Як я можу закликати кілька кішок, щоб Бонд і грати разом?

Часто два або навіть всі три мої кішки хочуть грати у той же час, але вони, як правило, приходять до мене для веселощів та ігор. Я намагаюся, щоб почати їх отримувати вони раді, але в кінцевому підсумку все зводиться тільки до одного ніколи не отримують тієї уваги, у той час, поки інші спостерігають і я отримую всі вправи, бігають, отримуючи іграшки тощо (як і раніше весело і я все ще планую це зробити, але..)

Я знаю, що вони люблять грати разом і, хоча це, як правило, тільки один на один (я ніколи не бачив всі три карбування/боротьба відразу) і їм весело і вам хороша вправа, працює все.

Я спостерігав інтерактивна динамічна:

 • кішка 1 буде грати з кішкою 3 і буде грати з Кіт 2 Кіт 2 майже ніколи не відтворює (закінчується погано)
 • кішці 2 будемо грати з кішкою 3, але не кішка 1
 • кішка 3 буде грати з Кот 1 і кіт 2

кішка 1 і 3 самця, 2 самки.

Зараз з собакою, заохочуючи грати сміховинно простий у більшості випадків. З кішками, я в подиві про те, як підштовхнути їх до бажання бігати і випустити пар від.

Чи є якісь методи для збільшення входжень кішка на кота склеювання/грати?

+801
Kevin McCabe 21 січ. 2016 р., 15:56:20
37 відповідей

Наскільки я пам'ятаю, з кішками у мене були, вони, як консервований (вологий) корм, не стільки жорсткий сухий корм. Дати їм обмежений вологий корм. Я не знаю, який нормальний кіт буде потрібно, але це не надто важко з'ясувати.

Я завжди був лоток з сухим кормом на кухні, і вони могли з'їсти стільки, скільки вони хотіли. Так що вони завжди мали достатньо їжі, і якщо вони дійсно були голодні, вони могли з'їсти стільки, скільки їм потрібно. Велику частину часу піднос був заповнений, і вони не їдять багато.


Читати книгу Не стріляти в собаку Карен Прайор. Це весела книга про поведінку, і як ви можете змінити його з допомогою позитивного і негативного підкріплення. Спойлер: негативне підкріплення не працює, особливо з кішками, але... позитивне підкріплення працює дуже добре. Ця книга в основному про собак, але ви знайдете деякі дійсно гарні висновки у своєму власному поведінці, і це може надихнути вас, щоб обробляти вашу кішку по-різному.

+968
user3504543 03 февр. '09 в 4:24

Іноді дрібна риба засмоктує фільтр для води і не може вибратися самостійно.

Щоб запобігти це, ви могли б обернути шматок тонкої щільно навколо вхідного отвори фільтра, закріпивши його щільно на місці. Якщо фабриг засмоктується в фільтр, він може заблокувати його.

+944
ouankou 31 трав. 2015 р., 14:48:57
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Наскільки я розумію (і трохи часу з Гуглом), пеніси кішка колюча для кращого зчеплення. Це робить в'язки болючим для жінки - і пояснює, чому парування кішок часто виглядає і звучить дуже схоже на бойові коти.

Інший "веселий" аспект в'язка котів, як я пам'ятаю, це те, що жінка овуляції, коли в парі, що може означати, що роумінг королеви кошенят може бути пов'язана як багато Томи у неї є кошенята (кішка генетика задоволення...)

+939
Sebastian Borczyk 12 бер. 2012 р., 21:04:40

Після того, як моя собака їсть те, що він робить дуже швидко, він майже всі починають вільно дихати і робити те, як задихається. Коли він заспокоюється , це зупиняє , але я дуже турбуюся про це.

Це дійсно річ, щоб турбуватися ? Я чув, що це може бути проблема з маленькими собаками, але є спосіб впоратися з цим ?

+875
JS Mann 29 квіт. 2014 р., 12:19:55

Безалкогольне пиво насправді не нуль алкоголю, але це дуже, дуже низької (зазвичай 0,5% АБВ). Що може бути досить низькою, щоб бути нешкідливою для кота, але майте на увазі, що є велика різниця у вазі між нами і ними, так що відсотки необхідні, щоб відчувати різні ефекти. Крім того, що, врешті-решт, алкоголь-це погано для них і немає нічого позитивного станеться, дозволяючи йому.

Інша причина, по якій я хотів відбити це, щоб перешкоджати їм, коли є пиво, яке має нормальні обсяги навколо. Якщо ваша кішка має смак до нього, вони пішли за ним і, ну, вони можуть не читати, щоб побачити, чи є різниця і уникнути ризику.

Тл;ІН - я б не дозволив.

+873
JamesSparke 6 січ. 2010 р., 06:20:36

Ми годуємо нашого дворічного кукурудза змія в основному, коли він починає активно полювати, але я трохи хвилююся, що ми годуємо його або занадто багато або занадто мало. Він, напевно, добре, але:

 • В середині, де він товстий, Ваги не зовсім перекриття (вони показують трохи шкіри між ними), які я читав-це ознака надмірної ваги; і
 • Хребта зазвичай видно, що я читав-це ознака недостатньої ваги.

Я не знаю, який знак довіри. Я повинен відвести його до ветеринара, або є більш простий спосіб, щоб сказати?

+793
Ram S 25 лют. 2018 р., 21:44:42

Мій кіт, якого я взяв з моєю подругою, не впізнаєш мене після того, як я повернувся з двотижневої відпустки. Кожен раз, коли він поруч зі мною він починає бігти.

Провівши стільки часу з ним, це досить сумно. Я не хочу, щоб переманити його з їжею, як це вчить його неправильні цінності. Що я повинен робити?

+789
nkoniishvt 9 січ. 2010 р., 07:14:49

Мій кіт так старається, але ніколи не був в змозі зробити її дно зовсім чисте. Я бачу в її очах, що їй дуже сумно. зазвичай роблю це кожен день.цей засіб є швидким і легким для нас обох.Я готуюся заздалегідь.

 • чисте ковдру на підлозі у вітальні
 • чистий рушник на підлогу у ванній кімнаті
 • купа дешевої ганчірки розрізати навпіл
 • миску злегка теплу воду
 • відро для сміття
 • кішку щіткою або гребінцем

  1. Я почала чистити і прасувати.це допомагає їй розслабитися.

  2. Я використовую 1 дуже теплою вологою ганчіркою протирати 1 раз тільки потім викинути

  3. Я починаю навколо хвоста і робота мій шлях вниз

  4. Потім я використовую пару сухої ганчірки просто промокнути зайву воду її хутро

  Я вмиваю руки,закрити двері у ванну,очистити безлад пізніше і привести мою кішку, щоб її чистити ковдру на підлозі у вітальні, де вона удостоюється її улюблені ласощі Тепер, я бачу в її очах, що вона дуже щаслива

+782
Sandro Sousa 22 лют. 2017 р., 03:23:48

Кішки вважаються сутінкові та/або нічні істоти. Точний характер залежить від самого кота. У будь-якому випадку, вони, як правило, більш активні вночі, і менш активні протягом дня, який є, Чому кішка закінчує спить більшу частину дня. Вночі вони ще не спить і може стати неспокійним, оскільки весь будинок спить. Це є найбільш вірогідною причиною для кішок ниття/нявкання ночами.

Вони також можуть нити з різних інших причин, якщо їм нудно, дезорієнтований, цікавий, голодний, і іноді хвороба змушує їх так само ниють. Я не думаю, що ви не боляче ваш кіт, як ви висловилися, це просто природно для кішок. Вам, імовірно, доведеться зробити деякі детективної роботи, якщо вузькі, якщо є одна конкретна причина, що це відбувається.

Особисто мій кіт спить дуже добре вночі, коли я залишаю нічник в коридорі. Як правило, ми використовуємо нічник для себе (якщо ми повинні йти в будинок вночі, але не хочу, щоб включити фактичні фари), але це, здається, чинять заспокійливу дію на мого кота. Можливо, це вирішить вашу проблему.

+685
alireza valipour 3 квіт. 2016 р., 01:09:39

Перший - якщо ваша собака стікає кров'ю, коли їй не було, або якщо ви сумніваєтеся - відведіть її до ветеринара. Якщо з якихось причин ви не можете взяти її до ветеринара, телефону вашого ветеринара. Зараз.

Ваша собака молода жінка. Цілком можливо, що вона в теплі; перша частина жіночого репродуктивного циклу у собак.
Якщо це так , і ви повинні перевірити з вашим ветеринаром, що це тільки що!!! тоді ви будете хотіти, щоб тримати її всередині, якщо ви не збираєтеся мати цуценят. Це може здатися великою, щоб мати цуценят, але якщо ви не можете забезпечити їм гарний будинок, а це складно, не варто.

Що стосується "собака років 7 разів Людини року", це не зовсім правильно. Це сильне спрощення, вік собаки не мапу для людини у віці лінійно.

+678
Enfance 11 трав. 2011 р., 01:22:07

Юридична інформація я дійсно не експерт коли справа дійшла до тілапії і сома.

Від швидкого пошуку, здавалося панчоху правила для тілапії або 2-3 риби на квадратний метр поверхні, або 1 кг риби на 10 літрів води (це, здається, досить важкий населення, якщо ви запитаєте мене) джерела і джерела. Я хотів би перевірити проти правил і використовувати нижній. З допомогою правила поверхню, це дасть про 250-375 дорослих риб для вашого ставка. Це також залежить від конкретної гонці вам зростати, так як вони, здається, змінюються трохи від гонки до гонки (600 м до 2,7 кг)

Тіляпії є цихліди, так що щільність населення повинен бути достатньо високим для зменшення агресії у домінантних самців на інших. Вода не повинна текти і бути впевнені, щоб перевірити ваші місцеві правила на них, так як вони вважаються шкідниками в природі, тому що вони розмножуються досить швидко і витривалі риби.

Моє коротке дослідження на сома, здається, показують, що вони потребують набагато більшому ставку. Вони говорили розмір акромя тому я б поставив цю ідею на задній план. Може бути, хтось більш досвідчений може довести мене неправильно.

+659
zaxliu 11 лист. 2017 р., 23:24:34

Замінивши коробку з одним це легше потрапити було гарною ідеєю, так як експериментував з різними типами наповнювача. Для багатьох кішок, одна з них вирішили проблему. Але схоже, що ваша літня кішка пов'язана біль з розташуванням, а не у вікно або в сміття.

Принаймні, тимчасово, поставив другу коробку на підлозі, де він в даний час какає. Так, що, ймовірно, означає, у вас є новий лоток прямо навпроти старого. Один раз він какає в новий ящик для сміття регулярно, ви, ймовірно, можете видалити старий, а потім з-Л-О-Ж-Л-Р перейти на Новий, коли старий був.

+629
Sulnikoff 12 лют. 2019 р., 18:00:12

Вони купаються в світлі у верхній частині бака. Гріється-це нормально і важливо поведінка черепахи, яка бере участь в регуляції температури, виробництва вітаміну D, а просто висушити в цілях забезпечення раковина здоров'я.

Черепахи, як правило, йдуть саме в тепле і світле місце в корпусі, щоб погрітися, та строки та суми ніжиться залежить від температури, рівня освітленості, часу року. Для домашніх тварин черепаха, що означає взагалі -як можна ближче до тепла і світла, як це можливо. Так що ваш 'топ' ось черепаха скориставшись його приятель як табурет, щоб отримати трохи ближче, щоб ці солодкі, солодкі ультрафіолетових променів!

У даній статті описується, ніжиться більш докладно і містить фото черепах в дикій природі купаються в стеку: http://www.thesuperfins.com/why-do-turtles-bask-in-the-sun/

+614
Mariya Polianskaya 17 квіт. 2010 р., 01:06:11

Це природно для собаки, щоб мати легкий запах, я б не купати собаку, якщо вона забруднилася. Більшість забруднень можна просто зчистити шерсть, використовуючи сухе рушник, який я б волів для купання.

Собаки є водонепроникними, так що, поки ви не використовуєте мило там не так багато, щоб турбуватися. Наші лабрадори використовується для переходу в кожен джерело води, незалежно від того, наскільки холодно або смердючий.
Якщо вам потрібно використовувати мило, обов'язково використовуйте мила, який схвалено для використання на собак. Є доступні в більшості зоомагазинів або онлайн, що не впливає на захисні шари на шкірі дуже багато спеціального мила.

+607
George Tsoukatos 27 жовт. 2011 р., 06:07:02

ви намагалися дати вашої кішці піднесеного місця, щоб сховатися,він повинен бути в змозі дивитися номер з безпечного місця, щоб відчувати себе в безпеці. більшість кішок люблять є підвищене місце для сну/Ведута області.

+591
phucloi89 24 січ. 2017 р., 20:37:10

Прочитала в інтернеті, що оливкова олія корисно для запор кішок. Мені було цікаво, що найкращий спосіб дати їй кота, як я боюся будь-яких побічних ефектів. Краще з твердим або вологий корм? Не вологий корм зробить ефект оливкової олії менше, так як він перебріхує з ним? Може щось погане станеться з моєю кішкою, якщо у мене вона їсть оливкова олія з вологим або сухим кормом з-за деяких хімічних речовин в корм? І що кращий спосіб служити оливкова олія і тримати це ефект на повний ліміт?

Вона їсть консерви, сухий і вологий корм і віскас вологий корм.

+588
Satya21u 11 січ. 2015 р., 09:25:23

Так, ви повинні. Досвідчений ветеринар зможе сказати вам, чи це інфекція або склери, кон'юнктиви (бактеріальні та/або вірусні), катаракта, глаукома (дуже серйозно!), травми рогівки, виразки, алергія, хімічне подразнення, щось застрягло в оці або пошкодження нерва.

+587
Kos212 30 січ. 2014 р., 03:44:15

Ми недавно (близько 2 місяців тому) взяли кошеня. Йому зараз близько 5 місяців. В той час ми обидва були проводити набагато більше часу вдома, граючи з ним і перебуваючи з ним в цілому. Тепер ми обидва отримали роботу на повний робочий день, тому ми далеко по буднях з 8 годин в день. У нього купа іграшок, кошеня Кондо НПД/подряпини, і ми даємо йому доступ у всі приміщення квартири (за винятком ванній, так як він потрапляє в корзину).

Моє питання чи можливо йому отримати занадто самотньо і нудно, коли він один вдома? Я не хочу, щоб він був дуже незадоволений або засмучений, що він один більшу частину часу, тому що він дуже доброзичливий і взагалі дуже любить увагу від нас.

+586
Daniel Korpai 9 лист. 2010 р., 17:39:32

Я розумію, що кролики швидко розмножуються, але коли народжується послід, є ймовірність, що самець і самиця з одного посліду буде відтворювати?

+558
Lucas Di Benedetto 9 жовт. 2018 р., 09:54:37

Я тримаю мій леопард гекон на недобудований плитки шиферу.

Щоб очистити плитку я використовую нижче гадина-безпечний препарат (джерело зображення та більш детальна інформація тут):

reptile safe disinfectant

і мочалкою або щіткою:

scourer scrubbing brush

(джерела тут і тут)

Однак, це залишає мене з подряпини на листа, який виглядає не дуже приємно.

Що я роблю не так? Це засіб дуже потужна? Я повинен використовувати щось м'якше, ніж мочалкою/щіткою? Я не повинен чистити, коли шифер мокрий?

Я не хочу ризикувати, не чистити тераріум правильно, але я також не хочу тримати пошкодивши шифер. Що я можу зробити?

+540
Movinora 26 груд. 2014 р., 02:26:07

У нас є один кіт, який залазить на аналогічній посаді в нашому домі, і це, здається, не має значення, якщо їй кігті підстригли чи ні. Інші кішки воліють стрибати на полиці, а не лізти, але я думаю, що рухає особистістю.

Ми не дозволяємо нашим котам зовні (занадто багато ризику захворювання або травми), тому я не знаю про впливає на підстрижені пазурі на сходження.

+460
Havlik Family 28 черв. 2013 р., 10:54:59

Еее.. ти не можеш. Принаймні, не без деякого збитку для здоров'я кошеняти.

Маленькі живі істоти ростуть у більш великі живі істоти - це майже універсальне явище.

Залежно від породи кішки, проте цілком може бути, що він майже досяг свого повного зростання - Більшість порід мають їх зростання сповільниться значно близько 12-місячний Марк і зростатиме значно повільніше, приблизно до 18 місяців, коли вони повністю вирощені.

У деяких великих порід, таких як мейн-куни, норвезькі лісові кішки і Birmans може зайняти 2-4 років, перш ніж вони будуть повністю вирощені.

+457
moon do seo 22 жовт. 2013 р., 22:32:17

краще не тримати золотих рибок з цихлид, цихліди набагато більш агресивними, то золоту рибку, і вони живуть у різних температурах, золота рибка потрібна температура менше, ніж 72, і цихліди понад 75,

+421
ASethi17 2 лист. 2010 р., 12:35:20

Мій жіночий червоний вухатий повзунок показує ознаки того, що вона хоче відкласти яйця протягом минулого тижня, з невеликою апетит, бажаючи покинути свій будинок, і постійно риють з її ноги. З-за цього, я перемістив її на кухню, де вона заклала в минулому році кілька яєць під стійку. Однак, тиждень пройшов, і хоча вона виставляє копати руху, вона не знесла ні одного яйця.

Вчора (це мене турбує) вона повністю припинила намагається покинути свій будинок, не проявляє копати руху, коли вона буде випускати, і має великий апетит. Вона ніби здалися, щоб відкласти яйця. На вершині, що вона виглядає дещо пригніченим і кусає людей, щоб спробувати доторкнутися до неї, яка є неправильною. Я боюся, що вона не змогла знайти відповідне гніздо і вирішив тримати їх, іншими словами яйце-прив'язки, які я виявив під час пошуку мережі.

Варто мені хвилюватися і взяти її до ветеринара? Або я повинен чекати деякий час, щоб побачити, якщо вона хоче знову відкладають яйця і підготувати правильне місце гніздування її?

+392
Siedrix 18 січ. 2015 р., 00:57:07

Кролики не повинні бути відразу ж ще один послід під час годування посліду. Вона відволікає поживні речовини з грудного молока для кроликів плоду в утробі матері. Це заперечує, що харчування комплектів, перш ніж вони фізично здатні зробити це в іншому місці.

Поділ наборів від своїх матерів до віку 6 тижнів було зафіксовано збільшення смертності. Якщо видалити набір від її матері, перш ніж вони будуть 6 тижнів вони мають більше шансів померти в період між Роланд Вининг і 16 тижнів зрілості. А кролики не можуть бути годування через 4 тижні вони ще вчаться навички, необхідні, щоб вижити самостійно. Багато з них навчаються через взаємодію з однолітками посліду і їхня мама.

У разі, якщо мати не в змозі виконувати свої материнські обов'язки сурогатної можуть бути використані. Краще всього, якщо набори сурогатної посліду один тиждень (або менше) старший/молодший. Матерів молока змінюється з плином часу, як комплектів повинен змінюватися. Кролики проявляють дивну готовність прийняти наборів, навіть якщо вони різних порід.

+386
Rummata 28 груд. 2018 р., 18:07:27

enter image description here

Я купив це самки гуппі близько тижня тому, і я думаю, що вона вагітна. Якщо вона, як далеко ви думаєте, що вона? Це правда, що вони з'їдять усіх своїх дітей?

+351
user3727247 3 бер. 2013 р., 15:02:17

Це овес, компанії все живе продає овес спрей , Якщо ви хотіли, щоб додати більше.

+350
vertika 25 жовт. 2015 р., 11:54:01

У нас кобель кокер-спанієль з цуценям і він вже 8 років. Однак, останнім часом він став набагато менш терпимі до інших собакам, яких я розумію з настанням старості. Однак, ми помітили щось більш конкретне. Він більш ніж щасливий, щоб привітатися з іншою собакою і нюхати їх позаду, але коли інша собака робить це з ним, він стає агресивним (хоча і не всі час). Ми зараз знаходимося в орендованому будинку (нейтральна локація) з друзями, які також є пес (Коллі) і він був трохи напружувати часом, як собаки наших друзів-це чудово. Він зустрів іншу собаку неодноразово, але він не агресивний, коли він підходить ззаду і намагається обнюхати, навіть коли це не сюрприз.

Будь-яка допомога буде оцінили.

+289
James Kokkotos 15 вер. 2015 р., 06:15:54

Я знаю, що у мене є стригти кігті мого кота кожен зараз і знову, і це змусило мене замислитися про кролик моєї сестри - її нігті повинні бути обрізані, а? Ми можемо використовувати той же стиль стрижки нігтів на кролика, як її кішка?

Для довідки, кусачки для нігтів кішки виглядають так:

enter image description here

+222
Miles Bintz 15 серп. 2018 р., 09:18:18

Це відмінний питання, і площа деяких спорів прямо зараз. Я буду дотримуватися основних спірних моментів тут, і особистого досвіду. Я не буду намагатися залагодити розбіжності, але сподіваюся, що ці думки будуть корисні для допомагати вам, використовуючи ваші кращі рішення.

(1) ніколи не купуйте дитині папугу, що не відучила, якщо ви не знаєте, що ви робите, коли ручне вигодовування пташенят. (Сили-годування створює ризик аспірації, в якому їжа може потрапити в трахею дитини і втопити його.) Навіть тоді, почекайте, поки дитина досить пір'я, щоб бути в змозі регулювати власну температуру тіла. Це не тільки для того, щоб дитину можуть бути оброблені безпечно, але і дозволяє батькам достатньо часу, щоб годувати дитину, так що вони можуть передати антитіла до нього і підвищити свою імунну систему.

(2) бути в курсі державних і місцевих правил. У Каліфорнії, наприклад, забороняється купувати або продавати і unweaned папуга.

(3) отримана мудрість, що доросла птиця не Бонда, а також його людини, а дитина потрапила під критику останнім часом. Я взяв кілька дорослих птахів від якихось нещасних випадках (один у мене на плечі прямо зараз), і придбати кілька дорослих птахів (один з яких любить спати притулився до моєї щоки). Я виявив, що з терпінням і любов'ю, вони всі стали любити домашні тварини, які пов'язані зі мною.

Коли я піднімаю птахів, я починаю допомагати рукою годувати їх, коли їх pinfeathers добре вийшли, і я поділяю відповідальність з подачі батьків. (Цей метод, званий загальної соціалізації, вимагає певного довіри між заводчиком і батьків, звичайно.) Мої птахи всі пішли на зв'язок з новими людьми (птахів я міг би змусити себе відмовитися, тобто).

Папуги дуже розумні, і їх стосунки з батьками може бути більш важливим, ніж ми зараз розуміємо. З грудей птиці будуть радісно зв'язок зі своїми людьми, то може бути доцільно залишити дітей з їх батьками протягом тривалого, а не короткого часу і дозволити їм розвинути деяку впевненість у своїх батьків. Більш доросла дитина також буде мати більш розвинені особистості, і це буде легше сказати, якщо особина є хороший матч для фігуранта. (Як? Птах скаже вам по його реакції на людей.)

+210
Matt Barboza 30 бер. 2015 р., 16:31:45

Я читав в декількох місцях, що якщо кішка має доступ на високі місця, як диван, ліжко або на коліна, це приводить його, щоб відчути його "альфа", і, отже, бути менш слухняними.

Ця теорія має якісь докази?

+192
Louis Sauvage 20 груд. 2019 р., 15:28:02

Поради, Щоб не прийняти вашу кішку до ветеринара не був хороший рада. Ваша кішка, швидше за все, страждають від поєднання фізичного і психічного здоров'я. Можете бути впевнені, що тільки ваш ветеринар, що відбувається і може надавати Інструкції про те, як зробити вашу кішку більш комфортним.

Нижче варіанти стрес для лікування ветеринар

Найменш стресовий спосіб для кота на огляд до ветеринара, щоб мати ветеринар приїде до вас додому. Якщо ви не можете знайти будинок ветеринара для вашої місцевості в інтернеті, зателефонуйте в кілька місцевих клінік, щоб з'ясувати, якщо вони роблять відвідування на дому (чи можете порекомендувати когось, хто робить візити додому).

Якщо це не можливо, в Північній і Південній Америці, ви можете подивитися на [Кіт доброзичливий практиці][1] (в інших місцях може є Клініки, дружньої кішка][2]). Це програма сертифікації для забезпечення цих ветеринарних лікарень вжити ряд кроків, щоб гарантувати, що візит в ООН-стрес, наскільки це можливо, у тому числі

 • Кожен дружелюбна кішка практики® робить зусилля, щоб заспокійливо середовища.
 • Зона очікування або досвід, який знижує стрес, пов'язаний з іншими домашніми тваринами, або незнайомі запахи і запахи.
 • Дружній практики кіт® також може допомогти вам раджу на способи зменшити стрес до і після візиту.

Нарешті, багато мої кішки відчувають себе краще, якщо я принесу ковдру, яке пахне домом для них, щоб сховатися. Ветеринари, які я бачив, всі були повністю розуміючи (а деякі цінують), що моя кішка була спокійна і розслаблена, ховаючись під ковдрою, і лише виставити запасних частин, необхідних для здачі іспиту по мірі необхідності. Ми навіть зробили эхокардиограмму (УЗД серця) з головою кішки повністю накрита ковдрою.

Варіанти ліки

Поки не ясно, який тип ліки ви намагалися керувати вашої кішці кілька років тому. Багато ліків випускаються в різних видах, так що експерименти можуть дозволити вам знайти те, що працює для вашої кішки.

Таблетки і рідини є найбільш поширеними типами ліків. Якщо жоден з цих робіт, іноді можна змішати ліки в їжу кота або загорніть його в сирому або трохи консервованого тунця.

Нарешті, багато препарати можна змішати в дермальний гель, який вам втирають у вуха. Дозування може бути складніше з цим методом, але якщо нічого не діє, більшість людей може впоратися потираючи кішці вуха (це, як ми призначали заспокійливі, на здичавілу якийсь час).

Специфічні Проблеми Зі Здоров'ям

Як правило, літній кіт, який не їсть часто відчувають ниркова недостатність (що змушує їх відчувати себе дуже нудоту). Це можна керувати за допомогою ліків і підшкірної рідини.

Крім того, ви можете хотіти розглядати недоумство як можливість. Деменція може проявлятися як голосно плаче в кота, який був раніше дуже тихо (особливо вночі), і можна керувати шляхом зміни котячий середовища (надання більш душевного збагачення та огороджувальних кота в меншій площі будинку, тому він менш імовірно, щоб забути, де він знаходиться).

+164
user1583086 29 квіт. 2019 р., 15:52:57

Тобі потрібно вакуумний гравій і робити нормальний ремонт вашого танка

(очистити фільтр-видалити відмерлі частини рослин-зробити підміну води).

Грибкова інфекція в вашу рибу зазвичай результат підвищений рівень аміаку та/або нітритів у воді. Це послабить вашу рибу так, що їхня імунна система не здатна боротися з грибками чи бактеріями, є нормальною частиною біології в баку.

Знявши фільтр ЗМІ будуть видалені деякі корисні бактерії, ви повинні мати у вашому акваріумі. Це означає, що вам доведеться знову цикл ваш танк (це не повинно зайняти багато часу, багато бактерій, що живуть в гравії і на поверхнях у вашому акваріумі). Будь ласка, подивіться тут про те, як цикл танка https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

У великі ємності параметри води буде більш стабільною, так що чим більше бак, тим менше якість води буде змінюватися з плином часу.

Маючи деякі водорості на ваш насос або камені це не проблема, і вам не доведеться міняти гравій, вам потрібно всього лише очистити його.

В акваріумі, зосередити увагу на якість води, тому що якщо це добре, ваша риба буде жити добре, поки не помруть від старості :)

Крім того, прочитайте про потреби риби, яку ви хочете отримати,співробітники в зоомагазини взагалі не мають поняття про те, як зберегти рибу живий, тільки як їх продавати.

Ви можете додати нових риб тільки після того, як ваш танк правильно циклічно (див. посилання, яку я надав).

+132
Panagiotis Fytas 29 січ. 2016 р., 20:20:33

Цікаві кішки

Ваша кішка буде перебувати під впливом конопель, навіть у малих дозах, так що краще, щоб уникнути цього. Багато кішки цікаві, що ви робите і що небачених, коли ви споживаєте коноплі.

Коноплі дим

Я не знаю наскільки небезпечні конопель дим на кішок, але я не готовий з'ясувати. Тому я пропоную вам тримати вашу кішку подалі від вдихання парів на всякий випадок.

Хоча вплив конопель на людину добре знаю, на кішок набагато менше.

Так що дим-це не велика проблема, але якщо ваша кішка починає їсти масло ви використовуєте, це може вбити його.

На щастя, марихуани сп'яніння є рідко фатальним.

прям: ліки мають різний вплив на різні види. Що може бути безпечним(іш) для людини може бути смертельним для тварин. З багатьма речовинами з невідомими наслідками для домашніх тварин.

+105
user129102 4 лют. 2015 р., 22:20:41

У моєї подруги папугу досить охоче на опускаючи голову і шию, щоб попросити трохи ласки, або більш ніжні розтирання між двох або трьох пальців.

Це зазвичай користуються кореллі, або це може бути симптомом якої-небудь проблеми, як з шкірою або станом перо?

Вона інакше картинка книга досконалий вигляд і виглядає цілком здоровим.

Після масажу шиї, вона випрямляється пір'я трохи розпушити її з ніг, але інакше не дряпає себе.

+22
Shiv suneel reddy 6 лют. 2015 р., 06:08:40

Є деякі проблеми з деякими з варіантів:

 • Людини харчові добавки не регулюються, так що ви не отримаєте правильний дози, що пляшка говорить.
 • Намагаюся триматися подалі від молочних продуктів, в більшості своїй кішки не переносять молоко, хоча вони можуть терпіти це, якщо постійно дається після народження. Є кращі варіанти для добавки кальцію (наприклад, Землю до кістки).

Це здорово, що він пропонує різноманітність, і що він готує їжу. Це, як кажуть, раджу взяти план харчування з ветеринарним дієтологом або хоча б обговорювати з ними що найкращі варіанти для сценічного життя свого кота. Якщо ваш друг не хоче йти цим шляхом, то я рекомендую Хіларі суміш для кішок, це широко прийнято серед ветеринарних фахівців, щоб бути повноцінним і збалансованим. У книзі є купа рецептів для всіх етапів життя, а також добавки легко доступні для покупки.

Я не 100% знавець, коли справа доходить до приготування домашньої дієти, я більш освіченими на те, що вже було доведено на роботу, щоб зберегти здоров'я тварин і причини. Я думаю, що ваш друг знаходиться на правильному шляху, але потрібно трохи більше вказівок від Ради сертифікованих дієтологів вихованця або хтось з РН.D в харчуванні тварин.

+12
Sarbala 21 лист. 2018 р., 14:09:34

Клікер дресирування кішок потрібно величезне терпіння, але це може бути великий досвід склеювання для вас і вашого кошеняти.

Clicker підготовки: для клікер підготовки необхідно лікує і невеликий клікер ви можете знайти в будь-якому зоомагазині. По ідеї - як тільки ваша кішка не хотіла поведінка, натиснути кнопку і дати кошеня лікувати. Клацання повинен прийти відразу після захотілося поведінки, і лікувати повинен слідувати безпосередньо за клік. Після часу, ви зможете дати кішці ласощі кожен іншу поведінку, але ще натиснути відразу після кожного поведінки. Ви будете повільно бути в змозі зменшити лікує, а лише натиснути.

Котячі хитрощі: Коли ви читаєте статті/книги keshlam згадали, вони вам скажуть, що кішка "хитрощі" повинні прийти від поведінки, вони вже інстинктивно робити. Часто, перше, що ви навчіть вашу кішку варто визнати клік-лікувати і дивитися на тебе після того, як він їсть. Після цього освоюється, наступна річ, зазвичай маючи вашу кішку стрибати на килимовому покритті і торкнутися його носа на паличку або ручку, яка використовується тільки для тренувань. Це природна поведінка для кішки. Коли ніс чіпає, клацніть і дайте ласощі. Це початок стадії отримати вашу кішку, щоб піти в місце, які ви виберіть пункт.

Короткі сесії: це нормально, що ваша кішка може мати тільки кілька ласощів в день. Тренування повинні бути короткими або ваша кішка втратить інтерес.

Ось кілька основних статей, які допоможуть вам почати:

Як клікер дресирувати кота

3 хитрощі, щоб навчити вашу кішку з допомогою клікер

+10
dia1995na02 12 серп. 2011 р., 07:30:25

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil