:10

Ветеринар попередив мене про даючи йому занадто багато натрію. На склянку бульйону кісток я розглядаю і 95mg натрію.

+602
Gireesh Mandhale 23 трав. 2019 р., 18:37:11

Ось кілька заміток з веб-сайту в PetSmart

"Підйому І Переміщення: Ручка ваш хом'ячок ніжно, загребаю її в обидві руки і утримуйте її з долоні, так вона буде відчувати себе в безпеці."

У мене немає Робо хом'ячка, але були й інші домашні тварини....і одна з речей, я дізнався, що я не думаю, що в зоомагазинах досить підкреслити, наскільки важливо мати середу, яка стимулює для вашого вихованця.

У мене була кішка, яка використовується для НІП на мене велике. Як тільки я додав Кіт, дерево, вікно, окунь і взяв час, щоб кинути навколо кішка іграшка для деякий час кожен день, кішка стала більш люблячою і щасливою і перестала гризти мене! Я думаю, що він намагався сказати мені щось(!)

Я знайшла ці поради для хом'ячків:

https://www.woodgreen.org.uk/pet_advice/553_hamster_enrichment

Оскільки ви згадали його корпус може бути занадто малий, я хотів би почати там, а потім переконайтеся в тому, щоб додати деякі цікаві речі він може піднятися і досліджувати так він не набридне. Я думаю, він буде Вам вдячний!

Я сподіваюся, що речі краще для вас і вашого хом'яка. Просто мої два центи! :)

+559
Odin1806 20 черв. 2016 р., 07:57:29

Мої щури щур їжі і сирих овочів. і т. д., Однак є будь-які продукти, що я б викинути все, що було б добре для щурів? Відходів-не-хочеш-не хочеш, як казала моя няня!

наприклад

  • Цедри цитрусових або насіння
  • М'ясо кістки
  • Черствий хліб
  • Чай
  • М'ясо сало

Або органічні, непродовольчі товари?

  • Листя рослин
  • Кора І Гілки
  • Ягоди
+545
Skip Lester 29 серп. 2017 р., 06:29:37

Те, що я люблю використовувати різану папір, бо хоч це nessicary, щоб очистити його часто, він виявився більш комфортний варіант для моїх мишей. Це дуже легко для них, щоб закопатися в, і вони можуть рухатися і зірвати його, як їм заманеться, щоб побудувати на їхній "дім". Це також дуже дешево. Я можу вам багато місяців з однієї 3 долара мішок, це також дуже очевидно, коли мені потрібно, щоб очистити його, тому що я бачу писати, бо папір білий.

+508
user280121 31 серп. 2012 р., 10:20:05

Пройшло 48 годин з моменту мого кота, перший раз мамою, народила 2 кошенят. Вона дихає нормально більшу частину часу, але досить часто я помічаю, вона починає швидко дихати, це відбувається під час годування.

Я подивився це і є більше п'яти результатів Google з людьми, всі питають про такому ж становищі, як не дивно, я не бачив жодної відповіді, що це ніяк остаточно або Тлумачний або експерт, або з досвіду, після зустрічі з експертом.

Я планую забрати кішку до ветеринара на Пт, Не хвилюйтеся, але, враховуючи значний обсяг людей, які запитували про цю конкретної ситуації (мама часто дихає), я виходжу з своєї конкретної, не ізольована проблема, яка, мабуть, має одну спільну справу.

Чи є у кого досвід з цим? Якщо ніхто не робить, я припускаю, що погано себе відповім завтра після візиту до ветеринара.

+481
Peter Stuifzand 25 лют. 2019 р., 17:54:52

Уявіть собі незнайомець ішов за межами вашого будинку. Ви були б підозріло, і запитати: "Що ти робиш?" Ось що собаки роблять.

Якщо це просто знайомство, ви можете поговорити з вашим сусідом про внесення вас і вашої родини(включаючи собаку) на своїх собак. Часто, як тільки вони знають, хто ти є, і побачиш, що ти дружить зі своїми людьми(з), вони будуть менш суворими, їх території по відношенню до вас та вашої сім'ї. Даючи їм лікує(під наглядом своїх людей) - це хороший спосіб заискиваете перед ними. Однак зробити це тільки з дозволу та після введення! Зустрічі між вашою собакою і їхні теж хороша ідея, не тільки для шуму, але і для психічного, емоційного і фізичного здоров'я всіх собак, які беруть участь. Мої собаки(всі 5, які я провів за ці роки) звикли гавкати на сусідів і їх собак, але після правильного введення, вони стали найкращими друзями! Ну, за винятком мого нового хлопчика. Вона зганяє мікс, який ми досі навчання.

Якщо вони гавкають, тому що їх люди навчені або заохочувати їх, щоб захистити свою територію і зграю, то, швидше за все тільки частина вартості життя в країні, бачити, як корови чи вівці може бути. Якщо ваші сусіди мають овець, коней, великої рогатої худоби і т. д. які повинні бути зігнані і захищені, собаки часто є частиною цього, і просять, щоб їх собаки, щоб припинити робити свою роботу як би запитуючи фермер перейти від трактора та іншої сучасної техніки робити це вручну просто тому, що вам не подобається, як звучить.

Вибачте, якщо я не допоміг, але я сподіваюся, що це було корисним для вас. Незалежно від вашого рішення, обов'язково поговоріть з собак люди про це - вони, швидше за все, співпрацювати! Удачі!

+447
user1375821 8 жовт. 2012 р., 16:40:26

Це звучить як ниркова недостатність. Візьми кота до ветеринара Зараз.

+366
Lockhart 17 серп. 2017 р., 16:48:22

У мене є один кіт, який міг би використовувати трохи більше кардіо, але не обов'язково бігати. Що ще я можу зробити?

+320
user138779 21 бер. 2019 р., 17:04:51

Одна з наших кішок, яка померла у віці 17 років, робив це через все своє життя. Так що не хвилюйтеся. Він також було забрано у матері, коли він був дуже молодий (матері він не потрібен був) і годувала моя дружина з допомогою краплі шприца по краплі на перші пару днів.

Така поведінка заміс з утроби матері, як правило, робить потік молока, так що це свого роду поведінки дітей і може бути для кошенят забрали від матері рано, він не зупиняється, коли кішка підросте.

+306
Zarif Masud 20 лют. 2016 р., 07:52:39

Ви можете каструвати його і які можуть значно допомогти. Однак це також, швидше за все, трохи тренування теж. Даючи йому знати, що це не дозволено говорити йому немає і робити його зупинки треба буде добре. Це добра ознака того, що він не робив цього з самого початку, тому що вона показує поведінку не настільки вкоренилася, що буде складно тренуватися з нього. Я думаю, що ключ буде діяти швидко, щоб не створити історію, яка буде складніше зламати.

Часто, як собаки звикають один до одного, вік, або відбуваються інші зміни, вони будуть "перевірити" правила і показують різну поведінку, то вони мали раніше. Будьте послідовні з вашими правилами, і він буде падати в лінії.

Тому що він старший, ваш ветеринар, ймовірно, робити більше роботи крові, щоб переконатися, що він достатньо ЗДОРОВИЙ для проведення процедури.

+285
Adrienne Howell 24 трав. 2011 р., 22:22:55

Якщо він здоровий, я б взяв його назад, звідки вона прийшла в найкоротші терміни.

Приручати дику тварину, як мило, як кролик-це приємна романтична думка, але в реальності, ви ризикуєте принести будь захворювань у тварини в тісному контакті з вами та іншими домашніми тваринами.

І якщо це дорослий, ви не можете бути в змозі приручити його достатньо, щоб її гладили. Якщо це молоде тварина, то його, очевидно, потрібні свої батьки.

+268
tharmalingam 3 вер. 2015 р., 01:15:39

Я живу недалеко від Балтійського моря, яке є частиною Атлантичного океану. Я планую створити морський акваріум, але виявив, що його costyбыл, зовсім близько до моря і збору всіх необхідних жителів прямо з моря буде знижувати ціни?

+243
akaRem 13 груд. 2017 р., 15:10:18

Нещодавно я помітив Дрогон має деякі знебарвлення. Це не боляче, як він досі обвиває свій хвіст, як зазвичай, коли площа чіпав.

Я припустив, що це може бути його освітлення і тепло, тому останнім часом він приходив за межами щоранку ніжитися в реальних сонячних променів і зміцнів лампи для свого танка.

Він не альпініст, тому я не вірю, що це опіки будь-якого типу і його дієта складається з Гут завантажується комах (в основному тому що він краще голодувати, ніж їсти деякі овочі) і я сподіваюся, що це просто його перша линяючи зі мною, як я тільки нещодавно отримав його.

Будь-які ідеї або інформація буде прийнята з вдячністю.!(https://photos.app.goo.gl/dGPdsMWJxNnsT12h1)enter image description hereenter image description here

+214
Vladislav Gladkikh 5 груд. 2011 р., 22:10:17

кішки зазвичай не дуже м'якою зоною відпочинку,зоною складніше відпочиває краще і відчуває себе безпечніше для кішки(з видом на кішок).

ви можете спробувати змусити кішку спати з твердої поверхні і поклади свою футболку на ньому ваша кішка буде любити його.

однією з причин для вашої кішки, стрибаючи на ліжко, що вона пахне тобою і це atracts кішка цієї реакції такою ж, як і коли приходить додому, вона треться про вас, щоб відзначити з вами і обмінятися запахами,ваша кішка позитивні емоції про вас.

футболка трик робити роботу просто думати про це кішок дійсно часто відпочиває у кошики для білизни тому що вона пахне нами.

ви не могли уникнути кішка стрибає в ліжко час від часу, але він буде робити це рідше.

ще одна хитрість я використовую, щоб уникнути хутро в моє ліжко скласти рушник і поклав його на ліжко, мій кіт лежав на цьому і не на все моє ліжко(краще всього використовувати старого жорсткого рушники і не новий м'який).

+194
sfdsfdsfd 26 квіт. 2012 р., 12:42:57

Я бачив на одному форумі як-то гарячої води вистачить, щоб очистити гад миска з водою і я трохи скептично ставився до цього. Цього достатньо, щоб очистити його, або я повинен використовувати розведений оцет, дезінфікуючу, таких, як стерти з лиця землі, або розчин відбілювача?

В даний час я з допомогою гарячої води і полоскати кожен день, кожен тиждень або два я буду робити "глибоке очищення" і використовувати розведений розчин оцту, щоб очистити його, потім дайте йому постояти. Я подумала, що, можливо, слід дезінфікувати його кожен раз з розведеним розчином оцту, але я хотів би знати, якщо це необхідно?

Також протріть у воді блюдо погано? Я використовую його для дезінфекції клітці, так що він не повинен бути цей БАД для Змії, щоб бути навколо, але він може бути різним для води блюдо.

+185
Kelly Riesberg 26 січ. 2016 р., 00:52:58

Отже, ми хочемо додати середнього розміру звичайна кора шматочками (мульча) навколо нашого двору на клумби. У нас є 3mo. стара німецька вівчарка щеня.

Ландшафтний дизайнер запропонував чорний, але ми стурбовані тим, що це насправді кора пофарбована в чорний колір.

Вона часто гризе кору.

Це ризик для здоров'я?

+179
Jeffrey Cooper 13 вер. 2010 р., 01:14:52

У мене 7 місячне кошеня, який любить ходити в наш сад, вона теж починаю вивчати за межами нашого саду. Я не проти неї йдемо в сади на правій стороні наші, але на лівій стороні, моїх сусідів багато собак і я боюся, що вони будуть нападати на мою кішку.

В минулому у мене був кіт, який часто ходив біля саду, і собаки будуть тікати з будинку в сад і починають гавкати на нього. Мені доведеться піднятися на паркан і мій кіт зійшов.

Щоб бути повністю чесним, ці собаки виглядають порочне для мене і я просто переживаю, що мій кошеня буде поруч з цим садом. Сьогодні ми її випустили, і вона майже пішла в бік свого саду, а не з правого боку.

Як я можу зупинити її від цього? Я знаю, що моя попередня кішка зрештою зрозуміла, що не піти в сад з собаками, але я все одно хвилююся.

+149
bitIO 23 бер. 2012 р., 20:30:02

Відповідь на зворотний зчеплення було дуже хорошим, і я хотів би запропонувати доповнення до цього підхід. ВП заявив, що собака дуже зацікавлена у збиранні хмизу. Таким чином, я б розчистити подвір'я від бродячих палички, а потім візьміть одну палицю і використовувати, що замість кулі в якості іграшки, що собака повинна принести (падіння поступове зворотного ланцюжків). Я б нести це в кінці кінців, кинувши палицю. У цей момент Ви могли б почати знову на початку процесу, використовуючи надто куля або деякі інші; не хвилюйся, другий раз через піде набагато швидше, ніж перші і передачі м'яча грати буде майже відразу.

+66
Martin S 3 лип. 2014 р., 02:25:54

Є деякі рахунки людей, подавати цілу рибу для своїх кішок і собак на сире годування співтовариства (один приклад, другий приклад). Також зверніть увагу, що вони досить чітко попереджають не годувати приготовані кістки (будь-якої тварини) для вашого вихованця.

Я запропонував би починати обережно, якщо ви були, щоб спробувати його, усвідомлюючи, що є певний ризик. Почну з дрібної риби (що ваша кішка може з'їсти цілком або кілька укусів). Ці кістки повинні бути достатньо малі/м'який, що я не підозрюю проблема. Зробити це в той час, коли ви можете спостерігати вашу кішку протягом декількох годин або діб (можливо, ви плануєте залишитися будинку й подивитися фільм марафон і кошеня любить пеститися на дивані!).

+44
TEAMKILLER21 Supo 6 лип. 2017 р., 21:34:42

Я намагаюся дати собі буфер для зміни води. Зараз аміак і нітрити є стабільними, і нітрати ростуть, як і очікувалося. Я хотів би знати, які інші кроки можна зробити, щоб зменшити зростання ІПН мій рівень нітратів.

Я бачив ці зірки речі, які повинні впасти в фільтр, але я впевнений, що це для аміаку і нітритів, а бактерії, які їдять нітрати не ростуть у багатих киснем водах.

У мене є 20 галонів давно посадили загальний акваріум з колодою, кілька Ноздреватых скель, і імператор 400 фільтр (розпродаж). Я хотів би знати, крім рослин, що ще я можу зробити, щоб знизити рівень азоту? Я не намагаюся усунути зміни води.

+23
msknapp 13 груд. 2019 р., 17:52:47

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil